Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

jerry

Użytkownik
 • Content Count

  226
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

155 Świetna

About jerry

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, Aktualnie mam 30+ lat i zaczynam odczuwać to że się starzeje 😕 cera nie ta co kiedyś, forma też jakoś siada mi że staram sie biegać. Trochę mnie to przeraża ogólnie rzecz ujmując. Ten upływ czasu i upadek fizyczny/psychiczny. Wyczytałem w jakims artykule w necie (serwis głownego ścieku) że jeśli wstajesz w wieku 40 lat z łóżka i nic Cie nie boli to nie żyjesz. Ponadto przeczytanie gazety czy skupienie się w wieku 50 lat to problem !? Pytanie do Braci w wieku +/ 45-55 lat czy naprawdę jest tak źle? Nawet jeśli dbacie o siebie to wejście na 10 pietro po schodach to maraton? Jak Wy to odczuwacie w porównaniu do tego jak mieliście 25-30 lat? Zdrowie aż tak siada?
 2. Jest jakaś relacja z poprzednich zlotów? Jak to wyglądało?
 3. Miałem podobny w 100% problem, także z sylwetką. Po pierwsze ciesz się. Gdy osiągniesz 30+ nawet 40+ lat będziesz mógł zarywać bezproblemowo laski 20+. Tylko dbaj o zdrowie, diętę. Co z tego że potem Twój wiek wyjdzie na jaw jak laske rozkochasz w sobie? Ponadto Będziesz się cieszył dłużej zdrowiem. Z Twojego opis wynika że jesteś ektomorfikiem. Idź na siłownie. Ale na prawdziwą a nie kalistenikę. Przy dobrej diecie i odrobinie zaparcia z ektomorfika można zrobić sylwetkę tzn. skinny-muscle za która laski mają mokro już na ulicy. I to znacznie bardzo mokro niż na napakowanego Stallone (mezomorfika). Owszem, wymaga to pracy. I na koniec wszystkie badania wskazują na to że będziesz dłuuuuużej zył. Jednym słowiem na początku może Ci się wydawać żę to uperdiliwe ale w całym życiu plusów jest 10 razy więcej, zobaczysz Wygrałeś życie, loterię genową, ciesz się.
 4. Temat jest bardzo ciekawy, czasem też scenariusz następujący - jednak jakieś uczucia na początku występują ale potem przeradza się to w związku polegający na dojeniu faceta. A sexu już nie ma i nie będzie .Bo to my faceci podobno jesteśmy bardziej uczuciowi a kobiety potrafią być bezlitosne i wysysać ile dóbr mogą gdy zorientują się że mogą. Może warto o tym porozmawiać na radio samiec @Marek Kotoński
 5. Cały czas tak tam jest. Pod każdym zdjęciem laski jest stado spermiarzy z komentarzami. Zazwyczaj to jakieś chłopy ze wsi.
 6. Tak, to jest starzenie, naturalny proces. Sciana to punkt w życiu kobiety, w którym jej wyobrażenie o własnej atrakcyjności jest większe niż rzeczywiste. Najcześciej w okolicach 30stki. Potem jest już tylko gorzej. Jest to taki szok dla kobiety, jakby uderzyła w ścianę.
 7. Bzdura. Każda kobieta walnie w ściane, jedna mocniej druga słabiej i nie ma nic w związku z prowadzeniem się a po prostu z upływającym czasem i przemijającą urodą.
 8. Pięknie rozłożone na czynniki pierwsze klasyka gatunku można powiedzieć. Zastanawia mnie tylko jedno. My faceci w miarę jakoś przekazujemy sobie wiedzę czy to przez internet czy to w toku rozmów (nawet na linii ojciec->syn) na temat kobiet. Potrafimy się jednoczyć itp. Skoro niezaprzeczalnie schemat i cykl życia kobiety (a już na pewno kobiety imprezowiczki) przebiega mniej wiecej w podobny sposób, dlaczego one się nie ostrzegają wzajemnie? Że tak to wygladą. Ze istnieje ściana itp. Wynika to z tego że kobieta kobiecie solą w oku?
 9. Bo wartości SMV się odwróciły. Z wiekiem facet ma większą wartość a kobieta niższą. Spójrz na wykres on nie kłamie. Teraz to one muszą sie postarać i dać dupki a Ty wybierasz.
 10. A co to 35 lat to koniec świata? To jeszcze młodość można powiedzieć. Są osoby co mają 50 lat i studiują - pewnie że warto ale jeśli jesteś o tym przekonany że ma to sens. Pamiętaj też że można podczas pracy studiować i pracować jednocześnie więc nie jest tak że tracisz te X lat życia. Studia zawsze są fajne o ile Cie to interesuje.
 11. Oczywiście masz rację, jedyne co teoretycznie jest pewne to statystyka i natura. A co się kryje za tymi liczbami i ludźmii możemy jedynie domniemywać dlatego ta dyskusja. Każdy ma swoje potrzeby, swoje systemy wartości i co najważniejsze chyba swoje doświadczenia dostarczone przez życie.
 12. Mają mają, sam mam. Ale tylko do ślubu albo do opadnięcia haju emocjonalnego (co nastąpi pierwsze). Potem różowe okulary opadają i zaczyna się życie Statystyki nie kłamią kochany Stałych związku powyżej 5-10 lat jest obecnie może 30-40% i to tylko na papierze ! A ile z tych związku to naprawdę szczęśliwe pary ? Boję się pytać nawet. A miałeś chociaż tą jedną? Na pewno oglądałeś się za innymi ładniejszymi dupami, a już na pewno jak z tą pierwszą haj emocjonalny opadł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.