Jump to content

deleteduser106

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  602
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

408 Świetna

About deleteduser106

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 • Miejscowość
  : Jaskinia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlatego dziecku potrzebny jest ojciec, męska silna ręka. Kobieta i wychowanie chłopaka.. To nie ma prawa wyjść, ale to nigdy, chyba, że ma jakiś męski wzorzec w postaci np. dziadka. Matka będzie miała wyjebane na pasje/ jakieś zainteresowania dziecka, w większości przypadków albo kompletnie tego nie zrozumie. Po co komu jakieś ambitne cele? Rób to co inni. Takie dziecko ma przejebane, bardzo współczuję i życzę jak najlepiej.
 2. Wydaje mi się, że FaceApp, w sensie, że dali opcję nie tylko zdjęć, ale i wideo. Pewnie są jakieś odpowiedniki na komputer.
 3. Człowiek strzela, a Pan dobry Bóg - kukle nosi. Po pierwsze do dziecka trzeba kobity. A żeby mieć kobite trzeba wyjść piwnicy. A to jeszcze i tak za mało. Żeby dziecko się zadziało.
 4. Co by nie mówić to związek też może być formą prostytucji, kobieta może korzystać z zasobów mężczyzny, a mężczyzna z tego co ona oferuje. Czyli i tak zawsze dojdzie do jakiejś wymiany. W tym przypadku hajsu za kopulacje, w wielu związkach pewnie podobnie. Więc z czyjej perspektywy ma to być moralne? Jeśli jest to tylko wymiana dóbr, to nie ma mowy o czynie niemoralnym.
 5. INFJoty próbują na siłę pomagać innym, możliwe, że nawet szukają takich ludzi.
 6. Po prostu jest zazdrosna i chce udowodnić sobie, że zasługuje na swojego chłopa, i że jest wystarczająco dobra. Aha i próbuje również zbadać czy Turop'owi dalej się podoba.
 7. Jak dla mnie to jest bardzo proste, widzi, że podobasz się innym to momentalnie czuje zagrożenie. Jeśli się podobasz innym to ona musi zacząć się starać, bo możesz mieć inne, lepsze opcje. A wali shit testy, bo pewnie chce udowodnić swoją wartość, w swoich oczach.
 8. Konon z tymi zębami to faktycznie jak dziecko.
 9. Co tu powiedzieć. Gdybym był na Twoim miejscu to po pierwsze praktyka wdzięczności, za najprostsze rzeczy. Za wodę, za prąd, za dach nad głową itd. itp. Prawdopodobnie powinieneś się dogadać ze swoim wewnętrznym dzieckiem, są różne książki o tym, ja polecam "Stosunkowo dobry". Powinieneś również odwiedzić psychologa/psychiatrę. Wszystkiego dobrego.
 10. Ja z szacunku do kolegi nie wchodziłbym w takie coś. Kobiet masz dużo na tej planecie, a kumpel jest jeden.
 11. Przerąbane żyć na takim jachcie.. jak ktoś depresji dostanie, to nie będzie miał gdzie iść pobiegać. Tak w ogóle ta kobieta to chyba mimowolnie himalajka, nie ma jak zdradzić.
 12. Jeśli będzie lajw u Marka to tam go spędzę. Jeśli nie, to w samotności pokontempluję cały bezsens przemijania i wymyślony kalendarz, haha.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.