Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

p47thunderbolt

Użytkownik
 • Content Count

  230
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

115 Świetna

About p47thunderbolt

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Assasyn możesz mnie zbanować.
 • Interests
  PROSZĘ O BANA!!!!!!!!!!!!!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dostałeś się do NSR? Kurs przygotowawczy? Napisz coś więcej.
 2. Co do Kamikaze. To nie samobójstwo to służba ojczyźnie i cesarzowi. Ja jednak nie jestem na tyle odważny żeby oceniać to co oni robili. Porównywanie kamikaze do samobójstwa to jednak lekka przesada Polecam film ETERNAL ZERO Jak dla mnie jeden z lepszych filmów wojennych jaki widziałem.
 3. Jakbyście tego nie nazywali, jakbyście tego nie wybielali, jakich pięknych słów byście nie używali to i tak jedno jest pewne. To jest zabójstwo z premedytacja pierwszego stopnia tylko, że na sobie. To nie ja jestem hipokrytą ale WY Codziennie jakiś człowieczek popełnia samobójstwo. Ale jeśli nie jesteś kimś znanym to niestety świat ma Cię w dupie. Więc tylko dlatego mam akceptować odbieranie sobie życia przez tych "lepszych" ludzi bo oni są lepsi od tych zwykłych szarych? Samobójstwo to nie jest kupno różowego samochodu, ostrzyżenia się na łyso, wzięcia kredytu. To dotyka też rodzinę i znajomych. Egoizm w takim sensie, że masz w dupie to co będzie dalej z twoimi bliskimi. Rodzice Cię spłodzili i tak się im odwdzięczasz? Wydali na Twoje wychowanie i rozwój majątek ale kij tam skocze sobie z bloku jak magik bo życie jest ciężkie SAMOBÓJSTWO to jest SŁABOŚĆ powinno być piętnowane, zakazane, potępiane przez społeczeństwo. Jak nie chcesz żyć to idź do wojska, jedź na misję/wojnę i tak zginiesz ale może zabierzesz ze sobą kilku złych parchów. Na koniec coś w kwestii ogólnej. Taki ktoś kto odbiera sobie życie jest egoistą. Bo Państwo wydało na niego pieniądze. Chodził do szkoły publicznej, korzystał z opieki zdrowotnej miał pracować, płacić podatki i zus. Po to żeby inny który zapierdalał całe życie mógł pobierać emeryturę. Tak to jest słabość tego jegomościa. Niby tacy samcy alfa a rozczulają się nad słabą jednostką.
 4. Tak myślałem, że to chujowy pomysł. Okazywanie słabości samicy. NIGDY
 5. dobryziomek też tak myślę giorgio zastanawiam się nie oznacza że chcę
 6. Cześć. Wróciłem z pracy. Pojawiły się tam pewne problemy pewnie jak u większości z Was. Siedzę sobie i popijam Grantsa. Zastanawiam się czy warto a może czy jest sens rozmawiać z kobietą o problemach w pracy? Tak rozumiem, że trzeba rozmawiać z kobietą. Ale czy to ma sens długofalowy? Czy lepiej udawać, że wszystko jest okej? Chodzi mi o finalny produkt jaki powstanie po tym czy jej mówić czy nie?
 7. ŻE CO??????????? Ja mam pogardę do życia? Jak śmiesz chłopie takie rzeczy pisać. To ON miał pogardę dla życia dla SIEBIE I INNYCH!!!!!!!!!!!!! Cierpnie to nieodłączna część naszego życia. I albo się poddasz i robisz samobuja albo zaciskasz zęby i idzesz dalej. NIC NIE USPRAWIEDLIWIA SAMOBUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja o swoje życia dbam, robię co moge żeby było dobrze. A Tu taki sie pierdolnie na lince i mam go żałować? NIGDY~!!!!! BÓG też nie toleruje samobujców Możesz mnie nienawidzic za moje poglądy. Ale kurwa świat to jedno wielkie gówno oprócz moczu. Śmierć czasami widzę na własne oczy. każdy walczy o jeden dzień życia dłużej. Mógł chociaż swoje organy oddać dla kogoś innego. EGOISTA!!!!!!!!!!!!!!!
 8. Facet nie dba o mnie, nie krzesi iskier....Pierdole spadam stąd :D:D: Wy i wasze loszkowe logiki
 9. Co za różnica... Każde ruchanie odchaczam w notesie
 10. Jakim trzeba być desperatem żeby spotykać się z grubasem, który oficjalnie chce spierdolić ze swego małżeństwa. Jedyne co mógłbym zrobić w tej sytuacji to odszukać jej męża i powiedzieć mu jaka jest sytuacja. Niech chłopina spierdala z tego okrętu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.