Jump to content

jerry

Użytkownik
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

166 Świetna

About jerry

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ile lat mają te laski? pytam z ciekawości. Widzisz tam uczucie?
 2. Możecie mi wyjaśnić, tylko bez złośliwości, logicznie, po co jest sens oglądać coś takiego jak US17?
 3. Jeśli masz na myśli inwestycje w alkohole premium pod wzrost wartości to są to lata a czesto dzięsięciolecia. I można na tym zarobić, owszem. To co ona chciała zapewne zrobić to zwykly hurt-detal a aby na tym zarobić to trzeba zaplecza solidnego i znajomości rynku. Popłyneła i tyle pewnie z niewiedzy. Zresztą o czym my mówimy kobieta i biznes Ciekawe tylko co z tym alkoholem xd za 600k to można obstawić wesela w całym powiecie.
 4. Panowie w wieku 30+ lat chce wrócić na studia która musiałem przerwać parę lat temu ze względu na sytuację życiową ale mam takie głupie przeczucia że jestem za stary i że będę wyglądał jak freak na uczelni. Studiował ktoś w takim wieku? Poproszę kopa w dupę i kubeł zimnej wody.
 5. Witam, Chciałbym rozpocząć w domu przygodę z kalisteniką, czy coś oprócz drążka potrzebuje na początek zakupić? Jakąś matę? Dodatkowo jaki drążek wybrać? Chce taki na stojaku, ale jakiej szerokości czy 60cm będzie ok? A co z podciąganiem się w rozwarciu? Będę wdzięczny za rady!
 6. Akurat tu się nie zgodzę, robiąc coś, a już na pewno wiele rzeczy na raz tego czasu zaczyna brakować a ów zaczyna biec jakby szybciej. Jedynie nic nie robiąc, nudząc się, ma się wrażenie że czas płynie wolniej.
 7. Hej, Każdy, kto nie idzie z prądem (masą) ma takie przemyślenia. Rozwijaj się, inwestuj w siebie. To zaprocentuje na przyszłość. Wykorzystaj ten czas I co z tego że oni imprezują i nic nie robią? Za 5-10 lat to oni będą mieli wrażenie ze przewalili 10 lat, a nie Ty o ile oczywiście porządnie zainwestujesz ten czas. Niemniej odprężenie każdemu się przyda więc ustal sobie 1 dzień w tygodniu na odpoczynek, cokolwiek by to nie było. Jesli znasz angielski poczytaj sobie o "monk mode": https://illimitablemen.com/2014/04/13/monk-mode/
 8. To napisz jeszcze jak oceniasz swój wygląd 0/10 skoro tak łatwo Ci przyszły.
 9. Skoro byłeś tak zajęty i obojętny na wszystko, mogę wiedzieć jak poznałeś te 3 Panie? Same się napatoczył przy okazji gdzieś na ulicy czy apki?
 10. Są zawody do których trzeba mieć pasję i tyle, piloci, programiści, lekarze .... trzeba czuć pociąg do tego co się robi i się doskonali bo jeśli ktoś pójdzie tylko dla kasy to albo straci tylko czas i pieniadzę i nic z tego nie będzie albo w najlepszym razie zostanie kiepskim programistą z zarobkami 3-5k na rękę klepiąc jakieś gówno-apki w podrzędnej agencji jako junior. A to już lepiej pójść układać płytki albo zostać kierowcą - tu nie trzeba za bardzo pasji (chociaż jak zawsze wskazana), nie trzeba za bardzo myśleć - a kasa lepsza !
 11. Jeśli interesowały się programowaniem i komputerami od tej drugiej strony od zawsze - to szybko weszły w temat i zarabiają krocie, nawet jeśli trzeba było nauczyć się nowego języka (wszystkie nomen omen w mniejszym lub większym stopniu są podobne). A tych których naszła nagle potrzeba na programowanie pod wpływem nagłego wzrostu zarobków na rynku to albo tracili kase na kursach typu "w 3 miesiące do programisty" albo po zakupie paru książek i tutoriali odpuszczali temat po miesiącu dwóch (czasem więcej) orientując się że jednak taka duża kasa to nie jest za nic i wieczorami pomię
 12. Czołem Bracia, Niejaki Frywolny i inni mistrzowie uwodzenia czy relacji damsko-męskich szerzą na lewo i prawo tezę iż aby być atrakcyjnym dla kobiet, podrywać je i rozkochiwać wcale nie trzeba być bogatym czy ogarniętym życiowo chadem a można działać i z sukcesem sprowadzać do domu (czy pokoju) laski nawet b. atrakcyjne, ruchać i je rozkochiwać (to tak w skrócie). Wystarczy trening, działanie i do roboty! Natomiast Marek oraz inni ogarnięci znawcy tematu matrixa mawiają - nawet jeśli uda Ci się poderwać laskę z wyższej ligii, po minięciu haju ona i tak odejdzie bo zobac
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.