Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Nefertiti

Samice
 • Ilość treści

  749
 • Donations

  440,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

403 Świetna

O Nefertiti

 • Ranga
  Starszy Sierżant
 • Urodziny 03.08.1974

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Grać na jakimkolwiek instrumencie, to coś wspaniałego. Nuty, to taki drugi język. Muzyka, taniec, śpiew, to taka inna forma przekazu, która pozytywnie kształtuje człowieka. W szkole grałam na cymbałkach, jak i śpiewałam w chórze (2 głos) - jeździłyśmy na występy. (4 lata) Taniec uwielbiam, ale nie umiem tańczyć, ale rekompensuję sobie oglądaniem . Moje dwie córki i syna posłałam do szkoły tańca (taniec folklorystyczny), też występy były. Jedna córka rok grała na klarnecie i 4 lata na wiolonczeli. Syn 8 lat na akordeonie. Drugi syn rok na keyboard i rok na gitarze. Wspaniały czas.
 2. Nefertiti

  Zróbmy sobie test.

  Najlepszy test w Real 😋
 3. Masz - bielmo na oczach czy co? Daj na luz :). Fajna dziołcha, a takie tam 😚 😘 . No - do góry Głowa i nie daj się ;).
 4. Wypieki fajna sprawa, robię by zadowolić kogoś, bo osobiście nie mam konika do tego czy gotowania. Ciastka z jabłkami robię na cieście francuskim - 15 min i gotowe. W czwartek przymierzam się zrobić takie ciasto: https://smaker.pl/przepis-sniezny-puch-ciasto-bez-pieczenia,158867,habibichi.html?utm_source=link_smaker&utm_medium=plansza&utm_campaign=nie_uciekaj , pierwszy raz .
 5. Nefertiti

  Film na deszczowe popołudnie

  Dzięki Wam mam co oglądać . Nie mam już łapek, ale później nadrobię. A ten "Potwór" - świetny, ubawiłam się i przez cały film prawie się śmiałam. A i troszkę było mi go szkoda, że przekornie mu szło, ale w sumie wyrwał super dziewczynę .
 6. Nefertiti

  Film na deszczowe popołudnie

  Tak, coś mnie dziś wybudziło ze snu o 3:58 i klops by dalej zasnąć. Luknęłam ukradkiem co słychać i włączyłam ten film. Hmm, delikatnie ujęte, to co się wyprawia, to całe sfiksowanie, bo ono ma wpływ na obydwie płcie i powiem, że podpięłabym to pod "dramat", a nie jako komedię. Na samym początku jeszcze jakiś uśmiech wywołał, ale potem coraz gorzej, mdlić mnie zaczęło, myślałam, że nie dotrwam do końca. I, strach pomyśleć jakie zakończenie będzie w rzeczywistości .
 7. Wiesz, @Ella F., może kiedyś, może na emeryturze. Przekorny los.
 8. Tak -nie mam zdjęć, bo robiąc nie myślałam by jakieś fotki sobie strzelić- zresztą pochłaniała mnie, ta pasja - kwiaty, wycinanki, mase solne itd., pająki, wieńce makiety itd. Było tego trochę, przypominam sobie, ale już niestety, to historia . I tak się pochwalę, a co tam, robiłam kiedyś pokaz świąteczny BN swoich prac - byłam w TV regionalnym .
 9. Nefertiti

  Zloty forumowiczów

  Takiego Zlotu jak Nasz - nie było i nie będzie :). Był jedyny w swoim rodzaju - nietuzinkowy. Gapie niech swoje domysły mają, a co po nie którzy ścisk D - mają. , życie.
 10. Nie macie większych problemów? Ja od zawsze miałam 2/10. I zajebiście bo przynajmniej sami się eliminują 😜.
 11. @Lalka, hahaha . Taki suchar: skóra i fura i seks, a jak nie, to jadę sama . A teraz suszymy ząbki . Luz - bluz .
 12. Mądra decyzja. Jedź do Afryki bądź na Kamczatkę .
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.