Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

jerry

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

123 Świetna

About jerry

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @JoeBlue Czy chodzi o ta kiazke? https://en.wikipedia.org/wiki/The_Secret_(book) dobra ta ksiazka w porownaniu do Murphiego lub Adama Altera? Lepsza?
 2. To działa jak z podrywem. Wiecie kiedy mężczyzna ma największe powodzenia u kobiet? Wtedy gdy ma najwieksze powodzenie A dokładniej, gdy jest w związku lub otacza się wianuszkiem kobiet. Wtedy ta pewność siebie i mentalne wyjebanie na kobiet promieniuje i przyciąga kobiety. Tak sam w relacjach międzyludzkich. To wszystko widać jeśli ktoś chce się przypodobać. Niestety Marek ma 100% racji. Ludzi przyciąga siła albo korzyści. Nawet w przyjaźni mamy wymianę dóbr (oczywiście nie fizycznych). Trzeba pracować nad sobą a ludzie pojawią się sami.
 3. Cały ten speed dating o ile nie jest ustawiony to ja tak widze: - Grupa wyrzuconych społecznie kobiet - bo która kobieta tam pójdzie? Albo taka której nikt w realu nie podrywa alb jakaś zaburzona psychicznie albo szukająca frajera lub darmowego widowiska - idzie posiedzieć i pośmiać się z grupy nieudaczników zmianiających sie jak na karuzeli . No, może nieudaucznicy to za mocne słowo ale podejrzewam że spora grupa kobiet tak sądzi o tych facetach. Jeśli ktoś tam idzie to chyba w realu mu średnio idzie.... Więc przegrywy łączą sie z przegrywami Ale autor wątku postąpił nieschematycznie / matrix error/ i wydaje mi się że najbardziej zapadł w pamięci nie tylko tej Pani ale i innym wokół. Poszedłbym tam jednak tylko dla beki. Szanse na poznanie tam kogoś wartościowego oceniam na 5%.
 4. Przecież nie od dzisiaj wiadomo że jak Panna chce się spotkać i jej zależy /czyt. rokujesz zajebiście finansowo lub jesteś ciacho do pokazania koleżankom./ to przepłynie wisłe wpław i przebiegnie bieg katorżnika aby się z Tobą spotkać. Natomiast jeśli jej niezależy /lub trzyma Cie na smyczy/ to nawet będąc wolna czasowo i stojąc obok Ciebie na środku miasta wymyśli jakiś excuse na spotkanie.
 5. Trzeba przyznać gust ma dobry swoją drogą ciekawe jaki majątek.
 6. Bracia, Myślę aby całkowicie przejść na 100% naturalne kosmetyki tzn. takie zrobione bez chemii tylko z naturalnych składników występujących w naturze. Szampon, żel do włosów, pasta do zebów. wszystko. Jedynie perfumy zostaną. Podobno współczesne kosmetyki są tak napakowane chemią a później to wchodzi do nas przez skórę. Czy miał ktoś doświadczenia z w/w kosmetykami, coś możecie polecić?
 7. Oczywiście masz rację. Najlepiej i najwygodniej iść zapłacić i to zamknąć. Wziąć papier. Natomiast można też zamknąć konto, kartę i nie płacić. I nieistotne jest co bank ma w regulaminie. A dług po 2-3 latach się przedawni chyba że bank wystąpi do sądu. Pozostaje też kwestia BIKu. Niech autor postu sobie skalkuluje co się mu opłaca.
 8. Zamknij rachunek lub zloz wypowiedzenie rachunku i karty, a dlug przedawni sie po 2-3 latach.
 9. Co to za szmata co ruch się z wszystkim co się rusza? O czym ta dyskusja? Skoda miejsca na serwerze, odpuścić sobie.
 10. @Ben Zilbersztajn Pani ma 40 lat bo jest zjebana i nikt jej nie chciał/nie chce i nikt z nią wytrzymać nie może. Powinieneś być jej wdzięczny, oszczedziłeś sobie tylko czasu i nerwów. Podejrzewam zjebanie umysłowe. A ogólnie to przecież wiadomo że internet to w większości odpady społeczne, ładna dziewczyna i normalna nie musi tam wchodzić, chyba że tylko dla atencji. Wieć tak - przebieracie w zjebanych (pomijając wyjątki). Czemu się dziwić efektów?
 11. Podobno te zimne prysznice to mit, są jakieś badania na ten temat?
 12. A możecie bardziej rozwinąć temat jeśli mieszkacie z kobietą w wynajmowanym bez ślubu to jak i co może Ci zabrać?
 13. Na pewno nie palą sklepowych papierosów i nie piją tanich browarów czy wódek To nie ten poziom. Swoją drogą to zabawne jak palacze muszą odkopywać aż historyczne zwyczaje żeby uzasadnić swój żałosny nałóg. Jak wiedzą wszyscy (a ci co niewiedzą niech poczytają badania albo się rozejrzą) papierosy palą zazwyczaj najniżej usytuowani. Historycznie w tych przywoływanych elitach zazwyczaj palono albo cygaretki albo cygara którymi się na zaciąga i pali od wielkiego dzwona dla smaku i z cała tego otoczką to zupełnie co innego niż zajarać szluga w przeszklonej palarni (klatce) z Mietkiem No ale paczucha L&Mow cienkich to już silvuple jestem haha To tak jakby sięgać do średniowiecznych metod leczenia aby uzasadnić pewne koniowalskie metody dzisiaj. Załosne. Masowo produkowane papierosy to gó**** stworzone po to aby uzależniać plebs i masowo wyciągać od nich kasę. Poczytajcie sobie o kampaniach reklamowych z czasów gdy jeszcze ostro się reklamowały (lata 60,70,80). Poczytaj wywiady z zarządami koncerów. To nie ma nic wspólnego ani z savoir vivre ani z dobrym smakiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.