Jump to content

Staś

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  527
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

241 Świetna

About Staś

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,334 profile views
 1. No jak takie masz podejście to nie wyjdziesz z grupy tych ludzi. Twoje nerwy twoja sprawa ! Tyle że należało by pisać w temacie co Ci dziś poirytował.
 2. Jak Ty umiesz na czas to naucz tych co nie umieją, a nie spinasz się nastolatek. Życie jest proste szkoda czasu na irytacje tym co oczywiste i przewidywalne dla ludzie inteligentnych
 3. To umnie nie jest tak źle , moja się pyta Syna : Oddałeś ? Ja się pytam: czy wygrałeś ? po czym mówię żeby nie przesadzała raz na miesiąc wystarczy ! jak zaznaczy kto w klasie rządzi !
 4. To bardzo dobry pomysł myślę że przy zabarwieniu tego niby" swingiem jako przykrywka laska była w 7 niebie w tym układzie i kasa by płynęła do niej. Tyle ze "alfons" jest zadłużony i ratuje królewnę od jej złych decyzji życiowych ! Tak że nigdy to nie nastąpi.
 5. Brudna łazienka a rozwód to całkiem inne kalibry w matrixsie ? tak ze wybijasz się z niego, kiedy mama tyle lat mówiła z jaka kobieta masz żyć w nim żyć itd..
 6. Nie sądzę ! Brat jak wyżej ma nie przepracował zdrady i toksycznej miłość. Śmieszą mnie tacy ludzie co potrafią się ogarnąć od strony ekonomicznej a od strony duchowej są jak 5 letnie dziecko które można naciągnąć pustymi obietnicami. Sugeruje mu wizytę u psychologa w trybie natychmiast ! to początek bo Ty ani to forum go nie przekona jeżeli on sam odgrzał tak starego kotleta na który wyrosły nawet trzy małe muchomory ! Facet jest nie na smyczy on jest na łańcuchu kotwiczny ! i co ważniejsze sam jeszcze sobie ogniw dokłada.
 7. Rozwód....ciężki ale może to po prostu mniejsze zło niż życice razem. Matka ... wiem że niektórzy maja super relacje, ciężko mi się wypowiadać. Jedyne co to mnie nie dziwi - kobiety zawsze będą trzymać się razem.
 8. 32 lata prosze Pana ....to 20 lat temu stara pana byla . A dzis sie ludzie za 1 dziecko zabieraja. W rodzinie taki przypadke byl... tyle ze wpadke zaliczyli urodzila potworka co zmarl. Pozniej byly juz wielokrotne proby i tylko potworki. Po co walczyc z natura
 9. Dokładnie tak, jedyne co orka to żadna nie jest. Miedzy innymi dlatego wynagrodzenie jest jakie jest, efektem tego nie dużo facetów po filologi chce nauczać w podstawówce wolą realizować się gdzie indziej za większa kasę. Czy są ambitniejsi ? a może po prostu czuja presje że na nich spoczywa odpowiedzialność za utrzymanie rodziny itd.. W szkołach średnich i wyższych na kierunkach technicznych czy naukowych masz w większości facetów. Tak że jak ktoś przejdzie szambo podstawówki i uda im się ogarnąć przedmioty egzaminacyjne to później ma szanse na zdrowy rozwój .
 10. Wiem , jak by to powiedzieć jesteśmy z dwóch innych planet
 11. 2+2 = 4 czy też nie bardzo ? bo może jak się podzieli przez okres doda menopauz to wyjdzie że na starość syn jeszcze matce za mleko nie zapłacił No to po zazdrościć że było Ci to dane. Nie nie byłem takim dzieckiem, od małego miałem wyj...ne i robiłem to co uważałem za słuszne a nie to co inni twierdzili że będzie dobre dla mnie (zresztą nie wielu takich było bo jak pisałem od urodzenia byłem uparty)
 12. Kloniki celebrytek i innych porono gwiazdek , za odpowiednia kasę i Chińczyki będą skakać z radości i dalej dostarczać baterii do aut elektrycznych No to chyba jako faceci mamy b.zje...bany pojecie tego co ładne. Patrząc po przekroju i ludziach to mam wrażenie że postrzegasz świat jak kobieta , co prowadzi mnie wniosku żeś się za dużo babskiej propagandy na czytał albo na oglądał w necie.
 13. Taka to jest niby zajebista alternatywa dla normalnego życia, czego potwierdzeniem maja być fotki. Tani to nie jest jeżeli chcesz podróżować w komforcie a jeżeli jako włóczykij to znowu trochę może być niebezpieczne. Generalnie moja też ciśnie na podróże zagraniczne ale jakoś języków to nie ma komu sie uczyć. Poziom jaki oczekuje to wydatek kilku tys euro ...tak ze jakoś się nie pcham ale zobaczymy czas pokaże póki co epidemia jest
 14. Doktor czy mgr ... czy profesor : każdy z nich to nauczyciel tyle że w innym stopniu. Jest i to bardzo , jak zostawiłeś go jako malucha samotnej matce to jest zwichrowanych , do tego zależny od jej widzi mi się i portfela. To chyba dość logiczne.
 15. 1. Zależy czego ok kilku lat staram sie jak mogę uczyć ludzi. Uważam że praca doktora na uczelni fajna sprawa. 2. Nie dostanie patrz punk .5 .swojej własnej wypowiedzi . 3. Mam inne doświadczenie i obserwacje. Efekty tego widzę każdego mojego dnia. 4. A co zrobisz z nastolatkiem ? ( dużo kobiet używa ich tylko jako karty bankomatowej do portfela swojego byłego, a dzieciaki cierpią) apropo nauczycielek : w dużej części nie profesjonalne osoby które wylewają swoje uczucia ( nie panują nad swoim "okresem") na nic nie świadome dzieciaki. Po powrocie od takich nauczycie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.