Jump to content

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,670
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  190.00 PLN 

Baca1980 last won the day on January 19

Baca1980 had the most liked content!

Community Reputation

5,400 Świetna

1 Follower

About Baca1980

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,541 profile views
 1. I nie wprowadzi (przynajmniej w Europie). Gdyż "szczepionki" są preparatami medycznymi które zostały dopuszczone warunkowo. Żaden polityk się nie podłoży ze względu na możliwość późniejszych procesów z powództwa cywilnego. Dlatego "rzond" tylko zaleca a nie nakazuję :).
 2. I zazwyczaj takie "felietony" piszą stare panny. Które p.ierdolneły już dawno w ścianę. Skończyły się darmowe kolację, podwózki czy wejścia do klubów. Została już tylko frustracja oraz "foch" na cały świat.
 3. Z niecierpliwością czekam na nową walutę "kcal". Każdy co miesiąc dostaje póle np. 2500 kcal/dzień. Różne "dobra" kosztują odpowiednią ilość kcal. Od ciebie zależy na co je wydasz.
 4. Miałem kiedyś taki dylemat: Panna nr. jeden. W kuchni "noga" w łóżku "ogień" Panna nr. dwa. W kuchni "ogień" w łóżku "kłoda". Sam lubię dobrze zjeść i pochędożyć. Dlatego przez jakiś czas do jednej chodziłem jeść a do drugiej spać. Wtedy też często pytałem "Boże za jakie grzechy tak mnie każesz"? Z natury jest "kochliwy" i taki układ mnie męczył. A że nie mogłem się zdecydować. To musiałem pożegnać obie pani.
 5. Dodatkowo zrobiłbym taki miesięczny wypad w dzicz. Bez telefony czy telewizora. Rok temu tak zrobiłem przez dwa tygodnie schodziłem Bieszczady i Beskid Niski. Do "miasta" wróciłem "zdziczały" i wyposzczony jak zwierz. Czasami trzeba zrobić taki reset. Bo obecnie nasz mózg jest przeładowany bodźcami.
 6. Dlatego w ramach rewanżu powinno się zbombardować wschodnie wybrzeże Chin przy pomocy ICBM-emów. Skoordynowany atak Rosja-USA raz na zawsze rozwiąże chiński problem.
 7. Fakt. Już nawet na Orlenie mają w.yjebane. Jeśli chodzi o klientów.
 8. 3H czyli hajs, hajs, hajs. Według mnie za 2-3 lata zalegalizują a co za tym opodatkują prostytucję. I wtedy rzewnymi łzami zapłaczemy za cenami 150zł/h. I dopiero wtedy zrobi się strasznie.
 9. Jeśli chodzi o skutek długotrwały to tak jak radzi brat @bassfreak. Czyli no fap no porn. A jeśli chodzi na już to : kamagra+250 ml red bulla+"seta". Stawia "sierżanta" na baczność w każdej sytuacji:).
 10. Ajwaj. Przecież obecnie reklamuje Pepsi. Według mnie to jest przekaz podprogowy do zarządu Pepsi. Płacić więcej hajsu nygusy. Bo was też spuszczę do kibla. Bez stałego dochodu. Aby utrzymać obecną stopę życiową. To daję kilka lat i będzie reklamował makaron w Polsce. Nie jedna gwiazda była nie wiadomo co a później reklamowała zupki chińskie:). Sprytni to mogą być na swoim "podwórku". Bez parasola ochronnego i doradców giną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.