Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Nefertiti

Samice
 • Zawartość

  435
 • Donations

  440,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

141 Świetna

O Nefertiti

 • Tytuł
  Starszy Kapral
 • Urodziny 03.08.1974

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 1. „Jestem szczęśliwym singlem”

  @Adolf - dla mnie Mężczyzna jest naprawdę Najpiękniejszy- jest Kobieta - owszem. Nic - ok - dziś piątek trzynastego. Proszę Wybacz. Wybaczcie - Pozdrawiam.
 2. „Jestem szczęśliwym singlem”

  Dzięki @Adolf Nie wiedziałam, ale wezmę to pod rozważanie. Dziękuję.
 3. „Jestem szczęśliwym singlem”

  Jaka jest prawidłowa definicja "Singiel"? Czytałam i by się wydawało, że wiem, ale jednak dostałam po pazurkach. Jestem na grupie "Singiel" - w danym poście skwitowałam iż jestem szczęśliwym singlem (staram się), ale odzew takiż iż nie powinnam być na tej grupie, bo jestem zadowolona z tego stanu. I stwierdził pan, że nie będzie dyskutował, bo życie go nauczyło iż nie wygra z kobietą. Trochę źle się czuję z tego powodu. O co tu chodzi? Wygrać? - Przegrać? Są tu Nietuzinkowe Umysły - może coś, ktoś, nakreśli? Dziękuję
 4. Od siebie powiem. Ex - przeszłość - koniec tematu. Jeśli są dzieci, to tylko na polu - dobro dziecka - kontakt.
 5. „Jestem szczęśliwym singlem”

  @Amanda słyszałam o niej - Pawlikowskiej. Dzięki za info, bo chyba się również skuszę by przeczytać.
 6. Memownia - Żarty podszyte prawdą

  Nie pasuje to tu, ale nie miałam sił i pomysłu gdzie wstawić. Przepraszam.
 7. Hmm..., nie wiem gdzie, ale jakiś zarys mam. Czy dobry, nie wiem, ale chyba bardziej realny. Taki sobie plan dawno ułożyłam. Mi już, ale niestety pozostało cieszyć się, pracować do emeryturki. I na ile mi pozwolą środki zwiedzać świat. Potem do domku staruszków, bo nie chcę być czyjąś kulą u nogi, a tam też powinno być wesoło w tej ostatniej podróży. Moją decyzję podjęłam już dawno: rozpisałam majątek, mają mnie skremować, bez żadnych tam ceremonii, tylko moje dzieci, bo nikogo innego nie zmuszam by był obecny. Adaggi mają mi tylko zapodać. A prochy jak się uda do oceanu wrzucić. Wszystko myślę, że dopięłam w tej kwestii, jak nie to poprawki mogę nanieść. Uważam tak, że nie ma domu na tyle bezpiecznego, nie ma kraju na tyle miłego, nie ma związku na tyle stałego. Porażka i tak jest bolesna, a do tego strasznie się nudzisz.
 8. @Lalka, jak czytałam kilka wypowiedzi to najbardziej przychylam się do rady @Rnext. Przynajmniej @Florence powinna próbować w tym kierunku. Na pewno nie będzie łatwo.
 9. @Florence, moja zasada - zajęty w jakimkolwiek związku - facet odpada. Krótka piłka. Nara!
 10. Czyli na upartego - jest jakaś rekompensata. My jedno z wielkim hukiem, a Wy 3x. .
 11. Powitanie

  Witaj.
 12. Dobry.

  Cześć.
 13. Ewa Minge: 99% moich hejterów to kobiety

  Tak to prawda - na 90%. Dlatego staram się omijać je szerokim łukiem. A będąc kobietą boję się być taką jak one i przeraża mnie fakt, iż jestem taka jak one. Wolę towarzystwo chłopaków - spokój, konkret itd. - Próbowałam, ale niestety, nie mogę się przełamać do kobiet - nie ufam im. Nie ma żadnej solidarności między kobietami, a pojęcia nie mam dlaczego? To już chyba w genach. I ten typ tak ma. Przykre.
 14. Sennik - nasze sny.

  @typiarz kiedyś raz, chyba coś takiego. Śpię sobie smacznie i w pewnym momencie coś chciało się wedrzeć do mnie do środka, tak silnie, że nie mogłam się wybudzić. To było straszne. Jak w horrorze, ale w końcu odepchnęłam to i miałam spokój. Było to dawno, ale pamiętam, znaczy się już tak przez mgłę, ale to uczucie, że to nie człowiek tylko takie zło, mrok. Masakra. Pamiętam takie zdarzenie (jak przez mgłę, bo chciałam to wymazać, taki szczegół pozostał) w realu z 2014 r. Siedzę sobie przed komputerem i troszkę zaczęłam przeglądać strony o czakrach i w pewnym momencie przeniosłam się jakby w taki sen, ale nie śpię, siedzę i czuję i widzę jakąś postać, miałam wrażenie, że była ze mną od zawsze, a czytają o tych czakrach popatrzyła na mnie i odeszła. Poczułam, że zostałam sama z sobą. Żadnej pustki tylko sama. Dziwne uczucie. Wystraszyłam się, że może miałam takiego stróża, który mi pomagał, a czytając to odszedł. Przestałam czytać, zamknęłam te stron, ale nic nie wróciło i od tamtego czasu czuję się sama. Nie potrafię tego opisać co to mogło być. Może masz rację. Może sny na swój sposób nas kształtują ?
×