Jump to content

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5,277
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26
 • Donations

  200.00 PLN 

Baca1980 last won the day on March 28

Baca1980 had the most liked content!

Community Reputation

12,735 Świetna

2 Followers

About Baca1980

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

13,065 profile views
 1. Może też się zdarzyć sytuacja w której "rogacz" za.jebie gacha w afekcie. Wychaczy 15-staka wyjdzie po 7-miu. Żonie zrobi się "mokro" że ma takiego męża bad boya a nie nudnego np. księgowego i miłość odżyję :).
 2. W takim przypadku w moich oczach jesteś usprawiedliwiony. Pod warunkiem że kiedy już się o ew. fakcie dowiesz ucinasz kontakt. Zresztą dzisiaj wziąć kobietę na "bęben" to żaden problem. Kwestia 10-ciu minut i wiesz prawie wszystko :). Może już jej wyjebał kilka liści i ma hasło do Jej konta. A teraz następny w kolejce jest Gach.:).
 3. Hm...ja bym zadał dodatkowe pytanie. Tak z ciekawości. W jakim wieku jest autor tematu oraz wybranka jego serca? :).
 4. Podobnie jest z moimi pieniędzmi. Wara innym od nich w tym państwu :). Nikt tu nie piszę o tym że ma się podłożyć. Tylko że powinien być świadomy konsekwencji swoich czynów. Jak chcę to niech idzie na policję lub się n.apierdala :).
 5. Bla,bla,bla.....Takie tam p.ierdolenie. To niech idą na Divy:). A nie bo to nie honorowe:). Lepiej pukać cudze żony. Dno i wodorosty . Ewentualnie zrobić kupę w kabinie numer dwa :).
 6. Przyjąć ew. konflikt na klatę. Czyli może trzeba się będzie napierdalać cóż zrobiłeś dużą kupę i musisz sam po sobie posprzątać. :). K.urwa serio? Masz jaja czy już ze strachu nabawiłeś się wnętrostwa :). Mam inne zdanie na ten temat. Ruchając zajęte kobiety ( i wiesz o tym) srasz do wspólnego męskiego gniazda.
 7. O tu się nie zgodzę. Pamiętam lata 90-te "Ruska meta" szła na tony a "grecka deka" lała się litrami :). Oczywiście oficjalnie każdy formę robił na ryżu i kurczaku. Tylko że dupa jak durszlak ;). Sklepowych suplementów po prostu nie było na rynku lub były bardzo drogie. W przeliczeniu do zarobków. Dobrze pamiętam te szalone czasy:). Kumpel kupił sobie raz "setkę" "ruskiej mety". Nie miał zielonego pojęcia co i jak. Zjadł wszystko w tydzień i skończyło się kilku dniową sraczką :). Mam od 200 do 300 zł/h ;). K.urwa na siłownie chodzić
 8. "Masę" jak i "rzeźbę" budujesz kaloriami a nie ma nic lepszego przy treningu oporowym jak węglowodany:). Jeśli chodzi o "białko" to należy zadbać o prawidłową podaż aminokwasów egzogennych. Całą resztę organizm wytworzy sobie sam. Korzystając z pozostałych makro oraz mikro składników. To odwiedź kanał Sebastiana Kota który redukcję robił tylko i wyłącznie na diecie:). - dieta - regeneracja - trening. Taka jest właściwa kolejność. A procentowy udział tkanki tłuszczowej? Wystarczy "proch
 9. Spokojnie. Tak z ciekawości jaki masz ujemny dzienny bilans kaloryczny? Tak plus tren i takie tam dodatki :).
 10. W Muscular Development (było kiedyś takie czasopismo) był artykuł na ten temat. Dwa bodajże Sebastian Kot kiedyś o tym wspominał. Do masy ciała który chcemy osiągnąć ustalamy bilans kaloryczny. I najlepsze jest to że białka nie wliczamy w bilans kaloryczny. Bo ma być substancją budującą nasze mięśnie a nie służyć jako źródło energii. Z tą przeliczaniem białka na masę ciała. To taka "miejska legenda" jak ta że jest trening na masę i redukcję :). Na masę i redukcję to jest dieta. Trening co najwyżej może być ukierunkowany na np. siłę maksymalną.
 11. A co tu tłumaczyć? Po prawej biały mamlet po lewej czarna kutanga a w środku przechodzona klapciocha :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.