Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jebak Leśny

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  364
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

359 Świetna

O Jebak Leśny

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

619 wyświetleń profilu
 1. Który wg was jest najprzystojniejszy ?

  Gdzie? a różnie, może być na stole albo pralce... Polska język, trudna język
 2. Który wg was jest najprzystojniejszy ?

  Te rysunki są dość kulawe, że tak powiem ale ogólnie dla mnie wszystkie są do przyjęcia o ile nic z nich zbytnio nie wystaje czy wisi...
 3. Rower składany, szybki, ładny, lekki. No i tani :>

  Może i twarde, ale mój wigrus pękł dwa razy na spawach przy zawiasie ramy, a dużego ciężaru nie obsługiwał
 4. Owłosienie ciała

  W wieku 18 lat to jest pikuś, im człowiek starszy tym sierść zaczyna wyrastać w coraz dziwniejszych miejscach Co się tyczy owłosienia na klacie/brzuchu to nie tyle golę co przystrzygam do ok 5mm bo inaczej wyglądam jak człowiek pierwotny - według mojej wizji raczej nie powielanej przez kobiety.
 5. Który wg was jest najprzystojniejszy ?

  Ja się wstydzę, to było wołanie o inicjatywę kogoś innego
 6. Który wg was jest najprzystojniejszy ?

  Czemu nie ma na forum plebiscytu na najprzystojniejszy rodzaj pipki się pytam?
 7. Który wg was jest najprzystojniejszy ?

  Widać, że nie douczone Przecież wór z jajcami posiada magiczną właściwość kurczenia się na zimnie i rozciągania gdy za gorąco(bywa też rozciągany zębami, ale to zjawisko przyrodnicze jako nie służące do regulacji ciepłoty jąder pominiemy) Tak więc, jak wam Panie nie pasuje obwisły wór to obłożyć lodem i gitara.
 8. Dziwnie normalne zachowanko

  Wysyła Ci filmik prezentujący przednie walory jej urody, a przynajmniej w jej mniemaniu...Po obejrzeniu zgodnie z przyjętym społecznie w białorycerzowni stylem powinieneś cmokać i oblizywać się z uznaniem nie szczędząc słów nieprawdopodobnego wręcz podziwu na widok tegoż anioła.Niestety okazałeś się chamem i mizoginem gdyż Twoja reakcja była niewystarczająca aby samicze ego pozwoliło jej na spokojny okalany triumfem sen. Dlatego teraz serwuje klasyczną manipulacyjke mającą poprzez wzbudzanie poczucia winy spowodować już tą pożądaną reakcję.Co zresztą zrobiłeś zupełnie niepotrzebnie pokazując iż jesteś do urobienia jak plastelina "Ta smutna minka to ja sobie pisze jej dobra że noo bardzo sexi"
 9. Oburzyła się biedaczyna z wypraną konserwatywną mózgownicą.Pizdolina i tyle, przydał by mu się turnus w wojsku nim całkiem się załamie pod wpływem podobnych traumatycznych przeżyć
 10. Czy jest życie po 40stce?

  Dolegliwości są wprost adekwatne do prowadzonego wcześniej poziomu życia - więc jeśli sportu zero, a tylko tyra, alko i pety + z rana miska tabletek na wszelki wypadek to czego się spodziewać? Spójrzcie choćby na himalaistów w wieku 40+ wałkują tematy o K2 w telewizorni i nie idzie zauważyć, że typowy polski "Janusz" wygląda przy nich jak dogorywająca padlina.
 11. O pannach cnotliwych

  To, że takie szlauchy występują w przyrodzie to pewne, ale robienie z tego odnośnika do całokształtu kobiecej populacji to gruba manipulacja.
 12. Ta, pod roboczym tytułem "Iluzja życia - czyli jak nie dałam dupy, a wzięłam kredyt" Z pewnością będzie to poczytna pozycja ukazująca alternatywę dla lansowania się dobrami wyzyskanymi od oślepionego piczką samca.
 13. Brać co jest czy nie?

  Wóda? a co w tym śmierdzącego? Mało tego wóda odkaża i odświeża oddech co w banalny sposób przyczynia się do bezpieczeństwa spółkowania.
×