Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  734
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

842 Świetna

About Baca1980

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Typowe babskie "patrz co straciłeś" :). To mógł być Twój bobas :).
 2. Dlatego człowiek jest gorszy od świni. Bo świnia zje wszystko a człowiek zje świnie.
 3. Społeczeństwo w którym zakłada się że 10 % to samce alfa na szczytach władzy. Reszta natomiast to bety które mają pracować, płacić podatki robić dzieci i walczyć na nie swoich wojnach. I wreszcie umrzeć. W sumie się nie dziwie nikt nie lubi konkurencji a szczególnie przy korycie.
 4. Według mnie proces urabiania faceta jest rozłożony w czasie. Dzięki czemu żaba nie wyskoczy z powoli podgrzewanej wody. Dlatego zawsze brałem przykład z naszych śniadych braci. Kobieta zawsze z tyłu nawet jeśli idę za rączkę to ja prowadzę.
 5. Naucz dziewczynę robić iniekcję i niech kłuję w dupsko:). Jest to do zrobienia na "czysto".
 6. Nie zapominajmy też na treningu na masę i rzeźbę. Oraz że przysiady rozwalą Ci kolana a martwy ciąg kręgosłup:).
 7. Przecież to tylko kobiety. A z moich obserwacji dla kobiet nie liczą się suche fakty tylko emocję:). Politycy już to dawno rozgryźli. Więc dla mężczyzn są programy wyborcze. Natomiast dla kobiet dobrze skrojony garnitur, dobry fryz oraz płomienne przemówienia na wiecach wyborczych. Dlatego wybory wygrywają Ci którzy potrafią umiejętnie połączyć te dwie cechy. Polityk który fachowo przedstawia swoje rację jest dla kobiet nudny. Natomiast "wypacykowany" goguś nie jest człowiekiem godnym zaufania dla mężczyzn. Natomiast połączenie dwóch takich osób. Tworzy maszynę do wygrywania wyborów. Dobry przykład to np. Donald Tusk sprzed 10 lat oraz obecnie Donald Trump.
 8. Po prostu bilans kaloryczny wychodzi na zero lub lekkim minusie. Jeśli Tobie to pasuję to spoko. Przynajmniej obalasz mit że susta to tylko na masę:).
 9. Na jednego działa terapia na innego tabletki. Wśród moich znajomych terapia nie pomogła nikomu(nawet przymusowe leczenie w zakładzie). Natomiast anticol "wyleczył" 100 % stanu.
 10. Dodatkowo ilość białka powinno się przeliczać na suchą masę mięśniową a nie ogólną masę ciała. W budowaniu muskulatury dużo ważniejsze są węglowodany oraz tłuszcze. Które mają dostarczyć odpowiedniej ilości kalorii. I to właśnie ich podaż przeliczamy na ogólną masę ciała.
 11. Każdy alkoholik twierdzi że kontroluje picie. I właśnie "wszywka" bardzo dobrze działa na początkujących alkoholików. Po prostu boją się pić. Natomiast doświadczony "alkus" to już zaczyna kombinować.
 12. Dla swojego dobra to się z nią rozstań. Dla jej dobra zaproponuj aby się "zaszyła".
 13. W takim razie jak jesteś na "bombie" to tym bardziej nie musisz się przejmować poziomem teścia:). Jesteś na "oralach" czy tylko iniekcje?.
 14. Bez przesady z tą miętą. Ja sam stosuję gotowe mieszanki ziołowe które są dostępne w każdym sklepie zielarskim. Tylko że trzeba je pić przynajmniej trzy razy dziennie. Najlepiej po posiłku. Na zaparcia dobrze robi np. colon C. Dobrze jest też wspomóc pracę wątroby np. przez suplementację wyciągu z ostropestu plamistego. Można też spróbować enzymów trawiennych(w postaci gotowych kapsułek). Sam nie próbowałem ale dużo znajomych "pakerów" sobie je chwali. Sam od czasu do czasu stosuje też jedno dniowe głodówki gdzie przez dobę pije tylko wodę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.