Jump to content

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Posts

  4,589
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Szara Strefa
 • Interests
  Struganie kijka sambbo bijka Herbu zielona pietruszka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tornado's Achievements

Kapitan

Kapitan (15/23)

5.8k

Reputation

 1. TYLE lat na forum i takie 'bąki'. Widać faceci nie chcą zrozumieć z czego biorą się te sytuację. Potem żona daje dupy żulowi bo ten jej wysłuchał. Tacy sami, grochem o ścianę.
 2. Oj jo joj. Nasłuchał się Waszmość fizyki akademickiej i paple 3po3. Wraz z wzrostem prędkość np proton ulega efektowi plackowania. Jeżeli składa się z 3 jednakowych(umownie punktowych)elementów nie podzielonych, to jakim ujjem uzyskuje takie przesunięcie? Miałby tylko dwie pozycje, piramida lub linia. O zplątaniu i generowanie kodu(sygnału komunikacji) NA UPIORNĄ ODLEGŁOŚĆ to nie za bardzo? Einstein tyyyż twierdził, że to NE PASA SA. * tu akurat się biodok mylił.
 3. Procedura Akwarelysty? Zagarniamy Staff, kocioł, teren czysty? Na obecne czasy Szwedzi, robią ciepło z norweskiej biomasy. Jak leci biorą od nich śmieci. Turbina kręci się na parze. Jak się robi hajs się okaże. ... po kablu energia leci. Obywatele plącą defakto za śmieci. Ciekawe co z VAT'em? Od śmieci. Narażasz nas obywateli na dodatkowe koszta. Skończy się to dodatkowymi toaletami na MOP'ach 'tęczowe z przewagą koloru nocy.
 4. Pitu pitu, 2500 Kcal zagęszcza jądro masy. Socjalizm, socjalizm. Kiełbasa. Tony analiz. ŁAGRY, OBOZY PRACY i będzie cacy. Siekiera, motyka bimber szklanka, akwarerlysta pokazał jak działa łapanka. Włosi pokażą klasę. .....odpalą kotły na biomasę. Ducze, Ducze, autostrady słońca. Można w kocioł pchać bez końca. 💩
 5. CO uwalnia się powoli i zatruwa bezmuzgi odbiera możliwość kontroli. Pokochałam klozet babcie miłą fartuch, kapcie, sztuczną SZCZĘKĘ. SolidarnyMiejskyVielocyped.....is comin soon. Nie nada Atencione Atencione i do przepaści pokierował żonę. Miała góralka dwa warkocze......? ZAJEC ja Ci pakarzu~niepodaruje ty mayyy włochaty cwaniczku. LA💩 To jak łowienie w przeremblu na sztucznym lodowisku. TU nie ma ryb. Zresztą po co ktoś wynalazł potańcówki/DISCO? JPE.
 6. Takie po łokcie. +skarpetki. Cyconosze. I dziwnie jęki z łazienki.
 7. Oczywiście wielu. Jednak zawsze jest to zwężenie pola działania. Czyli 3 byznesy na 2......+stopniowe wyciszanie tego co zbędne.
 8. Autorski program. *** Jak bez wysiłku utrzymać cię w studni grawitacyjnej na jej orbicie. /opcja zapasowa/. * bo jebne zarassszz.☠ A pielęgniarki??? .....zwłaszcza te w lateksie?
 9. Zdefiniujmy zdzidzione*. ...., ŻE FACET. ZADBANY??? .....curwa te pojęcia są tak pojemne w pochodne fraktali możliwości. DO brzegu doktorze Hugo. Co robi facet z ulaną babą? Czy facet ma czas na 'ulewanie' swojego najcenniejszego zasobu? Czy 'ulane' FAKTYCZNIE obcują z FACETAMI? ......można tak bez końca. Zastanawia mnie warunek tej pętli. Ile razy można(retoryka) mielić/męmlić ten sam TRYB WYWOŁANIA PROCEDURY. .....gruba baba sikawka opada. ??? Czy to jeszcze blachara czy już płyta okrętowa? Spawacz czy szczepiacz? Czy ląt się pali? Kiedy eeebnie? 💩
 10. Oczywiste, że jest. Nie ma tu nic mistycznego w jej zrozumieniu. Wystarczy znać zasady termodynamiki i wzory Maxwela. W wielkim skrócie, jest to zmienne pole elektromagnetyczne szerokopasmowe. Które się WYTWARZA w okół nadajnika swerycznego(głowa). Informacje wysyłane w eter mają 'długość słowa' na poziomie pierwotnym. TJ: strach, złość, nienawiść, radość, przygnębienie, zakłopotanie, lekkość....itd. 💩
 11. Proszę: .....czy może chcesz ją przelecieć? Jeszcze żaden nie podjął rękawicy? Czyzyk? Zakładam iż taką sytuację, zrozumiałeś ironię? 💩
 12. Są oddziaływania które można EKRANOWAĆ. SĄ też takie które nie podlegają ekranowaniu. To poco TRACIĆ czas/energię skoro i tak przenikną? To są (💩) testy które mają NIE ODZIAŁYWAĆ w danym środowisku.....I przekazywać/przenikać bez REAKTYWNIE.
 13. Towarzyszu sierżancie masz rację ale nie do końca. ....aby dopełnić twoje intencje tyyyż wstawię moduł do całości algorytmu. ATAKOWANY ORGANIZM się BRONI. Pole siłowe można wytworzyć z 3 rodzajów ENERGI: BIAŁEGO reaktora. Czarnego reaktora. ANOMALI. BIAŁY reaktor pada/zdycha NAJSZYBCIEJ. WRAZ Z NIM umierają wszystkie wyidealizowane pierdoły, które człowiek nazbiera podczas socializacji/wychowania. Czarny reaktor jest DUŻO POTĘŻNIEJSZY gdyż często zawiera intencje pozytywne ale jest WSPOMAGANY GNIEWEM/RAGE. JEDNAKOŻ jest on obciążony ryzykiem przegrzania, wynikiem czego jest TELEPORTACJA na ciemną stronę MOCY. EGO właściciela dogada się z 'cieniem' I w podświadomości zapanuje BEZWZGLĘDNY MROK! ANOMALIA. TU za wiele nie trzeba filozofować. Jest to reaktor CZARNEJ DZIURY. NIE WYTWARZA POLA SIŁOWEGO gdyż POŻERA KAŻDY RODZAJ ENERGI w pobliżu. Nie ma masy KRYTYCZNEJ, więc jak ktoś wejdzie w oddziaływanie jego byt zostanie wessany w struktury ANOMALI. GENERALIZUJAC. MOC to ilość włożonej pracy w czasie w tym energia do działania. Jeżeli masz słaby reaktor(na wyczerpaniu) to ogrom czasu musi minąć aby osiągnąć tą samą moc/wynik. ŻADNE! POWTARZAM ŻADNE brylowanie/rypostowanie testów(💩) nic nie da gdyż BRAK ENERGII DO DZIAŁANIA== brak pracy. W=F(energia)×s(wykonane ruchy)[te na kanapie się nie liczą]. TYLE. MIDNIGHT REZYSTANCE. CDnieN. No właśnie nie.
 14. Taki stary* I dajesz się podpuszczać tym bez kurczaczków?! Kolejny raz cytują regułki bez znajomości biochemii. Wzrost libido? Co tam wzrasta? Jakie składniki się podnoszą? Co z automatu opada? I tak w koło jest wesoło, rzekłbym oczeń haraszo. Toczka toczka, zapiataja.....dyskusja haroszaja. Pomidor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.