Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1832
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tornado

 1. A właśnie, że da! Nawet nie wiecie jak bardzo. Oj jak one lubią obrabiać dupę innnnym dupą ą ą...... Zresztą M gadał iż są dla siebie okrutne. Widać co Wacpany słuchali nie dokładnie. Co meritum JEDNO mi się nasuwa. Takie komunistyczne powiedzonko. " Wzięliśmy się i zrobiliście". 'Oderewucona' wersyja Tyrajj misiu mnie tu, "La ksiemżniczka" potrzeby ma, wteeeedy jest bystra jak woda z kibla. Siłę wodospadu ma. tY i JA. OT wewnętrznie czuje, jej potrzeby są moimi potrzebami.
 2. Pierdylion razy napisane było! Z prawem? Moralnym czy społecznym? NIC!!! TO JEST najlepsze nic nie możesz i nic nie musisz!!! Odczekać/totalnie zlać/zero zainteresowania. Samiczka zacznie sama wciskać malca. SPRAWDZONE DZIAŁA.
 3. DO NIEDAWNA DORADZAŁBYM z a G r a ć........lecz.....po pewnych obserwacjach w podobnym kombo układzie, wysnułem 2 wnioski. Facet zaczyna się czuć jak alfons. Nawet można sobie z tym poradzić(przez pewien okres emocjonalnie). NASTĘPNIE nadchodzi faza poczucia iż staje się alfonsem "upośledzonej emocjonalnie dziwki". Wtedy to już zaczyna panewke na wale wyciągać po kawale. Rudy hrupie ramę. Migoczą awaryjne. W tacho urzędnik skarbowy powiada"SPADAMY". NASTĘPUJE przeciągnięcie i cała załoga pikuje w dół aż nie osiągnie prędkości granicznej ryjem trzaskając o beton pasa lądowiska. Przecież miało być trawiaste, łąka, zające. Pająk jebnoł biedronce. Wiaderko i łopatke. Wieprzową.
 4. TU NATOMIAST mamy cały moduł zawarty. Wydaje Ci się. ....i wydaje Ci się...... Tkwisz dalej i gówno wychodzisz. REASUMUJĄC nawaliłeś tyle przeszkód, że nie dziwota. 'Muuusk' zlasowany niczym wapno w dole. Proste ćwiczenie dla jegomościa. Znajdź w swoim tekście wszystkie przymiotnika oraz opisy(przyrody/uniwersum) które przeszkadzają Ci w czym kolwiek. Podziel na przeszłe i terazniejsze. Zacznij pracować nad teraźniejszym. Zasadą eliminacji lub minimalizacji. I TAK 'DROGI' TOWARZYSZU(niedoli) rozpcznie się marsz zwany 'życiem'. .....przestań pierdolić, zacznij działać........step by step.....
 5. BZDURA!!!! JEŚLI NIE MA PRZECIWSKAZAŃ MEDYCZNYCH NA PAPIERZE, PO WYPISIE ZE SZPITALA. TO JUŻ TERAZ PRZY DZIECIACH NIECH ZAPIERDALA!!!! CUREWSKO ważny moment! Zaczyna się lawinowe gotowanie żaby. Dodatkowo żadnego mieszkania. Jeśli pańcia ma czas,niech sama ogarnia temat. Szuka ofert. Robi symulację kapitalizacji kredytu. Wahania STOPY kredytowej. Koszty ubezpieczenia. Skoki wartości giełdy nieruchomości. ...... pomijając fakt o okienku dążenia do...... Trzymanie jej w niepewności nie BYTU lokalowego umocni związek. OWSZEM BEDOOOOM JAZDY! JEDNAK I TAK BY BYŁY.(przerobiłem osobiscie) I BROŃ CIĘ ABYŚ BYŁ BOHATETEM SWOJEGO DOMU(majsterkowiczem). NIECH PAŃCIA WIDZI ILE CO KOSZTUJE, ŻE TRZEBA PŁACIĆ FSCHOWCOM. BO ZA DARMO NIE MA!!!( tak jak dupy/seksu). .....wtedy masz szansę nikłą iż dzieciaki w całej rodzinie pełnoletności doczekają..... KTO PIERDOLI INACZEJ MA ZWARCIE NA KLISZY DYSNEY'a W TECHNI KOLORZE.
 6. Gówno się zgadza, tak Ci napisze. ....to już podwórko friend zona..... ....jednak.... Data, godzina, lokalizacja. Bo muszę z KOLEŻANKĄ przyjść. Wtedy jeśli łyknue to ty zmieniasz ramę, i jeśli będzie jej zależeć to włączy się efekt reversu. Jeśli odmówi to sorry. GAMĘ OVER KUPUJ ROWER.
 7. Zasadniczo istotne jest to KIEDY ZAUWARZYŁEŚ? Następnie dałeś dupy bo nie zrobiłeś nic. Cokolwiek, ale do końca. Teraz marudzisz bo mogłeś to rozegrać i mieć bobra na wyłączność A okazja przeleciała. Dodatkowo się nie dowiesz czy by coś było czy co (.... ), bo zrobiłeś WIELKIE NIC! POMIMO WSZYSTKO W BREW POZOROM wątek zajebisty bo pokazuje buractwo co poniektórych Braci. Wystarczy wstawić iż to ich matka się poślizneła. Wnet fasada ryja z za klawiatury niczym ściana cegielni czerwona jak chorągiew Moskali. ....... zrobiłeś nic=》Masz nic ...... ....prawo UNIVERSUM .....jeżeli na ciało nie działa żadna siła to pozostaje w stanie spoczynku/NIE zmienionym.....
 8. ...... Ale pierdolisz!!!! Nosz curwa w jaki sposób się tego 'anglijskiego' pouczałeś? Zapewne tu pro ble mm mm. KOŃCZĄC lamentino, na poziomie szkoły średniej jeśli piszesz i gadasz to się dogadujesz z całym światem prócz aitoktonów bo zalewają słowa w wypowiedziach. OBECNIE ćwiczę uliczny portoamerykanodojczowaty z Horwatami/Niemcami/post Rosjanami i wszyscy dają radę. A Ty bidulku nie dajesz?! Curwa rusz DUPĘ ze strefy komfortu i przestań być ciapowaty. Nie jest to łatwe jednak 100% realne!!! ( nie mylić z pracą w sieci real) ....kończe bo resztą papieru 4 bukwy podetre.....
 9. Jeb gwoździem!!!! ....masz fart..... (NIE będę tego rozkładał jak dżydża glebę). REASUMUJĄC: JUŻ OMC PŁACIŁEŚ ALIMENTY NA NIE SWOJE DZIECKO BANKOMACIE!!!
 10. Co to za myślenie? (gównem po polu) ZAINWESTOWAŁEŚ! TYLKO 6 MIESIĘCY! W KURS SURWIWALU. OBECNIE MUSISZ ZDAĆ DYPLOM Z POSŁUGIWANIE SIĘ TYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI/WIEDZĄ. (koniec bicia piany) [do absorpcji wiedzy ZALECAM żeglowanie z wizualizacją zachowania wel wypowiedzi otaczające zdażenie] DESZYFRATOR języka EMO.....
 11. W Mikołajkach trzeba było sprzedać Łódź. Oczywistą że się pisze. Jednakże aby nie mieszać statystyk dokoptuje się potencjalnie własnym wozem opancerzonym. CZYLI jedynie miejsce na gryluuu dla ryja REZERWUAR RR R.
 12. PO CO? NAJPIERW przyjdzie kameleonizm. Następnie wypornizm. Partyzanizm to już poziom mistrzowski. Wtedy zrozumiesz słowa "góru", że trzeba żyć w zewnętrznym świecie jak typowy 'Janusz'. DOPIERO WTEDYK NADCIĄGNIE WITTO 'KORLEONIZM'. NAUCZYSZ się wykorzystywać rozwój osobisty aby poprawiać SOBIE I SWEMU KLANOWI BYT!!!
 13. TU zjebałeś. Ostatnia linia obrony zadziałała. Nie podjołeś ponownej próby i teraz ona ma Cię w orbicie ostatniej osnowy. Ty natomiast pijesz się z myślami. ......ale ale..... Są wakacje/lato/te i inne pierdy. Szybki atak z terminem w tygodniu. Ustawi się to ok, można jeszcze walczyć w dogrywce. Jeśli zaś nie to NIE!!! I SPRAWA BĘDZIE JASNA. FOK NA PLAŻY PEŁNO!!!!
 14. ZAJEBISTE MYŚLENIE. LECZ? POCZEMU czas przeszły? Dalej stoisz na rozdrożu. Dodatkowo zakładasz sobie okowy niczym limes magicznej połówki pomarańczy. W argumencie" wakacje są"!!! Niczym magiczne do 3 RAZY sztuka! Dlaczeguszzzz cykl ogarniania opierasz o skoki synchroniczne A nie narastający proces liniowy(ciągły)? Zatem moje pytanie właściwe jest następujące: Kiedy "odpust" skoro wakacje to pomiar??? Co do lasek to półprawda. Istotne jest to czy Cię testuje. Nie jak. Dopiero jak zacznie "Manhattan projekt" wtedy ....... .....i tu moje czepianie czasu przeszłego...... "Zmieniałem". Dałeś sobie spokój? Wymiękłeś? Czy masz dysonans poznawczy? Jeśli to trzecie to nie pękaj, każdy z nas tak miał. Prawda boli potem Cię wyzwoli.
 15. TO TAKI MEM z Twojej Stajni Ogierów? Prawda? Ot i dlaczegósz pochodzenie ma znaczenie. Widocznie warstwa kobiecości w DIV'ach w Twoim rejonie jest osobno zliczana. Może przy drynku? Lub we kolejce po ziemniory w markiiiecie osiedlowym? CZYLI motorniczy/ka nie ma szans? Manetka w przód manetka w dół, 1, 3. DZYN DZYN.
 16. NA PIERWSZYM było 5 Amigo!!! TO je 'czecie' beło od wybuchu rebeli. Kiedy wiatr północny przywiał, bunkrów nie było. ALE BYŁO ZAJEBIŚCUUUE.
 17. Na co? na wodę? Tyż mam ale niestety na żaglówkę. Dołączam z ryjem jeśli się załapie na spęd "bydła". MUUUU!!!
 18. TO JEST koń trojański. Myślenie JEDNO warstwowe. 100% umiejętności!!! Wygląd, kasa, znajomi ....... to wszystko jest wynikową odpowiednich umiejętności. + ....pochodzenie ma znaczenie. I proszę zainteresowanych(dobrowolnie) o wbicie sobie do ZAKUTEGO(Biało rycerskiego ŁBA) iż fazy księżyca u kobitek zmieniają się z wiekiem. ...inaczej ocenia nastolatka(na garnuszku rodziców), inaczej koło dwudziestka, studentka to już zupełna inszość potem pańcia dobiegająca trzydziechy. Inaczej kocia mama, samotna 'madka'. TO wszystko jest sygnał zespolony składający się z wielu warstw NARAZ!!!!!! A WY TOWARZYSZE(broni) pierdolicie strasznie liniowo i powierzchownie. ĆWICZENIE DOBROWOLNE: Idzie taki malkontent na balety i załaduje do kilku lasek na raz obcych sobie. Wykręca je w rozmowę i podrzuca podchwytliwe pytania. Jak myślicie, ile będzie powielających się odpowiedzi? ZERO!!! KAŻDA KTÓRĄ SIĘ DOŁĄCZY DO SESJI BĘDZIE SIĘ WYBIJAĆ/KOKIETOWAĆ/MAMIC. .....sprawdzone, ZATEM pociskami innego kitu odbieram jako jęczenie walikonia przed (obrazkiem.jpg).......
 19. POSZEDŁEM o krok dalej i pozwoliłem jednej dziuni się umawiać na randki(wiadomo co zabronione to fajne). NIC TO NIE dało. Po pewnym czasie mimo uznania zasad i tak człowiek czuje się jak alfons ułomnej dziwki. ZADZIWIAJĄCE iż pańcia potrafiła mi zarzucić, że jestem ZAZDROSNY! REASUMUJĄC jakbyś nie nagioł uniwersum samiczki i tak wina leży po naszej stronie. JEDYNIE CO MI OBECNIE PRZYCHODZI DO GŁOWY TO JECHANIE NA KLASYCZNĄ ZAKŁADKĘ. Warunek trzeba mieć mocno obniżoną empatię i podbity narcyzm/egoizm.
 20. Problem jest ciągle ten sam co w pozostałych postach Waszmościa. Stanołeś na rozdrożu i nie wiesz kędy twoje kulasy podążać bydą. Dywagacje tu nic nie dadzą bo analiza w którą stronę to stanie w miejscu. Idź w dowolnym kierunku lecz zwiększ częstotliwość pomiarów. ZAPAMIĘTAJ TO: pierwszy raz możesz iść skrótem lecz podążając tym szlakiem po raz drugi staje się on drogą! Do puki nie wystartujesz nie napotkasz NIKOGO, chyba że liczysz na cud iż ktoś najdzie Cię od tyłu? WTEDY CO? BĘDZIESZ ŚLEPO PODĄŻAŁ ZA NIM? Faceci jeden bez nóg drugi bez rąk pojechali na dworzec. 1 gada masz potrzymaj WALIZKI ja pójdę po bilety. Kto jest większym głópcem? Ślepiec czy ten co zanim podąża?! ....chyba styka?...
 21. NO PRZECIEEE napisałem między wierszami!!! NIE PCHAŁEM ROZMOWY/BAJERY SEXUALNIE DO PRZODU!!!! Ile laska będzie 'mużdżyć' o silnikach, znakach zodiaku lub innych kapuscianych pierdach. Były nakręcone A gościu mamejił to skakały na bardziej bezpośrednich. TYPOWE PRZEJĘCIE z tym, że teraz wiem dokładnie jak to działa. @ImbrykNie curwa, nie! Zapodaje: tylko nie schylaj się do pralki jak będę stał z tyłu. Na pewmo na siano nie pujdziemy bo jeszcze widły połamiesz. Ty do swego pokoju A ja do swego i grzecznie rączki na kołderkę.
 22. Brawo! TA RETROSPEKCJA JEST SPORO WARTA. PIERDOLENIE....... Wszystko się liczy! Wzrost,wygląd,kasa.......=》MINDSET! + BAJERA! TERAZ pozwolę sobie uzasadnić poczemuuu bajera jest takim mocnym czynnikiem i jak na CHŁOPSKI rozum działa. Samice łatwego życia nie mają. Zakładam iż każdy tu obecny zauważył mielone dramaty/emocje u samiczek. No i SRU(socjalistyczna reforma ustrojowa): NAJBARDZIEJ POSTRZGANĄ EMOCJĄ U SAMICZKI JEST DOBRA ZABAWA(ŻYCIEM). SKŁADA SIĘ ONA Z: ......poczucia humoru u samca, zazdrości pozostałych samic, hajsu na wszystkie moduły aby spełnić niniejsze składniki, wzrost/zdrowie, jaskinia/potencjalna jaskinia, pochodzenie ma znaczenie/szkoły/rodzaj/tradycja klanu, POTOMSTWO! TERAZ:BAJERA =》 Sposób komunikacji w której przekazujesz samicy co oferujesz jej za grotę roskoszy. I TU JEST NAJWIĘKSZY PROBLEM. GDYŻ SAMICA NAJPIERW SPRAWDZA ŚRODKI, POTEM CZY JESTEŚ ZAINTERESOWANY POTOMSTWEM. ......... SYNCHRONIZaTOR: NAJWAŻNIEJSZY element w bajerze! W rozmowie(bajerze) musisz sprzedać samicy informacje iż zamierzasz mieć z nią potomstwo i masz na to bezapelacyjnie wszystkie potrzebne środki! Jednak NIE MOŻESZ tego zrobić bezpośrednio przez ŁATKĘ CURWY! BO ZAZDROŚĆ INNYCH SAMIC!(niektóre potrafiły odciągnąć OSTENTACYJNIE za rękę koleżankę aby że mną nie gadały) "POJEBAŁO CIĘ, ONA MA ŚWIERZE ŚLADY PO OBRĄCZCE" TERAZ NIUANS: podczas bajery większość z nas nie komunikuje tej części o POTOMSTWIE!!! JAKIEŚ 90% FACETÓW NA ZIEMI. Zaraz ktoś napisze, że to nie prawda, że to przecież oczywiste bo wiadomo o co chodzi i takie tam pierdy. TO SOBIE DALEJ NIECH TAK UWAŻA!!! PODŚWIADOMOŚĆ KOMUNIKUJE SIĘ INACZEJ, TO NIE LOGIKA!!! WZÓR NA PRZEKAZ WCALE NIE JEST SKOMPLIKOWANY lecz pamiętajcie o łatce KURWY. BALANS MOCY W PRZEKAZIE ZACHOWAĆ TRZEBA(YODA rules) DAWNO dawno TEMU się zastanawiałem czemu mimo bajery, aż laski dostawały ślino toku nagle po około 20 minutach wstawały i szły do innego stolika na bajere?! ODP: brakowało przekazu o POTOMSTWIE dla podświadomości. Co jest podstawowym celem samicy? POTOMSTWO!
 23. A aha! Te nasze Dziadki. To że środkiem jeziora jest jego osobiste doświadczenie. Worek dodałem od siebie. Natomiast ja dostałem kopa od instruktora na basenie, woda, plusk, taka komunistyczna sekcja żeglarska. Rozbujał nogę i rozpoczęła się nauka. Także synonim worka jest zespołem główno pierdół do przepracowania. Ja Ci napisze. 😛 Dalej skacze przez fale. Moczę dupę jak żaba. Przypominam bobra na urlopie. Z materacyka ściekam jak emeryt. Gapie się na turystki. Zarzut jest banalnie nie kompletny. Umysłowa_socjalna druga młodość. Fizycznie wiadomo, wychodzisz z morza i trzeszczysz jak zardzewiały robocop.
 24. NAJTrUDNIEJ JEST SIĘ wydostać z worka na środku jeziora. Potem to już spoko jakoś po dnie 2/3 kilosy i jesteś na plaży. Jak słoneczny dzień to nawet szybko się zagrzejesz. NIE wspomnę o zaleganiu na dnie basenu, Leżysz na plecach i patrzysz jak foczki w obcisłych strojach śmigają. TAK NA serio poszukaj metody na zatapianie. Ona łamie większość oporów. Potem z górki na pazurki. Osobiście nad morzem do oswojenia z wodą robię glebę do pompki we wodzie i jest po problemie. Caluśki mokry, tylko czasami glony z nosa trzeba wyciągać i meduzy z gaci
 25. Zakalec braciszkowie no mucha nie siada. Wszystkich przepuszcza A tego nie, ma już dzieci A on się powoli nabiera na foszki, w pracy trzeba zapierdalać i białych rycerzy brak. NO co tu wymyśleć? STAŃ JAK SŁUP I CZEKAJ NA COKÓŁ/FUNDAMENT. BANKOMAT BĘDZIE Z Ciebie niczym pożar we młynie. .....a nie ty chyba nie chcesz?........ RETURN FIRE!!! .....ewidetnie mamy tu kolesia co magiczną pigułkę chciał psim swędem dostać....... TAK nie ma. Czytaj posty. Twa histereeeeyja NICZYM NIE ODBIEGA OD STANDARTU!!! ....nosz curła na leniwca.......
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.