Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Nefertiti

Samice
 • Content Count

  1203
 • Donations

  440.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

698 Świetna

About Nefertiti

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @nowy00, pewnie, że miło . Pomimo różności, (ktoś powie - to nie ważne), ale jednak odrobinę serduszko się raduje, (o mnie też pamiętała).
 2. Moja radość jest wielka, że mam "Wspaniałe Dzieci". Dziękuję "Wszechmocnemu", że tak pokierował, że mogę się cieszyć. Ufam, że nie zboczą z drogi. ☘️❤️
 3. Jadę do pracy, a tu ciach - powietrze uciekło z koła, co jest. Tańcują w sobotę i bach szkła tłuką na ulicy - masakra. Na łbach niech se rozbijają - się wku..... . Dobrze, że mam sprzęt z sobą to jakoś dojechałam. Ale po pracy niestety, musiałam wymienić dętkę, bo szkoda obręczy, a dźwigać nie bardzo, trochę mam do domu. No i troszkę humor mi się poprawił, bo trochę ciekawskich było i z ciekawością patrzyło, czy będę płakać czy dam radę. Ale naprawione i śmigam dalej .
 4. Oj tam, się czepiasz . "Być sobą, spontanicznie, czuć wolność, pewność siebie, cieszyć się, dać się ponieść emocjom, czerpać radość z życia wszystkimi zmysłami - świętować siebie."
 5. @JudgeMe, zdradzę tajemnicę, mała dziewczynka, która wierzy w bajki. Napisałam tak, bo tak mi ❤️ mówiło, sorki, że niepoprawnie politycznie :) .
 6. @SzatanKrieger dzięki . Wiem, ale jakoś trzeciej opcji, nie szło mi zainstalować, więc to chyba znak był i zostały dwie opcje .
 7. Zdradzę moją ulubioną zupkę "Czernina" Czernina, czarnina, czarna polewka, czarna zalewajka, mała czarna – polska zupa, której podstawowymi składnikami są rosół i krew kaczki, gęsi lub królika, rzadziej prosięcia. Charakterystyczny słodko-kwaśny smak nadają czerninie cukier i ocet (zmieszane z krwią, żeby zapobiec jej skrzepnięciu). Oprócz podstawowych składników smak nadają zupie dodatki: syrop ze śliwek lub gruszek w occie, gotowane w niej świeże lub suszone owoce (gruszki, śliwki, jabłka, rodzynki lub wiśnie), ocet winny lub jabłkowy, miód lub inne składniki. Czarninę podaje się z kluskami lanymi , domowym makaronem lub z gotowanymi ziemniakami.
 8. A co myślicie o takich treningach EMS?
 9. Hmm, chyba, że się zmienił regulamin bądź nieuważnie czytałam. Muszę się poprawić.
 10. @crystal, ukłony - Dziękuję Poświęciłaś mi tyle czasu (oczywiście nie tylko mi), że poczułam się ważna ☘️❤️ .
 11. Spoko, Twój wybór. Chciałam dobrze, bo myślałam, że przeoczyłeś, zdarza się czasami, że może nam coś umknąć, a tu się jednak myliłam, trochę to smutne i nieeleganckie tak z premedytacją. Super, a ma ich trochę .
 12. A i muzyczka na motor , może ktoś zapoda innego, chętnie wysłucham, bo na pewno nie słyszałam wszystkiego. A i lubię Amerykańskie Ciężarówki, miałam sposobność być na wystawie - bajka . Żałuję, że nie zrobiłam prawka, gdzie miałam możliwość i mnie namawiano. Teraz to już po ptokach :(.
 13. @goryl, poproś o scalenie Moderację, bo wyszedł Ci post pod postem . A tu kurcze super gość .
 14. @JudgeMe, bajka motory . Choć jeszcze nie ma swojego, to lukam sobie na YT / między innymi takie kanały CODA Moto / Motobanda, chociaż oko nacieszę . A tu 11 min - cosik tak się widzę . Jest tego mnóstwo. Tak więc mam zajęcie patrzeć i wzdychać . Tyle mojego. Co do aut, to terenówki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.