Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

CzarnyR

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  623
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

873 Świetna

About CzarnyR

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1922 profile views
 1. Tu nie ma równych mojemu koledze wycieki jedno jajko a ma 23 lata. Także tego. Babcia kawa, papieros, 50tks i usnęła w fotelu w wieku 80. Znowu ciotka dbała o siebie warzywka dietka i 40 lat zeżarł rak. A Boczek podejrzewam wada serca.
 2. Mam takie jedno 330d drugie 320d. Kolektor dolotyw jebane klapki potrafią się urwać i rozpidziel "klapki wywalić". Alternator/rozrusznik zrób regeneracje. Wtryski turbo w obydwóch mam po ponad 400000 i jest super lata i nie pyskuje przede wszystkim olej co 10.000 w dodatku do paliwka 100ml oleju do 2t czerwony orlenowski a z wtryskami nie będziesz miał problemów spokojnie pół bańki. Dobrze jak rozbierał bedzie coś przy silniku to niech rzuci okiem na wężyki podciśnienia one czasami parcieją i auto jakby nie ma mocy, wtedy mechanior mówi turbo kasuje cię 1000 a chuja robi. Wymienia wężyk za 20zł znam taką historie. Płyn chłodniczy jak są ubytki często zaczyna puszczać po prostu chłodnica. Robię te auta sam więc każdy mankament znam. 1Na dolewkę dolej obojętnie co oczywiście nie od kosiarki. Silniki na łańcuchu nie lubią niskiego stanu ja zawsze mam na full mierz około po 2 minutach od zgaszenia silnika. 2 Od minimum stanu do max jest około pół litra w wersji 2.0. Wlej ze 200ml zaraz patrz na bagnet i później znowu. Bezpieczniej. Co do oleju wlewaj Valvoline 5w40 syn power. Cenowo i jakościowo zajebiście wychodzi. Ja Taki leje a silnik w środku czystszy niż piczka mojej była dała mi kiedyś po nosie. ;p
 3. Ostatnio na saunie spotkałem znajomego, zaraz obok niego pojawiła się jego nowa i się ze mną wita „znam Cię”. Chwilowo zatrzymałem konwersacje by czegoś nie jebnąć i w ten moj kumpel no ostatnio ją odwoziłeś. Mówię wiem wiem. Oczywiście wtedy skumałem było tak. W sukience pomalowana wyglądała na 20 mówię co on z nią robi gość po 30tce. Na saunie wyglądała na 35 🤫. Znowu mam znajomą kiedyś na sylwestra przytuliła mi się do koszuli czarnej. Odbiła swoją twarz niczym całun turyński. Najgorsze to jak miś pisze. Twarz po prostu wulkan a ona zamiast to ogarnąć to zasmaruje tym a wulkany dalej pod warstwą makijażu. Dramat.
 4. Pamietam jak ja miałem swoje pierwsze seksy i wiadomo jakie to doświadczenie z filmów. Wpadłem na pomysł by wsadzić palca w pupę bo tak miło i tak fajnie. No włożyłem i niefartownie wbiłem się „krecikowi” w oko. Ani to miłe ani fajne w dodatku, filmy nie oddają wszystkich bodźców. Taka przygoda.
 5. Przecież to widać od razu. Standard. Jeden on nawilżania, drugi od prezentów i kawy a trzeci do rozmowy. Nic mnie nie dziwi normalne wśród kobiet.
 6. Dlatego mam w dupie te kościelne zabobony. Moje zdanie jak ktoś chce proszę bardzo.
 7. A w biblii idzie to tak. Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Jahwe, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.
 8. Swoją drogą ostatnio poznałem kobiete 35+ ja 29 podałem, myśli ze mam 31. Mniejsza. Wcześniej odpowiadała jak to by chciała rodzinę itp a póki co ma swoje zwierzątka. Po rozmowie itp już wie gdzie mieszkam gdzie pracuje waluta euro. Bardzo mnie zaprasza do siebie. Oczywiście między czasie poleciał temat o zabezpieczeniu i ona mówi, że „ na pewno nie zajdzie” nie jest głupia i woli bez gumy bo to ją „rani” taki seks. Haha kurwa serio. Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, że szczęścia jaką wiedzę człowiek posiada. Pewnie któryś wejdzie „ możesz bez śmiało „ a miesiąc po nie wiem jak to się stało...Oh te sprytne myszki
 9. Gdyby tak było to każdy prezes/właściciel firmy widniejący w internecie (są dane) by miał przejebane. W razie W idziesz w zaparte, że nie obcowałeś. Też miałem takie schizy z byłą bałem się, że ja jako bardziej majętny poda mnie na ojca w razie czego. Tak jest zawsze na ojca leci ten co ma pieniążka. Czerwony diabełek dobrze tu kiedyś rozpisał co i jak ale już nie wiem gdzie ten post, w raz z białym niedźwiadkiem. Może kiedyś dojdę do takiej wiedzy i również będę się dzielił z młodszym narybkiem.
 10. Dobrą marką są laptopy marki „MSI” w tej cenie chyba mają najmocniejsze podzespoły w porównaniu do konkurencji. Miałem działał 6 lat a padł w nim tylko dysk.
 11. Nie żenić się krótko po prostu. Po rozwodzie zaciąży i Ci przebije leżysz.
 12. Mojego kolegi żony matka. Kurwa nigdy tego nie kumam ale chyba dobrze pisze. Inaczej. Moj kolega ma żonę i jej matka ma syna czyli brat żony , którego zrobiła z jakimś osiedlowym jak na tamte lata Januszem Wódzitsu. Janusz się zmył i został młody synek. Poznała gościa tak go urobila, że ten drugi idiota Beciak przysposobił go. Chyba wiecie jaki finał tej historii. A no kopnęła w dupę beciaczka i ma/miała pieniążki na bąbelka Syna Wódzitsu. Tak się kurwa robi . Ja się dziwie tym facetom jakim trzeba być idiotą. Może nie wiedział co to znaczy przysposobienie. Ech...
 13. Nie czuję tego nadal walczę z demonami z "dzieciństwa". Widzę spierdolenie tego świata, sam chyba też nie jestem do końca normalny chodź dzieci lubię. Gdy jestem u kolegi pobawię się z nimi 3 godziny zamykam drzwi idę do siebie i mam spokój one tam zostają. Nie wiem czy byłbym dobrym ojcem. W dodatku gdybym miał syna za dzieciaka by poszedł na boks/judo by nie dał sobie w kasze dmuchać jak ja gdy byłem mały, wręcz przeciwnie walił by w pysk. Zamiast strachliwego "mnie" mógłbym wychować po prostu świra. Najgorszą wizją jest, że po prostu zanim dzieci poszły by szkoły mógłbym już zostać 30 paro letnim alimenciarzem. Więcej na nie niż na tak.
 14. Do mnie pijesz pianę ? Podchodzę do walenia, że w razie W ona będzie matką moich dzieci. Nie mam 15 lat byle by spuścić z kija a dwa nie chcę sobie spierdolić ćwiary życia za 10 minut seksu. Powodzenia życzę jak nawet stukając taką usłyszysz "jestem w ciąży" zanim sprawdzisz czy Twoje czy nie będziesz miał dziewięć wesołych miesięcy. Ja nie mam takiej psychiki i by mnie to męczyło okrutnie. W Twoich postach chwaliłeś się tymi podbojami czyżby za ciężko było poderwać wolną bez dzieci? Nikt nikogo tu nie obraża a Ty tu rzucasz jakieś spekulacje z dupy. Ja po prostu zrobiłem się wybredny a od samotnych matek stroniłem jak po krojeniu ostrej papryki i szczaniu zaraz po.
 15. Fajnie się czyta bo mam podobny problem. Ładna, fajna śmieszka pisze bardzo długie wiadomości. Tak coś patrzę na nią mówię zbyt ładna by z takim jak ja tak świrowała coś tu nie pasi. Wszedł mały detektyw i znalazłem ją na fb z bąblem. Myślę a tu Cię mam świntuszko. Oczywiście nic jej nie mówiłam a ona po tygodniu pisania nic nie napomina. Chce się spotkać tylko, że mnie na miejscu nie ma. Zobaczę co z tego wyniknie taki eksperyment. Oczywiście nie będę jej czarował taka relacja koleżeńska. Stukać nie zamierzam za duże ryzyko boje się jak ognia. W razie wpadki jestem ujebany. Swoją drogą one często to ukrywają z reszta już nie jedna mi się żaliła, że jak usłyszy dziecko to facet ucieka. Oczywiście to miód na moje serce 😂, że rośnie świadomość. Często idzie wyczytać w opisie jak np”szukam poważnej relacji itp” takie słowa mówiące o tym, że nie jest sama. Miałam czas się bawić teraz czekam na Tatusia co utrzyma cyrk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.