Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Suchos

Użytkownik
 • Ilość treści

  20
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Suchos

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam,wybieram się w ciągu tygodnia na mój pierwszy trening viet vo dao,tylko tu rodzi się pytanie,jak zyskać szacunek u reszty? Niewiem jakich ludzi tam spotkam,poza moim jednym kolegą.Z góry dziękuję za odpowiedź.
 2. Mam takie plany od trzech lat ;p
 3. Witam braci samców,aktualnie jestem w 2 klasie technikum informatycznego,potem mam zamiar pójść na studia i w końcu założyć firmę za granicą. Tylko nie wiem,gdzie wyemigrować.Na zachodzie jak wiadomo,są zamachy.Myślę nad USA lub Chinach(w kraju tak szybko się rozwijającym powinienem mieć szanse zarobić).Czy jest może ktoś kto wyemigrował do jednego z tych krajów?Czy macie może jakieś lepsze kierunki dla informatyka? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 4. Suchos

  Witam :-)

  Witam Życzę ciekawych dyskusji na forum.
 5. Zdecydowanie Schutztaffel.
 6. Suchos

  Czy da się zatrzymać negatywną karmę?

  Tylko ze mną było tak że przez pewien czas chciałem być tym złym,czasem nawet teraz mnie nachodzi taka chęć ale zaraz ją temperuje. + to że niezbyt chce się dostosować,chodzenie za tłumem źle na mnie działa.
 7. Suchos

  Czy da się zatrzymać negatywną karmę?

  W podstawówce i gimnazjum,średnio raz na tydzień wpierdol,bycie wyśmiewanym przez innych codziennie,zauraczanie się w nieodpowiednich dziewczynach co mam do dzisiaj(byłem mało urodziwy,teraz jest inaczej,dużo inaczej),losowe akcje przeważnie kończyły się źle,nóż w plecy dostałem od każdego bliższego znajomego,poza jednym z którym trzymam się do dziś,brak ojca (mam dobrego ojczyma ale jednak to nie to samo),klepanie biedy do 13 roku życia,przez co byłem wyśmiewany,okropny trądzik od 12 do 16 roku życia,co obniżyło mi znacząco pewność siebie,problemy z nauką od 1 gim do 3 gim,łatwo chłonąłem wiedze ale nauczyciele że tak powiem też nie pałali do mnie sympatią.Z ostatnich takich akcji to ,1 wpierdol za nie danie papierosa ,zostanie oszukanym na pieniądze przez dobrego znajomego.No i do tego kryzysy wiary i depresja.
 8. Suchos

  Czy da się zatrzymać negatywną karmę?

  Chodzę do szkoły średniej,dowiedziałem się że pewien koleś z mojej klasy całował się z bratem w gimnazjum,chodził z nim za rękę itd,powiedziałem to wszystkim,wyśmiewałem go itp mało mnie interesowało co on sobie myśli,robiłem to żeby wyrobić sobie pozycje w grupie,udało się,Ale patrząc na to co to na mnie sprowadziło,zaczynam tego żałować,nie był on jedyną osobą którą wyśmiewałem,zawiodłem też kilka ważnych dla mnie osób.Potem znalazłem filmy Marka,zacząłem sobie kilak rzeczy układać,nawet próbowałem wziąść tzw krokodyla,raczej się to nie udało,nic się nie zmieniło,dodam że sam byłem niszczony nie tylko psychicznie przez +/- 9 lat i chciałem sobie to odkuć.Oczywiście nie chodzi tu o chrześcijańskie poczucie winy,odciąłem się od tej religii.
 9. Suchos

  Czy da się zatrzymać negatywną karmę?

  Po prostu to wiem,byłem w 100% tego świadomy,chciałem to zrobić.
 10. Suchos

  Czy da się zatrzymać negatywną karmę?

  Manipulacja jest mało możliwa,odciąłem się od takich ludzi.
 11. Zrobiłem ostatnimi czasy sporo złego(skrzywdziłem kilku ludzie psychicznie i parę osób od tak sobie zawiodłem),teraz tego żałuje i staram się tego nie robić.Czy można jakoś odwrócić karmę czy muszę to przeczekać? Dodam jeszcze że często czuję nieodpartą wyższość na innymi,niektórych uznaję wręcz za podludzi(ludzi z zamkniętymi umysłami,mało inteligentnych i w szczególności mało ambitnych)
 12. Jeśli chodzi o przyjaciół to dobieram sobie akurat takich ambitnych z podobnymi celami życiowymi więc myślę że jednak chcą mnie wspierać,ale może się mylę.
 13. Witam mam pytanie,dlaczego gdy rozmawiam z kimś z rodziny lub z jakimś znajomym i mówię mu,że chociaż mam 18 lat to chce jak najwięcej zarabiać,osiągać coś w życiu,skończyć studia wyjechać za granice założyć tam firmę itp. to reaguje tak jakby agresji ,,łee kurwa pierdolisz do roboty idź" albo ,,życie cie nauczy nie nadajesz się "itd .A paradoksalnie gdy rozmawiam z jakimś przyjacielem,albo nielicznymi członkami rodziny to mówią że bardzo dobrze,staraj się,na pewno ci się uda itp. Dlaczego tak mało ludzi wspiera cudze ambicje?
 14. Jeśli ktoś wytyka twój kompleks,to ty wytknij mu jego.Następnym razem zanim to zrobi pomyśli,że też możesz coś u niego wyśmiać i się powstrzyma.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.