Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Nefertiti

Samice
 • Ilość treści

  964
 • Donations

  440,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

545 Świetna

O Nefertiti

 • Ranga
  Młodszy chorąży
 • Urodziny 03.08.1974

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @Hippie, ze swojskiego, to tak plus - minus musisz mieć ok 5l mleka by otrzymać jakieś 150g masełka, przy czym wszystko też jest zależne od wysokości tłuszczu mleka danej krówki, nie wszystkie są jednakowe. Po odebraniu śmietany zostawisz na zsiadłe i zrobić biały serek, no i masz serwatkę :). Albo porozmawiać z gospodarzem i od razu zakupić samą śmietanę, tylko troszku inna cena. Nadwyżkę masła można zamrozić, a i maślanka super :).
 2. Nefertiti

  Starość

  A dokładnie taką się wyobrażam około 100 . Pomarzyć nikt nie zabroni .
 3. @Domi, widzę to tak, bez obrazy. Obydwoje prowadzicie "grę pozorów". Zakończyć relację zgodnie, bez obwiniania się. Potem, zastanowić się czego i kogo tak naprawdę chcesz. I poczekać, nie ważne ile, na tą odpowiednią osobę.
 4. Nie wiem czy dobrze rozumiem. @deomi, chcesz by panowie wyobrazili sobie, że są dalej chłopakami (nie dziewczynkami), i za dwojga rodziców mają kobiety? I obok tego widzą inne rodziny typu, dwoje rodziców mężczyzn i dwoje rodziców mężczyzna i kobieta? Ciekawe, bo jakoś sobie tego nie wyobrażam, nawet będąc babą . Albo dajmy na to, ja jako dziewczynka miałabym mieć dwoje rodziców - panów? Taka opcja - nie, chyba bym się pocięła, bądź wolała sierotą zostać . Bądź świat składa się z samych kobiet - panowie są dziewczynkami i nigdy nie było mężczyzn? To całkowicie już inna struktura i nie byłoby tego co jest i powiem, że ja sobie tego jakoś nie mogę wyobrazić choć bardzo się staram .
 5. Nefertiti

  Poliamoria okiem kobiety

  Dla mnie ten cały "Poli" nie ma nic wspólnego z miłością, owszem na pewno zauroczenie jest, ale czy miłość? To jedna z różnych form bliskości cielesnej. Chcą po prostu się nie kryć po kątach. Jeśli tak chcą i czują - spoko, ale takie coś to nie dla mnie, wolę w pustelni siedzieć i cieszyć się, że inni zadowoleni :). Poza tym bardziej cenię osoby, które nie kryją się z czymś podobnym (oczywiście nie mówię by się zaraz z tym afiszować na lewo czy prawo), bo wtedy człowiek ma wybór. Gorsi są ci co udają, że monogamiści i wstrzemięźliwi, a jak wyjdzie na jaw, to rozwiązłości końca nie ma. Po co? Tak to mniej więcej ode mnie.
 6. @SobolAlliv, @BRK275, @azagoth Dzięki chłopaki :). @azagoth, raczej nie będę w to wchodzić. Jeśli już bym miała jakąś inwestycję poczynić, to raczej zakup ziemi, złota, może nieruchomości. PS. Na moim kompie jakoś głośno się o tym zrobiło i tak z ciekawości mówię sobie, zobaczę czy tu jest coś o tym. Wpisałam w wyszukiwarkę i nic mi nie wyświetliło, więc napisał temat, ale jakoś dziwnie nie dawało mi to spokoju i zaczęło mnie zastanawiać, że jak, chłopaki nie rozmawiali i nie rozłożyli tego na czynniki pierwsze - nie może być? I gdy było po fakcie, wyświetliło się (nie wiem czy to złośliwość rzeczy martwych). I oczywiście u Was jest ten temat i powinnam bardziej się postarać. Krótko mówiąc muszę się przyznać, dałam plamę, gapa ze mnie. Moja wada - ech... Proszę o wybaczenie moje niedopatrzenie :(. Dziękuję.
 7. Nie zauważyłam podobnego tematu, ale jeśli jest, proszę Szanowną Moderację o usunięcie. -------------------------- Kiedyś coś mi się obiło o uszy, ale dziś wyświetlił mi się taki artykuł. Troszkę spojrzałam na opinie i co to niby jest, ale jakoś nie bardzo wierzę w takie łatwe pieniądze. Mam pytanie. Co o tym sądzicie? Oszustwo czy nie? Ciekawi mnie Wasza opinia, bo się na tym nie znam, a jest tu sporo mądrych Mężczyzn :). Dziękuję za wypowiedzi :). http://polska-news6.eu/?fbclid=IwAR0_fw4kQbEeXZuF4RfD1iVVUQyHdFXEK07pdU6Ndkr6sC-DK5OyzK9dD_w
 8. @Krugerrand, dobre pytanie, bo mi od razu przebiegła taka myśl .
 9. Nefertiti

  Starość

  @dyletant, masz ci los :).
 10. Na pewno, kobietom się podoba, ale to nie mój typ i dam 8, bo i nie widzę oczu - tak wprost, ujęcia są boczne, (a ja tak w oczka patrzeć lubię - taki żarcik .)
 11. Wpadł mi w oko taki artykuł, a tu chyba będzie odpowiednie miejsce. Nowość - smażone powietrze - ponoć rarytas? Ciekawe :). http://www.fpiec.pl/surprise/w-luksusowej-restauracji-wloszech-mozna-zamowic-smazone-powietrze
 12. Nefertiti

  Jaki to kwiat?

  Tak na szybko, to chyba Aloes Tygrysi. Sprawiłeś, że ma doskonałe warunki, piękny widok :), a rozsadzić to zalecam dopiero po przekwitnięciu, teraz niech oko cieszy :).
 13. Nefertiti

  Grzywna za makijaż.

  @Byłybiałyrycerz, żadna? To zostaje życie: pustelnicze bądź rozwiązłe :D. Widzę, że humor dopisuje, mi też :D. Fajnie mieć od rana dobry humor ;).
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.