Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1218
 • Donations

  120.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1750 Świetna

About Baca1980

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No i jeszcze druga sprawa. Przez okres "zawiasów" trzeba być świętym. Raz się noga znowu powinie o lądujemy zza kratami. Chłopaki spod celi by mieli niezłą bekę jak by się dowiedzieli za co siedzisz:). Ajwaj na dźwięk srebrników nie jednemu zmienia się światopogląd:).
 2. Tylko że w aktach figurujesz do swojej śmierci. I w sumie śmierdzi mi to wszystko jakimś fejkiem ze strony panny. Może panna chce się z Tobą spotkać i sobie wymyśliła taką bajkę. No co? trzeba szukać jakiś plusów.
 3. Kurła ja wiem. W oby przypadkach to filmy propagandowe. Tak że pracownik musi szczerzyć zęby. Bo inaczej poleci na bruk. Tak że tego. Chiny to też gigantyczna montownia. W dzisiejszych czasach coraz ciężej określić która firma jest nasza a która obca.
 4. Że śmierdzi hipokryzją? Mam na to wyj.ebane. Dla mnie kobieta rozwiązła to zwykły "szon". W myśl zasady "suka nie da to pies nie weźmie".
 5. Naprawdę? I tak pobrali się w 2005 r. Tak że na długo przed "Grą o Tron".
 6. Dokładnie. Chcą sobie poskakać po różnych bolcach. Zwykły "szon".
 7. Jeśli z ostrym sosem to tylko "Al-Kaida" albo "Sralibaba". Generalnie ma zapiec dwa razy:).
 8. Można chodzić na sam trening bokserki. Ale nie ma obowiązku sparowania. Jeśli nie masz ambicji aby być zawodnikiem nikt nie ma prawa zmusić Cię do udziału w sparingach. Zresztą sparowanie w kasku z dodatkową osłoną na nos. W pełnym zakresie chroni nas przed urazami. To już nie czasy ciężkich rękawic i otwartych kasków. Zresztą nad sparingiem czuwa trener który w każdym momencie może przerwać walkę gdy zauważy że jeden z zawodników np. opada z sił albo przestaje być aktywny.
 9. Spokojna "twoja rozczochrana". Na sparingi przyjdzie jeszcze czas. Zresztą dobry trener do sparingów dobiera tak aby oboje byli równi wagowo oraz na tym samym poziomie wyszkolenia. Do tego dochodzą ochraniacze. No i zrobi taką rozgrzewkę że nikt sobie krzywdy nie zrobi. Oczywiście inaczej to wygląda u zawodników. Jeśli chodzi o amatorów to nie ma się czego bać. Więcej neuronów zabijasz w trakcie jednego melanżu.
 10. Ketonal zawsze smaczny i zdrowy. Poboli parę dni i przestanie. Jeśli coś trenujesz to zacznij robić martwy ciąg.
 11. @Marcin81. Pakuj manatki i zwijaj się czym prędzej. Tu nie ma czego ratować. Tak że wracaj na stare śmieci a harpie trzymaj z daleka. Poderwanie samotnej z dzieckiem i to 30+ to poziom "bułka z masłem" :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.