Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mroczny Chałabała

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Świetna

About Mroczny Chałabała

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To wybór pomiędzy: - kontynuacją, a być może umocnieniem monopolu jednej partii, o wyraźnych zapędach autorytarnych - przeciwwagą w postaci lewaka kulturowego, umizgującego się do skrajnych feministek, uległego wobec UE Trzeba wybrać jakieś mniejsze zło, ale tak czy inaczej nic dobrego z tego nie wyjdzie.
 2. Autor profilu twierdzi, że rozważa rezygnację z działalności, a szkoda, bo był naprawdę dobry i jego popularność szybko rosła (pewnie dlatego spadł).
 3. Profil FB obnażający absurdy i hipokryzję feminizmu został właśnie usunięty przez FB bez podania przyczyn.
 4. W pełni się zgadzam, przy czym nie ma żadnej sprzeczności między tym, co napisane jest w pierwszym akapicie a hasłem "niech każdy żyje po swojemu". Dodam, że reakcje feministek na tradwife pięknie obnażyły ich hipokryzję: "kobiety mają prawo żyć jak chcą, pod warunkiem, że żyją po feministycznemu".
 5. Mnie takie wypowiedzi bardzo cieszą - więcej ludzi zrozumie, że feminizm to dzisiaj zaraza. Zamiast się oburzać, powinniśmy po cichu wspierać 😉
 6. Zupełnie się nie zgadzam. Taki pogląd próbują forsować radykalne feministki. Jeśli pijana kobieta nie była nieprzytomna (lub bliska nieprzytomności) i poszła z kimś do łóżka, to ciągle była to jej decyzja, za którą odpowiada ona sama, nawet jeśli facet był w 100% trzeźwy. Tak jak pijany kierowca w pełni odpowiada za prowadzenie po pijanemu. Oczywiście wykluczam sytuacje, gdy seks został wymuszony jakąkolwiek przemocą fizyczną.
 7. Przecież to nie wystarczy, trzeba obalić patriarchat, przez który ludzie śmiecą i wycinają drzewa
 8. Nie zamierzam wyjaśniać oczywistego. Żeby zrozumieć moje pytanie, wystarczy ze zrozumieniem przeczytać tekst manifestu, który jest tematem tego wątku (i jest podlinkowany na jego początku).
 9. Czy forumowicze popierający działalność panny Thunberg i jej mocodawców gotowi są zaangażować się w walkę z patriarchalnymi systemami ucisku, odpowiedzialnymi jej zdaniem za kryzys klimatyczny? Jakie kroki są gotowi w tym celu podjąć?
 10. Ale czy jedno wyklucza drugie? Myślę, że przyczyną rekordowego wskaźnika gwałtów np. w takiej Szwecji jest zarówno szersza definicja gwałtu (obecnie absurdalnie szeroka), jak i duża liczba imigrantów z pewnych kręgów kulturowych.
 11. Niech se gada te frazesy, szkoda tylko, że sensowne komentarze pod poniższym dobrym filmem zostały zepchnięte przez teksty jego fanów w stylu "Ona wogóle sie nie zna, pszeciesz feminizm to tyko ruwność kobiet"
 12. Nowe prawo w działaniu - jest tak złe, jak można się było spodziewać: https://nczas.com/2019/07/12/pierwsza-ofiara-idotycznego-prawa-27-latek-pojdzie-do-wiezienia-za-gwalt-bo-przed-stosunkiem-nie-zapytal-wyraznie-o-zgode/ https://washingtonnewsday.com/news/court-in-sweden-sentences-man-for-careless-rape-for-the-first-time/
 13. Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne (największa organizacja zrzeszająca psychologów w USA) oficjalnie wypowiada wojnę mężczyznom, uznając "tradycyjną męskość" za szkodliwą psychologicznie i społecznie: https://www.foxnews.com/health/american-psychological-association-deems-traditional-masculinity-harmful-could-lead-to-sexual-harassment https://www.boston25news.com/news/trending-now/traditional-masculinity-deemed-harmful-by-american-psychological-association/903599150 W nowej reklamie (antyreklamie?) Gillette piętnuje "toksyczną męskość", do której zalicza m.in. podrywanie kobiet (uwaga - wyjątkowo toksyczny materiał):
 14. Już był wątek i dyskusja na ten temat, gdy prawo zostało uchwalone (ale jeszcze nie weszło w życie). Ale warto o tym przypomnieć, bo to skrajnie antymęskie prawo - woda na młyn dla fałszywych oskarżeń. Nikt nie jest bezpieczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.