Jump to content

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,216
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

5,235 Świetna

About Tornado

 • Rank
  Kapitan
 • Birthday 02/08/1900

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm
  Mechanika Kwantowa
  VanLive

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ZAGRAĆ. ......zwycięstwo iluzją jest. .....wygrana pozostawia też przegranych. W którym kiosku ruchu przeczytałeś to ogłoszenie? Curwa, co za many. Laski sobie o faceta kłaki wyrywają na baletach. Sam oberwałem nie raz pazurem po ryju jak rozdielałem(szmaty). A tu pierdolisz kocopoły. Masakra. Odstaw komiksy.
 2. Ty oszukujesz. Ja oszukuje. Będzie UCZCIWE rozdanie. .....wygra lepszy. 'Zoska'. I? ...nikt Ci nie każe grać w tą grę. TIK TAK TOE......wygrywa tylko ten co nie zagra. ABY NA PEWNO?
 3. Gdyby ktoś nie kumał. Patrz Japonia. Łatwiej o złotą ścieżkę koksu niż o złotego kielona.
 4. No i jusz. Czekałem kiedy się pokryje sakrum z profanum. AVatar prawdę powie. Jedno nie przeczy drugiemu. Trzeba zainstalować KATALIZATOR. @zuckerfrei WYZYWAM CIĘ(TY szmato) na pojedynek. KTO PIERWSZY wyrwie @Dewajtis!
 5. Ustaw w się w kolejce. To wymierający gatunek. Co będziesz tłumaczył wolnym elektronom jak tego niedoświadczyli. .....bo oni tylko pośfirować(zamoczyć) chcą. Ciepło, wiosna. ....zanęcanie???
 6. Ptysiu....głupa palisz celowo czy jak? Och Karol. A co Waszmościu? Masz ochotę zrobić z Niej marmeeelade??? Ty brutalu. Lepiej od razu pytaj jaki ma garaż. Bo masz ochotę parkować Ferrari na jej posiadłości. Nocą będziecie odganiać motyle. Nad ranem parkowanie W Tyle. Na obiad dokładka. Dzikiego jeźdźca przekładka. Na weekend carocy polerowanie. Na pralce bzy...ie. Masz z tym problem? Bijemy pianę. Klawisze w fortepianie. Drynky....palmy.....koks w piwnicy. Licznik bije tej dzievicy.
 7. Gdzieszzz bym śmiał. * okulary to widoczna/OCZOBITNA wada genetyczna......słaby/uszkodzony wzrok to zagrożenie dla potomstwa. W milosc i jak na wojnie, wszystkie chwyty dozwolone. Maskowanie taktyczne tyyyż. I jeb przez łeb.....Ptysiu kolorowy Jedź na plac zamkowy. I powiedz: kolejka jest. Pan tu nie stał.
 8. Zmień łowisko. Okulary faktycznie psują IMAGE, ZATEM soczewki lub inne zabiegi do poprawy(co tylko się da). MOŻLIWE, że trzeba zmienić całość ZBROJI???! ....trudno. WYMIEŃ PANCERZ. ... jeśli bardzo kobieco to jest KWIATKI/ZWIEWNOŚĆ i inne takie tere fere....da się łatwo zaradzić. Skura/fura i komura! Blachary zawsze przyciągały facetów. Obcisłe skury itd. Wyzywający makijaż ANTY DZIEVICY. .. .głowa do góry. Obcisłe galoty i długie pazury. Niestety nie.
 9. Zdalne, zdalneee. Z daleka od ludzi....Z daleka od pooeebanych kobiet, z daleka od biedy....daleko do szarej codzienności. Blisko tylko dobrobyt i wycieczki na wyspy hula gula. W końcu JUŻ 30 lat prosperity to można folgować. Sami specjaliści od wkładanua USB.
 10. Ke? Przecież to typowy firewall. Siostra Niczym anioł podana na tależu. ....potem polecooom pytania o głód w 3 świecie....a co myślisz o tym/srym. I nagle bach. Inna, ładniejsza. Zuurokompas warjuje. ...gubisz horyzont....przeciągnięcie....pikowanie....gleba.
 11. Ale przecież oni 'WALĄ' metry!!!? ....to, że później drugie tyle poprawek to już drobiazg. Zresztą tu sami 15kilowcy w IT więc z czym do ludu?(trybuna). Szpachle, klej jest ok. Eee...czeeba ćwiczyć diament przed sezonem. Bełkot plamisty nawijać sikorkom ma uszy.
 12. Kup wszystkie na raz to prawdopodobnie ukręcisz rabat. Z Tobą jest problem, że nie myślisz liniowo tylko ekspresyjnie/wybuchowo. Generalizując popadasz od początku w te same pętle. CZYTAJ wszystko co jest o maratonie A nie sprincie.
 13. Oczywista. Z czegoś muszą wypłacać Social i rolować dług publiczny. Mnie się ten odklejony wątek zaczyna podobać. Niema nic o pukaniu..... płaceniu 50/50%....wersjach demo/homo nic wiadomo. Klej trzyma. Lajtowo jak za Gierka. Mebelki z PRL'u miło trzaskajoo w kominku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.