Jump to content

Jebak Leśny

Starszy Użytkownik
 • Posts

  700
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,796 profile views

Jebak Leśny's Achievements

Starszy Sierżant

Starszy Sierżant (8/23)

839

Reputation

 1. Teraz jest podsycana wojną bezsensowna moda na "zbrojenia" i kupowanie szpeju który i tak skończy w pudełku w piwnicy.Ale skoro już ktoś poczuje się lepiej mając coś takiego, to polecał bym się wstrzymać.Jak się ten cyrk na UA skończy lub choćby wyhamuje, to na zachód popłynie fala wszelakiego szpeju jaki był tam wysyłany - będzie dużo taniej i łatwiej.
 2. Ja tu dostrzegam jedynie imbecylizm w porównywaniu zniszczonego wojnami 20letniej RP, do obecnych realiów z zupełnie innej bajki.No ale cóż się dziwić jak wspominki naziola i dalej pokutująca komusza propaganda szkalująca IIRP ma się świetnie w tępym narodzie.
 3. https://www.gerlach.org.pl/ Wiem, że nie ta półka co lansiarskie sikory, ale na pewno oryginalne i nasze.Mam, polecam.
 4. Dokładnie, odjebać się od legendarnych klapek Kuboty. Mam dwie pary i nosze z dumą!
 5. eeeee przecie suchelec, jakby klepnął w poślada to by jej staw z miednicy wyskoczył.
 6. Wywal jak najszybciej w piździec te łóżko, przecież ewidentnie jest tam wylęgarnia tego cholerstwa.Ja bym nawet na tym nie spał, jakby to ktoś 50razy "odrobaczał"
 7. Będziesz wył do księżyca z tęsknoty za tą swoją aktualną nudą...
 8. Dokładnie, przecież wymienione relikty PRL to były padliny od nowości, a jakość wykonania to jakiś żart.Pamiętam sąsiada u jego syrenke, 80% czasu spędzone przy tym aucie to była naprawa na przyblokowym parkingu.
 9. Większość elementów w samochodzie nie ma terminu ważności - to nie konserwa saperska.Liczy się faktyczny przebieg, utrzymanie i resurs części.Wole stary samochód o który dbano, niż stosunkowo nowy po niemocie która nawet pod maskę nie zagląda.Już nie wspomnę o jakości aut 20lat temu, a tym badziewiem które klepie się teraz - szczególnie przy przewlekłym braku odpowiednich komponentów do produkcji.
 10. To się może zdecyduj, bo najpierw piszesz o wielowachaczu, a potem Macphersonie.W accordzie wypadanie sworznia to jest powszechny problem i jak ktoś zlekceważy charakterystyczne skrzypienie to kończy się przykro.Do tego większość pseudo mechaników nawet nie potrafi prawidłowo zdiagnozować luzów na owym.
 11. Powielasz od lat powtarzane brednie.No ale podobne opinie wychodzą zwykle od ludzi dla których szczytem luksusu jest gnojowóz passat w kombi.Jak się ma chociaż ponad 3litrowe v6 pod maską to jest to jedyna muzyka jakiej chce się słuchać.I jaki problem z częściami? czasy się zmieniły i przesyłki ze stanów to jest kwestia paru dni.Już bardziej zamula Poczta Polska...
 12. Coś za coś, zresztą nie trzeba od razu pchać się coś z lat 70... ja piszę raczej o czymś nowszym 20-30 letnim i z silnikiem w okolicy 3,5l z którego bywa zwykle lekko ponad 200kunia i spalanie nie powodujące zawału.
 13. Ta, szczególnie dolny sworzeń zwrotnicy słynie z niezawodności, jak się na zakręcie kółko wypnie😀 Co do wiekowych aut to są dobre o ile są ciekawe i rzadkie z konkretnym silnikiem, wtedy nikt się nie śmieje.Kup se starego amerykańca, gwarantuje że poczujesz się na drodze jak gwiazda - sprawdzone osobiście😀
 14. Przecież jest uczciwie opisane w postach wyżej, że temat dotyczy wyłącznie tych którzy o siebie dbają i to w każdym aspekcie.Niestety wizerunek chłopa w tym wieku jest niestety jaki jest - większość już dawno się poddała i nie robią ze sobą nic.Równia pochyła...
 15. Opisałem miejskie klimaty bo w takich mieszkam od zawsze, ale wyjazdy z teren rekreacyjnie to przy większym bagażu i lichych połączeniach między zadupiami to jest nie mniejszy hardkor.Jedyny zbiorkom z jakiego jeszcze zdarza mi się korzystać i często lepiej wychodzi niż jazda swoim autem to pkp.Gdyby tylko tory prowadziły zawsze tam gdzie akurat chce się wybrać...🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.