Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

shinobi

Użytkownik
 • Content Count

  242
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Świetna

About shinobi

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 • Interests
  ninja, prepers, wolność finansowa

Recent Profile Visitors

2180 profile views
 1. Ja wybieram opcję 3 kontr prowokacja. Zacznij zachowywać się jak lewak, że ona uraża twoje emocje dodaj słów takich jak nazizm, rasizm, szowinizm itd. A podczas szału samicy trolluj ją.
 2. Też się nad tym zastanawiałem czy przeoczyłem wątek o reaktywacji kąta na yt, a tu fejk konto. Ps. Krzysztof Poznański też wybija się na Marku.
 3. Co za różnica. Ważne, że działają po stronie ludzi, a nie po stronie nienawiści do mężczyzn. Przecież można być bratem samcem, MGTOW i MRA naraz.
 4. Ja bym nie twierdził, że mało tylko 0. Na żadnej z grup w której białorycerstwo składało życzenia, żadna kobieta nie pamięta. Jak przypomnisz to usłyszysz od szowinistów xD.
 5. Trzeba było powiedzieć, że obraża to gejów którzy wychowują swoje dzieci. To przedszkole promuje hetero związki w których jest matka, a nie dwoje ojców.
 6. W skrócie co wolisz widzieć, drzewa czy cały czas bariery dźwiękoszczelne.
 7. Sieje propagandę, jak każda kobieta. Każdy z nas wie, że kobiety pragną seksu bardziej niż mężczyźni*. *Nie dotyczy seksu z białymrycerzem/mężem.
 8. Większość filmów jest "Mature", czyli 18+. Może masz włączoną blokadę wiekową.
 9. "Żyjemy w kraju w którym dzielne kobiety walczą o równouprawnienie, stop z tą mizoginią w której mężczyzna ma płacić za kobietę. Bądź nowoczesnym mężczyzna, który pozwala kobiecie za siebie zapłacić."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.