Jump to content

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,745
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

4,544 Świetna

About Tornado

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm
  Mechanika Kwantowa
  VanLive

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sam idź na terapię. ....właściwie to na złomowisko. Wytrzyj biel zbroi w smar, łoje i gówno swoje. Wyciuchasz zbroję. Jak stracisz biel wszystką, wtedyk znajdziesz sobie lepszą grotę NIE plamistą. Wszystko już było napisane. Jak Ci smutno przpierdziel z dynki w ścianę. Jedź na sor. Tam pielęgniarki zrobiOM cie WOR. BĘDZIESZ 'sztywny', generalnie położony i przez baby wyniańczony.
 2. W dzisiejszym module dopierdole się o braki w wiedzy z continum fizyki.....konkretnie procesowość przebiegów. Metafizyczne wiadomiX, że jedyną stałą jest ciągły ruch. Panta rej. Teraz wywlekamy druciki z układu lampowokatodowego na wierzch i patrzymy gdzie się stopiły mostki połączeń? Jeden wielki kłębek. Jak sobie wyobrażasz pożycie małżeńskie po 50tce? .....skoro tego nie widzisz bo może to albo sramto.....to jak laska(małża) ma być zaangażowana w związek jak nie widzi dokąd żeglujesz? Kapitan sterujący okręt do nikąd. No rejs po uju fest.
 3. Przed genezą stałej nieoznaczonosci i wpływu na pomiar może miałbyś rację. Obecnie wiadomo, że wszystko jest kwantyfikowalne. Stała paczki Plancka. Generalizując twego musku nie masturbując kobieta jest to zbiór oddziaływań fizycznych w przestrzeni która w około 4% jest wypełniona materią....Tak mierząc z wielkości kosmologicznych. Gdyby skuteczność twej genezy pierwszy była śladową, nie podawałbym tego jako aksjomat kierunku rozwoju ewolucji reaktorów.
 4. Ładowanie jest napięciowe A rozruch prądowy. GENERALNIE bez miernika obciążenia możesz sobie w dupę wsadzić garażowe techniki. Np ładowanie jedno połówkowe alternator ze zawarciem drugiej połowy mostka. Czyli zwykły mulitmetr pokaże 13,8/14,4 A połowa sinusoidy spierdala na zwarciu. Jakoś nikt nie wspomniał sprawdzić poziom wody w elektrolicie?....A upały mamy.....pomijam gęstość czynną elektrolitu/wapnia. Pomijam fakt zjawiska pustego akumulatora czyli żądło używany się rozformatowuje i traci POJEMNOŚĆ. Tu jednak obstawiam walniętą cele że z
 5. Ty masz zakład zakładania zakładek? Rozważyć wypada co jest udowodnione A gołym okiem nie widać. W ogóle nie widać. Ma się dobrze. Jest potężna.......ugina czas i przestrzeń. Kolejna iluzja dla fantasmegotystów. Idąc tokiem twym, do kiedy można kwantować do wtedy analogu nie uświadczysz. Gdzie granica(limes) kwantowania w zapisie? Przecież napisałem cos fi. Czego nie comprende?
 6. To jest pytanie za SIŁĘ UNIVERSUM. .....jak nazywa się osobliwość(anomalia) w kosmologi? I tak samo jak ona czerpiemy energię. I cyk pozamiatane na wszystkie Pua srua czerwone zielone niejednokrotnie przełożone. Oddalając źródło pomiarowe z perspektywą pomiar wskazuje 2 stany. DZIAŁA/NIE DZIAŁA.....stan niski/wysoki......A panie 'fizolofie' sprawność układu cosfi nabiera się z doświadczeniem.....czym WINCYJ trenujesz tym mniej surowca marnujesz. Tu natomiast 'polega' większość facetów. OCENIAJĄ. .....A wzorcowanie samicy majooo: MADONNA/LADACZ
 7. Słuch masz dobry. Dzwony walą. .....lecz topologia sieci leży i kwiczy. Ok. Te 'vibracje' też nic nie gadają A jednak ODBIERASZ je jak każdy.. Nie ma czegoś takiego jak stany pracy....tylko tryby pracy. Stan to możesz mieć wysoki/niski. Trochę drobna różnica. (do brzegu). CELOWO zapomniałem dodać szeregi furiera...nałożenie ich na dyrdymały o interferencji fall KASUJE CAŁEE VIBOWE pierdololamento. Da się na pełnym wcurwie boso biegać po łące i głaskać zające. Lecz jest to ANOMALNE zachowanie w doktrynie trybu socjaliz
 8. Tu doktrze* naniose pewną poprawkę. Te magiczne słowo 'wibracje' jest dobre dla nieuków. Dokładnie tak. Z poziomu fizyki jest ZMIENNE pole elektromagnetyczne o zespolonym przebiegu sygnałów. TYPOWY SYGNAŁ SZEROKO PASMOWY. TERAZ....emanując(nadając) polem gdzie jest nadmiar pozytywnych sygnałów(pochodną emocji/koncepty myślowe) ludzie w otoczeniu odbierają i się synchronizują. Dołączają. Typowe przejmowanie emocji. ....to pisałem Ja, Jarząbek.
 9. Jeśli myślimy o tym samym, to jest mechanizm ZEROWANIA SAMCA....aby nie założył konkurencyjnego klanu. Raczej nie występuje kiedy 'młode' wyfruną z gniazda. Choć działań zaczepno*dymnych w przypadku TYPA @Brat Jan'a bym się spodziewał....tj jego królewny. Ewidentnie z opisu 'czytamy' proza życia......A wojenka dodaje szfungu do przemysłu zbrojeniowego. Gdzieś frustrację trzeba wystrzelać?!
 10. Tak zbadać przebieg zmienności funkcji. SZA cuńń.
 11. Chciałbym przeczytać definicję 'OBCEJ KOBIETY'.....gdy rozważymy matkę która oddaje dziecko do okna życia, czy córkę która urywa kontakt lub siostrę odzywającą się tylko gdy coś potrzebuje TO JA się curwa pytam?! Jaka wersja dla Waszmosci jest *constans (NIEobca) kobieta??? Coś mnie się zdaje iż ZLE ODBIERAMY *wysrywy @Brat Jan'A. Czytając mnie zalatuje STAGNACJA ZWIĄZKOWĄ i wygodną kanapą szarej codzienności. Kto prowadzi związki/relacje itd? Mężczyzna. Kto ma naturalnie* gen 'przypierdalacza'??? Kobieta. Niestety testosteron(chęć z
 12. Właśnie, przypierdole się do ***wcześniejszych wpisów @Brat Jan'a..... (bazuje na opisie motokonia)......wedle mnie(wiem pokrètna logika) to TY CHŁOPIE tęsknisz za czasami RAZEM!!! WIEM. BOLI.....Ale prawda Cię WYZWOLI. I've fallen in love I've fallen in love for the first time This time I know it's for real I've fallen in love, yeah God knows, God knows I've fallen in love It's strange but it's true, hey I can't get over the way you love me like you do But I have to be sure when I walk out that door Oh, I want to be free, baby Oh, how I want to be free O
 13. Ok. Dobra. Cumam. Teraz dwa pytania. Co Ci da taki ZAWIESZONY STAN 'naddartego cyrografu'. Co zrobiłeś/bądź nie robisz aby przełamać linie wroga(wiadomo kto)?.....wegetacja jest pochodną nieodpowiednio ustawionych priorytetów w stosie potrzeb. KE?! AVE! ......dołączam.
 14. Księciunio w formie? Słoneczko przygrzało dekiekek i gazujemy? To raczej żenua. Takie zakłady, to się kończyły koło 20stki..... Mnie zastanawia 'poświrować'. To jest potrwają za darmo w kalambury? ....czy będzie DARMOWE przesyłanie rury? Tak poza tym drogi boczek w Dino.
 15. Dodam jeszcze, że DZIENNIK BIAŁEGO RYCERZA masz opanowany perfecto. Ona musi??? Curłła PANIE z pod którego wodospadu miłości Dysny'a wyskoczyłeś? GENERALNIE nie wydaje się abyś moce przekrojowe. Siedzisz po uszy w friendzonie. Z 'pracy z tekstem' wynika, że to grubo 25+. .....Z tej okazji pani już raczej KRĄŻY NAD POTENCJALNYM GNIAZDEM. .....O ile tekst nie kłamie, wiozłeś że sobą dowód społeczny i też zjebałeś. REASUMUJĄC. TO JEST PASMO TanGoZjebanGo. Da się pocisnąć temat, tylko czy się opłaca??? ....WINCYJ danych z konwers
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.