Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Nefertiti

Samice
 • Ilość treści

  850
 • Donations

  440,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

472 Świetna

O Nefertiti

 • Ranga
  Młodszy chorąży
 • Urodziny 03.08.1974

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @Hippie, ciekawe, wypróbuję :). Aaaa i zrobiłam te śledziki - przepyszne - "Niebo w gębie". Dzięks .
 2. Ale... Dla początkujących odpowiednia pora - lato, zimą może zgorzknieć i nici.
 3. Ale obłuda- haha, większość preferuje - dres, t-shert, szorty itd., ale co tam, wymagania co do partnera na co dzień by chodził jak milion dolarów - dobre :)))D.
 4. Nefertiti

  Co dało wam forum?

  Lepiej bym nie ujęła. Dzięki. Ale dodam iż chcę dzieciakom przekazać ile mogę i szukam -, a one to sobie poukładają. Wiedza i odpowiedzialność - .....
 5. Już się nie bawię w to. Boli mnie tylko naiwność. Jedynie moją duszę może skruszyć coś wyjątkowego. A to takie tam.....
 6. Jestem naga i nie mam nic do stracenia, / Spoko filmik. Lubię ruskie ezoludowe mądrości. 😂 Myślę, że taki sposób myślenia jest do osiągnięcia wtedy, gdy para: - ma wspólne wartości i światopoglądy; - wspólne cele; - pociąg seksualny wobec siebie Bo wtedy kwestie osobowości, różnych upodobań, widzimi się to pierdółka, które można ustawić lub/i ich się nauczyć. / Ciekawe. 
 7. A mam :), daje mi mocy. Z tego forum widziało mnie kilka osób - ma jakieś około 20 lat i tylko na szczególne okazje zakładam -(strój oczywiście) . A i dziękuję @Adolf, że odesłał mi mój ulubiony kubraczek .
 8. Dokładnie. I tym roz..... system. Ale większości, to zwisa ..... Więc, jest jak jest.
 9. Moje odwieczne nieszczęście, fakt że się w ogóle bawię, to ewolucyjny fenomen. Małżeństwo, to obietnica wiecznej "miłości", nie można obiecać czegoś co się nie czuło ani przez chwile?. Cóż starałam się być odpowiedzialna (wydaje mi się, że jestem), a i tak, to mi nie wyszło/wychodzi. Nie łatwo to wyjaśnić. Istne szaleństwo.
 10. Nefertiti

  Nocne filozofowanie

  Miałam sny, chciałam opisać, ale takie są jak z "Science Fiction" ?????
 11. @Bruxa bardzo dobry temat i nurtujący zarazem. Hmm..... Tyle już napisano itd., a jednak spędza sen z powiek. " Człowiek mimo wszystko odczuwa', fakt, że nie odbiera się fali, ale.....
 12. :DDD Oooo, to ja taka - gderliwa? Ja to grzeczna jestem. Masz talent - super, jak sprawia Ci przyjemność, to tak trzymaj, życzę sukcesów. Może kiedyś zrobisz wystawę swoich dzieł? Chętnie zobaczę. A i może coś kupię? Powodzenia .
 13. Mój najlepszy związek, to - sama z sobą i coraz bardziej się w tym utwierdzam. (Związek z płcią przeciwną - to jak wygrać 6 w lotto. Nie ma domu na tyle bezpiecznego. Nie ma kraju na tyle miłego. Nie ma związku na tyle stałego. Porażka i tak jest bolesna, a do tego strasznie się nudzisz.)
 14. Mi podoba się jeszcze, to: Może o to chodziło? Może tak to miało być ukazane? Ja odbieram tak: mimo ograniczeń, mogę zamknąwszy oczy, skropiony kroplami wody, przenieść się w swój świat wyobraźni - tajemnicza, nieokiełznana, wolna - dostęp do wszystkich rzeczywistości. A przy otwartych oczach, siedzisz w tej pajęczynie skaz.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.