Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jebak Leśny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  593
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

692 Świetna

About Jebak Leśny

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1687 profile views
 1. Samotna noc w lesie dla miłośnika wszelakich horrorów i innych upiorów to jest do prawdy kaleczące psychikę doświadczenie.Wyobraźnia to straszna rzecz o czym się nie raz przekonałem.Nie wiem jak w UK, ale w PL bez problemu można znaleźć wolną ambonę myśliwską.Komfort spania w budzie która posiada drzwi zamykane na haczyk i jest 3 metra nad ziemną nieporównywalny 😀
 2. Przerabiałem i nauczyłem się jednego - nie biegaj w zimę wieczorem, jak nie ma wiatru 😀
 3. Taka trochę desperatka, ja bym uważał i bacznie obserwował czy nie objawia jakiś psycho zwichrowań.
 4. W rzeczy samej, a przychodzi im to tym łatwiej że jest to społecznie akceptowalne.
 5. W ustach mają dokładniejszą.
 6. https://www.prabos.pl/jak-sznurowac-buty-trekkingowe-gorskie-i-wojskowe/
 7. Luzujące sznurówki w trekingach to się dość często zdarzają, szczególnie jak są nowe i nie odpowiednie.Dobrze Ci radzą, kup sznurówki firmy która robi buty górskie z wyższej pułki(np Hanwag) Albo kup lepsze buty, firmy którą stać na testowanie użyteczności swoich produktów, a nie tylko kopiowanie z grubsza sprawdzonych rozwiązań.
 8. Dokładnie tak jest, niestety nie pozostaje nic innego niż spuścić ową znajomość w kiblu - bo i tyle jest warta.Koleś jest mocno zwichrowany psychicznie i nie ma najmniejszego sensu dać się obsrywać dla polepszenia czyjegoś chorego ego.
 9. Dokładnie, zwyczajnie trzeba było jej odpowiedzieć, że będziecie się jebać jak króliki.
 10. Tu już nie chodzi o stratę nawet paru tysi, co w sumie jak poszło w bliską rodzinę to można rzecz - inwestycja we własną pulę genów🙂 Ja się zawsze w takich wypadkach obawiam czego innego, że dojdzie z tego powodu do podłamania relacji, a o co przy tematach z kasą nie problem.Z drugiej strony jest to dobry test - jeśli dla kogoś chajs jest ważniejszy niż relacje rodzinne to poznamy pożyteczną acz przykrą prawdę o swoich bliskich...
 11. Jeśli próbujesz takimi ckliwymi tekstami wywołać u mnie poczucie winy to pudło.Nie zamierzam zmieniać swoich nawyków i się batożyć, bo ktoś tam - coś tam ma inaczej.Zresztą co do Afryki to głód jest spowodowany głównie tym, że się tam mnożą jak króliki bez opamiętania.I dzieje się potem to, co zawsze się dzieje w przyrodzie gdzie ilość osobników w populacji znacznie przekracza ilości dostępnego pokarmu.Jak mawia klasyk, przyrody nie oszukasz.
 12. Mam to samo, zawsze jakaś gazeta pod koryto musi być.Ogólnie dużo czytam i myślę, że to taki dodatek/nawyk do nudnej czynności jaką jest przecież pchanie żarcia do ryła.Mi to zresztą jest niezbędne do spowolnienia spożywania, bo bez pobocznego zajęcia żrę na szybko jak prosiak i potem jest problem natury żołądkowej.
 13. Przyczyn jest pierdylion jak i preferencji/oczekiwań względem drugiej strony.Nie pasuje i już, co tu rozkminiać? Pomijam tu desperatów którzy łykają wszystko byle było.
 14. Nie ma uja żeby licznik nie był kręcony, takie bajki to na poziomie "niemiec płakał..."
 15. Posiadanie "drugiej połówki" tylko po to - aby była, nie ma nic wspólne ze szczęściem i spełnieniem.Widać, że gniecie Cię presja społeczna na pewne schematy i radzę się zająć najpierw tym.Wtedy reszta przestanie być problemem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.