Jump to content

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,957
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

4,880 Świetna

About Tornado

 • Rank
  Porucznik
 • Birthday 02/08/1900

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm
  Mechanika Kwantowa
  VanLive

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Generalnie to samo. (BYŁO) Ķobiety są 'majooo creatywne' poza wytworczością zawodową i generacją "gównoburz". Wzór jest taki: Ona daje całą siebie a Ty(samcu) ROZBRAJAJ BOOOMBE......bez względu czy EBNIE CZY NIE! FACET ma działać a La Bomba(nie)lubi dać się rozminować.....jak za szybko rozbroisz to:(Ale ja łatwa byłam)* CYKL SIĘ powtarza. Nie wiem czy 12Lat ltr się liczy??? Obecny system wartości/poznawczy faceta* jest na poziomie hulajnogi elektrycznej. TO co się dziwisz kobietom? Pizduś w r
 2. Właściwie wszystko zostało zapisane. *Prośi się osoby 3cie aby niewpierdalały się w gumowcach do nie swojej pościeli.
 3. Generalnie tylko BRAKUJE BÓLU GŁOWY I DUPY...W opisie. PROPORCJA ZAANGAZOWANIA jest uujowa. Typowe. Dasz jej przestrzeń to szybko wróci do reala. Pomijam otok pogodowy. Idealny moment na melancholie i misiu niech w koło mnie biega. DAŁEŚ SIĘ ZROBIĆ W JAJCO. Depresja to brak motywacji/energia życiowej. Skoro się nie musi starać o misia to gra tą kartą.
 4. Bieda? Niby jak do tego poszedłeś? ....ilość NIEPOTRZEBNYCH fantów jest wprostproprcionalna do kasy. Przydasie utrzymywały zachodni rynek pracy co obecnie jest hynnske i się będzie kończyć. Co do 'formalu', jakim trzeba być typem aby zzzaaglądac komuś za stodołe? Pukanie syfiarek to najwyższy poziom potrzebostwa.....zenua. W belgiiii tylko maeee rolnicze mieścimy są czyste...reszta zajebana KOPCAMI WORKÓW ZE ŚMIECIAMI NA ULICY....bo ich na kontenery nie stać???...leżą kopce i prądują. UK to osobny temat....tam śmieci zlały się że starociem i 4 warstwa
 5. Ale taka w blisterze czy kartoniku? Po ile pakowane? Ocynk? Żyrafy wychodzą z pod szafy? ....czy ryby pływajooo na niby. Sklep z robaczkiem?...owadem chyba. Dobrze, że dinozaura nie upolowałeś w sklepie z nimi w logo. Ach ty makaroniazu. Nawijałeś. Jutro będzie krajane? Widocznie promocja była i do ogórka dożucali ja gratiś. Pamiętaj o celofanie by bezpieczne było lovcianie. Nabijaj licznik skoro się nie da, piwniczaków weźmie bieda. Gratulacje. ....weź 2 dychy i postaw jej kolację
 6. WEŹ TO IM rozpisz bo nie cumajooo. Męska energia =/= piwniczaka/elektrycznej hulajnogi/hobby gier coomputerowych...itd Kobieca energia =dom/rodzina/dzieci/piesek, kotek/biały płotek..... coorpo źdirom stanowcze kepasa. Się ździwisz.... Ma być INTENSYWNIE. .....czemu drą jape w związku? Bo widocznie nie robiłeś w jej kierunku nic?! Chłopi....Jagna....chrust* * teraz na topie.
 7. Misiek ty wróżysz z fusów? Gdzie i kiedy na forumowym romanum czytałeś opis gry dziennej/nocnej lub naganiania na odstrzał? OHOTA. NIE przypominam sobie choćby jednego wpisu o akcji z WINGIEM. ....ORAZ PRZENIESIENIU domówki do clubu. Brak akcji ACADEMIC ELEWATOR... TO NIBY gdzie oni mają walić? ...Z buta po colę i gipsy z biedry? ...ewentualnie do ciastoplasto po drewniane elektrody dla pinokia. Poniosła Cię fantazja.
 8. Co ty paplesz? Jakie podobieństwo? TO dwie różne strategie. ZANĘCANIE expedientek jest ok/wporzo tylko skuteczność mała. Łowienie w pracy to samobójstwo NA STARCIE!....już w założeniu bubel w planie ramowym. Gdybyś zechciał nie faszerowac się 'śmieciami' to zauważ fakt: Wszystkie udane/popularne ROMANSE(fikcja literacka/życie) to MEZALIANS.....WYJEBANY W KOSMOS FACE +szara myszyyyja. W DRUGĄ STRONĘ NIE DZIAŁA!!! HIPERGAMIA. ....generalizując: ekspedientka(niska masa startowa/mały PRÓG wejścia). Kobiet z pracy ta sama pułka trampoliny spo
 9. Lekki czołg polowy. 100 na sto kilometrów. Curwa przecie tu zaalatuje tenisofiliom. Jakieś to lalkowe i maooo włochate. Taka okroIoNa wersja barby z kwasem na Ry Ju po cubańskiej pomarańczy. Widać kasety VHS Teresy Orlowski już się z utylizowały.... Brak skóry. Brak fury. Brak komury. Chulajnoga....piłka made by china....i pisior sie w banana do dołu wygina.... Wołam Ciebie ja brzoza, gdzie te dziołchy co drut sterczał jak od hanomaga tłumik? Chłopczyk i walą chłopczyki. Temu w dzietności są słabe wyniki.
 10. Kosmicznie wysoki próg wejścia. Szpara tak samo pomiędzy nogami. Nie opyla się takyyy byyznes. 7+(blachary) automatycznie wychodzą NAJLEPIEJ. ...I tak na rozwodzie CODY BIOS'u majooo te same. Nie ma to jak zwalić do laski.jpg Nasze karynki, ja wszystkie was dziewczynki wypompowac chce....na kase! Bingo la, bingo la.....biesz co chcesz.
 11. Jeśli masz takie podejście to twoja sprawa....bozia cię rozliczy. Komunistyczne normy PRL były bardzo wysokie.....jednak moje roczniki powoli opuszczają rynek wytwórcxxxy i masz napływ KLIENTÓW od WTYKANIA USB. ....jak się kasuje szkoły zawodowe to się potem ujem wojuje. STARE DZIADY nie majooo dzieci. Znikajooo szkoły fachowców. UNIVERSUM nie lubi próżni zapodaje flachowców. Masz USB wtykane i rachunki wyyeebane. Gdyby był rynek zasypany specjalistami to ceny byłby normalne. A tak zabrakło mleka sojowego, nie ma do cawy, to nie rabot
 12. Ciekawa jam jestem jak to definiujesz? Bo płacić się 'robolom' za syfną(pył/kurz/gluty/mamuty)robotę nie chce ale ceny uważacie za odspawane?! Poczekamy jeszczooo trochę jak reszta majstrów ODEJDZIE....roczniki po zawodówkach się już nie pojawiajooo.... Zacznie się tapetowanie do szafy....4 warstwa farby.....dobijanie kolejnych lusterek do ościerzy bo wieje.....dywanu na dywan. Z tym zapierdolem to pojechałeś. Nic to opinia 'corpopenera' to i się puchnie przy SDS+sie....gdzie kucie, bruzdowanie, walczenie że szczurami w piwnicy o dostęp do kabli/rur.
 13. Pulpa chlebopodobna w lewiatanie po 5,6 PLN. BILETY narodowego banku polskiego. Ciekawe gdyby to rozpatrzyć na zasadzie przedstawienia z ograniczoną ilością miejsc na seans. TO chyba dostawywująąą rusztowania warszawskie 'made by wiejska' a cena z 'tarasów' wyyyżysza bo tarcica podrożała. Takie FULL D wbijających się drzazg w pupęę dla tych coo na balkonieee. Czemu nie widzimy przedstawienia? Bo dym z opon zasłania. Aktorki dały w szyję i tyle je widziano jak żygały rano.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.