Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Trevor

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  700
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

701 Świetna

About Trevor

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1645 profile views
 1. Tak bym podejrzewał że wracali z przerzutu środków medycznych. Dziwnie się zbiegło z tą deklaracją. https://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/lubuskie-samoloty-dostarcza-niezbedny-sprzet
 2. A kojarzysz w jakim kierunku lecieli? W Balicach pod Krakowem jest lotnisko z jednostką transportową na CASY-295 a w Powidzu pod Koninem mają te nieszczęsne po-amerykańskie Herkulesy. Generalnie sam widziałem jak z Katowic latem po paradzie leciały Mi-17 na lotnisko do Leźnicy Wielkiej. Jeśli wojsko przerzuca zapasy to nie powinno to martwić. Raczej cieszyć ze traktują to na tyle poważnie żeby użyć możliwych środków. Możesz z jakiego w jakim kierunku leciały te samoloty i miejscowość w której je przyuważyłeś? Z ciekawości pytam.
 3. I to są kurde śmiecie. Ewidentnie ludzie śmiecie. Gardzę takimi i nie obchodzi mnie co w życiu przeszli.
 4. Przeczą temu liczby z Korei Płd. Przetestowali tam 350 tys ludzi z czego ponad 9 tysięcy miało wynik pozytywny. Śmiertelność tam to 1.36%. Teza o zainfekowanej większej ilości jest błędna. Też tak myślałem przez pewien czas - że przypadków jest dużo więcej. Myliłem się. Ten wirus jest groźny.
 5. Nagranie wrzucone 3 godziny temu:
 6. Możesz mieć rację. Państwo postkolonialne z naleciałościami z czasów komunizmu mogło skutecznie wyleczyć ludzi z altruizmu. Wszystko i tak zależy od tego jak ciężkie warunki nastaną. W bardzo ciężkich z ludzi wychodzi to co najgorsze. I jest wielu takich którzy hamować się nie będą.
 7. Nie patrz na to na zasadzie "ukorzyć się czy nie". Praca to wymiana usług. Bierz to co na obecną chwilę opłacalne, i się nie oglądaj. Niech cie nie obchodzi co szef sobie myśli. Niech szef tez się czasem zastanowi co ty myślisz. Nie miej usłużnej postawy - niestety co by nie powiedzieć taką jest rozpatrywanie czysto biznesowych aspektów pracy pod kątem honoru, bo to tylko wytłumaczenie dla własnego uporu i tupnięcia nóżką. Niższa płaca honoru nie plami. Honor plamią zachowania niegodne, nieszczere, i policzone na szkodę drugiej osoby z niecnym zamiarem (czyli często właśnie szefów ale to ich problem - czasem lepiej mniej a godnie). Czasem warto się wycofać żeby powalczyć innego dnia w lepszych warunkach. Pamiętaj że każda wojna to sztuka podstępu ubranego w szlachetne szaty. Graj pod siebie, nie pokazuj na czym ci zależy (szczególnie jak ci na czymś zależy - a jeśli jest to sprawa wagi najwyższej to żadnych kompromisów - wyciągasz najcięższe działa włącznie z odejściem z pracy - ale umiejętnie! Nie nerwowo!).
 8. To. Dokładnie to. Prosto i pięknie napisane. Lepszego wyjścia nie ma.
 9. Warto się zapoznać z tym co może nas czekać: https://www.prezydent.pl/prawo/konstytucja-rp/xi-stany-nadzwyczajne/ W przyszłym tygodniu mogą zostać podjęte ważne decyzje:
 10. We Włoszech jest prawdopodobnie o wiele więcej przypadków. Obecna śmiertelność wynosiłaby tam ok 7%. To byłaby tragedia na nieporównywalnie większą skalę. Biorąc pod uwagę liczbę przypadków wykrytych możemy mieć w Polsce obecnie realnie nawet do 20 000 przypadków (większość w województwie łódzkim i mazowieckim). Telefony do lekarzy się urywają. Nie można się dodzwonić. Lżejsze objawy są bagatelizowane (wiem bo sam dzwoniłem - w zeszłym tygodniu się pochorowałem) - jedynym kryterium podniesienia alarmu jest gorączka, i duszności. Wystarczy że jedna osoba umknie systemowi, i mamy nawet setki zarażeń które nie są wykryte, a biorąc pod uwagę że 80% przechodzi to bezobjawowo lub lekko to nie ma opcji że to się nie rozniesie. Kwarantanna kraju przynosi na pewno jakieś rezultaty ale nie oszukujmy się. W moim mieście dzisiaj ruch jak w sobotę (byłem na zakupach). Słoneczko wyszło w domu nudno to ludzie wychodzą.
 11. @Ancalagon Kurde po 50-tce facetów wycina jak cholera w Polsce i bez wirusa...
 12. Na obecna chwilę jest bardzo spoko, ale nie miejmy złudzeń. Kto jest sam w czasach kryzysu ten ginie. Wirus nie wirus. Mnie BARDZO odpowiada zmniejszony ruch na mieście. W końcu wyjście z domu to nie udręka, ciągły hałas wszędzie pędzący ludzie. Już wiem czemu nienawidzę tej naszej cywilizacji co ją sobie zbudowaliśmy (choć nie powiem doceniam jej osiągnięcia które zapewniają wygodę ). I fakt człowiek czuje się trochę spokojniejszy. Nie wiem dlaczego, ale mam coś takiego (w pracy się zdarzało to zauważyłem) że jak wszystko co nie jest zależne ode mnie rąbnie to się bardzo uspokajam. Za niczym nie trzeba gonić i niczego spinać na siłę. Paradoksalnie w czasach największego spierniczenia różnych rzeczy pracuje mi się najefektywniej, bez stresu etc.
 13. Spodziewają się milionów zarażonych.
 14. @absolutarianin jak czytam Twoje posty to zaczynam się zastanawiać czy jak to jebnie to nie założysz jakiego kultu kanibali czy religijnej bojówki czy coś. Bo generalnie tinfoil hat on na 100%. Serio wyluzuj. Nawet jak nas tak rozgrywają to jakie to ma znaczenie? Jeśli ten wirus to ściema to się dowiemy prędzej czy później.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.