Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Nefertiti

Samice
 • Content Count

  1066
 • Donations

  440.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

618 Świetna

About Nefertiti

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 08/03/1974

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja nie mogę napisać w wątku "Co cię dziś uszczęśliwiło", bo się zablokowałam i nikt inny nie napisał - smuteczek . (A wróciłam właśnie z pracy i już zaczęłam urlopik i nosi mnie jak 100 diabłów , a i jeszcze serce raduje jak ci życzą wszystkiego dobrego i będą tęsknić i mówią "ty nasz skarbie, wypoczywaj i wracaj" .) Przepraszam, że radośnie, ale musiałam dać ujście mojej energii.
 2. Śmigając na rowerku zapodaję sobie taką muzyczkę i "nie ma mocnych", radości bez liku .
 3. @MG-42 no właśnie :), a dziwne jest to, że nie dawno przyszedł mi na myśl (co styczność miałam zerową), gdzież on się podziewa - pojęcia nie mam dlaczego? A założył ciekawy temat :).
 4. @Eleanor, dokładnie :D. A i może zdarzyć się tak, iż wszyscy panowie będą na forum braciasamcy.pl i nie będzie komu dać :D. To dopiero byłby zonk 😂😂😂
 5. @maggienovak, dzięki za słowo "humor" - właśnie czegoś mi brakował w poście i to właśnie to, HUMOR - Są rewelacyjni :). @Androgeniczna, @Quo Vadis?-to test, komu puszczą nerwy, że brak odzewu - pozornie .
 6. @Ragnar1777, dziękuję :). I widzisz, ogrom pracy czasem spowoduje, że coś przeoczymy (nieświadomie), a widać, że emanujesz radością, to pozwolę sobie powiedzieć, iż lepiej nie wywoływać z nicku osób, bo może być nie trafne, a każdy ma swój pogląd. A już tu gdzieś było w jakiś temacie, by ważyć to, bo może być krzywdzące - i piszę to dlatego iż moim zdaniem, co do mojej osoby raczej, nie trafione, a pominięte inne, kapitalne kobietki są. Ale jest mi miło - jak najbardziej, ale czy sprostam, a tak staram się cicho siedzieć . Przede wszystkim, "Docenić Siebie", to nie lada wyzwanie i cały czas praca, a jeszcze więcej, by nie oczekiwać. Zapominamy by być wdzięcznym i doceniać. Piszę ogólnie, odnośnie wszystkich mężczyzn (tych małych i tych dużych). Proszę nie rozdrabniać na czynniki pierwsze, bo wiadomo, że każdy z osobna jest inny i różne czynniki mają wpływ. Uważam, że płeć męska z tym się rodzi, jacy są. Piszę od siebie, żeby nie było że za wszystkie kobietki, bo mają prawo mieć inne zdanie :). Tak, więc: jestem nieudolna w dobieraniu i odnajdywaniu słów, które by doceniły drugiego człowieka, a tym bardziej Mężczyznę. Nie wyobrażam sobie świata bez Mężczyzn: mają wrodzoną inteligencję, spryt, są konsekwentni, odważni, odpowiedzialni, logiczni, czuli, wrażliwi jak nikt. Podziwiam Waszą cierpliwość i wyrozumiałość do Nas. Jesteście ostoją siły, bezpieczeństwa i balsamem dla nas. Potraficie więcej od nas i samo słowo "Dziękuję" nie wystarczy, ale jestem Wdzięczna i Dziękuję, że Jesteście, że poświęcacie swój czas, uwagę nam. I kto jak kto, ale Wy potraficie "Rzucić Świat na Kolana". I zwyczajnie w świecie Potrzebujemy - Was Mężczyzn. 😘
 7. https://zapodaj.net/0d713fdbdf42a.jpg.html Otwieram komp., a tam, aż zdj. zrobiłam, ciekawe...
 8. Wow Gracz szachowy? "Ikona piękności, ponoć nie taka piękna." A co do ONS - nie czaję co to, to . A to tak - nie wiedziałam :). Libertynizm – nieformalny ruch społeczno-polityczny działający w XVII i XVIII wieku w Europie – głównie we Francji. Współcześnie słowem tym opatruje się najczęściej poglądy uzasadniające różnie rozumianą wolność w skrajnych postaciach.
 9. @Libertyn, przyznaję się, że jakoś coś od samego początku taki mi mówi, że (kobieta) i nawet myśli przechodziły, że to nasza @deomi "Tyś". I już z jakiś mc temu pisałam posta (mieszane uczucia mam), ale go skasowałam, a tu proszę . Wiesz, jak to z tym czuciem u kobitek . Pytań nie mam, bo to słowa, a ja to jak ten Tomasz - obaczę uwierzę . Tak więc proszę wybacz o ile to pomyłka . PS. Jak chłopaki napisali: a komu się tłumaczyć, skoro piszesz prawdę .
 10. Będzie, że się chwalę, ale ja , nie uczyłam się tego, to wrodzone. @Pozytywniak - Pięknie napisałeś :). Taka kobieta, to skarb, ale taki Mężczyzna, który, to odwzajemnia, to jeszcze większy i widzieć to w jego oczach i czuć ach... Gratuluję i życzę więcej :).
 11. Wdzięczność ❤️ Niech wydarzy się to, co wydarzyć się ma, a poruszy w nas niebo i ziemię jednocześnie . Kto dużo czyta, ten żyje podwójnie :). Niech moje lęki, boją się mojej odwagi ❤️. Nie wolno zgodzić się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania ❤️. Wolność ❤️.
 12. Przepraszam, że zamieszczam to tu, gdyż " Książkowy zakątek" - zablokowany, a chciałam się tym podzielić, więc tu też będzie dobrze - może kogoś zaciekawi, bo mnie bardzo i nie omieszkam przeczytać . A i @deomi pomyślałam o Tobie - może tu coś znajdziesz dla siebie . "W tym miejscu - gdybyś raptem przestał być tym, kim jesteś ( o czym oczywiście też nie można powiedzieć, że jest to niemożliwe i co wobec niemożności skonstatowania braku braku jest możliwe) - zobaczyłbyś w całym niewypowiedzianym splendorze coś, w co nie da się wierzyć ani nie wierzyć, ale co można tylko zobaczyć; zobaczyłeś, że w życiu, w prawdzie, w rzeczywistości- są same rzeczy niemożliwe, czyli same cuda, czyli same fakty"😉 E. Stachura - "Fabula rasa"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.