Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Master

Użytkownik
 • Content Count

  134
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

135 Świetna

About Master

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pół roku spotykania i zero seksu? Panowie, szanujcie się. Ustalcie swoje zasady np. 5 spotkań bez seksu i jeśli nie widzicie, że znajomość posuwa się do przodu (bo np. na ostatnim spotkaniu zrobiła Wam loda) to szukacie następnej kobiety. Żyłoby się Wam łatwiej, gdyby każdy miał podobne zasady. Uchronilibyście się też od sytuacji, w której kobieta spotyka się z Wami od pół roku bez seksu, a sypia w tym samym czasie z bad boyem.
 2. Ćwiczenia fizyczne, bieganie, selen, cynk, witamina D.
 3. Oglądasz porno? Może dla niektórych to niewiarygodnie zabrzmi, ale suchość w ustach to jeden z objawów, który pojawia się przy próbie odstawienia nałogu lub podczas trwania uzależnienia.
 4. Jednym z powodów, dla których Twoje SMV jest wyższe w Ameryce Płd, czy Azji, jest to że biała skóra to jeden z tamtejszych wyznaczników statusu i atrakcyjności. Przykładowo, na Filipinach bardzo popularne są kosmetyki wybielające, odwrotnie niż w Polsce. Jak pojedziesz do Kolumbii, to będziesz słyszał codziennie, że masz piękne niebieskie oczy Podobne zainteresowanie wywołują np. hiszpanie przyjeżdżający do Polski. Jeszcze kilka lat temu na zagranicznych forach faceci polecali sobie nasz kraj, jako najlepszy na seks turystykę. Z tego co ostatnio czytałem i obserwowałem, przez to że w dużych miastach jest masa turystów i polki się do nich przyzwyczaiły, to nie są już dla nich tak łatwym celem, jakim były np. 10 lat temu.
 5. Wyczuwam tutaj conajmniej lekki brak obycia z kobietami. Jak Pani zaprasza Cię do domu to na 90% dopuszcza możliwość seksu, ja bym to potraktował jako drogę na skróty, pojechał do niej i leciał z tematem. Wolałbym możliwość seksu u niej na chacie, niż nudną korpo imprezę. Chciałeś ją zaskoczyć swoim towarzystwem jak w filmie Disneya, w realnym życiu to prawie nigdy nie działa, zamiast tego umawiasz się na konkretną godzinę, jak się będzie wykręcać, lub się nie pojawi to wtedy masz jasny sygnał. Uważam, że na siłę interpretujesz rzeczywistość w niekorzystny dla Ciebie sposób 🙂
 6. Master

  Życie BEZ kobiety

  Wspaniała logika, niektórych z Was. Jeśli nie mam ładnych koleżanek, chętnych na seks, to znaczy że Wy też nie macie, a Ci co mają są 18-letnimi Chadami Dla tych, którzy mówią, że relacje FwB z ładnymi dziewczynami to coś niemozliwego, lub bardzo rzadkiego, zadajcie sobie kilka pytań: - Do ilu atrakcyjnych dziewczyn w tym roku zagadaliście? - Ilu dziewczynom zaproponowaliście spotkanie? - Czy dotykacie/całujecie dziewczynę na pierwszej randce i nie poddajecie się, jeśli się odsunie za pierwszym razem? - Czy potraficie rozmawiać z kobietą i jej przy tym nie zanudzić? Wykrzesać z siebie coś więcej, niż „Często tutaj bywasz?”, „Gdzie pracujesz?”, czy „Jesteś piękna”. - W czym jesteście lepsi od stada desperatów, które je podrywa? - Czy myślelibyście w negatywny sposób o kobiecie poznanej na imprezie, która poszłaby z Wami do łóżka tej samej nocy? - Czy jak podoba się Wam dziewczyna to szukacie powodów, dla których miałoby Wam nie wyjść z nią, lub dla których nie warto spróbować swoich sił?
 7. Dobra wiadomość jest taka, że mózg jest plastyczny i możesz odwrócić zmiany, które w nim zaszły, jeśli wytrzymasz kilka miesięcy bez nałogu. A zła taka, że prawdopodobnie doświadczysz symptomów odstawienia nałogu, które nie są przyjemne i są podobne do tego co doświadcza ćpun odstawiając narkotyki.
 8. hmmm.... trudne pytanie... do zupełnie nowych ???? Z tym nie mam problemu jak jestem jeszcze z kimś jak sam to ciężko z tym Szukasz sobie dziewczyny, czy trójkąta
 9. @mlodybogtop Ile dziewczyn poznałeś w tym roku? Do ilu zagadałeś?
 10. Zdecydowanie najlepsze efekty daje praktyka, czyli podchodzenie do dziewczyn i randki, skupiłbym się na tym w 80%, jeśli bycie otoczonym przez wianuszek kobiet to Twój cel. Będąc przeciętnie dobrym z kobietami jesteś w stanie mieć nadmiar seksu, jeśli podchodzisz często i regularnie.
 11. @ajstos Można to też porównać do dywersyfikacji kapitału. Jak nie wkładasz wszystkich pieniędzy w jedną inwestycję, tylko w kilka i jedna z nich nie wypali to się nie załamiesz.
 12. A jeszcze słabiej odczuwa odejście kobiety, jeśli w jego życiu są inne kobiety 😉 Na ten moment, poznawanie wielu kobiet, żeby mieć wybór to dla mnie jedyna droga, żeby nie doświadczać przykrych emocji związanych z odrzuceniem.
 13. Pamiętam, jak kiedyś nad ranem wróciłem z imprezy, z byłą dziewczyną. Jak położyliśmy się obok siebie i jak nie reagowałem na jej seksualne zaczepki to się popłakała, że nie chcę się z nią kochać i poszliśmy spać. Najśmieszniejsze, że na następny dzień powiedziała, że podobał jej się wczorajszy seks ze mną. Wychodzi na to, że jej się przyśnił
 14. Niestety, świat nie jest taki piękny, żeby za opiekę nad rodziną kobiety same pchały się do łóżka. Ale jak dodatkowo nie będziesz potrzebujący, nauczysz się grać na emocjach i pokażesz, że interesują się Tobą inne kobiety to już będziesz mógł lepiej podziałać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.