Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Trevor

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  363
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

336 Świetna

About Trevor

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1103 profile views
 1. Tak działa mózg. https://www.crazynauka.pl/dlaczego-nie-lubimy-swoich-zdjec/
 2. Był bardzo krótko po zmianie ustroju. Pamiętam jak rzesze ludzi sprzedawały produkty na lokalnych ryneczkach. Ludzie handlowali wszystkim. Teraz to spiłowano.
 3. Oj tak... Niestety ale tak jest co znaczy tylko tyle że nie byliśmy należycie przygotowanie do wejścia w dorosłość. Efektem tego jest szok poznawczy a potem problemy bo swoje przekonania nie łatwo zmienić. Ja czasem wiem że coś jest inne a i tak robię to samo bo wygodniej tkwić w tym co się zna.
 4. Paradoksalnie broni czarnoprochowej nie użyje jakiś skretyniały debil bo trzeba jednak sie tematem zainteresować. Za to AK47 na dowód to błąd i to duży.
 5. Pewnych rzeczy lepiej nie ruszać. Śmiejesz sie ale człowiek nie wie wszystkiego. Niektóre rzeczy mimo że tłumaczone w sposób archaiczny przez ludzi nie powinny być przez normalnych ludzi ruszane. Dlaczego? Nie ma dla tego racjonalnego wytłumaczenia.
 6. Może. Wszystko się rozbija o szacunek (i tez swego rodzaju wrażliwość). Ta wizyta po 3 miesiącach u psychologa przekreśla że pańcia miała dla kolegi szacunek. Chciała sie nim pobawić jak zabawką. Zrobić z niego wariata. Przerobić na swoją modłę a potem zrobić z niego swojego mentalnego niewolnika i bawić sie nim jak lalką na sznurkach... Uciekaj chłopie. Nawet bym się nie oglądał.
 7. Możesz napisać na czym polegało to otworzenie się na innych?
 8. Zazdroszczę. Ja byłem pogardzany do końca.
 9. Jeśli jedna to mówisz wprost że nie chcesz żeby tak do ciebie mówiła. Jeśli dalej mówi to olej ją i wiesz że jest twoim wrogiem. Nie przepuść żadnej okazji żeby się odgryźć. Znajdź jedną rzecz która ją wkurza i piłuj do skutku zero litości a jak się porządnie wkurzy to przypomnij jej o tej rozmowie którą z nią miałeś. Jak jesteś nieszkodliwy to ludzie po tobie jadą jak chcą choćby żeby sobie poprawić humor czyimś kosztem. Normalka. Masz być szkodliwy. Mają poczuć że jak ci zalezą za skórę to mają przejebane. Nie prowokuj, ale jak sie stanie to znajdź coś co ich wkurza i piłuj taką osobę. Myśl strategicznie. Jak to więcej osób to w grupie powiedz że nie chcesz żeby tak cie nazywali masz na imię tak i tak i prosisz żeby go używano. I skończ temat.
 10. Nie lubisz tego co robisz. To jest podstawowy problem. Lepiej powoli na spokojnie bez wygórowanych wymagań względem siebie, nie porównywać się z innymi (to trudne w epoce powszechnego lansu). Takim rzeczom trzeba dać czas. Cierpliwie powoli do przodu. Inni niech sobie robią nie wiadomo jak kosmiczne wyniki. Nie musisz być najlepszy. Byle do przodu krok za krokiem. Kto wie może któregoś dnia będziesz najlepszy, ale zrobione na spokojnie będzie miało o wiele większą wartość niż wyszarpane na siłę i na pokaz. Na dodatek ten drugi sposób może się odbić na zdrowiu a w przypadku siłowych ćwiczeń i na sercu.
 11. Parę lat temu jak pracowałem w korporacji to miałem rozmowę z szefem na temat komentarza na forach w pracy na temat zbiórki na uchodźców. Napisałem że ta zbiórka i tak nic nie zmieni. To że wkurzyłem wiernych zwolenników to pikuś. Na ten komentarz podobno zwróciła uwagę góra . Zawsze kij w mrowisko wkładałem... Taki już jestem. Nie lubię podległości, rywalizacji (chyba że jest coś naprawdę sensownego do uzyskania) czy hierarchii (kapitał zbity na hierarchii trzeba ciągle bronić). A potem płace za to, ale już tego nie zmienię. O ile w pracy lepiej sobie darować trollowanie - i tak nie zmieni się niczyjego zdania bo to tępe matoły idące jak barany na rzeź - to poza pracą mamy prawo do własnego zdania na tematy światopoglądowe. Generalnie pracownik powinien pozwać firmę. Choćby dla zasady... nawet jeśli miały przegrać. Takich rzeczy nie powinno się zostawiać samym sobie żeby się toczyły własnym torem bo brak reakcji jeszcze zaostrzy ten proceder.
 12. Jasne tylko nie kupisz jednej rzeczy, drugiej, i trzeciej a potem po 5 latach jestes 20 lat za murzynami bo technologia poszla do przodu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.