Jump to content

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,804
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

3,082 Świetna

7 Followers

About Tornado

 • Rank
  Podporucznik
 • Birthday 02/08/1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm
  Mechanika Kwantowa
  VanLive

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W sumie mnie to od jakiegoś czasu tyż zastanawia. Zwłaszcza w 'dziełach' z medycyną alternatywną i naturopatią. .......czyźźby rozłam ce^fa*ramy z woojkiem G? ....pinonchy see nebudiet? Ostatnio 'bot' YT* zalatuje Conradem Valenrodem.....taka rozkmina.
 2. Hmm. Czyli nic w core nie trybi. Za naradą braci? Za czyją naradą kupiłeś mieszkanie? Kto Cię nawówił do wykańczania domu. Film 'top gun' jest specyficzny. Zapytajmy o czym on właściwie jest? ... .. . O konkurencji? Wyzwaniach? Ryzyku? Dominacji w stadzie? Byciu liderem? Łamaniu regół? Teraz nakładamy zbiory na siebie. SPRAWDZAMY INTERFERENCJE PRZEBIEGÓW. .....I otrzymujemy gówno porównanie. ...czujesz to??? Skoro rys mamy, wypada
 3. Jeb i już po problemie. Samo zapłon następuje. Spawając piec(śmieciuch) trzeba zwracać szczególną uwagę na dolot powietrza. Najlepiej utworzyć zasyś z zewnątrz budynku. W przypadku niewystarczającego napowietrzenia pieca będzie się wydzielał CO. Zwany jako CZAD.
 4. Miłość za pieniądze. ....takie żądze. Papuga za grube tysiące. ......długa rozprawa. ..... dopiero zaczyna się zabawa. Rifi fi fi po 40stce. ....A z tego wynika, że taniej jeść z przydrożnego śmietnika. Panie bardzo tego nie lubią i grotę swą holubią. Małżeństwo to taka instytucja jak darmowa prohibicja.....kredyt umarł, daj nie żyje, nie masz szmalu to nie pijesz.(ruchasz NIET)
 5. W sumie to nie łowię na wętkę. ....jednakoż zanęcanie jest wielorakie. Natomiast nie spotkałem ani jednej aby całe spektrum 'spierdoliny' wysypała w zanęcaniu. .....mało tego, co po Niektóre miały fazy romantyczne dopiero na odejściu. Może to wynik, że same blachary celowałem. Tak czy siak można wyciągnąć od nich każde info, kwestia dopasowania tempa 'walcarki' i każda w pewnym momencie ma zapędy blacharskie. EXperyment też przeszła pozytywnie z qupą(brak gwiazdy niema jazdy) to jej sie dziwne oprogramowanie włączyło. Kobiety kochają po
 6. Nie, nie, nie. Z kąd Ty to wytrzasnołeś??? BRACHU wyssałeś z rury odkurzacza? Z tym progiem, to dobre jest. Najlepiej działa patent z tą niby roztytą koleżanką, lecz musi być w 3 osobie powiedziane, bez przekąsu i otoczką opiekuńczości. "Ostatnio jak ....... minęły mnie 2 młode dziewczyny. Tak strasznie wyglądały z tą nadwagą. Jedna to chyba miała problemy z chodzeniem, strasznie sepleniła od zadyszki. Kilka kilo A jaka ogromna różnica. Ciekawe czy ona sobie kogoś znajdzie? No nic nie moja sprawa." ... .. . ......t
 7. Nie bez kozery nazywane to jest strefą komfortu. Strefa charakteryzuje się osadzeniem w czasie i przestrzeni. Skoro przestrzeni nie zmieniany(narazie)to czas należy zaktualizować. Proponuję zastosować taktykę lusterkową ze standardowym tekstem pań. "Kochałem Cię taką jaką byłaś na początku, teraz nie wiem co cXuje".
 8. Bez wstydu. Sprytnie trzepnołeś elokwencją budowlańca. Sza Cu N. .....jednak Tu chodziło aby zwizualizować sobię minę laski kiedy np załata 'drzwi' owym komórkowym betonem. I nie wuuuujerzdrzaj mnie T u z suwakiem log....dobra?! ....A jak sam chcesz psuć własny wątek to ja z ryjem ino raz tyż siee pcham. Wracając do ogarniętych na 'sępa'. Kobiet. Lokalizacja lokalu jest właściwa do czasu kiedy były budowane. I gówno ma wnuczka do gadania gdzie babcia kopyta wyciągnie. Co to za pierdole nie jest, że majętna baba to
 9. Trochę siech tych mieszkań po 'babci' na oglądałem. I teraz tak. Nic z powyższego nie zatrybi. .....algorytm. Skoro rodzice nie zapewnili przewodu aby dziecko miało ułatwiony start, to znaczy, że proces spadkowy jest na 'SĘPA'. DORABIANIE SIĘ nie istnieje. Babcie/dziadki obecnie mają mieszkania socjalne wykupione dzięki reformom w spółdzielniach bądź dewaluacji 89r. Zazwyczaj jest to zabudowa którą zgodnie z projektem powinna być zepchnięta buldorzerem dawno temu. Stan tych mieszkań zazwyczaj(95%) był jakby babcia tam narzuciła klątwę hipergrawita
 10. Lek...? Już jest od dawna. Nazywa się: ciężka praca + odwleczona gratyfikacja. Jest to przeciwieństwo kredytów/debetów/najmu długo terminowego. ......A tak deficyt i dług publiczny rośnie. .....życie na kredyt do 40tki później obóz pracy(której zazwyczaj nienawidzi 90% społeczeństwa).
 11. Jakby coś/ktoś miał chęć na satyre w temacie to zapodaje: ....traktować jako wstępny model ramowy. Przeciw działać 'tyraniiii' bez rozkazu. Zalecane takt y ki Par Ty za n ckie/kameleonizm/wielo po-sta cio w ość.
 12. REASUMUJĄC wątek. Polecam obejżeć film "Pan władca życia i śmierci". Szczególną uwagę zwrócić na scenę z kontenerem morskim pod wiaduktem. .....właściwie clue, otoczenie tła odpowie na wszystkie pytania spiskowe/polityczne.
 13. Dług publiczny. Piramida ponziego(emerytalna). ....władza deprawuje, większa jeszcze bardziej. Wyobraź sobie, że z dnia na dzień wracasz do realiów 1986 roku?! ....rewolta jak NIC. Ludzie przyzwyczajeni do "lamerstwa i nierubstwa" w osnowie smartfonów. Zatem trzeba wprowadzić zbocze opadające fraktalowo. -1, -0.8, -0.3......tylko to w sumie od kapitalizacji zabrali już 2.1....coś nie jasne?
 14. Można?! Jeżeli ktoś rzadko robi 2 to słyszałem o wersji z domestosem. Lejesz domestoś po ściance porcelany, tworzy się warstewka tafli powierzchniowej i nie trzeba przez kilka dni spłukiwać, można sikać. + wylewka wody z pralki do wanny aby we wiaderko nabrać i do kibelka lać zamiast ze spłuczki. Oczywikx to projekty naszych kochanych pań. Pod zalewem miska zamiast syfonu i można wylać pod krzaki, np pod porzeczki na soczek. Kiedyś w Wenecji, straszna kolejka była do kibla w macusraku, notabene mnóstwo kobiet na męskim(dziale). Co jest curwa? Zalu
 15. Quatro? Jakiś sylwester akademicki. Poszły trzy paczki jajek po 10, zatem na głowę wychodzi 5 sztuk po 30 groszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.