Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Johnsons

Użytkownik
 • Zawartość

  156
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

52 Świetna

O Johnsons

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  I tak tu nie byłeś
 • Interests
  Żonglerka
  Języki Obce
  Rysunek
  Kalistenika
  Penspinning

Ostatnie wizyty

390 wyświetleń profilu
 1. Zadziwiające... Stawiam, że żadna z was nie znała tego mężczyzny. http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/jeremy-meeks-zostal-modelem-przystojny-gangter-wyszedl-z-wiezienia-i-trafil-na-wybieg/km2tg80 Ten człowiek trafił za kratki za napad i posiadanie broni na 27 msc., a gdy policja opublikowała jego zdjęcie, poszczęściło mu się, ktoś go zauważył i kontrakt na modela podpisał jeszcze w więzieniu. Szczerze, to spodziewałem się odpowiedzi typu 'ciacho' albo 'sweet', ale że da się wyczuć gangstera po zdjęciu? Jak dla mnie ten facet jest spoko, jak bym był kobietą to bym powiedział czemu nie. Nie wygląda mi na złego człowieka ani trochę, nie wiem co jest ze mną. Czemu tak?
 2. Techniki medytacji

  Mi technika pomodoro weszła w krew http://produktywnie.pl/1998/technika-pomodoro-najprostsza-metoda-zarzadzania-czasem/ Nie robię czegoś dłużej niż 25 minut. Czas trwania sesji ustalasz sam według własnych odczuć, sytuacji w której się znajdujesz. Będziesz kozak to i kilka godzin przesiedzisz. Xd
 3. Robię eksperyment/piszę książkę. Drugie panie co sądzicie o nim. Chodzi o pierwsza myśl/odczucie/odruch
 4. Techniki medytacji

  Cóż, a może się zapędziłem w moim subiektywiźmie? Może medytacja o stałych porach pomoże ci oczyścić umysł. Zrób z medytacji nawyk, tak żebyś wiedział, jak już usiądziesz, że teraz na pewno jest czas na to i możesz już się o nic nie martwić, bo wszystkie duperele zrobiłeś wcześniej lub je zaplanowałeś.
 5. Techniki medytacji

  Medytację dzielimy na taką w której skupiasz się na jednej rzeczy, to może być cokolwiek, np. oddychanie lub hobby. Jest też taka w której oczyszczasz umysł z myśli. Dajesz im swobodnie płynąć i w końcu się wyczerpują. Żadne z tych dwóch wariantów nie wymaga czegoś specjalnego, każdy może to robić. Ogranicza cię wyobraźnia. Ale rozumiem twój pociąg do książek. Może ktoś ci doradzi. Moja nie przypadnie ci do gustu, choć jest ciekawa i traktuje o niewiarygodnych rzeczach. https://www.goodreads.com/book/show/57876.Ninja_Mind_Control Za technikę medytacji, która dotyczy pozbywania się złych nawyków dam sobie uciąć rękę, że działa. Testowałem osobiście. Efekt piorunujący.
 6. Wąsy

  Zarost jest ok. Wystarczy go dopasować do własnej twarzy. Hmmm.... Może kiedyś zapuszczę? Kiedyś czytałem historię, w której jakiś facet zapuścił brodę i wyglądał tak dobrze, że zaproponowali mu posadę modela xd http://m.geekweek.pl/aktualnosci/28339/60-latek-zapuscil-brode-i-zostal-modelem
 7. Jakie uszkodzenie mózgu? Ich mózgi inaczej funkcjonują, a nie są uszkodzone. Po prostu potrafią wyłączyć emocje. Jakby mieli pstryczek. Domyślnie są u nich wyłączone. A u normalnego człowieka włączone. Normalny człowiek może się nauczyć wyłączyć emocje. Może znaleźć swój pstryczek. Każdy z nas potrafiłby zabić. Potrzeba tylko odpowiedniego powodu. Dla jednego wtorek ze złotem, dla drugiego cierpienie rodziny. Było mnóstwo eksperymentów socjologicznych na ten temat. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_więzienny Jak odróżnić psychopatę? Podobno mrugają rzadko i powoli. I udają słabszych. I szybko zmieniają środowiska.
 8. Historie Waszych nicków

  Wariacja mojego realnego i prawdziwego pseudonimu, którym moi znajomi mają zaszczyt mnie nazywać Xd Nie brzmi tak samo, ale jest podobny.
 9. Nóż

  Kto umie rzucać nożem?
 10. Koleżanka z klasy razem z Popkiem

  Coś mi się wierzyć nie chce w te twoje niesamowite historie. I wy wszyscy łykacie jak pelikany... Facepalm
 11. Od biedaka do sukcesu

  Jakie sami? Jakie wszystko? Popatrz ilu nas jest i co już zrobiliśmy. Forum to już sukces. My mamy wpływ. Mówisz o introwertykach jak o nędznikach. A tymczasem gdzieś na forum jest już o tym wątek. Oni są niezrozumiani. Czy coś w tym stylu Wiadomo, gdzie wielkie firmy tam pewnie i 'brudne' rzeczy, więc nie wiem czy to dla mnie.
 12. Z Ukrainą to przesadziłeś. A flota USA jest blisko. I wątpię żeby ta droga handlu głowicami była przez to bezpieczna. Lądem to już w ogóle pozamiatane. Nici z cichymi transakcjami. A jak nie są ciche to wiadomo, że nikt nie dopuści żeby się ziściły. A samymi planami odnoszę wrażenie, że nikt za bardzo nie szasta. Chociaż nie wiem czy kim sam nie kupił planów. Więcej wojska kimowi nic nie da, będzie miał tylko więcej wydatków. Chyba że pokazowo . Jego polityka to szczekanie a nie gryzienie. Taką rolę dali mu silniejsi sąsiedzi.
 13. Od biedaka do sukcesu

  Ale Polaków, którzy założyli firmy w Polsce BRAK. Bo, że w USA i to jeszcze w 'epoce' firm 'garażowych' to się jeszcze kupy trzyma. Nie wiem nic o warunkach w Azji, ale też musiały być nieźle bo przecież Samsung i inni z nikąd się nie wzięły. Tymczasem u nas brak koncernów. Winimy komunizm? Czy emigrację? Albo brak przedsiębiorców wśród Polaków? Ostatnio Cdp Red został jako tako wyróżniony. Zobaczymy czy się Cyberpunk 2077 nie posypie
 14. Od biedaka do sukcesu

  Przecież Mark nie zrobił Facebooka w pojedynkę. Apple też zostało zbudowane na zdradzie. Nie wiem nic o microsoft. A i jeszcze mi się przypomniało: jest taki kanał na YT nazywa się 'indywidualista' i tak taki Polak często robi wywiady z najbogatszym ludźmi świata.
×