Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jebak Leśny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  585
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

689 Świetna

About Jebak Leśny

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1633 profile views
 1. Dokładnie, zwyczajnie trzeba było jej odpowiedzieć, że będziecie się jebać jak króliki.
 2. Tu już nie chodzi o stratę nawet paru tysi, co w sumie jak poszło w bliską rodzinę to można rzecz - inwestycja we własną pulę genów🙂 Ja się zawsze w takich wypadkach obawiam czego innego, że dojdzie z tego powodu do podłamania relacji, a o co przy tematach z kasą nie problem.Z drugiej strony jest to dobry test - jeśli dla kogoś chajs jest ważniejszy niż relacje rodzinne to poznamy pożyteczną acz przykrą prawdę o swoich bliskich...
 3. Jeśli próbujesz takimi ckliwymi tekstami wywołać u mnie poczucie winy to pudło.Nie zamierzam zmieniać swoich nawyków i się batożyć, bo ktoś tam - coś tam ma inaczej.Zresztą co do Afryki to głód jest spowodowany głównie tym, że się tam mnożą jak króliki bez opamiętania.I dzieje się potem to, co zawsze się dzieje w przyrodzie gdzie ilość osobników w populacji znacznie przekracza ilości dostępnego pokarmu.Jak mawia klasyk, przyrody nie oszukasz.
 4. Mam to samo, zawsze jakaś gazeta pod koryto musi być.Ogólnie dużo czytam i myślę, że to taki dodatek/nawyk do nudnej czynności jaką jest przecież pchanie żarcia do ryła.Mi to zresztą jest niezbędne do spowolnienia spożywania, bo bez pobocznego zajęcia żrę na szybko jak prosiak i potem jest problem natury żołądkowej.
 5. Przyczyn jest pierdylion jak i preferencji/oczekiwań względem drugiej strony.Nie pasuje i już, co tu rozkminiać? Pomijam tu desperatów którzy łykają wszystko byle było.
 6. Nie ma uja żeby licznik nie był kręcony, takie bajki to na poziomie "niemiec płakał..."
 7. Posiadanie "drugiej połówki" tylko po to - aby była, nie ma nic wspólne ze szczęściem i spełnieniem.Widać, że gniecie Cię presja społeczna na pewne schematy i radzę się zająć najpierw tym.Wtedy reszta przestanie być problemem.
 8. W wyższych partiach gór gdzie trzeba dużego wysiłku, kondycji i jakiś umiejętności łażenia po skale praktycznie nie spotkałem się z takimi panciami.Tak zwane "Januszostwo" zwykle kończy się na wysokości czarnych stawów.Wyżej już widać ogarniętych w temacie ludzi i spotkane kobity sprawiają raczej wrażenie, że dźwiganie szpeju i wypluwanie płuc sprawia im frajdę🙂 Spróbuj takiej zaproponować poniesienie plecaka - nastąpiła by obraza majestatu i zabiła by Cię spojrzeniem. To co się odpierdala nad Morskim Okiem nie jest normą w Tatrach.Spotykając ludzi na trudno dostępnych szczytach zauważyłem jedno - jest to zupełnie inny sort człowieka🙂
 9. Też się napatrzyłem, ale to się tyczy zwykłej turystyki, gdzie ktoś raz na rok wyskoczy sobie pospacerować po górkach.W takich sytuacjach chłop może oczywiście odciążyć nieco lichą kobitę od części sprzętu.Ale zupełnie nie wyobrażam sobie, aby targać za pańcie jej żarcie i napoje gdy ta sobie radośnie paraduje tylko z telefonem w kielni.
 10. We wspinaczce nie ma takich taryf ulgowych, po prostu osoba prowadząca idzie na lekko, a ta z dołu już wchodzi na gotowe i zbiera przy okazji przeloty i targa większość szpeju.
 11. Co do foty zalofcianej(jeszcze) pary, widzę kolejny miłośnik nieodżałowanej "ale lufy" i działalności Ochtabińskiego? Obejrzałem wszystkie odcinki i nadal oglądam już w nowej odsłonie 🙂
 12. Się zmienia bo jak się rano wyszpachluje do roboty, to pod koniec dnia już to wszystko zaczyna spływać.
 13. Zamknięty jest od strony Zawratu, ale od Kasprowego wchodzi się bez problemu.Co do samego obrywu to kto ma większe obeznanie z górami to ma w dupie zakaz, bo faktycznie to jest tylko króciutki odcinek przez luźne rumowisko.Prędzej trafimy miliona w totka, niż na kolejny obryw.Zawsze po dojściu do tego miejsca i stwierdzeniu że ni-uja, można se spokojnie zawrócić.
 14. Może kultowa cupeta Hondzina ? Nawet jest chyba wersja 3.0 V6 jak byś się chciał efektownie zabić🙂 http://similarcar.com/pl/Honda-Accord-VI-Coupe-2.3-i-16V-150KM-manual-versus-Mercedes-Klasa-C-W203-Coupe-W203-1.8-(C-160)-122KM-manual Co do poruszanego tu wieku auta to nie on jest istotny, a stan techniczny i jak poprzedni właściciele o niego dbali.Wtedy nie będzie z nim wiele więcej roboty jak z nowymi.Na to patrz.Teraz się robi nowe auta z krótkim resursem - wiadomo po co.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.