Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jebak Leśny

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  430
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

453 Świetna

O Jebak Leśny

 • Ranga
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

962 wyświetleń profilu
 1. Ja się obawiam, że w takich wypadkach sami sobie robicie projekcie i przypisujecie innym jakieś dziwne stany psychiczne zależne od Waszego samopoczucia.Ktoś kto czuje się zajebiście i ma wysokie mniemanie o sobie uważa, że ludzie mu okrutnie zazdroszczą zawieszając na nim chwilowo wzrok.Innym razem owy ktoś może mieć zły dzień, czuć się jak szmata i idąc przez miasto będzie odczytywał te same spojrzenia jako pogardę i drwiny... Tak to niestety zwykle działa, misie pluszate 😀
 2. Jebak Leśny

  Kurtka na zimę

  Na uj Wam kurtki zimowe jak ostatnie zimy w tym kraju to można w bluzie przełazić 😀
 3. Jebak Leśny

  Orzechy włoskie - rozbijanie.

  W obecnych czasach wszechobecnych kozojebców, rzekł bym fundamentalna umiejętność każdego hetero.
 4. Jebak Leśny

  Orzechy włoskie - rozbijanie.

  Ja gniotę między pośladkami.
 5. Boże, ależ bym tego Janusza z wąsem klapnął z otwartej... ależ się rozmarzyłem.Oczywiście najpierw kulturalnie zdjął bym mu okulary.
 6. Jebak Leśny

  Przypadkowa znajomość.

  Tam od razu zaangażowała... Twoja odmowa mocno ubodła jej ego i domaga się satysfakcji 😀
 7. Jeśli chodzi o samą kopulację to owszem, ale przecież "ich" wychodzona i wyżebrana samica kocha ich bezinteresowną miłością i daje całkiem za darmo, za to że jest 😀
 8. W sumie nie ma co się dziwić, że komuś ego szybuje w chmury gdy uda mu się zdobyć coś, co jawi mu się największym skarbem świata - piczkę.Najśmieszniejsze jest to, że dobrze wiemy jak się kończą historie kolesi z takim podejściem i jak traktują ich kobiety.Zbity pies wraca szybciej niż zdąży dobrze poszczekać i jeszcze bardziej skowyczy
 9. Ustawianie zdjęcia swojej samicy na tapecie telefonu ma po mojemu jeden podstawowy motyw - "mam dupę, patrzta wszyscy mam tako dupe i ona mi daje!" Czyli zwykła prymitywna forma pokazania otoczeniu, że ma się koleiną cegiełkę do budowy statusu w matrixie i nie jest się pedał.Telefonem cały czas się przecież majstruje między ludźmi, to się pieruńsko rzuca w oczy co wkleimy.
 10. Jebak Leśny

  Rękawice taktyczne do wojska

  Daj sobie spokój z tym pseudo taktycznym gównem z pod znaku helikona i jemu podobnych szmir.Poszukaj w rękawicach dobrych producentów sprzętu do turystyki górskiej/wspinaczki, bez problemu znajdziesz tam choćby membranowe naprawdę nieprzemakalne.
 11. Jebak Leśny

  Kiedy ty się ożenisz?

  Oczywiste, że argumenty są z dupy bo i nie mogą być inne gdy się durnie próbuje forsować normy społeczne, które są zupełnie oderwane od logiki w dzisiejszych czasach.Oni się nawet nie śmią zastanowić nad drugą stroną medalu.
 12. Jebak Leśny

  Przypadkowa znajomość.

  Przecież od razu zdiagnozowałem iż jest pierdolnięta? to nie, musiał sam w gówno wdepnąć i powąchać 😀
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.