Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1950
 • Donations

  190.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Baca1980 last won the day on January 28

Baca1980 had the most liked content!

Community Reputation

3246 Świetna

1 Follower

About Baca1980

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1931 profile views
 1. Na domówkach to się chleje,tańczy, śpiewa i obmacuję laski w kuchni. A nie prowadzi dysput filozoficznych :).
 2. Kto, gdzie i poco?. "Niewolnik" ma pracować, płacić podatki, rozmnażać się.
 3. Mało jest ludzi którzy łączą pasje z zarabianiem pieniędzy. Większość ludzi "nie lubi" swojej pracy. Stąd się bierze min. apoteoza bycia rentierem. Kasa "sama" wpada do kieszeni. A człowiek cieszy się życiem czyt. alko, koko i divy:).
 4. https://fakty.interia.pl/swiat/news-brutalne-morderstwo-w-szwecji-23-letni-irakijczyk-skazany,nId,4634866 "Według świadków chłopak stosował wobec dziewczyny "honorowo-kulturową" przemoc, uważając, że powinna mu się podporządkować. Na tym tle dochodziło między nimi do ciągłych kłótni oraz rozstań." Łobuz kocha najbardziej.
 5. Tylko złoto. Jak mnie kiedyś wykopią archeolodzy. To pomyślą że byłem jakimś królem :).
 6. Według mnie na starość nie ma to znaczenia. Rodzice oraz większość znajomych już nie żyje. Twoje dzieci mają własne rodziny i problemy. Nie oszukujmy się nikt za nami nie zapłacze:). Zgadzam się.
 7. A jak większa mucha przy "dwustu" go zabije?
 8. Myślał indyk o niedzieli a w sobotę łeb mu ścieli:). Będzie co ma być, Jedyne co sobie obiecałem na starość. To honorowy strzał w łeb. W razie pierwszych objawów demencji. Umieralnie zwane domami spokojnej starości (nawet te prywatne) to nie miejsce dla mnie. Jeśli zdrowie pozwoli. To działka gdzie mógłbym pogrzebać w ziemi. Usiąść pod drzewem z gitarą i piwem:).
 9. https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-el-mundo-powazne-oskarzenia-chinskiej-wirusolog-pod-adresem-,nId,4634769 Czas odpalać rakiety balistyczne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.