Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1407
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1366 Świetna

3 obserwujących

O Tornado

 • Ranga
  Chorąży
 • Urodziny 08.02.1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Ostatnio na profilu byli

1869 wyświetleń profilu
 1. JPDLE!! PO CO ROZUMIEĆ? LEPIEJ ZAAKCEPTOWAĆ I OBRÓCIĆ SZACHOWNICĘ. @Primo42 W ODP czemu tak na koniec się zkumała z ex? A no proste....... Bo jeszcze masz potencjalną wartość rynkową do założenia nowego klanu/zerowanie samca. Z ex połączą siły i może się uda. Gowno się uda.Nurtowy schemat nic nowego. Dodatkowo bym przebolał dzieciaka i trochę ograniczył tam koszty na jakiś rok/dwa. Samiczka sama ZACZNIE wypychać dzieciaka do samca. TAK TERAZ PO STALOWEMU. ZOBACZ GDZIE W TEKŚCIE JEST FUN AND CASH. PODKREŚL SOBIE. POŻEGNAŁ TAMTE ZASOBY I CZAS. Poszedł po rozum. Ochłonoł. I żyj tak aby w kolejnym tekście nie było co podkreślić. Inaczej będziesz beczał kolejny raz. Tak szczerze...... Czego oczekiwałeś od kolejnej .... ......?......?....... Może tego co brakuje? Czego zabrakło? Sam to odnajduj!!!!
 2. Tak, oczywiście. Zwłaszcza jak pójdą że słupa z dymem ogniska prosto do skupu miedzi. Głównie narażone są przekroje o wysokim fi. Oraz trafa nisko pinne. Lub też czeskie, znane jako ne swoie. Drugim zagrożonym gatunkiem są wszelkiego rodzaju wytwornice 6/9 kw. Idealnie na wycieczce do bagażnika mieszczą się pod pachę. Końcówkę podium zamyka zagrożony gatunek bluszczy miedzianych zalęgnietych w ścianach budynków w których żyłach płynie zyciodajny pruuund.
 3. Po pierwe samokontrola. Secundo zmienić słownictwo co pociągnie zmianę poglądów oraz wartości. I na koniec wartało by zapoznać się z mundrosciami Salomona, zwłaszcza przypowieść o mieczu i dwóch matkach. Co do nowej już prawie ex to nie dziwię się starej ex.
 4. Tornado

  Jak wyczuć tę subtelną granicę?

  WOT I MASZ POD NOS PODANĄ ODP. TU PRZEKROCZYŁEŚ WSZELAKIE GRANICE. Lenistwo,ignorancje,olewczość,zasady społeczne/forumowiczów,wysługiwanie się innymi, pseudo pokorę/hipokryzja. Co najważniejsze dla faceta to celowości oraz spójności ciągu zdarzeń, celów daleko sięźnych. ......
 5. OCZYWIŚCIE! Nawet skarze kto. ZSRR w czasach zimnej wojny miało bombowce strategiczne latające w sratosferze z zdublowaną awioniką podstawową opartą na lampach. Czemu utrzymuje się w użytku radary z osprzętem lampowym? Poza tym ktoś Ci bajek nasypał. Jak korona termiczna dojdzie do ziemli to nie nada się smucić elektroniką, wszystko zostanie spalone na 80/100 lat. Tobie raczej szło o rozbłysk jonizujacy/elektromagnetyczny. .....
 6. Tornado

  O co tu, k., chodzi?

  Starasz się powiadasz? Poco ? Jak mawiał Yoda, robisz to albo nie robisz niema próbowania. To szanowanie jest miękkie, a powinno być szorstkie. Ona chce więcej ale nie od ciebie. I NAJBARDZIEJ BOLESNA PRAWDA, SKORO PANNA WYBIEGA PLANAMI W SYLWESTRA A TAM NIE MA CIEBIE, ZATEM PIOSENKA EWY FARNY : EWAEWAKUACJA, PA PAPA PA PA PA. To już jest koniec niema już nic. Możesz śmiało iść swoją drogą.
 7. ZACYTOWAWSZY PODBIWSZY STAWKĘ @Adolf SPRAWDZASZ? BUŹKA SIOSTRZYCZKI ATENCJUSZKI.....
 8. Zaspokoję ciekawość. Zanim zarzucili projekt wachadłowców, skupowali bo elektronika oparta była na 75'ktach. Jak wiadomo co po nie którym, filmy topologi są niszczone i odtworzenie procesu produkcji i jest absurdalnie drogie. Dodatkowo trzeba zniszczyć stare dobre aby wprowadzić nowy szajs na rynek.
 9. Tornado

  Chore społeczeństwo

  Jeśli to nie przeszkadza wprowadzić potomstwo w dorosłość, to NIGDY!
 10. SKORO TEMAT ZLAZŁ NA PARADOKSY TO..... Czy ktoś sobie wyobraża, źe NASA skupowało PENTIUMy 75 jak leci byle były sprawne? Kolejne, czemu jak oddasz starego lapka to maszzzzz zniżkę? Odp: zakończona technologia, metale ziem rzadkich jak sraczka po kamieniach polnych. O city mining chyba nikogo nie trzeba oświecac.
 11. 120/200 lat sama geo termia. Było liczone już dawno. Metale ziem rzadkich ile by ich nie było trzeba wykopać i zamknąć w sejfie narodowym. Jest to surowiec nie zamienialny i nie posiada supstytutów. Pewnego rodzaju złącza polarne powstają tylko w pewnych określonych kombinacjach. Nawet gdyby odzyskiwać 100% elektroniki półprzewodnikowej to recykling nie ma sprawności 100%. DLA TYCH CO SZYDZĄ, PYTANKO. CZEMU SKUPUJE SIĘ spalone MATRYCE LCD? I dla czego nie mogą być uszkodzone mechanicznie? ....... Ja wim.... A WY Towarzysze?
 12. Tu piąteczka za aluzju. Po co napędzacie kiermany obcym? Czyli zaczynamy od selekcji produktów. Histeryczne jest porównywanie na zasadach one vs one. Do wielu spraw nie znamy norm produkcyjnych które mogą być większe w państwie niź unijne. NO I NAJWAŻNIEJSZE, JAK KOMUŚ NIE PASI niemiecki SZAJS to poco lezie do lidla i go kupuje????? Tak wim ciasto z 3 miesięczną gwarancją jest zajebiste. OOO I JESZCZE TYM CO LUBIĄ FRANCE, znaczy się made by France. Jak pełno ropuch i ślimaków w ogrodzie, tylko smarzyć i wcinać. Analogiczne kupowanie mentalnego szajsu z pałacyku w Italii. Takie cuś co wam wy ty kam, koło Romy, tak mniej więcej w centrum. ........ CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE, SAMI NIE WIECIE CO POSIADACIE!
 13. Tornado

  Kiedy ty się ożenisz?

  NO I TU JEST TRYBIK co kałata w nie te stronę co potrza. Pomyślta BRACIAki, nikt darmo jęzora nie strzępi, skoro jednemu udaję się wyleźć z kotła to trzeba go czym prędzej na dno zdyjmać, on nie może mieć lepiej niż my. Więc założenie z cytatu jest logiczne ale tylko dla jednej strony. Komuś co mu życie odp nie wpierdala się w ustawki innym czeławiekom, no bo poco? Aby darmo energię/czas/zasoby marnować?!
 14. Tak zapodać po bankiersku. Lepszy gówniany bank niż żaden. Wszak mamy demokracyje i kapitalizmmm, to aktywa są lokowane tam gdzie lepsza prowizja od kapitalizacji. Dodając fakt informacji drogą elektroniczną, mamy natychmiastowe transfery. Tutaj damy a tam nie damy. Cykl Walenty moźe będą jakie procenty. Różne banki, mnogo opcji, brać wybierać i folgować aby potom nie żałować.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.