Jump to content

Szabes

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

16 Dobra

About Szabes

 • Rank
  Kot
 • Birthday 02/02/1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ładną burze wywołało "gillette". Znalazłem nawet artykuł, w którym osoby z różnych branż: dziennikarze, redaktorzy naczelni itd. wypowiadają się na temat tej reklamy. I w nie których wypowiedziach określają mężczyzn urażonych tą reklamą incelami czy mizoginami. https://www.elleman.pl/artykul/gillette-walczy-z-toksyczna-meskoscia-a-klienci-oglaszaja-bojkot-marki p.s.: Najbardziej zadowolone z tej reklamy są kobiet.
 2. @Piter_1982 Weź pod uwagę że dziecko może nie być Twoje, ani męża twojej znajomej. I co wtedy?
 3. @Quo Vadis? wszystko zależy od tego ile potrzebujesz snu po nockach. Sam pracuje w systemie 3 zmianowym, i jak mam nocki, trening robię jak wstanę. Śpię około 5-6 godzin po nockach, inaczej nie miałbym czasu na nic. W tym tygodniu mam nocki, ale za miesiąc spróbuje przełożyć treningi zaraz po pracy i zobaczę jak będę wtedy funkcjonował.
 4. Miałem takie sytuacje, że to kobieta wpatruje się we mnie robiąc duże oczy (nie mam na myśli zwykłego spojrzenia, tylko oczy jak 5 zł) również był uśmiech za uśmiech, zarówno w pracy i poza pracą. Rzadko się to zdarza ale zawsze coś, były to kobiety w różnym przedziale wiekowym. Sytuacje te zdarzały się jak miałem trochę bardziej agresywne nastawienie do otoczenia. I nie chodzi mi o wyraz twarzy, tylko o taką wewnętrzną "agresywną pewność siebie", czasami tak mam, mimo że jestem spokojną osobą. Zdarzyły się wam Panowie takie spojrzenia?
 5. W moim przypadku powtarzające się infekcje zatok i ciągły katar były wywołane polipami na zatoce. W lutym tego roku 3 tygodnie leczyłem zatoki, lekami dostępnymi bez recepty, bezskutecznie. Dopiero kuracja antybiotykiem pomogła. Wybrałem dwie serie antybiotyku "Sumamed". Na polipy stosuje Nasometin.
 6. To samo "Wykryliśmy 3 nieudanych prób logowania na twoje konto z Świdnica, Lower Silesia, 58-100, Polska."
 7. @darbyd tu piszesz że za Aniołka się nie bierzesz. Tu piszesz że Aniołka stukasz. To w końcu jak jest @darbyd? Wydaje mi się że, Twój Aniołek robi Ciebie jak chce. A tą twoją diagnozę zapewne wyśmieje, zrobi Tobie mętlik w głowie jaka to ona nie winna i bezbronna, a to co widzisz to tylko maska bo nie czuje się bezpiecznie. I dalej będziesz chodził jak w zegarku bo Aniołek tego chce. PS. Rób jak chcesz. Ale pamiętaj, Aniołek też może Ciebie zniszczyć.
 8. @typiarz wiem że nie są straszne i nikogo nie potępiam za branie sterydów. Po postu już nie mam takiego ciśnienia na bycie 100 kilowym niedźwiedziem, a brakuje mi 25 kg.
 9. Wiem wiem ogarniam ten temat co i jak, bo kiedyś chciałem brać sterydy. Ale po tym jak poczytałem i dowiedziałem się co i jak uznałem że nie warto jeżeli ktoś nie trenuje zawodowo i nie będzie zarabiał ciałem jako kulturysta. Albo bierze z innych powodów. A @Bart Simpson to młody chłopak 21 lat to niech trochę poczyta co i jak i niech podejmie świadomą decyzje, no chyba że chce mieć ładne kobiece piersi
 10. Wejść na cykl to nie problem, mam nadzieje że zapoznałeś się z tym jak odblokować organizm po cyklu?
 11. @MoszeKortuxy Możesz mieć suche powietrze w domu/mieszkaniu i to jest powodem, że nos się zatyka. Sauna w twoim wypadku powinna pomóc, lub kupno nawilżacza powietrza. Są też takie ceramiczne pojemniki na wodę które wieszasz na grzejniku aby zmienić wilgotność powietrza.
 12. Dla testu myszka rzuciła pierścionkiem, ja dla testu wysłał bym myszkę, na kilka miesięcy do mamusi.
 13. Wstaw awatar i podyskutuj o tym w rezerwacie, że czujesz się zaniedbana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.