Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jebak Leśny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  549
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

656 Świetna

About Jebak Leśny

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1190 profile views
 1. Wiedziałem, że coś spierdolą z Bondem tą chorą poprawnością.Jestem, a raczej byłem wielkim fanem tej serii ale to już jest koniec.To uderza w całą idee tych filmów, szkoda że te pojeby dają się tak manipulować.
 2. Jak ten powód będzie miał ze 2-3 lata i miał na imię Dżesika to udaj martwego, widziałem jak żuki tak robią w lesie, trącone patykiem.Martwy się nie przydasz.
 3. Pewnie zwolnił się jeden etat orbitera-przydupasa do zabawiania gdy się panci nudzi i bada czy się nadajesz.Sądząc po Twoich reakcjach nadasz się wyśmieliście gdy tak dalej będziesz cipowato bawił się w grę "domyśl się i zabawiaj mnie" Prowokuje Cię do działania, ale jak dalej tak będzie lecieć w uja to standardowo - odpisywać z opóźnieniem i na lekkiej "wyjebce" najlepiej tak żeby ją humorystycznie wkurwić.Zwykle działa mobilizująco😀 Odpisz jej, żeby przed wysłaniem następnej wiadomości wytrzeźwiała, co powinno przełożyć się pozytywnie na większą jasność artykułowania myśli.
 4. Po pijaku wyglądają zawsze tak samo, czyli żenada i kac alko-moralniak rano.Nie zliczę ile razy się wstydziłem po pijackich zalotach...
 5. Standardowe klimaty po pijaku, czym tu się podniecać i analizować? Przecież ludzie po to łażą w takie miejsca żeby się bezceremonialnie upodlić i mieć usprawiedliwienie - przecież byłem najebany.Nie czyni to też owych ludzi zakutymi łbami, może po prostu chcą odreagować, a brak kołka w dupie pozwala im na odrobinę fantazji w życiu.
 6. Puchowe kurtki do miasta? chyba żeście Pany na łeb upadli... przecież w tym się pot leje po dupie nawet zimą w Tatrach przy aktywności.Lepiej brać coś niezbyt ocieplanego i dogrzewać się odpowiednio dobranymi warstwami wewnętrznymi - przy tych naszych pseudo zimach to ostatnie 3 lata przełaziłem głównie w cienkim softshelu.
 7. Omijał bym takie twory jak militaria.pl bo główną ideą działania tego sklepu jest masowe wciskanie barachła ludziom nieobeznanym w temacie - rzeczy niszowych marek, tanich i jakościowo słabych(tak jak 4F i pochodne) Jest kilka konkretnych sklepów które można nazwać roboczo "górskimi" a które z zasady nie sprzedają nic co nie ma powiązana ze znaną i sprawdzoną w boju marką.Tak, jest tam drogo ale przynajmniej po wyjściu w teren nie trzeba sobie pluć w brodę.
 8. Mój znajomy tez tak twierdził, jednak nieco zmienił zdanie od chwili zaciekawienia się nim przez komornika.
 9. Wanda w istocie pasje miała, ale przy tym była srodze popieprzona i wręcz idealnie wpisuje się w manipulacje opisywane tu na forum - polecam ostatnie dwie książki, niejako jej biografie.
 10. Tu w większości przypadków nie ma żadnej potrzeby rozwoju, to jest zwyczajne szukanie na siłę zapychacza czasu, samotności, poczucia bycia niepotrzebnym.Czyli tym co oferuje w swej "wspaniałości" jesień życia.Wcześniej była praca zawodowa, dzieciaki, itd.
 11. Też to widzę i zaprawdę na wymioty bierze... jako jedyny sensowny powód biorę tylko jedno - skrajna desperacja owych cipełuszy bez żadnej samoświadomości.
 12. Rozumiem, że chciałeś zaruchać ale złap się za jajca i zagraj identycznie jak pancia - olej ciepłym moczem na całej linii.Ona chce wymusić na tobie konkretne działania, taki tani szantażyk emeocjonalny.
 13. Też lubię takie o lekko burdelowym zacięciu, byle bez przesady 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.