Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kaktus

Użytkownik
 • Zawartość

  68
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

25 Świetna

O Kaktus

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

261 wyświetleń profilu
 1. @AdwokatDiabła89 On pisał o sobie, tzn. to ONA nie wie ile ON zarabia
 2. To nie jest normalne i mówię tu o Tobie. Związek to nie więzienie i część prywatności należy zachować. Tak bardzo Ci na niej zależy, że jesteś w stanie poświęcić własną prywatność. To smutne. W ogóle ten temat to jakiś ponury żart.
 3. @Messer Mógłbyś rozwinąć myśl: "Porno rozpieprza mózg, hormony..." ? Co takiego dzieje się z hormonami?
 4. Kolega z policji opowiadał, że laski w szkole policyjnej lubiły się konkretnie zabawić. Ile w tym prawdy - nie wiem.
 5. Szkicowanie - jak rozwijać?

  Podoba mi się i jednocześnie zazdroszczę cierpliwości Kiedyś miałem podejście do szkicowania, ale po paru dniach myślałem, że ołówkiem sam sobie oczy wyłupie Ile czasu Ci zajmuje wykonanie takiego szkicu?
 6. No fap

  @PewnySiebie Może coś w tych 2 tygodniach i hormonach jest, bo mi właśnie stuknęły dwa tygodnie nofap i mam dzisiaj wahania nastroju i ciężko mi się na czymś skupić
 7. Ciężka sprawa - proszę o radę

  @TylerDurden Mam nadzieję, że wszystko nagrywasz? Np. przyznanie się jej do podniesienia na Ciebie ręki czy rozmowa o "niepokalanym poczęciu"? Gratuluję siły i oby tak dalej. Nie daj się jej zagrywkom
 8. Czekaj... piszesz, że gość od kilku ładnych lat szuka z Tobą kontaktu, pomimo, że Ty sobie tego nie życzysz. A jak spotykasz go na mieście, to idziesz z nim na kawę? To się kupy nie trzyma.
 9. Serce się raduje, że coś się dzieje w tym kierunku. Może jednak jest nadzieja, że normalność powróci?
 10. Rozbrajanie shittestów

  @mutu @Oktabryski @wstrzasajaco_przystojny Panowie, może zacznę od tego, że tylko teoretyzuje - bo jestem biedny jak mysz kościelna @Oktabryski W przypadku ONS, po to żeby zaliczyć. Tyle i tylko tyle. Co do tego, że jak kobieta zna Twoje zarobki, to widzi w Tobie bankomat. To można w takim razie to rozwinąć o: Jeżeli jesteś przystojny - to widzi w Tobie dobre geny. Jeżeli masz pozycję społeczną - to widzi w Tobie drabinę do podniesienia swojego statusu. Jak jesteś zabawny - to widzi w Tobie błazna, który ma ją zabawiać. Chodzi mi o to, że jak szukasz ONS, to co za różnica co w Tobie widzi albo jak o Tobie myśli? Liczy się rezultat. Tak sobie teoretyzuje znowu A tak ogólnie, to się zgadzam z tym co piszesz @mutu
 11. Rozbrajanie shittestów

  @wstrzasajaco_przystojny Ale jakie chwalenie? Jak Cię ktoś o coś bezpośrednio pyta, a ty prosto na to pytanie odpowiadasz - to to nie jest chwalenie tylko odpowiadanie na pytanie. Nie mówię żeby wychodzić z inicjatywą w rozmowie o zarobkach/pracy. Poza tym jeśli laska pomyśli o mnie w kategoriach bankomatu, to niech tak myśli. Póki ja mam tego świadomość i profity z tego, bo ona myśli, że coś ugra, to co w tym złego?
 12. Rozbrajanie shittestów

  Hmm... mam wątpliwości. Rozumiem migania się odpowiedzi o zarobki jeśli zarabiamy mało. A jaki jest sens unikania odpowiedzi jeżeli zarabiamy dużo? Przecież większa kasa to większe SMV, a większe SMV to łatwiejszy seks. Czy się mylę?
 13. Nie przejmuj się mną, bo chyba jestem trochę paranoikiem
×