Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Nefertiti

Samice
 • Content Count

  1031
 • Donations

  440.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

592 Świetna

About Nefertiti

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 08/03/1974

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie jest tyle różności, że nie ma się czasu by z wszystkiego skorzystać . Samotność? NIE - to jedynie dopada nas Tęsknota - normalne . A ładnie to wytłumaczył "Jak sobie poradzić z SAMOTNOŚCIĄ? - Langusta na palmie". Ja nie mam czasu na samotność choć dopada mnie tęsknota . To tak by jakoś szło, no to lecę - szkoda dnia . Dużo Słońca i Uśmiechów przesyłam dla Was .
 2. Nie ujęła bym tego tak, że zgorzkniali, raczej poranieni. Mało jest miejsc, gdzie mogą przebywać sami Mężczyźni. Bo tu, mogą wzajemnie się wesprzeć, otworzyć, by móc ponieść swą boleść dalej, by nie przygniotła. Trudności codziennego życia - łączą. A to, że my mamy zaszczyt być w Rezerwacie, świadczy o Wielkości i o tym, że jeszcze Panowie widzą światełko w tunelu. Niby podobni, ale jednak inny gatunek. I dlatego lgniemy do siebie . Druga strona również dostaje. Tak więc, należałoby sobie uświadomić jak bardzo jesteśmy sobie potrzebni. Uczyć się wzajemnie, a nie ranić. Zniszczyć łatwo, ale budować/odbudować już nie. Tu, to taka "Ostoja" - dla Wszystkich.
 3. @Stradi Dziękuję :). Zaskoczyłeś mnie, nie wiem co pisać, "żee mmi się pląączee jęęzyk, aaaa", to ja już lecę, podziałam coś innego :).
 4. Wiesz, jestem kobietą, czyli źródło, ale staram się nie postępować w ten sposób. I tak jak napisałeś jest, to dramat.
 5. Ja też tego nie rozumiem, ale to ponoć wyższa szkoła jazdy. Jakiś czas temu dociekałam o co kaman i wpadł mi taki tekst: "Czy widział ktoś by pułapka goniła mysz?" A drugie - koleżanki jak cukierkowo nie mają, to zrobią wszystko by ta nie miała lepiej, cieszyć się szczęściem innych? To już ten typ tak ma - większość ma - można co jedynie omijać.
 6. Jeszcze jak @szamanka. Jestem gorszy niż agent służb specjalnych podczas przesłuchania podejrzanego To tak jak ja 😄;D. Jeśli chodzi o temat, to już tu wszyscy mniej i więcej rozpisali co o tym sądzi, i ja się z tym zgadzam, więc nie było sensu się powtarzać, to są tak podstawowe rzeczy, że ech..... Powtórzę Tak więc, bym Cię pożegnała jak facet ogarnięty. Bo dla mnie jesteś spalona do związku. Jeśli dalej będzie krążył, to chodzi tylko o seks.
 7. @Sinduriel, ja bym Ci podziękowała po tej akcji z dokumentami do firmy, znaczy się zakończyła relację z Tobą.
 8. Wybacz za cytowanie, niechcący. Taaaaa . A świstak siedzi i ..... .
 9. Może kogoś zaciekawi, teraz na żywo leci. Dla mnie to jednak czarna magia
 10. @SoCute, powiedz mu o tym forum i razem tu bądźcie . Co do wypowiedzi panów fajne, ale czekam na łapki - "jakoś błyskawicznie siem mi rozchodzą ". Aaa, @Yolo, @Tomko kiedyś myślałam, że to prawda, tak oczywiste, że nie potrzeba tego tłumaczyć, bo to się czuje, to odruch, wymienne jest) dziś już nie mam złudzeń - nie.
 11. Wkurzyłam się sama na siebie. Udzielam się tam gdzie nie powinnam, (nie umiesz nie potrafisz to się nie bierz), chciałam dobrze, a jakoś wychodzi opacznie. I się rozpłakałam i piszę wiedząc, że nie powinnam o tym pisać.
 12. @Ruda, rób co chcesz. I nie chodzi mi o żadną religię. @apostrof dobrze piszesz, jak i inni, łapek brak. Jeśli chodzi o powiązanie, tak jak pisałam nie do końca trafne. Bo zauważyłam takie coś, że jak nie ma kobiet nie kręcą się w okół niego inne, to będąc wolny inne nie lgną, zwiększa się brak zainteresowania, a jak jest w związku, to wszystkie prawie by go chciały i jak jeszcze się opiera, ale jednocześnie daje sygnał przyzwolenia, to już nie odpuszczają. Zdradę i wiek zostawmy. Im więcej kobiet, to kobiety myślą, że on im zapewni wszystko i tylko im. Ona go chciała jest w związku, to dobry materiał, a jak jeszcze kobietka nie odchodzi, to jeszcze lepszy. Mężczyzna jest cudowny, ale dla jednej, nie wszystkich. Facet wybrał jedną i jest wierny i po mimo że latają babki nie ulega pokusie. - Taki ma mało kobiet, bo i po co mu inne jak już ma. Babki są złe na takiego faceta. Może teraz w miarę będzie zrozumiałe o co mi chodziło. Zdobywanie, uleganie - błędne koło, najlepiej zachować jak największą czystość.
 13. @apostrof, możliwe, że nie trafiłam z tym na 100%. Dla mnie jak Mężczyzna mam jak najmniej kobiet jest skarbem, ale wiadomo jak to życie, pisze różne scenariusze, więc potrzeba wziąć poprawkę. Chodzi o to, że dziewczynom się wydaje, że jak facet zajęty to trzeba go odbić (zamiast cieszyć się ich szczęściem i ich wspierać), bo jak, to ona mam mieć lepiej ode mnie, itd., itp., to jest iluzja, nie bardzo umiem to przełożyć na pisanie. Pewne rzeczy się czuje i czasami dobrać słowa nie wszyscy potrafi - taka jak ja :(. Ale najważniejsze by postępować tak, starać się, by czuć się z sobą w zgodzie i by nie czuć do siebie odrazy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.