Jump to content

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,927
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

3,260 Świetna

7 Followers

About Tornado

 • Rank
  Podporucznik
 • Birthday 02/08/1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm
  Mechanika Kwantowa
  VanLive

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Słuchać nie potrafią/nie chcą. Dlatego nic ciekawego nie powiedzą. ...ooolejność przestawiłeś. Olewają słońce, ustawiając ziemię w centrum.
 2. Proszę bardzo. Godzina wczesno wieczorna. Jeszcze jasno, lecz ludziska już zmęczone dniem 'plażowania'. Zasadniczo pustoszeje plaża. Na jeden 'zzuuut' oka 3/5 osób na ar plaży. Drepcząć UP, deska za deską dało się uchwycić ciągłość sytuacji. Tj. Telefonu pozycjonowanie szwecja/wydma. Tyłek na kamieniu. Nogi spuszczone zaparte. Wzrok zcentralizowany, jak plan 5 letni na hucie Katowice. Zasadniczo obiektyw miał wznoszenie, więc dopuszczalne rozmazania kadru na przestrzeni pomiędzy głazami. Masz rację.
 3. Znam przypadki, że 'madki' jadą na wakacje z byłymi/obecnymi/dziećmi razem/jednocześnie + obecne partnerki ex'ow i dzieci wcześniejszych foremek. Przedział wiekowy 25/55 lat. ...to jakby ktoś myślał, że zmieni kobietę(podstawowe oprogramowanie bytu/zasobów).
 4. No dobra. Ego się broni 4 strony. ...faza wyparcia w pełni. Co ukrywasz? Jaką traumę chcesz nadpisać ze swojej młodości???
 5. Kiedy i po czym masz takie FAZY??? ... ...ja rozkminę o eX zaczynam od(......)ty C..wo. I mierzę czy dalej nam maślane oczy do przeszłości....else następuje proces recionalizacji ekonomicznej...else posible EROR MODE....else SIEGE MODE. .....I przechodzi pętla RETURN(0).
 6. Scena niczym z dramatu Hiczkoka. Kamieniste umocnienie brzegu pasa morskiego. Głazy po kilkaset kilogramów. Odstępy po kilkanaście centymetrów oraz ostre krawędzie. ....kamera robi odjazd planu i ukazuje nam się plaża w USTRONIE MORSKIE. ...właściwie to taki normalny obraz umocnienia linii brzegowej. Na pierwszym planie młoda rodzinka. 2+1....jeszcze? Tata siedzi na głazach. Mama siedzi na głazach. Około 5 letnia dziewczynka ksząta się ochoczo pomiędzy rodzicami i głazami, uskuteczniając wędrówkę 'skałkową'.
 7. Czyli matriX ma się dobrze. Poczucie winy rośnie. Książę ratuj UCIEŚNIONĄ K..... z samotnej wieży. ...wcześniej poleconym wyślij jej brzeszczot, jak się po linie będziesz wspinał, to najwyżej zrobi zyguzygu.....do porzygu. Jesteś nie w porządku. Poogarniała wszystko i teraz jest godna naszego Rycerza. ONA jest inna niż w.......
 8. Najbardziej erogennym narządem kobiecym jest 'muusk'. Ploty mają to do siebie, że mutują, zwłaszcza uwięzione w jednej przestrzeni(zbiorze). Cumasz? Doktorat ROZPISZ. NAJWYRAŹNIEJ co poniektórzy nie kómają 'gózików emocji'. Curwa. O n ma wyczucie jak młotek napierdalający kowadło?! Jeszcze mu napisz o bilansowaniu białka w naleśnikach z mleka bez laktozy. Cukry vs a mimo kwasy. Poleciałeś.
 9. Tego nie polecam. Czemu? Plus to. Zginiesz od ra ZU. JAK gówno w kiblu. Czemu? Kobieta/dziewczyna ŻYJE EMOCJAMI. WCZORAJSZYMI/OBECNYMI(nie mylić z dzisiejszymi) PRZYSZŁYMI.. PIERWSZY 'otwieracz' musi!!! USTAWIĆ CIĘ W POZYCJI POZA SZARĄ STREFĄ. ZAWSZE. W SUMIE niema znaczenia czy pozytywnej czy negatywnej. Energii. Nawet prościej jest się WINDOWAĆ z negatywa, niż bujać cały czas na PLUSIE. BO TO SZYBKO WYPALA OD ŚRODKA.... a życie nie jest czarno-białe i ma tyż góeniane odcienie szarości. Nie znając jej emocji w
 10. Wiiim o kogo chodzi. Za co?....go depczesz?...to je clue??? .. zaciekawiło mnie ta postawa. ... Ale żeż 'potcast' wybrał. ...obejżyj z Cezarym G....I obserwój jej zaczepki i przecinki...
 11. Niestety racji nie masz. Grafen to węgiel. Jest to film w jednej warstwie gdzie wszystkie wiązania są pomiędzy C. JEDNAKOŻ skoro potrafią budować nano rurki z grafenu, zatem muszą nałożyć film na film. Teraz film z grafenu jako kompozyty warstwowy z filmem 2tlenu. Dodatkowo CO ma postać gazową, grafen to fenomen łączenia atomów węgla. Ciekawe czemu nie podniecacie się tak grafitem? Od niego już ciut do diamentu. Trochę ciśnienia. ???
 12. Musiałeś?! Teraz przeż Ciebie pierdolnołem wszystko w kanał i idę szukać mełoścy do biedry.
 13. Teraz sieeeskup. Ciąg przyczynowo skutkowy. ONA po niego. ...jak zostanie bez zasobów to....schemat PANIE na kilometr od wysypiska śmieci czuć. Tu proponuje TEATR. POINFORMÓJ o teście, że WYSZEDŁ NEGATYWNY. ..... zawijasz manatki. Nie związek ale Ty jako facet!!!...W jej oczach(gadzi muuusk). 6 miesięcy bez kasy i główka przestaje boleć...sprawdzane.
 14. Nie sądź, nie będziesz sądzony. GEOINŻYNIERIA. TERRAFORMING. ??? ZATEM jak już ustaliliśmy co jest 5 wtem. OBECNE kataklizmy są wyreżyserowane na potrzeby napędzenia gospodarki budowlanej. Zblanszowania KASTY ubezpieczeniowej. Przywrócenie obrotu piniądza na konsumpcję. WYMUSZONY OBRÓT(syto opodatkowany). Powodzie były/są i będą, a jakoś stanów wyjątkowych nie ogłaszają, czemu? Aby ubezpieczenie miało moc sprawczą. Wysuszyć kamień napompowany pieniędzmi z POWIETRZA(%/rientierstwo...). ...
 15. Raczej tak. Ja obliczam kiedy PIERDOLNIE piramida zus'u. Obecnie obserwuje wzmożony ATAK redpil'a u sebixów. Natomiast kobiety aby wybić się look'iem OSIĄGAJĄ wartość graniczną. BĘDZIE PIERDOLNIĘCIE SYSTEMU...NIEBAWEM.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.