Jump to content

Trevor

Starszy Użytkownik
 • Posts

  3,496
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Trevor last won the day on October 11 2020

Trevor had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11,290 profile views

Trevor's Achievements

Porucznik

Porucznik (14/23)

5k

Reputation

 1. @Amperka zamiast myśleć o pracy znajdź konstruktywne zajęcie które cię całkowicie zajmie. Jak w pracy dobrze i lekko to znaczy że jest super i nie ma co szukać problemów, a jak ktoś na to krzywo patrzy to kij z nim. Trzeba tylko znaleźć coś co da satysfakcję z robienia tego poza pracą. W Polsce często wpajany jest kult pracy na zasadzie "trzeba zapier***ć" to duży błąd który prowadzi do wielu beznadziejnych sytuacji.
 2. @david001 jak tak żałujesz odejścia z policji to może spróbuj z wojskiem. Jak ktoś ma odpowiedni charakter to sobie tam da radę szczególnie teraz jak biorą jak leci. Inna sprawa to to jak teraz wygląda sytuacja międzynarodowa, ale finalnie jak coś się będzie działo to i tak podpadamy pod zaciąg.
 3. Co tu dużo mówić. Ja siebie nie widzę wracającego za kółko. Poddaje się. Mówcie o mnie co chcecie. Mnie już nic w tym kraju nie obchodzi.
 4. Od 20 lat obserwuję różne konflikty i wysyp ludzi którzy twierdza że wiedza wszystko najlepiej jest ogromny. Dzisiaj Rosjanie wysadzili tamę na Dnieprze, i to jest niesamowite jak bardzo ludzie łykają propagandę jak pelikany. Okażesz tylko cień zdroworozsądkowego myślenia to jesteś ruska onuca i najgorsza menda. Ten sam stadny mechanizm co podczas pandemii.
 5. Ja z zasady nie wierzę nikomu. I tak cenne doświadczenie, i kto wie może dzięki temu jakaś droga kiedyś się otworzy. Usłyszałem coś ciekawego jakiś czas temu. Jeśli coś Ci nie wyszło to może znak że nie powinieneś się tym zajmować. Praca przy biurku i tak nie przyniosłaby mi szczęścia. Pewnie wpadłbym w jakiś poziom beznadziei z czasem. Jak tak się zastanawiam to kwalifikuje się na jakąś terapię bo od lat mam tak że nie potrafię się cieszyć nawet fajnymi rzeczami które mi się przytrafiają. Jestem zawsze podejrzliwy. Kto wie może z całej tej sytuacji wyciągnę jakieś pozytywne wnioski dla siebie. Błędy tez trzeba w życiu popełniać. Mój kosztował mnie 2 lata życia, ale kto wie kiedy i jak przyda mi się doświadczenie z tych pracy i z tego kursu. Nigdy nie wiadomo. Ida czasy zmian. To też może nie być bez znaczenia. Żyje teraz sobie w pewnej formie beznadziei, ale powoli zaczynam się uaktywniać tym razem kombinuję inaczej podejść do pewnych spraw ale nie włączać tego "młodego dynamicznego" trybu jak to fajnie określiłeś.
 6. Nie obraź się, ale jesteś tak samo pierdzielnięta jak większość użytkowników tutaj (mnie wliczając do tej grupy). Coś jest narzeczy z tym że sama jesteś sobie winna (tak jak większość z nas jeśli chodzi o kłopoty w jakie wpadamy). Trochę zadzierasz nosa co można poznać po sposobie wypowiadania się. Nagminnie pojawiają się w twoich wypowiedziach dosyć charakterystyczne sformułowania. Moim zdaniem ta patologiczna relacja z typem z uczelni (o którym kiedyś opowiadałaś) sprawiła że coś jest nie tak. Czytałem o tych twoich przygodach i pamiętam to dobrze. IMO coś masz do przepracowania bo już trochę tych facetów miałaś. Może warto się nad tym pochylić i zastanowić. Jeśli chcesz coś z tym zrobić może warto się do kogoś udać po pomoc. Tak na moje oko idealizujesz każdy swój związek a potem coś się sypie, ale żaden ze mnie ekspert. Teraz kolejnego idealizujesz. Nic dobrego z tego nie będzie. Typowy skorpion xD
 7. Już jest. Ci z niższy SMV się nie rozmnażają i de facto fundują 500+ bony turystyczne itd. itp.
 8. Ja wychodzę z prostego założenia. W dzień można hałasować chociaż do pewnego momentu. Jak mi się muzyka wybitnie nie podoba to też puszczam swoją. Jak się ściany trzęsą to trochę przesada. W nocy obowiązuje cisza nocna. Tak jak ty raz czy dwa bym przetrzymał a potem poszedł i spokojnie powiedział że proszę o ciszę bo jest noc. Jeśli nie to dzwonię po policję, i tyle. I tak samo robię do skutku za każdym razem. Najgorsze co można zrobić to się denerwować. bo to bardziej niż cokolwiek innego może cię wpędzić w kłopoty.
 9. Majątek Elona Muska z 2021 roku (dane z września) wynosił jakieś 200 miliardów dolarów. 200 miliardów dolarów to jakieś 200 000 000 000 (dwieście tysięcy milionów). Zapytałem Chat-GPT ile lat musiałby pracować typowy Polski Janusz zarabiający miesięcznie ok 5000 zł (1250 dolarów) żeby tyle odłożyć (nie jedząc i nie pijąc, nie śpiąc i nigdzie nie mieszkając). Wyszedł mi następujący wynik: To znaczy że Janusz pracowałby tyle ile wynosi prawie trzykrotna ilość (w milionach lat) od wyginięcia dinozaurów. Idę o zakład że Elon ciężko pracował na tą fortunę. Taki właśnie jest schyłkowy kapitalizm. Wróciliśmy do zależności z XIX wieku między robotnikiem a właścicielem fabryki.
 10. Coś niesamowitego. W szoku jestem jak ta dziewczyna to zaśpiewała 😮
 11. Przecież to są dwa ziomale. https://www.youtube.com/watch?v=o8XZQyFmUgg&ab_channel=CameraCafeTv A nie sorry to Lechu
 12. Że gdyby całe wieki z nimi nie rozmawiali to upadli by dużo wcześniej? Że przekupstwem, przywilejami itp można dzielić innych zjednywać sobie silniejszych żeby pokonać słabszych a potem dopiero zdradzić silnych kiedy nie mogą pozyskać sojuszników i wykorzystać słabszych żeby walczyli przeciw silniejszym? Amerykanie bardzo dobrze odrobili tą lekcję jak byś nie zauważył.
 13. Łódź zaczyna być dnem. https://www.rmf24.pl/regiony/lodz/newsamp-strzelanina-w-myjni-w-lodzi-kolejny-mezczyzna-zatrzymany,nId,6800077 To juz 2 czy 3 przypadek strzelaniny w Łodzi w ciągu ostatniego miesiąca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.