Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  498
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

438 Świetna

O Baca1980

 • Ranga
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Baca1980

  Zabrać białym kobiety

  :). No i jeszcze taka ciekawa historia. https://magazyn.wp.pl/artykul/jedyny-taki-nazista-na-swiecie-odrzucali-go-niemcy-rodzina-amerykanie
 2. Baca1980

  Co można zrobić z hektarem ziemi?

  Jak przy drodze. To może myjnia bezdotykowa?. Jak zauważyłem nawet na największej zabitej dechami wiosce jest zapotrzebowanie na taką usługę.
 3. Baca1980

  Znajomość prawa przez obywatela.

  Dlatego nie znajomość prawa szkodzi. Więc czytamy kodeksy albo wynajmujemy dobrego papugę :). Kobitka to młoda sędzina(podobno od 2017 r) więc się dała zaskoczyć. Spokojnie z czasem się wyrobi (jak g...wno w betoniarce:). Jakie egzaminy?. Normy i konkurencję to jest jakiś śmiech na sali. Zresztą większość i tak nie przystępuje do egzaminu rocznego.
 4. Z takich bardziej pragmatycznych rzeczy. To zrobiłbym jeszcze parę dodatkowych testów: - próba tuberkulinowa - Choroby weneryczne test krwi /pełny pakiet/ - test immunologiczny na obecność antyciał HBV i HBC. W sumie to by się tyczyło chyba każdej potencjalnej stałej partnerki:).
 5. Baca1980

  Szkolna miłość

  Ja natomiast zauważyłem. Że te już żonate i dzieciate to faktycznie dużo straciły na atrakcyjności. A tak niedawno były jeszcze w miarę:). Natomiast panny na wydaniu(hehe) to nadal są hot:). Mimo że za parę lat czterdziecha. Człowiek może by i się skusił ale dobrze wie co go czeka po drugiej stronie lustra.
 6. Baca1980

  Hejterka z wykopu zidentyfikowana xD

  Ktoś się połasił na lisicę?,
 7. Bracie pozbieraj wszystkie pamiątki i złóż je w ofierze całopalnej. Zablokuj nr. telefonu oraz wszelkie inne formy kontaktu. Po prostu zniknij. Było minęło i nie ma co się obracać wstecz. Wyjdź na pole i odetchnij pełną piersią. I trzymaj się z daleka od wszelkich nowych związków. Będzie dobrze miliony ludzi to już przerabiało i większość przeżyła:).
 8. Baca1980

  Media Społecznościowe

  Facebook - tylko i wyłącznie do kontaktu ze znajomymi oraz w celu co słychać w stajni i zagrodzie. Nie udostępniam swoich danych, zdjęcia profilowego brak itp. CDA.pl - filmy Youtube- tak jak wyżej. Trzy lata temu miałem jeszcze konto na Badoo ale już się znudziłem i skasowałem:).
 9. No i po co taka załamka?. Marsz nie ucieknie za rok będzie w tym samym miejscu i o tej samej porze. Co do żarcia to za 20 dychy można się lepiej postarać. Brat @Rnext podał dobry przykład. I ogarnij jakąś fuchę.
 10. Baca1980

  Organek, czyli feminista.

 11. Jeśli rozstęp w skórze już powstał to jest po ptokach. Nic się z tym nie da zrobić. Jedynie można przeciwdziałać przed powstaniem(smarując się maścią w newralgicznych miejscach). Lub na samym początku gdy skóra zaczyna swędzieć i pojawia się "kreseczka". Kolega dostał receptę na maść którą zrobili w aptece. Koszt parę zł a głównym składnikiem jest mocznik w dużym stężeniu. Pomaga ale tylko we wczesnym stadium. Jeśli chodzi o zabieg przy pomocy lasera to tylko je trochę wybieli.
 12. Baca1980

  Czy stan zębów świadczy o zamożności?

  Najważniejsze jest to aby nie śmierdziało z ust. Bo to od razu mnie odrzuca. Jeśli chodzi o "klawiaturę" to z przodu powinna być przynajmniej kompletna.
 13. I pomyśleć że ktoś za/na takie badania dostał pieniądze :).
 14. Religia w szkole nie jest obowiązkowa. Nikt nie każe rodzicom zapisywać na nią dzieci. W dodatku po ukończeniu 18 lat będąc w liceum lub technikum. Uczeń sam się może z niej wypisać.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.