Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cortazar

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  661
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

516 Świetna

O Cortazar

 • Ranga
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. I tak powinno być. Czy to ojciec czy matka powinni stawać w obronie swoich dzieci i chwalić je gdy tylko na to zasłużą swoim zachowaniem a upominać jak zrobią coś źle. A przykład sprzątaczki tylko potwierdza, że nawet stare baby chcą być 'ksiemżniczkami' i przy każdej sposobności pokazać swoją wyższość nad resztą świata. Obyś Ty na taką nie wyrosła.
 2. @deomi Może znajdziesz koleżanki jak zgolisz wąsy. Kto by się chciał kumplować z wąsatą dziołchą?
 3. Cortazar

  Przyłapanie na seksie.

  Kiedyś przyłapałem siostrę jak zdradzała swojego męża. Chciała mnie przekupić żebym się nie wygadał nikomu. Sam zawsze miałem na to wyrąbane więc nie można powiedzieć, że mnie ktoś przyłapał. Częściej to ja miałem nosa do wkładania nosa w nie swoje sprawy, jakoś tak zupełnie przypadkowo robiło się 'uuups'... Wtedy było mi głupio ale i zabawnie zazwyczaj.
 4. Nasi wspaniali i wybitni politycy na pewno się tym zajmą. Idą wybory więc na pewno obiecają, że się tym zajmą. Oni zrobią wszystko żeby 'nam' się żyło lepiej.
 5. @Tomko Temat nadaje się do rezerwatu, będzie z 7 stron tego pisania o niczym i memłania popcornu...
 6. Ja bym się nie łudził na odzyskanie tych fantów, no chyba, że masz swoje sposoby... Chciałeś jej pomóc a ona to wykorzystała i zwiała. Skoro po Tobie już było kilku innych zawodników to znaczy, że trochę czasu minęło. Lepiej pogódź się ze stratą. No chyba, że masz niezbite dowody to ruszaj do sądu.
 7. @Fit Daria jest na urlopie i pewnie się jej nudzi w przerwach między posiłkami... znaczy treningami. Ostatni post wszystko wyjaśnił. Za jakiś czas pewnie jeszcze coś napisze, że jednak chce zostać itp bzdety. Typowy przykład feminizmu. Dla odmiany napiszę, że ta kobieta pielęgniarka będzie młoda, ładna, zgrabna i będzie nosić obcisły kostiumik, z którego będą się wylewać wszelkie krągłości.
 8. Nie po to się tyle lat miksowałem z jednej religii żeby wchodzić w drugą. I później co? Znowu wiele lat mozolnej pracy i wychodzenia z kompleksów? Nie, dzięki. Czy bycie częścią tego forum nie wystarczy? Dla mnie to nie religia i niech tak zostanie. Być wolnym, czuć wolność, mieć wiedzę to wyjście z matriksa. Wejście w nową religię to jak wyjście z jednego matriksa do drugiego.
 9. Zależy kiedy... Warkocze raczej nie... kucyki owszem, szczególnie takie dwa po bokach...
 10. Mógłbym Ci powiedzieć coś niecoś na ten temat ale nie wiem czy masz tyle czasu. Mam całkiem przyjemne wspomnienia z rudymi kobietami. Z doświadczenia też napiszę, że są lepsze w łóżku ale to może właśnie dlatego, że bardziej mnie kręcą. Gfestia kustu.
 11. Cortazar

  Język francuski

  Bierz w ciemno ale tylko zajęcia praktyczne, zawsze to dodatek do tematu minetki, może upgradujesz tutoriala kiedyś. A tak serio to warto się uczyć obcych języków choćby ze względu na ćwiczenie pamięci i mózgu ogólnie. Nawet jak nie będzie Ci szło to zawsze to jakieś dobre ćwiczenia.
 12. Cortazar

  Komisja Wyborcza

  To jak już będziesz przy tym korycie to wysupłaj jakąś niezłą sumkę żeby było na dotacje na to forum.
 13. @zuckerfrei To jak Ci komarzyca wleci do sypialni kiedy śpisz i Cię obudzi.
 14. Cortazar

  - 40 kg w 10 miesięcy!

  A ja tam bym chciał żeby @Fit Daria się udało. Co więcej bardzo jej kibicuje. Prawie tak samo jak kibicuje się drużynie piłkarskiej z totalnego piłkarskiego wypizdowa. Na przykład jak w eliminacjach grają Niemcy z Gibraltarem to kibicuję Gibraltarowi. Mimo, iż wiem, że nie mają szans to i tak im kibicuje. Gibraltar!!! tu tu tu... znaczy... @Fit Daria tu tu tu... Do boju, do boju, do boju @Fit Daria!!! P.S. Weź Ty se poczytaj jeszcze kilka razy te rady co Ci @Stary_Niedzwiedz napisał wcześniej co? Ale tak na trzeźwo! No TY, TY @Fit Daria
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.