Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

StonekZiemniaczany

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  319
 • Donations

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

223 Świetna

O StonekZiemniaczany

 • Tytuł
  Kapral
 • Urodziny 24.11.1982

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. [TRAP] Mój nowy kawałek

  Spoko, joł jołom z lolkiem się spodoba. Mutowałeś już?
 2. Zerwała ze mna... I cały się telepię.

  Wy tu o Babkach, a mnie interesuje bardziej zacytowany kawałek Twej wypowiedzi @Bonzo Samemu "tyrałeś" lakier? Czym wykończyłeś? Na jakich środkach?
 3. Czego teraz słuchacie?

 4. Jak poradzić sobie z gniewem?

  Na początek proponuję cieszyć się z prostych, otaczających Cię rzeczy. Które są obecne w Tw życiu tylko dzięki braku jej przy Tobie. Uświadom sobie, że to iż możesz sobie iść gdzie chcesz i kiedy chcesz, sam zarządzać swoimi finansami, nie opuszczać dechy po sraniu, jebnąć skarpety byle gdzie etc. Te wszystkie zdarzenia i rzeczy są dostępne w Tw życiu tylko dzięki temu iż poszła wpizdu. Dziękuj jej w myślach: "dzięki ci kobieto, matko dziecka mego, że na codzień nie trujesz mi dupy o te skarpety i deche". Możesz w myślach traktować ją jak ułomną biedną istotę od której jesteś wyżej. Ona działa z niskicj pobudek, jedyne co ma i czym się karmi to jej dopierdalanie Ci, ale Ty już jesteś na to odporny. Jeszcze tego nie wiesz, ale już się od niej uwalniasz, bo jesteś mądry, masz cele, które osiągniesz i po coś przyszedłeś na ten świat. Na pewno nie po to by cierpieć psychicznie przez matoła.
 5. Jak poradzić sobie z gniewem?

  Powinieneś nauczyć się jej wybaczyć i dziękować, że z Tb już nie jest. Że dzięki temu jaka jest pojebana to w końcu masz szansę na życie bez niej. Wybaczanie działa cuda, tylko musisz sobie we łbie to poukładać i broń Boże nike obwiniać siebie. Good Luck
 6. Wywala płyn chłodniczy po ostygnięciu

  Może UPG? Ciśnienie pompowane w układ chłodzenia i wyciek pojawia się w jak najsłabszym połączeniu? 1.8T fajny motor, ale drogi w naprawach. Miałem takie 2. Octawia L&K 2001 i Passat 1999.
 7. Interpretacja Tarota - Waszym zdaniem

  Czyli to była dupa wołowa a nie wiedźma, choć z wyglądu to nawet. Bo mała ruda
 8. Interpretacja Tarota - Waszym zdaniem

  Czarownica postawiła mi karty. Pytanie jakie jej zadałem to: "Czy w zamierzonym czasie, uda mi się osiągnąć zamierzony cel". Stawiała 5 razy karty i wyszły jej kolejno: - Sad Ostateczny - 8 mieczy - 6 denarów - 5 mieczy - kobieta Mówiła, że dużo dumam o czymś z przeszłości i staram sie od niej odciąć, oraz że będę miał duże kłopoty finansowe, a na końcu poznam kobietę. Biorę to nie do końca na serio, ale ciekaw jestem Waszych interpretacji.
 9. Samochód w leasing

  Toż to żaden przebieg. Co może się dziać przy takim przebiegu? Może się czepiam, ale sam ujeżdżam 27 letnie audi z dużo większym nalotem. Auto jest pewne na 100%. Robię nim rocznie ok 40tys km po zachodniej europie i nigdy nie stanął na drodze.
 10. W124

  Jak szaleć, to szaleć https://www.marktplaats.nl/a/auto-s/mercedes-benz/m1269698421-mercedes-benz-e-klasse-w124-e-500-v8-by-porsche.html?c=a2384ef0ece270f44503df9f8598c624&previousPage=lr https://www.marktplaats.nl/a/auto-s/mercedes-benz/m1264142082-mercedes-benz-200-500-w124-200-e-aut-slechts-100-000k.html?c=a2384ef0ece270f44503df9f8598c624&previousPage=lr
 11. Dermatolog. Wizyta.

  Z kartą z zagranicy, lekarz przyjmie Cie jedynie na interwencję. Idź prywatnie, albo kup LAPIS na kurzajki, bo sezon na rękawiczki się już skończył. Paczaj na łapska Wodza, jakie wynynane. Wzoruj się bo palcówki nie dostąpisz
 12. Znalazłem ciekawy temat, dotyczący profilaktyki anty HIV. http://www.chmielna4.pl/index.php/prep W mojej opinii lek powinien być refundowany i przepisywany na życzenie pacjenta.
 13. Kubeł zimnej wody by Ci się przydał za ten tekst. Pisałeś zbyt dużo o sobie i potraktowała Cie jak koleżankę Mogłeś zaproponować wypad do sauny, a nie kawę. Co to ma być? Dziecinadę odstawiłeś i uznała Cie za "mientkiego". Nie pisz, ani nie dzwoń, Nie narzucaj się. Kobiałki chcą emocji, a nie koleżanki do pogaduszek o tamponach i lakierach hybrydowych. Twardo, szarmancko, arogancko z nutką szydery i niedostępności, a nie "ciepłe kluchy".
×