Jump to content

Trevor

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,886
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Trevor last won the day on October 11 2020

Trevor had the most liked content!

Community Reputation

1,954 Świetna

About Trevor

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,211 profile views
 1. Jak ktoś ma takie listy to często zaczynam trollować. Pokazuje przez wyśmiewanie hipokryzję ale w taki sposób że nawet osoba wyśmiewana zaczyna się z tego śmiać. Nie zawsze ale czasem. Polega to na tym że zaczynam wnikac w wymagania rozbrajac wypowiedzi na czynniki pierwsze i konfrontowac z rzeczywistością pokazując kretynizm tak zero jedynkowego myslenia. Polecam spróbować Do tego trzeba na spokojnie bez śmieszkowania które będzie jawnie prześmiewcze - raczej prześmiewcze ale w taki życzliwy sposób. Wtedy można dowiedzieć się jeszcze więcej, a że to rodzina to mógłbyś popłynąć. Skutek uboczn
 2. To nie Rollo jest odrealniony. To obecna rzeczywistośc jest popieprzona. Poprzednie pokolenia były mniej zjebane dlatego taki Rollo dzisiaj uchodzi za wariata. Taka prawda.
 3. Ja to tylko tu zostawię @manygguh nie skreślałbym Atora aż tak bardzo. Wiadomo jak chce zarobić to musi grac jak mu zagra YouTube. Gość nei wydaje mi się jakimś złym typem a czasem coś ciekawego powie. Generalnie dobre nagrania żeby sobie puścić jak obiad robisz albo przed spaniem jak akurat nudzi.
 4. W wojsku będzie im szczególnie łatwo przymusić do szczepienia. Nie zaszczepisz się? Zaczniesz nagle zasuwać tak że ledwo będziesz dychał. Dowódca zawsze może powiedzieć że tylko dbał o twoja tężyznę fizyczną, albo będzie argumentował że żołnierz niepokorny.
 5. Prawda to że w wojsku wydzielono odrębne oddziały dla nie zaszczepionych? Ten fragment wypowiedzi Brauna właśnie wrzucony. https://www.rpo.gov.pl/pl/content/rpo-obawy-zolnierzy-ws-niezaszczepienia-przeciw-koronawirusowi
 6. Wszystkim nam tu się tylko wydaje że będziemy w stanie przeciwstawić się systemowi. Przypomnę tu scene ze szczurami z kisążki Orwella 1984. Jesteśmy teraz (jako społeczeństwo) jak ten jelonek który zaskoczony przez światła pędzącego samochodu liczy na cud.
 7. Był taki moment w przemówieniu Kaczyńskiego w którym porównał obecną sytuację Polski do Polski lat trzydziestych. Z historii pamietam że historycy często uważali że Eugeniusz Kwiatkowski przed wojną mógł pozwolić na inflację bo zagrożenie było dosyć istotne, i mógłby to być dobry zastrzyk dla przemysłu tuż przed wojną. Tak tylko głośno myślę.
 8. Dla mnie to jest kosmos że ludzie musza uzgadniać co chcą stawiać na swojej ziemi. IMO póki w oczywisty sposób nie szkodzi sąsiedztwu i nie jest arcy brzydkie to choćby i miało sie to właścicielowi na łeb zawalić powinien mieć prawo to postawić. To jest dla mnie turbo nie zrozumiałe.
 9. Wiecej pieniądza w obiegu spowoduje wzrost inflacji i spadek wartości. Jeśli nie jest to poparte realną wartością opartą na pracy to ten pieniądz jest nic nie warty. Gdyby im zależało na poprawie doli Polaków to by uprościli przepisy związane z prowadzneiem działalności, zmniejszyli radykalnie podatki i wtedy dali kwotę wolną od podatku wyższą. Sama kwota to kolejny cios. Ja to tak widzę. Pułapka goni pułapkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.