Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

volcaniusch

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  411
 • Donations

  15.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

390 Świetna

2 Followers

About volcaniusch

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdzieś na południu
 • Interests
  od 19.11.2019 do 19.11.2020 przerwa od forum

Recent Profile Visitors

3415 profile views
 1. Umówiłem się z towarzyszem @Quo Vadis? na 2 lata "urlopu". Od jutra zaczyna mi się "BAN". Dzięki za wszystko raz jeszcze.
 2. Nadszedł ten czas, że mój czas tutaj dobiega końca. Chciałbym podziękować @Marek Kotoński za stworzenie tego forum i przekazanie rzetelnej wiedzy. Życzę Tobie wszystkiego dobrego na dalszej drodze Twojego życia. Dziękuję Wam wszystkim, Braciom, którzy także swoim doświadczeniem pomagali i uczestniczyli nieraz w burzliwych dyskusjach na tematy niekoniecznie związanymi z relacjami mężczyzna - kobieta. Powód jest prosty: zbliżam się do 30 lat. Mam coraz mniej czasu na uczestniczeniu w życiu pozazawodowym. Czas po prostu zrobić poważne pieniądze i ustabilizować się w życiu finansowo. Nie wiem czy się w ogóle ożenię. Życzę wszystkim Wam wszystkiego dobrego i nie dajcie się Matrixowi. Trzymajcie się i być może do zobaczenia w dalszej przyszłości.
 3. Jak dla mnie w przebraniu klauna mógł nawet wystąpić. Chodzi o przekaz. Litości...
 4. @Zeppelin Polecam się zapoznać: Otwiera oczy szczególnie dotyczące studiowania. Robić studia dla studiów to kiepski pomysł. Strata czasu i pieniędzy. Kiedyś ten Pan zapytał studentów i studentek pedagogiki dlaczego wybrali swój kierunek. Odpowiedzi przerażały, bo się nie dostali na inny kierunek, a coś studiować trzeba itp. Pedagogika to nie jest kaszka z mleczkiem. Poziom zaniżają sami studenci moim zdaniem. Zacząłbym od odpowiedzi na pytanie: co lubisz robić, co Ci daje satysfakcje, z czego jesteś dobry? Wierz lub nie, pieniądze wpadną czy będziesz mechanikiem czy inżynierem budownictwa podwodnego.
 5. Jeszcze dodam, że nie mam na celu zniechęcać potencjalną konkurencję. Zachęcam nawet hobbystycznie dotknąć tematu, coś poczytać - a nuż się komuś spodoba. Jednak mam dosyć propagandy bootcampów, że IT takie zajebiste. Mam na celu uchronienie pewnych osób przed dużym rozczarowaniem. Przecież zrobiłem kurs frontendu i PHP na udemy i gdzie moje 15k na miesiąc!? A Janusz Kod daje mniej niż średnia, bo klepiesz wizytówki dla fryzjerek i sklepów z pastą do butów z kupy warana z Komodo. PKP poszukuje maszynistów - zarobki czytałem, że nawet 5k netto, a na Cargo jeszcze więcej. Jeżeli się mylę, a ktoś może potwierdzić lub zanegować to proszę śmiało mnie poprawić. Praca bardzo potrzebna społecznie, wg mnie bardziej niż większość IT. W dodatku stała, pewna praca, ale tu się pojawia odpowiedzialność. Wszystko ma plusy dodatnie i plusy ujemne. Szczerze mówiąc to czasami sam mam ochotę się przebranżowić na maszynistę. Większość programistów jest takich fifarafa, kim ja nie jestem. Nie myją po sobie kibla, są aroganccy. A i tak większość ogląda te same seriale co Seba z budowy jedząc tą samą pizzę przepijaną piwem czy coca colą.
 6. Nic nie spowolni w każdej dziedzinie. Chyba, że pójdziesz do ochrony - a i tam się też trzeba zrobić uprawnienia. Albo zostań księdzem - tam raz się uczysz i trzepiesz kasiorę. W każdej branży dzisiaj się musisz uczyć - bez tego zostajesz w tyle i wypadasz. Chyba, że chcesz być przeciętny, to dostaniesz najwyżej przeciętne pieniądze. Tu się wielu wywraca i jest pierwszy kryzys: kończą edukację, a tu zonk. To dopiero początek drogi i trzeba się uczyć nadal. Nie polecam iść do IT jak nie lubicie się uczyć - tam trzeba być ciekawym jak coś działa, zdobyć teoretyczne podstawy. Z resztą umiejętność napisania prostego obiektu czy pętli to jeszcze nie czyni Cię programistą. Jeżeli umiesz składnię i możliwości języka trzeba poznać jak działają frameworki i budować na ich podstawie aplikacje. O innych rzeczach nawet nie piszę. Nie musisz spędzać całego czasu wolnego czasu przed kompem. Na początku spędzasz dużo, bo dużo do ogarnięcia, jednak tu działa efekt kuli śnieżnej. Im więcej siedzisz w tym to mniej czasu potrzebujesz na poznanie nowych rzeczy. Jesteś lekarzem czytasz o nowych technikach diagnozy na przykład - to pozwala Ci być w czołówce. Jednak nie uczysz się od nowa używać stetoskopu. Zapamiętajcie - wszystko ma swoją cenę. IT daje możliwość zarabiania dużej ilości gotówki jak na Polskę ( na Zachodzie nikt tak się nie garnie do IT jak w Polsce, bo prostsze pracę też dają chleb- brat znajomego ma magistra inżyniera nie z IT - po studiach wyjechał do jednego ze skandynawskich krajów pracować w budowlance fizycznie - dostał kredyt tam na mieszkanie - niżej oprocentowany niż w PL swoją drogą). Motywacja jedynie pieniężna zaprowadzi nigdzie. Nie łudźcie się, że będzie łatwiej.
 7. Żniwa wychowują poprzez pracę (oczywiście proste czynności z zapewnieniem bezpieczeństwa) - potem ma się szacunek do pracy innego człowieka. Akurat to dobre. Pracując jako sprzątający pokoje w hotelu teraz zostawiam napiwki dla sprzątających. Akurat lajka dałem za zauważenie bezmyślności wskakiwania na przyczepę w czasie jazdy. Za brak BHP karałbym jak najbardziej surowo. Wystarczy przeczytać ile dzieci traci kończyny czy nawet życie, bo co się może stać w polu. Hehe, ale pizda, w okularach piłuje drzewo. A dwa tygodnie później łojezus maria, oka nie mam, ratujcie. Niektórym różowe okulary sentymentu szkodzą na trzeźwe postrzeganie zagrożeń. Prawda jest taka, że w miastach powiatowych mając przeciętną pensję trudno zapewnić czas wolny dzieciakowi. Na wsi po prostu często puszcza się dzieci samopas i to się różnie kończy... Ponoć jako dzieciak wyszedłem na klapę od syreny, która była położona na studni 20 metrowej, moja matka struchlała. Miałem jakieś 4 latka. Po prostu ojciec w pracy, matka pierogi lepiła, a dziadkowie niezbyt się nami przejmowali, na niańkę stać rodziców nie było.
 8. U mnie tylko córka kuzyna, która jest oazowiczką... Kuzyn przez małże płacze i się modli. Żyje tylko dla dzieci, bo chyba by skończył na stryczku. Zrobił z 4 czy 5 dzieci przy pensji 2 tysiące bez własnego domu, harpia oczywiście nie pracuje. Teraz jest 500 plus, więc bidy nie ma. Profil córeczki zajebany cytatami z biblii, jednak współczuje chłopu, który ją poślubi. Jeżeli przyjmie wzorce mamusi to koniec z chłopem.
 9. @ZamaskowanyKarmazyn A któż z nas nie jest rozwiązły? Są badania, że jeżeli ktoś się powstrzymuje od życia seksualnego do koło 40 to wtedy puszczają wszelkie hamulce. Ile młodych chłopaków gorliwie wierzących nabawiło się nerwic, bo bili Niemca po kasku? Ile niepotrzebnego poczucia winy? Na prawdę nie mam aż tyle czasu by wszystko opisywać. Oazowiczki zazwyczaj są szkaradne, muszą jakoś tłumaczyć swój brak powodzenia. Ładniejsze nawet jak uczęszczają to w końcu posmakują członka i jakoś nie mają takich rozterek jak młodzi faceci. Propos oazy kiedyś widziałem filmik z próby śpiewu. Chad na gitarce grał i część żeńska maślane oczka, blisko się ładniejsze przysiadły, i był ten słynny virgin, który przysiadł się z boku obok szarej myszki, która tylko go tolerowała. Widać było, że potrzebował być kochany itp. Polecam "Poszerzenie pola walki" Houellebecqa. Od niej się zaczął mój redpill, długo przed trafieniem tutaj. Nie oszukacie swojej natury. Na tym zakończę.
 10. Druga strona nie lepsza. Myślę samodzielnie. Ot walka kogutów, z której prócz hałasu krzykaczy niż pożytecznego nie wynika. Ani ludziom się lepiej nie żyje, ani woda bardziej mokra. Ważne, że są dla mediów żrące tematy i można polaryzować społeczeństwo. A ludzie jak bojowe psy sobie skaczą do gardeł. Hau hau. Co do tematu homoseksualizmu to w Europie w starożytności nikt się tym nie przejmował. Seks był traktowany jak jedzenie czy spanie, sami bogowie to robili. Spierdolenie przyszło z chrześcijaństwem. Zaczęło się regulowanie tej sfery życia, nie tylko zakazując homoniewiadomo, ale hetero też mieli przesrane. Np. jeżeli się urodziła dziewczynka to znaczyło, że kobieta nie leżała jak kłoda w czasie seksu. Na prawdę nie chcesz ze mną dyskutować o tym. Złapali Cię na sianku z dziewicą - oboje baty. ALE PORZĄDEK BYŁ. Z resztą warto zobaczyć co osiągnęli Rzymianie, Grecy czy nawet Wikingowie, a co pastuchy z pustynnych terenów, gdzie się karali za polucje (Księga Kapłańska to istny obraz spierdolenia - pokuta za miesiączkę, polucję, onanizm, chuj wie co jeszcze). Jest chyba książka Żydówki, która opowiada o życiu w wspólnocie w USA. Oskarżona o antysemityzm, ponieważ ukazała unieszczęśliwianie ludzi w sekcie. Mam super życie. Narażam się lewakom i prawakom.
 11. To w temacie. Nie wiem skąd taka miłość do aparatu represji Rosji. Nie popieram PussyRiot, ale kto by to nie był nie powinien być pałowany o ile nie zagraża bezpieczeństwu. Marian Kowalski został wyjebany z roboty za to, że kandydował na urząd prezydenta. Nie zgadzam się w ogóle z narodowcami, ale wtedy byłem sercem przy nim i głośno go wspierałem. Tym się różni cywilizacja Okcydentu wobec dziczy z Rusi. Bardzo lubię Rosjan, ale maja zjebaną mentalność (Z jednej strony gościnni i ludzcy, z drugiej dali by się pokroić za cara i dać w mordę za przypomnienie 17 września). Mają gaz, ropę, a obywatele jak dziadowali tak dziadują dalej.
 12. W elektromarketach są polskie Elemisy czy koreańskie Samsungi?
 13. Już w ramach post srciptum napiszę, że w Polsce podatki są degresywne - biedniejsi płacą więcej niż bogaci. Kwotowo wychodzi, że mówię głupoty, ale jeżeli pomyśli się, że inaczej odczuwa się 400 zł przy 2500 zł brutto, a inaczej 4000 przy 20 tysiącach to daje do myślenia. Z resztą za te podatki otrzymujemy i tak państwo z dykty. Dlatego korwinizmy sobie hulają po internecie - proste rozwiązanie - jak nie działa to zlikwidować. Tylko doprowadzi to do całkowitego paraliżu. Resztę opisałem wyżej. Nie lubię też jak ktoś najeżdża na prostych urzędników, którzy są zawaleni tak na prawdę robotą. Dostają niedużo, a taki Janusz Biznesu ich wyzywa. A potem "pani Halinko, a jak wypełnić dokumenty na staż, bo chciałem Karynę na sprzątaczkę wziąć hehe". Na prawdę kończę, bo się zirytowałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.