Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1019
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

861 Świetna

4 obserwujących

O Tornado

 • Tytuł
  Chorąży
 • Urodziny 08.02.1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Ostatnie wizyty

1369 wyświetleń profilu
 1. Zaiste zobrazowanie pewnej mordowni w mojej wiosce z tramwajami. Niektóre to nawet potrafią obrączkę ściągnąć aby lepiej wypaść na festiwalu czarownic. Dla zapodania zobrazowania co przedmówca miał na myśli. W tej oto mordobudzie gadulcuje sobie z Compadre i nagle drugi Compadre zapraszcza do stolika na bicepsowaniwe 50cl. Zasiadamy sobie wygodnie . Wnet widzę iż jeden poczerwieniał w trybie lawinowym. Myśli mu gazują. Pytam o co co cho? A ten że ta dziewczyna to żona drugiego kolesia? No tak. Bo ona ostatnio pchała mu się na bolca, na poprzednich baletach. Otóż ten Kawalerzysta jest zawodowym Trepiszczem i w domeczku bywa nie stale a niuni się nudzi. Cóż kaseczka jest cacy ale pogłaskać ktoś musi z wieczora. Pomijając fakt Bieławych niedźwiedzi polarnych tworzących wianuszek koło basenu z foczkami. Największe powodzenie mają chamy co przestawiają bramy i włażą z buciorami do sypialni damy.(sieee spociłem). Serduszko puka w rytmie cza cza.
 2. Polerowanego kabana, furę siana, kobitek bez liku, setek sto plików. Pompki na 120 roki, za pupsko trzymania foki. Pancerza na jeża. Gaci ze stali by do tyłka się nie dobrali. Papugi dobrego z budgetu kogoś innego. Pancerne wozidło aby Ci nie zbrzydło. Zamku na piasku i tetate o brzasku. Kosmicznych Zajawek i licencje na 6 pukawek. Nurtem osobistym na mieczyk z blaskiem srebrzystym. Torbę ratunkową gdybyś poznał dupcię nowa. Jeden bilet bez POWROTU abyś w życiu nie miewał kłopotu. Podręczny zestaw MacGyvera jakby brała Cie hoooolera. ORAZ LICENCJĘ NA TO WSZYSTKO BYś MIAŁ WESOŁE PYSKO!
 3. No tu niestety dałeś merytorycznie dupy. Bo jest wariant kiedy ta zasada nie działa. Mianowicie dziewczę opuszcza samca bo jest winien(wstaw dowolne) wierząc w swoją zajebistość nagle się okazuje iż niema NOWEGO KSIENCIUMA i pobiera do systemu bylecoooo aby zapełnić pustkę samotności(zasobów oczywiście) [sex jest tyż zasobem]. Dla wizualizacji kolejny wycinek z innego umca umca. [akcja się rozgrywa na przedpolu LA lokalum mordorum] zatem: Zalukowywyje samice takie 7+/8+. Radar poznawczy Actywation Mode. Leci teksciwo. -Gen zdobyłam , -Kasy mi wystarcza, -Do sexu to se 2 razy na tydzień zawsze kogoś znajdę. Po czym odwróciłem uwagę do swoich i kontynuowałem `watę` na przedpolach. W tym momencie coś mnie ciągnie za łapkę, widzę iż panienka bez pytania pobiera ogień z mojego olimpu tlącego się w lewej garści. Zatem wygiąłem łapiszcze coby se mordki nie pojarała kontynuując `watę`z towarzyszami. Analizując proces pańcia na pewno przebiła się przez tłum gawiedzi(około 30 masek) aby mojego fire`u koniecznie popróbować. [dla teoretyzujących za klawiatury jest to bezpieczne podejście dla samiczki w celu prezentacji bez ostracyzmu jej grupy] Dla zwolenników WIHIIITE Alaska rules, zwracamy uwagę na wypowiedzi samiczki podczas echo lokacji.(RADAROWANIA) @AR2DI2 Zmień na drewnianą elektrodę bo inaczej Pinokio`m nie zaspawasz nochala. Dla kumających trochę inną metryka pomiaru opisana zdrada ma miejsce? No gdzie? Ano właśnie jeszcze przed wypowiedzią samiczki!!! Ponieważ dziecko z jej założeń`wychowywuuuje` się bez biologicznego ojca, mało tego nawet nie miało możliwości(nie zostało mu dane w założeniach)mieć mamę i tatę jednocześnie. Czyli pełne potrzeby dorastającego człowieka. AWE białe niedźwiadki z wesołej gromadki.
 4. Senior @Bonzo and Morales @AR2DI2 nie będziecie tak sobie sami deptać tego klepiska. Zatem przytoczę wycinek konwersacji z ostatniego umca umca. -ale ja się z kimś spotykam(dzieciata) -czy ja Ci zabraniam się spotykać? -niemożliwy jesteś! Tu następuje pełna procedura pobierania numero telefono telekomunikacyja the Italiana. Wraz z weryfikacją. [Narrator zapodaje iż w tym momęcie pojawił się przy stoliku tyn któś i zadał frapujące pytanie:CZY JEST JAKIś PROBLEM? Zgodnie chórkiem odparliśmy niet] Czy w tym miejscu była jakaś zdrada(no ustawowa na pewno nie, przynajmniej znaków na wodzie widać nie było. Jednak Bracia BO. and AR. doświadczeni konserwacją trybów matriXa od środka, prawią jak to funkcjonuje czy się komuś podoba czy nie. Domniemywam dodatkowo iż owe 2 osobniki nie chwalą się na lewo i prawo procesem myślowym, czego wynikiem jest możliwość obserwacji na dużo wyższym/głębszym poziomie niż zwykły obywatel matriXa.
 5. Tornado

  Sens istnienia nieba

  Po primo to ludzie są w niebie tylko zależy od jakiej wysokości grawitacyjnej zaczynasz liczyć? Secundo gdyby nieba nie było(jonosfery) to mielibyśmy mroczne dni na jasno. Następnie twoje myślenie jest tak przewrotne jak ludzie pod tobą stoją do góry nogami. Nie mylić boga z siłą tworzenia, jeśli przyjmiemy nie skończoną ilość wariacji, to w pewnym momencie pojawia się materia ożywiona(patrz ziemia). Kolej nie z góry zakładasz na życie węglowodorowe!?(węglowcy) Inteligencja jest obecna wszędzie tylko akurat w naszym przypadku odkrywamy/postrzegamy ją za pomocą BIO procesora węglowego(pozyskiwanie energii z procesu spalania chemicznego). To że nie możesz zadryndac do ufo ludków, wcale nie oznacza iż ich nie ma. Jest kolejna opcja już ich nie ma lub jeszcze nie ma. Teraz kombinatoryka stosowana: jeśli po wyprawie na marsa urodzi się tam 3 pokolenie ludzi to nazwiemy ich marsjanaaaaami? Nawet w San Marino 3 pokolenie uważa się za auto ktonów. Jako ostanie zadam p. Skąd wiesz jako my nie są przesiedleńcami z wyprawy kosmicznej po katastrofie innej planety gdy w odysei natrafili n a planetę klasy `Minszara`(tak ze Star Trek`a). Ilość kataklizmów and oder wytłukła inteligencje a obecna cywilizacja odradza się cyklem poznawczym/doświadczalnym.
 6. Łapki swędzą. Jakiś czas temu(będzie ze 20 roki około).[wiocha pełna gęba] Stałem se w mordowni oparty o filara i chleptałem browara.(paskudztwo) Jakiegosz ździwa wyłapałem iż w trybie lawinowym ilość publiki zaczęła się unicestwiać. DJ przyciszył muzyczkę. Nawet ochronka bezzwłocznie(Karkówki jedne) opuściła powierzchnię umca umca. Zainteresowany zamknięciem orszaku, również opuściłem La localum. W tym momencie wypadało by nadmienić porę roku a to było coś koło 1/2 lutego. Nagle moje gały ujrzały jak się dwie dziołchy napierdalały. (powodzianki) Tekściwo podczas turnieju FULL KOMBAT było(mniej/więcej): ty szmato, on jest mój, nie mój, Jeb. Jeb Za kitę. Kolanko. Ostre sapanie z chrumkaniem........szjdidhdsfhsssfsf. Kita Gleba {tu narrator dla zobrazowania doda iż całość była nad zamarźniętą kałużą, a że klimat u mnie nie sprzyja pełnemu przemarzaniu} to runda zakończyła się na mokro. [Takie dwie wyblakłe(blondynki)kobyłki]-kobyłki określenie długości ogonka(włosy) tak gdzieś do połowy pleców. I nikt nie miał zamiaru przyyyy rycerzyć(bieławi paniatno?). Wiadomo mordownia klasy Bania u Cygana do RANA!. Tak dla kontrastu i zdjęcia balastu co poniektórych Braci bo wydeptali już dołki w klawiaturze jak mnisi Shaolin na klepisku. AVe Cesarus Markus Maksimus(powinno być Aureliusz) ale co tam!. HI Brother BO/AR/TS and oder White Alaska RULES. Programus Moralus UpGradus TO MAKSUS or NeXuss ver gamma interferere dudas.
 7. Widzę tu głęboką analizę stosowaną. Zatem łapki się same pchają do klawiszologi. Jeśli mamy zamiar tak mocno/głęboko kwantować to spójrzmy na pierwiastki zdrady. Emocjonalny/społeczny/duchowy/fizyczny! Każdy kto potrafi podstawiać zmienne, sam uzupełni równanie i wyciągnie wnioski w której części obliczenia zostały poczynione a w której nie. Analizując wypowiedzi domniemywam analogie które działania wojenne są bardziej cacy. Czy atak z zaskoczenia bez wypowiadania wojny a może jednak wypowiedzieć? Jednak może raczej przyjąć taktykę partyzanta(ulubiona) nie ne ne TO PRZECIEŻ KRAINA MAD MAXA! TU trzeba z dyplomacją.(patituti ) Matka natura ogólnie ma w dupie jaką TAKTYKĘ przyjmiesz jeśli spełniasz jej potrzeby. TO samo ma do powiedzenia ARES, w głębokim poważąniu ma z której ciemnej strony księżyca atak nastąpi. Jeśli komuś brakuje patentów i się nie rozwija to niech zgłosi się do BOGA TECHNOKRATY albo obejrzy kilka odcinków MacGyvera`a. Dla zwalczenia smutku proponuje(jak zawsze) łyknąć czarnego humoru z Monty Pythona. Dla tych co tak prawilniakują za fortepianu pytanie? - CZY przeglądanie menu w restauracji to już obżarstwo?? - Wychodzenie na spacer to spierdolina bo będziecie mijali fajne mężatki? - Densowanie/uwodzenie(jakby nie było) na weselu z kuzynkami to patologia społeczno/genetyczna? Te i inne pozostawiam do auto analizy. @Bonzo and @AR2DI2 and @tytuschrypus Bracia macie wolne od mojego rozkwantowania niechaj NIEWIERNI(inaczej) se kminią. Choć OCHOTNICY MILE WIDZIANI! MA GÓRALKA 2 WARKOCZE PODZIELITA SIĘ!
 8. Tornado

  Ćwiczenia gadki

  Jakoś Linda and Tadeusz Szynuk nie maja problemu z konwersacją w `locie`. To kwestia wyuczenia pyskówek, i ogólna wiedza dająca materiał do konwersacji. Co innego jest opowiadać ciekawie a sucho/nudno.
 9. W podstawówce byłem sadzany za kare z dziewczętami (te czasy nie wrócą niestety). Kilka roków temu(wiocha zaleciała)byłem na takowym spotkaniu klasowym po latach. Również była jedna Gwiazda i 2 Gwiazda klasowa. Przy czym jedna mimo nie zmienienia się za mocno straciła urok osobisty. Natomiast co do drugiej to PAŁKOWNIK Stał na baczność.(też z nią siadałem za karę). Reasumując jako wtedy szczęśliwy małżownik nie dopuszczalne było aby dać rozkaz do ataku. Jednak oglądając spierdoline kobiet od środka(sądy,gierki,egoizm itp) dziś wychadziła by ne biereg Katiusza!!! Test bojowy masz za sobą. Brawo TY. Następnym razem zadbaj o balans MOCY
 10. Tornado

  Jak sobie radzić z dołem?

  Tego bym się trzymał PAZURAMI ZAWSZE JEŚLI PROBLEM nie ZAHACZA o życie lub zdrowie. Wszystkie inne problemy są o przynajmniej 2 klasy niżej.
 11. Tornado

  Warszawa - ciężki teren do walki

  @AR2DI2 Czy Bracie namawiasz na mroczne moce w zamian sprzedasz duszy? MatriX nie odda tak łatwo jednostki(duszy) bo to spali morale i obniży sprzedaż. Kiedyś zastanawiałem się czy gówno testy maja górną granicę. Dziś znając odpowiedź się pogodziłem z wynikiem pomiaru. To jednak wymaga przedziurawienia beczki z determinacją od spodu. Kiedy jest pełna to ciężko przechylić aby dobrać się do dna.
 12. Tornado

  Warszawa - ciężki teren do walki

  Nie staraj się tylko rozmawiaj i nie o emocjach a emocjonalnie.To różnica jak na którym końcu tęczy stoi garnek złota. Czerwone marynary są spoks. mają mega look. Ciekawa rozkmina z jakiego cyrku wampirów uciekły. Mam nadzieje iż widzisz drobny niuans. Styl/przypadki/bezosobowość/wizualizacje/atmosferę? Trochę lamerskie i oklepane. Dobra sonda o pasje! No najwyraźniej nie wiesz kiedy zbastować i co to jest słodkie droczenie a obrażanie.Kompleksy!
 13. Tornado

  Warszawa - ciężki teren do walki

  I to jest błąd mega curłła cutaśny. Nigdzie w świecie męskim nie poćwiczysz emocjonalnego. W argumentowaniu to nie musisz się spinać bo implementować jak programista umiesz tylko obiekty masz same logiczne.Obj jakby co. A ta rozkmina o udawaniu powodzenia u pań to`lewarowanie` SMV. Nic odkrywczego. Z czasem samo przyjdzie. Jednak bez`Combat Emo`jesteś poniżej poziomu.......na. Dlaczego kobiety wrzeszczą, krzyczą,chrumkają itd? Bo najlepiej komunikują się za pomocą modulacji dźwiękowych[obszar jaskini i okolicy],plotki to nic innego jak modulowanie hałasu w eter. A tu leżysz i bawisz się w stosowanie ...... no właśnie czego? Zacznij posługiwać się matma abstrakcyjną. Zespolone. Podobne. przystające. Asynchroniczne. Mistyczne. Teoretyczne. Takie synonimy obliczeń do COMBAT EMO.
 14. Tornado

  Warszawa - ciężki teren do walki

  I jeszcze tan kawałek zupełnie nie trafione obrazowanie. Co to dla ciebie jest alternatywnie? To co dla większości społeczeństwa? Czyli np punk/metal itc? Czy alternatywnie do twoich standaryzowanych poglądów matrixowych? Bo np dla mnie alternatywnie jest jak pani przypomina wiosnę w kolorach tęczy z Bonprixa w sandałach po Rzymskich Legionach z plecakiem na ramieniu zamiast torebki. Natomiast standardem jest sucz w skórze najlepiej lekko rozpiętej{nie ogranicza objętości cyca} w mega obcisłych dzinsach(ach ta ekonomia na kolana materiału zabrakło) i szpilach do wymieniania żarówek bez drabiny. Dla mnie oczywiście. Postaraj się w wypowiedziach bardzie obrazować,mniej logikować.[słowotwórstwo celowe] Ćwiczysz dialekt czy zdajesz raport? Bo jak raport to brawoooo TY, jak dialekt to nie za szybko Ci idzie ale patent gadami mocno wróżący powodzenie. Dlaczego bo . To proste i poruszane galaktyczny pierdylion razy : Nazywa się to dowód społeczny. `skoro inne coś w nim widzą to ja też chcę`i odwrotność`owczy pęd`.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.