Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

CzarnyR

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  541
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

739 Świetna

About CzarnyR

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1324 profile views
 1. O tak właśnie miałem 2 razy. tylko, że moja odległość to 5x200km. Stąd żadnych związków mimo, że myszki obydwie mówiły o nie my takie nie jesteśmy po pierwszej faktycznie tak myślałem w drugiej akcji w głowie miałem kiedy pójdzie w tango xD a no i poszła. Piękna ta wiedza choć czasami bolesna.
 2. Tam dużo chłopaków swojego czasu poruszały tematy forumowe. Między innymi kiedyś czytałem artykuł o braku seksu w małżeństwie tak zaszedł daleko, że wylądował na sadisticu i miał wiele pozytywnych ocen. Mężczyźni w małżeństwach/rozwodach pisali o tym i potwierdzali. Tam sporo ogarniętych ludzi siedzi oczywiście gdy pod jakimś tematem pojawią się kobiety i ich argumenty to wiadomo tworzy się "rezerwat" A swoją drogą ostatnio kolega mi podkręcał swoją znajomą z bomblem. Opowiedziałem o tym ojcu ten przez telefon się roześmiał i mówi : "z przychówkiem ? później usłyszysz nie jesteś moim ojcem, daj se spokój. Lepiej na wakacje wydaj niż na obce. " Mam mądrego tatę.
 3. Taa przyszedł jasnowidz do Stalina. -Stalin: do łagru gdyby był jasnowidzem to by nie przychodził.
 4. Tragedia w sensie, że w tak młodym wieku takie rzeczy, w sumie ja mam tak małe, że i tak wygląda jakbym miał monojajo
 5. Mój znajomy 23 lata i już biega z jednym jajcem ;/ tzn wszczepili mu wypełnienie ale mimo to tragedia. On jakoś przez przypadek wymacał. ;/
 6. @deomiJakie randki jakie spotkania. Dwa razy byłem zapchaj dziurą po takim gościu. A później jedna z drugą szła w chuj. Ja później zostałem sam ze zrytym baniakiem bo nie widziałem o co tu kurwa jego mać chodzi. Po części zazdroszczę takim facetom chłodu emocjonalnego. Szkoda jej ale to nic nie da. Mam znajome podobne podejście walone z chłopakami z miasta teraz samotne mamy i fotki na fb o sile i niezależności. Teraz to nawet te "przegrywy" którymi się bawiły (przywieź, odwieź, zamów na necie) ich nie chcą tylko kto tu winny. Ona nie zna samej siebie co ją tak nakręca. Po drodze pewnie zrani kilku dobrych chłopaków bo "to nie to nie wiem co czuje". Tutaj tylko psychoterapeuta.
 7. Moja ostatnia też mówiła o ślubie widać miała chętkę ale jak powiedziałem jej o red pillu, intercyzie, testach dna. No to po miesiącu było po miłości poszła szukać gdzie indziej. Teksty u zaufaniu to tak jakby miały to wprogramowane w DNA. Ja do niej to po co ślub skoro Ty mi nie ufasz. Podpiszemy intercyzę na co ona, że przecież wtedy "nic nie będę z tego miała i będziesz mógł odejść" serio. Jak za mocno trzymałem ramę to mi gadała, że stracę coś wyjątkowego i będę żałował bo ona jest inna niż wszystkie mimo to spotykanie się ze mną i ustawianie z kolegą z tindera pod pretekstem "swatania" go no cóż to nic takiego. Nie żałuję tego fakt było później trochę smutku ale podsumowując to nie był dobry materiał. Kobieta 25 + tam już jest dobry kalkulator jak zobaczy, że nie dostanie się do Twoich pieniążków to szybko się kończy miłość.
 8. Przecież tak jest. Mam znajomego wygrał na loterii genowej w dodatku dobrzy sytuowany. Takie ładniejsze Karyny myślą, że będzie siedzieć w jego domku, dzidzia i będą żyli długo szczęśliwie a tak na serio kończy to jednonocna zabawa może kilka nocy i do widzenia. On ma wymagania do kobiety z którą by się mógł związać na stałe.
 9. @MotherOfCats Co do Twojej wypowiedzi na temat 2-3 prawda taka, że ostatnio swojej DRUGIEJ partnerce mimo 28 wiosenek na karku powiedziałem, że jest 5. O dziwo była bardzo tym nakręcona. Po dłuższym czasie zapytałem czemu się pytała a ona mi odpowiedziała " jakbyś miał tylko jedną to znaczy, że coś z Tobą nie tak i bym się z Tobą nie spotykała" ot to kobieca filozofia. Nie żałuje tej pierwszej bo dzięki niej tu się znalazłem ogarnąłem łeb. Druga poszła na drugiej randce a nie chodzenie za rączkę pół roku odwożenie przywożenie chuj wie co a później nie wiem co czuje. Prawda taka, że dla dziewicy może to być fajne ale dla kobiety z jakimś większym przelotem taki facet nawet jak będzie ogarnięty to i tak go spuści w kanał bo miał mało albo wcale a znam takich i sam należałem do tej grupy. Teraz mam to w dupie.
 10. Nie chodzi o kary, mamy chujową mentalność. W Policji mam znajomego opowiadał, że musi "coś robić" od przełożonego dostał iż musi dziennie wystawić X mandatów. Weź to ogarnij. Sam mówił zatrzymał jakiegoś dziadka i za gaśnice musiał mu wjebać bo mu starszy stopień na łapy patrzył. Gdyby nie on to by go puścił. Popierdolstwo. W Niemczech ostatnio jechałem brak świateł po zmroku zatrzymali mnie. kontrola i powiedzieli, że za to mandat jest mówię nie widziałem przepraszam Ok Ok i luz jechałem dalej bez mandatu. U nas z miejsca 100 i nikt nie będzie z Tobą dyskutować. Im biedniejszy kraj tym gorzej politycy by zapychać dziurę będą wykorzystywać system do karania policja, straż gminna/leśna chuj wie jakie tam jeszcze mamy. Stąd stawanie po krzakach walenie za gaśnice i jakieś inne gówna. Urzędy skarbowe ganiające za 1zł a gdy miliony uciekają to chuj nic się nie stało. Wybaczcie wkurwiłem się.
 11. Wynajmuje pokój w domu u babki co zajmuje się hodowlą psami. Smród, wszędzie brud, obora = dom. Syf to mało powiedziane. Dzięki za rozwinięcie wypowiedzi
 12. To powinieneś dalej doczytać tej historii jak na tym wyszli. Więcej się nie wypowiem no bo kurwa bez przesady. Męska przyjaźń jak najbardziej, cenniejsza niż związek z dzisiejszą kobietą tu się zgodzę z @mac. W starych indyjskich księgach jest napisane, że rozwiązłe społeczeństwo to jego upadek. SILNE zaś to moralność.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.