Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1707
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1748 Świetna

5 Followers

About Tornado

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 02/08/1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Recent Profile Visitors

2244 profile views
 1. NO ZAJEBIŚCIE! `Toże` teraz rad, ze: sobie ebnołeś nico WOLNEGO . Najwyraźniej masz nieco pokrzywioną/zmodyfikowaną definicje wolnego. Kawał dobrej roboty(archeologia literacka), świadczący o wartościach STAŁYCH/Nie zmiennych już dawno temu. Fajnie jak ktoś tak za mnie odwali fuchę. Łącze się w ŻALU:`Bardzo mi przypadł do gustu`.
 2. Czuje się zeszmacony!!!/ za bardzo generalizujesz/ No dobra po za tym to masz 99% racji. Obecnie kładzione instalacje `ele` w `doicZ Landzie` przypominają "DISCO Stodoła". Ewidentny brak Lwowskiej Szkoły Sztuki Rzemiosła.
 3. Ciekawe to co nie? + NO raczej! I teraz. Kobieta zawsze dąży do monogamicznej relacji. Jednak pamiętać wypada iż zazwyczaj/zawsze tylko od strony samca. Jeśli ktoś uważa iż FWB będzie trwało wiecznie to ....... Laski nie testują jeśli nie są zainteresowane. I finalnie skąd u niej w głowie taki pomysł skoro nic o tym nie gadałeś..........przecież inna szmata nie położy łapy na Twoich zasobach.....
 4. Najwyraźniej pojęcie morgi, Boryna, taczka and literatura obowiązkowa jest passeee ee. Znów te 300`uwki bo niby taki studenciak skąd weźmie? Przecie nie zredukuje ilości dżemu do wartości ujemnych na moto godzinę? Bycie ogarniętym/przyczynowość skutek/magiczne pojawianie się `300` to już przecież bajki. Zupełnie nie związane ani z siłą pieniącha ni charakterem. Oj oj palce bolą od fortepianu.
 5. Zasadniczo to OWA Dama musi być??? No właśnie jaka? Wytrzymała fizycznie, stosunkowo młoda, empatyczna, żyjąca innym dodatkowymi wyznacznikami, dynamiczne godziny pracy......... A zapałki to zdjęcie łątki............no chyba iż faktycznie jesteś PIROMANEM?!
 6. ZMODYFIKOWAŁA. Po `prostemu`, co ci to przeszkadza, dajesz czadu, laska się nakręca, korzystasz i ewentualnie rozglądasz się za INNĄ. Wygra lepsza! Ot cała tajemnica. O tym zapomniałem.
 7. Zasadniczo wszystko kręci się w koło dupy. Jeśli ktoś uważa inaczej to pomylił drzwi wychodząc z matriXa i wlazł ponownie bez wyciągania wniosków/doświadczeń/refleksji. Nawet gdyby jak `Brat @Bonzo założyć`(co nam szkodzi) iż tylko się obcuje z FACETAMI a Kobiety to ........! Jest się bardziej w czarnej D, niż asfalt w rafinerii podczas destylacji. Każdy facet jest pod wpływem interakcji jakiejś tam kobiety a obcowanie z nim jest pochodną emocji wywołanych przez samicę. Podtrzymywanie/zagajanie przez samicę pierwszego kontaktu jest stosunkowo rzadkim zjawiskiem, około 5% masy łownej. Zatem jeśli się neei wystawiałeś na odstrzał(łowy) to sytuacja jest bliska zeru. Kobiety za pomocą neuronów lustrzanych wychwytują twój stan `EMO` i co najwyżej będą miłe w wyniku konfrontacji. Zatem opisana sytuacja jest raczej podwiana DESPERACJĄ rodem bajek DISNEY`a. NO tu ewidentny brak zrozumienia dla tańca godowego. Uroczo to można puścić na wolność kupkę w porcelanowe oczko lub bić brawo dziecku korzystającemu z nocniczka. Uroczymi uśmieszkami obdarzają się puchowe kotki pomiędzy sobą. ......ble ble ble. Chyba na myśli miałeś SZELMOWSKI UŚMIECH?! No raczej. laska się sama dla Ciebie nie wyrwie. Bez orania wobec jej Twierdzy na salę tronową się nie dostaniesz. Robienie podkopu do jej komnaty Alkowy jest również działaniem `zbrojnym` którego jesteś PUŁKOWNIKIEM. Nie słyszałem o zdobyciu jakiegokolwiek obiektu umocnień jeśli nie było próby przejęcia/zdobycia. Bio chemia, wszak to działania zaczepno-wojenne `pumpka` działa w trybie TURBO. Chyba nikogo nie dziwi? Raczej odczyt takiego stanu można odebrać jako jestem nią ZAINTERESOWANY, a skoro nie dostałem jeszcze liścia Ona tu stoi, poświęca dla mnie czas, zatem manewr powinien się udać. `Bajeree e` trzeba trenować wszędzie nawet idąc po zapałki do pielęgniarki w domu Staruszków. To pozwala uniknąć braku płynności w komunikacji.
 8. Ktoś tu ma nie dobór. `Księmżniczka` nie ma ochoty się starać i szuka usprawiedliwienia. Orgazmów jak na lekarstwo, inwestować się nie chce, niczym podkłady kolejowe. Misio ma `byyyznes plana` nie uwzględniającego produkcji tarcicy z materiału o niskiej kowalności. vs /{w cytatach wyrzygałem za królewnę `zamkane` ogonki] Najwyraźniej ciśnienie podniesione. Nie przypominam `soouuuubie` aby kiedykolwiek Brat @Ragnar1777 posługiwał się mentorskim podkładem reklam. Zatem wynika jasno iż właściciel `aVatara` z walącą po oczach kolią, merytoryczną zawartość masowego przekazu wchłonął niczym gąbka rozlany soczek Buniii(Aronii/Wiśni/Spirytusu).
 9. Chahhhh. Tajemnica klątwy z doliny węży. Całą operacje "Stalingrad" ciągnąłem na pewnym patencie, ale to insza ....... Dziadek( z forsą)+(doświadczeniem){w takim układzie] fiknie małży jakowegoś ALWARO np na urodzinki. Potem ona będzie wzdychowywać kilka miechów/tygodni i nagle wpadnie na niego przypadkiem obok kawiarni i ........ Wrażenia bez cenne, za wszystko inne DZIADEK zapłaci kartą MasterCard bo cóż on może jej dać? Jak nie cukiereczki?! Co dostanie w zamian? Chmmm? Spokój Spełnienie. Satysfakcje. I wiele innych odczuć LIDERA których wy kobietki kompletniiii nie kumacie.
 10. I tu jest sedno a właściwie 1/2. Zawsze do `flukania` wybierałem Kobieciny które potencjalnie nadawały by się na matkę dzieci(wpadka,załapanie.ITD). Zatem to później ułatwia dotrzymywanie paktu z DIABŁEM. Niestety Samiczki nie potrafią doceniać swojego `KksiecimA` myśląc /myląc swoją ZAJEBISTOŚĆ z posiwięceniem się dla ksiemżniczki żony/małży. Potem jest bek. `Pardonetti` pierwej jest rozwód. Bek. Jakby się facet nie starał dupa z tyłu.
 11. Kiedy i GDZIE?! `Aproposs s s ` dziś walnąłem anty testa w klimacie na `SKRZYDŁOWEJ` identyczna reakcja, `foszek`(LA FOCH), `GÓWNOBURZE` i obarczanie o brak ........(wstaw dowolne)...... AVE MARKUS AVE FAMILIADA......moja potęga wzrasta wraz z forumową!
 12. Jeżeli tak. To w małżeństwie nie ma kradzieży ale.... Router od kablówki jest urządzeniem wypożyczonym, zatem jego bezprawne zabranie z miejsca dostarczania sygnału jest kradzieżą. Co/o czym bezzwłocznie należy powiadomić najbliższy KP. Straty spowodowane brakiem dostępu do informacji odbijają się utratą wielkich środków finansowych. Wynikiem tego jest utrata płynności w społeczeństwie. Ble ble ble...... Dalej kręcisz dramę jak to ona bardzo ....... aktorstwo wskazane.......
 13. Toć przed panem długa droga Bracie(to od jenerała?). Mi to trochę śmierdzi podobieństwem to me. Jak osiągnę w czymś brązowy/ czarny pas(mentalnie/zawodowo) to lawinowo włącza się tryb to już umiem/nudzę się kiedyś tam dokończę. Aby szybko nie osiągnąć czarnego.p obecnie ciągnę ze 3 wątki na raz(przynajmniej). Aby pustka nie była chaotyczna dobieram zajawki pochodne od tematu jaki gdzieś/coś uważałem za opanowany i wtedy widze jakim IGNORANTEM byłem w danej dziedzinie. Zazwyczaj są to tematy: CO ja nie dam rady/niemożliwe powiadacie+okalające wykształcenie/hajs/zawód. Co do hajsu to półprawda, jeśli się będzie zgadzał to wnet otworzą się inne możliwości i nowe prawdy wiary. Zapodać przykłada: złamane wiertło jest nic nie warte? Natomiast posiadając `sklejarkę ukową`(spawarkę)możesz sobie wykonać cuuuoosik, co prawdopodobnie będzie jedno na 7 000 000 000. Czy to ma sens? Dowiesz się jak zrobisz. Ile wart jest młotek? Tyle ile nim wartości wytworzysz! Tworzysz? TO zacznij.
 14. Kobieta nigdy NIE WYŁĄCZA SIĘ Z GRY!!! ..... ile razy trzeba to powtórzyć??? .... zatem skoro jest już uwięziona przez matriXa to se pomaga jak może.....tinder`y szmery bajery.... ciężko to pojąc....... ......Faceci/mężczyźni/`SLARFAZAURY` są z kobietami które same lgną do ich rzeczywistości......... SYMULACJA rodzajowa: Młoda matka siedzi w domu z dwoma `dzieciorami`(wyją, piszczą, wiecznie coś trzeba)zatem jakie ma rozrywki? Ano śliniących się napaleńców co ani w klubach/w marketach ITD nie podbijają. Tacy twardziele.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.