Jump to content

Trevor

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,299
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Trevor last won the day on October 11 2020

Trevor had the most liked content!

Community Reputation

2,695 Świetna

About Trevor

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,877 profile views
 1. Ciekawym przykłądem w kontekście populacji jest Japonia. Tam na tak niewielkiej powierzchni żyje 128 milionów ludzi i ich populacja zdaje się że osiągnęła szczyt. Widać tam sporo aspołecznych izolacyjnych zachowań. Nam do takiego szczytu daleko, więc nie ma się co martwić. Polacy są jak karaluchy. Zawsze jakoś przeżyją.
 2. Ci słabej dupy mają po prostu w życiu ciężej A że natura upomniałą się o swoje to cóż. Programiści bedą jej pierwszymi ofiarami xD
 3. Już sie zaczyna to gówno dziać. Dzisiaj jechałem przez Ujazd pod Tomaszowem i patrze a ludzie w 2 metrowych odstępach w kolejce do piekarni stali.
 4. Własnie nie przezyją. Powtarzam to od 3 lat. Zostaną same wielkie korporacje i sektor państwowy. O to właśnie chodzi.
 5. Moim zdaniem to droga do nikąd, i nihilizm. Sztuką jest wyglądać jakby ci nie zależało, ale nigdy nikomu nie pokazywać że ci na czymś zależy bo wykorzystają to przeciw tobie.
 6. Chodzi mi o to że nie zawsze jak coś się wydaje słabsze to takie jest, ale spoko podoba mi się analogia gór afganistanu i partyzantów na giewoncie
 7. A jakim krajem jest Afganistan i z jakimi krajami ostatecznie wygrał? Wojna to nie tylko statystyki na papierze. Często wygrywa ten kto jest bardziej dziki.
 8. Prawda jest taka że z Niemcami w latach 40-stych nikt w Europie nie miał szans. Stworzyli tak skuteczną taktykę polegająca na masowym użyciu czołgów, i współpracy tychże z bezpośrednim wsparciem z powietrza że nie było kraju który mógłby się im przeciwstawić. Tak samo jak swego czasu Napoleonowi tak, i wtedy nikt nie mógł się oprzeć Hitlerowi. Wojna którą w 1939 roku rozpoczęli Niemcy była wojną innego rodzaju. Nieznaną ówczesnym strategom której oznaki widzieli nieliczni tj. gen. Tadeusz Kutrzeba czy Charles DeGaulle. Dodam tylko że bitwa nad Bzurą była jedyną tej ska
 9. 1 ) Dodaj grzybów do klimatyzacji. Niech pierdyknie na amen i połowa biura razem z nim. Cywilizacja na tym nie straci. Wręcz przeciwnie. 2 ) Sfałszuj test na covid i powiedz wszystkim że typ jest pacjentem zero którego WHO szuka od półtora roku. Prześlij maila z nagraniem do całej firmy jak typ kaszle i powiedz że ma nowy wariant Zulu. 3 ) Wystrasz go. Moze coś mu w gardle utknęło i półtora roku nie może odchrząknąć. 4 ) Sam zacznij kasłać non stop, i namów innych żeby tez tak robili. Przynajmniej będzie trochę śmiechu. 5 ) Zostaw mu anonimową notatkę z napisem "Kaszlnij jes
 10. Tylko o dobre ruchańsko. Nic poza tym się nie liczy xD
 11. Start może mieć zajebisty tylko co z tego? Życie i tak pisze własne scenariusze. Poza tym to co dane na gotowe nie jest szanowane. W skrócie dając dziecku taki super start równie dobrze możesz mu zrobić krzywdę. Poza tym moim zdaniem idą takie czasy że posiadanie dzieci to będzie kula u nogi, ale to moje zdanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.