Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Staś

Użytkownik
 • Content Count

  152
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Świetna

About Staś

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

711 profile views
 1. Zostać w domu zająć się dziećmi lub wnuczkami. Ja się nie boje wyjść ze strefy komfortu i to kilka dni trzasnę drzwi i oddam klucze ...dokumenty już podpisane. Nowe życie czekam ... nie ma się czego bać
 2. No nie tutaj by było słabo bo przecież Dacia należy do francuzów a to kolaboranty czyli tez winni. Było by to nawet śmieszne gdyby nie tragedia tego ze ludzie widza tylko jakiś czubek lodowca a reszta im umyka .
 3. Masz racje za szybko odczytałem treść , mój błąd.
 4. Ad1 . Powiem tak jak to widzę chce być bogaty ! niech ktoś sprawi abym dostał prace za 1mln/dzien ...najlepiej umysłową Ad2. ....kkkkkaaałłłłłł...... coooo - ciekawe co by na to mi mama powiedziała w niedziele przy obiedzie hahhaha lata: 1990r. jak zaczynałem robić te pompki (bo na sprzęt jako dziecko sobie nie mogłem pozwolić ) to miałem 10 lat - samo-edukacja panie kolego i książka nie była bynajmniej o ćwiczeniach Ad3 Ćwiczenia nie są meczące ..To ty po prostu nie czerpiesz satysfakcji z tego - głowa i jeszcze raz głowa: motywacja + praca = satysfakcja , pamiętam waliłem 100pompek za jednym strzałem za nastolatka - niestety zakład na siłowni przegrałem jak 70kg na klatę nie wycisnołem ..... tak to była bardzo szybka nauka ze robiąc od lata to samo ćwiczenia praktycznie nie wiele osiągam. Ad4 Poważnie !? praktycznie chyba wszystko robisz źle ....a już najgorsze to zmuszanie się a jednocześnie usprawiedliwianie byłym stanem zdrowia. Propozycja : porozmawiaj sam z sobą i przestań się oszukiwać a dopiero później zacznij pracować na Ciałem jak w głowie będzie już jak należy .... i nie istota jest czy masz w ręce drążek od z ciężarem czy robisz podciąg na drążku istota jest efekt końcowy treningu , tak ze nie ograniczaj sam siebie.
 5. Z doświadczenia: Jak będziesz mężczyzna w pełni tego słowa znaczeniu i autorytetem to nawet z zaświatów dla syna będziesz jedynym tatą , żaden inny alfa - bet czy jak tam zwał nie będzie miał podejścia .
 6. mojego region nie ma niestety może moje odczucia są obarczone błędem za dziecka mieszkałem w betonowym mieście teraz żyje na wolności i jeszcze w dolinie
 7. Witam Piękna idea , można by za nią umrzeć na wojnie z innymi kontynentami bo póki co to tylko EU "niby" coś robi w tym temacie. Jeżeli chcesz coś znaczącego pokazać ludziom trzeba to zrobić na żywo każdy musi zobaczyć to za oknem ..coś jak spaliny nad miastem ...albo nielegalne śmieci w rowie po drodze do domu czy też wypisko nielegalne za płotem. W Polsce każdy widzi masę jeżdżących ciężarówek tzw "TIR" śmierdzących ... i słabo działającą PKP Cargo ...no widzą czują i nic nie robią. Tak że nie oczekujmy że przekaz smarkuli wywrze jakieś wrażenie na kimś albo ktoś uwierzy. Moim zdaniem działa to wręcz odwrotnie ośmiesza fakty... co widać po wpisach wyżej. Ja uznaje ze taki jest cel. Teorie spiskowe są takimi kiedy ktoś je tak nazwie i taka łatka już zostanie powielona przez innych. Ja całkiem poważnie dodam że pamiętam cieplejsze lata w Polsce za czasów socjo-komuny. Uważam również ze duża część Polskich turystów tak uważa bo wiecznie uciekają z tej Polski w lato bo ponoć zimno / deszcz pada i ogólnie jest słaba pogoda, ale co ja tam mogę wiedzieć.
 8. Ogólnie póki co wszystkie te urządzenia maja jedna poważna wadę w stosunku do papieru i nie potrafią tego przeskoczyć ....to fakt ze widzisz tylko jedna mala stronę i nie możesz jednocześnie porównać z innymi dopóki ich nie wydrukujesz na papierze
 9. Dokładnie trzeba umieć siebie kochać/ rozumieć aby być kochanym i rozumiany przez druga osobę. Pozwolę sobie dopowiedz jako ze mam do czynienia z podobna osoba : " Nie przeszkoda , ale usprawiedliwienie aby poddać się zanim w ogóle ruszę się z fotela" Pamiętaj o tym ze skala jest w naszym pojmowaniu różna i dla każdego to będą inne wartość, ja bym się nie szufladkował. Istota jest na ile się oceniasz jako człowiek i czy potrafisz w innych zobaczyć cos więcej .
 10. Czy aby nie jest tak ze pojęcie urody jest pojęciem względnym i każdy / każda znajdzie swój droga polówkę jeżeli tylko przestanie marzyc o królewnie / królewiczu ? Tak ze prawdy oczywiste o " punkcie " nic nie wnosi do wybujałych żądani kawalerów i panien , mniej Internetu więcej interakcji ludzki
 11. @ewelina Z mojej kilku letniej obserwacji wynika ze takie podejście maja kobiety które uważaj ze u sąsiada jest trawa bardziej zielona.... niestety w owym przypadku taka po prostu banalna prawda jest rzeczywistością dnia codziennego tej osoby. Przykre to i ciężko się żyje koło takiej kobiety.
 12. Pytanie retorycznie a czego oczekujcie od kobiety.....1..2.3...4 - normalka w ich przypadku takie oprogramowanie. Co do kasy oczekujecie takiej co będzie płaciła po 50% - ani mnie ani więcej. A co jak nagle się okaże że podwyżkę dostanie i więcej kasy będzie zarabiać - znam przypadki faceci chodzą jak by im jaj ucięło rzucaj się jak kogut bez łba żeby tylko przyrobić więcej od kobiety swojej bo wstyd. Wiadomo ..matrix ..schematy itd... ale my nadal w nich żyjemy i tylko zmiana porządku cywilizacyjnego może doprowadziła by do jakiego nowum. Wydaje mi się że kobieta zawsze będzie na utrzymaniu faceta w większym lub mniejszym stopniu, to już od nas zależy. Wydawanie kasyna dzieci to inny temat i lepiej w ogóle tego nie poruszać w tym temacie bo będzie off-top Patrz zajebista... idioty z ciebie nie robiła przez 12 miechów. Tylko od razu prosto z mostu jak kolega ze zmiany !
 13. Ja bym jednak zweryfikował czy nie ma kogoś innego . Stan lat mam podobny jak ty i tak ze 1 raz na 6 miechów to jest coś mocno nie tak, a jeżeli mowa do tego ze czekasz a ona wróci pod wypływem alkoholu to warto się upewnić z kim kiedy i co. Kobieta w tym wieku która nie am ochoty na sex sama biegnie do lekarza aby się dopytać co z hormonami nie tak.
 14. Tez sie pochwale hahahhahahaha Ad1 tez tak mam Ad2 mailem ale to nie moj klimat Ad3 ... ale o co chodzi przeciez to kobieta maz napewno rozumiej jej i wasze potrzeby
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.