Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Czarls

Użytkownik
 • Content Count

  244
 • Donations

  15.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

183 Świetna

About Czarls

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1506 profile views
 1. Uspokój się kawalerze i bez wyzwisk, poza tym czytaj forum. Ona odpisuje bo chce z nimi kontakt a nie dlatego, że jest miła, bądź gotów na to, że z którymś z tych kolegów" może mieć związek/seks teraz lub w przyszłości.
 2. Spokojnie. To zwykła zwierzęca akurat męska zazdrość o to, że inny samiec będzie miał dostęp do kobiety z która chciałeś coś więcej. Przejściowe, mija, zaakceptuj. Każda kolejna wzbudzi to samo i tak samo się skończy jak w tym przypadku. Zrozum to i bądź świadomy tego mechanizmu nie daj mu się owładnąć. Nie porzucaj swoich celów dla jakiejś obcej osoby, to tylko haj emocjonalny który minie.
 3. Wszyscy jesteśmy egoistami, chcesz drugą osobę na wyłączność dla własnych korzyści, jeśli kochasz naprawdę unieś się ponad zwierzęcą zazdrość i pozwól jej odejść tam gdzie twierdzi, że będzie jej lepiej.
 4. Teoretycznie, gdybym trafił z taką na bezludną wyspę i miał spędzić tam resztę życia to... też bym nie wygrzmocił. Nie wiem skąd ten opór przed nieatrakcyjnymi dla mnie, ale nie przeszkadza mi on w niczym. Tak wgl panowie nic dziwnego, że takie są dobre w łóżku, są świadome, że nie przyciągną faceta samym wyglądem to starają się nadrobić dobrym seksem.
 5. Co konkretnie masz na myśli pytając czy opłaca się? Robisz z nią jakiś biznes? Poza tym co na to jej mąż? Też chce się rozstać? Bo chyba jako dorosły uczciwy facet z jajami poinformowałeś go o swoich zamiarach wobec jego żony?
 6. O mój Boże, to jeszcze człowiek czy już niedźwiedź? Imponująca moc.
 7. Rezerwat to piękna sprawa, chwała twórcy tego forum za niego.
 8. Nie organizm tylko reakcja organizmu po zewnętrznej stymulacji hormonów. Spokojnie mistrzu, jest to zdrowa reakcja organizmu na zdrową samicę. Byłem maksymalnie ponad rok na nofap i wszystko było i jest git, tak samo jak u cb, gdy nie było bliższego kontaktu z kobietami to ok ale po jakiejkolwiek bliższej interakcji bez seksu chodzisz przez jakiś czas jak na szpilkach. U cb mógł teść spotęgować efekt.
 9. @Exar Kto by jaki nie był nie masz prawa go obrażać bo Ci się wydaje, że wiesz lepiej. A czy fekalia czy nie, nikogo nie obraża, może pisać, a że ludzie tak ochoczo odpisują i się tak bardzo emocjonują to nie jest jej wina.
 10. @Tomko można to dwojako zrozumieć, pisanie o wieszaniu się kogokolwiek z jakiegokolwiek powodu jest nie na miejscu. Tak myślę. Poza tym tak, Deomi to podejrzewam, że fake konto i ktoś sobie robi żarty, jeśli się mylę to nie bierz tego do siebie Deomi, tak to wygląda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.