Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1607
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1592 Świetna

3 obserwujących

O Tornado

 • Ranga
  Starszy chorąży
 • Urodziny 08.02.1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Ostatnio na profilu byli

2091 wyświetleń profilu
 1. Czyli nic ci nie wyjdzie! Już zakładasz warunkowe/linearne postrzeganie tej pseudo relacji. A teraz o sygnałach!!! Utrzymała kontakt wzrokowy + Uśmiechnęła się prosto Ci w `ryj` ++ Ustawia się na widoku krzyżowym. Proces urabiania trwa już cyklicznie(stanie w tym samym miejscu). Czego ty jeszcze oczekujesz? Może ma cię złapać za PTAKA i powiedzieć, że ma teraz wolną chatę bo starzy na wykopkach są za parafią? AAA zapomniałem o cichutooooo........łatka niewinnej Madonny Orleańskiej(opinia środowiskowa). No tu się nie zgodzę! Taką suczą po zdobyciu można orać(wstaw dowolne). To nic innego jak zaproszenie to TANGA W LIDZE PÓŁNOCNEJ gdzie zawsze wieje ostry zimny wiatr. Zastanawiające tylko jest czemu pańcia wygenerowała taki wzrok?(Bo już sobie wyobraziła a to ........jest pewnego rodzaju zainteresowanie).
 2. Trele morele z dupy robicie aferę. NIC bardziej mylnego. Jest w pierwszej orbicie BANKOMATOWEJ. GDYBY MU SIĘ NIE PODOBAŁA, to by już więcej wina nie popiła. Secundo dobrze mu zrobi narracja takiej sytuacji ale to troche potrfa. Kolejne, pańcia go trzyma w bliskim magazynie szybko ładowacza bo "chwilowo będzie nie dostępna", czyli proces się rozpoczoł trwa i nie ma znacznika o jego zakończeniu. Czytamy pomiędzy wierszami: Za mało się starasz i jeszcze nie jesteś O DE MNIE tak uzależniony abym Ci dała.(nie jestem pewna inwestycji jeszcze). To jest info które mówi o dość wysokim levelu Twego SMV i stąd obawy naszej/twojej pańci.
 3. Tornado

  Najgorzej

  BZDURA! W wyniku tego cytatu. Gość jest obarczony błędem pomiarowym w wyniku interakcji K+M.
 4. Tornado

  Najgorzej

  NO to kolunia weźmiesz ten cytat. Z tym cytatem. Na prawach fizyki relatywnej. Upgrade do rozważań mechanik kwantowej. Czyli przesunięcie fali jednej do drugiej tak aż uzyskasz interferencje oraz falę stojącą. Po czym zbadasz zmienność powstałego sygnału zespolonego na niskim poziomie(kwantowym). I wnet się okaże: I tu czekamy z niecierpliwością na wyniku pomiaru?!
 5. Zastałeś Jolkę? Nie kumam tu czegoś? Kto na tym forum liczy się ze zdaniem eX?! O Bracie tu dałeś dupy 5 razy w jednej sekwencji Bieławego ślinotoku. Niczego nie odkładaj, napierdalaj ostrzał serią ciągłą. Nie sam tylko z młodym bo on wtedy widzi iż interesujesz się jego bytem w innych przestrzeniach. Na spokojnie to na stypie można. Nauczycielki nigdy nie mają czasu, są zawsze przed lub po RED ALERT, ewentualnie przed zajęciami z bachorami lub nimi zmęczone. 5 Akurat przyjście w trakcie podniesie jej majestat bo zrobi łachę, że pogada z tobą, odpocznie od b...ów, a jej atencja wzrośnie bo ona taka ważna i urząd piastuje. Powinna się dowiadywać zaraz po ich przeprowadzeniu(tajemniczość i ciekawskość) granie na pinglu eX maDki. Dodatkowo dokument sms`em iż jesteś jakoby feeeer co do przepływu informacji w sprawach dziecka. ....no curłłła spociłem klawiature.e.e.....
 6. Brawo, rozwijasz się. Jesteśmy z Ciebie DUMNI! Jakie to twórcze, nowe pasje, ale Ty jesteś inteligentna dziewycha. Bidulka, taka zmęczona, księżniczka odpocznie trochę, Książę już jedzie. Będzie dobrze, jesteś zajebista, normalnie mucha nie siada. Dobzie, dobzie?
 7. Tornado

  Po pierwszej randce

  No to mamy problem natury TAKTYCZNEJ!? Trzeba wprowadzić pod KLASY SAMIC WYRYWANYCH(BALETY/gra dzienna). Balety: Te z baletów po zastosowaniu odpowiednich filtrów jakieś 70 % do 3 kontaktu, potem jest w te lub wewte, z tym iż głównie są to `MaDki` które szukają wszystkiego na raz ale zapomniały iż pesel zdeklasował się jakieś 10-20 roków temu. Mini `MaDki` jedno dziecię lub jedno jeszcze pozostało pod skrzydełkiem tu jest prościej. Pseudo `MaDki` ogólnie lale co nie słyszały ostatniego alarmu i teraz przePESELOWUJĄ się na siłę głównie za pomocą ton szpachli oraz orientalnych tańców(kizomba/rura... itd). DAY GAME: Tu obowiązuje prawo pięści i ołowiu. Jak to opisywał kiedyś Brat @Bonzo(numer z wizytówką za szybą) sytuacja podobna na kasie,w okienku przystanku......tttt...tylko jest jedno niebezpieczeństwo bo można samemu wysterować się na minę jeśli za dużo targetów na raz i potem jak ta pizda robisz podjazd w innym środowisku a pani już Cię kojarzy.(bubel fabryczny/AUTOPSJA). Echh. Teraz reasumując ATAK KLONÓW od dłuższego czasu jak coś to WCISKAM KOBIAŁKI w tak zwane skrzydło baletowe(ble ble ble). Czyli nie zobowiązujący zbiór Wafli mieszanych który się zdzwania i idzie imprezować. Mechanizm odwrócenia tej przyjaźni pomiędzy FACETEM a KOBIETĄ. I tak jako anomalia w zbiorze(jak glut w zapchanej kanalizie) `gmyrasz` niezobowiązująco. Bo na trzech `ujowo` się dzieli, czyli działania zmiennoprzecinkowe. Generalnie jak masz potwierdzony `ATRACION` to na 3 już wiadomo czy ON/OFF. Czepiając się osobiście Bracie cytatu podejrzewam iż 1 `randewu` masz zbyt długie lub mało ukierunkowane w seksualność. Trzeba szybko biegać w koło słupa aby z przodu była dupa. To zgubne założenia. Na 1 BUDUJESZ/DEWALUUJESZ wartość. 2 spotkanie jest czymś w rodzaju potwierdzenia. 3 To raczej początek finalizowania obustronnego interesu, tu już trzeba się postarać aby popsuć.(pomaga lamerskie danie buziaka w policzek/sprawdzone działa) I tu mamy efekt. Konfrontacja vs ślimaczenie do monitora.
 8. Tornado

  Toksyczne zachowania kobiet?

  No to przyjmij na wiarę lub jako wariant potencjalny gówno prawdy /(jakieś tam moje 12 LTR związkowe i 5 letnią obserwacje przypadkowych czeławieków/rodzin w całym województwie), że to zaleta.(patologia, komornicy, lekarze, centrum miasta, ciemne okolice-getta). A kobieta dopiero to wykorzystuje jak samiec zaczyna słabnąć lub `pizdowacieć`/kapcieć(inna sprawa czy świadomie i ze swojej nie przymuszonej woli). Wcześniej od strony samiczki jest tylko cykliczne/średnio okresowe TESTOWANIE czy aby nie zaczął `pi`-`zdowacieć`. Dalszą słowotkownię w tym temacie z mojej strony uważam za bezcelową. Pozdrawiam. A najdziwniejsze, że najmniejszy problem z BABAMI(sory dziewuchy) mieli mechanicy i pochodne. Ciekawe co nie?! Spytaj Brata @Bonzo lub "Robocika"
 9. Tornado

  Toksyczne zachowania kobiet?

  O Brachu?! No kurde ee e nie mogę napisać inaczej(zjebać Twoje postrzeganie)! Zacznę pytaniem, czy samiczka która pod pretekstem swojego szczęścia(tylko jej pojętego-powiedzmy)wykazując cechę przywódczą jest toksyczna? Otóż według mnie NIE. To w razie kryzysu(wszelakiej maści) pozwala jej dochować dziecko lub inne z nim związane. Czyli pilnuje swego interesu(faceta jako zasobów na wydatki z potomstwem). REASUMUJĄC! Facet pizda który dał się w pętać bezgranicznie w OKOWY i zatracił swoją INDYWIDUALNOŚĆ!?!
 10. O PADRE w wersji specjalnej w mig odp. Moje szczęście jest tyle warte co dziecka poczętego! Tak byłem świadomy powstania nowej żywej/czującej/odrębnej istoty. Licząc się z tym co ICH czeka dozbrajam wszelakie armie i płynę pod prąd od kiedy pamiętam. Tj 5/6 rok mego zasranego żywota. Świadomy matriXa a właściwie jego drugiej tej BIEŁAWEJ strony po prostu wcześniej bym wyłączył(odciął się od pierdololamentino) latarnie wysysającą moją światłość życiową. TU was zaskoczę wcale nie chodzi o Ex!!!(strach napisać KTO) A to z jakiego kubka fusów wyczytane? Siostro te brednie to na jakiej KULI zobaczyłaś?
 11. Hmmm `Padawanie Brachu` posłużę się MOTO DIALEKTEM! Tak samo jak z prawem jazdy i samochodami analogicznie jest z `KOBIEŁKAMI`!!! Osiągając wiek `BEZPOŚREDNIEGO WTRYSKU` który mniej więcej pokrywa się z zainteresowaniem/uprawnieniami na kategorie B wszystko się zmienia z upływem czasu i doświadczeń. Pewnym jest jednak jeden fakt jeżeli posiadasz jakąkolwiek BRYCZKĘ i sam w niej nie dłubiesz to >>>? Szukasz dobrego/taniego/zaufanego warsztatu lub się rozwijasz w mechanice ogólnej + specjalizacje(zazwyczaj związane z danym modelem/dziewczyną) lub inaczej mówiąc/pisząc jesteś dymany bez smarowidła/wielopostaciowo/wielowarstwowo...... Teraz do sedna jeżeli wizualizujesz pierwsze auto np sportowe a poszedłeś na jazdę wanem do wożenia ziemniaków to nic dziwnego. Takie odczucia będą. Lecz pamiętaj NIE CODZIENNIE PADA DeSZCZ! Po za TEM można używać parasola/kaptura lub w słoneczny dzień celowo zmoknąć aby suszyć się przy kominku z winem/browarem....(wstaw dowolne). COMPRENDE? czy dalej nie ABLA?!
 12. Tak. Tak. Ślinią się i sapią a żaden nie podejdzie i nie zagada. A potem zdziwko, że postawił `DRYyyNKA` a ona nie idzie z nim potańczyć. No bo się nie pytał o taniec tylko o `drYyynka`. A to ty nei jesz sałaty? ... takie sóś......ostatnio.... ...pójdę do jakiej mordowni to coś podrzucę nowego....
 13. Natomiast obecnie gdybym Ja płacił ........... To by były TRUDNE SPRAWY przy wyłączonym telewizorze!
 14. Zgodnie z zawartością nawiasu. Stopy czegokolwiek w motoryzacji pojawiły się już dawno i w głowicach i blokach(właściwie to od początku motoryzacji). eee..ee.ee he hee. Parafrazując `dywagacyjność` i `pierdlywość` przypomina mi się jak projektowano Ds`a, a konkretnie jakiego rodzaju amortyzacyje zastosować aby?(i tu jest to właśnie ....) w projektowanym założeniu system amortyzacji pojazdu fabrycznie przeżył by karoserię. Czego wynikiem/następstwem jest niska sprzedaż po kliku latach produkcji samochodu => NIE OPŁACALNE!!! Takie cytrynowe cuuuś
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.