Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Nefertiti

Samice
 • Content Count

  1107
 • Donations

  440.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

646 Świetna

About Nefertiti

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To nie od dziś... Dlaczego Wszechmocny nas Doświadcza? Kto z Was ma - Bunt? Bo Ja - Mam. Cóżem uczyniła takiego, że Jego Niedociągnięcia ( TAK - Szuka CZEGOŚ), (ZASADY? - ( JAKIE?) Ja Ma Za Nie Płacić? Hola - Wolnego - NIE! Pytam się, za co? Skaczemy sobie do gardeł, a może tak Jemu ....- o co kaman? PS. Rozmawiam sobie z tą siłą i mówię NIE - jeśli coś zrobiłam - ok poniosę konsekwencje, ale nie gierki. Chcę powiedzieć, że kłócę się Nim.
 2. Co Cię dziś uszczęśliwiło? Błąd - uszczęśliwia :). Ach - nie spójne - Wybaczcie. Wszechmocny - Igra z Nami - :).
 3. No A, co? Marzyć można, . Dobre . No, co ------------------------------------
 4. @Hippie nie widziałam Twojego real, więc spauzuję. A co do pokoleń - nie do końca to prawda. A co ode mnie w tej sytuacji, to wysłuchaj i pozwól jej niech robi, mówi, a Ty słuchaj - nic więcej, niech wyrzuci z siebie - może widzi w Tobie jakiś wzór? Wysłuchaj, i nie oceniaj. Każdy musi sobie coś poukładać, a może chce Ci coś powiedzieć i takie okrężne drogi robi? Skłaniałabym się, że coś jest na rzeczy. Także, wiesz .
 5. @Hippie, mniemam iż to siostra? Czyli powiew (świeżości - młodości), jeśli tak, to potrzeba spojrzeć z innej perspektywy. Jesteś Kreatywna i wlot skumasz. Jeśli się mylę - Przepraszam. Ale trzymam kciuki :*.
 6. Prawdziwy Facet - Każdy Nim Jest i Proszę sobie nie wmawiać, że jest inaczej. A jak to w życiu bywa, czasami sytuacje, okoliczności sprawiają, że mamy chwilę zwątpienia, ale przychodzi moment i dany impuls i Wiemy. Paradoks - kobieta.
 7. Co mnie smuci? Wiadomo każdy ma swoje smuteczki. Ale takie jedno. Panowie, mają przekichane, ale nie do końca, bo kij ma dwa końce. Ale mam chłopaków, wiek 24- 19-17 i..., zgroza. 19 l. mówi: parę groszy i twoja, wszystko robi co chcesz... On jak coś to w wieku 30l może będzie myślał poważnie (poparłam nawet wskazywałam tudzież ten wiek, gdzie przyznał mi za rację). Jak jak słyszę, nie wierzę i pytam czy ćpa, a na to 24l., mama, ale on mówi prawdę i ty co nam mówiłaś się sprawdza - i co ja ma na to powiedzieć, nawet jak zareagować ? Najmłodszy chyba nic i myślę, obawiam się ( może nie chcieć w ogóle być z kobietą, (inny przekaz w szkole), ale... Jak pytam, oni martwią się o mnie - nie rozumiem. A ja martwię się o nich. I tu mam zonk.
 8. Człowiek jak czuje wolność i da się ponieść to... , może nie adekwatne, ale wyjść poza schemat :). Proszę wybaczyć, pełnia księżyca .
 9. A mnie jakoś tak :P. Warzywka Proszę :P. Weź nie świruj :P. No weź :P. :)
 10. @maggienovak myślałam co tu odpisać, napisać odnośnie Twoje odpowiedzi i cóż może zostawię to: Życzę wszystkiego dobrego i pozytywnych rozwiązań :).
 11. Dziewczyny gdzie spędziłybyście najchętniej wakacje? Namiot, las, góry, woda plus połączenie z kajakiem i itp., takie spartańskie :). Najlepiej podpytać, raczej, mniej więcej znasz mamę i jej upodobania. Ja jak coś, wolę, wybieram sama, oczywiście jak nie mam nikogo, bo na siłę kogoś brać, to tylko utrapienie, musisz myśleć za dwoje i jeszcze może niesnaski, a po co? Nie wiem jak to zabrzmi, ale ja wolę i takie moje myśli, najlepszym dla mnie prezentem od wszystkich prezentów świata jest, ciepłe słowo i miłe wspomnienia odnośnie mojej osoby.
 12. Siemka, @Hippie :). I jak tam wypad w góry, wszystko zgodnie z planem? Bo u mnie w planach właśnie Bieszczady, nigdy nie byłam .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.