Jump to content

CzarnyR

Starszy Użytkownik
 • Posts

  921
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  100.00 PLN 

CzarnyR last won the day on May 25 2023

CzarnyR had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,152 profile views

CzarnyR's Achievements

Młodszy chorąży

Młodszy chorąży (9/23)

1.7k

Reputation

 1. Ze mnie też, że jakiś polityczny śmieć będzie rozporządzał moim życiem i waszym no niezbyt. Jedno z przykazań „Nie morduj” w oryginale. A co z zarządcami standardowo sami będą bezpiecznie tworzyć rząd na uchodźstwie xd Wtedy nie będzie moim wrogiem saszka z Władywostoku a raczej służby i aparat ucisku wolnego człowieka. ŻADNA kurwa z sejmu „ nierządu” nie ma prawa a jak się rwie tak ochoczo to niech sam idzie ale nie oni się zwolnili z tego obowiązku no pewnie. ACHUJ wam w dupe podżegacze wojenne życzę listu i stawienia się w jednostce a że świeżaki to cóż rozpoznanie bojem i takich mi szkoda nie będzie. Tylko wojna to nie cs i nie będzie respawnu. Polecam wejść na sadistic i pooglądać sobie jak to wygląda. Gdy granat rozerwie Ci ryj ale nie na tyle by rozjebać mózg a są takie przypadki wtedy może dojdzie jakaś myśl ta ostatnia. I pamiętaj ten który Cię tam wysłał siedzi bezpiecznie i wpierdala steka. Pokoj bracia i siostry. Kto pod miecz ten pod miecz kto na wygnanie to na wygnanie kto na głód ten na głód
 2. Przypomnijcie sobie bo mi jako pokolenie urodzone w 90’ w szkole opowiadano o pierwszej i drugiej wojnie dość krótko kilka dat „migracja/ po mojemu i waszemu teraz to spierdolenie na Rumunię” zawsze temat zaczynał się gdy był już czerwiec bądź zbliżały się wakacje nowa klasa i odnowa Egipt Babilon pantofelek kurwa i znowu gówno. A wojna była nie tak dawno. Teraz już z perspektywy czasu widać jak to było i człowiek doszedł sam do wielu rzeczy jak że istotnych to zaczyna to wyglądać podobnie. Wyślę się Polaków bo oni się nadają do wojny z Rosją to chyba Brzeziński albo których ju es ej rzekł. Politycy te kurwie oni nie biorą udziału w wojnie stąd ich ochocze nawoływanie bo wy dla nich znaczycie kurwa NIC i wbić to sobie w jebaną głowę. Ale widzę sporo świadomych osob to wiecie co robić wasze życie najcenniejsze. Jednemu głąbowi za dużo wysprzęglili to z podjarki w radiu wymsknęło mu się „ prezydent będzie gdzieś leciał i to się wszystko zmieni”. Marionetki zazwyczaj czytają z kartki na pewno będą wiedzieć kiedy spierdolić z kraju chociaż nie zawsze. jedynie co to patrzeć jak się wita czy w uścisku widać masońskie „chwyty”. Obstawiam, że nasz to głąb słup w przeciwieństwie do francuzika z niego też kawał kurwia ale ten jest wysokim stopniem masonem.
 3. I bardzo dobrze 👍 i w sumie bardzo mi to obojętne. Lewaki zazwyczaj prędzej czy później padają ofiarą swoich zlewaciałych pomysłów.
 4. A potem dawaj 10 koła bo film trafi do sieci 😎, żony, ogarnij sprawę zależne od zawodu pozycji urzędnik itp. Takie akcje to tylko w swoim lokum gdzie masz pod kontrolą, że nie ma nic ukrytego.
 5. Jeśli elity i cały ten cyfrowy syf jest przesiąknięty okultyzmem wraz z nim symboliką, która ciągnie się od starożytnego babilonu to dziwi mnie, że nikomu nie przyszło do głowy, że istnieje druga strona medalu ta jasna. To nie przypadek, że ludzie którzy mówią iż człowiek nie pochodzi od małpy mówię o światowej sławy genetykach, którzy wyłamali się z systemu a co z tym się wiąże skończyły się granty a ich badania zepchnięto na inny plan a praca zamieniła się na badanie szczurów to pewnie też przypadek. Kiedyś aż tak nie było to widoczne teraz to widzę symbolikę w bajkach dla dzieci. Kto się interesuje czymś podobnym to wie o czym piszę.
 6. heh może już nosi nasionko które kiełkuje a Ty się niebawem o tym dowiesz
 7. CzarnyR

  Dacia Duster 2024

  Są różni ludzie najgorszy sort to ten dla przykładu. Wpada mi gość żeby mu zmienić olej merolem e klasa wartość około 50k zł wiadomo prestiż dizelek. Mówię trzeba taki i taki olej norma ta i ta widzę typ już zielony -panie co on taki drogi... chwila ciszy myśli właściciel bogacz i wali pytanie -ile kosztuje najtańszy? No cóż takie gówno, że w kosiarce mam lepszy... To ten Pan wlej. Więc nie mam pytań 😛 bo po takim właścicielu kupno czegoś takiego może dopiero wyczyścić kieszenie. Wiec rozumiem tych od Dacii ale kompletnie nie rozumiem tych od merolów beemek i innych takowych którzy potem płaczą albo naprawiają na trytkę bo drogo.
 8. Ostatnio się śmiałem pisze do mnie kolega o co prawda nie klei mu się finansowo, że kupił jakieś losy po 70 zł bo budda rozdaje auta. Ja mówie co ty pierdolisz jaki budda... eh Ci ludzie. Niczym lotto w sumie zwiewa mi i powiewa bo nie żyję na tych jewtubach. Nie prześledziłem tego typa po prostu olałem ale wiadomo kto go finansuje dzieciaki a raczej ich rodzice albo ludzie co wierzą, że kupienie losu da im wygraną.
 9. Wolność w praktyce nie idziesz za ogółem to zawsze się dopnie do Ciebie słowo bądź zestaw słów. Podziwiam programatorów spoleczeńst szczegolne uznania dla CIA.Tam gdzie padlina tam zlatują się sępy.
 10. Jak to nie jest reżyserowane to grubo. Szkoda gościa jak i dzieci z resztą widać coś z nim nie tak. A typowa karyna kop w dupala. Własnie i tu wychodzi głowne gówno "nie nie miałam gdzie podziać się z dziećmi" nie miłość a zwykły pragmatyzm którym się kierują kobiety gdy emocje opadną. A taki leciutki off top włoże kij w mrowisko 😎 który ją ruchał xd.
 11. Nie zdziwiło was jedno ? Jest kraj na którego terenie toczy się wojna a dziwnym trafem przywódcy sobie fruwają jak gdyby nigdy nic bardzo ciekawe jak dla mnie.
 12. Gdyby ludzie nie walczyli ze sobą to wojen by nie było. A wróg jest jeden gdy państwo Ci go wybiera to jest wojna ale gdy ludzie sami go wybiorą nazywa się to rewolucja. Swoją drogą "Słyszeliście, że dawno temu powiedziano ludowi: 'Nie zabijaj, a każdy, kto morduje, będzie sądzony'" (Mt 5,21). Nie mam zamiaru zabijać bo ktoś mi każe gdy a zwłaszcza wtedy gdy sam siedzi bezpiecznie np w Rumunii wraz z rodziną a Ty walcz. Chętni widzę są dobrze, że to mniejsza część a co ciekawe lubią rozporządzać czyimś ŻYCIEM. Lituje się nad nimi. Dobrze, że większość braci ma trzeźwe spojrzenie na sytuacje i bardzo dobrze !!!
 13. Ja dawno zrobiłem to co powinienen zrobić każdy świadomy człowiek. Mianowicie przestać czytać informacje od źródeł w których wyłączona jest możliwość komentowania. Wiadomo jaka jest w nich narracja zazwyczaj taka jaką chcą wam wcisnąć.
 14. Niektórzy to już chyba gotowi stanąć w obronie. Póki co "niezidentyfikowany" ale logiczne że skoro zasypali całe terytorium Ukrainy rakietami to wiadomo co wleciało do nas. W tv dość bezpiecznie się wypowiadają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.