Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kaktus

Użytkownik
 • Content Count

  87
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Świetna

About Kaktus

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

534 profile views
 1. @Honey Badger Nie tylko Ty. Ten dział do tego forum pasuje, jak świni siodło.
 2. Przyjaciele zawsze czegoś chcą? To Ty chyba przyjaciół nigdy nie miałeś, tylko pasożyty Jeżeli któryś z moich kumpli czegoś coś chce ode mnie, to wiem, że później się odwdzięczy. Jak ktoś tylko bierze, a nie chce dawać, to łapię dystans do takiej osoby i nara. Ja w moim kręgu znajomych/rodzinie nie kryje się ze swoimi poglądami na życie, małżeństwo itd. I jakoś żyję. Co więcej mam dwóch kumpli, którzy podzielają moje zdanie (jeden żonaty, drugi nie). Ale trochę może być w tym racji, może kiedyś mi się to czkawką odbije. Co do reszty się zgadzam - może poza tym, że liczą się tylko pieniądze. Pozdro.
 3. Standardowy schemat, ślub bez intercyzy, facet więcej wnosi finansowo do związku. I odwróćmy teraz sytuację wg, tego co napisałaś To kobieta zdradza. Następuje rozwód. Podział majątku - kobieta finansowo za to nie zapłaci, a jeszcze zyska. I to jest w porządku?
 4. No ale tak serio - kto może być pewny co będzie za 10 lat? 10 lat to dużo czasu i dużo się może zmienić. O! I może właśnie o to chodzi :) Jak nie ma intercyzy, to kobieta czuje się pewnie i może sobie pozwalać na różne akcje - w końcu misiu nie odejdzie, bo mu połowę dorobku życia zabierze :)
 5. Kaktus

  Co zrobić?

  To nie kwestia ćwiczeń, tylko przyjmowanych hormonów. Żadna kobieta z normalną gospodarką hormonalną, ćwicząca nawet typowo siłowo nie będzie tak wyglądać.
 6. Ja pozwolę sobie tylko przytoczyć pewną historię z życia wziętą W zeszłym roku najstarsza córa mojego ojczyma wzięła ślub. Żartobliwie zapytałem ojczyma: -a intercyzę mają? -mają. -O.o Zdziwiłem się cholernie, ale myślę sobie - ogarnięty ten jej facet. -i ona się na to od tak zgodziła? -to była jej propozycja. O.o! To już w ogóle oczy mi wyszły z orbity! Ale jak to? Kobieta sama chce intercyzy?! Więc drążę temat! A co! -a kto więcej w tym związku zarabia? -no córka. -a dużo więcej? jeśli można zapytać.... -no jakies 2.5x więcej niż on. No nic tylko się zaśmiałem. Kobiety lubią mówić o miłości, zaufaniu, tęczach i jednorożcach - dopóki to nie ich interes jest zagrożony W odwrotnej sytuacji następuje chłodna kalkulacja
 7. No mi to się rower popsuł i w dodatku mam katar. Chyba też strzelę samobója. 😛
 8. Co? Od kiedy kobiety z zachodu zachowują się pruderyjnie? Raczej są dumne z tego, że są "wyzwolone". Mi to tam wisi kto jest stuka Ale dobrze jest obnażyć hipokryzję niektórych ludzi, którzy zasłaniają się humanitaryzmem, gdy tak naprawdę chodzi o coś innego - w tym wypadku o ochotę na egzotycznego bolca :)
 9. Dobra znalazłem (chyba) źródło tego artykułu: ŹRÓDŁO Trochę więcej informacji tam jest podanych.
 10. Mogli by podać źródła tych informacji w tym artykule. Bo tak, to każdy może sobie taki artykuł wysmarować.
 11. Mnie wychowała samotna matka. I z tym się nie zgodzę - w moim domu zawsze panował porządek i czystość. A tutaj to się zgodzę w 100%. Niestety. I tutaj też się zgadzam. Zawsze byłem bardziej pilnowany niż moi rówieśnicy, a matka zniechęcała mnie do prób i jakiegokolwiek ryzyka. Dlatego w wieku dojrzewania pojawiły się konflikty między nami, bo nie chciałem być pod ciągłą kontrolą... i nie chciałem zostać pizdeuszem, na co moja mama ciężko pracowała ;)
 12. Nie jesteś partnerem ani matki, ani ojca - jesteś ich dzieckiem. Są dorośli i nie jesteś za nich odpowiedzialny. Ja bym się w to nie mieszał.
 13. A mnie się wydaje, że nie "zakochałeś" się w niej, tylko w jej wyobrażeniu, które sam wykreowałeś Druga sprawa - miałem kumpla, która w zwyczaju miał zarywanie do zajętych dziewczyn. Bywało, że dziewczyna zostawiała swojego misia dla niego. Niestety - mijał jakiś czas i taki sam los spotykał mojego kumpla, zostawał porzucony przez te dziewczyny. O co mi chodzi. Jeżeli zaczniesz spotykać się z zajętą panną, a potem nawet ona go dla Ciebie zostawi - to dlaczego nie miała by tego samego Tobie zrobić? Bo to chyba jednak coś o dziewczynie mówi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.