Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  913
 • Donations

  80.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1089 Świetna

About Baca1980

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie zanim dostaniesz się do "miodu" to prędzej dostaniesz po łapach. Beżowi dobrze pilnują swoich "pasiek".
 2. @Analconda. Zawiadomienie o przestępstwie składasz w miejscu swojego zamieszkania. Więc wydaje mi się że to właśnie ten typ musiałby się jak by co pofatygować.
 3. Też mi się tak wydaję. "Wybiórcza" się trochę wybieli tym artykułem. Mówiąc "patrzcie jacy jesteśmy obiektywni". Może to być także rodzaj płatnej reklamy. Czy jeden taki artykuł przy setce innych przy których jedzie się po facetach coś zmieni? Nie sądzę. Prawdziwych "rewolucjonistów" się "likwiduję" a nie obnosi na widoku. Plus taki że mimo tego taki artykuł ujrzał światło dzienne. I może komuś coś się w głowie przestawi.
 4. Bez względu co się je. Tak naprawdę liczy się bilans kaloryczny. 3 kg tłuszczu to 21000 kcal. Czyli w miesiąc jadłaś z nadwyżką 700 kcal(tabliczka czekolady). Tyle samo "spali"się biegnąc przez godzinę z prędkością 10 km/h. Taki mały off topic. Aby pokazać że tyję się łatwo natomiast w drugą stronę jest już gorzej:).
 5. Swatanie przez znajomych ma same wady. Bo jak wzgardzisz kobiecym pięknem znajomej toś cham. Jak poruchasz i porzucisz toś ch..uj :).
 6. Należy też pamiętać aby oprzeć ją o ten pieprzony stół :). Co do całej sytuacji to :
 7. Kurła nic tak nie leczy niedzielnego kaca jak głos pani Krystyny ;).
 8. Tylko że w razie rozwodu. Jeśli mieszkanie/dom był wynajmowany. Sprawa jest prosta każdy idzie w swoją stronę. Natomiast w sytuacji kredytu. Zazwyczaj jest tak że była żona z dzieciakami zostaje na miejscu. Natomiast facet ma do wyboru. Albo noclegownia albo pod most.
 9. Typowa zagrywka. Nie jeden dostawał taką wiadomość i gnał do domu na złamanie karku. A na miejscu tylko połowica z wrednym uśmieszkiem:). W takich sytuacjach trzeba mieć spiżowe jaja.
 10. Tylko jakie ma to znaczenie dla naszego obecnego życia? Poszła sobie bo jest wolnym człowiekiem. Więc nie powinno nas obchodzić co robi z tym życiem dalej. Jeśli nie "łączy" nas wspólne potomstwo czy zobowiązania finansowe. To krzyż na drogę i zajmujemy się własnymi sprawami. A nie roztrząsamy co jak i dlaczego.
 11. Typowe babskie odwracanie kota ogonem i wciąganie Cię w poczucie winy. Schemat panie tak nudny że "flaki z olejem" to przy tym to rarytas:). Olej kobietę i zajmij się swoimi sprawami. I skasuj/blokuj wreszcie jej numer. A jak ciśnienie zbyt duże to na divy. Tam za parę złotych pannie możesz nawet "Sonety krymskie" deklamować. Oczywiście w czasie chędożenia :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.