Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jebak Leśny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  524
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

584 Świetna

About Jebak Leśny

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1148 profile views
 1. Zdajesz sobie chyba sprawę, że Twoje określanie "na oko" wieku mijanych parek jest mocno subiektywne? 😀 Starsi goście którzy mogą liczyć na zainteresowanie dużo młodszej baby nie wyglądają jak przeciętny Janusz.Na to się pracuje odpowiednim trybem życia i nieco genami.W Polsce "Zjanuszenie" facetów jest już mocno widoczne przy dobijaniu do 30-chy i kolesie którzy się w tym pogrążają wyglądają staro i ujowo, to też nigdy ich z młodą siksą nie zobaczysz... chyba, że z kurtyzaną.
 2. Dzieci nie mają litości dla różnej maści zwierzątek, takie żaby, jaszczurki, owady itp - to w gówniarskich łapach ginie dla zabawy masowo.Zwyczajnie nie mają jeszcze wykształconej odpowiedniej empatii i wzorców.Rodzice nawet nie wiedzą co ich szczyle wyprawiają spuszczone ze smyczy... a potem rodzą się takie parodie jak zaznajamianie z dawno poznanym organoleptycznie.
 3. Znam kolesia z ewidentnym narcystycznym zaburzeniem osobowości i powiem tak - gość jest tak posrany w relacjach z innymi, że urwałem wieloletnią znajomość.
 4. Czyli potrzebujesz rower crossowy, do rekreacyjnej jazdy miejskiej i po okolicznych drożynach.Masa ludzi do takich celów kupuje nasze rodzime Kross-y w rozmiarach koła 27,5 lub nawet 29 i se chwali(26 to pomyłka, niedługo rowery z tym rozmiarem już całkiem wyjdą z użycia) Do 2000zł spokojnie już coś takiego nowego kupisz na dobrej ramie, z osprzętem bez rewelacji ale też nie takim żeby się od razu sypał.
 5. Kasprowy w maju to jest drugi target januszy po Morskim Oku, tym bardziej że można tam wjechać kolejką będąc zupełnym fizycznym flakiem.Dajcie sobie lepiej spokój z takimi miejscówkami w święta/dni wolne od tyry - no chyba, że lubicie ocieranie się o masy innych turystów i słuchanie zewsząd wrzasku.Jest to niebywale mistyczny kontakt z naturą i górami, tak wyrazisty ze potrafi na długo odrzucić od tego typu aktywności. Najlepiej jechać na tygodniu w dni robocze, lub w nieco dupną pogodę.Bywa wtedy tak, że na szlaku nie spotka się niemal nikogo, a góry wtedy odbiera się całkiem inaczej.
 6. O włażeniu na jakieś szczyty/przełęcze możesz z miejsca zapomnieć, bo teraz w wyższych partiach gór są nadal zimowe warunki i pchanie się tam bez raków i czekana to pchanie się w najlepszym wypadku do ortopedzia, lub w czarny worek w koszu toprowskiego sokoła.Oczywiście sprzęt można wypożyczyć, ale doświadczenia w używaniu owego już nie.Macie w ogóle jakieś konkretne buty, czy na Janusza w adidasach i ortalionie? Połaźcie sobie rekreacyjnie po popularnych i niewymagających dolinkach bez żadnych wymysłów, a unikniecie wkurwienia spowodowanego własną niemocą i poczucia zmarnowanego wyjazdu 😀 Na ambitniejsze włażenie wyżej wybierzcie się w lato, gdy jest sucho i nie potrzeba wiele więcej niż kondycja i dobre buty.
 7. To jest sprawdzony, najszybszy i 100% skuteczny sposób 😀 Ale... sprawa jest po mojemu przegrana, nawet jak ją okresowo zmusisz do zmiany to i tak skłonności do tycia i mentalność leniwca wygrają - skończysz za kilka lat z permanentnym kaszalotem.Z wiekiem to się pogarsza, wolniejsza przemiana materii, spadek sprawności i ogólna niechęć do zmiany gdy się widzi, że z czasem się już nie wygra.Są przypadki które jednak potrafią totalnie zmienić się na stałe i mimo wyrzeczeń trzymać formę/wagę.Tyle, że zwykle popadają w skrajność i dosłownie odpierdala im w kierunku bycia fit co bywa męczące dla otoczenia.
 8. Wszystko idzie po schemacie, czyli foch trwa w oczekiwaniu na Twój powrót do łask, najlepiej na kolanach.To jak się sprawa dalej potoczy to już kwestia jak ma dziewoja poukładane pod kopułą.Normalna powinna "zluzować majty" po przetrawieniu w łepetynie swojej pierwszej reakcji godnej gimnazjalistki, ale jak trafiłeś na pierdolniętą to z zawiści może Ci bruździć między znajomymi. Po tym co piszesz to widać przypadek drugi niestety... już masz próbnik jakich jazd można oczekiwać w głębszej znajomości.
 9. Wy owego projekta to nie robicie czasem w gimnazjum? Foch jest typowy do zaistniałej sytuacji, jak byś poleciał wyjaśniać to byś wyszedł na pipe - teraz to dopiero będzie nagrzana jak poczuła oddech ewentualnej konkurencji i ubodzenie w ego.Weź ją chłopie w końcu przegrzmoć zamiast rozkimiać i wymyślać pierdolety o dobru wyższym.Jak już ją gdzieś zaprosisz to kup po dwa piwa, jej już nie potrzeba ale tobie przydadzą się bardzo.
 10. Moja noga, a nawet oko nie postanie na tej profanacji, chyba bym się porzygał.
 11. Jeśli kamerka sportowa ma być faktycznie używana do sportów to bez dobrej stabilizacji dającej efekt jak z gimabala się nie obejdzie.Kręcenie tanim chinolem z taką se jakością i trzęsącym się obrazem to raczej wywalanie kasy w błoto.
 12. Już samą abstrakcją jest to, że będąc starym grzybem będziesz chciał uskuteczniać styl życia medialnie wykreowany przez twórce playboya.Bo realnie to najprawdopodobniej wystarczy do szczęścia święty spokój i żeby tak nie jebało w kościach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.