Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

CzarnyR

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  579
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

812 Świetna

About CzarnyR

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1627 profile views
 1. Jenny... Mając 18 lat miałem taką Jenny właśnie. W wieku 25 doznałem w końcu przebudzenia z tego snu w jakim tkwiłem i dziękuję. Już nie raz wiedza uratowała mnie przed konsekwencjami, które mogłyby rzutować na następne 18 lat. W sumie to dziękuję właśnie takim "Jenny". Gdyby nie to to nadal bym myślał jak to miłość wszystko załatwi i wystarczy porozmawiać a jak pójdzie w tango potem wróci to człowiek wybaczy. Szkoda, że większość mężczyzn idzie przez życie mając myślenie naiwnego Forresta mam nadzieje, że w końcu zaczną otwierać oczy jak wygląda to na serio i zamiast płacić i wychować jak swoje powie jeden z drugim a do widzenia, nie chciałaś mnie kiedy byłaś na piku swojej atrakcyjności to ja teraz nie chce Ciebie gdy dupa i cycki lecą ku dołowi.
 2. Szkoda dzieci bo takie mamuśki zazwyczaj mają narąbane w deklu i tym przypadku lepiej leczyć nogi bo na głowę już za późno. Znam takie przypadki. Tak to później jest ojca nie ma dziecko jest...
 3. Taa. A co ma powiedzieć Marek jak wjeżdżały hordy gimbusów na jego kanał i go bluzgało. W zasadzie za nic w dodatku sprytnie wybrnął "by go nie obrażać" a tak na prawdę dobrze wiemy o co chodziło. Depresja karmiczna.
 4. Moja znajoma z gimnazjum znalazła mnie na fb 2 lata temu. Pisaliśmy sobie trochę i wiem, że padło to „ dzieci nie przestań” byłem ja na orbicie i jakiś tam jeszcze jegomość łatwo to wyczaić 😛. Nie brakowało pytań co robię itp oczywiście mijało się to z prawdą pogarszałem siebie w jej oczach. Po jakimś czasie wrzuca zdjęcia z wycieczek po naszym kraju z nowym jegomościem. A niedawno cyk foteczka łóżeczka, że „oczekuje”. Rozegrałem ją szybciej a myślała, że to ona tu jest górą. Wiedziałem, że tak będzie. Gość wyglada na normalnego i nie wie co ukochana ma za uszami. Trochę to śmieszne miała wtedy 27 już ją brało. Ja nie rokowałem dobrze na zakładanie rodziny. Oczywiście to standard bo wiem, że od 18 to tam było bolcowanko z patosami. Później przemiana w dziewice i miałam jednego. Druga, znajoma też „dzieci nie przestań„. Miała wtedy jakoś 24. Dziś koło 30tki po fotkach widzę dwie różne osoby wygląd poleciał niesamowicie. Chętnych brak teraz wrzuca zdjęcia z dzieckiem kuzyna itp. słodziak, maluszek, pierdziuszek... Widać, że chciałaby ale chętnych brak. Później wpisy o silnej niezależnej i piątek zdjęcia lampek z winem u koleżanki. To się odpala prędzej czy później myśle, że brak instynktu to jakieś wybrakowane jednostki. Większość kobiet została stworzona do potomstwa i tyle bo skąd by było to powyżej 180, firma, dom... chodzi głównie o potomstwo i byt. Kwazimodo nie zapłodni bo co by z tego powstało Pegaz kurwa? 😛
 5. Gdy nie znałem naszego forum i czasami coś przeczytałem na kobietach kafeteriach to robiło mi się niedobrze, widziałem manipulacje przekręcanie faktów itp. A jak ktoś napisał zbyt dosadnie typu: sprawdź czy dziecko twoje itp to dostawał bana xD Stąd jest tu podzielone na części bo byłby bałagan. Wpisy kilku użytkowniczek z rezerwatu mogłyby zakłócić nawracanie na prawowitą drogę nowego samca . Plackowanie zostawmy na tamtych forach .
 6. Wy karaluchy poniżej 180 xD nie idzie wam w podrywie to oszukujecie i manipulujecie biednymi myszkami. 😂 Przedstawiła trochę blackpill jesteś niski to karaluch i tyle nie nadajesz się na rozpladniacza bo jesteś gorszy. Od to pani Ci pomogła w swoich problemach A raczej bardziej w nich utwierdziła . Lubie te „psycholoszki” a swoją drogą fajny milfik dobrze, że nie mam 40tki i nie jest moją żoną bo pewnie już by miała drugi pępek i byłby widoczny.
 7. @Helios”Sobie kogoś nie znalazła na boku, ale to albo wcześniej... albo kogoś musiała nakręcić, żeby wychowywał nie swoje dziecko„ Mojemu koledze własny kumpel podprowadził dziewczynę sorry pumbę bo tam było z dobre 80+ w dodatku trzy bombelki. Także ten tego no. Może tak kombinowali ty zalewasz i płacisz a on chowa . Nic mnie już nie zdziwi ludzie maja różne pomysły. Szkoda Ciebie i dziecka jeśli faktycznie twoje. Przejebane ale zazwyczaj takie mamuśki na starość zostają same. Dzieciak ucieka do ojca bo nie chce z matką jebnietą siedzieć i widzieć co tydzień nowego wujka. Tak to jest ojca nie ma dziecko jest jak mawia mój tatuś. Także dobrze, że tu jesteś zawsze chłopaki wesprą na duchu i nie tylko.
 8. RED PILL. Przede wszystkim nauczył mnie więcej szacunku do samego siebie. Gdy odchodziły ode mnie i szły z innym w tangokutonga nie rzucałem się z mostu nie robiłem dram, nie błagałem nie skamlałem nie ganiałem z maczetą za nowym bolcem. Bolało w chuj ale życzyłem powodzenia i tyle, później próby kontaktu... z jej strony. Redpill pomógł mi odpowiedzieć na pewne pytania, które mnie trapiły z przeszłości. Miałem 19 lat byłem takim kasztanem, że chooj panna zachęcała na przyjazd a ja spękałem. Następna chciała mi obciąć włosy na chacie niedoszła fryzjerka... Miałem dwie takie akcje dziwnym trafem po miesiącu okazywało się, że ciąża przypadek? no teraz tylko się idzie domyślać. Kto wie jak to było czyżby szukały flimona, który zapłaci za wcześniejszą przejażdżkę chadbolzwagenem ?:D Ostatnio ziomkowi żona walnęła rogi zabrała dzieciaka wróciła po kilku miesiącach jak jej kupował wycieczki. Teraz pytanie co by zrobił gość, który by wiedział na czym polega ta gra też by jej sponsorował wycieczki? Być może wcale by nie było poroża. No cóż gdzieś ten redpill jednak jest potrzebny nie mówię by jechać na tym 0-1 ale można wyciągnąć jakieś wnioski przez co ułatwi on życie prostemu mężczyźnie. Mt 7,7-12. 7 Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; pukajcie, a zostanie wam otworzone. 8 Bo każdy, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje. Mądry wyciągnie wnioski a głupiemu zapewne i tak nie pomoże redpill, black pill czy inny srill. To będzie najlepsze podsumowanie.
 9. @Mosze Red Przeszło mi to przez myśl, że może być to ciąża "niechcąco chcąca". Jakby nie patrząc dziewczyny wiek pow. 27 już mają świadomość, że czas zabawy dobie końca. Ja bym się zdecydował ale chyba wtedy jakby poznał swoją i przeszedł z nią biedę i niedostatek aniżeli wtedy gdy wszystko cacy bo pewności bym nie miał co by było w razie "w". Dobrze poczytać użytkowników z większym stażem
 10. Witam wszystkich bardzo serdecznie dawno nie pisałem nic bo no jak widać to Żeromskim to nie jestem . A mianowicie pytanie z tematu. Interesuje mnie to bo jak patrzę na związki znajomych z fb wiosen 28-30 to po około 2/3 latach od opcji "związek z..." pojawiają się zdjęcia z brzuszkiem, łóżeczkami z podpisami kiedy co i jak. Czy to nie za krótki okres czasu? Prosiłbym o wypowiedź starszyzny bo nie mam tutaj wątpliwości, że nikomu z nich pipsko nie przysłoni zdrowego rozsądku.
 11. Nie wiem kiedyś tez gadałem „hey””co tam itp”. Później gdy już miałem taką kiełbasę na dziewczyny bylem po rozstaniu teraz z reszta też to napisała jakaś. Ja do niej coś w stylu „ odsłoń majtuszke pokaż pipuszke” nie wiem jakieś takie gówno nie chciało mi się rozmawiać wychodziłem akurat na siłownie. Efekt był odwrotny do zamierzonego xD czyli dostałem to czego nie chciałem . Nie ma co się tam czaić gadać głupoty na luzie i git.
 12. "Również nie wydaje mi się, żeby zrobiła mi rogi, ale test na ojcostwo będzie na 99%, bo to nie jest normalne zachowanie." Dobrze, że troszkę masz świadomości. Rób test zaraz po narodzinach i nic nie podpisuj !! Mam znajomego, do którego jej były podwoził ją. Później ciąża itp hahah hit. Ciekawe czy tu nie ma podobnej akcji lepiej rokujesz na wyciąganie pieniążka to zostaniesz tatusiem.
 13. Mi kiedyś dziewucha wysłała "ślimaka" na palcach po kilku dniach rozmowy oczywiście w między czasie były jakieś wiadomości świntuszki ale bez przesady. Trochę mnie to zdziwiło .
 14. Może to ona gra w tym filmie role „bad girl” a tak na serio to jest FitDaria ;D
 15. Dodałbym swoją ostatnią "dawaj bez gumki nic nie będzie" jak powiedziałem, że zakładam krzyk, płacz i wyszła do 2 pokoju. Mówiła coś wcześniej, że jakby wpadła to by alimentów nawet nie chciała xD ona 25+. Tak się zastanawiam kto to łyka .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.