Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dragonis

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

About Dragonis

 • Rank
  Kot
 • Birthday 10/10/1991

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1189 profile views
 1. Inwestowanie w metale szlachetne to jedno. Trzeba też pamiętać o tym, żeby posiadać poduszkę finansową na niespodziewane wydatki.W złotówkach, coraz mniej opłaca się trzymać swoje pensje czy oszczędności, więc na jaką walutę warto byłoby przewalutować?Na Euro? Dolary? Funty? Orientuje się ktoś może w tym temacie?
 2. Jak mnie odbieracie? Jako miłą, sympatyczną, rzeczową, dobrą i przyjazną osobę? Nie Czy jako agresywną furiatkę, narzucającą swoje zdanie? Tak Bo to, że atencyjną to wiem. To prawda. Czasami mi się wydaje, że jestem za miła, a czasami, że za bardzo mnie ponosi. Bo emocjonalna jesteś Chcę propagować swoją wizję świata (Skupiający się na smutku, bólu i innych negatywnych uczuciach) w sposób rzeczowy (Nie udaje ci się) i nieagresywny (Spoko, tylko że ten świat w którym żyjemy, zbudowany jest na zysku i stratach. Ktoś musi coś stracić żeby inny mógł zyskać) i nie wiem czy mi się to udaje? (Nie udaje ci się, bracia cię na okrągło punktują) Proszę bez wulgaryzmów i wyzwisk te bedą zgłaszane (Po pierwsze: jest to kulturalne forum. Po drugie: moderacja pilnuje),- a użytkownik przeze mnie blokowany (Groźba w ramach pozdrawiam na końcu wiadomości. I jeszcze się pytasz czy sprawiasz wrażenie miłej i sympatycznej dziewczyny? Toksycznej na pewno.)
 3. Ja proponuję wprowadzić na forum opcję żeby admin i moderatorzy mogli ustawić wyznaczonej osobie tryb konta na "konto widmo". Polegałoby to na tym, że wytypowany troll pisałby sobie wiadomości, jak i zakładał tematy, ale tylko on by widział opublikowane przez siebie rzeczy, gdyż reszta forumowiczów jego postów by nie widziała Sądzę że taka funkcjonalność mogłaby pomóc w walce przeciwko hejterom.
 4. Cześć Panowie! Właśnie oglądnąłem filmik Anny Ślęzak pod tytułem "Jak pokonać rywalkę?". I rzuciło mi się podobieństwo przedstawionego tam fikcyjnego Marka Kutasika (30 lat), do naszego Marka Kotońskiego - @Marek Kotoński, (za niedługo 30 lat). Dodatkowo, fikcyjny Marek u p. Anny, również ubrany jest w garnitur, ma charakter reprezentującą prostą i szczerą osobę, natomiast w tle jest również kwiat. No i tytuł odcinka, Jak pokonać rywala, czyli dwuznaczny tytuł bo odnosząca się do pokonania rywala w miłości, czy też rywala na rynku youtube'owym. Zresztą zanim zacznie się wypowiadać fikcyjny Marek, to jest jeszcze scena gdzie kobieta/żona/feministka, ustawia swojego męża beta-providera, co ja interpretuję jako wyśmianie nazwy bracia samcy, jak i sposobu bycia tzw. samcem alfa - ale to już jest takie doszukiwanie się interpretacji znaczeń wszelkich kadrów, więc jak coś to bez obrazy Zachęcam obejrzeć cały odcinek. Przynajmniej widać że p. Anna, podchodzi do tematu z satyrą, a nie hejtem, za co należy się + dla niej, za nie robienie sobie z p. Marka, swojego wroga, mimo że na rynku takie są zasady że trzeba walczyć ze sobą. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 5. Małżenstwo to najwyższa forma zniewolenia mężczyzn w spółczesnym społeczenstwie. Z kriminałem w tle.
 6. Zapraszam do filmku Od siebie dodam że nie zostały podane KOSZTY generowane przez kobiety tj.: * Koszty utrzymywania drugiej połówki (jak to jest w przypadku utrzymywania żony przez pracującego męża) * Straconego czasu i nerwów na kłótni z kobietą * Automatyczne nabywanie połowy majątku mężczyzny przez kobietę (w przypadku ślubu), czy nawet większości jego majątku ( w przypadku batali sądowo-rozwodowej) * Bycie bankomato-beta-providerem, do czasu przeskoczenia panny na lepszą gałąź (statystyczne min. 2/3 rozwodów w PL ) * i wiele wiele innych. Także zdecydowanie droższy jest związek od bycia singlem Pozdrawiam
 7. Moje propozycje są takie: * Automatyczne wysuwanie się podmenu w górnym menu (zaoszczędza to dodatkowe kliknięcia myszą) * Okno z listą osób lubiących fanpage (facebook box) Samczeruno, zajmuje prawie 1/4 zawartości strony. Zatem można by go zmniejszyć, jak i dać do górnego menu bądź nad stopką strony. * Dodatkowo, występuje problem z każdorazowym ładowaniem się facebook boxa, gdy tylko się przejdzie na inną podstronę. Więc raczej dobrym pomysłem pomysłem będzie przeniesienie tego boxa nad stopką strony. * Zrobienie dwa bądź trzy kolumny newsów, zamiast (jak to jest aktualnie) jednej na całą szerokość. * Dodanie logo przy napisie SamiecWeb.
 8. Widzę ze wklejamy tutaj dobre nutki Soboty Także ja od siebie dodam Sobota - Jebać miłość. Jest to jak dla mnie przekazanie wiedzy tego forum w wpadającej w ucho piosence Miałem nawet taki okres w życiu, że przez pół roku nuciłem ją sobie dzień w dzień (zwłaszcza pod prysznicem )
 9. Cześć Wam drodzi bracia Czytam Wasze forum od pół roku i zaglądam tutaj codziennie W pracy jak i po pracy Przyznam że się przywiązałem do Was, i moje codzienne (co paru godzinne) wchodzenie tu, możnaby potraktować jako uzależnienie To co do Was mnie czy innych osób przyciąga, to jest wysoki poziom merytoryczny tematów jak i rozmów. Zdecydowanie wole Wasze towarzystwo niż pijaczków spod bloku ^^ Także dziękuję Wam za to że jesteście, przebywacie tu codziennie i rozmawiacie o przeróżnych fajnych tematach Pozdrawiam serdecznie każdego, jak i życzę fajnego weekendu Pozdro bracia!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.