Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cortazar

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1153
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1069 Świetna

About Cortazar

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1453 profile views
 1. Numizmaty... wszystkie wolne fundusze w to ładuje.
 2. Zajmij się sobą i swoimi sprawami. Jak jej zależy to się odezwie wcześniej, jak nie to znaczy, że ma już innego. Po tygodniu możesz wysłać kontrolnego sms-a, ale w sumie to nie wiem po co... W sumie to ile jesteście razem? Mniej niż pół roku? Nic nie zostało zbudowane żeby było o co walczyć... No chyba, że czegoś nie doczytałem...
 3. Zróbcie sobie kilkudniową przerwę na przemyślenia. Podejrzewam, że pani zintensyfikuje poszukiwania nowego b... przyjaciela o ile już tego nie robi. Niestety ale taka akcja w łóżku z finalnym tekstem, że jest zmęczona to nie tylko czerwona lampka ale po prostu alarm generalny w elektrowni w Czernobylu. Dobrze zrobiłeś wychodząc ale to chyba za mało. Podejrzewam rychły finisz tego związku ale jak pisałem wcześniej zróbcie sobie przerwę w kontaktach na spokojne przemyślenia.
 4. Jeśli chodziło jej o chuj to szpary popuścić musiała. Nie widzę innej opcji. Temat niestety jest bardziej zawiły, autorka dokonuje tu konkretnej akrobatyki umysłowej, żeby zbyt łatwo nie było. Jej wewnętrzna walka przypomina przeżycia romantycznych bohaterów powieści naszych słynnych wieszczów. A wszystko rozchodzi się o to 'żeby inni myśleli o mnie pozytywnie'. Dla mnie równie niezrozumiałe co owi romantyczni bohaterowie.
 5. Fakty autentyczne, jak to kiedyś na ich podstawie kręcono wiele filmów. Bardzo często używa się wyrażeń 'de facto' lub 'mówiąc kolokwialnie'. https://pl.wikipedia.org/wiki/De_facto Kolokwializm 1. «wyraz lub wyrażenie niedbałe, używane w języku potocznym» 2. «niedbały styl wypowiedzi charakterystyczny dla języka potocznego» Mnie jeszcze dobija jak ktoś na siłę chce kogoś przekonać do swoich przekonań i żeby to podkreślić mówi lub pisze: - Uwierz mi, możesz mi wierzyć, no naprawdę uwierz mi.
 6. Programy społeczne utrwaliły Ci się w głowie. Trzeba być pięknym, opalonym, wysokim, z symetryczną twarzą, równiutkimi ząbkami, płaskim brzuchem ala kaloryfer itp itd. Ale to tylko film. Prawdziwe życie jest inne. I tak naprawdę to poczucie winy zostało Ci wbite do głowy, a Ty to sobie tylko jeszcze polerujesz żeby ładniejsze było. No i po co? W sumie to podejrzewam, że wcale nie jesteś brzydki (pomijając już kwestię gustu) ale akurat inni obok byli ładniejsi... Zresztą po co na siłę chcesz imponować komuś, szczególnie kobietom, jeśli wygląd ma dla nich najważniejsze znaczenie? Są pewne cechy, których nie zmienisz i koniec kropka. Można się z tym pogodzić i odpuścić albo męczyć się i pogłębiać kompleksy. Powinieneś sobie ustalić pewne zasady doboru znajomych i się ich trzymać. Takie teksty, żebyś szedł z tyłu bo obciach to od razu osoba jest do skreślenia i traktowania jak powietrze. Jest całe mnóstwo brzydali i dobrze im się wiedzie, nie narzekają na brak towarzystwa i kobiet. Ale oni mają jedną cechę, której Tobie brak czyli pewność siebie. Jeśli uda Ci się to poprawić to automatycznie przestaniesz też narzekać na innych. I przestań się wreszcie przejmować tym co mówią kobiety. Dziś jesteś dla nich brzydki, a jutro będą ci wkładać rękę w majtki.
 7. Ale gira... ja bym ciął... Bez rąk będziesz dużo lepiej wyglądał no i nie zrobisz kolejnych zdjęć, które aż w oczy kolą, nie można patrzeć na takie wychudzone giry... A tak serio... Czeka Cię trochę pracy nad poprawą samooceny. A na początek kup sobie takiego ściskacza i napierdzielaj. https://www.google.com/search?q=ściskacz+do+rąk&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjj__mC5YrkAhVPx4sKHZCBAlAQ_AUIESgB&biw=1536&bih=713#imgrc=XhsZNIcmkltTUM:
 8. @Axel Daj sobie z nią spokój. Idź na kolejną imprezę i poznaj kolejną dziewczynę. Widziałeś ją raz w życiu a zobacz ile już Ci nerwów zjadła. Warto się w to dalej bawić? Bądź konkretny i szanuj swój czas.
 9. Właśnie trwa mecz o superpuchar Europy pomiędzy FC Liverpool a Chelsea... Po raz pierwszy w historii zestaw sędziowski tworzą same panie. Jakiś czas temu było już przełamanie w tej kwestii w postaci jednaj pani z chorągiewką na linii a teraz mamy cały kobiecy zestaw sędziowski. Co o tym sądzicie? Czy kobiety powinny sędziować mecze piłki nożnej w której grają sami faceci? Czy kobiety dadzą radę wytrzymać presję i utrzymać emocje na wodzy? Czy dzięki obecności kobiet piłkarze będą wykazywać się większą wrażliwością w walce z przeciwnikiem, będzie mniej fauli, mniej bluzgów, więcej empatii dla rywala? Mam mieszane odczucia i zdaję sobie sprawę, że kontrowersje będą zawsze. Co o tym sądzicie?
 10. Może nie jak burak ale jak rozpuszczony książę co to musi koniecznie postawić na swoim. Nie znałeś tych ludzi ale bardzo szybko ich zaszufladkowałeś i potraktowałeś z góry. Przydrinkowanie na weekendowym rodzinnym grilu i robienie beki z puszczania bąków to jeszcze nie patologia. Co do dziewczyny... z tego co piszesz to niewiele wymagała a sporo dała od siebie a jednak pokazałeś zazdrość, krótkowzroczność i egoizm. Nie ufał bym komuś z takimi cechami. Nie mnie oceniać czy to dobrze czy źle, nie znam Twoich intencji. Widocznie chciałbyś trzymać ją krótko i być stanowczy niezależnie od sytuacji. Niemniej jednak nie każde pierdnięcie kobiety to 'shit-test'. Zaproponuj jej, że podczas następnego spotkania z ciotką wykażesz się większą wyrozumiałością i empatią.
 11. Jeśli nic do niej nie czujesz i nie kręci Cię fizycznie to słuchaj siebie i nic nie rób. Delikatnie ale stanowczo odbijaj shit-testy i wszelkie próby z jej strony zamieniaj w żart.
 12. Jak ktoś chce to znajdzie sposób... Nawet jak sobie utniesz wacka i zakleisz dipą to możesz jeszcze robić lody, palcówki i wiele innych... Jeśli planujesz się tłumaczyć to znaczy, że czujesz się winny, bo tylko winny się tłumaczy. Nie chcesz seksu to mówisz 'nie' i koniec tematu. Żadnego tłumaczenia. No ale jeśli już koniecznie chcesz się tłumaczyć to możesz powiedzieć, że twoje nasienie jest tak cenne, że musisz bardzo rozsądnie nim dysponować i byle karyna nie jest godna zostać nią obdarowana.
 13. Znaczy się trzy dni tego posta pisałeś czy jak?
 14. Ja przestałem palić z dnia na dzień po 10 latach palenia około paczki dziennie. Tyle tylko, że wcześniej przez kilka dni toczyłem ze sobą taką małą wewnętrzną walkę. Jedna strona dalej chciała palić, druga (ta słabsza) chciała przestać. Ta druga przekonała tą pierwszą i stało się... Zakodowałem sobie w głowie, że nie będę palił i coś chyba gdzieś się przełączyło bo następny papieros, który zapaliłem miał taki smak, że aż mi gębę wykrzywiało. Jeszcze przez kilka miesięcy paczka leżała w widocznym miejscu, patrzyłem na nią i nic... zero emocji, żadnej chęci zapalenia. Do dziś nie palę i nie ciągnie mnie a minęło już ponad 3 lata. Czy to coś zmieniło w moim życiu? Raczej nie choć wydaje mi się, że jestem bardziej spokojny. Dumny z tego nie jestem bo nie uważam tego za jakiś wielki wyczyn. Bardziej zaczęcie palenia było porażką niż rzucenie sukcesem a zatem rzucenie to taka naprawa porażki. Natomiast mogę być z siebie dumny ponieważ nie ulegam presji rodziny, znajomych i otoczenia i potrafię zachować swoją odrębność i indywidualizm. Nie mam oporów by wyrazić swoją opinię i nie przeszkadza mi jeśli ktoś może być przez to zniesmaczony. Co do motywacji to może być przeróżna... zmienia się w zależności od wielu czynników. Jednak ogólnie to chyba dążenie do szczęścia jest największą motywacją człowieka do robienia czegokolwiek. Sęk w tym, żeby to szczęście było Twoje a nie kogoś innego, a z tym różnie bywa...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.