Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1902
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2012 Świetna

5 Followers

About Tornado

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 02/08/1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Recent Profile Visitors

2539 profile views
 1. Tornado

  Życie BEZ kobiety

  TO JEST 'cycat' wieczoru Uuu! /LIKE obowiązkowo/ No właśnie @bry zastanawiałeś się co jest nie tak? ZAPEWNE nie. CIĘŻKO SAMEMU zrobić/wykalkulowac mentalnie dobrą samoautorefleksje. JEST /powiedzmy/ technika z czytania informacji z obrazów. TU 'czepniemy się jak zwykle aVatara'. Zgadnij czyjego? CO MOŻEMY zinterpolować od razu bez ognia palnika, niczym chirurg kowal stomatolog wyszczerbionego miecza. CAŁOŚĆ życia wypełniasz Ty. Emanujesz/błyszczysz swoją siłą konstruktora w danej dziedzinie. Masz NATURALNE barwy rzeczywistości. Tama którą namiętnie budujesz jest twoim domem. TERAZ ZA LUSTRA SAMICY. Przestrzeń którą tworzysz jest egocentryczna. ZAKŁADAM, ŻE zawsze musiałeś mieć rację( wiem najlepiej/coś takiego). NATURALNOŚĆ na długą metę jest RÓWNA SZAROŚCI/NUDZIE. DOM niczym zapora stał się więzieniem, przysłowiową "ZŁOTA KLATKA". WYMAGASZ od samic/y perfekcji (9/10), samemu będąc jednak przeciętniakiem bez auto refleksji. REASUMUJĄC CO ZROBIŁEŚ PRZEZ OSTATNIE 3 LATA ZWIĄZKU, ABY ZNIWELOWAĆ SZAROŚĆ I WPROWADZIĆ RADOŚĆ DO RODZINY??? BO TO, że zapierdalałeś to wiemy. Lecz to było na opłaty. CO DLA SIEBIE I RODZINY JAKO ISTOT CZUJĄCYCH????? .....potraktuj to jako jako schemat blokowy A nie Osobistą wycieczkę..... ......statystycznie jakieś 80% trafieństwa masz....w schemat...... .....pozdrawiam....
 2. ŁĄCZĄC 80 i obecność( co by to nie znaczyło): .....stare rytmy, melodia szpulowca ach co za szał....
 3. WIĘCEJ ZAPODAM. JAKIŚ czas temu zbudowałem emulator czasu żeczywistego. Takie grono znajomych KOBIETEK już po przejściach.(starszych) ZAPODAWAŁEM sytuację z ....... I obserwowałem reakcje na emulatorze. Obserwację "szczurów" bez cenne.
 4. STRACHU NIE MA....LECZ. Jest to nie fake tylko wałek na kase. Po kilku emailach dostaniesz info jak to ona opowiadała rodzinie, jakiś Ty zaJEFAJNY, jak oni Cię polubili, i ona pragnie do Ciebie przyjechać. Nawet już była w biurze turystycznym. TERAZ PO KOLEJI WYSORTUJE CI ILE YURKÓW POTRZEBA na wizę, paszport, ble ble ble, zazwyczaj mieszczą się pomiędzy 800/1000 €. TO będzie koniec pisania i zacznie się czekanie na hajs. Z CIEKAWOŚCI PRZEROBIŁEM tą drogę chyba z 4 przypadkami. Jedna była na tyle olewcza że emaila 2 raz puściła tego samego co pierwszy gdy już było w toku. Schemat. NO MISIU WYSKAKUJE Z €. 😜
 5. No dopiero teraz mamy rację. Reszta wypowiedzi skąd cytat, jasno kieruje 4 wątki. 1 Ostatnia orbita. 2 Pani jednak nie ma aż tyle ATENCIO lub jest ona słaba/standardowa. 3 HER BOLEc jest ....... nazwijmy to nie stabilny(niczym izotop ciemnego tytanu). 4 Już PRZEJĘŁA kontrolę nad waszym układem. ZATEM racją obecnie będzie tylko ZOSTAW JĄ W SPOKOJU, Z TEGO JUŻ NIC DOBREGO NIE BĘDZIE! .....sory....sam popsułeś sms'y na dobranoc? ....nie widziała sms'a, to czym była zajęta jak one śpią z telefonami w gaciach( tu wizualizacją wibracji kiedy DZWONI NIE ZNAJOMY )
 6. TU BRACISZEK 'celowo' zapomniał dodać: masz być przy tym tak pewny siebie jakbyś z ambony Gebels'owską propagandę reklamował, bo obecnie jest w promocji. Wersja limitowana.
 7. NIE TO NIE JEST NORMALNE. CHYBA, że dla Ciebie oranie fosy w koło zamku to taka pasja?! DOKŁADNIE TAK. AUTOR MA potencjalne napięcie desperacji A pani go puszcza prądem orbitalnym do zewnętrznej powłoki kołolotów.
 8. GÓWNO TOWARZYSZU DOSZŁO DO KOLANKA pędząc, ruhrą fi 110. Tyle i aż tyle jest prawdy w tezie, którą postawiłeś. POCZEMU? ODP zapodaje. OPISANA powyżej scenka rodzajowa jest tak częsta, jak bułka w piekarni. Owa samiczka mając B.B poszukiwała ciepłej równowagi(SPOWIEDNIKA męskiego)[u kumpelek by za szmatę wyszła więc musi być facet]. On dawał złe/silne emocje A Ty ciepło spowiedzi/oczyszczenia. TERAZ BIORĄC POD LUPĘĘ owy mechanizm wiesz z czym do michy aby nie być głodującym/desperatem/potrzebująm miłości ble ble ble. ZAMIAST ODSTAWIĆ_PORNO, ODSTAW BAJKI DYSNEY'a!!! ....lecąc ze "szklanej półapki" SIKAJĄC KOMUŚ DO BASENU WŁAŚNIE CI SIĘ SKOŃCZYŁ CHLOR!
 9. TO ZDANIE jest zbudowane z jedną niepradą(prawdziwą). LECZ WARUNEK JEST SPEŁNIONY. REASUMUJĄC pętla warunków jest źle postawiona. Brakuje AUTO sprzedaży. ZA STA nóW się kiedy ostatnio przedstawiłeś ofertę? .....w zasadzie to już rozwiązany problem.....
 10. PODBIJAM. CURŁŁA ten 'cycat' jest zajebisty. Próbuje sobie to zwizualizować. Czy to opis jednorazowego spotkania??? NA JAKIŚ balet to Dziołcha chodzisz? Widzę to tak: brak życia osobistego, trafił się gostek a Ty go zalałaś wiadrem pomyj mentalnych. I zdziwiona, że się wcurwił? TAK SZCZErzE to spotkałaś się z nim na co? No chyba że to był diagnosta, ale nie od podwozia.
 11. ZNAKIEM TEGO jesteś pań coś z RYCERZA. TO JAK DO RUMAKA/MUSTANGA/BIZONA/ŻUBRA. Czasem u kąsi, czasem jebnie zełba, czasem nawali na drodze. JEDNAK JAK DUPE WIEZIE TO TAKI KOCHANY! NORMALKA TYŻ TAK MAM.
 12. NIE BĘDĘ tego rozkładał na kwarty bo....mnie się nie chce. Jednak ten cytat ewidentnie wskazuje na jakieś 85% samiczego klona za zastępów regóły. Jest gdzieś mój post jak czytać ten tajny kod kobiecych emocji. ROZKODUJE CI ten kawałek"po każdym sezonie....." JEST TO NIC innego jak ustawianie się w trendzie. Plynięcie z nurtem. Trzymanie się w kupie bo "siła. OD dupy strony to: brak samo refleksji, kameneolizm, roszczeniowa postawa.
 13. TO ZŁOŻONE JEST. STAGE 1. Obecnie sami beta orbitetzy/kapusta. Stage 2. DŁUGA znajomość daje fałszywy obraz dopasowania niczym"konie razem kraść". STAgE 3. BIERNOŚĆ na przypadkowe wcześniejsze niuanse erotyczne, podniosły barierę zakazanego owocu. CUZAMEN DO KUPY. Sumując obecnie wypadsz całkiem cool w porównaniu do konkurencji, która notabene jest coraz gorsza i taka sama ciągle. Rokujesz nadzieję możliwości manipulowania po okiełznaniu. UJARZMIC DRANIA. Swój wróg to zawsze swojak......no nie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.