Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

IgorWilk

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  717
 • Donations

  123,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1289 Świetna

O IgorWilk

 • Ranga
  Starszy Sierżant
 • Urodziny 07.05.1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Gwiezdny Pył
 • Interests
  Muza, Sztuka, Malarstwo, Kalistenika, Filozofia, Kosmos, Zarabianie Forsy, Pomnażanie Forsy, Inwestowanie Forsy, Wydawanie Forsy.

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hitler oraz jego "spółka" ostrzyli sobie ząbki na te wiedzę. Von Braun, Tesla i wieeeelu naukowców już to przerabiali. Spaceex, solarcity, Jaxa, Arianespace, ULA, Nasa i wieeele innych agencjii aerokosmicznych pakują forsę w celu rozgryzienia przesyłu energii piramid, jako kondensatora plującego energię w kosmos, bez jej utraty na przesyle. To bezprzewodowy przesył energii. Jak na razie chyba z jaxy zdołali przetransportować 2kw mikrofalą na jakieś 55m. Rzesza naukowców, fizyków, matematyków rwie włosy z głowy by to osiągnąć. Pompowane w "to" są miliardy dolców. To ogromne inwestycje. To oprogramowania dla urządzeń kosmicznych, ibm, apple, microsoft, to forsa od tesli, amazona, to ogrom spółek giełdowych większych, mniejszych, to potężny niemiecki DAX, to spekulacje giełdowe, to istny przepływ forsy, to ogromna sieć połączona ze sobą. To wahania kursów walut😊 Interesuje Cię "undergroundowa" wiedza, która każdego dnia jest analizowana na milion sposobów przez łebskich ludzi. Zadaj sobie pytanie czy odkryłaś coś ponad to co zostało już odkryte! Bo Ty jesteś sama z tym. No chyba że żyletki chcesz ostrzyć piramidkami😄 W Polsce wiem o dwóch osobach do których można się zwrócić z tą wiedzą, Gdybyś wiedziała coś odkrywczego, na pewno spotkaliby się z Tobą i przedyskutowali sprawę. Mają nawet swoje strony w necie, ładnie napisany nr kontaktowy itd No wszystko na talerzu podane, za rączkę by poprowadzili. Takie to proste a kwękasz jak baba....... Pamiętaj, więcej pokory do życia. Ciao
 2. Napisałaś: "Nie wiem co się odjebało w moim życiu" Nic nadzwyczajnego się nie odwaliło. Spróbowałaś i przegrałaś. Obrałaś cel, spróbowałaś i poległaś. Teraz wracasz do rodziny. Co za dramaturgia. Można się poryczeć. Czytam takie pierdoły to mózg mi ucieka. Usiądź sobie i walnij się w głowę. Tak jakby medytacja wykonała całą robotę za Ciebie. Hoy z tego że wpadniesz na pomysł, jeśli nie masz siły do realizacji. Wszyscy mają pomysły na forsę, ale garstka ją kosi a reszta o niej myśli. Nie, nieee, Nie wmawiaj sobie jakichś durnych teorii. Po prostu opuściłaś stado i wracasz z podkulonym ogonem. Pisałaś, że zwariujesz w samotności. Czyli zwariujesz sama z sobą. Ja piertole. Dzisiejsze fejsbuki, i innego rodzaju gówna dla ćwierć dekli są narzędziem dla zabijania indywidualności. Dla zabicia potencjału. "Należ do stada, myśl jak stado" Łatwy kawał mięcha do manipulacji. Jeśli nie rodzisz się w bogatej rodzinie to masz przejepane na starcie. Ciężka praca, życiowe doświadczenia wyrabiają charakter. To droga dla drapieżników życiowych. Przebywanie z samym sobą to dar, poznanie siebie jest czymś niezwykłym. Żyć w matrixie ale być poza nim. Działanie, zdobywanie forsy, praca, potem inwestowanie czasu w pasję. Brawo za odwagę. Masz dwa wyjścia. Powrót do rodziny, zdobywanie forsy w gównorobocie, po godzinach inwestowanie czasu w pasję i próba spieniężenia jej. Przy okazji poznawać ciekawych ludzi, może podsuną ciekawszy pomysł. Drugie wyjście. Niech to będzie motywacja. Jeśli jesteś "pod nóż". Zakręć w głowie jakiemuś bogatemu facetowi. Odpal miłość. Niech Ci zasponsoruje życie oraz "biznes bo babsku" Wielu frajerów utopiło wiele hajsu na "myszki"
 3. Tylko baran słucha owiec. Babskie piertolenie nie ma absolutnie żadnego znaczenia, nic a nic. Nie liczy się to ca baba mówi tylko to z kim idzie do łóżka, z kim się pieprzy. To jest podstawa. Mówię o atrakcyjnych babach, albo takich atrakcyjnych fizycznie nie koniecznie twarzowo, ale ciało ok. Czyli idą z przystojnymi, forsiastymi lub charakternymi. Jeden element musi być, oby dwa pozostałe były na akceptowalnym poziomie. Powtarzam, babskie gadanie się nie liczy, tylko to z kim się bzyka. Bądź ładny, atrakcyjny fizycznie, umięśniony, lub miej forsę lub bądź charakterny, nie daj się pomiatać babom. Im baba brzydsza tym twój skill może być na niższym poziomie. Cała reszta to pierdoły dla "ciepłych"
 4. Spox. Ja uważam że topowe D nie obniżą wymagań, średnie mogą a brzydkie nie mają wyjścia. W tych sprawach jestem "zerojedynkowy" Gdyby, Skończyłaby się No właśnie. Gdyby, gdyby..... Ja w to nie wierzę. Ale spox, każdy ma swoje zdanie.
 5. To zależy od atrakcyjności kobiety, od jej ceny rynkowej, ilu samców chce ją bzykać. Na zasadzie suwaka. Suwak w dół, atrakcyjność, tym kobieta bardziej jest skłonna wejść w związek z takim facetem, czyli: Atrakcyjna Nawet, nawet Średnia Taka sobie Brzydka i adekwatne odpowiedzi na związek z dzieciatym Nie, w życiu!!!! Nie jestem zainteresowana Hmmm, raczej nie, muszę przemyśleć Myślę, że mogłabym spróbować TAK Przy czym każda z pań będzie za swoimi dziećmi bardziej. Instynkt macierzyński. Pan Red pisał o jednym przykładzie, jak się haupa paliła i czyje dzieciaki kobitka ratowała.
 6. @SzatanKrieger Taka natura kobiet. Od razu zaznaczam, że kobitki są spox, jak najwięcej ich😉ale swoje wiedzieć. Zresztą "my" mamy własny "soft". Gromadzić zasoby i pieprzyć te "niewinne" istoty. One mają swoją naturę, my swoją. @Byłybiałyrycerz nie wiem czy masz swoją chatę, ile masz forsy itd. Teraz to wszystko sprzedaj i wpakuj w inwestycje. Dajmy na to że w 2 dni tracisz wszystko😉 no jakieś 90%. Czy to normalne? Ja to już przechodziłem🙃 Początki są cudne. Raczej mi chodziło że to "zjebanie" to "inne" podejsćie do życia. Dla mnie i kumpla i kilku innych forsa to pasja, jej koszenie, kapitał, procenty, zyski itd. Przy tym radość z życia. Na pewno jak gadasz ze swoim "Aniołem" to czuć te inność. Po co masz mądrzeć? Kochaj tego dzieciaka, łobuza w sobie 😁
 7. Wykonywałem gównorobotę to źle, słabo, bleeeeee Potem własna firma to...... cycki się wypinały, dekolty powiększały, aha aha kobitki do rozmowy chętne, tak tak to zastanawiające, co ty gadasz, proszę dolej mi wina! Poważnie? Włosy poprawiały, z nogi na nogę przestawiały się...... Potem sprzedałem firmę i inwestycje. Inwestor. Bez wchodzenia w szczegóły. To dla zjebów zajęcie. Ale ile taki ktoś zarabia? Co to jest? Emocje. Kolana się rozchylały, cuda się działy. Tak to działa. Zaznaczam. Można mieć gównorobotę i ruchać panny. Ale to trudne jest Co panna może osiągnąć za własną D. Kalkuluje. Dorosły silny samiec, ma forsę, ma powodzenie u innych kobiet, znajomości. Że usidliła starszego, chwalenie się przed psiasiółami. Model cierpiętnicy, w każdej chwili może pójść do innej, och ach jaki on zły a ja pokrzywdzona. Miłości należy się uczyć od kobiet!!! Czyli jakie z tego będę miał korzyści Liczy się facet z zasobami lub ten który może je mieć Baba przelicza miłość na złotówki, facet na uczucia. Dlatego faceci to w większości @#$%$# Małżeństwo jest bez sensu. Ile ja na tym biznesie, tej umowie zarobię ? Baby kwękają, ty materialisto, ok, pokaż mi atrakcyjną D z gościem za najniższą krajową. Kolejna sprawa, ślub to kwit na jedną D, baba staje się regulatorem fiuta. Mityczne kupczenie D. Never Kumam, że zdarzają się wzorcowe małżeństwa, ALE, dla mnie to kwit na jedną D, nic na tym nie zarobię. Małżeństwo jest korzystne dla baby. Odnośnie pieprzenia. Starszych, młodszych, średnich. Polecam przeruchać się z każdą możliwą opcją. Wybrać tę najbardziej korzystną dla nas, pieprzyć się w wybranym przedziale wiekowym ale jak przy okazji trafi się jakaś inna, też się pieprzyć. Byle na sprawy osobiste to nie wpłynęło, na finanse.
 8. IgorWilk

  Kobieta 48 ja 42

  Wydarzyło się, tyle. Fajnie się zakochiwać, ale należy umieć się odkochiwać. Jak gaszenie światła. Pstryk, jest, pstryk niema. Na cholerę dorabiać "lovestory". Było i....tyle.
 9. IgorWilk

  Nałóg... Jeszcze nie fizyczny.

  8piw x3zł do tego wóda, około 30zł dzień x 30dni to 900 zł miesiąc x 12miesięcy czyli 11k na rok, nie licząc ostrzejszych imprez, imienin, urodzin, i paliwa na dojazd na stację bo na imprezie "zabrakło" Razy 10 lat to jest 110k. Za 110k mógłbyś odwiedzić każdy kontynent, naruchać się po uszy, wyremontować dom itd. Załóżmy że 2h przeznaczasz na codzienne chlanie. Czyli w roku jakieś 700h. W tym czasie mógłbyś się czegoś nauczyć i próbować to spieniężyć. Nie chlejąc oszczędzasz zdrowie, forsę i dodatkowo kosisz hajs z dodatkowych umiejętności czyli forsa x2. Chlejąc piwsko zapewne oglądasz durne programy w tv, które matrixują łeb na maxa. Albo chlejesz z innymi pijusami, ludźmi bez pomysłu. Zamykasz się w hermetycznym środowisku ludzi bez perspektyw. Szkoda życia na chlanie.
 10. Dam "dobry" przykład rodziny, bez zdrad. Dalszy kuzyn się ożenił, wyjechał z żoną za granicę. Ona z dzieckiem tam jest. On zapiertala. Za dzieciaka razem graliśmy w różne gry na kompie, kopaliśmy piłkę, imprezowaliśmy, bla bla itd Jedna go ustrzeliła. Wielka miłość. Ślub i wyjazd za chlebem. W ostatnie święta zjechał do PL. 2 tyg urlopu. Spotkaliśmy się gdzieś tam. "To skoczymy na piwo?" Powspominamy dawne dzieje😐 Jasne! Jakby je należało wspominać zamiast nadal ciągnąć, ale hoy. I tak zgadujemy się przez tel, kurde jutro nie bo, muszę odwiedzić teściów, muszę jechać z małą, z żoną, przy aucie sprawdzić coś, odwiedzić starych, rozpakować się, spakować się, dokupić, przerobić, skoczyć coś naprawić, załatwić coś do uk, żonę odebrać, żonę podrzucić ..............i urlop się skończył, może za rok!!! Odjechał. 2 tyg urlopu i brak godziny czasu. Spox. Rozumiem że rodzina, no ale.... Nie wyobrażam sobie takiego życia. Niech każdy przemyśli w co się pakuje. Miłość?, chłopie ruchać ci się chce! Świat stoi otworem. Albo rodzina.....albo robisz co chcesz. Twój wybór.
 11. IgorWilk

  Newsweekowe "mądrości"...

  Florencowa ta fota mnie rozwaliła. 😆😆😆 Najlepsza ta "w środku". Co opiera dłonie na udach. Ona dostała zatwardzenia. Czekolady się najadła. Kupy nie może zrobić, wypycha. Ja bym jej dał suszone śliwki do zjedzenia a na popite zimny kefir. Przeczyściło by jej "rurę" Swoją drogą w tym pomieszczeniu musi lekko zalatywać nieświeżą rybą. Nie obżerajcie się słodyczami, spójrzcie jakie męki ta kobita przeżywa😄
 12. IgorWilk

  Newsweekowe "mądrości"...

  Na hoy czytać artykuły o "tych" sprawach, jeśli życie jedzie od zawsze na jednym schemacie. Baby lubią agresywność i siłę u faceta. Od zawsze. To są teksty dla kretynek i ciepłych męskich lamusów. "Kumate" babki mają ubaw z tych idiotek, zadają się z samcami i czerpią z tego radość. Odnośnie bzykania. Ostatnio gadam z "kśiężniczką", coś tam coś tam, i ona do mnie, "dupy nie dostaniesz", o to gramy w tej samej lidze! odpowiadam, a ona co?, bo nie myśl że dostaniesz mojego fiuta, ona ŻE CO? to gadam jej, nie przeceniaj swojej dupy, huj i dupa tyle samo warte, ale to kobieta rodzi! gada do mnie, ale facet zapładnia i haruje na to. Dziwny jesteś! Zejdź na ziemię księżniczko odpowiadam. A ona bujaj się. Na drugi dzień pyta się czy idę na piwo, ALE żebym sobie nie wyobrażał że coś😯😄 23 lata, zaręczona. Chłop w delegacji 😯👌 Jak ryby w wodzie. Ide na drążek. Lubie patrzeć jak mi klata i brzuch pracuje. A potem się przejadę na rowerze. Wieczorem może się spotkam z "zaręczoną". Tyle mi już gadała o swoim przyszłym mężu. Jaki on och ach, a ja taki zjebany. Ale pogoda. Jepać komputer. Godzina już poszła psu w dópę.
 13. IgorWilk

  Jak sprawić żeby kobieta sama chciała seksu

  Fajny artykuł, tak na niedzielę, o grasujących drapieżnikach. https://wiadomosci.wp.pl/w-bieszczadach-wilki-zlikwidowaly-problem-bezpanskich-psow-teraz-zdejmuja-te-na-lancuchu-6262395527698561a W skrócie, wataha wilków pożera bezpańskie psy, jak i również dobiera się do tych biednych na łańcuchu. Akcja w Bieszczadach. Chyba kumasz. Jesteś zwierzakiem domowym, na krótkim łańcuchu. Pani reguluje łańcuch. Kobiety uwielbiają drapieżniki, czują respekt, uwielbiają być cierpiętnicami przy próbie udomowienia drapieżnika. Twoje totalne spantoflenie. Podpisałeś kwit na jedną dupę na całe życie. "Przed" ślubem bawisz się myszką. "Po" ślubie to myszka bawi się Tobą, bo "jest" kwit. Bo jest ślub i można spać spokojnie, bo żona "zawsze da"😄 W "zwionsku" przed ślubem myszka testuje to należy flirtować z innymi babami, myszka podkurfiona. Dupą "łagodzi" sytuację. U Ciebie raz na pół roku. U żony niekoniecznie🙃 😄😆 😅😆 "Nasze" Te inne są też czyjeś. Nasze są inne dla tych czyichś. Jeden hoy. Owce zawsze kwękają to samo, szkoda tego słuchać. "robić swoje" Kobiety mają ooooogromne potrzeby.
 14. IgorWilk

  Fryzura

  😄 😯 ok Dobra Nie oftopuję. Włosy zaczesuje. Doradzam. Jest taki olejek rycynowy, na przeczyszczenie, aleeeee działa zajepiście na włosy, trochę przyciemnia i pogrubia kłaki. Bardzo tłusty i gęsty. Należy wcierać we włosy. Powaga. Jaj "se" nie robię, warto poczytać. Sposób babć. Babć, fajnie brzmi. Trafiłem z primarkiem😎
 15. Ja dużo słucham starszych ludzi. Często powtarzają, że gówno z tej ciężkiej pracy przyszło na starość, gdyby mogli cofnąć czas..... To jak z przeszłością, ktoś miał ujową i się nią zadręcza, tylko on, otoczenie ma to wyjepane. Z harówą to samo. "Samonakręcenie" na gówno ideologie, inni wokół mają wyjepane. Żeby zdobyć forsę ciężarówkami za granicą jeździłem, potem własna firma, potem....... rzuciłem to wszystko w hoy. Sprzedałem. Poznałem ciekawych ludzi. Forsa w inwestycję, raz lepiej, raz gorzej, aleeee..... to forsa robi forsę, nie ciężka praca. Przez nią się traci zdrowie i marnuje życie. Żeby starość była "bezpieczna"😆 Ciężka praca ma uzasadnienie żeby zdobyć forsę na własny "pomysł" na życie i potem żyć po swojemu. Zarabiać na tym co się lubi. Cała reszta to marnowanie życia dla gówno ideologi. Pracujmy ciężko, pokolenia po nas będą miały lżej😆 Ludzie ciągle za czymś pędzą, nie mają czasu na nic, w czasach konsumpcjonizmu😆 Całe szczęście, że w odpowiednim momencie mojego życia rzuciłem te gówno ideologie "ciężkiej pracy" Hasła nadzorców stada dla stada.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.