Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  945
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Tornado

 1. Krótkofalarstwo

  Zacznij od klubu/koła krótko falowców. Najlepiej w LOK. Bez podstaw elektrotechniki nie zdasz. Radyjooo to dopiero po papierze. Biegle liczysz przekładnik transformatora? 2 prawo Kirchhoffa? .... Propagacja, jonosfera, widmo fali? Nadawanie FM, AM? Fala Pełzająca/stojąca?
 2. To Twoje zachowanie to nic innego jak Operacja Twierdza na `Misia Przytulaka`. Masz zapodane wszystkie argumenty(czasowe/zasobowe/genetyczne/militarne). Zadanie na zaliczenie: Oblicz pierwiastki funkcji wstawiając odpowiednie argumenty/modyfikatory. Kiedy funkcja jest =TRUE or FAlSE? Zbadaj zmienność funkcji. Jaka jest częstotliwość? (podpowiem 1 Hz). Czy funkcja jest skończona czy cykliczna? ...?
 3. No i tu wystarczy tego pitolenia Ogólnie poczytaj co to jest rama, stereotyp wizerunku/kreowanie. A jak już machniesz Mechanikę Kwantową(wiadomo kogo) z tym wyżej to od razu proponuje model agenta jej królewskiej mości. (J.B.) Idealnie pasuje dla Ciebie w tym momencie. A cha jeszcze jedno z twarzą wyjść się z tego nie da, wychodzi się pełną gębą `wyżartym`w kierunku RYJEM FRONTALNIE NA ŚWIAT.
 4. Kupuję kampera.

  Rozumiem iż jest to wariant skandynawski czyli : zasilanie z dodatkowego akumulatora ładowanego w czasie jazdy (lub solara)na rozłączanym dodatkowym obwodzie!?
 5. Ewidentnie tego akurat nie Złapałeś. ATAK to kierunkowe działanie mające na celu osiągnięcie (czegoś) zazwyczaj(zawsze) jest działaniem pierwszym/zdecydowanym/często z zaskoczenia. Cokolwiek postanowisz wiedź iż Twój wróg zbroi się(eX/małża/....), zatem Twoje działanie na misia, który łykną trochę tajemnej wiedzy zaczernia obraz, ale tylko w Twoich oczach. Pańcia od małego ma swoje zachowanie ukształtowane. Jest wysoce prawdopodobne iż połapała się w Twojej przemianie i sprawdza na ile jest to proces stabilny/chwilowy. Obecną ramę trzymasz z wielkim wysiłkiem. Czy dasz radę tak ciągnąć aż wam obojgu nie będzie się opłaciło rozwodzić? Ano! Tego nie wiemy. Zatem to co obecnie wydaje Ci się spokojem jest OKIEM CYKLONU. Rozwód to najłatwiejsza opcja jakoś sobie poradzicie, ale dzieci nie koniecznie. Dominacja ma różne kolory więc łatwo popaść w skrajność(totalitaryzm{efekt złotej klatki/socjalizm }/despotyzm {tylko złe lub dobre emocje- tu zagłaskanie kota na śmierć}) I teraz najważniejsze! Nikt nie powiedział, że cuuurwa będzie łatwo! Przywróć równowagę MOCY to się wszystko zacznie środkować w koło Twojej osi postrzegania wszechświata. To jest prowadzenie.
 6. Straciłam to ?

  @Sitriel Nie zauważyłaś iż @deomi skamle? Znaczy jojczy w stylu `Gdzie Ci Prawdziwi Faceci`? Oprogramowanie zaczyna poszukiwać kogoś z nową funkcją(siewca/dawca nasionek). I tu ZONK bo wszyscy moce natury maja na znanym poziomie(nasionka są ale kaaaasiury brak). Soooory jednak Zauważyłaś
 7. Kupuję kampera.

  Misiek( @Adolf) zajawka fajna ale: - to jest gruchot!Zakładam po roczniku, że tylna os, czyli na wale napędowym. - zdjełano w garażu po pijaku(samoróba). Weź ty se po żądnego busa kup(golasa) i sam zainwestuj pasje/umiejętności w stworzenie własnego INDYWIDUALNEGO kampera. @Mosze Red
 8. I tu jest pies pogrzebany i to żywcem. Szykujesz się do wojny z myślą, że jakoś to będzie. Gówno! Będzie ujoowo jak teraz nie zatakujesz!. Nic nie robisz takiego wielkiego. Robisz tylko rzeczy dla siebie, które i tak byś robił. Odpowiedz sobie na pytanie co oznacza słowo(istota słowa) rodzina? Bo to nie tylko dzieci. Obecnie obierasz kierunek w stronę Despotyzmu. W stagnacji partnerskiej jakiej się(tak mi widzi misie)znalazłeś olałeś samiczkę bo....(wstaw dowolne)ale czy Ty ja prowadzisz(nie mam na myśli tu zabawiasz i podobne)? A no właśnie. Wpadłeś w nową wyimaginowaną strefę komfortu Wielkiego JA+ dzieci. Pomyślałeś iż pasywność samiczki to błaganie o krok MĘSKIEGO JA(TY). No to jak nic idzie do despotyzmu. Nie zapobiegasz cwanie takim sytuacjom, tylko pacyfikujesz za pomocą siły. Zróbmy wizualizacje: ktoś z Twoich bliskich skacze z mostu nad przepaścią, co zrobisz? Użyjesz despotycznej siły w locie? Czy raczej rozpoczniesz działania sabotujące/konfidenckie do zażegnania precedensu. Coś niecoś złapałeś ale Twoja droga może doprowadzić do wyboru u dzieci Mama czy Tata. A jeszcze masz czas na rozgrywki. Prowadź samiczkę. Nie zbaczaj na ciemną stronę mocy. @SzkaradnyRób albo nie rób. NIE MA PRÓBOWANIA
 9. Sentyment i nostalgia

  Nostalgia- precedens czasu przeszłego(zazwyczaj miły w odczuciach),często dokonany lub nie dokończony z okoliczności wad 3`cich. Sentyment- proces logiczny/zdarzenie uruchamiające uczucie nostalgii/zamyślenia/konsternacji. Trochę miarowo ale bojowo.
 10. Wybierasz kobitę czy kumpli?

  O to to to. @blck.shp dobrze gada. Kasa na bilet dla Niuni jest od niuni. Koniec kropka. @koszykarz Zapomniałeś o opcji 4? Nic nie walczysz! Relaksując się, Modnie się ubierasz(a co na gali nie będzie fajnych foczek???). I w tyyyym momencie MatriX jest po twojej stronie. Odrobina James`owo Bond`owej zazdrości nie zaszkodzi samiczce.
 11. Moja maluje salon.

  Misiek( @Adolf) a to jest seans przed premierowy? Czy są jeszcze bilety na imprezkę? I pod żadnym pozorem nie wytyka Jej, że tu nie domalowała(wiadomo o co ho).
 12. Depresja to jest coś tak ciutek poniżej linii wody o ile pamiętam. Chyba to morza było, ooo tak to to. Gorzej jak w depresji są przełomy, wtedy baniak zalewa cała masa chłodziwa i procek dostaje zwarcia. Ale nic to jest globalne ocieplenie więc odparuje i zwarcia nie będzie. Zresztą można w Himalaje pojechać tam o depresje ciężko.
 13. Manhatan Project, USS ENTERPRISE, Atomowy Rozrusznik Serca. Kontrolowana zimna fuzja deuter/deuter.I nastała cisza..... szy bo się wyda. 1 GB wektorowych map nocnej nawigacji w F 16. Kość miała wtedy 1 cm3. Obecnie 1 GB to ma Msd za 5 PLN. @ciekawyswiataOglądałeś `Metropolis`?
 14. @BonzoSkoro już gadamy(of topem)`MACHEFI`to niestety ale zapomniałeś(pewnie celowo)o stałej heisenberag`a. A te wszystkie Braty chcą poznać końcowy wynik bez prowadzenia badań. NO i tracą przez to zabawę.
 15. Zatem jakieś 20+ lat temu myślałem podobnie. Tylko coś zawsze nie pasowało do propagandy zewsząd. W skrócie. ALFA SRALFA. Uwodzenie to sygnał zespolony z wielu ciągów danych. W matmie to nić innego jak szeregi fouriera. W fizyce LASER( wiązka spójna). ITD. Zatem ładuj w siebie wszelakie dane i pal serca LASEK jak laser GWIAZDY ŚMIERCI planety. Niech moc będzie z tobą.
 16. Niesamowicie z braćmi się zupełnie nie zgodzę! Pruuuuuuuuu uu. Po pierwsze każdy podrywacz prowadzi coś na rodzaj dziennika pokładowego np baza danych/kajet/telefon tj. np. Brat @Bonzo. Jest jeden silnik podrywu który daje ci Feed Back 50% czy dalej z tego coś będzie czy nie. ALE! Zawsze się to kończy jedną z 3 rzeczy: Atencja/adoracja(ewentualnie seks). Jeśliś dobry w pociskaniu kitu. Zasoby. Oczywiście Twoje dla pańci albo kogoś z jej rodziny/znajomych(bliskich w tym momencie)/usługi np podwożenie(curwa stan dart jak masz odpowiednią brykę. GEN/ALIMENTY. NIE MA SEKSU ZA DARMO! ZAWSZE COŚ INWESTUJESZ. Jeśli chodzi o liczby to takie coś 2 ze 100. Potem 1 z 10. Następnie FF or ONS Potem zaczynasz widzieć, że to bez sensu, W między czasie w koło Twojego jądra zaczną latać dziwne planetoidy zwane wolnymi(buchccchhaaa) elektronami. Widocznie z czegoś nie zostałeś do końca wyssany!
 17. Towarzyszu @Bronisław czy do sądu o podział majątku tylko małżeństwa idą? A no właśnie. Określenie kampanii rozwodowej to synonim wojny na wykończenie(możliwe, że dla nie ochajtanych nigdy nie do końca zrozumiały). Na pewno pańcia zgodzi się na wszystkie twoje zapodane propozycje. Wybaczam Ci Twoją fantazję Bo myślałem kiedyś podobnie, też jestem Fantastą, choć obecnie z kubłem zimnej wody za kołnierzem.
 18. @Imbryk Towarzyszu niedoli do 3 razy sztuka więc to sztuka ostatnia.(chwilowo) ` Moim celem jest w długim terminie chirurgicznie wykonana ewakuacja, zamknięcie rozdziału,To se na wewnętrznej części powiek zapisz idealnie to ująłeś (zaczynasz kumać bluesa). odżycie i życie dalej z ulgą. To akurat samo przyjdzie z czasem nawet bez większego wysiłku jak precyzyjnie rozegrasz część zieloną. Żadnej zemsty - to nie mój styl i szkoda mi na to energii. NO tu niestety ale bywa różnie nie mów chop przed zachodem słońca bo jeszcze lecisz nad przepaścią. Każdy może iść własną drogą. Ta na pewno, no nie oszukuj sam siebie. Pamiętaj o zerowaniu samca po rozstaniu!!!! Tu moja pułapka myślowa wynikająca z wrodzonej ugodowości Nie ma czegoś takiego, to długoletni nawyk konformizmu : przy rozstaniu chcę przyszłej byłej zapewnić byt na rozruch SOOOooOOORY ALE WEŹ SIĘ JEBNIJ W CZOŁO Z TAKIM MYŚLENIEM, SERIO!!! , żeby mnie nie nękała. UJJ I tak Będzie Widzę ją jeszcze jako bezrobotną ofiarę z przerwaną karierą SERIO ??? A CO CIE TO? Dzieci RAZEM MACIE? NO WEŹ PRZESTAŃ!. (Choć na własne życzenie się tu przeprowadziła, to mówi ze z miłości do mnie :-/ TAK TO JEST PRAWDA typu {gówno prawda}=KASA/ZASOBY )`.
 19. Dziewictwo

  @Sara Dziewictwo pod względem LTR przereklamowana sprawa. Jedyne co ma istotny wpływ to Telegonia na wynik potomstwa. Jeśli chodzi o ten roczek eksperymentalny(wiadoma sprawa który) to po jaką cholerę masz się tym chwalić? Zrób w baniaku(głowie) z tego wzór pozycji/atrakcji/patentów łóżkowych dla potencjalnego misia i jak on wielce będzie uradowany kiedy w łóżku wymieszasz go jak beton w mieszalniku. Od strony mentalno/katolickiej tak jesteś rozpustnicą ale fakt iż dążysz do samo ogarnięcia wstępnie Cię rozgrzesza. Od tej pory Ty jesteś stróżem swojej moralności+ potencjalny miś . Zatem historyyyyje zostawmy HISTERYKOM a nowemu misiowi zapodawaj nową TY z bagażem nabytych umiejętności.
 20. Cobyś nie czuł się OLANY(wstaw sobie ostatni raz wyimaginowany obraz swojej BIAŁO RYCERSKIEJ Jegomości). @Imbryk Odniosę się jak kurka z jajkiem z dupy prosto do koszyka handlarza, wedle kawałka coś Waść mość zapodał: ` .i jebała mnie jak matka nastolatka przez 3 godziny, całą drogę od lotniska do domu i wieczór aż do zaśnięcia, gdzie zwieńczeniem było: Sam potwierdzasz matkowanie. - "codziennie daję ci szansę, a ty się nie edukujesz (artykuły psychologiczne), nic nie zmieniasz, dalej zachowujesz się jak 15-latek i wszystko pierdolisz", NO to jest typowe pierdolimottooo, a właściwie półprawda, czyli sygnał aż nabierzesz męskości. - "nie mam do ciebie szacunku",NO bo i za co? Tak bądź ze Sobą szczery! Gdzie Twa męskość? -"jesteś pomyłką",No tu pańcia poleciała czyli inaczej: Zainwestowałam w ciebie swój czas a ty dalej jesteś piz.......(cenzura) - "w związku masz sprawić by człowiek stawał się lepszy(TU NIE MA CO DYWAGOWAĆ BĄDŹ TWARDY), a ja przy tobie stałam się gorsza(CZUJE SIĘ JAK OSTATNIA FRAJERKA BO MA piz....{cenzura]), do tego stopnia ze zaczęłam cię bić (Wołanie abyś się obudził poziom 2)", - a jak zacząłem dyskutować, w odpowiedzi "bedziesz mnie dalej prowokować?( NO TO JEST WŁAŚNIE TO MIEJSCE GDZIE CIĄGNIESZ DO OPORU AŻ NIE ZRÓWNASZ TWIERDZY Z POZIOMEM GRUNTU)" i plaskacz ostrze BO nie ciągnąłeś oblężenia dalej` Reasumując: kobieta jest jak Twierdza, napierdalasz oblężenie do skutku(zdobycia), potem pozostawiasz jednostki okupacyjne. Jak oblężenie nie przynosi rezultatów to robisz podkop, bronujesz pola dookoła aż cała woda z fosy zaleje pobliskie wioski. Ogień w obozie wojennym ma płonąć cały czas a wartownicy walą ostrzegawczą serią w tył głowy bez rozkazu. ...... Chyba styka?....
 21. Kurdę na tą chwilę to łatwiej jest grać w piłę na polu minowym pomiędzy Koreą Północną i Południową. Ewidentnie wstrzymać remont mieszkania!!!!!! Odkładaj kasę na TAJNE KONTO. Zlikwiduj WSZYSTKIE wspólnoty. Pańcia szykuje SOBIE gniazdo, nie ma co, ona nie chce dzieci ale z TOBĄ! MatriX owładnął duszę Twoją do poziomu kwantów. Nieśmiało sobie pozwalam stwierdzić iż pańcia Tobie matkuje. Teraz się zastanów czy powołasz na świat młode przy takiej heterze? Chcesz dzieciakom zrobić obóz koncentracyjny? Zatem pozostaje potajemnie prowadzić przygotowania do EWAKUACJI!!!
 22. Zdrowy związek?

  Dobry/Zły. Sinusoidalne nastawienie do samiczki. 2/3 Mocy(As w rękawie). Reasumując: Jak James Bond. Tylko jedna wybrała Steven Seagal`a (czyli anomalia potwierdzająca regułę). Jak dasz radę taki być bierz się za LTR.
 23. @pewny No to `standardziony FULL OPCYYYYYJA ` I to jest pocieszające bo pańcia wali schematem. Zatem . Kasa do własnej kiermany, opisywanie kwitów(przelewów ALIMENTY!!!)najlepiej dwa osobne na każde dziecko(bo jest różnica wieku i przyda się to za kilka lat). Przestań wydawać dodatkowe pieniąchy na dzieciaki tylko alimenty(wiemy że to boli ale rura pani zmięknie). Kolejne na razie nie jeździ do dzieciaków tylko wysyłaj listy polecone, pańcia przestanie Cię szantażować widzeniami. Prowadź rozmowy tylko kiedy ONA przywiezie Ci dzieci na widzenie. Zgłoś zawiadomienie w urzędzie(państwo) gdzie `rabotasz`, że matka nie udostępnia kontaktu z dzieckiem, taki kwit żelazny dużo potem daje przy wyciąganiu alimentów, o zaświadczeniu zarobków od pracodawcy zagranicznego. Bracia jestem załamany, bo poczuła krew i chce mnie dorżnąć. Wszystko przez to, że włamała się na mojego fb i maila. Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Po prostu nastaw się na wojnę na bagnety i tyle. Rozciągaj rozprawę w czasie maksymalnie ile się da. Pani zapewne ma nowego misia i poczuła zew/pęd. Nie idź na żadne ugody !!!!! Wiem to wszystko dziwnie brzmi ale działa, po pierwszej rozprawie pani już nie będzie taka fulllll pewnicka siebie. Na razie ma przewagę bo jesteś reaktywny. Teraz to twój wróg, więc cały oręż do ataku, tylko pod krawatem i bez bicia piany na spokojnie. W PL sprawy rozwodowe trwają latami jak nie pójdziesz na ugodę. A czas LECZY RANY.
 24. Jak poradzić sobie z gniewem?

  Niestety ale zgodzę się z @chudybyk`iem . Rozgrywa bo @Kajko odczuwa nienawiść i jest reaktywny z tego powodu. Panna która olewa gościa NIE MARNUJE CZASU/ZASOBÓW/ENERGI na eX(coś tam). Zatem nie da się przejść z Nienawiści do obojętności bo dwa różne stany umysłu. Pierwsze trzeba wygasić nienawiść czyli przestać reagować z założeniem że to źle(bo to atak na mnie) tylko iż to program samiczki dla dobra dziecka. Następnie wprowadzać drobne ograniczenia akceptowania propozycji eX-samiczki co do spraw dziecka bez wdawania się w wymianę ognia(czyli ograniczyć konfrontację). Kolejne Celowe zaniechanie ustalonych terminów(i tu się zacznie wprowadzanie stanu obojętności). W tym momencie samiczka zacznie tracić linię Frontu. Zatem powoli granicę trzeba zacząć odzyskiwać. Ogólnie mam wrażenie iż obie strony czują do siebie jeszcze pociąg(.......)możliwe, że spoiwem jest dziecko. Lecz samiczka NIE przyzna się do błędu . Spróbuj z innej beczki ZAPROŚ JĄ NA KAWĘ. Jak zareaguje inaczej niż obojętnie to masz proces roz`pykany.
×