Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

viko

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  673
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

243 Świetna

About viko

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Bzdziszewo

Recent Profile Visitors

1204 profile views
 1. Polska jest biednym krajem. Niestety większość drokich i "ładnych" samochodów to albo sprowadzony zza granicy, albo kredyt i zapiernicz od świtu do nocy w korpo. Co do wschodzniej polski, to głównie praca zarobkowa, sezonowa za granicą u Niemca, albo w UK. Nie ma przemysłu. Nie wiem co się w Polsce produkuje, a potencjał jest.
 2. Jak podeszlibyście do tematu własnego biznesu i kontaktów. Obecnie pracuje dla jednej firmy i ciagle gdzieś wyjeżdzam. Docelowo chce z tym skończyć ale na razie całkiem dobrze płacą. Jak podeszlibyście do temu rozwijania kontaktów i znajomości biznesowych podczas wyjazdów? Co byście reobili żeby zmaksymalizować swoje możliwość podczas takiego okresu?
 3. Nie znam człowieka. Nie wiem kim jest Ksantia. Co do wyrywania lasek to podszdeł facet i pomógł. Nie widzę tutaj nic szczególnego.
 4. Tak się zastanawiam i sobie myślę, że możę dobrą opcją jest uderzenie w starsze roczniki. Oczywiście w granicach rozsądku.
 5. Mam konta na Sympatii, Badoo, Tinderze. Powiem Wam, że na prawde jest irytujące. Większość kobiet jest bardzo rozczeniowa. Bardzo mało sobą reprezentuje jednak od faceta oczekuje na prawdę sporo. Albo jestem po prostu tak mało atrakcyjny, że nie ma sensu próbować.
 6. Zdecydowanie NIE WARTO. Po co Ci taka kobieta? Do czego? To nie jest materiał na kogoś więcej niż szybka znajomość. Dodatkowo bardzo często powoduje dużo kłopotów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.