Jump to content

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,083
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • Donations

  190.00 PLN 

Baca1980 last won the day on August 13

Baca1980 had the most liked content!

Community Reputation

9,295 Świetna

1 Follower

About Baca1980

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8,195 profile views
 1. https://businessinsider.com.pl/gospodarka/niemcy-zalatwily-sobie-gaz-z-norwegii-polska-wciaz-negocjuje/h9qlym8 "Norwegia zwiększyła dla nas produkcję gazu. Pomoże to przetrwać zimę teraz i ponownie napełnić nasze zbiorniki gazu w przyszłym roku" - napisał na Twitterze kanclerz Niemiec Olaf Scholz. Przypomnijmy, że jednocześnie o norweski gaz bardzo zabiega Polska. W Business Insider Polska jako pierwsi pod koniec lipca pisaliśmy o tym, że błękitnego paliwa może zabraknąć, by uruchomić w pełni gazociąg Baltic Pipe. Ten ma ruszyć jesienią tego roku. Polski gigant gazowy
 2. Że znajoma to zwykły "szon". Pewnie to ta z gatunku: może i ładna za to pie.rdolnięta. Czyli spory bajzel w głowie i każdy normalny facet. Owszem poruchać chętnie ale coś więcej? Broń Cię dobry panie Boże :).
 3. Pie.rdolisz :). Spotkanie/randka z kobietą ma założeniu prowadzić do bunga bunga. Cała reszta to tylko otoczka. Po prostu leń i sknera jesteś i ubzdurałeś sobie że w cenie kawy i spaceru. Stara znajoma op.ierdoli Ci gałę. Wiesz jak skończy się ta ew. randka? Niczym. Za to nasłuchasz się mnóstwo typowo kobiecego pierdolamento:). Nudzisz się w życiu i nie masz co zrobić z wolnym czasem? Chcesz się bawić w krzyżowca. Ratując pannę ściągając ją z karuzeli kutangów? Na której najwyraźniej świetnie się bawi. Wyborne :). Moja rada:
 4. Bezedura. Ludzi jak ich przyciśnie to kupią i wypiją wszystko. Nawet ukraiński spirytus z kanistra. Jak już to drzewiej bywało.
 5. Przecież takie twory są tylko aby poszerzyć żerowisko. Zresztą i tak wszelkie decyzje podejmuje "Naczelnik".
 6. Trzeba sprokurować sabotaż i buumm! stan wyjątkowy na terenie całego kraju. Wybory, demonstracje itp. Kilka problemów dla rządu odpada. Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy!
 7. Przecież małżeństwo z punktu prawnego. To nic innego jak umowa cywilnoprawna o wzajemnym świadczeniu usług seksualnych :).
 8. "Państwo jest jak niemowlak – z jednej strony ciągły apetyt, z drugiej brak odpowiedzialności za swoje czyny"- Ronald Reagan
 9. Pełna zgoda. Według mnie dopiero solidny kop w jaja może otworzyć nam oczy. W moim przypadku rozstanie zbiegło się z odkryciem ecoego.pl. :). Co według mnie uratowało mi w późniejszym życiu tyłek :).
 10. Dużo łatwiejszym sposobem jest zacząć się żalić mówić że nic Ci nie wychodzi i jesteś ofiarą życiową. Dawno temu nieświadomie przetestowałem swoją ówczesną partnerkę. Miałem wtedy ciężki okres w życiu. Potrzebowałem wsparcia i współczucia od kobiety :). Panna zwinęła się w miesiąc. Mówiąc na pożegnanie "zmieniłeś się". :).
 11. Z perspektywy ponad 30-stu lat z ręką na sercu mogę powiedzieć. To jest najgorszy rząd od 1989 r. Kur.wa nawet rząd Jaruzelskiego wprowadził ustawę Wilczka. Jedyne co dobrze wychodzi pisiorom to rozdawanie socjalu z pieniędzy podatników. A jeśli chodzi o arogancję i butę to już dawno przegonili PO. Łajba właśnie idzie na dno. Tak że ratuj się kto może :). Też nie. Tak że w przyszłym roku planuję stąd wyjechać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.