Jump to content

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Posts

  4,888
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Tornado last won the day on January 2

Tornado had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Szara Strefa
 • Interests
  Struganie kijka sambbo bijka Herbu zielona pietruszka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tornado's Achievements

Kapitan

Kapitan (15/23)

6.2k

Reputation

 1. Nic dziwnego. ....Z 'babą' na argumenty? Generalnie spierdoliłeś sprawę jak przejąłeś kobiece obowiązki w domu. Teraz ciężko będzie cofnąć linię frontu do równowagi. Wręcz nie możliwe i NIE WARTE energii. COOO ROBIĆ? Niestety/stety nie jest to intuicyjne. Ta gra jest o sumie zerowej. Zbilansowane BEZŚLADOWE odbieranie pańci mocy JEST TRUDNE. ZWŁASZCZA, że jej poziom sam uznałeś za wysoki A jest to laska koło 40tki. Dzieci odchowane. .....A Mąż taki PRZEWIDYWALNY.....I do tego ona ma swoją kasę. Teraz Kolunia sobię siądzie i potrybi jak wprowadzić funkcję NIC NA WYNOS and Brak levelovania pańci za ciężko zarobione przez waszmościa dukaty. OSTRZEGAM! TO BĘDZIE WOJNA krwawych aniołów na zardzewiałe brzeszczoty. Z opisu wynika, że sytuacja typowa do oporu. Powodzenia. Da się. Wystarczy znać sumę. Co za dziwna gra, wygrywa ten co nie gra. Ja pisałem. DELEVELACJA tajnosagentos.
 2. Padnie tu jeszcze wiele pierdów. Prawda jest taka, że EGO boli bo koleś miał coś czego ty nie masz(JUŻ). To coś się wypaliło. Z BIOCHEMII jest to Niagara endorfin która przelała czarę i popłyneła gorycz. Z ekonomi jest ocynkowane wiadro którego już swoją śmietanką nie zalejesz. Kończąc, szukać nowego GS'u z nowym wiaderkiem. 💩
 3. Towarzyszu. Kryptonitem @Wolumen'a jest brak katalizatora z logiki na EMOCJE. Gość ma myślenie liniowe(tylko) przyczyna/skutek. Kompletnie nie ogarnia 'babskiego' postrzegania szarej codzienności. .......W każdym jego wątku z babami jest coś nie tak. One są tylko responsywne. Gość nie kuma zasady lustra. Wniósł roszczenie za telefon to ona to eeeb, roszczenie do świata. TAKA WYMIANA. 💩 + troszku zupy dla 'konia' poszlo.....zakładam, że diesel(wykończeniówka). Zanimi podążał stalowy walec. Miał zrobić z ciasta zakalec. Od Hanomaga miał tłumik. Rolki od kosiarki. Lefrektory z Jelcza zaaeebane. Cisnoł za nimi cały ranek. Prykał i prykał na silniku z 'ciapka'. Ile miał KONI, taka zagadka. Zupy wyhleptał już że dwie beczki. CDN tej bajeczki.
 4. Centralnie hromosomy uległy entropi anomali hhrawyytacyjnej i informacja została utracona. Niema to jak stado zzzylastyh tulipanów biegających zaaa świnskym flakiem. Po kineskopie ściekały krople potu z testosteronem. ... Wracając do czerwonego....jest to kolejny(nie jedyny) system kontroli społeczeństwa. Tak da się radę jednym klik zbanować tinderozę. Wystarczy zablokować serwer na dany port u provaidera. LUB odgórnie cofnąć licencję telekomunikacyjną. Tak samo jak można zrobić trangulacje każdej comury i mandaty drogowe przysyłać do domu, bez asysty fotoradaru. Jeszcze troszeczkę, już za momencik interes zacznie się kręcić. Jak? ....bociana drapał szpak. Stań przy kasie w biedronce i zobacz ile osób płaci gotówką i jacy to ludzie? STATYSTYKA prawdę powie. Hajda na Soplice. 💩
 5. Beczka prochu eeebła wielokrotnie. Tw jak feniks odradza się, wchodzą w rolę Syzyfa(tu następuje posłanka kamienia na dupkę) potem stacza się z nią robiąc za kauczukową barierę antywibracyjną. W dolinie rozpizgnięty scieka do cupy jak T1000 aby sobie znowu wtoczyć kamulca bez hamulca apiać od nowa.
 6. Nic tak nie odstrasza laseczek jak gościu nie dający się zmanipulować. Chciałbyś mieć BUS'a który jedzie gdzie mu się podoba i wiecznie jest na pace zawalony swoimi gratami?????? One też nie chcą. TAKIE hobby z żaglami to 'krwawy sport'....wymaga chajsuuu, zaangażowania, determinacji oraz UNkomfortu. Co inne gdybyś wyskoczył JAHTEEEEEEM długim 44stopy. Wtedy pasuje na insta story. Też za młodu PRÓBOWAŁEM podrywać na budowę silnika spalinowego La KUPA. ..... ten gatunek jest nisko lotny, pierwotny. Szampan, księżyc, gitara, najlepiej w ****owym bunkrze z basenem(ten pod łóżkiem się nie liczy). Jak chcesz SAM EMPIRYCZNIE co jest5, to zoba na Mazurach ile jest dziewczyn na jachtach A ile przy ognisku(wieczorem/piwo/wino/śpiew). LOGIKA na EMOCJE. Zasadniczo częściej spalona panewka niż brewka. No i Ka bum!
 7. Miał rękę revolverowca Propaganda gorączki złota, też była owocna w potężny obrót łopatami. Zatem pozostaje demokracyja i walka na ostre słowa aby było humanitarne. Jak w "obcym" ZERO ostrej amunicji, bo uszkodzimy zewnętrzny pancerz osnowy bazy i całość zrobi KaBum. Dodrukujmy pieniążki na sociale aby każdy miał wyeebongo doskonale.
 8. Dziwne to!? Generalnie obniżamy(wyprzedzamy zajęcie receptorów komurkowych) za pomocą: dopamina, adrenalina. Czyli radość, euforia. Natomiast podnoszą: strach, złość, nienawiść, zazdrość, przygnębienie, melancholia... Wstawianie z porannym słońcem(niebieskie zimne światło) daje dopamine na 3-4h dziennie. Realizacja zajawek daje euforię. Wystrzegać się MULTITASKINGU jak ciemnej strony mocy....dużo drobnej dopaminy i CAŁE ŻYCIE ROZGRZEBANE jak metro pod słoikowem.
 9. Znowu po ryju obewrwanym reeenkawicoom został. HYNSKEE przysłowie: lepiej 1 studnia 60m niż 10po6m. Niestety wiele zawodów jest obarczone WCZESNYM PROGIEM WEJŚCIA. NP: informatyka, medycyna, sporty wyczynowe... Zgodzę się, że dobrym murażem można zostać w późnym wieku. Bądź malarzem. Ogólnie artystą/ekscentrykiem. Jednak 60letni chirurg neurolog(neurochirurg) to już ryzyko w ciemnej bramie na zadupiu. Mlaszcząc owsiankę dalej, to powiedzonko raczej odnosi się do blokad NAŁOŻONYCH AKADEMICKO.
 10. Chyba nie ten dział? JEDNAKOŻ podniosę rękawicę. Czemu areodynamika? Może wyporność elektrostatyczna? Jakby kto chciał to można zwrócić uwagę, Bąk jest pionowzlotem i nakręca pod kątem 90°. Tego areoobiekty nie bardzo potrafią, bez zmiany prędkości.
 11. Jest pełnometrażowy dokument na ten temat. System punktów społecznych jest dostępny w srajfonie. Generalnie samiczka od 700 do 900 randkuja A na takie siedem słówek to zwykły chinol potrzebuje około 35 lat życia i już nie chce roweśniczki PUNKTOWO/WIEKOWEJ. .... Tam nawet takie pierdoły jak opinia sąsiadów składały się na punkty. Generalnie KOLAPS FUNKCJI nadchodzi.
 12. O curwa. Czy tam na wyspach jest muzeum lotnictwa? To ma nawet swoją nazwę: żigolak. Choć Chińczycy na spotkania biznesowe do facetów wysyłają cycate kobiety.
 13. No dokładnie tak. Wyjechał, ma za co jeść i męczy 6tki. To jak nurkować z taczką pełną gruzu. Raz można, co potem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.