Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

michau

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  577
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

567 Świetna

About michau

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oświeć mnie. Jakie to wielkie afery? Przekręty? Niesprawiedliwość? Tak, zgadza się, PO to partia mojego wyboru, tak jak drzewiej UW czy UD. Jeśli masz konkrety, to proszę o nie, bo na razie zasuwasz ogólnikami. AG - zgadzam się, wał. Mimo ostrzeżeń KNF. Nędza i bieda? Ty nędzy nie widziałeś.
 2. I jak tu się potem w towarzystwie przyznać, że jest się członkiem tego forum? Prezydent miasta wziął cios nożem, a reakcja forumisiów, pozwólcie że skrócę: dobrze mu tak. Za Balcerowicza, za wyimaginowane 250mld, za ucisk (jakieś przykłady tegoż?), za koklusz i gradobicie również? Dwóch dyskutantów @Maarcin_05 i @igor77 podeszło ze zdrowym rozsądkiem. Panowie, opanujcie się.
 3. @Montegro Jak idzie odwyk od papierosów?
 4. Ja nie wiem, czy ONS uzależnia. To, że po seksie w trybie ONS pożądanie i zainteresowanie opada, jest oczywiste, ale dlaczego? Powinniśmy odwrócić koncepcję celem wyjaśnienia zagadnienia. Otóż - postawmy konia przed karetę, a nie karetę przed koniem! Jeżeli kobieta jest słaba, to więcej sobie jej głową nie zawracamy, i wychodzi ONS. W innym przypadku mamy do czynienia z FwB czy inną formą relacji.
 5. Tak. Przed jest nakręcanie się, w trakcie - wiadomo, a po seksie napięcie opada, opadają łuski z oczu, i nagle kobieta staje się atrakcyjna, jak worek kartofli. Dzieje się tak, bo jest grubo poniżej średniej, albo/i tępa i nie ma jak z nią spędzić czasu interesująco. EDIT Jeśli kobieta jest atrakcyjna (nie tylko fizycznie), to dostaję jednak strzał wazopresyny i oksytocyny, i wówczas umacnia się przywiązanie. Wówczas kobiety wyrzucić się z łóżka nie chce.
 6. Jakie Ty masz efekty? Piszesz te złote rady, bo je przetestowałeś na sobie, czy tylko kopiujesz z bloga coachingowego? @Silny88 Mieszkam w małym mieście i niestety, do cywilizacji trzeba dojechać. Tutaj można pić. EDIT Miasto daje więcej możliwości. Wydarzenia fejsowe (podróżnicze, koderskie, "yogistyczne", no co kto chce), na których można poznać ludzi. Kluby, muzea (a co, nie wolno?), a nawet biblioteki, żeby swoją Mariolkę : ) poznać. I nie musisz tam przybywać w celu poznania kogokolwiek - aktywność sama w sobie jest ciekawa.
 7. Na pewno nie nauczyciel. Kasa żadna z tego.
 8. Panie w wieku dojrzałym kocha się przy łagodnym świetle, a młode w pełnym, i cała filozofia. Jednakowoż panie w wieku dojrzałym mają już technikę i warsztat, a młode, no cóż, tak sobie
 9. W moim mieście jest 15% mniej ludzi, niż w 1995, a mieszkań jest więcej i wciąż budują się nowe. Ludzie mieszkają dziś na większych metrażach. W 1995 mieszkałem z rodzicami i bratem na 65m. Dzisiaj mam swoje 47m tylko dla siebie. Wyludnianie to uproszczenie. Dopóki jest praca, dopóty ludzie będą mieszkać. Zaletą mieszkania jest stabilność cenowa i możliwość wynajmu. Wadą - w naszej geopolityce wojny wykluczyć nie można, jak również zwiększenia podatku od wynajmu. Dzisiaj jest komfortowe 8.5% od przychodu lub 19% od dochodu, ale co się wydarzy za 3 lata? Za 10? A diamenty pakujesz w mały woreczek i spieprzasz : )
 10. Ważne są oba aspekty. Wpierw ocenia się wygląd - w pół sekundy na TAK / NIE. Jeśli ocena TAK, można wówczas wchodzić w osobowość. Czasem jednak NIE zamienia się w TAK, bo w sumie nie jest taka brzydka, dupa w sumie nie taka duża, a ładnie się uśmiecha i śmieje się z moich żartów : )
 11. Nie 🤣 Swego czasu rozmyślałem o powodach wstawienia takich a nie innych awatarów. Leszcz wstawia zdjęcie kulturysty, nieuk naukowca (przykłady z dupy - chodzi o ideę) - a ja Hugh. Część z nas ma alter ego wpasowane w porter, albo portret w alter ego 🤣 Alter ego w tym kontekście to ktoś, kim chcę być. Ja magazynu dla panów nie mam chęci prowadzić, ale wetknąć w każdą dziurę każdej pięknej kobiety na świecie - i owszem.
 12. W chwili rozpoczynania tego wątku przechodziłem z aktywnego rimmingu do aktywnego anala. Przypadeg?
 13. @RealLife @AR2DI2 Ja się babami interesowałem od jedenastego roku życia. Wówczas o internecie w Polsce słyszało może sto osób EDIT Jeszcze nie wiedziałem, w co się wkłada chuja, istnienie piczki było tajemnicą, ale już cycki i bobra koleżanki (mniej odległej od pełnoletności, niż ja) widziałem z bliska (sama pokazała, żadne tam podglądanie przez dziurkę) EDIT2 SRY za offtop 😂
 14. Zgadza się. Składnia, dykcja, językowe lapsusy - to standard. Jednakowoż każdy odczuwa emocje, a Nożyński grał jak cyborg. Nie chodzi o słowa, a o brak emocji. Zupełnie jak Arnie jako T-800, choć nawet on w którejś z nowych części się wyszczerzył. Oczywiście celowo sztucznie. Nożynski nawet w swoich imaginacjach (rodzinne życie w ciepłych krajach, gdzie może się zrelaksować, być prawdziwym) gra z emocją worka kamieni. Na plus aktorzy drugiego planu: Skonieczny - Piorun (mistrzowski drobny cwaniaczek i udawany twardziel, nadto rozkapryszoną gwiazdka) Zarzecki - Maluch Beler - Sikor Szczerbinski - pies Zgrywus (przerysowany, ale wciąż dobrze)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.