Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1062
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1382 Świetna

About Baca1980

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kanada zwariowała:). https://fakty.interia.pl/swiat/news-premier-kanady-przeprosil-jestem-na-siebie-zly,nId,3211915#comments4-1 Ciekawe co by powiedzieli na ten teledysk?:). https://www.youtube.com/watch?v=xVdn9GhwJgk
 2. @Conrad. Kurła to jakiś zj..beany paradokument. Więc ja bym trochę zmienił scenariusz. Oraz w momencie w którym labadziara zaczyna się śmiać. Nasz "przegryw" niespodziewanie wyprowadza parę plaskaczy na ryj. Następnie łapie za kudły zaciąga do łóżka i chędoży do rana. :).
 3. Ja to bym zakopał w ogródku. Bo skrytkę w banku też mogą w każdej chwili "znacjonalizować". Zresztą kupując kruszec w mennicy też zostawiasz po sobie "ślad". No i później mogą przyjść smutni panowie i dawaj złoto:). Tak naprawdę jak byśmy chcieli mieć coś na czas W. Czyli np. broń, walutę czy złoto. Powinniśmy to kupić na czarnym rynku. Kupić i schować. Bo robiąc to w legalny sposób państwo zawsze może ogłosić konfiskatę różnych rzeczy. Pamiętam jak znajomy parę lat temu kupił sobie fajną "terenówkę". I parę dni po rejestracji. Dostał pismo z urzędu. Że jego auto na czas "W" zostanie zarekwirowane przez państwo:).
 4. Regulamin ogólny sił zbrojnych mówi jasno że żołnierz kobieta na czas wykonywania zadań ma mieć włosy krótkie lub krótko upięte. W tym przypadku nie chodzi tylko o problem z hełmem. Ale również ze szczelnością maski przeciwgazowej. Może mają inny regulamin ew. przełożeni to olali. Niedopatrzenie przełożonych. Zawsze po rozpoczęciu zajęć taktycznych czy marszu powinno się po pierwszych 15 minutach zrobić przerwę w celu ponownego dopasowania oporządzenia. Które zawsze w czasie ruchu trochę się przemieści. Zresztą każdy kto chodzi z plecakiem wie że po czasie trzeba czasami po dociągać paski. W tym wypadku znowu niedopatrzenie przełożonych. Brak wprawy ew. brak siły aby w czasie padu przytrzymać broń jedną ręką. To mi bardziej wygląda na nakolanniki. Ściągnęła sobie dla wygody. Bo pewnie już ją trochę uwierały. Normalna sprawa jeśli ktoś nie jest do nich przyzwyczajony.
 5. No właśnie prosta psychologiczna jak mogłem zapomnieć. Ech jak by wtedy brali baby do wojska to by nie trzeba było na przepustki chodzić:).
 6. Wracaj pod kamień z pod którego wypełzłeś. Armia to układ immunologiczny dla kraju. I kto nie chce utrzymywać własnej armii będzie utrzymywał obcą. Si vis pacem, para bellum . Wiesz chociaż pokrótce jak wygląda plan zajęć jednostki zawodowej? Sam byłem w wojsku za czasów poboru. I po godzinie 17 na terenie jednostki zostawało jakieś 30% stanu w tym służby. Reszta wojska rozchodziła się na przepustki tzw. "stałki". I powiem Ci że jakby mieli wrócić w trybie alarmowym to połowa ledwie by się trzymała na nogach:). W przypadku wojska zawodowego większość można szybko wezwać z powrotem do jednostki. Gdyż większość jednostek to "zielone garnizony". Gdzie "monowskie" osiedle jest na przeciwko jednostki. I przynajmniej będą trzeźwi:). I jeszcze tak na marginesie. Prawdziwa żołnierska robota odbywa się na poligonach. Miesięczny poligon na Nowej Dębie. W namiocie ogrzewanym "kozą" nie jednemu otworzył oczy. Ech stare czasy aż się łezka w oku kręci:).
 7. Dlatego najlepiej nosić albo wozić ze sobą legalną siekierę:).
 8. Siłownia plus żarcie. Na początku liczą się tylko i wyłącznie kalorię. Więc ćwicz i jedz wszystko na co Ci najdzie ochota. Z opisu wyglądasz na ektomorfika. Więc będzie trzeba wrzucić sporo kalorii. Jeśli chodzi o czas to daj sobie minimum dwa lata. Niestety wiek już robi swoje więc nie rośnie się już od samego patrzenia na ciężary jak w wieku 20 lat:). Martwy ciąg:).
 9. I po jakiego grzyba Ci problemy. "Gdzie się uczy, gdzie pracuje, tam się chujem nie wojuje.". Olej sprawę i zajmij się pracą. W robocie bądź z kobietami tylko na stopie koleżeńskiej. Howgh!.
 10. Lenistwo. Ostatnio widziałem obrazek. Młoda dziewczyna jedzie na hulajnodze elektrycznej( a jakże) jedną ręką trzyma kierownicę a w drugiej telefon:). Zresztą nowe pokolenie facetów też nie lepsze. Pierwszy rower to "elektryk" bo jest trendy:).
 11. W tym wypadku polecam beczkę z kwasem fluorowodorowym:). Jeśli chodzi o portale randkowe. To zawsze rozbraja mnie opis kobiet 30+ w rubryce dzieci: "w przyszłości". No i sobie tak myślę. Kurła w jakiej przyszłości chyba tej alternatywnej:). I tak na marginesie. Dzisiaj otwierając skrzynkę na listy nie licho się zdziwiłem. Była małżonka odezwała się po 7 latach. Przysłała mi pocztówkę z Włoszech. Curwa ale kyrk:).
 12. Normalna nadwyżka kaloryczna. Jeden nadprogramowy pączek dziennie to dodatkowe 250 kcal x 30 dni = 7500 kcal. Czyli dodatkowy kilogram tkanki tłuszczowej. Przez rok dołożone 12 kg. I to już wystarczy na zadatek:). I to jest właśnie ciekawe. Że często ogarnięci faceci w relacjach męsko-damskich są nieporadni jak dzieci we mgle. Ja to kwituję jednym: "moc waginy jet nieskończona".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.