Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

jerry

Użytkownik
 • Content Count

  239
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

165 Świetna

About jerry

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Książki Marka czytałeś? Kobietopedia.
 2. Możecie mi wyjaśnić, tylko bez złośliwości, logicznie, po co jest sens oglądać coś takiego jak US17?
 3. Jeśli masz na myśli inwestycje w alkohole premium pod wzrost wartości to są to lata a czesto dzięsięciolecia. I można na tym zarobić, owszem. To co ona chciała zapewne zrobić to zwykly hurt-detal a aby na tym zarobić to trzeba zaplecza solidnego i znajomości rynku. Popłyneła i tyle pewnie z niewiedzy. Zresztą o czym my mówimy kobieta i biznes Ciekawe tylko co z tym alkoholem xd za 600k to można obstawić wesela w całym powiecie.
 4. Panowie w wieku 30+ lat chce wrócić na studia która musiałem przerwać parę lat temu ze względu na sytuację życiową ale mam takie głupie przeczucia że jestem za stary i że będę wyglądał jak freak na uczelni. Studiował ktoś w takim wieku? Poproszę kopa w dupę i kubeł zimnej wody.
 5. Witam, Chciałbym rozpocząć w domu przygodę z kalisteniką, czy coś oprócz drążka potrzebuje na początek zakupić? Jakąś matę? Dodatkowo jaki drążek wybrać? Chce taki na stojaku, ale jakiej szerokości czy 60cm będzie ok? A co z podciąganiem się w rozwarciu? Będę wdzięczny za rady!
 6. Akurat tu się nie zgodzę, robiąc coś, a już na pewno wiele rzeczy na raz tego czasu zaczyna brakować a ów zaczyna biec jakby szybciej. Jedynie nic nie robiąc, nudząc się, ma się wrażenie że czas płynie wolniej.
 7. Hej, Każdy, kto nie idzie z prądem (masą) ma takie przemyślenia. Rozwijaj się, inwestuj w siebie. To zaprocentuje na przyszłość. Wykorzystaj ten czas I co z tego że oni imprezują i nic nie robią? Za 5-10 lat to oni będą mieli wrażenie ze przewalili 10 lat, a nie Ty o ile oczywiście porządnie zainwestujesz ten czas. Niemniej odprężenie każdemu się przyda więc ustal sobie 1 dzień w tygodniu na odpoczynek, cokolwiek by to nie było. Jesli znasz angielski poczytaj sobie o "monk mode": https://illimitablemen.com/2014/04/13/monk-mode/
 8. To napisz jeszcze jak oceniasz swój wygląd 0/10 skoro tak łatwo Ci przyszły.
 9. Skoro byłeś tak zajęty i obojętny na wszystko, mogę wiedzieć jak poznałeś te 3 Panie? Same się napatoczył przy okazji gdzieś na ulicy czy apki?
 10. Są zawody do których trzeba mieć pasję i tyle, piloci, programiści, lekarze .... trzeba czuć pociąg do tego co się robi i się doskonali bo jeśli ktoś pójdzie tylko dla kasy to albo straci tylko czas i pieniadzę i nic z tego nie będzie albo w najlepszym razie zostanie kiepskim programistą z zarobkami 3-5k na rękę klepiąc jakieś gówno-apki w podrzędnej agencji jako junior. A to już lepiej pójść układać płytki albo zostać kierowcą - tu nie trzeba za bardzo pasji (chociaż jak zawsze wskazana), nie trzeba za bardzo myśleć - a kasa lepsza !
 11. Jeśli interesowały się programowaniem i komputerami od tej drugiej strony od zawsze - to szybko weszły w temat i zarabiają krocie, nawet jeśli trzeba było nauczyć się nowego języka (wszystkie nomen omen w mniejszym lub większym stopniu są podobne). A tych których naszła nagle potrzeba na programowanie pod wpływem nagłego wzrostu zarobków na rynku to albo tracili kase na kursach typu "w 3 miesiące do programisty" albo po zakupie paru książek i tutoriali odpuszczali temat po miesiącu dwóch (czasem więcej) orientując się że jednak taka duża kasa to nie jest za nic i wieczorami pomiędzy wieczorynką a wieczornymi wydaniami wiadomośći to oni jednak porządnego programowania się nie nauczą, bo na to trzeba lata nauki popartej pasją. Co ciekawe, dobry programista z pasją jest tak porządany na rynku, opłacany i potrzebny, że w ostatnich latach powstały nowe zawody - IT Head Hunterzy czy nawet całe agencję specjalizujące się tylko w jednym - żeby poszukać i odsiać włąśnie dobrych programistów od tych "kursowych 3 miesięcznych programistów", co wcale nie jest takie łatwe a na pewno czasochłonne. Dobry IT Head Hunter z kontaktami i znajomością rynku potrafi zarobić czasem znacznie więcej niż świetny programista. Ot, takie czasy!
 12. Czołem Bracia, Niejaki Frywolny i inni mistrzowie uwodzenia czy relacji damsko-męskich szerzą na lewo i prawo tezę iż aby być atrakcyjnym dla kobiet, podrywać je i rozkochiwać wcale nie trzeba być bogatym czy ogarniętym życiowo chadem a można działać i z sukcesem sprowadzać do domu (czy pokoju) laski nawet b. atrakcyjne, ruchać i je rozkochiwać (to tak w skrócie). Wystarczy trening, działanie i do roboty! Natomiast Marek oraz inni ogarnięci znawcy tematu matrixa mawiają - nawet jeśli uda Ci się poderwać laskę z wyższej ligii, po minięciu haju ona i tak odejdzie bo zobaczy że może mieć lepszych facetów, lepszy życie a tutaj już nawet uczucia nie więc Misiu ja już nie wiem co czuje xd I teraz pytanie jest następujące. Czy warto w takim razie wogóle atakować te piękniejsze laski, które są nie tylko o wyższym SMV od nas ale w/g znanych wykresów nawet te na naszym poziomie mogą mieć lepszych facetów. Krótko mówiąc o ile nie jesteśmy ogarniętymi życiowo facetami z kasą, socjalem czy urodą czy warto marnować czas, pieniądzę i uczucia na te kobiety które potem i tak odejdą, czy jednak średni faceci powinni, myślać długofalowo a nietylko chu... znaczy na jedną noc, celować w mocno-średnie kobiety - przyszłe kury domowe ? Szara myszka nawet po 3 latach nie odejdzie od nas, choćby dlatego że po tylatach będzie jeszcze bardziej szara...
 13. Hej, Aktualnie mam 30+ lat i zaczynam odczuwać to że się starzeje 😕 cera nie ta co kiedyś, forma też jakoś siada mi że staram sie biegać. Trochę mnie to przeraża ogólnie rzecz ujmując. Ten upływ czasu i upadek fizyczny/psychiczny. Wyczytałem w jakims artykule w necie (serwis głownego ścieku) że jeśli wstajesz w wieku 40 lat z łóżka i nic Cie nie boli to nie żyjesz. Ponadto przeczytanie gazety czy skupienie się w wieku 50 lat to problem !? Pytanie do Braci w wieku +/ 45-55 lat czy naprawdę jest tak źle? Nawet jeśli dbacie o siebie to wejście na 10 pietro po schodach to maraton? Jak Wy to odczuwacie w porównaniu do tego jak mieliście 25-30 lat? Zdrowie aż tak siada?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.