Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kimas87

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  303
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

225 Świetna

1 obserwujący

O Kimas87

 • Tytuł
  Kapral
 • Urodziny 02.10.1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Może to był test z jej strony, ale jej od razu wytłumaczyłem jakie są konsekwencje tego. Kobieta musi wiedzieć, że jeżeli coś postanowi musi się liczyć z tym i owym a nie zrobi ładne oczka i problemu nie ma to nie u mnie. Dalej to ja będę się dobrze bawił a ona zakochana na maksa. Wszystko z głową bez zbędnej podniety.
 2. Pakowanie się do tej samej rzeki nie ma sensu. Ona zerwała zachowaj się jak facet weź to na klatę i odejdź. Opowiem krótka historię z weekendu. Spotkałem się z moją nazwijmy ją Marlenka która jest we mnie zabujana. Miło spędzamy czas a ona do mnie nagle, że lepiej będzie jak nie będziemy się spotykali bo ona się zakochuje i nie chcę cierpieć. Zaznaczyłem, że jeśli tego chce ok, ale już mnie nigdy nie zobaczy i czy bierze to pod uwagę. Zaczęła mi płakać, że tego nie chce ale boi się cierpienia że ja skrzywdzę bo jestem typem bad boy. Dałem jej 5 minut leżymy na kocu piękna pogoda mówię tak,, jak w 5 minut nie usłyszę czego chcesz odemnie to wsiadam w auto i wracam " noi się dowiedziałem potem nie muszę mówić co było ( sex gdzie się da, szklane oczy rąk nie odlepiala odemnie ). Pisze Ci to dlatego, bo laski jak to brat wyżej napisał muszą się liczyć z konsekwencjami swoich czynów. Nie może być tak, że ona zerwie za pół roku napisze do Ciebie a Ty przybiegniesz w lśniącej zbroi stanowczo NIE!!. Tak jak ja powiedzialem mojej nie chcesz ok, ale już mnie nie ujrzysz w jej głowie zaczął dziać się rozpieprz totalny. Ty musisz to samo zrobić, co zauważyłem tendencję u ludzi gdzie zrywają a potem piszą ze sobą jak najlepsi kumple. Zrywasz, nie chcesz mnie w swoim życiu to nie pisz do mnie a Ty nie odpisuj. A milczenie działa na kobiety jak płachta na byka.
 3. Dobra lekcja życia w bardzo młodym wieku dla Ciebie. Mimo wszystko z tej historii można wynieść wiele pozytywów. Nie napisałeś o jaki hajs chodzi. Ja mimo wszystko bym walczył, bo pieniądze są cenne nie leżą na ulicy natomiast je można odpracować. Nie masz z nią dzieci, kredytów to jest duży plus. Jesteś wolnym człowiekiem. Teraz poskładaj się psychicznie do kupy i po prostu żyj. Masz dopiero 28 lat i już doświadczenie, którego nie da się kupić. Jak w przyszłości spotkasz laskę z takimi zaburzeniami od razu exit.
 4. Ile wydajecie na jedzenie

  Nigdy nie liczyłem, ale coś koło 700-800 zł tak myślę.
 5. Zdrowy związek?

  Kompromisy? Ok, ale to facet powinien być dominujący, przywódczy.
 6. Zdrowy związek?

  Konkretnej recepty nie ma natomiast chcąc wejść z kobietą w związek musisz wiedzieć i kilku rzeczach. -Swoja kasa. Żadnego wydzielania na kawkę, piwo. Musisz mieć swoje pieniądze na boku w razie W. - Kompromisy ok, ale decydujące zdanie podejmujesz Ty. Kobieta musi czuć respekt przed facetem. - Poczucie humoru, spontaniczność na pewną są cechami na duży plus. - Posiadanie nieco cech Bad Boya to przyciąga kobiety jak magnes. A nawet mając to wszystko kobieta Ci może powiedzieć, że nie wie co czuje i Cię kopnie w tyłek
 7. Zdrady. Doświadczenia, obserwacja

  Mężatka wiek podobny do mnie. To było z 7,8 lat temu. Zaprosiła mnie do siebie do domu gadka szmatka ( co się kroiło było wiadomo wcześniej ) noi nagle jej mąż dzwoni na komórkę. Tekst dziewczyny do niego ,, kochanie też tęsknię a jak Ci tam w pracy, bla bla bla " po skończonej rozmowie przystąpiła do obsługi pałeczki .
 8. Auto vs. inne środki transportu

  Wy się za bardzo skupiacie na aspekcie auto = samica skoro trafiacie na laski, które na widok waszego auta bardziej się slinią niż na wasz to źle szukacie. Bonzo dobrze to zobrazował chodzi o aspekt praktyczny wsiadasz- jedziesz a nie czekasz 3 godziny na mrozie aż PKS podjedzie. Jak jakiś facet podrywa laski na auto to znaczy, że ma bardzo mało do zaoferowania od siebie.
 9. Auto vs. inne środki transportu

  Giorgio argument o wypadkach do mnie nie przemawia, bo ktoś może lata jeździć autem i nic a raz wsiądzie do autobusu, pociągu i wypadek. Auto ma plusy i minusy ale w dzisiejszym świecie to konieczność. A największym jego atutem to niezależność. Mam ochotę wyjechać o 5 jadę. Idziesz na autobus chcesz jechać o 5 a najszybszy jest o 7. To jest największy atut samochodu.
 10. Auto vs. inne środki transportu

  Perun82 spójrz na to z innej strony. Zobacz nawet ile ofert pracy wymaga prawa jazdy. Dzisiaj to nie jest kwestia czy ktoś chce prawko czy nie facet musi je mieć i koniec kropka. Pójdziesz na rozmowę o pracę spełnisz wszystkie wymagania szefa, padnie pytanie czy masz prawko a Ty powiesz ,, nie bo jestem wolnym człowiekiem " ?, Litości. Wolność włóżmy sobie do kieszeni i się rozejrzyjmy w jakim świecie żyjemy. Prawko to podstawa plus u faceta samochód.
 11. Auto vs. inne środki transportu

  Jako facet samochód jest wskazany. Jesteś niezależny, mobilny. Koszty eksploatacji, naprawy to cena jaką płacimy za ten luksus, ale powiem szczerze mam samochód od grudnia ( do tej pory autobusy, pociągi ) to nie wyobrażam sobie znów jazd w śmierdzącym autobusie. Chyba, że jedziesz na miasto jeden przystanek. Poza tym jako mężczyzna musisz mieć auto. Pewnie zaraz niektórzy bracia się odezwa, że nie musi niestety jest inaczej. Żyjemy w świecie gdzie trzeba się przemieszczać szczególnie facet. Będziesz miał kobietę będziecie po 30 to co autobusem na randkę? Ja nie pisze że musisz mieć Audi za 50 tys, ale auto jako facet to konieczność w dzisiejszych czasach. Może to głupi stereotyp ale jak słyszę o gościach po 30 bez prawka co na słowo samochód dostają gęsiej skórki kojarzy mi się to z pizdeuszami.
 12. arch czyli Ty byś spokojnie przymykał oko jak Twoja luba umawia się przez sieć z nowym facetem ? Ja chyba źle czytam. Nie mówię o spotkaniu się z kolegą, którego zna lata. Natomiast umawianie się z nowym facetem po co aby pogadać ( brak koleżanek, rodziny? ). Tu jest drugie dno. Ja bym zwrócił uwagę a jak by to się powtórzyło to do widzenia. Chyba, że chcesz aby po czasie plotkowali na mieście jak to długie masz rogi kolego. Tu nie ma żadnej strategii wedle mnie tylko jakiś brak szacunku do siebie jeżeli by to się notorycznie powtarzało.
 13. Ja Ci to wyjaśnię bardzo prosto. Bo co rodzina powie, bo dzieci kredyty trzeba spłacać. Marek wielokrotnie o tym wspominał w swoich audycjach. Napisałeś, że facet po 30 może z powodzeniem szukać młodszej to zależy. Nie każdy 30 latek się dobrze trzyma. Ja mam 30 lat nie jestem otyły ćwiczę, uważam że wyglądam dobrze ale niektórzy moi koledzy ze szkoły ( łysina, brzuch ) zapuszczenie są. Na to wpływ mają geny, tryb życia, stres. Więc tak nie pakowalbym wszystkich 30 Latków do jednego worka, ale wiadomo ( fajna stylowka plus dobre auto pomagają ) Wracając do Twojego pytania nie ma złotego środka jakim być dla kobiety. Są pewne zasady które trzeba przestrzegać, ale jak kobieta chce to Cię zdradzi i koniec. Samcu Alfa też zostają zdradzani. Natomiast na dłuższą metę jestem zwolennikiem trzymania twardej ręki nad kobietami. Jeżeli widzisz, że Twoja laska flirtuje z kimś ( FB, SMS ) zwracasz uwagę. Drugi raz się to powtórzy kop w dupę i wypad z życia. Niestety dziś żyjemy w świecie cipeuszy, którzy wybaczają swoim partnerką nawet po kilka zdrad. Znam takie przypadki. A to, że jakiś 50 latek zapija swoje smutki, bo jest sam tak na prawdę nie znasz powodu dla którego jest sam. Może się rozwiódł, może nie ma podejścia do kobiet. Przepraszam 3 komentarze mi się dodały, proszę dwa usunąć.
 14. Ja Ci to wyjaśnię bardzo prosto. Bo co rodzina powie, bo dzieci kredyty trzeba spłacać. Marek wielokrotnie o tym wspominał w swoich audycjach. Napisałeś, że facet po 30 może z powodzeniem szukać młodszej to zależy. Nie każdy 30 latek się dobrze trzyma. Ja mam 30 lat nie jestem otyły ćwiczę, uważam że wyglądam dobrze ale niektórzy moi koledzy ze szkoły ( łysina, brzuch ) zapuszczenie są. Na to wpływ mają geny, tryb życia, stres. Więc tak nie pakowalbym wszystkich 30 Latków do jednego worka, ale wiadomo ( fajna stylowka plus dobre auto pomagają ) Wracając do Twojego pytania nie ma złotego środka jakim być dla kobiety. Są pewne zasady które trzeba przestrzegać, ale jak kobieta chce to Cię zdradzi i koniec. Samcu Alfa też zostają zdradzani. Natomiast na dłuższą metę jestem zwolennikiem trzymania twardej ręki nad kobietami. Jeżeli widzisz, że Twoja laska flirtuje z kimś ( FB, SMS ) zwracasz uwagę. Drugi raz się to powtórzy kop w dupę i wypad z życia. Niestety dziś żyjemy w świecie cipeuszy, którzy wybaczają swoim partnerką nawet po kilka zdrad. Znam takie przypadki. A to, że jakiś 50 latek zapija swoje smutki, bo jest sam tak na prawdę nie znasz powodu dla którego jest sam. Może się rozwiódł, może nie ma podejścia do kobiet.
 15. Ja Ci to wyjaśnię bardzo prosto. Bo co rodzina powie, bo dzieci kredyty trzeba spłacać. Marek wielokrotnie o tym wspominał w swoich audycjach. Napisałeś, że facet po 30 może z powodzeniem szukać młodszej to zależy. Nie każdy 30 latek się dobrze trzyma. Ja mam 30 lat nie jestem otyły ćwiczę, uważam że wyglądam dobrze ale niektórzy moi koledzy ze szkoły ( łysina, brzuch ) zapuszczenie są. Na to wpływ mają geny, tryb życia, stres. Więc tak nie pakowalbym wszystkich 30 Latków do jednego worka, ale wiadomo ( fajna stylowka plus dobre auto pomagają ) Wracając do Twojego pytania nie ma złotego środka jakim być dla kobiety. Są pewne zasady które trzeba przestrzegać, ale jak kobieta chce to Cię zdradzi i koniec. Samcu Alfa też zostają zdradzani. Natomiast na dłuższą metę jestem zwolennikiem trzymania twardej ręki nad kobietami. Jeżeli widzisz, że Twoja laska flirtuje z kimś ( FB, SMS ) zwracasz uwagę. Drugi raz się to powtórzy kop w dupę i wypad z życia. Niestety dziś żyjemy w świecie cipeuszy, którzy wybaczają swoim partnerką nawet po kilka zdrad. Znam takie przypadki. A to, że jakiś 50 latek zapija swoje smutki, bo jest sam tak na prawdę nie znasz powodu dla którego jest sam. Może się rozwiódł, może nie ma podejścia do kobiet.
×