Jump to content

Trevor

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,955
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Trevor last won the day on October 11 2020

Trevor had the most liked content!

Community Reputation

4,042 Świetna

2 Followers

About Trevor

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,076 profile views
 1. I to jest właśnie główny cel dla tego narodu. Pozabijać się wzajemnie. Nam okupantów nawet nie trzeba. Tylko bombardowanie plazmowe i zmiana Polski w taflę szkła zajebałoby Polaków. Trzeab zatem skłócic ich o byle pierdołę.
 2. Polacy idą po swoje xD Czemu się tu dziwić. Dzisiaj byłem zrobić zakupy. Za 50 zł nie mozna już zakupów zrobić normalnych. Filety z kurczaka 30 zł. O czym mowa. Tu już się nie da żyć. Teraz wszyscy będą wegetować.
 3. Zasada działania jest taka sama jak w przypadku wybuchajcych składów amunicji na Ukrainie i w Rosji. Nikt nie podniósł sprawy zanieczyszczenia Odry mimo że sprawa trwała od 5 miesięcy bo umowczeni w tym byli politycy lub ich rodziny/znajomi ewentualnie mocne wały z firmami które kryli politycy. Żyjemy w państwie mafijnym w którym obecna mafia weszła w fazę schyłkową w której nie bardzo jest już co kraść i kogo eksploatować.
 4. Interesujące nagranie pokazujące Ukraińców używających polskich Krabów ze Zautomatyzowanym Zestawem Kierowania Ogniem Topaz. Bardzo chwalą tą broń.
 5. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/sUR3AsxQkeiFKB2YyukfoF3VwFVpLVVa.mp4 + to
 6. Dokładnie. Jakość życia to nie tylko pieniądze.
 7. Dokładnie. I to się nie zmieni. Tak ma być. O tym zdecydowano nad naszymi głowami,
 8. Jasne. Wszystko zależy od tego jaka praca.
 9. No tak, ale na dużym większe ryzyko. To też trzeba brać pod uwagę.
 10. Misja mężczyzny: Dać Świadectwo. Widziałem jak ktoś niżej dopisał: Nadaremne.
 11. Szukała koleżanek. Bo one tam siedziały obok. Agresywna owszem. Napisałem to w kontekście rozmawiania z kimkolwiek o uczuciach. Trzeba bardzo uważać z kim się rozmawia o takich sprawach IMO głównie dlatego że tego typu informacja może posłużyc do tego żeby delikwentowi jeszcze dowalić albo wykorzystać to przeciw niemu. Generalnie uważam że to zły pomysł, ale mnie się generalnie wydaje że rozmawianie z kimkolwiek o czymkolwiek nie ma większego sensu chyba że można się czegoś nauczyć, co nie znaczy że czasem nie gadam o głupotach czy o jakichś tam swoich dalekosiężnych planach. Generalnie mam gd
 12. Ostatnio podjeżdżam do firmy po paletki a tam dziewczyna wychodzi i szukając reszty woła "EJ PIZDY GDZIE WY JESTEŚCIE" xD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.