Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

viko

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  803
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

351 Świetna

About viko

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Bzdziszewo

Recent Profile Visitors

1341 profile views
 1. Prawda jest taka, że jak będziesz chciał programować to i na telefonie[smarfonie] zaprogramujesz. Serio, serio ... Teraz pytanie w czym chcesz programować i co. Web, Androidy, iOS czy java + web.
 2. Jedna na całe życie, a teraz to często tylko nic nie znaczacy kawałek metalu.
 3. Przeciętna bardzo, około 30 czyli za chwile pierdolnięcie w ścianę. Parcie na faceta z mieszkaniem, lub na takiego kogo będzie na to stać. Mimo, że pracuje to najlepiej żebyś zasponsorował. Osobiście nie mam ochoty się szarpać z taka artystką. Brak jakiegokolwiek wychowania, zachowania. Odpowiadając @sargon na Twoje pytanie, to nie, nie chciało mi się dalej tego ciągnąć.
 4. Co ja robię nie tak? hmm ... a już wiem popracuje nad podejściem 😎
 5. Podziękowałem obsłudze kawiarni Podziękować to mogę divie jak dobrze laske zrobi
 6. Umówiłem się wczoraj z pewna kobietą poznana na portalu randkowym. Do spotkania miało dojść w kawiarni. 3 dni wcześniej podałem adres kawiarni, godzinę spotkania. Kobieta się zgodziła i powiedziała, że będzie. Przybyłem do kawiarni na spotkanie. Wybiła umówiona godzina, potem 5 minut, 10, minut, 15 minut ... Telefon: "a ja nie mogę znaleść" - w wolnym tłumaczeniu: nie chciało mi się sprawdzić miejsca spotkania. Drugi telefon: "a ja jestem w drugiej kawiarni, chodź tutaj, powinieneś przyjść tutaj ....". Odłożyłem słuchawkę. Dopiłem herbatę. Podziękowałem i wyszedłem. Bardzo fajna kawiarnia, miła obsługa oraz ciekawy asortyment herbat.
 7. Dlaczego nie mam kobiet/dziewczyny? Dlatego, że nie pochodzę z bogatego domu. Co spowodowało między innymi to, że pracowałem od najmłodszych lat. Nigdy nie byłem duszą towarzystwa, ani bardzo przebojowym facetem. Wolałem rozmowę na temat tego co mnie interesuje. Większość kobiet jakie spotykam na portalach randkowych tak na prawdę nic sobą nie reprezentuje. Większość z nich ma w miarę zdjęcie, jakiś opis(o ile w ogóle taki posiada). Zainteresowania praktycznie żadne. Kiedy umówisz się z taka kobietą to: oczywiście się spóźni ponarzeka, że musi dotrzeć do pewnego miejsca, załóżmy jest to kawiarnia, naprzeciwko metra. Mimo, że dojeżdża metrem również nie może trafić do kawiarni bo zabłądzi, a tak na prawdę jej się nie chce. wymagania bardzo wysokie: mieszkanie, dobry samochód, wycieczka za granicę na wakacje, żeby mogła sobie pozwiedzać. Oczywiście za to wszystko musi i powinien zapłacić facet. Nie masz nawet prawa pomyśleć, że ona się do tego dorzuci. pojawił się u nas na forum pewien temat odnośnie płacenia za kawę. Uważam, że za kawę na pierwszym spotkaniu każdy płaci sam sobie. A nie tak, że facet płaci ponieważ kobieta się pojawiła na spotkaniu. obecnie od kobiet niczego się nie wymaga, mają swoje prawa, ale bardzo mało obowiązków. Mówimy tutaj o dorosłych kobietach, które pracują. Szczerze to najzupełniej w świecie nie chce mi się szarpać z taką osoba, tym bardziej znosić jej fochów, nadskakiwać. Mam ważniejsze sprawy na głowie. Sprawy ważne DLA MNIE: zarabianie pieniędzy, rozwój biznesu, inwestowanie w siebie. Wiem, i doświadczyłem na własnej skórze, że nikt o mnie nie zadba jeśli sam o siebie, swoje sprawy nie zadbam. Tą lekcję życia odrobiłem kilkukrotnie i pewnie nie raz jeszcze do niej wrócę. Obecnie bardzo, bardzo ciężko jest znaleść kogoś wartościowego. Większość kobiet po prostu nie spełnia moich wymagań, i tyle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.