Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Czarls

Użytkownik
 • Content Count

  205
 • Donations

  15.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

154 Świetna

About Czarls

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1159 profile views
 1. Tak jak w temacie, z sytuacją spotykam się nie pierwszy raz, chce wiedzieć dlaczego i po co kobiety to robią i jak na to reagować. Opiszę wam ostatnią sytuacje która skłoniła mnie do napisania tematu. Podczas rozmowy przez komunikator kobieta zaczęła narzekać na swój wygląd, czyli standardowo jakieś wymyślone kompleksy o swoim ciele, plus ogólne stwierdzenie, że jest brzydka. Domyślam się iż w ten sposób od 90% facetów z którymi pisze natychmiast uzyskuje masę komplementów i tak też chciała je wyciągnąć ze mnie. I tutaj zwracam się do bardziej doświadczonych braci, dlaczego i w jakim celu to robi i jak na to reagować? Z dodatkowych informacji które myślę, że będą istotne to: - dzień wcześniej mieliśmy okazję przypadkowo się spotkać i na pewno wtedy ją sobą zainteresowałem, w skrócie spodobałem się jej. - jest w wieku (dla większej anonimowości podam w ramach) 20-25 lat. - jest ładna i jest na 100% tego świadoma, osobiście najobiektywniej jak mogę daję jej mocne 7/10 a może nawet 8. - nie otrzymała nigdy ode mnie komplementu choć znamy się już od dłuższego czasu i mieliśmy okazję rozmawiać wcześniej ze sobą. - dziewczyna dostaje dziennie dziesiątki wiadomości od facetów(czyli mnóstwo komplementów dzień w dzień na temat wyglądu ).
 2. W miarę możliwości gdy nie chcę komuś na coś odpowiadać, gdy osoba się dopytuje o coś czego nie chciał bym mówić, odpowiadam prosto i skutecznie: "to sprawa osobista", działa. W razie dalszych pytań gdy ktoś się dopytuje szczegółowo a ja nie muszę i nie chce się tłumaczyć odpowiadam: "z pewnych powodów". Nikogo nie obrażasz i stanowczo ucinasz wszelkie dopytywania, myślę, że w sytuacji którą opisałeś pasowało by to jak ulał. Wgl skoro jesteśmy w temacie opowiem wam moje ostatnie treningi asertywności . Gdy jakiś cwaniak chce ode mnie papieroska, sytuacja zdarza się dość często w różnych okolicznościach i zazwyczaj wychodzi podobny dla mnie śmieszny dialog. -... -ble ble ble -ble ble ble -masz papierosy? -mam. (tutaj zawsze chwila pauzy, oponent już uradowany, że bd palił ale u mnie zero reakcji, u oponenta zwarcie styków, że nie wyciągam paczki) -a poczęstujesz? -nie. Tutaj zawsze zdziwienie u rozmówcy, ale nic nikomu złego nie zrobiłem po prostu go nie poczęstuje i tyle, jeszcze się nikt z tego co wiem nie obraził, a nawet ma większy szacunek.
 3. Fake . Ta z himalajów nigdy nie wychodzi z kuchni.
 4. Czyli ma mniejsze branie niż koleżanki, sama musi prowokować by się nią zainteresowano. To normalne, że ludzie patrzą sobie w oczy, tutaj to było nie za długo więc nic szczególnego się nie wydarzyło. Zrobiła z niczego afere, podbudowała swoją atrakcyjność w oczach koleżanek i twoich, a twoją zmniejszyła, bo to na nią patrzą a nie ona na nich (aż przez 3 sekundy!). Stary, powinieneś na kolanach paść i prosić o wybaczenie tę piękność, za to, że ośmieliłeś się spojrzeć + oczywiście rekompensata, kolacja w wykwintnej restauracji, o bukiecie róż nie wspominając.
 5. Zawsze mnie to bawiło, wystawiają te piersi na wierzch, a potem te wielkie oburzenie, że ktoś popatrzył. Do tego te rozkazy, "nie patrz", "nie możesz", jak by mi jakaś obca osoba mogła rozkazywać gdzie mam patrzeć. Logic. Wgl @KurtStudent , dzięki za przypomnienie, przy najbliższej wystarczająco stosownej okazji, dla funu, poeksperymentuję z perfidnym paczeniem.
 6. Jak w Rosji to od razu wiem, że mogę się spodziewać wszystkiego. Nie jestem zdziwiony po obejrzeniu. Wgl Ci rosjanie bardzo... innowacyjni, w EU sportowcy trenują w niemalże sterylnych warunkach, w Rosji od młodego, napierdalanka z niedźwiedziem na ziemi i wychodzi później taki gość z rekordem 27-0-0.
 7. Damiano jest dopiero na początku, dopiero jego 4ta walka a być znokautowanym zdarza się każdemu, krótko powalczył, jak by wytrzymał dłużej ciekawe jak by się to potoczyło, bo fizycznie to jest koń. Choć trochę zdziwiony jestem, myślałem, że ta jego szyja jest tak mocna, że Materla będzie go walił a on wytrzyma i stopniowo go zajedzie siłą i kondycją a tu wystarczył cios w pierwszej rundzie. No szkoda, ale i tak wierzę, że będzie wymiatał. Będąc w temacie... McGregor, ciekaw jestem jak on się przygotowuje psychicznie do walk, co ma w głowie, przecież on kozaczy przed oczyma tysięcy ludzi, są tam ogromne emocje, ogromna presja na nim, a po wszystkim przegrywa i jak gdyby nigdy nic sb siedzi. Nie wiem co myśli a chciał bym wiedzieć, super umiejętność, ktoś coś w temacie jakieś książki na temat przygotowania mentalnego tego zawodnika?
 8. Również dziś na to trafiłem, i jest tak jak piszesz, ponadto Sapkowski przy sprzedaży odnosił się z pogardą do pomysłu tworzenia gry w świecie wiedźmina, nie wierzył absolutnie, że odniosą sukces ale skoro wtedy "głupki" dają kase, to sprzedaje... Teraz gdy po latach CDprojekt odniósł ogromny sukces, ten chce podczepiać do nich wagon i 6% dla niego. Ha ha Dla mnie zachowanie czysto burackie. Nie powinien dostać ani grosza, wstyd dla niego, że w ogóle śmie coś więcej żądać. Tak poza tym saga wiedźmina mi się podobała, 1 część opowiadań wciągnęła tak bardzo, że przeczytałem ją w 2 dni (+/- 300 stron, jak dla mnie wtedy bardzo szybko).
 9. Złoty chłopak, urodzony biały rycerz. Poproś go o rade, następnie zrób odwrotnie - każda twoja.
 10. Startuję po złoto w tej konkurencji... Od znajomego dowiedziałem się iż moja ex powiedziała do niego, że była by ze mną gdyby nie to, że jestem ze wsi.
 11. Nie widziałem ale słyszałem od gościa który pracuje na kurzej fermie, że są karmione paszą wymieszaną z wcześniej wysuszonymi ich odchodami. Może to absurdalne, nie do uwierzenia ale znając jakość produktów spożywczych w sklepach i koncernów które patrzą tylko na zysk mając gdzieś zdrowie ludzi jedzących ich produkty - ja wierzę i wolę zdecydowanie jajko od kury która naturalnie zjada kamienie niż od tej co zjada podsunięte jej pod nos własne odchody z pachnącą paszą he he.
 12. Im bateria zimniejsza w tel tym szybciej się rozładowuje, a jak już jest fest zimna to może się telefon wyłączyć i pokazywać poziom naładowania 0% nawet jak wcześniej było 100%. Tutaj widzę zdjęcie śniegu czyli zimowa pora może mróz, wiatr chłopaki pewnie trzymali telefony w reku gdzie były wystawione na niską temperaturę nie to co w ciepłej kieszeni jako latarki/aparaty ekstremalne warunki dla baterii smartfonów, to może być przyczyna "rozładowywania" się nagle z 50% do 0%.
 13. Dla jeszcze lepszego zobrazowania sytuacji polecam odpalić 4 na raz.
 14. Również miałem podobną sytuacje (była dziewczyna 21 lat, +- 3 lata związku +- 4 miesiące po rozstaniu) Jestem pod klubem, widzę przyjechała była ze swoim nowym chłopakiem, za chwile widzę zauważyła mnie kątem oka (tak niby, że mnie nie widzi) przyjrzała się chwile lecz pewna nie była czy to ja, poszło info do koleżanek, one już obczaiły dokładniej czy to ja, była z informacją zwrotną od koleżanek zaczęła cyrk, co chwila wchodzenie mi przed oczy i ciąganie jej nowego chłopaka ze sobą i akcja z nim buziaczki przytulanie itp żeby było widać jak jest cudownie, oczywiście niby mnie nie zauważa i to przypadek że zawsze stają tak żebym na pewno ich widział. Tak jak @giorgio wszystko obserwowałem, cała sytuacja tylko mnie rozbawiła. To musi być już jakoś zapisane w ich głowach, że tak robią bo jest to zbyt sztuczne przez co śmieszne zarazem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.