Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

WysportowanyPrzystojny

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Świetna

About WysportowanyPrzystojny

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

957 profile views
 1. Przecież te pizdy umysłowe są za cienkie w uszach i szczekają właśnie dlatego ze względu na anonimowość. Co oni powiedzą w sądzie? Tylko to że nie masz matury albo jesteś szkodliwy społecznie bez żadnego uzasadnienia, tylko dlatego że oni sa nieudacznikami jak ten jeden w pordzewialej skodzie. Wątpie by ktoś się odezwał ze swoimi danymi ale tego Ci życzę.
 2. Mężczyźni nic nie muszą. Ja jeszcze zwracam uwagę na wygląd i są eleganckie zegarki za 500-1000zł i dużo brzydsze za 2-5k.
 3. Zbadaj witamine d3. Do tego witamina C codziennie, dużo kiszonek. I przykrywaj sie czymś cieplejszym
 4. Jest jeszcze rewire companion jakbyś chciał - https://www.nadopaminie.pl/2019/05/aplikacja-rewire-companion-w-nofap.html
 5. tak, nie ma pochwy, nie chce mieć dzieci, pewnie nie zdradza itp. No cud hahaha. A audycje przesluchałeś? -
 6. To nie była napinka tylko prawda i nie ma w tym nic złego jeśli taki układ ci pasuje,. Jeśli nie, to już ci poradzili co robić. Albo stawiasz lasce granice albo nie.
 7. Czasoumilaczem póki co jesteś ty i sponsorem jej darmowego jedzonka i oglądania filmów. Ale jeśli Ci to pasuje to ok.
 8. Nie masz problemu z nadmierną masturbacją czy oglądaniem pornografii? Polecam poczytać www.nadopaminie.pl i o odwyku nofap Mnóstwo ludzi ma z tym problem i to młodszych od ciebie.
 9. Słuchaj i zapamiętaj na zawsze. Friendzone nie istnieje! Friendzone masz tylko w swojej głowie i na własne życzenie. Obejrzyj to i nigdy nie będziesz we friendzone!
 10. Pasta do zębów, szczoteczka i jedziesz
 11. Spalona grzałka u mnie dawała taki efekt. Za każdym razem wywala czy jak ustawiasz konkretnie termoobieg czy grzałka na grill, góra, dół?
 12. Witaj, czekamy na historię
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.