Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jebak Leśny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  649
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

735 Świetna

About Jebak Leśny

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1961 profile views
 1. Taaa... a jak myślisz, po której sztuce pojawiły by się podejrzenia, że te znaleziska nie są przypadkowe? Trzepanie chaty masz na starcie z tzw. samopodjebania😃 To naprawdę nie jest czas na takie zabawy, w tym kraju dopóki pewien element betonowych łbów nie wyzdycha to będzie jak jest - dokręcanie śrubki i robienie wyników/kasy na frajerach.
 2. W tym kraju było tyle wojen, że znalezienie czegoś wybuchowego to nie kwestia pecha, a krótkiego czasu.Szczególnie w miejscach gdzie przechodził front gleba jest wręcz tym usiana.Druga sprawa - szukanie bez pozwolenia to jak ganianie się z niemcami podczas okupacji, jak dasz się złapać to przeciorają Cię po sądach o byle zardzewiałe gówno.
 3. Dokładnie, jak mawia A.Bielecki - "Chcesz poznać naturę człowieka? Przegłódź go, zmęcz, wychłódź, nie daj mu się wyspać. Wtedy zrzuci maskę, bo nie będzie miał siły jej nosić"
 4. Zasada nr.1 - jak jedziesz rondem, a baba podjeżdża z boku to istnieje co najmniej 60% prawdopodobieństwa, że nie ma pojęcia o co na tym "kółku"chodzi.Dlatego od razu zwalniam i czaje się na hamulec(szkoda samochodu bo inaczej bym uczył metodą szokową) Analogicznie do powyższej sytuacji, ale gdy jedziemy rowerem ryzyko śmierci/kalectwa jest niemal porównywalne do wspinaczki na K2, zwyczajnie dla takiej cyklista nie istnieje.
 5. Się cieszcie, że ludzie nie są w jego menu.Choć niektórych podobno lubią ujebać i ból jest konkretny.
 6. Podstawowy błąd w tego typu zakupach to rzucanie się na jak największą ilość lumenów które w nadmiarze są zupełnie zbędne i tylko w trybie ekspresowym zużywają baterie/aku.Łaziłem z ludźmi którzy kupowali takie mocarne wynalazki i ilość kurew które padły po godzinie gdy się toto rozładowało, przerażała. Czołówka do lasu na noc jest najlepsza i o ile polecany Petzl jest dobry to robią oni latarki niejako na boku.Jakość jest ok, ale można znaleźć coś niewiele droższego o znacznie lepszych parametrach.
 7. Czy można się chełpić tym, że ludzie się kogoś słuchają bo boją się stracić robotę, a po godzinach pracy mają go całkiem w dupie i kazali by spierdalać na drzewo przy probie nacisku? Zejdźmy na ziemię, to nie ma nic wspólnego z byciem jakimś alfą... tym bardziej, że na zaganiaczy wybiera się specyficzny typ ludzi z deficytami w pewnych sferach.
 8. Z kobietami w robocie to jest jeszcze tym śmieszniej, im mniej ich jest we firmie.U mnie gdy było 3-5 sztuk i 30 chłopa to nawet te mało urodziwe były bajerowane i miału full uwagi.To nieźle pierze im mózgownice i zawyża mniemanie o sobie - na bezrybiu i pies ryba.
 9. Fajna, ale cały ten pokaz mający na celu jedynie świecenie dupą do kamery jest żenujący😀
 10. Mam plecaki Berghausa i TNF, oba od lat szorowane na górskich szlakach i o ile faktycznie widać na nich zacierki to absolutnie nic się nie pruje.Oczywiście cordura jest znacznie bardziej żywotna, bo mam też plecak Janysporta od 10 lat w ciągłym użyciu od grzybów po ryby i nie da się tego popsuć🙂
 11. Do niedawna też byłem fanem pancernych plecaków z cordury, ale mają swoją wadę - są okropnie toporne i ciężkie.Pisałem już w innym temacie, że są plecaki górskie z cienkiego nylonu i wbrew pozorom jest to materiał niesamowicie wytrzymały.Tylko takie plecaki używane są we wspinaczce wysokogórskiej i nawet szorowanie po skałach im nie straszne, byle były oczywiście markowe. Nie ma sensu kupować takiego pancerniaka wisporta jeśli chcemy z tym biegać na co dzień, to jest dobre do ostrego ciorania po lasach.
 12. Plecak nie militarny ale w stonowanych kolorach i spakowany tak, żeby dziwne klamoty nie sterczały na zewnątrz - chyba, że chcesz przyciągnąć tych, którzy też poczują w razie W potrzebę posiadania takiego sprzętu 🙂 Najlepiej więc coś trekingowego z możliwością kompresji.Szukaj w sklepach ze sprzętem górskim.Te militarne wynalazki to zwykle jakościowe gówno dobre dla wędkarzy.
 13. Ja wymieniłem jednej dętkę w rowerze, ale cały romantyzm poszedł w pizdu jak się okazało, że sama musi napompować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.