Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1987
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tornado

 1. CZYLI WOLNY ELEKTRON. Z PUNKTU ROBOTYKI/FIZYKI/MECHANIKI..... układ idealny. Z BEHAWIORYZMU Twoje WYJAŚNIENIE jest jak nasranie do własnego gniazda i obala całą prawdę o sensie istnienia w tym i w każdym uniwersum. MORALNIE I WEWNĘTRZNIE(DLA mnie) to DETONACJA wartości zawartych w naszej społeczności.
 2. DZIECI SIĘ same na ten świat nie pchają. Jesteś odpowiedzialny za okres do momentu kiedy ono osiągnie samowystarczalność. Cytat jest wyjaśnieniem czemu ZEMSTY chciała owa niewiasta. .....skończyła mi się neutralna amunicja....
 3. To poto trenował TYLE LAT ŻYCIE aby PRZEKAZAC WARTOŚCI. FAKTYCZNIE RYZYKO ISTNIEJE TAK SAMO JAK WDEPNIĘCIE W KAŁUŻĘ POD KTÓRĄ może być zapchana 3 metrowa studzienka. PLUM JAK ŚLIWKA W KOMPOT. SCEPTYCYZM JAKIM FASZERUJECIE BRATA jest równy Tragikomizmowi sytuacji. WYSTARCZY INACZEJ SPOJRZEĆ. NOWA SZANSA OD LOSU?! .....może to przelotne romanse były zabijaniem .......wstaw dowolne.... NA pewno omineły go pieluchy/kolki...... Zapomniałem o wrysowaniu, ale śmierć społecznego ojca mocno nadpisze ten klucz w pamięci.
 4. Odniosę się do tego jako turniej "MORTAL KOMBAT"! Sądząc po samochodzie na lot w kosmosa Cię jeszcze nie stać. Raczej wybór masz zerowy. Idź. Przekonaj się. Daj szansę przeznaczeniu. W INTENCJACH WYZERUJ LICZNIK WIEDZY O KOBIETACH I PŁYŃ NA FALI. SPACE. THE FINAL BORDER.
 5. Właśnie. Właśnie 2. Ten 'cycat' zawiera 80% nieprawdy. Sam użyłeś 1 z 10. Podałeś 2 za, więc reszta jest na twoją nie kożyść. Zdejmując mechanizmy ukazane w 'papce fikcji' to interferencja z twoim postępowaniem jest żadna. Analizę i puźniejszą syntezę zachowań/wzorców odegranych postaci zostawiam Waszmościowi w autointerpolacji.
 6. Tak sobie myślę. Koło 4 to raczej zapomni co było przyczyną pionostartu?! TO JEST nas 2, pewnie lista deczko się ....... KASUJE SENS'owne'GO. Nadzieja 'madką' g....ch. Do przemyślenia: POCZEMU dałeś aVatara z Umą Turman będąc na tym poziomie LOVE? TO NIE jest film z Twojego rocznika/pokolenia. ZA CZYM GONISZ?
 7. TU GŁÓWNIE nie pasuje narracja do całości. Pierwej to bym tą koleżankę zweryfikował czy nie kręci dramy za coś?......... Kolejno odlicz...... ....jest to możliwe lecz zawsze gdzieś jest temat seksualny..... .....możliwe, że on biało rycerzy i wraca do próby zaskoczenia na zasadzie precedensu ...... .....ona natomiast tym samym precedensem kupczy obiadki/kolacyjki i inne pierdy..... Sama pomyśl taki dobry wywiadowca by nie dopatrzył co on jej tam postawił??? Tak czy siak coś jest na rzeczy!!!
 8. NO NO. NIC Z TYYYYCH RZECZY! STOICYZM AND OPANOWANIE! OBSERWUJESZ. SPRAWDZASZ ŚMIECI! ODMIENNOŚĆ OD NORMY! POKAZUJESZ, że się ogólnie cieszysz. 😕 NIE RUCHASZ!!! OBSERWUJESZ BIELIZNĘ I ZACHCIANKI!! JEŚLI nagle bielizna zacznie znikać to dobrze bo pańcia ukrywa okres. ZMIANA powonienia i żywienia to zły znak. DODATKOWO fortel z psującą się pracą nieco ostudzi popęd. ......
 9. ZASADNICZO to jest moment w którym się nie myśli. JENO zdaje Ci się, że to myślenie. .....wiem wyrwane z kontekstu.......do brzegu..... DOPIER TERAZ zobaczyłem, że w avatarze masz postać w DESZCZU! HEH curwa spostrzegawczy jestem jak bystry nurt w kibelku. OBRAZUJAC. DWIE METODY ABY NIE MOKNĄĆ. Statycznie, możesz się gdzieś schować i przeczekać aż przestanie padać. Potem może zacząć padać znowu. Lub odporność na deszcz. Co rozumiem przez to? Pogodzenie z losem OR przesunięcie się w taką przestrzeń gdzie nie pada lub przestanie padać w krótce. Tik tak, tik tak, kap kap, kap kap.......?
 10. A TO wywód na podstawie czego? Zespalając: Czynnie dajesz hajs na rodzine. Biernie samica wszystko unifikuje. Pozornie tłumacząc iż WSIO wydaje na dziecko. ROTACJA. POWTURZENIE CYKLU. Nagle się okazuje, że w tym miesiącu nie było dodatkowej kasy z nadgodzin. Samica Ma UROJONE ROSZCZENIA w wyniku podbitej amplitudy poprzedniego cyklu energii czynnej. (HAJSU - dla nie matematycznych) Gdyby było mało, zawsze można tg kąta pod habituacją wyszarpac z wykresu. To da nam stopień wznoszenia białorycerza. Gdyby dokładniej liczyć jesteśmy w stanie oszacować zbocze lawinowego opadania/staczanie się względem długości związku.
 11. Na łeb, na szyję spada socjal. Potencjalnie ceny równają się z całą Europą od Buga w lewo. Nie da się już kozaczyć za 100 marek przez cały miesiąc w demo ludach. WESZŁO euro. Już nie zarabiają w markach tylko w walucie dla mas. Zapierdalać trzeba wincej(tak się im tylko wydaje z racji wieku). REASUMUJĄC ich siłA z 10 spadła do jakiejś 3.5 na Moto godzinę w porównaniu do przyzwyczajeń/wydatków. W sklepach całej Europy jest ten sam szajs do kupienia. Więc nie siedzą już po drugiej stronie tęczy tylko gdzieś na rampie w składzie przeładunkowym. AZYL W PEWEX'ie się zakończył, a zawsze będą obcymi demoludowcami zwłaszcza w bundeslandzie.
 12. BRAWO TY! OD SIEBIE dodam, jak poważny jest ten wątek!? Zobaczcie Braty jak macie zryte berety??? Obsmarowaliście kobiety jakie one to fe, fu, fiu, di di niczym przestraszone robaczki. Zapewne odstawienie redpila i pogadanie na przystanku z kobietą jest niczym grzyb ATOMOWY??? KAŻDA sprzedawczyni jest......zołzą? ZACZYNAM inaczej postrzegać to słynne 'prawdziwych facetów już nie ma', nie rozchodzi mnie się o ksiencimów z Białolandu, jeno o zwykłych chopaków cio potrafili dziołche klepnąć w tyłek lub zagwizdać jak halsowała chodnikiem.
 13. Obraz jest wart 1000 słów. .....zasadniczo dla mnie to wyczerpuje, dalsze degokpwaniowanie/bulgo_bulgo o bez/sensie. Tak samo można roztrząsać pozostawienie śmierdzących butów pod drzwiami w spólnej klatce przed wejściem do mieszkania. Sensu dylemat nabiera kiedy obcy pies nasika lub nasra.
 14. DZIWNE. WCZEŚNIEJ myślałem, że tylko mnie to zdziwiło. Z moich obserwacji dodam okres świąteczny, datowany węglem z piwnicy coś pomiędzy 1 listopada A Wielką nocą. Potem magicznie relacja się rozpada gdyż zakańcza się cykl lansu rodzinno/bigosowo/kiełbasianego. Rozpoczyna sezon polowań na gołe klaty. Pomijam wydatki świąteczne/całe prezentów bo przecie nie oto się rozchodzi, PRAWDA?
 15. Tu dzień zamieniamy na cykl. Skubniesz się, że pańcia małża jakby odnawia cykl. Od nowa RESTART bo to już było, masz stare rzeczy, wszystko widziała .... itp
 16. TUTAJ ZUPEŁNIE NIE PASUJE słowo CZEKAM. ZAPEWNE lub/nie oglądałeś dzień świstaka, na skraju jutra. To jest dokładnie to tylko tam niema czekania po przebudzeniu!!!
 17. ZAPOMNIAŁAŚ o pochodzeniu i kolorze skóry. Zasadniczo to trochę czekałem na wątek z d..y, bom się martwił czy WSIO ok z Waćpanną. Gdzieś na -1/zdenerwowanie/acha dalej wodę leje/
 18. WIDZISZ, A TU CHłOPINA już na kibelku siedzi i jest gotów do transformacji. Curwa, a ja tylko mrok. Mrok ciemnej latarni/taka ciekawostka/ .....i ta myśl 'no kurwa ale odjebała'...... TU NAJWIĘKSZY PARADOXX. OBECNIE moje postrzeganie wróciło do czasów przed małżeńskich/niestety to sobie uświadomiłem nie dawno, po retrospekcji rozmowy z koleżanką (jakie cztery roki temu)z czasów podstawówki.
 19. A to proste akurat jest. Głównie samice będzie interesował ten wrktor życia pomiędzy 'żuceniem curwy' przez telefon A utraty 15 kg masy wiepsza. No i co jakiś czasik będzie test kontrolny czy oby nie galareciejesz znowu..... I cykl się będzie podążał. W TEJ pętli jest największy problem aby to zaakceptować.
 20. Tego dialektu nie znam. Przez portal odnowy?! Achm. Czy to raczej nie był dysonans poznawczy wedle Dysney story? Dawaj łeb na tory? Po tobie przejadę. Zrobię z mózgu roladę. Zatańczą kankana, bo zołza jestem od samego rana?! Potupie, postękam, zajebistrza jestem panięka. Wyskakuj z kasy bo mi brakło ma nowe k....sy......
 21. TAJNEJ sztuki Ty poznał tajniki. Biada tym ci ooo na drodze staną. Wysyłanie transmisji w sztabie w komorze krypto translatora przez portal OKA z horyzontem zdarzeń i kwantowym spokojem. Potężny to sprzymierzeniec.
 22. Ja tyż w tym momencie i CO? DUPA. MASZ HARDKORA W gratisów bo pierwsza działka GRATIS. ODPISZ jej taką treść. ' Mam ochotę na kawiarnie z lodami. Zazwyczaj trzy gałki. Na ulicy ......wstaw adres.... jest budka telefoniczna, przynieś dwa czekoladowe rożki, potem oprzyj o mój bagnet swe pierożki'...... Jak podołasz temu ćwiczeniu to przeprowadzimy terapię. INACZEJ JEST TO LANIE WODY DO KAŁUŻY z dziurawego wiadra. .... oj nie chciałem tego pisać ale awatary są obrazem i 1000 informacji!!!!! Sam się zastanów nad głębią awatara i skąd się wziął w twoim przypadku!?
 23. Każdy można puki osoby zużywają tlen! W TWOIM PRZYPADKU PO CO?
 24. A tu utrata wolności! I TAK z ....dupy, gdzie formatowanie, interpunkcja, ogonki POLSKIE ZNAKI?
 25. SCHEMACIK PANIE Z GÓRNEJ PÓŁY/to tak na pocieszenie/. Ogólnie w ramowym. DOBRA PARTIA+......chaj.....+...no tu ciężko opiniować....... Klasyczne wyuczenie społeczne o białym koniu. AND. CHaJ OPADŁ. BIAŁO RYCERSTWO ZACZĘŁO .......??, ....tu se przypomnij słowa, które Cię dziwiły podczas awantur np: jesteś jak horągiewka, boli ją głowa itp, itd. Ogólnie powrót jest bez szans boooo! Musiał byś ją traktować jak takie coś co pod drzwiami leży 'szmatę'. Później przepraszać i przytulać i tak cały czas. W MIĘDZY czasie testy , testy , testy. I tu byś się znowu rozłożył. BO np ZREZYGNOWAŁEŚ Z WYJŚĆ dla niunki, dałeś się jej podporządkować. OBRAZUJĄC to, Ogier stracił wolność i stał się Koniem pociągowym!? COMPRENDE?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.