Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

michau

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  535
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

494 Świetna

O michau

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sparowań tindrowych w Tajlandii dużo, jakieś 10%. Problem w tym, że za każdym prawie sparowaniem czai się trans albo ladyboy z cennikiem xD
 2. Fani spiskowych teorii i wszędzie widzący żydowskie plany. I że Żydzi rządzą światem. I dlatego, że rządzą, nie mogą sobie z szuszwolami poradzić na miejscu, więc wola sobie miejsce na Ukrainie zrobić. Przecież to się kupy nie trzyma. Putin sobie robi mocarstwo, od początku panowania rozszerza wpływy i terytorium, Abchazja, Osetia, Czeczeni, Gruzja, Ukraina - a wy się pieścicie Michalkiewiczem?
 3. Ach, Bangkok... Właśnie mnie sparowało na tindrze z LadyBoyem 😀
 4. @Natii Mnie niedostępność nie kręci, tylko zniechęca. Sroce spod ogona nie wypadłem, żeby za kobietą się uganiać. Nie, to nie.
 5. Mnie również. A ty potem hantli szukasz. Co ciekawe, ci sami ludzie wody po sobie na siłce nie spuszczą, ale w domu - rzecz jasna. What's the difference? Btw, w silowniowych zestawach powinni dziesiątki sprzedawać potrójnie.
 6. Miał być seks, a był słaby petting (ja 38, ona 34 - serio?) Miał być seks, a skończyło się na tańcu (noż kuwra, no wykorzystała mnie) Miał być seks, a był, no niby mocny, ale petting (znów ta sama, co w pierwszym punkcie) Była miała się wypościć i zadzwonić do mnie, a ktoś inny ja obraca w zwieracz Miałem dobić deal, a chwilę przed dwunastą kontrahent zaczął kombinować, że inni są tańsi Dwa dni temu, żeby było lżej w backpackingu po niecywilizowanych krajach, przelałem czysciochę w plastik po niegazowanej. Dzisiaj zobaczyłem w rogu pokoju butelkę wody. Byłem spragniony. Tak, to była ta butelka. Ciepła. Popiłem zimnym mlekiem. Czasem dzieci się przydają. Aplikacja na tindra umożliwiająca fake lokację przestała działać, a mieszkam w piździe. Metaforycznie - w Brzeszczach. Na moje urodzinowe party nikt nie przyszedł. Poza policją.
 7. I jak inwestycja poszła? @lakiluk
 8. O to to właśnie. Najprostsza metoda na +5 do samczyzmu i wieku.
 9. @SzatanKrieger @AR2DI2 @koksownik @Taboo Nie szkoda wam życia na dyskusje z trollem?
 10. @AR2DI2 Na postawienie domow miejsca mamy wciąż dużo. Połowa ludzkości mieszka 200 km od morza, więc wystarczy posunąć się trochę. Tego nie neguję. @Gravedigger Otóż to. Jest jakiś limit, biorąc pod uwagę wydajność i dostępność gruntów. Oczywiście możemy wycinać lasy, i przyczyniać sie do ocieplenia. @Bonzo Wzrost wydajności rolnictwa wydaje się być kluczem. Nowe źródła energii - również. Jednak ocieplenie za przyczyną człowieka jest faktem. Dziura ozonowa ma się dobrze. HIV sie nie rozprzestrzenia dzięki edukacji, prezerwatywom i medycynie. Afryka sobie z HIV/AIDS nie radzi. @Trevor Znam, czytałem. Ludzie mieszkali w 2005 w Superdome, i żarli się między sobą m. in. ze względu na zagęszczenie. @Krugerrand Dziura ozonowa wciąż istnieje i ma się dobrze. EDIT formatowanie tekstu oraz A jakie pozytywne skutki może przynieść depopulacja? EDIT2 @Baca1980 Nie wiedziałem, że to się tak nazywa. W sumie ciekawe. Można nawet warstwami to układać. I nigdy więcej bólu kręgosłupa od zbierania truskawek:
 11. Jako że na spiskowe teorie jestem odporny, nie wierzę w żaden odgórny plan depopulacji. Chodzi mi o redukcję zaludnienia ziemi i zagrożenia i szanse z tego wynikające. Ziemia nie jest z gumy, a zasoby (woda, ropa, węgiel) nie są nieskończone. Wodę można odzyskać, wodę można odsolić - ale to kosztuje energię i skutkuje zanieczyszczeniem, emisją gazów, cieczy i odpadów suchych. Na świecie mamy jakieś 5 miliardów ludzi żyjących w standardzie gorszym, niż przeciętny Polak (szacunek mój, przyjmijmy, że dokładnością do miliarda). Ci ludzie też chcieliby żyć w klimatyzowanych mieszkaniach, mieć własny pokój i łóżko, czasem nawet łazienkę bliżej, niż na korytarzu. Też chcieliby zjeść stek, którego wytworzenie kosztuje wodę, hektary, zboże (znów wodę i hektary), produkuje metan i inne odpady. Też chcieliby mieć auta. Też chcieliby mieć smartphone'y i telewizory 60 cali i zmywarki i lodówki. To wszystko żre zasoby, energię i produkuje odpady. Czy ziemia to udźwignie? Już dzisiaj nie daje rady. Redukcja populacji pozwoliłaby ustabilizować gospodarkę zasobami i odpadami. Zahamować ocieplenie. Nie powodować migracji z miejsc, w których żyć się nie da (susza, temperatura) do krajów sytych i bezpiecznych, czyli i do nas. Co byłoby negatywnego w światowej polityce jednego dziecka przez następne sto lat i zejściu do np. trzech miliardów populacji (wg szacunków zaludnienie ustabilizuje się na poziomie jedenastu miliardów - za Paulem Hanleyem i Hansem Roslingiem)?
 12. @mayhem Dzięki jako antidotum na samotność. No kurwa genialne. Zachwalasz płatny seks jakbyś miał jeden procent od każdej transakcji. Apage @arch 😂 -Czym się różni seks z prostytutką od seksu z podrywają? - Tym, czym świniobicie od polowania.
 13. michau

  Warto podbijać?

  @vand Coś masz do stracenia? No właśnie.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.