Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1858
 • Donations

  180.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Baca1980 last won the day on January 28

Baca1980 had the most liked content!

Community Reputation

2997 Świetna

1 Follower

About Baca1980

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1797 profile views
 1. Podobnie jest z innymi pasjami czy hobby. Wszystko kosztuję. Strzelectwo też nie musi być drogie. Dla większości amatorów wystarczy broń na amunicję z bocznym zapłonem .22 lub .38 .
 2. Tak jak 99% pozostałych. W życiu nie ma nic za darmo żadna kobieta nie da Ci d.upy od tak:).
 3. Sam taką nosze. Jestem z tych "potliwych". I bawełna poszła już dawno do kosza. Na lato polecam ubrania lniane. Dużo większy komfort niż w przypadku bawełny.
 4. Filtr: - +30 plus dzieci. Kosisz jak młodą koniczynę.
 5. Ciekawe jakie zdanie na temat. Rosjan?
 6. Od dwóch lat nie widziałem u siebie dzielnicowego. A posiadam 5 jednostek broni. Według mnie obecna ustawa jest wystarczająca. Kto chcę to i tak zdobędzie pozwolenie. Kwitologia i czas podobny z uzyskaniem prawa jazdy. Nawet pełna liberalizacja na broń palną. Nie spowoduje że wszyscy zaczną do siebie strzelać. Broń i amunicja kosztuję. Po za tym broń czarno prochowa także zabija. A jakoś ludzie do siebie nie strzelają. W Polsce zabory, okupacja oraz komuna wyrugowały z mózgów ludzi pojęcie posiadania broni palnej. W takiej sytuacji masz prawo się bronić bronią kolekcjonerską.Tak samo jak siekierą czy nożem.
 7. Przez chwilę też mnie korciło. Ale stwierdziłem nie mój cyrk nie moje małpy.
 8. Przeglądam sobie ludzi z okolicy i bach. Imię zmienione wiek zaniżony. Tylko twarz jakby znajoma:).
 9. Przejadło się. Już w czasie programu Apollo. Po pierwszym lądowaniu człowieka. Oglądalność kolejnych misji "siadła". Podskoczyła na chwilę przy "trzynastce". W jednym okienku oglądasz pornosa a drugim start rakiety.
 10. Witamy w nowej rzeczywistości. Przecież już wszędzie trąbią że świat po pandemii już nie będzie taki sam. No i nie będzie. Dla każdego norma pracy oraz miska lury:). Od 10 lat używam Samsunga b2100 solid.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.