Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

IgorWilk

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  674
 • Donations

  123,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1191 Świetna

O IgorWilk

 • Ranga
  Sierżant
 • Urodziny 09.09.1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Gwiezdny Pył
 • Interests
  Muza, Dj-ka, Sztuka, Malarstwo, Filozofa, Kosmos, Życie poza Matrixem, Walka z samym sobą, Zarabianie Forsy, Pomnażanie Forsy, Inwestowanie Forsy, Wydawanie Forsy.

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W zdecydowanej większości przypadków uroda jest fundamentem człowieka, na którym budowany jest charakter. Może jesteś po prostu brzydka i masz rozjazdy emocjonalne.
 2. Imponuje mi świat zwierząt. Lwy zabijają potomstwo poprzedniego samca. W audycji było o jakiejś babie, co w szpitalu doszło do jakiejś pomyłki i wychowywała przez jakiś czas "nie swoje" Wyła, płakała, zwijała się z bólu bo nie swoje geny...... Kolejny przykład na to, że faceci to romantyczne pizdy w stosunku do bab. Jeśli chodzi o potomstwo to baba ma mieć swoje i hoy. Facet kocha, baba kalkuluje.
 3. Nigdy. Odnośnie atrakcyjnych "dóp". Mamy dwa rodzaje odrzucenia. 1. Jesteś fajny, zajebisty facet ale........nie 2.Spierdalaj biedaku, brzydalu.... Jesteś fajny.... jest łagodną wersją spierdalaj biedaku, zaś spierdalaj biedaku jest wulgarną formą..... jesteś fajny!!! Czyli jeden "hój", bo Nie. Atrakcyjne panie mają wyjepane na jakieś postępy, rozwoje cywilizacji i inne bzdety. Co je to obchodzi!!! Świat widzą przez swoją atrakcyjność, "należy" im się i koniec. Wiązanie się z facetem ze średniej półki jest plamą na ich "honorze". Topowe modele pragną topowych bmw, porshe, highlifu, a nie jakieś półśrodki. Hipergamia wśród topowych pań nie spadnie nigdy. Jedyne co mogą, to zamiast wulgarnego NIE używać kulturalnego NIE. Jeśli ktoś myśli inaczej to jest naiwniakiem. A jeśli po obserwacji otoczenia i reakcji pań nadal uważa inaczej to jest notorycznym naiwniakiem, czyli debilem. Odnośnie średnich. Wybiorą najlepszego z orbiterów i odpalą miłość. Brzydkie naprawdę lecą na "wnętrze", bo co zaoferują? ano wnętrze.
 4. Zaczepmy się tych 30%. Czyli co 3 dziecko "lewe: ? Więc posiadając trójkę, statystycznie jedno jest cudze! Więc powinno się robić dwójkę, nie ryzykować z trzecim, bo to już pod statystykę podchodzi? To tak na serio. A w żartach!, pamiętam jak byłem małym dzieciakiem i zasłyszałem od jakiegoś starszego pana, że "jeśli nie będziesz ładny, to za miłość będziesz płacił!!!" I myślałem że chodzi o prostytutki, o wydawanie forsy na nie!, ale nie nieeeeee, to jeszcze chodzi o wychowanie cudzych dzieci! Bo staniesz się forsiasty, ale nie kumaty, wobec ciebie zostanie odpalona miłość wobec "zaradności" "stabilizacji" i bardzo prawdopodobne, że wyłożysz forsę na "lewiznę" Zapłacisz za miłość swej żony do przystojnego "listonosza" Nie wiedziała co robi!, kuhwa chłopie bądź wyrozumiały! Brzydale albo nawet faceci średni nie powinni się żenić, okrutne fhoy, ale przecież wcale nie powiedziane, że średni zostanie zdradzony, bo statystycznie!...,... jebać statystykę, bo jeśli pańcia zdradzi to na pewno z przystojniejszym niż obecny mąż, i hoy z całymi badaniami. Największa wyjeba relacji damsko męskich. Brak wpływu na to co najważniejsze. Albo dostaniesz wygląd, albo masz pod górkę. Oczywiście jest forsa jeszcze, charakter, rozwój osobisty, trzymanie ramy i inne gówna ale wiadomo....
 5. Takie gówno w tv zanim się pojawi to musi zostać przefiltrowane przez urzędasów. To istna pogarda ludzi rządzących wobec obywateli. Plucie im w twarz, ludziom uczciwym, pracowitym, harującym na jebane podatki. Kurfa, nie wierzę co widzę w reklamie, to jest kpina. Ale gówno.
 6. @calandra daję Ci koło 28-30. @Cuba Libre hmm. Tak sobie przeczytałem dwie ostatnie strony. Wieku nie trafię. Czuję że masz faceta dość przy forsie. Na warunki polskie. Hmm między 6-8k, bądź 12-15. Taka rozbieżność, bo nie wiem ile ma osób pod sobą. Bo na pewno ma. Muszą się ludzie pod niego podporządkowywać, tak samo jak ty to robisz. Nie chcesz go zawieść swoją urodą. A odnośnie tematu, no tak. Co mogę powiedzieć, hmmmm................nie chcesz?, to nie bądź! I przekalkuluj ile wysiłku w to włożysz żeby nią nie być!!!
 7. Twarzowo widocznie do przejścia. Wnętrze wyjdzie przy kolacji. Finansowo nie wiadomo!!! Że Ci się chcę na takim mrozie iść na spotkanie biznesowe dla ocenienia korzyści! Po prostu zadzwoń i spytaj się czym się zajmuje, ile zarabia! Ślisko, zimno. Kotleta zrób se w domu, bo przecież zapłaciłabyś w knajpie za siebie, co nie? Szanuj się dziewczyno! są telefony, darmowe pakiety😆
 8. IgorWilk

  Chroniczny przyjaciel

  Jesteś płaczliwym dzieckiem systemu. Jesteś emocjonalnym bankrutem, egoistą, wymagasz od innej osoby by Ciebie tylko kochała. Rodzimy się kompletni. Potem od małego dziecka wmawia się ludziom o "drugich połówkach" i innych gównach. Na tym jedzie matrix. Podporządkowanie komuś. Wszystko robisz pod pipkę, auto, siłownia, a w głowie jesteś "ciepły". Frustracja wróci z podwójną mocą jak nadal nie znajdziesz "drógiej połufki" Fajnie się rozwijać, ale dla siebie. A jeśli Ci się "uda" to zostaniesz ofiarą miłosnej drabiny. Szczeble. Na początku absolutne zaangażowanie. Haj. " no wreszcie to ta", następnie seks i absolutny odlot. Ja jebie, dokonałem tego. Wtedy będziesz napinał klatę, że rozjebiesz świat. Potem unormowanie. Eskalacja romantyczności. Plany. Będziesz cielęcymi ślepiami patrzył na kobiety z wózkiem, facetów z małymi dziećmi. Dam radę, zrobię to dla niej. Nie stanowisz żadnej zagadki dla baby. Otworzysz się na maxa. Nie będziesz tego kontrolował. Jak już interesuje Cię rodzina. Mam kumpla, ogarnia rodzinę. Pracuje, zarabia, trzyma wszystko za mordę. Kiedyś jego baba do mnie mówi, ale z niego kawał uja, czasami myślę że on to wszystko rzuci w hoy i wyjedzie!!! A ja do niej, no tak, to kawał uja!!!, a ona, że co kurfa..... I się śmieje z niej. Widzisz, oczy byś mi wydrapała za niego a tak mówisz. A ona, no tak, i się śmieje. Ona nie może go rozpracować, ciągle jest jakąś zagadką, podkręca ją to. Nie stanowisz dla baby żadnego wyzwania, należysz do grupy śliniących się piesków. Jesteś kandydatem na pantofla. Daj se spokój z babami, pracuj nad charakterem. Masz ciśnienie, idź na dziwki. Nie każdemu jest pisane obracanie bab taśmową. Ogarniesz łeb, staniesz się charakterny, obserwuj czy baby spoglądają na Ciebie, jeśli tak to wtedy zagaduj. Ale nie, bo wiesz, bo przecież........, a gówno mnie to obchodzi! W avatarze masz jakiegoś kundla z opuszczonymi uszami co to kopnąć w dupę go tylko. Sam do siebie nie masz szacunku, to baby na pewno będą Cię mieć w dupie.
 9. IgorWilk

  Co dało wam forum?

  Zacząłem malować ludzkie twarze. A to jest jakiś pieprzony odlot. Poza tym w przeglądarce "na starcie" zawsze miałem jakieś strony muzyczne, sportowe, jakieś kosmosy i inne bzdety, a teraz na pierwszym miejscu w rzędzie jest logo forum. Wstrząsające!
 10. IgorWilk

  Wszyscy realizujemy cudze cele

  Realizujemy cudze cele, ponieważ nie żyjemy po swojemu, na własnych zasadach. Za mało "naszego" życia w życiu, za dużo podporządkowania. Nie wielki procent społeczeństwa ryzykuje, opuszcza stado. Z religią to samo. Ludzie wierzą bo chcą wierzyć, nie chcą pozostać sami ze sobą. Chcą być kierowani. Wielu ludzi pracuje w gównorobotach, ale boją się zaryzykować, nauczyć się czegoś niszowego. Jadą na autopilocie społeczeństwa. Ale jest taka zasada, że każdy człowiek bez chwili zawahania rzucił by to wszystko w hoy i zaczął jechać na swoich zasadach. Gdyby każdy miał dwa życia. Proste. Gdybyś wiedział, że masz jeszcze jedno życie to już dzisiaj byś rzucił to wszystko w hoy, polazł byś do roboty, do szefa i mu wyjepał z uśmiechem na twarzy, odetchnął byś z ulgą i zaczął robić to co lubisz, co jest twoją pasją, a jeśli by nie wyszło to...... masz drugie życie. Wtedy byś sobie siedział w "cieple" Każdy zdechnie, ale śmierć można pokonać tylko "teraz". Realizując własny plan. Aby nie myśleć o śmierci. Oby tylko nie słuchać narzekaczy, którzy gadają o bezsensie, którzy nic ze sobą nie robią a jednocześnie patrzą z zazdrością na ludzi, którzy mają wyjepane na "stado owiec" i żyją na swoim autopilocie. I teraz pomyśl. Życie to mrugnięcie okiem, to taki krótki okres czasu że głowa mała, na wypizdowie kosmosu,a mimo tego tak wielu ludzi poświęca swoje życie "komuś", dla jakiejś gównoroboty, dla napychania czyjejś kieszeni. To jest jakaś kpina, jakiś żart.
 11. Trochę się spóźniłem. Łapy mi się trzęsły. Po wczorajszym zgonie dłonie drżą, ale coś nabazgrałem. Zdrowia @Fit Marek Resztę pan "se" kupi.
 12. Dokładnie. Punktujesz. Tak samo jak ze wzrostem, że prafdzify od 185cm jest. Teraz fajnie wymachiwać jest na drązku. Pomyśl jak np dożyjemy do 70 i wtedy będziemy machać, ale będzie fun!!!
 13. @Hippie nie wal w hoya, zbawiaj ten świat, bo widzisz, każdy ma wywalone! Obojętnie przez życie nie przejdziesz, grasz w innej lidze. To fakt, każdy lubi zakańczać sprawy. Się popisałem. Ale znam takich co mączą bułę. I pamiętaj, jeśli nie podciągniesz się 3x na drążku nachwytem to jesteś sporttsmenką dla lansu a nie dla zdrowia🙃 A najlepsze, że kobiety to robią dla jedynego faceta😉. To zawsze mi imponowało. oj, oj, ale nie, bo wiesz..... Człek jepnięty jestem, ale kulturalny, kłaniam się i dziękuje. @Lalka to żeś odjepała, ale w wierzę w to co nabazgrałaś. Dzięki. Ty to jedziesz na "samospełniającej się przepowiedni". Zawsze będziesz przyciągać zjepane sytuacje. Co Ci w głowie siedzi ARTYSTKO!!! Kłaniam się i dziękuje. @Nefertiti no tak, to się rozumie samo przez się. Myszką zaorałaś relacje damsko męskie. Takie myszki, nożem, na kawałki, jak tort, słodki, pyszny. Nefi dziękuje, a jak "wypali", to pod rękę, po galerii, o! tu taki obraz, tu siaki i owaki, no no no !!! Przecież po to się żyje, dla takich zjepanych sytuacji ! Łeb mnie boli. Wsadzę go w śnieg. Część się wytopi wokół głowy, cześć zostanie na moich włosach i też się stopi.
 14. IgorWilk

  Matriksowe riposty

  Wracałem na rowerze z przejażdżki. Nie daleko chałupy idzie znajoma. "o, cześć, cześć bla bla bla", "bo ja biorę ślub za dwa lata", o kurła, zadziera głowę w chmury. I Gófno mnie to obchodzi, aleeee.... męczę bułę, z kim, dlaczego, po co? No i zaczęła kwękać o tej podróży we dwoje, wspieraniu się, wiecie o co chodzi, w tych komediach romantycznych te pierdoły niemal wylewają się z tv. A ja słucham, i ..... przytakuję, dokładnie, masz rację, kurde mądrze mówisz, sporo racji w tym. A ona gada i gada. A ja przytakuje, tylko z coraz większym, cynicznym uśmiechem. Kątem oka zauważyła, "co się tak głupio śmiejesz"? i nie wytrzymałem, śmieje się na głos. Ale z ciebie kawał uja, wypaliła i się śmieje ze mną !!! ej Ola Ola, wielkie love, jak w tych telenowelach, wyłapałaś sponsora na życie "kurfa przestań"gada, ale śmiejemy się dalej!!! Przytakiwać, że tak, zgoda, masz rację, i śmiać się riposta taka o !!!
 15. @Hippie bekę z niektórych postów mam. Źle się wyraziłem. Nie znam Cię. Bez wycieczek osobistych. Nie odbierz że śmieszna jesteś. W niektórych postach ratować świat chcesz, przetłumaczyć już wytłumaczone, ale na swój sposób. Chyba nie lubisz spraw nie domkniętych.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.