Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Użytkownik
 • Zawartość

  803
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

597 Świetna

4 obserwujących

O Tornado

 • Tytuł
  Młodszy chorąży
 • Urodziny 08.02.1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Ostatnie wizyty

1043 wyświetleń profilu
 1. @EricCantona Po pierwsze przy takich zarobkach to jesteś dziad nie ojciec skoro skamlesz o takie alimenty.(moje odczucia osobiste) 700 PLN to teraz norma. W zależności od bogactwa danego regionu kraju.(tak pi razy drzwi) Jeśli faktycznie dzieciak ma jakieś choroby a jesteś pewien iż twój to nie bij piany. Po za tym jeśli do tej pory nie złożyłeś dodatkowej dokumentacji do sądu, to przykro ale alimenty są już zasądzone na posiedzeniu nie jawnym. Rozprawa to będzie tylko teatrzyk dla stron. Tyle faktów. Jeśli chcesz kontrolować część wydatków/alimentów to wal patent z pokrywaniem kosztów leków z recepty wystawionych na dziecko.
 2. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  na zamknięcie dnia
 3. @ciekawyswiata Opisze jeden skecz z mego "małżowania". Wraca ex do chałupy i stęka jakie to żarcie drogie, jedna reklamówka i 150 PLN poszło w świat. Po czym sprawdzam paragon i tak : farba do włosów zalicza się do żarcia, waciki też...... Suma po odjęciu freestyle zakupowego samiczki(ex) spadła do 80 PLN na żarcie . Tak oto jest taniej "RAZEM".... Natomiast wszystkie śrubki do garażu biorą się z dupki, zwłaszcza jak trzeba samiczko wóz naprawić, normalnie ma to samca bawić.
 4. @Drizzt Dawaj warna, jak szaleć to na maksa. Sam nie wiem. Puki=/= póki (interpreter nie zadziałał)
 5. Ciężka sprawa - proszę o radę

  @TylerDurden Tak Ci odpowiem jak mi to zapodał pewien emerytowany Sędzia. Sądy są nie zawistne! Ludzie jednak nie.(sędziowie). Zwłaszcza sędziny. Ostrz bagnet! I przeczytaj sobie początki jak nie dowierzałeś tak daleko posuniętych kroków, zwłaszcza ten kawałek iż nie da ci rozwodu bo coś tam ble ble blach......
 6. Moja koleżanka, dziewica

  Więc będę tym pierwszym w tym wątku. Tak ona nie jest inna. Widocznie programy się jej przełączają w innym trybie. Niestety . Jedyne co pierwsze przychodzi do głowy to tak zwana"łatka curewki". Skoro ty tak z nią powoli jechałeś tematem do przodu, laleczka cię zaobserwowała jako"dobrą partię". I mógłbyś dać dyla jeśli ilość partnerów przed tobą by ciebie zbiła z piedestału. Zatem panienka dopasowuje swój obraz do Twojego postrzegana wszechświata. Niestety ale te same dupki nie przychodziły do niej bez jej aprobaty, a zasoby to z dobrym/ciepłym misiem. No z genem to już nie koniecznie. Oczywiście prawda w oczy kole ale... Sam jesteś sobie sterem .
 7. Fetysze

  @Mrowka Igrasz z matka Naturą, oj jeszcze cie dorwie Jaskiniowiec. To se jeszcze dobry uchwyt do ściany przykręć. Bo nie będziesz mieć za co się trzymać jak Cię z listka zawlecze do jaskini.
 8. Fetysze

  @Mrowka To może masz wyrko nie tak ustawione? I pod złym kątem"zadowalacz" się pojawia i znika i potem znowu się pojawia? Ewentualnie jasiek jest za cieniutki i szynki są nie tak wysoko jak powinny? Jak z porządkiem na pralce? Da się tam jakąś"operacyyyje"stworzyć?
 9. Bracia spokojnie. Szybciej zaleje foremkę, to szybciej skończy płacić alimenty. Wróci recyclingiem koło 40+. Puki młody zbiera doświadczenia, na starość będzie miał do kogo listy pisać. Jego neurony już zostały z szarpane, a mutacja powoli następuje. Szok, nie dowierzanie, wyparcie, bunt, melancholia/depresja, powstanie partyzanckie, zagłada i Osobowość nie podległa.
 10. Dot. Krótka historia i opinie co do związku

  @pirateboy Spodziewaj się jeszcze ataków po rozstaniu . Ha ha. Dowiedz się więcej o strefie komfortu, bo właśnie twoja pańcia ją traci. Powodzenia.
 11. W szkole nie nauczą męskości

  Niestety nie będę obiektywny. Skończyłem typowo męski klasztor w mojej wiosce z tramwajami. Nawet większość nauczycielek to były Hetery z klasą. Rygor i opierdalanie z uśmiechem na twarzy. Jedyne z tego co się dowiedziałem, z pokolenia na pokolenie coraz gorzej. Męskość w starym rozumieniu zanika, obecnie chodzi w obcisłych rurkach z klipsami w uszach. Mnie osobiście "baba" od polskiego wyrzuciła z zajęć bo miałem za długie włosy. Potrafiły podpierdolić ucznia u nauczyciela z innego przedmiotu jeżeli wiedziały, że jest nie przygotowany na pozostałe zajęcia.
 12. 14 lutego - Ważny dzień!

  Również dołączę obserwacje z dzisiaj. Parking ciastoplasto, magicznie otwierają się tylne drzwi auta i Biały rycerz wyciąga naręcz kwiatków z poduszeczką "love krowę pisał byk"(powiedzmy). Przy czym ruchy pani były jakby wręcz oczekiwała podobnego zachowania, zero zaskoczenia itd. @Pozytywny Gratulacje, stawiaj wino i kolacje. Jak popijemy, skoczymy do piwnicy jak zbójnicy,za pomocą młotków u Grażynki pozbijamy tynki.
 13. Ilu z was...

  Osobiście przez 12 lat to przerobiłem wszystkie "warjaaaacie" no może na księżyc nie doleciałem . Zapodam kilka : "Lówr" jak iż widziałem te graty wcześniej, zaproponowałem panci aby se kupiła bilet i dołączyła do polskiej wycieczki z przewodnikiem. Oczywiście "ke, be, La foch ach pierdziach". Ostracyzm. Po iluś latach była retrospekcja że jednak mogła dołączyć do tej wycieczki, ale to moja wina bo ja nie chciałem oglądać drugi raz śmieci. Zmiana samochodu "samiczko wozu" jak trzeba było raty spłacać albo "zabecelować" za naprawę to moja wina bo taki drogi i to przecież ja ją namówiłem do zmiany wozu. Tylko że staremu nic nie brakowało i był z najmniejszą pierdołą serwisowany. No ale był stary rocznikowo i przez to "passsse". I tak ze wszystkim jak problem to wina moja, jak triumf to zasługa samiczki. "Nevvvver ending storyyy"......
 14. Ciężka sprawa - proszę o radę

  Standardzik . Będziesz przedstawiany jako pieniacz, awanturnik, nie kompetentny, pijak/lekoman/narkoman. Proponuje zastosować operacje "Stalingrad". Prusackie wojska atakują, podchodzą do bram miasta i tu zaczyna się zabawa z oblężeniem, niestety nadchodzi długa zima i oblężenie nabiera stagnacji. Ciężko to zrobić z rodzaju długości sprawy ale trzeba niestety. Panią się wydaje iż to będzie fiku miku i załatwione. A tu "zonnnk" . Idziesz już na bagnety, nie gadaj z nią w ogóle!!! Tylko i wyłącznie za pośrednictwem prawnika. Zacznij ją bombardować sms`ami czemu utrudnia Ci widzenie z dzieckiem nawet jeśli nie miałeś w planach widzieć/brać młodego. Pytaj w pod tekście czy dobrze się czuje i czy leki jej na długo wystarcza( w razie czego potem zmyślisz iż straszyła Cie braniem leków na uspokojenie).
 15. Dziewczyna sama idzie na imprezę

  W trące wzór emocje vs logika. 14 00 koniec roboty 14 10 telefon(gdzie jesteś, obiad na stole od 15 minut) 14 11 "wcurw" bo do chaty dojeżdżałem w 15-20 min. 14 20 Chata,Ex ="MEGA FOCH" bo przecież obiad, a ja śmiałem pracować do końca zmiany i tego dnia nie użyłem teleportu. .... Emo vs LOG
×