Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Miodożerny

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Świetna

About Miodożerny

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Muzyka, Sport, Zdrowie

Recent Profile Visitors

1727 profile views
 1. Znalazłem kilka miesięcy temu. Bardzo ciekawie opowiedziane, m.in. tło walk Lennoxa Lewisa z Hasimem Rahmanem. Według mnie, obecne na tym kanale opisy hitowych walk z przeszłości, są doskonałym uzupełnieniem suchej statystyki (kto z kim, data, werdykt).
 2. Za nami kolejne zwycięstwo reprezentacji Polski, w eliminacjach do Euro 2020. Jak sądzicie, czy mamy realne szanse na utrzymanie pierwszego miejsca w grupie, w kontekście najbliższego meczu?
 3. Piękne czasy 😏 . To było pokolenie niesamowitych zawodników. Warto przypomnieć, że ostatnim sukcesem "Orłów Wenty", było zdobycie 3 miejsca 🥉 na Mistrzostwach Świata w 2015 w Katarze (tutaj już pod wodzą trenera Bieglera).
 4. 1. Temat o tym jest już na forum: 2. Wypadałoby poprawnie napisać nazwisko tej postaci historycznej.
 5. Robiąc USG piersi, lekarz na podstawie obrazu ocenia m.in. strukturę gruczołu sutkowego.
 6. Ile masz lat? Może byłeś u lekarza jako nastolatek i dlatego wówczas stwierdził "że przejdzie". Raczej na początek badanie USG, żeby określić czy jest obecny przerost tkanki gruczołowej.
 7. Może zabrzmię jak zgred, ale jakie masz plany życiowe? Czy do ich realizacji, potrzebujesz wysokiego wyniku egzaminu maturalnego? Jeżeli tak, to dwa pierwsze zdania mnie zmroziły. Patrząc przez pryzmat własnych doświadczeń, w Twojej sytuacji bardziej skupiłbym się na obowiązkach a nie flirtach / podrywach. Chłodna głowa w tym wieku, jest wysoce wskazana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.