Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2581
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2808 Świetna

6 Followers

About Tornado

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy
 • Birthday 02/08/1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Recent Profile Visitors

3922 profile views
 1. Ani to, ani to. Zdecydowanie wygląda to jak fetysz wielbiący szatana STATYSTYK. OWY SZATAN 'forumowy' wbił się do głów co poniektórych userów. Jest on często przywoływany jako RÓWNOWAGA gównoprawdy na posty JAK POWYŻSZY. Wynika to z wiedzy cywilizacyjnej opartej na równowadze z przkształceniami w około JEDNOELEMNTOWEGO ZBIORU ZERO (0). ....gdzie od 10`14 sek widomym jest brak równowagi cząstka/antycząstka. Traktuj to jak przywołania biblijne....ble ble SZATAN się pojawił.... ....W sumie to czasami smiecham(ARCZ)przybywaj!
 2. ....W innym temacie. Szukaj WASZMOŚĆ określeń typu: ....traktat rzymski 1972r. ....chemo samoloty. ....terraforming. Jeśli UDA CI się chot trochę obcykać owe zagadnienia to już przestaniesz 'wieżyć' w pojęcia typu duchy/mistycyzm/nie z tego świata. Następnym krokiem będzie MECHANIKA KWANTOWA, oraz kwantyfikowaloność procesów na różnych poziomach energetycznych. Nawet telepatia/telekineza/przenikanie przez ściany będą traktowane niczym wiadomości z dziennika leżącego na poczekalni. Jednakoż uprzedzam, droga ta jest bez powrotu!!! Nie powrócucisz do błogiego stanu nieświadomości.
 3. Resztę wyciołem CELOWO! Dobiję Cię jeszcze bardziej. Zapewne nie zakumasz od razu co jest 5. Jednakoż i tak masz dużo szczęścia. POCZEMU Tak? Laski które ogarniają obecnie temat butów tj DOPASOWANIE/KOLOR/PORA DNIA/KURTUAZJA WYJŚCIA-DOSTOJNOŚĆ to tylko ilość ŚLADOWA. TAKIE best of The best. NIESTETY. ......jak będzie można idź na balety, przelukaj spodem parkiety, od razu się odechce robić zaloty gdyż większość na trampki za pięć złotych. (oczywiście uogólnienie DRASTYCZNE) co po niektóre mają 'adaski' inne wydeptane 'baski'. ....zresztą na podstawie tego 'pagonu' weryfikacja i filtrowanie KOBIET przebiega 10 szybciej. Ten teges i już nie masz tak przeebane. ...kiedyś nawet drążyłem temat face to face w tej sprawie i dziwnie zawsze wypełzały dwa wątki: WYGODA I UCIECZKA(bezpieczeństwo/wygoda). .....dalej przestałem drążyć, gdyż owy FILTR robi DZIESIĘCINE z potencjalnych KANDYDATEK do(wstaw dowolne). ....tera masz dopiero po górę.
 4. https://www.youtube.com/channel/UCH10BRyIwhSdJ31Ko6w9f4A ....takie tam fantazje E gzy STENCJALNE. Vblog na początek dla szukających drogi do celowości egzystencji.
 5. + CO TU się odjaniePawla? SZUKASZ ROZWIĄZANIA CZY ATENCJI??? JAKA JJJAWALERKA? Jaki samochód? Mieszkasz że starymi, to mieszkaj dalej. Nie masz auta? To idź i kup! Brak kasy na wózek? ....taki za 3000PLN? To myślisz naczym by tu oszczędzić! Ile to czasu zajmie? .....jak będę miał karoce to odpadnie miesięczny i wygoda dojazdu wzrośnie. Itd. Itp. Zmiana jest PROCESEM LINIOWYM, ze zmiennym skokiem PRZYROSTU. (ZBOCZEM OPADANIA) Chemia? Córwa jak czytam wpis gościa co martwi się chemią w gospodarstwie domowym, to zastanawiam się o czym myśli spawacz pobierając paczkę elektrod podczas produkcji TANKOWCA.
 6. I się nie dowiesz.....dlaczego? Rozwój polega na.......tu zazwyczaj padają patenty z pod ciemnej gwiazdy itp. Prawda jest taka, jeżeli z 2700 nie potrafisz nic ogarnąć ba kupkę mieszkając z rodzicami to kuleje MNUSTWO MECHANIZMÓW u Waszmościa. TAKA PRAWDA. TERAZ aby nie być żygającym do kanalizy zapodaje co na pewno musisz zmienić aby kierować życie na właściwy tor. 1 zastosuj 'królewski' podział przychodu! Wydatki/mieszkaniowe/żywieniowe/życie codzienne(ciuchy,chemia,...)/rezerwa federalna(kupka na czarną godzinę/wielkie W). .....bez gospodarki pieniądzem NIC NIE ZMIENISZ. MIT o pracy na zachodzie już dawno przestał być prawdziwy. ŻYJĄC tam będziesz miał ten sam stosunek monetarny do motogodziny twojej pracy. Przykład: UK godzina wykwalifikowanego pracownika(budowlaniec/elektryk/ustawiacz/monter....) to 10-12 funtów. Paczka fajek 10 funtów. Polska 15-20 PLN. PACZKA fajek 13-18 PLN. ŻARCIE w UK relatywnie tańsze do naszego, lecz po kilku tygodniach DUPĘ ROZPIERDALA na dłuższą metę nadmiar gotówki zaczniesz wydawać na leczenie ŚMIECIARKI. NIEMCY/FINLANDIA/BELGIA podobny stosunek monety do motogodziny pracy tyle, że w EURONACH/YURKACH. NA Social czy pomoc państwa obcego obecnie nie licz, szukają tylko wykwalifikowanych roboli, to w tedy coś wspomogą. Wracając do mechanizmu CO ZROBIĆ! BRUCE LEE zapodał tak: aby przejść 1000 km trzeba zrobić PIERWSZY KROK!!! Obojętnie co postanowisz, nic to nie da bez działania. Mruwcza praca w kierunku celu. Po drodze i tak to MORFUJE WIELOKROTNIE zatem pozostaje już tu i teraz coś zmieniać. FUNKCJA RETURN(0). OPANUJ odpowiednie wydawanie PLN A szybciutko Ci się zmieni WIDZENIE sensu/bezsensu. Prawda jest taka, że na podstawie informacji jakie podałeś, JESTEŚ W STANIE ODKŁADAĆ 700 PLN co miesiąć. BEZ ZBĘDNEGO PIERDOLENIA!!! ....dalej niech Cię kleją po pleckach oj jaki Ty biedny i piszą co warto czego nie. PO PROSTU ROXXXPIERDALASZ HAJS I tedyk gówno masz.
 7. ....ach zapomniałem dodać. Mam w bliskiej rodzinie odwrotność OWEGO WĄTKA! Co rozumiem ona wprowadziłą się do niego, posiadając własne mieszkanie. Czy wynajął własne? Jasne 4 razy po dwa razy i o zmroku jeszcze raz. TAK JUŻ licząc to będzie 5 rok jak sobie PUSTOstan zabezpiecza TYŁY samiczki. Zatem z mojej strony dalsze dywagacje uważam za zbyteczne. Właściwie cały dylemat moralny autora wątku opiera się pomiędzy określeniami TANIO/RUCHAĆ. .....niestety w 'ZWIĄZKU' te tanio jest niczym promocja, pierwsza działka gratis/raty ZERO PROCENT przez pół roku. Jak już nie możesz oddać towaru to ZACZYNA SIĘ BULENIE/SYPANIE DUKATAMI w studnię bez dna. @Roland teraz my pożartowali lecz najważniejsze SYPIE TERAZ!!! W opisywanym przykładzie było wszystko dobrze do momentu jakieś 2 tygodnie po wprowadzeniu się do misia. POTEM ZACZĘŁA SIĘ WIELKA WOJNA pomiędzy nowomisiową A jego córką. Jeżeli natomiast nasz SYNA, jej zawsze będzie faworyzowany. W przypadku twój syn jej córka TO BĘDZIE MUSIAŁ USTĘPYWAĆ bo kult MATKI BOSKIEJ DZIEWCZYNKOM się ustępuje. PROPOZYCJA doświadczalna na szybko: jebnij z banki w papierowe drzwi i obserwuj rezonans szyby w południowym oknie 2 godziny później. Taki sam wynik dostaniesz z wprowadzki do 'misiowej'. POMIAR BEZ SENSU! ....kto bogatemu zabroni?!
 8. O ooo to jest dobre. Co prawda nie znamy dokładnie słów 'teściów' oraz nie widzimy Moniki twarzy ależ coooż taaaam. Razem zadowolony rodziców(odjebiemy NUMER UNO) ....W NIEDALEKIEJ przyszłości, kołując gdzieś na pasie świąt(jak już ciśnienie wzrośnie/opadnie) trzeba poinformować teściów osobiście(przy świecach I kawiorze) iż zamieżacie się pobrać. Jako prezent ślubny "oczekujesz" zasponsorowania 'balangi' bo przecierz fanty macie a CÓRCIA jest z demobilu. Jak już przełknąć ten nie do obejścia prezent wtedy. !!! Przedstawienie zacząć czas. No BO PRZECIE OCZYWISTE JEST!! .....że trzeba zrobić próbę!? ....taką wstępną ZANENCAJĄCĄ impre PROMUJĄCĄ pannę(już nie) młodą. .....a WYBORY to ciężka rzecz. Mają wybór? Mają. ....za widzimisię się płaci.
 9. ??? W każdym zbioże ideału broni oSOBLIWOŚĆ. Na poparcie tezy, wystarczy policzyć wszystkie wątki z ARCZEM. ....wtedy wychodzi mocne NIEDOPEŁNIENIE zbioru. ....brak pewnej BARWY PIKANTERII.
 10. ....akurat wpadłem to się wypowiem. Z mechaniki kwantowej wynika, co nie jest OCZYWISTYM DLA WSZYSKICH/niestety prawo zachowania momętu energii LOKALNEJ. UKŁAD POMIAROWY jest constans 'tedy i tylko tedy' gdy suma energi wchodzącej jest równa wychodzącej. ENTROPIA ENERGII. KOŃCZĄC pierdolloLamentino. Każdy układ jest 2 stronny. Jeśli chcesz to jeszcze pociągnąć jakiś czas OBRÓĆ BIEG przepływu energii. TAK na pstryknięcie palcem. Jak to ma WYGLĄDAĆ(plan ramowy) Przy pierwszej rozmowie o przeprowadzce (ona musi zacząć) przez zęby wstępnie wyraź zgodę. Zacznij WYPRAWY/PRZYGOTOWANIA po KARTONY(DARMOWE!!!) .....tylko i wyłącznie kartony/ batdzo ważne. Najlepiej całą gromadą(Ty ona jej dziecko) OBOWIĄZKOWY BRAK w tym teatrze TWOJEGO dziecka!!! Owe KARTONY SKŁADUJ U NIEJ!!!!!!! ....W uj ważny motyw. Przeciągaj zbieranie do 'po świętach' odnosząc oraz robiąc wyprawy z nią cały czas. (te teatrum da Ci czas na dodatkowe przemyślenia/przestaniesz nam tu płakać / oraz umocni jej pewność, że ma Cię w gsrści) DYWERSJApo uju fest!?! W okolicach święta-Sylwester temat wróci z racji już dużego ZAJEBANIA STAFEM MAGAZYNU(jej domu/mieszkania) WTEDY OZNAJMISZ JEJ, że już jesteś gotowy i może SIĘ PAKOWAĆ I POWOLI wprowadzać do Ciebie. MINA BEZCENNA!!! JAK JEJ zależy to masz jeszcze kilka miesięcy na poruchanie. Oczywiks ona nie zdecyduje się!!! .....Ale teatr i emocje które jej zapodasz, dadzą możliwość do pokiszenia ogóra przez jakiś czas. TAK CZY SIAK ta relacja jest na torze instalowania zasobnika dóbr na WYŁĄCZNOŚĆ. .....OSRAJ SIĘ A nie daj się. .....scenariusz TEATRU masz od mieNIA zupełnie gratis w prezencie na nową drogę życia(taki zamiennik prezentu ślubnego/weselnego). buhhhahaa
 11. BRACHU. Poszukaj określenia " droga do liwerpulu". Wtedy kierunek i zwrot wektora podążań oczom twym zapodany będzie.
 12. TAK!!! Poświadczam taki mechanizm z własnego doświadczenia. Na szczęście byłem stroną narracyjną więc tylko niesmak pozostał. JAKI BYŁ minus/plus tego? -'puuus'(plus) masz chwilowe poczucie, że pomogłeś komuś w problemie(o curwa jaki JA wielki/potężny/trele morele duptus). - MINUS, w ciągu około połowy roku na SPOREJ KAWALERCE(przy ogrzewaniu miejskim) narosło zadłużenie na 3000 PLN!!! ....za ciepło. ' ZAZNACZĘ iż to było jakie 8 roki temu!' @Mosze Red raczył zapomnieć o jednym ważnym szczególe. DEFINICJI WSPÓLNYCH KOSZTÓW ŻYCIA.(w związku) !!! Mianowicie prawie nikt tego nie robi, co mam na myśli? Sprawdzaniem rachunków/paragonów z tak zwanych 'zakupów DOMOWYCH'!!! Po dogłębnej analizie okazuje się 30/50% zakupu jest widzimisiem pańci OSTRO PODCIĄGNIĘTYM pod rzeczy pierwszej potrzeby w domu! PRZYKŁADY(zakupiszcze w przedziale 100/150 PLN): -lakier do włosów -kosmetyki -chemia gospodarcza gdy ona używa innej niż Ty -durnostojki do pracy/biura -upominki(drobne)niby dla koleżanek[potencjalni orbiterzy] -gadżety to karocy panci(jeśli każdy jeździ swoim autem -mycie/odkurzanie jej karocy na myjni -pończochy, rajstopy, cyconosze, drobne części ubioru itp..... TO TYLKO tak z grubsza, zazwyczaj akcja rozgrywa się w markecie STOJĄCYM blisko 'ciasto plamy'. Częstym maskowaniem jest ILOŚĆ REKKAMÓWEK, które pani WYBIURCZO rozpakowuje SAMA, a tobie pozwala cieszyć się EKSPLORACJĄ KARTOFYLÓW na potencjalny obiad! Zrobienie wglądu/AWANTURY/ w paragon jest niczym sypanie soli w ranę. Można lecz to kiepska metoda leczenia. Co pozostaje? ....utrzymywać potencjalne pole siłowe DIPOLA!....wtedy PANIE SIĘ starają i tylko pierdolą, że tak tego nie widzą dalej! ....A prawda jest taka iż 2 lata to już po haju, więc pańcia gra ZNACZONYMI KARTAMI.
 13. Pamiętaj ŻYCIE NIE JEST LINIOWE! ...abyś się nie 'zachłysnooooł' tym..... Polecam/PROPONUJE wprowadzić w życie OPERACJA "szkoŁa"!!! .....bycie mecenasem przy szkole 'dzieci' POTĘŻNYM SPRZYMIERZEŃCEM JEST. ....resztę sam ogarniesz jak załapiesz co 5!
 14. ....ach? Raczej długie rękawy i zawsze podwinięte. Kolory to przehujewsze od normalnego ALE TYLKO NA GACIACH. TONACJA powłoki zewnętrznej zazwyczaj 'kameleonistyczna'. GŁÓWNYM NURTEM WIĄDĄCYM są permutacje kolorów bazowych takich jak: -rdza -smar -stal -trawiasty Natomiast jeśli chodzi o UFOludki to najpopularniejszy jest szary.
 15. No to się hopy i kobiełki rozpisali. Ja natomiast bym zapoznał wyjaśnienie aVatara? Częstotliwości wpisów skoro tak choczes opinium zapoznać. Ewidentny brak spójności z kontentem przypisu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.