Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1798
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1858 Świetna

5 Followers

About Tornado

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 02/08/1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Recent Profile Visitors

2412 profile views
 1. KUPA! ŹLE SŁYSZAŁEŚ. NIE DA SIĘ WEJŚĆ DWA RAZY DO TEJ SAMEJ RZEKI. Tu odgrywa istotną rolę linearne pojęcie czasu oraz wynikowość procesów/akcja-reakcja. Jeśli raz cisniesz palucha do kontaktu zapewne Cię kopnie. Ponownie tyż zapewne. I TERAZ INAUGURACJA. UCZYSZ SIĘ, ŻE TO KOPIE LUB JAK MUSISZ/CHCESZ DŁUBAĆ W GNIAZDKU STOSUJESZ ODPOWIEDNIE NARZĘDZIA I ŚRODKI OCHRONY. NIESTETY DO ŚRODKÓW OCHRONY zaliczają się również NAWYKI! TE natomiast koduje/rekoduje się długo. OJ KOMPADRE. NIESTETY ALE na dwoje babka wróżyła. NIE do k o ń C A to prawda. Po czasie ludzie idealizują A 5 roków razem w tym układzie odniesienia to On był całym jej światem. RACZEJ obstawiałbym różnice w dojrzewaniu i zapotrzebowaniu. ONA JUŻ puła 20-25. On jeszcze 15-20. Poprostemu przestał być z jej bajki.
 2. Jak żeś na to wpadł drogi @The Motha'sonie??? BIORĄC POD UWAGĘ WIATRY(dowolny powiew/H2S też zaliczamy). RACZEJ 'Kompadre' szykuj się do operacji pustynna burza. To początek końca. Tak jak brat @The Motha wspomniał ból zęba to rozkosz ciemnej strony mocy, po takiej akcji: jak dzieciak zacznie beczeć to zrobisz wyjazd z haty? SŁABO.
 3. Taaaa? Bijesz pianę? KONFRONTACJI NADSZEDŁ CZAS. PAKUJ WALIZKI. Szukasz jakiej kolwiek roboty ze znajomością języka. Wypindalasz z chaty. MACASZ TEMAT. MACASZ. MACASZ. POWOLI ZACZYNASZ KUMAĆ JAK ROBIC CIASTO ŻYCIA. ....nikt za ciebie nie ugniecie masy do wypieku aby smakowało.. ....tak jak nikt za ciebie nie uczył się chodzić......
 4. ONA MA siłe! W rodzoną, lecz gość nie ma przyrodzenia. Ale w czacie temat? ....sie kumy zastanówcie po co ona to robi?.......
 5. CZYTASZ SYTUACJE z nie tego obserwatora!!! Przeanalizuj tło.
 6. Tak luźno, niczym sraczka z znienacka. Jestem na czatach i .....? Przyszła z znienacka jest i owa sraczka. CHCIAŁEŚ ustawić linie frontu lecz wróg nie podszedł do umocnień ZATEM bitwa się nie odbyła. Cały przemarsz wojsk jak kasza w piach. Ale co by była za BITWA?!.... niestety nie dowiesz się. BOŚ NIE ZAGRAŁ!!!
 7. OGÓLNIE TO już po relacji. Dietę misio zmontował będzie na kogo zwalać. Jak Marek na cukier od poniedziałku...... Na te chwilę....to ty sobie się staraj/sraj/skikaj/zabawiaj. Nic nie kumasz. Robisz za pajaca tylko takiego z dawnego cyrku. ATLETA OD KOTLETA POD KRĘCONYM WĄSEM, POPRZECZNIE PASIASTY KOMBINEZONEK MIAŁ. HOW HOW HOW. ....curwa ale kyrk.... Przedstawienie zacząć czas ino raz. Zanim w piesku zdechnie gaz. Tak serio, ta część rozmowy horyzontalna obok siebie o z obojętnieniu ze strony pańci to test czy latasz jak pies na uwięzi mimo iż ona jawnie powiedziała 'OLEWAM CIE'. REASUMUJĄC w nagrodę za olanie urządzasz cyrk(emocje)w temacie gdzie od dawien dawna, była to tajna broń kobiet! SEKSAPIL i przez żołądek do serca!!!
 8. STYL PIERDOLET JEST INO BEZ ZNACZENIA. Jedynie zabarwienie ma sens, jeżeli zabarwienie jest ciepłe to daleka orbita, natomiast barwa zimną to 'spadaj klocu'. 2 godziny? Miałeś dobre udochowione bardzo sympatyczne niunie ZATEM. GRATULACJE. WEDŁUG MOICH osobistych pomiarów droga kątowa pomiędzy stanami to jakieś 15°(miła/wredna jędza). ZMIANA KĄTA WIDZENIA. Natomiast czas zegarowy minimalny jaki osiągnąłem to 20 min. CZY OSTATECZNE zerwanie miało nastąpić o 18, ZATEM jakim prawem wychodzę z wyra o 17`40?! SKORO KONIEC TO KONIEC. EEE nie bo przecież pańcia sobie ustawiła na 18. Wiecie, że te 20 minut spędziła jakby tematu nie było?! NOSZ COORWA JAKIE ONE SĄ PRAGMATYCZNE!
 9. NIESTETY ale Cię rozczaróje. Jeśli ma odpowiednią kasiure że swojej podstawowej pracy to w zupełności wystarczy jak ZNA telefon do odpowiedniego fachowca/majstra. UZASADNIENIE NA PRZYKŁADACH. 1. Kiedyś na garażach sąsiadka zapodała: wreszcie mąż się wziął i załatwił.(najoł fachowców i zrobili) 2. Z terenu, obca baba: mąż musi to załatwić(problem z czasów pracy w terenie) 3. To jest skrajny przykład z zapadłej 'comuny', dla wielu pewnie nie do z interpretowania bo zmienił się stosunek siły pieniądza do rynku krajowego, lecimy. PEWIEN gościu był PIERWSZYM LUB CHIEF'em na dużym statku. Rejsy długie. Taki któś musi ogarniać wiele dziedzin bo statek nie podjedzie na oceanie do stacji wymiany opon. JEDNAK PO REJSIE W DOMU TO NAWET GNIAZKA NIE POTRAFIŁ DOKRĘCIĆ CZY KRANU NAPRAWIĆ. OGÓLNIE TO DLA młodego nie pojęte było(wtedy mnie). JAK spoglądamy oczkami samicy to widać jasno, że nie może rzucić bo kasy nie będzie, sama nie naprawi, ale jej się trafił typ ona go naprawi swoją miłością(ta jasne) i tu pojawia się ta miłość czyli nocne/garażowe/działkowe/parkingowe ataki SEX'em. CURWA ALE BYŁEM MOOOOOLTITOOLEM NIECH TO zardzewiałe drzwi ścianą . OŚWIECENIE BOLI potem Mnie wyzwoli(mam nadzieje). ??? Przykłady jasne? ....aha.... jak półświadomie zacząłem korzystać z precedensu 3 to mnóstwo problemów odpadło. ZATEM PANY BRACIA bez żadnych obaw robić kasę i NAPIERDALAĆ fachowcami. Niunia spakuje tobołek to i usługi znikną a to jej się nie opyla. ...... pitu pitu...wcale nie skrajny lecz żadki niczym kamyk w strómyku.
 10. LECISZ W KULKI CZY O DROGĘ PYTASZ? Czytając formę tła, od razu wnioski same wyskakują. 1. LAMENT który pociskasz o przeszłość, nic nie ma wspólnego z teraźniejszością. 2. Szkoda, że wcześniej nie zaznaczyłeś bujnej przeszłości samiczki. ........ Ad1. ZWALANIE WINY NA SIEBIE ZA przeszłość jest bez celowa. Obecnie jesteś sam kreatorem swojej rzeczywistości. Masz nowe doświadczenia/wzorce. Twoja analiza opiera się o empirykę A nie bajki:babci, dziadka,cioci/wujka, matki_ojca, pani w szkole. ZATEM PRZESTAŃ 'MAMEIĆ' tylko klasycznie zważ sytuację, w wyniku przeprowadzonego pomiaru zacznij podążać odpowiednio zmodyfikowaną drogą. Ad2. Nie zastanawia Cię nic? Takie frazesy jak: wierny jak pies, ślepej kurze ziarno? Ok. Może to jest super niunia. Tego nie wiem. Na pewno jednak jeśli nie ma choroby psychicznej(ukrytej)to mechanizmy ewolucyjne ma takie same. .... Poskakałam sobie po nocach, teraz pora na stabilizację. Będę królewiczówną a misio NIECHAJ zapierdala na mnie. ...... Tak po chłopsku. Zaobserwój kiedy jest sex. Kiedy(okoliczności)jest awantura. W jakich przypadkach jest inicjatywa samiczki.(podpowiem kiedy jej na czymś zależy) REASUMUJĄC. Jesteś już tak zaogniony, że normalnie tylko wżątek wysoko ciśnieniowy powoduje odczucia. 100°C nie działa. Potrzebujesz 130°C. TERAZ OSTATNI LAMENT. Jak jest awantura to jest awantura, potem spokój, burzliwe namiętności. KÓŁECZKO cyklu zatacza krąg. Czaisz? NIE STETY facet dąży w życiu do liniowej równowagi. .... Stycznia do okręgu pasująca wam obojgu już dawno minęła. NATURALNE SĄ TWOJE PRZEMYŚLENIA I CAŁKOWICIE LOGICZNE. NUDĄ ZACZĘŁO WIAĆ. NIE WIDZISZ WDZIĘCZNOŚCI OD PANCI. ONA NATOMIAST ZAKŁADA, ŻE JEJ SIĘ TO NALEŻY. Na początek sprubój nie reagować na awantury. Zwarcie styków gwarantowane. Następnie odcięcie kasy....
 11. NO WRESZCIE! ...a mniej bananowego nie było? ..a tak pszczółki do miodku lecą. BRAWO TY!!! ADVENTURES NA MAKSIURES?! ŁĄKI GÓRY LASY, biere kompa i na wczasy. Kierunek 'stolnica' namaszcz go u góru sekty.
 12. NIESTETY TA SENTENCJA JEST NIE PRAWDZIWA. TYLKO TOBIE się tak wydaje. Gdzieś w pierwszym poście siedziało Ci sprawdzenie co by było gdyby. ZAZWYCZAJ JEST TO moment w którym facet podświadomie czuje zachwianie równowagi związkowej ale jest tak ugotowany, że nie widzi początkowej temperatury zupy w której pływa. Zatem nie jest w stanie ocenić rzeczywistości. Codziennie zakładamy maski. Obserwując obiekt dzień po dniu delta pomiarowa jest znikoma. ...... Nie będę pociskał ale według mnie to jest stosunek wkładu w relacje jakieś 20/25% do 80/75%. Zaczyna się równia pochyła. Czy zaobserwowałeś zmiany w ubarwieniu piórek samiczki? Inny look? RZECZY które kupuje A z Tobą nie wkłada/wychodzi/POKAZUJE się?
 13. O JO JOJ. BYŁO mówione wacpanu, że będzie bolało, nie słuchaleś. Ciężko prawda? Krawat nie pomógł? FACET W MEBLOWYM CAŁY DZIEŃ CHODZI DO ŁÓŻKA Z KOBIETAMI. POKAZUJE. ZACHWALA. NAWET ZAHĘCA DO SPRÓBOWANIA CZY WYGODNE. KOBIETY do wyra Cię prowadzą bo sam nie możesz trafić/dojść/Alzheimer? (oczywiste heheszki) Tak jak w MEBLOWYM facet zawsze zachęca(W pewnym momęcie to wieje nudą/rutyną). Zatem pochwal się ile razy wskoczyłeś lasi do wyra i ostentacyjnie odmówiłeś jej BZY BZY? Nie wspomnę o wyproszeniu gówniary za zachowanie(nawet do drugiego pokoju)[mina bez cenna]. TERAZ DZIAŁA NAWARONY! ILE MIAŁO, ILE UDAWAŁO? W % poproszę...... co?...... nawet nie zwracałeś uwagi?
 14. SERIO? PRZEZ 10 lat bez kaloszy. AMINO KWASY SĄ tak Wymieszane jak WRONY na słupie telegraficznym. Jesteś jej niewolnikiem. Postawmy sprawę jasno. Pańcia ma Cię w dupie i potencjalnego potomka. Od tylu lat nie zaszła??? Ewidentny koniec relacji jest za rogiem. Jeszcze napisz iż przygotowujesz cały Staff aby niunia mogła się nawpierdalać. COŚ MI TU ZALATUJE. Czy przypadkiem ona Ci nie 'madkuje'???
 15. =》 1True. 2True. Marek wyraźnie w audycji zapodał:"po jaką cholerę wy im to mówicie"? "Ta wiedza jest dla was poza forum żyj jak zwykły Janusz". CZYLI jesteś po fazie"zardzewiałym szpadlem w ryj", obecnie odpalił się Donkihot. Brawo Ty.(ironia jakby co) Audycja do odsłuchu ponownie./ tło audycji z laską w brudnym kiblu drącą mordę/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.