Jump to content

Aniania

Samice
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

15 Dobra

About Aniania

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

1,132 profile views
 1. Nie wydaje się Wam to ciekawe, że tak świadomy samiec jak H5 zaczął w pewnym momencie czepiać się i atakować z taką zawziętością braci? Ja rozumiem białorycerzy albo samiczki mógł tak traktować bo wiadomo... ale innych porządnych użytkowników!? Coś mi to pachnie udziałem osób trzecich (baba albo ktoś gorszy). No chyba, że ja się mylę i rzeczywiście Forum jest pełne hipokrytów, no ale to nie możliwe.
 2. @HORACIOU5 nigdy nie przestawaj być sobą. To przecież to głównie kryptofeministki są albo lewicowi szpiedzy. NWO jest już blisko, forum jest dla niego przeszkodą, więc bym się nie zdziwiła.
 3. Można się tego było spodziewać, że jak się pojawi temat tak bardzo nie wygodny jak #metoo to ktoś nagle będzie chciał go zmienić. Widać tutaj również są siły starające się utrzymać feministyczną propagandę.
 4. @HORACIOU5 dokładnie tak. Dlatego właśnie cywilizacja europejska jest aktualnie w upadku. Za niedługo się dowiemy co dla nas elity światowe zaplanowały.
 5. A spotkałeś kiedyś w swoim życiu kobiety, które by miały mózg zamiast "musku"? ile ich było, pewnie na palcach jednej ręki można zliczyć. Zapytasz się pewnie czemu pomimo tego jest tak dużo kobiet w poważnych zawodach: prawnicy, architekci, matematycy odpowiedź brzmi: bo to na rękę światowym elitom. Kobitami łatwiej się steruje, a dodatkowo opóźniają one rozwój cywilizacji. Nie zdziwiłabym się gdyby wkrótce wprowadzono parytety we wszystkich kluczowych zawodach. To na spółkę ze sprowadzaniem arabów byłoby prostym sposobem na zniszczenie obecnej cywilizacji europejskiej, a potem to już tyl
 6. Po przeczytaniu męskiego tematu odnośnie tego artykułu http://facetpo40.pl/zwiazek/posluchaj-rozwiedzionego/ naszła mnie taka myśl: stosowanie tych porad przez mężczyznę w związku wiadomo, że skończy się tragicznie, ale wydaję mi się, że to całkiem dobre porady do stosowania przez kobietę. 1. Nigdy nie przestawaj się starać - nie rezygnujcie z randkowania 2. Chroń swoje serce 3. Zakochuj się w nim ciągle na nowo 4. Dostrzegaj w nim to, co najlepsze 5. Nie musisz go zmieniać ani naprawiać 6. Bierz pełną odpowiedzialność 7. Nigdy nie wiń go za to, że
 7. @HORACIOU5 Wyjątków jest dość sporo. Nie wiem co was tak wzięło na obronę "pedałów w rurkach" mających najgorsze cechy kobiecej natury.
 8. @Rnext jak się facet zachowuje jak baba to męski raczej nie jest.
 9. No i w ten sposób prawdziwych męskich mężczyzn to już praktycznie nie ma. Tylko łażą tacy i jęczą, jak to ich wszyscy krzywdzą, jacy oni biedni, a powiesz takiemu coś co mu się nie spodoba to zaraz wrzask, emocje i foch. Kiedyś mężczyźni odkrywali, budowali świat, a teraz taki tylko narzeka, że świat zły i nikt ich nie kocha. A najgorsze jest to, ze z takim to nie podyskutujesz bo zaraz coś źle zrozumie, przekręci tak żeby było na jego i złość i foch. Próbujesz uspokoić, wytłumaczyć, ale on już lepiej wie, że ty go na pewno okłamujesz i teraz tak mówisz, a tak na prawdę to co innego miałaś na
 10. Co sądzicie o mężczyznach wykazujących typowo kobiece cechy i zachowania: manipulujących, wykręcających kota ogonem, racjonalizujących swoje wybryki, strzelających fochy, mających wybuchy emocji, rozładowujących się na innych, a przede wszystkim myślących emocjami. Dlaczego posiadają oni cechy tak sprzeczne ze swoją naturą? Myślicie, ma to jakiś związek z celową feminizacją mężczyzn? Myślicie, że ta feminizacja ma wpływ na zdolności intelektualne takie, jak zdolności matematyczne, tworzenie nowych rzeczy? A przede wszystkim kto waszym zdaniem za tym wszystkim stoi?
 11. Nie może się tak stać bo żadna kobieta nigdy nie będzie miała oporów przed usunięciem ciąży, ani nie będzie się przejmowała szantażem mężczyzny bo wie, że społeczeństwo jest po jej stronie. Dodatkowo mężczyzna nie ma powodu łapać kobiety wystarczy, że zaproponuje dziecko albo małżeństwo. Ona się zgodzi tak działa kobieca psychika - czysta biologia ewolucyjna i schematy.
 12. @Arrinera wydaje mi się, że prekursorzy fizyki kwantowej mieli w większości i żony i dzieci... i kochanki. Poczytaj sobie na przykład coś o życiu osobistym Erwina Schrödingera No ale nie da się ukryć, że nauka była dla nich ważniejsza od latania za babami. @Selqet To o czym piszesz nie do końca się zgadza z tym, co kojarzę o rozumowaniu indukcyjnym i dedukcyjnym ze studiów, ale może to jakiś inne określenia z psychologii, czy czegoś. W każdym razie ciekawy temat, masz może źródło pod ręką bo w życiu o tym nie słyszałam.
 13. Steven Pinker tłumaczy na podstawie różnic biologicznych skąd bierze się dysproporcja w ilości kobiet i mężczyzn zaangażowanych w nauki ścisłe. Ładnie pokazuje, że w rozumieniu tej zagadki istotne jest przyjrzenie się nie tylko przeciętnej kobiecie i przeciętnemu mężczyźnie, ale przede wszystkim tym wybitnym. W najogólniejszy sposób można jego myśl podsumować w ten sposób: im dalej od średniej tym dysproporcje pomiędzy obiema grupami stają się większe. Co o tym sądzicie: prawda czy przekłamania? Jak takie wyjaśnienie ma się do Waszych osobistych doświadczeń. Co pra
 14. @HORACIOU5 czy Ty w ogóle przeczytałeś całość mojej wypowiedzi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.