Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cortazar

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1450
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Cortazar last won the day on October 18

Cortazar had the most liked content!

Community Reputation

1438 Świetna

About Cortazar

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1677 profile views
 1. Brak wyobraźni to samobójstwo intelektualne. Zostaje wtedy jeno miałkość i beznadzieja. A to z kolei prowadzi do wyboru jednego z dwóch. No bo przecież trzecia opcja to już rozpusta. Wyobraźnię mają wszyscy ino nie każdy ją widzi, nie każdy chce skorzystać, niektórzy się wstydzą a jeszcze inni boją. I jeśli miałbym użyć tylko tych dwóch opisów, mianowicie 'tchórzostwo czy odwaga', to odniósłbym je właśnie do wyobraźni. Serio.
 2. Hej! Wpisujcie jakie znacie najciekawsze strony internetowe związane ze sportem, głównie oczywiście z piłką nożną ale i inne jeśli są jakieś ciekawe to polecajcie. Jak dla mnie podoba mi się wersja https://www.meczyki.pl/ Oczywiście strona ze skokami: https://www.skokinarciarskie.pl/ Strona ze streamami na żywo: http://strims.world/ Dawajcie swoje typy, które lubicie i polecacie.
 3. On od początku miał być popsuty... Mnie bardziej niepokoi fakt, że w temacie piekła nie udziela się Szatan. Liczbę jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale jednostka? Bardziej by chyba pasowały procenty do tego piekielnego napoju 0,5.
 4. Czyli można to zagrać. I to palcami, bez dmuchania. Można by rzec, że zamrożone piekło to melodia przyszłości. Bierzcie się za obliczenia. Po kursie na agenta nieruchomości. Prowadzący się nazywał Yen.
 5. @Bohun A czy z Twoim myśleniem się coś zmienia? Poza tym moje myślenie jest bardzo pozytywne i jest wiele zmian, które zachodzą zarówno z moim jak i bez mojego myślenia.
 6. @Bohun Segregacja odpadów mówisz... W sumie większość koncernów to robi. Te promieniotwórcze osobno do beczek i do jakiegoś biednego kraju zakopać albo utopić. No chyba, że chodziło Ci o kubeczki z jogurtów... Kiedyś to się robiło na wysypisku czy innej oczyszczalni, dziś robimy to w swoich domach a śmieciarki i tak ładują wszystko razem. Są tylko kolorowe kosze z ładnymi naklejkami. No i masz swoje poczucie dbania o planetę.
 7. Nie zadręczaj się tym, nawet jeśli mamy to co z tego? Zrobisz coś z tym? Natomiast treść mema jest taka, że pokazuje hipokryzję a tym samym poziom tego przesłania.
 8. W sumie to nie wiem czy piekło zamarzło ale na pewno istnieje i ma się raczej zielono. Podobno jest gdzieś w kieleckim co by tłumaczyło ostrość scyzoryków do wyciągania hajsu z ludzi. @mirek_handlarz_ludzmi To może właśnie w Piekle, będzie odpowiedni klimat.
 9. Oho... @Ancalagon i @mirek_handlarz_ludzmi widzę, że chcecie trafić do piekła, które zamarzło albo nie istnieje za to, że wolicie się sami napić odpowiednie 0,5 i 0,7 nie zapraszając gości. Przyniosę popitkę i szklanice coby was ocalić przed tymi strasznymi ogniami piekielnymi, które już zamarzły albo nie istnieją. Bardzo przyjemne uproszczenie dość często chyba stosowane przez wielu wybitnych artystów.
 10. Nie 'szczerzy' bo 'szczerzyć' można zęby, lub być 'szczerym', czyli mówić prawdę tylko pewnie chodziło Ci o 'szerzy' czyli 'szerzyć' propagandę. I nie 'nie świadomi' tylko 'nieświadomi'. W taki gramatyczny sposób też można być 'świadomym'. Odnośnie tematu... Niedługo na listach wyborczych będzie można głosować na dzieci z gimnazjum, a kto wie, może nawet z podstawówki.
 11. Ciekawi mnie w tej anegdocie jaką ocenę postawił temu studentowi pan profesor, bo gdyby profesorem była pani to powodowana zazdrością mogłaby mu postawić pałę i jak wówczas zmieniłyby się warunki w piekle?
 12. Dołączam się do pytania. Według mnie to nie ma znaczenia, najlepiej robić tak jak nam wygodniej. Ja na przykład mam pewne problemy z zatokami więc zdarza się, że oddychanie nosem jest utrudnione i wtedy otwieram szerzej gębę. Poza tym jak powyżej napisał @Mathias81 przez usta szybciej się osiągnie zamierzony efekt.
 13. No nie żartuj. Zgodzę się, że plebiscyty mają to do siebie, że wygrywają w nich najpopularniejsi. Wyjątkiem był w zeszłym roku Modrić pomimo porażki w finale MŚ. Wiadomo, że zwykle najlepszego wybiera się ze składu zwycięskiej drużyny. Lewandowski jednak wybija się ponad przeciętność zyskując uznanie nawet tam gdzie nie gra na co dzień. Dodatkowo wyboru dokonują dziennikarze z całego świata. O ile LM interesują się wszyscy tak Bundesligą już niewielu. To na pewno miało wpływ na przyznawanie punktów z krajów azjatyckich czy afrykańskich. Myślę, że gdyby Lewy wygrał wszyscy mówiliby, że zasłużył. Wielu piłkarzy zasługuje na uznanie jednak niewielu pobija tyle rekordów co on. No może Messi...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.