Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Czarls

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  252
 • Donations

  15.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

199 Świetna

About Czarls

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1604 profile views
 1. Kuurrła, co za emocje, koronawirusek, zamknięcie forum, ja zaraz padnę na zawał.
 2. Pewnie się obraził za bana na miesiąc z tego co pamiętam, ale znając go, pewnie nas jeszcze zaskoczy.
 3. Pomijając wszystko, pierwszy post yolo to jakieś 70% emocjonalny opis ich intymnej relacji z tą kobietą i on mając świadomość, że oni ta para czyli jego była i jej nowy facet są aktywnymi użytkownikami forum będą to czytać, napisał to. Przecież to jest czyste świństwo. Zachowanie z podwórka sebixów tylko pięknie opakowane.
 4. Ani osoby. Dużo osób może przejść to bezobjawowo.
 5. @gnukij1 teraz siedzę i oglądam bizony
 6. Ja nie wiem czy dobrze widzę, ale jeśli tak i to ma to komuś pomóc to to napisze. Wszystkie rady logicznego sposobu rozwiązania problemu większości są z dobrego serca i są w celu pomocy ale panowie nie o to chodzi, to już jest od lat i Marek próbował nie jednego sposobu rozwiązania problemu miedzy innymi jak tutaj polecacie olania sprawy. Wasze pojedyncze rady wydające wam się na obecna chwilę rozwiązaniem problemu nie są potrzebne bo jak sam Marek pisał już próbował to olać co nie przyniosło oczekiwanych efektów. Na dana chwilę wszystko co możliwe w sprawie hejterów jest robione. Marek teraz nie potrzebuje dyskusji o tym jak to rozwiązać i tłumaczyć dlaczego olanie sprawy nie działa i NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE POTRZEBUJE EMOCJONALNEGO WSPARCIA.
 7. Czuję przykrość gdy czytam o tym jak jeden człowiek musi przeżywać coś takiego przez drugiego człowieka. Chciał bym pomóc choć nie jestem w stanie lub nie wiem jak. Za to co robisz Marku i jaki jesteś, wielkie dzięki i jestem zawsze po twojej stronie tak jak i setki jak nie tysiące ludzi którzy Cie poznali z audycji.
 8. Uspokój się kawalerze i bez wyzwisk, poza tym czytaj forum. Ona odpisuje bo chce z nimi kontakt a nie dlatego, że jest miła, bądź gotów na to, że z którymś z tych kolegów" może mieć związek/seks teraz lub w przyszłości.
 9. Spokojnie. To zwykła zwierzęca akurat męska zazdrość o to, że inny samiec będzie miał dostęp do kobiety z która chciałeś coś więcej. Przejściowe, mija, zaakceptuj. Każda kolejna wzbudzi to samo i tak samo się skończy jak w tym przypadku. Zrozum to i bądź świadomy tego mechanizmu nie daj mu się owładnąć. Nie porzucaj swoich celów dla jakiejś obcej osoby, to tylko haj emocjonalny który minie.
 10. Wszyscy jesteśmy egoistami, chcesz drugą osobę na wyłączność dla własnych korzyści, jeśli kochasz naprawdę unieś się ponad zwierzęcą zazdrość i pozwól jej odejść tam gdzie twierdzi, że będzie jej lepiej.
 11. Teoretycznie, gdybym trafił z taką na bezludną wyspę i miał spędzić tam resztę życia to... też bym nie wygrzmocił. Nie wiem skąd ten opór przed nieatrakcyjnymi dla mnie, ale nie przeszkadza mi on w niczym. Tak wgl panowie nic dziwnego, że takie są dobre w łóżku, są świadome, że nie przyciągną faceta samym wyglądem to starają się nadrobić dobrym seksem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.