Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Metody

Użytkownik
 • Zawartość

  792
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Metody w Rankingu w dniu 20 Wrzesień 2017

Metody posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

895 Świetna

2 obserwujących

O Metody

 • Tytuł
  Starszy Sierżant
 • Urodziny 04.04.1986

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1719 wyświetleń profilu
 1. Głupi dylemat, zlinczujcie mnie.

  Z kobietami możesz mieć relacje w każdym wieku. Co za problem ? Do kina, do teatru, spotkać się z kumplami, na wakacje też pojedziesz jak już będziesz obrzydliwie bogaty dzięki pasji ? Taka to jest różnica. W życiu codziennym masz relacje ze wszystkim co Cię otacza, nawet z pisuarem w kiblu, ale nie zwracasz na to uwagi. Wiesz co jest problemem ? Że robicie ze związku i kobiety WIELKIE WOW i HALO ! Tak jakby to miało być centrum Twojego życia. A to człowiek, istota jak każda inna. A że robisz z tego święty gral bo możesz z nim uprawiać seks, to już Twoja wina i pozwalanie aby to fiut prowadził Cię przez życie.
 2. Nieuczciwa wynajmująca

  Prawdziwa duchowość to droga, którą bardzo niewielu ludzi jest gotów pokonać, bo są sprzeczne z naszymi pierwotnymi instynktami, odruchami mającymi za zadanie ochrone samego siebie. Niektórzy tylko pięknie grają ludzi uduchowionych, żeby podbić swoje EGO.
 3. Nieuczciwa wynajmująca

  Żebyś nie czuł się rozczarowany, zły, w emocjach tylko działał na spokojnie, taki cytat : O zaufaniu do ludzi, o wyobrażeniu o nich, które sobie budujemy w głowie :
 4. Kompleks

  Z punktu widzenia medycyny członek poniżej 4 cm jest problemem medycznym (mikroczłonek). Jeżeli powyżej tej długości to trzeba szukać psychiatry Problem za małego członka to problem, który istnieje tylko w ludzkiej głowie. Jest wynikiem niedojrzałości emocjonalnej, błędnych wierzeń, nastawień i uzależniania swoj wartości od całego społeczeństwa.
 5. Podświadomość biedaka

  Ja dziaduje (wg społecznego modelu) na całego, wydaje pieniądze w ostateczności ale robię w imię wolności finansowej. Nie zobaczysz mnie chodzącego do kina, do knajpy. Nie zobaczysz mnie jeżdzącego samochodem, jeśli nie muszę. Nie zobaczysz mnie kupującego największego TV, systemu audio, smartfonu Apple'a (mam telefon z odzysku za 20-30 zł) Nie zobaczysz mnie w McDonaldzie, w restauracji, sklepach z odzieżą. Chodzę w ciuchach które mam już dobre 5-10 lat, ale... Dzisiaj mogę przestać pracować na 3-4 lata i będę miał z czego żyć - bez pracy. Nie jestem niewolnikiem swojego stylu życia. Wolność !
 6. Sam myśle o tym survivalu. Robię to często w innym wydaniu. Nie jem przez 3, 4 dni, pare razy nocowałem w lesie (byłem zesrany, ze ktoś mnie napadnie, dziki mnie zjedzą itd.) Wtedy cżłowiek uzmysławia sobie, że najważniejsze są podstawowe potrzeby : micha, schronienie, ubranie. A tu ludzie mają depreche, bo nie może znaleźć żony, nie jest pewny siebie itd. Kpiny. Lubie czytać o łagrach rosyjskich, najtrudniejszych więzieniach w Kolumbii, obozach koncentracyjnych. Przy tym bezdomność w UK to wybawienie, wakacje ! Zatraciliśmy to co nazywa się ,,self survival mechanism''. Każdego dnia walczysz o przetrwanie, o jedzenie, dach nad głową itd. Wtedy człowiek podobno dopiero czuje, że żyje, kiedy jest połączony z tą prymitywną esencją przetrwania. Zobaczmy na komentarze w tym temacie. Tylko bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, komfort. Brakuje już ludzi szalonych, którzy za idee są zaryzykować własne istnienie. Liczy się tylko : czy to mi się opłaca ?
 7. Recepta jest w sumie prosta, co nie znaczy, że prosta w realizacji. Żeby być milionerem trzeba zaspakajać ludzkie potrzeby na wielką skalę albo mieć unikalne umiejętności (wtedy nie trzeba skali - dużej ilości klientów - chirurg szczękowy), oferować wartość ! Tylko tyle i aż tyle. Cieżka praca, poświecenie. Jasna sprawa tego jest taka, że nie musisz dokonać niemożliwego, tworzyć prawa mAxwella itd. Wystarczy kopiować kogoś komu się to udało i robic to trochę lepiej.
 8. Jak to jest z tym seksem

  Chłopie, zajmij się jakimiś wielkimi rzeczami w życiu. Czas przetransformować tą energie na coś kreatywnego, twórczego, wartosciowego. Seks to taka sama natychmiastowa gratyfikacja jak jedzenie, butelka whisky, pójscie do kina za 20 zł i inne pierdoły. Może czas przerzucić się na coś co wymaga trochę więcej wysiłku niż dymanie zakończone 6-7 sekundowym orgazmem ? Testosteronu jak u 20 latka już nigdy nie będziesz miał. Wtedy był czas na dymanie. Teraz pora zmądrzeć i zacząć korzystać z tego geniuszu natury jakim jest ludzki mózg.
 9. Dlaczego ludzie chcą być pewni siebie ? Bo próbują wpasować się w ramy, ideały społeczne i oczywiście mają braki w związku z tym. Ale idąc w tym kierunku tylko się pogrążamy. Powinnismy raczej zadbać o własną integralność, indywidualność i nad nią pracować, wtedy ta pewność siebie nie jest nawet wyrażeniem w słowniku naszych pojęć, a naturalnym procesem wyrażania siebie. Pewnie 95-99 % z Was to zwykłe produkty, maszyny programowania społecznego. Oczywiście tego nie widzicie tak samo jak ryba nie widzi wody, skoro cały czas w niej jest. Potrzebny jest kontrast w postaci np. wydostania się na brzeg. Tak samo człowiek stopniowo widzi tą chorą bańke w której tkwi im bardiej poznaje samego siebie i procesami, które w nim zachodzą. Powrócenie do włanego źródła to wyzwanie.
 10. Mistrzostwo w swojej dziedzinie

  A najlepiej już w brzuchu matki. Oczywiście im wcześniej zaczynasz tym lepiej, masz po prostu więcej czasu na trening, który jest kluczowym elementem geniuszu. Trudno jest nauczyć się grać na pianinie kiedy masz już 20 lat i różne zoobowiązania na karku. Pozatym masz 10-15 lat do tyłu w stosunku do konkurencji. Tego nie da się już raczej odrobić. Tzw. zasada 10 000 godzin CELOWEGO treningu, czyli treningu gdzie cały czas masz pewien opór w podnoszeniu poprzeczki. Można grać 30 lat na gitarze i być przeciętnym, bo grasz tylko to co znasz, powtarzasz schematy, które są przyjemne i znane. Mało kto chce sie męczyć. To się tyczy wszystkiego. Są pewne ograniczenia. Zaczynając w wieku np. 30 lat nie zostaniesz raczej zawodnikiem NBA. Natomiast są zawodnic MMA, którzy zacynali późno bo koło 30 i po 4,5 latach walczyli o pas UFC i są czołowymi zawodnikami świata. Jeżeli chodzi o umysłowe rzeczy, to wiek nie jest aż taką przeszkodą. Najważniejsze dla ludzkosci wynalazki, odkrycia są domeną ludzi, którzy młodość mają już dawno za sobą.
 11. Janusze płakali ze śmiechu, a dziś się wściekają

  bo nie dają szczęścia. Dają jedynie jego iluzje, a podniety zmysłowe, rozrywki to nie jest szczęście. Pięniadzę są ważne, ale szczęścia dać nie mogą. Nic z zewnątrz nie może tego dać.
 12. Jak chcecie coś zmienić to do polityki albo chociaż głosować, bo tyle rzeczywiście możecie zrobić. Inaczej marnujecie czas na zwykłym gadaniu, niepotrzebnej krytyce (bo co ona zmienia?). To jak nad rynną i narzekać, że kapie na łeb, zamiast coś z tym zrobić.
 13. Tłusty Czwartek

  Ja słodkiego nie jem cały rok. A dzisiaj wpier.... 10 pączków I znowu na rok spokój. A z tą cukrzycą ? Dajcie spokój. Lepiej patrzcie na to co robicie przez cały rok, a nie czepiacie się jednego dnia. Gardzą tłustym czwartkiem, a w normalne dni wpier... batoniki, słodkie napoje aż się uszy trzęsą.
 14. ,,Jeśli zorientujesz się, że jesteś w dołku, przestań kopać'' Oprócz wizty u terapeuty, co jest konieczne, jeżeli nie masz wiedzy o swoim umyśle, nie uświadamiasz sobie procesów, które dzieją się w Tobie, nie potrafisz się od niego zdystansować etc. to..-> Polecam mindfullness. Obserwuj swój stan i nie wpływaj na niego, niech sobie jest ta Twoja depresja. Patrz na wszystko jakby z boku, jakby Ciebie nie dotyczyło. Zauważ, że każde cierpienie wynika z niezgody na to co jest w danej chwili. Każde cierpienie, smutek, depresja bierze się z przyjęcia złego puntu widzenia, perspektywy. Jeżeli czegoś nie możesz zmienić to zaakceptuj to albo zmień. Wszystko inne to szaleństwo.
 15. Nie pożyczam. Potem jak trzeba oddać i proszę o zwrot to czuje się gorzej jak ten co pożyczył ! Jeszcze upominać się o swoje. Chyba, że ktoś naprawdę ma lipę i naprawde nie ma - czego jeść - gdzie spać To pomogę chętnie i nawet nie chce zwrotu. Nawet znam tekst do nauczenia : - Pożyczysz pieniądzę ? - Chętnie, ale od kogo ?!! Albo jak ktoś chce od Ciebie 50 zł a wisi Ci jeszcze 50, to niech sobie weźmie z tych co CI jest dłużny.
×