Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jebak Leśny

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  512
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

579 Świetna

O Jebak Leśny

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1081 wyświetleń profilu
 1. Moja noga, a nawet oko nie postanie na tej profanacji, chyba bym się porzygał.
 2. Jebak Leśny

  Kamerka czołowa do nagrywania.

  Jeśli kamerka sportowa ma być faktycznie używana do sportów to bez dobrej stabilizacji dającej efekt jak z gimabala się nie obejdzie.Kręcenie tanim chinolem z taką se jakością i trzęsącym się obrazem to raczej wywalanie kasy w błoto.
 3. Jebak Leśny

  Starość

  Już samą abstrakcją jest to, że będąc starym grzybem będziesz chciał uskuteczniać styl życia medialnie wykreowany przez twórce playboya.Bo realnie to najprawdopodobniej wystarczy do szczęścia święty spokój i żeby tak nie jebało w kościach.
 4. Jebak Leśny

  Starość

  Chociaż... takim dziadkiem można być 🙂 https://pl.wikipedia.org/wiki/Reinhold_Messner
 5. Jebak Leśny

  Starość

  Z ZUS-em nie wystarczy?
 6. Jebak Leśny

  Starość

  Starość jest ujowa i żadne romantyczne jej wizje tego nie zmienią - głodowa emerytura, wszystko jebie i strzyka, zero kondycji, urody i nawet konar nie płonie(i słusznie, bo żadna atrakcyjna w miarę młoda tej padliny nawet kijem nie bodnie, chyba że za kasę z widocznym obrzydzeniem) Dalej nie chce mi się wymieniać, bo depresji ktoś dostanie.Ci którzy najlepsze lata w życiu spędzają harując w robocie kosztem własnego życia prywatnego i myśląc, że odbiją sobie na emeryturze są największymi frajerami.No ale tego się ma świadomość jak już się zostaje starym frajerem. Jest jeszcze znośnie jak w podeszłym wieku nie jest się wrakiem człeka i można choć popierdzielać na działkę z piwkiem w rąśi.Ale żeby tak było to trzeba o siebie dbać od młodych lat, a i to nie jest żadną gwarancją, że się nie posypiemy jak stary romet. W związku z powyższym uważam, że 70 lat to jest max, a potem mogą mnie wrzucić do pieca w najbliższej kotłowni miejskiej opalanej koksem.
 7. Jebak Leśny

  Kamerka czołowa do nagrywania.

  Może miało, teraz gdy wyszło najnowsze gopro sony zostało z tyłu niemal na każdym polu.Zresztą z tego co słyszałem już odpuścili sobie wyścig zbrojeń w temacie kamer sportowych.Tania Chińszczyzna zalewa rynek, a przeciętny użytkownik nie ma wielkich wymagań co do jakości nagrań. Do samochodu starczy kamerka byle jaka, inaczej sprawa by się miała gdyby miał zamiar śmigać z nią na nartach czy innych ekstremach.O 4K można zapomnieć, zupełnie zbędny bajer na ten moment.
 8. Jebak Leśny

  Starość

  Taaaa... a potem budzi Cię 55-letnia gruba pielęgniarka i ze znanym już grymasem - no znowuż się pan zesrał...😀
 9. Jebak Leśny

  Drążek

  Ja jebłem co najmniej 5 razy porządnie, w tym zdarzało się przy upadku jebnąć się owym drążkiem w czaszkę 😀 No ale ja twardy(głupi) jestem i dalej rozporowe używam.Tyle, że w każdej chwili trzeba być gotowym na zrzut - czyli nogi w pozycji do przyziemienia, bo zginanie ich w kolanach to pchanie się w gips.Przydał by się jeszcze kask, bo na nie-przyjebanie sobie w głowę okazuje się zbyt wolny.
 10. Jebak Leśny

  "Z palcem w dupie"- ku przestrodze.

  Otóż to 😀 Jak mawiał wieszcz - wszystko Chuj.
 11. no i cykliści, najgorszy sort! To zależy czy biegł bym przed, czy za czołgiem.Ogólnie starał bym się za, no ale to to niczego nie gwarantuje. Chyba ta Twoja z Himalajów... zazdraszczam.
 12. Jebak Leśny

  "Z palcem w dupie"- ku przestrodze.

  a ona te palce od razu oblizywała czy przytomnie w papier? Rozczaruję Cię - otóż masz ze sobą problem.Naczytałeś się pierdoletów i teraz nie potrafisz prowadzić zwykłej ludzkiej konwersacji na obojętnym poziomi.Spinasz się, doszukujesz intryg i tworzysz subiektywne wizje czyichś niecnych intencji w kierunku Twojej osoby.Zluzuj, se po prostu gadamy i uj każdego obchodzi czy jego wizja jest na 100% trafna, bo i kogo obchodzi puszczalska lafirynda bez palca w dupie... Jej historia jest tak zajmująca, że głęboka analiza motywów jej działania kładzie się cieniem na przejściu czasu z zimowego na wiosenny.
 13. Jebak Leśny

  "Z palcem w dupie"- ku przestrodze.

  Ale oczywistym jest, że do pchania palców w dupy ma już nieco ostrożniejszy stosunek.
 14. Jebak Leśny

  "Z palcem w dupie"- ku przestrodze.

  Nie masz po co się tak żarliwie bronić, bo ja Cię nie atakuję 🙂 Przedstawiam najbardziej prawdopodobny według mnie scenariusz.Znam nawet dwa podobne przypadki gdzie zakażenie stosunkowo niewielkiej rany doprowadziło do utraty całych kończyn - właśnie przez zaniedbanie w początkowym stadium, a potem już było za późno. Rzadziej? 😀 Jak poszła w tango i bało alko, narko i ful sex opcja to o czym tu gadać.Teraz standardowo trzyma fason jak się wyszumiała.
 15. Jebak Leśny

  "Z palcem w dupie"- ku przestrodze.

  Bujda na resorach, gdyba tak łatwo można było dostać jakiegoś "parcha" od bakterii kałowych to większość ludzi od wycierania dupy nie miała by już palców.Mało tego, zapewne zgniła by im cała dupa, bo drobne ranki/otarcia na odbycie to standard jak się używa srajtaśmy o gramaturze papieru ściernego 80 😀 Jedynym wyjaśnieniem jest skrajnie zaniedbanie zakażonego wstępnie niegroźnie miejsca, czego nawet nie wiązał bym zbytnio z grzebaniem komuś w tyłku.Łapy mają na co dzień dużo gorsze doświadczenia z bakteriami choćby w miejscach publicznych. Swoją drogą idealny materiał na żonę 🤣
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.