Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Staś

Użytkownik
 • Content Count

  145
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Świetna

About Staś

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

609 profile views
 1. Witam Piękna idea , można by za nią umrzeć na wojnie z innymi kontynentami bo póki co to tylko EU "niby" coś robi w tym temacie. Jeżeli chcesz coś znaczącego pokazać ludziom trzeba to zrobić na żywo każdy musi zobaczyć to za oknem ..coś jak spaliny nad miastem ...albo nielegalne śmieci w rowie po drodze do domu czy też wypisko nielegalne za płotem. W Polsce każdy widzi masę jeżdżących ciężarówek tzw "TIR" śmierdzących ... i słabo działającą PKP Cargo ...no widzą czują i nic nie robią. Tak że nie oczekujmy że przekaz smarkuli wywrze jakieś wrażenie na kimś albo ktoś uwierzy. Moim zdaniem działa to wręcz odwrotnie ośmiesza fakty... co widać po wpisach wyżej. Ja uznaje ze taki jest cel. Teorie spiskowe są takimi kiedy ktoś je tak nazwie i taka łatka już zostanie powielona przez innych. Ja całkiem poważnie dodam że pamiętam cieplejsze lata w Polsce za czasów socjo-komuny. Uważam również ze duża część Polskich turystów tak uważa bo wiecznie uciekają z tej Polski w lato bo ponoć zimno / deszcz pada i ogólnie jest słaba pogoda, ale co ja tam mogę wiedzieć.
 2. Ogólnie póki co wszystkie te urządzenia maja jedna poważna wadę w stosunku do papieru i nie potrafią tego przeskoczyć ....to fakt ze widzisz tylko jedna mala stronę i nie możesz jednocześnie porównać z innymi dopóki ich nie wydrukujesz na papierze
 3. Dokładnie trzeba umieć siebie kochać/ rozumieć aby być kochanym i rozumiany przez druga osobę. Pozwolę sobie dopowiedz jako ze mam do czynienia z podobna osoba : " Nie przeszkoda , ale usprawiedliwienie aby poddać się zanim w ogóle ruszę się z fotela" Pamiętaj o tym ze skala jest w naszym pojmowaniu różna i dla każdego to będą inne wartość, ja bym się nie szufladkował. Istota jest na ile się oceniasz jako człowiek i czy potrafisz w innych zobaczyć cos więcej .
 4. Czy aby nie jest tak ze pojęcie urody jest pojęciem względnym i każdy / każda znajdzie swój droga polówkę jeżeli tylko przestanie marzyc o królewnie / królewiczu ? Tak ze prawdy oczywiste o " punkcie " nic nie wnosi do wybujałych żądani kawalerów i panien , mniej Internetu więcej interakcji ludzki
 5. @ewelina Z mojej kilku letniej obserwacji wynika ze takie podejście maja kobiety które uważaj ze u sąsiada jest trawa bardziej zielona.... niestety w owym przypadku taka po prostu banalna prawda jest rzeczywistością dnia codziennego tej osoby. Przykre to i ciężko się żyje koło takiej kobiety.
 6. Pytanie retorycznie a czego oczekujcie od kobiety.....1..2.3...4 - normalka w ich przypadku takie oprogramowanie. Co do kasy oczekujecie takiej co będzie płaciła po 50% - ani mnie ani więcej. A co jak nagle się okaże że podwyżkę dostanie i więcej kasy będzie zarabiać - znam przypadki faceci chodzą jak by im jaj ucięło rzucaj się jak kogut bez łba żeby tylko przyrobić więcej od kobiety swojej bo wstyd. Wiadomo ..matrix ..schematy itd... ale my nadal w nich żyjemy i tylko zmiana porządku cywilizacyjnego może doprowadziła by do jakiego nowum. Wydaje mi się że kobieta zawsze będzie na utrzymaniu faceta w większym lub mniejszym stopniu, to już od nas zależy. Wydawanie kasyna dzieci to inny temat i lepiej w ogóle tego nie poruszać w tym temacie bo będzie off-top Patrz zajebista... idioty z ciebie nie robiła przez 12 miechów. Tylko od razu prosto z mostu jak kolega ze zmiany !
 7. Ja bym jednak zweryfikował czy nie ma kogoś innego . Stan lat mam podobny jak ty i tak ze 1 raz na 6 miechów to jest coś mocno nie tak, a jeżeli mowa do tego ze czekasz a ona wróci pod wypływem alkoholu to warto się upewnić z kim kiedy i co. Kobieta w tym wieku która nie am ochoty na sex sama biegnie do lekarza aby się dopytać co z hormonami nie tak.
 8. Tez sie pochwale hahahhahahaha Ad1 tez tak mam Ad2 mailem ale to nie moj klimat Ad3 ... ale o co chodzi przeciez to kobieta maz napewno rozumiej jej i wasze potrzeby
 9. Witam Koledzy czy aby na pewno mamy racje skoro od lat jest wszem i wobec przez kobiety ogłaszane, co znaczy być kobieta. Każdy z nas kobiety szuka a później ma pretensje do świata. Może warto zapoznać się z informacyjna ulotka tutaj w formie muzycznej, a nie później płakać i mieć pretensje do nich !
 10. Poważnie ...... a może po prostu się wk....iła ze głupiego psa nie może ze sobą zabrać . Czasami życie jest banalnie proste
 11. A zachowanie jak u 18 latków ... no ale teraz ponoć później ludzie dorastają ze względu na smartphone powiem Ci tak trafił cwaniak na cwaniaka ... też tak miałem ale wtedy miałem naście lat.
 12. Ponoć nie ! ponoć obecnie mamy najwięcej milionerów i bilardów .... tutaj chyba raczej o roszczeniowość chodzi tylko, no i każda uważa że jest piękna nawet jak brzuchol rośnie od chipsów !
 13. Dobra z autopsji Widzę po tym wpisie ze nadal Ci na niej zależy, liczysz na to ze zatęskni (a tak naprawdę wróci) w ogole nie bierzesz pod uwagę co fizycznie może odwalać podczas niby zerwania (niby dla Ciebie) bo dla niej w koncu bez wyrzutów ze jest S...ą, będzie mogła robić legalnie co już zrobiła nie " legalnie" I może być że faktycznie wróci (tak udało mi się nie raz wzbudzić zombi) i będzie dalej parzyło w waszym wyrku może nawet bardziej niż wcześnie bo się dziewczyna otworzy bardziej . Jednak on już nigdy szacunku do Ciebie nie będzie miała. I kiedyś ona znowu pójdzie w las....i znów będziesz reaktywować zombi🤮 Załóżmy że jesteś mocny i wszystkie wpisy weźmiesz do serca i nie spotkasz się z nią bo nie jesteś miękka pała i emocje/haj tobą nie rządzi. W tych okolicznościach nie ma w ogóle potrzeby tracić czasu a ni energii na jakaś babę która idzie ulica ...bo tym ona tylko dla Ciebie powinna być odkąd powiedziała żebyś się zabierał od niej! Oczywiście jest jeszcze kilka innych wersji tego zombi, ale słaby ze mnie pisarz ....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.