Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  604
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

592 Świetna

O Baca1980

 • Ranga
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Baca1980

  Dzisiaj się porzygam.

  Dlatego olewam w tym tygodniu wszelkie portale społeczne czy inne "internety". Nie interesuję mnie śmierć jakiegoś człowieka którego osobiście nie znałem. Jeśli chodzi o papkę medialną to teraz są żniwa. Jeśli chodzi o mnie to nie płakałem po Janie Pawle II po Lechu Kaczyńskim to tym bardziej nie będę płakał po Pawle Adamowiczu. Za tydzień wszyscy za pomną o wszystkim i będzie na tyle. Ciekawi mnie tylko jedna sprawa? Czy tzw. "totalna opozycja" będzie robić swoje miesięcznice?
 2. Tak mi się jakoś skojarzyło :). Na miasto napadł smok. Palił domy, pożerał dziewice i robił dużo innych okropnych rzeczy. W mieście mieszkało trzech rycerzy: Duży, Średni i Mały.Tak więc mieszkańcy, gdy tylko uświadomili sobie co się dzieje, co sił w nogach pobiegli do Dużego Rycerza po pomoc:- Duży Rycerzu, Duży Rycerzu!- Ratuj nasz gród przed strasznym smokiem!- W tobie nasza nadzieja!Duży Rycerz zmarszczył czoło i rzekł:- Hmmm...- Wyprawa na smoka to poważna sprawa!- Nie mogę zdecydować się tak od razu.- Dajcie mi czas do namysłu.- Przyjdzie po odpowiedz za... no, za tydzień.Smok, jak się zdaje, nie miał zamiaru czekać ani godziny.Cóż było robić?Mieszkańcy popędzili co sił w nogach do Średniego Rycerza.- Średni Rycerzu!- Ratuj nas przed okrutnym smokiem!Średni Rycerz na to:- No, no...- Walka ze smokiem to nie byle co!- Muszę się wcześniej dobrze zastanowić- Sami rozumiecie.- Odpowiem wam za... za... może za dwa tygodnie?Rozgoryczeni, bez większych oczekiwań, poszli mieszkańcy do Małego Rycerza.- Mały Rycerzu!- Na nasze miasto napadł smok!- Ratuj nas!Mały Rycerz nic nie odpowiedział, tylko osiodłał konia, włożył zbroję, wsiadł na konia, dobył miecza i tarczy i ... już, już chciał odjeżdżać, gdy któryś z oniemiałych ze zdziwienia mieszkańców wykrztusił z siebie:- Mały Rycerzu!- Ty... ty nie potrzebujesz ani chwili, żeby się zastanowić?A Mały Rycerz na to:- Tu się nie ma co zastanawiać, tu trzeba spierdalać
 3. Z dedykacją dla wszystkich "tyraj" misiów :).
 4. Baca1980

  Nagrywanie własnych igraszek

  Fap folder z ex? :).
 5. Baca1980

  Nagrywanie własnych igraszek

  Powiedzmy że taka kaseta VHS wpada w nie powołane ręce. I co dalej?. To nie pen drive i kopiuj wklej. trzeba się nachodzić i poszukać. I w sumie nikomu by się nie chciało sprawdzać tego co tam jest. No chyba że byłby naklejony tytuł "Porno wszech czasów" :).
 6. Nie wygralibyśmy z Niemcami II WŚ. Trwałaby może dłużej ale wynik byłby podobny. Czyli klęska III Rzeszy. No i pierwsza bomba atomowa spadłaby pewnie na Berlin. Natomiast Polska zostałaby kolejną sowiecką republiką i dzisiaj miałbyś na imię Sasza. Sytuacja geopolityczna Polski pod koniec lat 30 XX w. była tragiczna. Z jednej strony III Rzesza a z drugiej ZSRR. I oba te państwa dążyły do wzajemnej wojny.
 7. Baca1980

  Nagrywanie własnych igraszek

  Dlatego najlepiej nagrywać na kasetach VHS. Dzisiaj to mało kto miałby gdzie ją odtworzyć:). A i do neta ani kamery ani odtwarzacza a tym bardziej kasety nie podłączysz:).
 8. Powiedział to co myśli większość ludzi. Tylko że reszta obawia się łatki nacjonalista = faszysta, szowinista, rasista. Społeczeństwa Europy zachodniej mogą być czułe na tą kwestie. Ze względu na ich historię. Militaryzm oraz w pewnym sensie nacjonalizm doprowadził do I Wojny Światowej a później w jej powtórki. Do większość tych państw ma jeszcze czkawkę po czasach kolonializmu i popełnionych tam zbrodni np. Kongo Belgijskie. Do tego stosunkowo do niedawana bycie np. gejem było karane z kodeksu karnego. Dlatego tam patriotyzm czy nacjonalizm źle się kojarzy. Natomiast w Polsce jest inaczej. Nie musimy przepraszać za byłe kolonie. Do tego nasz patriotyzm oraz nacjonalizm pozwolił nam odzyskać niepodległość. Umożliwił to też wybuch I WŚ(dlatego nie jest ona w Polsce odbierana za katastrofę). Tak że nie dziwię się że społeczeństwa zachodu patrząc na nasze społeczeństwo może odczuwać pewien dysonans poznawczy.
 9. Baca1980

  Pierwsza samotna noc w lesie

  Buty najlepiej wsadzić razem z sobą do śpiwora. Inaczej zamarzną przez noc i będzie problem z założeniem ich rano.
 10. Komisja Europejska popiera odstrzał dzików. Jako sposób prewencji przeciw ASF. Nawet tu musieli przełknąć tą "żabę" :). https://natemat.pl/260385,kiedy-odstrzal-dzikow-w-polsce-komisja-europejska-popiera-decyzje-rzadu
 11. Mój 70 letni znajomy ostatnio przy kielichu stwierdził. "Seks dla 50-letniej( i plus )kobiety to upokorzenie. W takim wieku to tylko różaniec do ręki i modlitwa o dobrą śmierć". Swoją połowicę pochował pięć lat temu.
 12. Kadencja prezesa NBP trwa 6 lat więc mogą mu "skoczyć". Ciekawe by było czy jak by PiS wywaliłby go na emeryturę. To opozycja też by go tak broniła jaką p. Gersdorf? :).
 13. Spokojna rozczochrana. Niedługo zostanie postawione przez panią ultimatum. Następnie ślub i dzidzia. Tak na oko do 5 lat.
 14. 99 % kobiet pragnie czy tam chce mieć dzieci. Oczywiście nie zawsze z obecnym partnerem:).
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.