Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dragonis

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralna

O Dragonis

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny 10.10.1991

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Lublin
 1. Moje propozycje są takie: * Automatyczne wysuwanie się podmenu w górnym menu (zaoszczędza to dodatkowe kliknięcia myszą) * Okno z listą osób lubiących fanpage (facebook box) Samczeruno, zajmuje prawie 1/4 zawartości strony. Zatem można by go zmniejszyć, jak i dać do górnego menu bądź nad stopką strony. * Dodatkowo, występuje problem z każdorazowym ładowaniem się facebook boxa, gdy tylko się przejdzie na inną podstronę. Więc raczej dobrym pomysłem pomysłem będzie przeniesienie tego boxa nad stopką strony. * Zrobienie dwa bądź trzy kolumny newsów, zamiast (jak to jest aktualnie) jednej na całą szerokość. * Dodanie logo przy napisie SamiecWeb.
 2. Prawdziwy facet umie zadbać o rodzinę.

  Widzę ze wklejamy tutaj dobre nutki Soboty Także ja od siebie dodam Sobota - Jebać miłość. Jest to jak dla mnie przekazanie wiedzy tego forum w wpadającej w ucho piosence Miałem nawet taki okres w życiu, że przez pół roku nuciłem ją sobie dzień w dzień (zwłaszcza pod prysznicem )
 3. Cześć Wam! :D

  Cześć Wam drodzi bracia Czytam Wasze forum od pół roku i zaglądam tutaj codziennie W pracy jak i po pracy Przyznam że się przywiązałem do Was, i moje codzienne (co paru godzinne) wchodzenie tu, możnaby potraktować jako uzależnienie To co do Was mnie czy innych osób przyciąga, to jest wysoki poziom merytoryczny tematów jak i rozmów. Zdecydowanie wole Wasze towarzystwo niż pijaczków spod bloku ^^ Także dziękuję Wam za to że jesteście, przebywacie tu codziennie i rozmawiacie o przeróżnych fajnych tematach Pozdrawiam serdecznie każdego, jak i życzę fajnego weekendu Pozdro bracia!
×