Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Piter_1982

Użytkownik
 • Zawartość

  391
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piter_1982

 1. Ona, jechała na spotkanie z niekochającym mężem, Ty oczywiście nie rozumiesz, jak bardzo to poruszyło tę wrażliwą istotę .
 2. Cenzura w szkole

  Nastolatka opisała rówieśniczki stosujące przemoc psychiczną. W artykule jest też napisane, że dostało się nauczycielom (znając życie to nauczycielkom). Dziewczynę wywalili ze szkoły i problem został rozwiązany. Pewnie gdyby napisała, że chłopcy zaczepiają dziewczynki, byłyby brawa i pochwała odwagi. Nie mogłem znaleźć oryginalnego felietonu. http://gazetakolobrzeska.pl/artykul/5578-przez_felieton_musiala_zmienic_szkole
 3. Samcza pomoc wśród Braci.

  Myślę, że jeśli ktoś już ktoś poświęci czas na opisanie pasji itd. (zakładam, że zrobi to maks profesjonalnie) powinien uderzyć na patronite i ewentualnie tu wrzucić linka.
 4. Związek z ekonomicznego punktu widzenia- korzystny?

  Myślę, że może to być korzystne w sytuacji "walki o życie" tzn. gdy samodzielna egzystencja byłaby poniżej poziomu przetrwania i wspólnymi siłami można osiągnąć minimum. Słynne co dwie pensje to nie jedna z PRLu dziś nie ma racji bytu. Moim zdaniem się nie opłaca. Wiesz mi teraz kasa zostaje, a pozwalam sobie na takie 'fanaberie' (wg. koleżanek) jak oddawanie koszul do pralni czy jeżdżenie taksówkami (nie mam auta i teraz kiedy wiem ile kosztuje chyba już nigdy nie kupię).
 5. Skąpstwo wobec siebie.

  Budżetowanie - w życiu i firmie. Jak zawsze polecam książkę "Finansowy ninja" - tu nie żałuj. Jeśli jesteś skąpcem może przemówi do Ciebie argument, że zwróci Ci się po kwartale. A czasami jeszcze szybciej i więcej.
 6. Myślę, że spowoduje to raczej zaciąg prowincjonalnych przedszkolanek. Jedyne wyjście jakie widzę to bon edukacyjny, od 1 roku życia do ukończenia szkoły średniej (maksymalnie 21 lat). Ludzie będą mieli wtedy wpływ na kształt instytucji do których posyłają swoje pociechy, jest szansa że część będzie chciała by byli tam opiekunowie mężczyźni. Poza tym nie ma w tej chwili dość wykształconej kadry (na marginesie Mirosław Baka jak chciał uniknąć wojska, poszedł na takie studia z kumplem i byli jedyni na roku ) . Może jakieś stypendia specjalne z Unii? Ciekaw jestem gdyby jakiś Uniwersytet takie zgłosił. Przeczytałem i wydaje mi się to świetnym pomysłem. "Polscy profesorowie" mają świetny nosek do kapuchy, prawie jak świnki do trufli ich ciągnie.
 7. Imbir

  Już się bałem, że coś nie tego. Moją ulubioną potrawą jest chleb z masłem soloną cebulą i słodka herbata. Dzięki.
 8. Imbir

  Co jakiś czas nachodzi mnie i mógłbym go jeść na śniadanie obiad i kolację. I teraz zastanawiam się czy nie zaszkodzą duże jego ilości. Czy można spożywać sam czy musi być z czymś. Bo spotkałem się z różnymi opiniami. Samopoczucie świetne. Nie zauważam żadnych negatywów.
 9. Kino w pojedynkę

  Ja chadzam sam, ale zawsze jednak mam podświadoma nerwówkę, że kogoś znajomego spotkam. Jakoś nie mogę wyzbyć się presji, że jednak "powinienem być z kimś".
 10. Tylko, że może się to skończyć tak, że samotna pani, która porzuciła uciekła od złego męża, dostanie więcej punktów. Kolejna przyczyna by naszym paniom opłacało się brać rozwody.
 11. Nowy kanał na youtube i morda przed kamerą - doradzcie proszę.

  Może warto sprawdzić co by się stało gdybyś napisał do Abstra.. , podobno cały czas szukają ludzi którzy mają coś do powiedzenia i pomagają odpalić im kanały. Oczywiście za procent z przychodów.
 12. Zanim zjedziecie biedaka przeczytajcie do końca, ostatni akapit: "- Chciałem przekonać kolegów, że w dzisiejszych czasach nawet mężczyzna może uchodzić za piękną kobietę - mówił w wywiadzie. Ilay Dyagilev ma nadzieję, że jego akcja pomoże uzmysłowić kobietom, że nie warto upodabniać się do innych." http://www.styl.pl/magazyn/news-konkurs-na-miss-kazachstanu-wygral-mezczyzna,nId,2519727
 13. Zamów i przeczytaj "Oswoić narkomana". Policja - jak najbardziej pomyśl o tym jak o leku który jest gorzki, a chcesz nakłonić dziecko do jego połknięcia. Przyjemne to nie będzie, ale czasami nie ma wyjścia.
 14. Jedno ale. Nie warto kłamać (bez potrzeby). - Mówisz nie mam takiej możliwości - Nie mam w tej chwili wolnych środków (jeśli masz je w swoim budżecie oznaczone jako, rezerwa to też mówisz prawdę) Ja bym tak nie dramatyzował, pożyczałem i zdarzyło mi się pożyczać i tak naprawdę to zawiodłem się tylko na rodzinie (bracie).
 15. Dziwactwa z głębin - R.Fedorstov

  Ja myślę, że w tym przypadku to photoshop.
 16. Jak twierdzi wypadek był przez męża (z jej winy) bo był nie czuły i nie kochał jej. Ta pani ma zawód poetka i nie może wykonywać go z powodu kontuzji łokcia . Najśmieszniejsze jest to że Kaziu parę miesięcy przed epizodem z Izabel występował na jakimś chrześcijańskim mitingu, i jechał ostro po rozwodnikach. Jak to młodzi nie szanują wartości rodzinnych itp.
 17. Zarabianie na nieszczęściu innych

  Piszesz dość ogólnie, a podejrzewam, że nie obejdzie się bez szczegółów. Dla mnie ważne jest kto jest inicjatorem tego nieszczęścia. Bo to że zarabia na nieszczęściu, można powiedzieć o sprzedawcy trumien (a jak sprzedaje trumny dla dzieci, to już hoho). Można pożyczać pieniądze na procent, być lichwiarzem to też zawód. Ale co jeśli pożyczasz hazardziście pod zastaw domu, w którym wiesz, że mieszkają jego dzieci?
 18. Nie wiedziałem w jakim dziale, ale chyba ok. Kolega mojego taty, którego gdzieś tam za łebka poznałem, pomógł mi w jednej sprawie urzędowej. Po prostu powiedział do kogo iść, a ta osoba wykazała dużą dozę życzliwości by mi wytłumaczyć jak załatwić sprawę. Zastanawiam się czy jest coś innego jak jakiś dobry alkohol co mógłbym mu dać. Nie chcę się narzucać, może to głupie ale trochę głupio mi iść do niego z flacha, tak po prostu. Z drugiej strony pomógł mi bardzo bo pewnie ze 3 tygodnie bujałbym się z tą sprawą zamiast 2 dni.
 19. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  @Inny i Wyjątkowy w równaniach jest błąd, po co wstawiać takie posty.
 20. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  niewierzę
 21. Ciekawa praca dla 30 latka? Mobilność? Nie IT

  Mam kumpla kucharza (ale naprawdę wymiata) i zwiedził już kilka różnych egzotycznych miejsc. Zawsze uczciwie mówi, że szuka pracy na kilka miesięcy i że będzie potem prosił o referencje, bo potem rusza dalej.
 22. Mężczyźni zarabiają więcej?

  Ja od dłuższego czasu, na tekst mężczyźnie zarabiają więcej odpowiadam: "ale, za o ile uczciwszą pracę". Mina bezcenna, szczególnie pań zatrudnionych w budżetówce.
 23. Ciężka sprawa - proszę o radę

  Dla sądu ważne będą oryginalne nośniki, żebyś przypadkiem nie używał kart rotacyjnie!
 24. Na zasadzie pamiętam, że ktoś coś pisał na jakiś temat nie jestem w stanie zidentyfikować posta. Piszę więc numer na zasadzie #1 ktoś robił prawko 2017, chciałem zadać pytanie na priv. !1 to kolega X itd. itp. krótkie pytanie odpowiedź.
 25. Pieśni antymatrixowe

  Dr Misio Pismo - trzeba się zalogować
×