Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2038
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2186 Świetna

5 Followers

About Tornado

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy
 • Birthday 02/08/1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Recent Profile Visitors

2763 profile views
 1. ANO: NA dobre i na złe! Jak zło od 'baby' to facet ma wspierać. Jak od faceta to baba spierdala. Lecz spoko, Uniwersum dąży do równowagi. Niebawem prawdziwi faceci wyginąŁŁŁ i zostaną sami Gentlemeni. .... z tym, że bez forsy..... (takie ciepłe kluchy bez szmalu na pieluchy) WTEDYK SIĘ POŚMIEJEMY!
 2. ? To oczywiste jest. Jego pragnienie podświadomości jest właśnie takim 'Ziutem' się stać.(przez brak dup obecnie) Tonacja świadczy, że to forma dokumentu.
 3. Ciekawym, na jakiej podstawie ta opinia wydana została? Może powodem było:standartowość, opieszałość, typowość, proponowanie 'dryynka', SZAROŚĆ w masie, pytajnikowość(CZY zatańczysz? skąd jeśteś? często tu przychodzisz?.....) WCALE SIĘ dziewuchom nie dziwię, jesteśmy/byliśmy nudni do porzygu.... No i zasadniczo poza burdleeem to hybba coeeenżko znaleźć lepsze miejsce niż DISCO NA WyrywaniE DUP?! .......jednakoż jak ktoś hceeee ćwiczyć omawianą w bibliotece to droga wolna....
 4. Hmmm? .....generalnie Misiek to coś.... Ta. Solary na dachu Ula masz? Comurcowy satelitarny? Ponton pod kolor lakieru? ...o szachach nie wspomnę..... .....wyciągarke.......???...... ......hromowaną rurę.....???.... Tak to Misiek hwalipięta o tuningu nie pamięta. Na fajfy się wybiera, nie dobrawszy lakiera. Sztywną ramę ma podwozie lecz zapomniał już o mrozie. Ciska, włącza przełączniki, pokrętłami reguluje, futro w ula swe pasuje. Szybka lewa, szybka prawa bo szykuje się wyprawa. Pucu felga, pucu klamka, może jedzie jaka koleżanka. Do lodówki zapas miodu, byle ul gnał do przodu. Z tylnej osi piachem sypnoł i sąsiadom jeno kwiknoł. Zaraz wracam me 'somsiady'. Sprawdzę tylko autostrady. Prawą łąpą dusi gaz! W sanatorium walić CZAS...... 3 min później...... I .....300km dalej. .....curwa gdzie skierowanie???? Mocium panie skierowanie ma włączone zaleganie, za regałem gdzieś w sypialni, między stołem A krzesłami, tuż pod mapą i planami. .....przycisnięte paczką gwoździ, boś remontu nie pouczył tylko się po świecie włuczył..... paprrrpa...
 5. I sam się nigdy nie dowiesz, jeżeli z boku ktoś Ci nie powie. Z analizy sytuacji(na podstawie danych co zapodałeś) są widoczne dwie/trzy sprawy. NIE PCHASZ ZNAJOMOŚĆ I NA DALSZE TORY. TRACISZ OBRAZ KOCHANKA W OCZAH SAMICY. ROZMOWA JEST ZBYT DŁUGO LOGICZNA CO ZAKŁUCA ODCZYTYWANIE SYGNAŁÓW ZBOCZA OPADANIA/WZRASTANIA ZAINTERESOWANIA. AMEN. 😕
 6. To twierdzenie jest nie prawdziwe. Z zasady nieoznaczoności, stałej Plancka》 przypadek nie istnieje. Z samej nieoznaczoności faktycznie mógłby wygenerować się jakiś losowy 'cosik'. JEDNAKOŻ samo obserwowanie 'cosika' jest twoją zamierzoną ingerencją. Z 'placka' dodatkowo wynika, że wielkość 'cosika' jest proporcjonalna do /\t obserwatora. ZATEM PRAWDĄ JEST TYLKO iż masz całkowity i jedyny wpływ na pomiar którego dokonujesz. MYLNIE jest to interpretowane z wynikowością pomiarową oraz ingerencją W 'cosik' mierzony. ... taki przykładzik nadinterpretacji..... : wybierz dowolną liczbę całkowitą różną od zera. Tak powtórz to działanie 9 krotnie. Dodaj do siebie te liczby. Natomiast teraz odejmij te liczby od siebie. Wynik powinien Ci wyjść =0. OTRZYMUJESZ WARTOŚĆ pomiarową, przeprowadziłeś proces obliczeniowy. Wykonałeś pracę. Zurzytkowałeś energię aby otrzymać wynik =0. PUŁAPKA JEST W MYŚLENIU TU: CZY NA POCZĄTKU PRZED MIAŁEŚ =0 ??? NIE. NA POCZĄTKU NIC NIE BYŁO, BO NIE ISTNIAŁ OBSERWATOR UKŁADU. ........mylnie 0 jest kojarzone z nicością.... ......to jest to słynne przypadkowe działanie, gdybyś nie liczył nie miałbyś 0, skoro policzyłeś to masz 0. CO MASZ W OBU PRZYPADKACH? OBLICZENIA/BRAK OBLICZEŃ. ...... przeprowadzanie procesu celowego braku obliczeń jest OBLICZANIEM........
 7. WIEMY! 102%!!! KIEDYŚ tak miałem oczy zarośniętę pizdomhem myszki, że tyszzz piskałem 'to fikcja literacka'. DZISIAJ JEDNAKOŻ inaczej interpretuje sytuację z czasów 'INWAZJI zawodowo, NA OBCE DOMY/ŻONY/po prostu kobiety' oraz ich samców . .....przykłady: jakaś 'marynażowa' całkiem jeszcze zdatna do spożycia(podczas INWAZJI służbowej) DZIWNIE się czohrała o nierdzewną poręcz przed swym domem. ....jej wypowiedzi pominę bo do dzisiaj mnie telebie jak sobie pomnę..... Moje skojarzenie w tedy: co Ona n ma owsiki w dupie? Jakaś stańcja, po otwarciu drzwi, wypełza zmanierowana studentka. Coś tam gadam służbowo i przystępuje do INGERENCJI z brudnymi kaloszami w cudzą czasopstrzestrzeń. Nim się obejrzałem było ich z 5 sztuk. Powypełzało to z pozostałych pokoi. Na wzajem jedną przez drugą dupę zaczęły zawracać: co SĄDZĘ o związkach, wierności.....itd! Lecz oczy pizdomchem zarośniętę..... ...... aaaa tą statystykę można oprzeć o dzielnice PATOLOGICZNE/NOWOBOGACKIE/CENTRUM MIASTA(taka wioska z tramwajami).
 8. NO TO JEST TYPOWE PIERDZIELENIE. ŚW jak to napisałeś 'skraaatem' nie są tylko techniką kopnięcia/pchnięcia czy jebnięcia z bani! Jest to teatr mechapsychiczny jaki organizm ludzki SZKOLI się aby odgrywać przedstawienie zwane życiem. NP ODDYCHANIE. A CO TO TAKIEGO takie tam ODDYCHANIE. No w sumie wdech i wydech. Gdyby 'sklepany' znał ten wdech/wydech to by nie był spięty i nie ciskał się panicznie na linie strzału, notabene wyłapanego z głópoty. Bo się nie spodziewał? .....a czego się spodziewał sadzając dupę między faceta/facetke?..... TROOOJKĄTA?! KOLEJNE SW dają/potrafią dać nawyk natychmiastowego rozluźnienia. Porównaj sobie uderzenię pięścią w ścianę betonową oraz w pęłny balon leżący swobodnie na tafli wody. .....tak tak dyskoteka to nie tafla H2O..... .....jak się nie potrafi pływać to i kaczce woda za rzadka.... .....ćwiczenie dla wszystkich chętnych kanapowych ignorantów co nie próóóbowali SW: przejdź przez ŚCIANĘ betonową pomijając opcję drzwi i okna. RÓWNOWAŻNIE opanój przechodzenie przez kartkę papieru A3/A4. /przez, nie po niej/ Powodzenia mięczaki.
 9. No a Ja to co mam robić? Towarzyszu Generale co tam co tam? Czy wszystkie buzie już roześmiane i będzie tańczył Pankracy z panem?
 10. NA WSTĘPIE dodam iż średniomiarodajny bedeeem, bom w wieku 'hucznym' nie raz się z ohroniażami wynosił na zewnącz 😕 ZASADNICZO TO najtrudniejszą techniką walki jest nie dopuszczanie do niej. Rozumiem przez to eliminowanie potencjalnych sytuacji. Kolejne nie stawać w obronie bez potrzeby(zwłaszcza przy takiej masie lub psychice). Następne przeanalizuj tą pańcię z pod kocyka i swoje oraz otoczenia zachowania, bo tam jest gniot taktyczny. CO do sztuk walki .... technikę odwrotu masz opanowaną teraz czas na ofensywne nurty. Z ciekawostek Ci zapisał iż Disco to potencjalnie najłatwiejsze terytorium do ogarnięcia. WYOBRAŹ SOBIĘ REWIZJĘ OSOBISTĄ W TESCO, W POMIESZCZENIU 2/2 M2: dwa typy(miski ohrony+ ja/misiek+takie małe hybotliwe cós jak Ty)....... to jest spina dopiero....... AAAA temat się nakręcił za 24 PLN źle skasowane na kasie.
 11. Amen jak ŚLIWKA w kompot. Teraz jeżeli na ciało działa stała siła, lub działające siły się nie równoważa to ZACZYNAMY PORUSZAĆ SIĘ jednostsjnie przyspieszalsko? Skoro ponoć jest znanych 6 rodzajów pól w uniwersum to wcale nie oznacza, że któres nie stawia oporu kwantom energii. ZATEM CUMAM CO MIAŁEŚ NA MYŚLI PRĘDKOŚĆ GRABBBBICZNA!!! POZATEEEEM PROSTY przykład rozumowania: poruszać się z prędkością światła i poruszać się z prędkością światła po okręgu. LINIOWO prędkości są takie same, ale w układzie pomiarowym otwartym to zupełnie RUŻNE prędkości.
 12. Czy Ty przeczytałeś coś nabazgrał??? ???? Rozbijając lustro kwantowe..... Na wszystko co potrzeba ma kasę..... O nad programowe się pyta..... Narazie czego jesteś tyranem ekonomicznym bo o wszystko się prosiła.... Znęcałeś się ekonomicznie..... .....sie pyta A nie podaje argumentów.... .... I Ty wielki panicho jej łaskawie pozwalasz/zarabiasz...... ISTNY CRYMINAŁ STORY. BOMMMBA, mucha nie siada.
 13. @Stary_Niedzwiedzmogę? Dziennkiiiii. JPRDL. @Vstorm no sorry, ale gówno zrozumiałeś. Dałeś sobie wbić do łba, że tak jest. Tak wcale nie jest. Primo nie doświadczyłeś całego tego szajsu empirycznie. Osiadłeś na laurach. I jak kisiel w garnku stygniesz. Ostatnie zdanie z 'cycatum' dekodujemy jako: Jestem obecnie słaby, nie potrafię sobie poradzić z prawami o które opiera się system, nie szukam pomocy czekam aż mi skapnie z dachu. GRATULUJE POSTAWY CIEPŁEJ KLUCHY. /nie, siłka i kondycja się nie wlicza bo to jeden z wielu programów świadczących o atrakcyjności samca/ Zasadniczo to kobietki by zapodały(PO PIJAKU), że leży i kwiczy u Ciebie zaradność.
 14. ??? Nadzorczyni! Co Ty? Surowego szpinaku pojadła? Czy weselnej prymuchy poprubowała? A te słynne maślane oczy patrzące w niebyt, to co? ......dziwne, że u każdej wyglądały tak samo?!.... 10-20 min, jeśli płyny rdzeniowo/muuuskowe zostaną zalane mieszaniną hormonów, a pańcia ma kisielum pod dekiellum.
 15. Dyrdymały PANIE prawisz Teoria Einsteina jest założeniem statycznym do dynamicznego uniwersum. WYCINKIEM myślowym. NIE ma idealnej próżni, za czym teoria pustej przestrzeni jest fałszywa. Samo umieszczenie obserwatora w próżni idealnej, jest jej zakłuceniem. Uniwersum jest wypełnione cząstkami egzotycznymi. Obecnie połączenie fizyki relatywnej z mechaniką KWANTOWĄ pozwala uzupełnić pewne dziury w ideologi kosmosu. Od kilkunastu lat rozkminism te pierdy i czaie o co Ci comon. Sam lubię zapuścić wir fantasmegoriiii o uniwersum. .... ostatnimi czasy temat latających viman i wojen termonuklearnych przed powstaniem cywilizacji hinduskiej śledzę sobie pogryzając hypsyy.....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.