Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Trailer Park Boy

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

About Trailer Park Boy

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pamiętam z książki Marka chyba Kobietopedii Marek wypisywał symbole jakie ma wokół siebie i ich znaczenie. Ktoś może pamięta coś z tego albo zna inne i mógłby przytoczyć?
 2. Dziękuję Dziękuję Boję się, że ja też i ślubu nie wezmę nigdy. Chociaż chciałbym mieć dzieci. I jak tu być szczęśliwym jak założyć rodzinę kiedy dla systemu jesteś nikim? Dostawcą surowców i bydlęciem pociągowym. Taki obraz mi się rysuję mojej osoby w obliczu świata po zebraniu sporej porcji takiej wiedzy.
 3. Dzięki już sam znalazłem sorki za w sumie głupi i bezsensowny temat, ale jak już założyłem to zapytam, bo muszę. Co o tym myślicie? Jak oceniacie treść? Prawda czy nie? P.S. Czemu mi nie działają powiadomienia na tej stronie? Kiedyś jak ktoś odpisał na mojego posta to miałem znaczek przy globusie w górnym prawym rogu a teraz nic a nic.
 4. Czy ktoś ma jakieś wpisy z tego bloga czy wszystko przepadło? Bo strona już niestety nie działa.
 5. Nie, nie chcę, bo już prawaczkime nie jestem. Miałem kiedyś epizod związkowy i na panienkach też trzy razy byłem. Zastanawiam się czy w takiej sytuacji w jakiej się znajduję po prostu warto. Jedna z rzeczy z którymi nie mogę sobie poradzić.
 6. Nie chodzi o wymagania, robię błędy i nawet wiem jakie. Nie umiem wzbudzać odpowiednich emocji. Rozmowa idzie w kierunku koleżeństwa od samego początku. Z tym, że widzę efekt mojej pracy więc jakoś mnie to nie martwi no, ale wiadomo chciałoby się więcej.
 7. Jedno i drugie. Ciężko powiedzieć co idzie mi lepiej. Na pewno wolę podchodzenie na ulicy niż portale, ale wychodzi mi po równo jeśli chodzi o sukcesy z tym, że więcej czasu poświęciłem na ulicę.
 8. Mam taką sprawę. Otóż ogarnąłem moje życie na tyle, że zacząłem regularnie randkować trochę ogarnąłem się emocjonalnie i pozbierałem do kupy. Mam jeszcze załamania nerwowe, ostatnio byłem totalnie rozbity i jak nie udało mi się dwa dni pod rząd podbić do żadnej dziewczyny w centru handlowym to strasznie mnie to przybiło, ale nie o tym. Miałem w tym roku więcej randek i poznałem więcej dziewczyn niż przez całe życie do tej pory. Niestety te relacje nie przekładają się jeszcze na ilość seksu. Nie umiem pokierować na razie relacji tak abyśmy skończyli w łóżku. To powoduję u mnie frustracje spowodowaną brakiem seksu. Czy dobrym rozwiązaniem w moim przypadku są divy?
 9. Kupiłem dostęp do kursu Pawła Rawskie be the wolf i jestem mega zadowolony. Dzięki akurat z angielskim luzik. Znasz jeszcze jakieś dobre stronki? Mega mega dzięki stary. Byłbym wdzięczny. Masz tą najnowszą wersje? Nie mogę nie wiem czemu napisać do Ciebie priva. Wyświetla mi się, że mogę wysyłać jedynie 0 wiadomości dziennie.
 10. Nie wiem czy ty na serio, ale to nie ja. To postać z serialu. Ja tak samo, ale chciałem tam chociaż z ciekawości zajrzeć a nie bardzo uśmiecha mi się wydać na to pieniądze właśnie ze wspomnianego przez Ciebie powodu. Nie robi dobrego wrażenia. Jeszcze po tym serialu to już w ogóle dramat.
 11. Cześć, czy ma ktoś ten poradnik w pełnej wersji? http://www.generator-internetowych-randek.pl/ Bardzo bym potrzebował a trochę strach wydać 200 zł.
 12. Życzę powodzenia sam nie piję od kilkudziesięciu miesięcy. Radzę 4 miesiące spędzić bez wychodzenia na ciężkie melanże co najwyżej do pubu na trochę, bo będzie ciężko i będziesz wracał i szybko się zniechęcisz. Ja piłem głównie piwo i zastąpiłem je bezalkoholowym po czasie w ogóle zapomniałem, że piłem i powiem szczerze, że teraz nie wyobrażam sobie imprezy pod wpływem alkoholu czy czego kol wiek innego. Nigdy się tak dobrze nie bawiłem jak teraz na trzeźwo. I jeszcze jedno nie zastępuj nigdy alko czym innym, bo to droga donikąd. Wiem, bo byłem. Miałem identycznie i też dałem radę, kumple byli pod wrażeniem.
 13. Chodzę cały czas na terapie i robię postępy. Staram się prowadzić te sprawy równolegle i niczego nie zaniedbywać.
 14. Po wielu miesiącach walki ze sobą w końcu się przełamałem i zacząłem podchodzić do kobiet. Na razie nic z tego nie wynikło, ale pokonałem moją największa barierę. I tu pojawia się problem podszedłem parę razy w ciągu ostatnich dni. Chwilę pogadałem z dziewczynami stres był, ale jakoś dałem radę. Mam taki problem, bo byłem dzisiaj znów i nie odważyłem się zrobić nic. Jakoś znowu się zblokowałem. Nie wiem co się stało. Jakieś porady co robić na przyszłość?
 15. Właśnie wszedłem posłuchać Pana Marka, bo dawno nie słuchałem wpisuję w yt radio samiec a tam wyskakuje kanał radio samiec 2. O co chodzi? Była jakaś afera z radiem w tle? Dawno tu nie zaglądałem sorry, że nie w temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.