Jump to content

Trevor

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,671
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Trevor last won the day on October 11 2020

Trevor had the most liked content!

Community Reputation

1,615 Świetna

About Trevor

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,860 profile views
 1. Ci co mają zarobić to zarobią. https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/firma-z-bydgoszczy-zasypie-rynek-maseczkami-filtrujacymi/ar/c3-8155217
 2. Hm, ale patrząc na to z drugiej strony. Jest w tym trochę prawdy. Wystarczy spojrzeć na przytaczane tu przypadki podszywania się pod kobitkę na tinderach czy innych takich i to jak rzesze facetów płaszczą się byle tylko zaruchać. I są za to w stanie poświęcić swoją godność i diabli wiedza co jeszcze.
 3. Dziwki tez są elastyczne i dyspozycyjne. Nie patrz na to co mówią ludzie i to jak cię opisują. Jeśli frajdę daje ci sadzenie i pielęgnowanie róż to sadź i pielęgnuj róże nawet jeśli kasa z tego mała. Jeśli frajdę daje ci jazda śmieciarką to możesz jeździć tą śmieciarką. Pieprzyć to co ludzie powiedzą.
 4. Korzystam z nawigacji w pracy i czasem na facebooku pojawiają mi się reklamy firm do których jeżdżę. Na allegro reklamy rzeczy o których mówiłem a których nie wyszukiwałem. Algorytmy YT wyszukują to co według nich mam oglądać.
 5. Polecam sobie co miesiąc kupować część. Wyjdzie taniej a za pół roku złożysz kompa przyzwoitego.
 6. Tak to jest z tym podróżowaniem. Żeby podróżować świadomie trzeba się trochę naczytać, albo czerpać przyjemność z długiej ekspozycji na dany teren wtedy się człowiek uczy siłą rzeczy . Inaczej jedzie polka pod piramidy i mówi jakie fajne trójkąty.
 7. No tak jest. Jak miałem złamaną kość śródręcza to młody lekarz pod okiem starszego założył mi gips tak że ten się rozleciał. W papierach oczywiście nasmarowali że żadnej winy nie ponoszą a kość się zrosłą krzywo choć odzyskałem 100% sprawności dzięki temu że się przyłożyłem do rehabilitacji.
 8. Jam jest spokojny człek, i lubię jak się mnie szanuje. Kto tego nie robi odcinam jak raka.
 9. Pracowałem jako bagażowy w Hiltonie. Generalnie sporo podłych ludzi. Kierownictwo jebnięte. Tak samo jak do korpo nigdy bym nie wrócił. Masa podłych ludzi, ale też trochę fajnych. W serwisie sprzątającym fajne dziewczyny zawsze można było pogadać.
 10. Zgadzam się do pewnego stopnia, ale nawet przy minimalnym socjalu jak sprawdzisz kto nie kręci w tej kwestii. Nie problemem jest ile osób pobiera socjal ale kto pobiera go bo go rzeczywiście potrzebuje z różnych względów a kto się zwyczajnie opieprza i pasożytuje.
 11. Wystarczy skończyć z jakimkolwiek socjalem i świat wróci na normalne tory.
 12. Jak chcesz napisać Jabać PiS to to napisz tylko proszę nie odwołuj się do tych zrypanych protestów bo one są żałosne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.