Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2466
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2658 Świetna

5 Followers

About Tornado

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy
 • Birthday 02/08/1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Recent Profile Visitors

3523 profile views
 1. .....niestety ta forma wykonawstwa zalatuje steampunck'em oraz DUNE'ą. Czego wynikową są zjebomuzgi piszące scenariusze do batmana. Wizji cofającej się wiedzy oraz demechanizacji przemysłu. REASUMUJĄC wszyscy w dupie chipa mamy i se rolę uprawiany. Trawę żremy niczym bydło jak zdechniemy zrobią z nas se mydło. ....odżucająca forma sztuki, tak samo jak witryny w auszfic.
 2. .....ego odbędzie bitwę niczym wojska hitlerowskie pod stalingradem. Teoretycznie mogli wygrać gdyby inaczej się przygotowali. Jednak pierwowzór(nadpisanie)wzorca ideału zostanie zajedynkowane w bajcie pamięci, jako eror constans(nieobliczalny operant). W przypadku wygranej poniesie takie straty(doświadczenia) które wygenerują skile na potem. Niestety te skile są zgrupowane jako cechy charakteru jeźdźców TRIADY. AGRESJA/AROGANCJA/CYNIZM/EGOIZM.....alternatywnie narcyzm. W przypadku wygranej jego dolny próg będzie dużo wyrzszy niż średniospołeczny. Próg wyrzszy od średniego jest postrzegany jako 'ciemna strona mocy'. Gdyż, ponieważ, że nie pozwala on na sterowanie osobnikiem poprzez pokojowe systemy kontroli społecznej: propaganda, sugestia, religia, obyczaje....itd.
 3. Kordynaty wprowadzone w komputerumpokładum. ....kierunek Fe03 rubież.
 4. SZANOWNY B. opanował sztukę witarianizmu? Co że starymi wyjadaczami dziekciu? Mamy trzymać mordy na kłudkę? Czy przejść do podziemia? Nie bardzo wiim coś sobie założył, a wypadałoby się ustosunkować do takiej obszernej proźby.
 5. SZANOWNY @piratos zaiste. Z tym nie wrócił lecz odbył drogę przemienienia. Wygra lub zrzuci ją z piedestału. Tak czy siak bez konfrontacji nie przejdzie na ciemną stronę mocy. Jemu nauki już nie potrzebne, do walki STANĄĆ musi. Natomiast 'lamus' żyje jeszcze w świecie mitu o dobrym serduszku wedle bajek dysney'a. W walce frontowej TAK. JEST JESZCZE taktyka podkopu wprost do KOMNATY KRÓLOWEJ. ....tu niestety/stety trzeba używać dyplomacji/sabotażu/dywersji i kompani 'CIENI'. ....bez DZIAŁANIA nie ma RUCHANIA.....Tak czy siak.
 6. Ha. Pojęcie czasu jest liniowe. Ciekawi mnie gdzie jest napisane że.....? ZAPEWNE NIE SŁYSZAŁEŚ o 'ORANIU'. ....jest tak iż w jej neuronach(lustrzanych) jest zapisany wzorzec dobrych/złych emocji z Tobą. W myśl zasady/powiedzenia: nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki....jest zawarty błąd logiczny. NIE DA SIĘ WEJŚĆ dwa razy gdyż rzeka jest 'strumieniem płynącym' czyli różnym od constans. NIGDZIE NIEMA POWIEDZIANE/NAPISANE, że nie można POWTÓRNIE WEJŚĆ DO RZEKI!!! Jest to tylko często trudniejsze ze względu na wartkość nurtu oraz ciepłote wody. CZYLI TŁUMACZĄC na nasz, znasz już wady i problemy samicy. Teraz wystarczy dokonać bilansu zysku i strat, po czym podjąć odpowiednie działanie. OGÓLNIE JEST to pierdole nie o szopenie, że nie można/nie DA się zejść z ex. KWESTIA BILANSU!!! .....energię którą tracisz na forumowy lament ZAMIEŃ NA ZDOBYWANIE TWOERDZY(ex). ....jeśli nie wiesz jak to zrobić to to JEST WŁAŚNIE ORANIE pola w koło twierdzy aby fosy się roztąpiły i rzeki wylał na pobliskie pola i łąki.....wtedy suchą stopą wkroczysz prosto do jej alkowy....Twierdza lubi być zdobywana.....pamiętaj o tym(często jest teks w stylu 'te twoje gierki'.....'bo Ty wariat jesteś').
 7. WCALE. 1 poinformować iż faktycznie wakacje idą to se pozwiedzasz sam. 2 Nie wierzę w przyjaźn damsko MĘSKĄ i obserwować jej minę. TAK CZY SIAK jest to typowe zagranie przed wakacjami, misiu musi być ale szanse rosną w sezonie łownym ZATEM to przesunę na orbitę. REASUMUJĄC. Nie zalewasz f...y, nie odstąpisz zaszczytu bycia godnym. .....to wakacyjny standart jest, olać laske.
 8. Wraz ze wzrostem odległości/czasu fala słabnie/tendencja. Mięsień nie trenowany 'ślabnnnie'. Neuronowy system synapsów jest uważany za mięsien logiczny/procesów myślowych. Skoro go nie trenujemy tylko WALIMY powtórzenia, trudno aby był to proces ogólno rozwojowy. ZAPEWNE zauważyłeś jak nowo przybywający ze świata(matrixa) pompują muła. Następnie mają tak nabity nowy mięsień WYJEBISTOŚCI SAMCZEJ, że tracą dynamikę polowania w starym świecie(matrixa). MOŻNA BY to porównać iż stają się KARKAMI( smarowania alfa). LECZ to TYLKO jeden z mięśni logiki jest przpompowany/nabity a pewnego rodzaju NIERUCHAWOŚĆ w matrixie jest HOROBĄ PRZEDAWKOWANIA!!! TAKIE PRZEDAWKOWANIE ANABOLIKÓW 'MATRIXOWYCH'. ....KTO jak kto, ale akurat Ty powinieneś dawno był zaobserwować chorobę PRZEDAWKOWANIA forum. Czego wynikiem byłoby KWARANTANNA PRO ZDROWOTNA. ....A tak pozostaje produkcja PRZECIW CIAŁ PO ODSTAWIENIU ANABOLIKA W postaci HEJTERÓW SAMOSIEJKI!!! ....no to se poleciałem FREE styllllem. ....jakby co mandzur spakowałem.... ....A to jest to co na myśli miałem.... ....przepompownie i wyuczona anty matrixowość....bez predyspozycji....oraz autorefleksji. TAKA cHOOOROBA 'cywilizacyjna+forumowa'.
 9. Tu czytam kompletną bzdurę. Kompresja danych, oraz ilość kanałów jest zależna od taktowania bitu kontrolnego(synchronizacyjnego). Oblicza się to za pomocą szeregów furiera. Dodatkowo od dawna jest synchronizacja wielo poziomowa, opadającym zboczem. Istotą jest przenikalność danej częstotliwości oraz jej oddziaływanie na daną substancję. To co najbardziej reaguje, jest NATĘRZENIE POLA. ILOŚĆ ENERGII W JEDNOŚCE PRZESTRZENI NA 1 SEKUNDĘ(czasu ziemskiego). Jeśli chodzi o metale to przenikalność mikrofal jest wręcz zerowa. Wystarczy folia aluminiowa. PROBLEM SIĘ ZACZYNA kiedy w grę wchodzi WODA. KAŻDY żywy organizm zawiera wodę. Penetracja wody przez mikrofale jest 12 cm. Mikrofale powodują wzbudzenia cząstek wody, przez co można doprowadzić do WRZENIA/UGOTOWANIA BIAŁEK. EKSPERYMENT! ....KTO chce sprawdzić działanie mikrofalówki...... .....do szklanki wstawić świeczkę, ustawić mikrofalówkę na 2 min i spróbować świeczkę roztopić. Nic nie wyjdzie. .....TERAZ PONOWNIE TO SAMO lecz do szklanki nalać kilka łyżek wody aby świeczka była lekko zamoczona. .....ot taki wykład z termodynamiki fal w wersji low.
 10. Po Co sobie tym głowę zawracać. Tak czy siak jest teraz modna DEPOPULACJA. ZATRUCIE środowiska. Recycling opon. Głodujące dzieci w Afryce. Komputery polizingowe.(tanie) Skup/sprzdaż złomu.
 11. Aloha. Stiwen? ....a loha PANIE to na śniadanie se opierdala dużą banie. W bani jest śruta, pokrzywa przepluta, są terz marchewki i wody w opór. Aby naszemu chłopu, nie zabrakło werwy i mógł na spacer z nią chodzić bez przerwy. A KTO? DZIŚ PLUŁ I ŁAPAŁ? KTO? Świnkę po brzuszku drapał? Kto jej kupił kalosze? O proszę, o proszę, dwa grosze. .....na śniadanie schodzi leń, nic nie wtryniał cały dzień. .....potknął się jebanikutki i w wykładzinę wysmarkał se smutki. Z tego wynika, że to kiblowa liryka.
 12. AVE Tomko. Z mojego kosza śmieci wziąłeś i powiesiłeś na przystanku. WANTET TOMKO 1000 000$!!! DEATH OR LIVE. ....and the rain begain to fall....you be my REDEMPTION of The DARK FORCE..... @Adolf 'ŚIERSCIUCHU' SPRAWDZAM!!! ....mam dwa kaPsle, pustą rolkę, 3 butle HwDPE po oleju silnikowym, ogryzek po musztardzie, 4 nasiona gumi jagód, 5 szyszek modliszek, 666 aby módz coś zjeść, 7 żyć, 8 jajek durno stajek, 9 wrota......Ale nigdzie rysunku poszukiwanego!!! ZAJEBAŁEŚ WSZYSTKIE KOPIE?! NO CHŁOPIE. DAWAJ mnieee tu ryciny, zrobimy sobie imieniny. Ogłaszam święto undergrandowe/forumowe nazywane dniem męczennika gdy stary user w wannie z guanem znika. Taka mała rozkminka, jak w OSHIN, nastąpi koniec odcinnka.
 13. @Imbryk czy rodzaj kawy ma znaczenie? Czy pani kasjerka piją kawę? Czy jej koleżanka pija? Co na to mąż? Trzeba by zrobić sesję pod kościołem. Wpływ słłlodzonej kawy na obawy. Ilość soli na obawy trolii. Szerokość pułmiska na kształt mordy psiska. Ilość kortyzolu względem zawartości w wodzie chloru. CO TY BRACIE na to? JAK tam puszki się 3mają? .....czy do zimy doczekają? Gdy robaczki wpierdalaczki zrobią sobie festyn, będzie babcia oraz ciocie, jak pomieścisz w samolocie? .....całe towarzycho? Co Ty na to.....cicho!!! .....psyyy już śpią ideee sobie w drugi kąt. Tak czy siak, w poprzek oraz w mak daj nam BRACHU jakiś znak!
 14. @Tomko jak można było tak dać siębbb wyrolować? TY 'LAMUSIE' MUSIAŁEŚ ZEJŚĆ ŻE SCENY NIE POKONANY?! ZEKŁBYM TAK spierdolił(Tak to wygląda medialnie) A wy teraz będziecie WDYCHAĆ SMRÓD GÓWNOBURZY jeszcze dłuuuuugo. ....A ja mam z reklamówki OP1..... tylko se dziurki ołówkiem zrobiłem aby jarać szluga, no ale w oczy nie szczypie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.