Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

volcaniusch

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  356
 • Donations

  15.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

309 Świetna

1 Follower

About volcaniusch

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdzieś na południu
 • Interests
  Informatyka, motoryzacja, filozofia, polityka, Miyazaki, neuronauki, matematyka... Ogólnie jestem ciekawy świata i ludzi. :) - 26 lat, zwolennik filozofii F. Nietzschego, politycznie czerpię z lewej jak i z prawej strony, jednak ocenę mam krytyczną jak i do jednych i drugich (często narażając się jednym i drugim), staram się być racjonalistą jednocześnie starając się zrozumieć osoby "uduchowione". ;) Mam fioła na punkcie japońskiej motoryzacji.

Recent Profile Visitors

2370 profile views
 1. Witam po przerwie i ogarnianiu życia! Tyle warty jego patriotyzm...
 2. @Spokojny Dla rozrywki. Byle jakiej, ale rozrywki. Serio, po całym dniu główkowania to ten dział na forum daje mi dziwne odprężenie. Sam byłem sceptyczny co do tego działu, ale daje wycinki ze streamów, których nie chcę oglądać, bo mam lepsze rzeczy do roboty. Jeżeli ktoś czerpie z Rafatusa czy DanielaMagicala wzorce to i tak dla niego nie ma ratunku. Mądrego karczma nie popsuje, a głupiego kościół nie naprawi. Obejrzę dwa, trzy szoty i tyle. Coś czasem skrobnę. Współczuje takim jak Rafatus, ale też nie miałem lekko w życiu i nie mam lekko, ale jednak nie sram do wiadra na kamerce. Przeczuwam, że Rafatus się przekręci z alkoholu i tyle byłoby z patostreamów. Będzie po tym akcja w mediach dlaczego do tego doszło, co się stało z ludźmi. Ot, to co zawsze. Lubimy patrzeć na debili. U mnie w podstawówce był typek, który dla atencji robił różne głupoty: masturbacja na angielskim pod ławką, nasikanie do kosza na śmieci czy obcięcie sobie włosów nożyczkami. Patostreamy to te same mechanizmy - dam pieniążka, a debil zrobi z siebie choinkę. Ludzka natura nie zmienia się tak na prawdę. Ja nigdy takich nie utwierdzałem w głupocie, ale jak już się działo to patrzyłem i miałem rozrywkę jak w cyrku, ale też wiedziałem, że to nic mądrego.
 3. Ja powiem tyle: jak zjem rano porządnie białka z tłuszczem bez chleba (np. laska kiełbasy usmażona wolno na smalcu z cebulką - polecam poświęcić pół godziny na smażenie kiełby - jest bardzo dobra ) to nie chce mi się jeść do 14-15. Jak zjadłem chleba to ciężko się czułem i ospały, że kawa nie dawała rady. Oczywiście uwielbiam mięso z warzywami, ale jak ktoś nie pracuje fizycznie wg mnie powinien ograniczyć węgle...
 4. Nigdy niczego nie wymagaj od kobiety, bo zaczną się teściki. Po prostu jasny przekaz - zdradzisz mnie to odchodzę i tyle. Zabraniając okażesz tylko słabość.
 5. Płakałem jak w drugim stejdżu InitialD umarł silnik w AE86.
 6. Zawsze można wysłać wódkę/papierosy z bromem. Ostudzi chuć milusińskich.
 7. Ja to widzę tak: przyjąć uchodźców z krajów jak Liban, gdzie jest ich za dużo i mały Liban nie daje rady - to są ludzie, którzy faktycznie uciekli przed wojną. Natomiast nie poprę przyjmowania nielegalnych imigrantów, którzy samowolnie wchodzą na terytorium państw. Trzeba też wspomnieć o arabskich wiosnach, gdzie Zachód znowu wprowadzał wolność i demokrację na swoją modłę.
 8. Ja to tylko to zostawię: https://pl.wikipedia.org/wiki/Amigdalina
 9. @Garrett W punkt. Jeżeli zarabia 7 koła na streamie, to może się ogarnąć życiowo, pokończyć kursy czy szkoły. Za dzienną kwotę jego opłacam sobie czesne prawie na 2 lata. Oburza raczej brak skorzystania z szansy jaką są pieniądze, aniżeli zawiść czy coś. Szkoda chłopaka, bo źle skończy wg mnie. Znam sporo ludzi, którzy zamiast ogarnąć życie to przesrali i przesikali pieniądze. Mają z tego cukrzycę, miażdżycę i depresje, bo życie po latach tłustych okazało się brutalne. EDIT:: Już widać po nim, że jest z nim delikatnie mówiąc niedobrze... Warto popatrzeć na jego cerę czy wyraz oczu i serio: w życiu nie chciałbym mieć tylu hajsu (mam na tyle, że nie boję się choroby czy kupna nowej mikrofali ) i mieć tak zajechane zdrowie i umysł. Tutaj jest nad czym zapłakać, a nie zazdrościć. Jestem też ciekawy czy czasami jakaś sieć partnerska nie trzyma na tym łapy i kosi siano na kopniętej przez rzeczywistość młodzież. "Patrzcie na tego patola, ma potencjał, jest naturszczykiem i ludzie lubią to oglądać. Damy mu do 10k za stream, reszta dla nas". Serio - coraz bardziej zgorzkniały jestem. Podejrzewam sieci partnerskie, bo widzę schematy czy to u Rafatusa, Rafonixa czy DanielaM.
 10. Kononowicz zawsze się broni tymi samymi argumentami o wierze, itp. Wg mnie matka go kryła, pomimo upokorzeń i przemocy ze strona Krzysia. Raz, bo była jego matką, a dwa syndrom sztokholmski, a trzy jeżeli od małego było się pomiatanym to potem trudno wyplenić podświadomy wzorzec z siebie, że się tym pomiatanym. Nie mam dowodów, ale sądząc po zachowaniu Kononowicza to nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.