Jump to content

Trevor

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Trevor last won the day on October 11 2020

Trevor had the most liked content!

Community Reputation

4,388 Świetna

3 Followers

About Trevor

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,998 profile views
 1. Jestem odmiennego zdania. Dokładnie przeciwnie powinno być w obydwu przypadkach, choć każdy przypadek też powinien być rozpatrywany indywidualnie.
 2. 1. Większość sunie tyłkiem po nieheblowanej desce tacy są bogaci to co mają robić. Co najmniej 70% ludzi w tym kraju żyje bardzo skromnie a z roku na rok jest tylko gorzej. 2. Krytyka jest czasem potrzebna, ale wszystko zawsze warto załatwiać taktownie, i z poszanowaniem drugiego człowieka, co nie znaczy że w większości przypadków lepiej siedzieć cicho, bo krytyka i tak nic nie zmieni. 3. Swoje sprawy powinno się załatwiać samodzielnie. Jeśli już gdzieś się idzie coś donosić warto poinformować o tym delikwenta (na zasadzie albo to zmienisz albo idę to zgłosić), a w wyjątkowych przyp
 3. Pewnie różnica skali posiadania, ale co to zmienia w mojej wypowiedzi? To jest moje zdanie, które w ogólnym rozrachunku, i tak nie ma znaczenia.
 4. Dostaniesz czego chcesz, a potem będa tą pałą napierdalać też Ciebie. Naprawdę wierzysz że tu chodzi o bezpieczeństwo? Będąc Polakiem masz srać ze strachu na widok władzy. Taki jest cel. Zaostrzanie tych przepisów ma do tego właśnie prowadzić. I nie. Nie bronię tu pijaków. Powinni być surowo karani, ale tego co się dzieje nie pochwalam. Uważam że odbieranie samochodów (które mają różną wartość) to jest ingerencja we własność, i prosta droga do wprowadzenia podobnych przepisów. Jeśli kary byłyby na przykład "za jazdę po pijaku 10 tys zł kary"
 5. Bieda puka do drzwi co znaczy że ludziom przestanie się chcieć jeszcze bardziej. Obrazki z Rosji gdzie ludzie mają kompletnie wywalone. Dlaczego? Bo tam nie ma nadziei żeby było lepiej. Dlatego wszyscy mają wyjebane i "wspólnego" nie szanują. Liczy sie tylko ruchanie i chlanie i tyle. Tu nie chodzi tylko o mentalność. Chodzi tez po prostu o biedę. Jeśli widzisz masz szansę się z tego wykaraskać to działasz. Jeśli nie to po chust palcem ruszyć w sprawie czegokolwiek. Tak to działa (do pewnego stopnia oczywiście bo zaradny, ambitny, pomysłowy, pracowity sobie da radę zawsze).
 6. Jak dorastałem to wszyscy twierdzili że mają wszystko obcykane i sa królami życia. jak dorosłem to zobaczyłem że gówno wiedza, i gówno robili. Każdy najmądrzejszy a jak przyjdzie co do czego to wszyscy trzęsa portkami i nie dowierzają że ktoś jest w stanie się wyrwać. Trzeba żyć swoim życiem a nie czyimś.
 7. Witam Bracia, Jako że wczoraj był mój ostatni dzień na ciężarówkach, i wybieram się teraz na kurs który troche kosztuje (to że na niego idę nie podlega jakimkolwiek negocjacojom bo idę tak czy siak więc o tym nei chce gadać) chciałem się Was zapytać czy szukaliscie kiedyś pracodawcy który dałby Wam gwarancję pracy - jest to konieczne do tego żeby wniosek o dofinansowanie kursu został przyjęty w UP. Jak to wtedy rozwiązaliście? Nie ukrywam że chętnie przyjme wszelkie porady i opisy doświadczenia w tym zakresie bo nie wiem jak się za to zabrać. Mam mniej więcej 2 tygodnie na ogarnię
 8. Uważam że to bardzo fajnie że trafiliśmy na Francję i Argentynę. To na kogo się trafi nie ma znaczenia jesli dobrze się gra. Wyobraźcie sobie jaki byłby szok jeśli zagralibyśmy z Francją dobrze. Jestem ciekaw tego meczu, a Polskie drużyny potrafią grać z bardzo dobrymi przeciwnikami. Pamiętam dawno temu jak graliśmy z Francją mecz o piertuszkę po eliminacjach (mecz bez znaczenia), a widowisko okazało się na światowym poziomie.
 9. Dla mnie to wszystko o czym piszesz było wtedy nieosiągalne, i teraz nadal jest. Twoja pierwsza praca to było 6 k do ręki a moja to było 1500/2000 zł do reki. Niebo, a ziemia. Mam 35 - 36 lat. Według wszelkich standardów jestem przegrywem. Nie zrozumiałeś o czym tam pisałem. Chodziło mi o brak dyscypliny i planowania przy tak wysokich zarobkach, ale każdy kto zarabia od razu się uwala na starcie w duże cięzkie do spłacenia mieszkanie o to mi chodzi.
 10. Ci co je dostali wydali je, i dalej nic nie mieli. To żadne rozwiązanie.
 11. Za 20k miesięcznie to można mieć zajebiste życie. Wystarczy poświęcić rok czy dwa żeby sonie ogarnąć wszystko, i nie trzeba brać kredytów. To jest dla mnie zagadka wszechświata. Ludzie tak dobrze zarabiają i się wpierdalają w kredyty żeby kupić 4 ściany, a wystarczy troche samozaparcia i można mieć mieszkanie i żyć bardzo dostatnio z taką pensją. 90% Polaków może pomarzyć o takich zarobkach, i zarabia WIELOKROTNIE mniej. Po prostu brak dyscypliny i planowania.
 12. @Maurycy Pierwsze co mi się rzuciło w oczy w Twoim poście to duża liczba usmieszków. Już po depresji? Szukaj równowagi, a nie ciągłego bujania się na huśtawce nastrojów. Taka moja rada.
 13. Uważam że żeby docienić prace w warunkach w jakich pracuje autor trzeba najpierw własnie popracowac w tych gorszych. Niemniej jednak co jakiś czas uważam warto zmienić pracę, bo w jednym mijescu z tymi samymi ludźmi z zapętlonym takim samym dniem to można dostać cholery.
 14. Z ciekawości który to odcinek której serii?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.