Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1382
 • Donations

  140.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Baca1980 last won the day on December 16 2019

Baca1980 had the most liked content!

Community Reputation

2121 Świetna

About Baca1980

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 2,5 mln cebulionów to wypłata nie w kij dmuchał ;).
 2. Ajwaj. Pora roku jak każda inna. Ja bym się bardziej skupił na cyklu miesięcznym. Bo kobiety w okresie owulacji są dużo przyjaźniejsze dla mężczyzn. :).
 3. Pamiętaj że co poruchasz to Twoje ;). Zresztą jeśli to jest np. młoda stażystka. To kokosów też nie zarabia.
 4. Dlatego ze względu na położenie geopolityczne. Polska powinna posiadać broń atomową.
 5. Chodziło mi tylko o to co dostał dziś. Ze wcześniejszych zapowiedzi.
 6. Ajwaj. Tylko że III wojny na 99% nigdy nie będzie. A to właśnie dzięki bombie atomowej. Gdyby nie ta broń to już dawno byśmy mieli ją za sobą. @Kairos Niemcy pod względem militarnym obecnie nic nie znaczą. Nawet nie mają swojego sztabu generalnego. I do tego na ich ziemiach przebywa 100 tyś. żołnierzy USA. Tak just in case. Gdyby Niemcy akurat by chcieli wybrać nowego Hitlera.
 7. Dokładnie. Z dwójka złego co poruchał to Jego. I tego właśnie życzę młodszym Braciom. @Turop, Po przeczytaniu Twojego postu to krótko mówiąc masz przejebane. Jeśli Twoja partnerka Twoje zdrowie ma w pi...ździe. To bym zmienił partnerkę na dobrze opłacaną pielęgniarkę:) Z drugiej strony fakt rekonstrukcja boli ale na to wystarczy ketonal i jakoś to będzie. Niestety ew. podcierania będziesz musiał się uczyć drugą ręką. Nie ważne co było kiedyś. Ważne co jest dziś.
 8. Ale jeśli masz jakąś umowę to i masz adres kontaktowy. A zresztą pewnie jeśli dojdzie do czasu "W". To będą brać kwartałami:). No i więc i tak nie spierdzielisz. Mój znajomy ma spakowany wór na czas "W". No ale ma dużo bliżej do "zielonej granicy".
 9. Kto by więcej zapłacił. Zresztą cała dyskusja nie ma sensu. Gdyż jak kiedyś przy wódeczce powiedział mi jeden były milicjant/policjant. To jeśli kiedykolwiek bym miał wpaść w tryby sprawiedliwości. To nie oszczędzać na adwokatach. Zastaw majątek weź kredyt. Bo zawsze możesz skończyć jako statystyka w czyimś podsumowaniu kwartału.
 10. Chwalebne to mu. Jak to się mówi kochajmy się jak bracia liczmy się jak żydzi. W tej sytuacji wystarczy że Twoja ex miała dostęp do konta swojego nowego misia. Jak go udobruchała? Dobre fellatio robi cuda:).
 11. Czyli nic nowego tyraj misiu tyraj rób dzieci idź na wojnę no i nie zapomnij płać podatki. Jakby co kobieta sobie znajdzie nowego. No i następny idzie tyrać no i tak to leci. Od tysięcy lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.