Jump to content

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,308
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

3,885 Świetna

10 Followers

About Tornado

 • Rank
  Podporucznik
 • Birthday 02/08/1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm
  Mechanika Kwantowa
  VanLive

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TAK. 1000% SKUTECZNOŚCI. ....jest jedno ale: OBEJRZYJ SCENĘ Z filmu KILL BILL jak bohaterka uwalnia się z trumny. TO ale to fakt, że Ty za życia leżysz tam. ....prozaiczne I banalne...zwróć uwagę co jej pozwoliło tego dokonać....co robiła wcześniej.
 2. Nigdy nie pisz nigdy.....to jest aktualne tylko w czasie 'tuiteraz'....poza to(#$=÷$$#_$l). Ten dialekt to IRONIA RETROSPEKCYJNA......śmiech przez łzy z perspektywy czasu. ....nie każdy ma rozumieć/filtr społecznościowy. Ty brutalu!.....jak MOGŁAAAŚ! Bo ma gps przewodnika 'astra plandeka'.....bez nug do bez rąk: Masz potrzymaj walizki ja pójdę po bilety.
 3. Ciekawe porównanie....niczym Małysz z progu?! Teraz miałeś na myśli przepaść i lot koszący w dół?....czy może rozpęd(przyspieszenie) i wyjście z progu? ....aby się osunąc 5m wystarczy. Analizująć to 'rage' jest takim DOPALACZEM siły ciągu?!
 4. 3 minuty na planie. WoW WoW piesków 'szczenkanie'.
 5. Zaproś na piwo tego co ją posunie. Zapytaj kiedy wpycha A kiedy wyciąga. ....może jakieś interwały stosuje. ....wynajem długo terminowy? Leasing na konkretny okres roku. Co rok prorok?
 6. 5%/95% ot co. Zachwiałeś równowagę inwestycji. Zabrałaś jej przestrzeń ZAANGARZOWANIA. ZRÓB PRZERWĘ ATENCYJNĄ. .....choć to już i tak do porzygu schematyczne. Tu mamy wyrazie brak 'decodera'.... dam 10 PLN na 'bełta w bramie', że padły wszystkie potrzebne informacje. ....tylko nie czytasz między wierszami.
 7. Tu niema nic dziwnego. Ten efekt jak opanujesz nazywamy 'kalibracją'. ....prototyp to zapewne/podświadomie wyczajenie, że granice są do okoła zbioru. I jak tu się spuścić aby nie wpaść/pająk zwisający nad szklanką. TO byĺa zagrywka ciepło/zimno tylko na nieświadomce. Potem będziesz zadawał panią na ulicy 'dziwne' pytania A po uzyskaniu odpowiedzi: 'miłego dnia', spadam, część maleńka. ....A w muusku prądy wirowe o co ho?
 8. Masz zryty baniak....A nie teorię. Każda(99,99.....%) ma kompleksy związane z wyglądem. /wiesz, mniejsze, różne/ Gdybyś miał tak wielkie smv to by się podniecała.....wynika z tego, że różnica jest minimalna. Mało tego skoro 'napierdala' o swoich 'niedociągnięciach' to wchodzisz w TAMPONADE.......A psiapsiulki nie podniecają. Kolejne starasz się i starasz! Zabierasz jej przestrzeń do inwestowania w relacje. Jeśli człowiek nie inwestuje to się nie angażuje. Po połowie roku to się abonament na demo kończy właśnie. Teraz będzie ' Ty się staraj' bo ona
 9. Nadmienię, że podczas wojen 'PAPIESKICH' upierdoliłem kabel od tv bo mnie już wcurwiało wieczne wałkowanie tego samego....ex nie widziała problemu.....I ja nie widziałem jak tv się potoczyło na trawnik.
 10. Dołączsm/dołanczam.....jak rzep psiego ogona. Curwa za czasu akademikiwych pokoi miałem kilka kumpelek od wypadów(zazwyczaj po dwie). Jedne potrzebowały lodówki, bo dostały przydział na kwadrat/ZAŁATWIŁEM. INNE nabrały na zeszyt 'lizaków w kiosku' na wsi u babci. Pojechałem/jebnołem hajsem o zeszyt/kumpel przywiozłem na CITY SPOWROTEM. MIAŁY KOLEŻANKI....A każda koleżanka ma inne koleżanki i lejek znajomości się nakręca. KIEDYŚ wbijam na kwadrat(akademik) A tam poruszenie! wszystkie chodzą jakby się kwaśnych jabłek nawpierdalały. Obserwuje....sł
 11. Podobnie. Kiedyś rozebrałem rachunek (150pln) na kwanty. Domowe i pańci. Okazało się że domowe zaliczają się do 'jedzeniowych'...A prywatne do domowych. Np lakier do włosów to domowe....Tak samo jak szmatki gąbki to jedzeniowe...itd. NA PYTANIE czy zatem moje śrubki w garażu są jako domowe bo przecież jej karoca się tam serwisuje, no to już nie. Garaż to twoja sprawa. Tekst, że pieniądze nie rosną na drzewie też raczej NIE POLECAM.....A dodawanie aby mniej wydawała to zapłon beczki prochu. ....A kiedyś pewien marynaż nic nie robił w domu tylko wszystko
 12. Wręcz przeciwnie. Specjalnie spreparowała tą sytuacje. I obserwuje jak się z tym miotasz. Właściwie to jak paraliżowanie prądem w zamkniętej klatce. I tak to PIERDOLNIE. ....tabletki?.....czylisz niegodzień na ojca bo przecież już się wyszalała? Ta marmolada ma pleśń pod deklem. Nosz curwa ile można?
 13. Takie powiedzenie jest Brachu: gra się jak przeciwnik pozwala, inaczej gra się(Tak czy siak zakończy). I tak od serca napiszę: ROZPIERDALA MNIE OBECNĄ MĘDKOŚĆ MŁODZIANÓW. CHCĄ ZA(kiosk)AĆ bez kosztów. CZYLI SZUKAJĄ FRAJERKI A NIE PARTNERKI. CIEKAWE CZY BY CHCIELI MIEĆ ZA zone/dziewczyne/.....kobietę która za frajer daje każdemu na dobry(darmowy) bajer? Nawinę Ci makaron na uszy to z torpedy skórkę zruszy. Opowiem bajeczkę o mnieełości to mi wyssie do białej kości. Potrzymam węża w kieszeni, na pewno się ze mną ozeni. Będę siedział
 14. No dobra. Scena z filmu Hadson Howk. .....stoi sobie typ na forum romanum i pyta drugiego typa: po co oni rozsypał tu ten gruz??? CZUJESZ? ....PRZY nieświadomie to pytanie jest zasadne/spójne. ...przy paleniu głupa może przejdzie może nie...... ALE czy laska dobrze odbierze gościa który nie wie co to ruiny forum romanum?! Trzeba zawsze wiedzieć CO CHCE SIĘ PRZEKAZAĆ.....potem odgrywać teatr.
 15. Proszę bardzo......grzecznie curwa: etsy.com strona poświęcona wszelakim rękodziełom na sprzedaż. OBKUKAJ. DOPASUJ DO SIEBIE. I WBIJAJ W RYTM DISCO!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.