Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

chudybyk

Użytkownik
 • Zawartość

  80
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

101 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Uwaga doradzam... Wpisujesz w google netkobiety, robisz konto, piszesz to samo co tutaj. Dwa dni i masz pochytane😂
 2. Na jakimś PUA forum śmieją się z nas

  I dobrze, niech piszą...sami robią nam reklamę
 3. Patronite, co sądzicie Bracia?

  Przeczytałem co to jest i jak najbardziej słuszna decyzja. Moim zdaniem na forum jest tyle wiedzy że żaden psycholog czy terapeuta nie wyłożył by tego na tacy, a im ludzie płacą grube siano
 4. Zdrada żony - jak żyć

  Dobrze że do nas trafiłeś. Jest tu paru chłopa którzy Cię wyprowadza z tego gówna. Twoje życie zmieni się diametralnie i za jakiś czas dopiero zobaczysz, że to była dla ciebie najlepsza lekcja. Ja osobiście przychylam się do rad Brata @azagoth. Tu już nie ma co grać pod babę bo jest po ptokach, za daleko to poszło. Piszesz że wychowywałes się bez ojca, od tego bym zaczął. Ucz się jak być mężczyzną, poważnie. Masz zły wzorzec bycia facetem i ona to wykorzystała, powiem więcej, dlatego wybrała Cię na męża (kiedyś zrozumiesz)
 5. Kobieta powinna trzymać kasę wg matrix'a

  @zuckerfrei masz jednego ode mnie ino nie przejeb na głupoty:)
 6. Historia nowo poznanej dziewczyny

  Ziomek wrzuć trochę na looz. Chłopaki ci dobrze piszą, a że z ironia, no cóż, witamy na forum:)) Złap do siebie trochę dystansu, to pomaga w zyciu
 7. Do pewnego momentu wątek jest znośny, potem już wolna amerykanka. Chłopy...radzicie koledze jak to mieć jaja, być ultrafacetem itd, choć niektórzy z was jeszcze nie tak dawno popełniali jego błędy i byli w podobnej sytuacji...no panowie bez żartów. Do autora wątku: Ja cię ziomek rozumiem, sam byłem w podobnej sytuacji i powiem ci tak, zaufania raz straconego nie odbudujesz, przerabiałem to, próbowałem, ni chuja, będziesz ja sprawdzał na każdym kroku. Dużo osob pisze ci że jest po związku i to jest prawda, wykonczysz się chłopie. Za jakiś czas spojrzysz na sprawę inaczej, bardziej świadomie, do tego trzeba czasu, potem już z górki. Spokojnie, małymi krokami pochytasz o co w tym biega:)
 8. @Bonzo wygrał dzisiejszy odcinek:)) Co się uśmiałem to moje. Brachu, patenty masz zajebiste, ukłon z mojej strony
 9. Pokaż mnie te screeny
 10. Gdyby była zwykła partnerka nie żona, to nie ugrała by tyle siana
 11. Mogli by swoje sprawy załatwiać prywatnie. Jakoś tak dziwnie się "sklada" że to baby piorą brudy publicznie i robią dramaty. Czy by miał kochankę czy nie to i tak będzie katem a ona ofiarą. Jakby ona miała kochanka, grała by na ten sam schemat:)
 12. Niekończąca się opowieść...:)
 13. Jak to jest z tym seksem

  Mi się wydaje że z nią nie masz ochoty, dlatego że wiesz jak było i już nie idzie się w ciula ładować
×