Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rycerz Maly

Użytkownik
 • Zawartość

  55
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

26 Świetna

O Rycerz Maly

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Historie Waszych nicków

  Rycerz bo zbroja lśni wypucowana na glanc ( choć teraz już powoli matowieje chwyta ją rdza powoli ) A Mały bo mały rycerz ze mnie w sensie że chcę tego rycerza w sobie zaj€#@c zrzucić zbroję.
 2. Podejrzenie Zdrady..

  Dopóki nie ma zobowiązań typu kredyt dziecko to polecam się ewakuować bo nawet jak wybaczysz to nie zapomnisz i przy każdym jej wyjściu nawet na głupie zakupy będziesz podejrzewał, szkoda nerwów.
 3. Cześć

  Cześć.
 4. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  Gdyby było tak że też jeżdżę jej autem to wiadomo pomoglbym w posprzataniu umyciu itd. Ale skoro jestem pasażerem liczmy 2x w tygodniu a w aucie bajzel oczywiście nie mój to z jakiej racji mam sprzątać coś do czego ręki nie przyłożyłem to była główna myśl tego postu. Zmieniły mi się priorytety jakieś 5 lat temu i od tego czasu myślę by się na prawko zapisać ale wiecznie coś było na przeszkodzie zresztą nie ważne za dużo by pisać. A co do zdrady potencjalnej przez małżonke lub odejściu do kogoś z prawkiem to powiem tak... nie ważne prawko nie prawko auto nie auto jak będzie chciała to i tak znajdzie sposób powód by przyprawić rogi lub odejść.
 5. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  @Gr4nt nie nie słuchałem, ostatnio mam zaległości. Chce prawko i przypuszczam że w końcu zrobię. @Stulejman Wspaniały Doceniam rady, spostrzeżenia, DZIĘKUJĘ. Pozdrawiam
 6. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  I widzisz dla Ciebie zapach miodzio dla mnie smród a w warkocie silnika nie słyszę nic zachwycajacego tylko silnik. Dużo rzeczy się nałożyło na to że nie mam ale ch#j w to. Jak już czytam "leń" "dupa nie facet" "to nie męskie " " zaniżony status" - status to mnie rozdupia to momentami zastanawiam się czy to serio faceci piszą. Masz za duży brzuch - nie mięsko Nie masz prawka - nie mesko Nie zarabiasz powyżej 3000 - nie męsko Nooo co jeszcze musiałbym zrobić by być męski ? Bo kobieta będzie na mnie lepiej patrzeć ? Szczerze WYJEBUNDA !!! Zrobię prawko wydupce kaloryfer na brzuchu i co będę męski ? Nie bo zaraz będzie przy następnej historyjce od braci padało "nie masz swojej firmy tyrasz u kogoś - jesteś nie męski, nie chodzisz na basen? Ty leniu śmierdzący jesteś nie męski... zawsze coś się znajdzie. Dupę wożę? Noo litości. Żona wraca z pracy chce mnie po drodze zabrać mówię NIE pojadę autobusem (ch#! Że autem 25min a busem 75min) ale dla mnie to nie żaden problem ale po dłuższej namowie pozwalam się zabrać choć jak już mam być z wami szczery średnio mi to odpowiada. NIGDY nie jeździłem autem nie umiem tego robić nawet nie wiem gdzie gaz gdzie sprzęgło więc skoro czegoś nie znasz umiesz żyć bez tego to nie zależy ci na tym, zapewne kierowcy nie zrozumieją ale to już kwestia indywidualna.
 7. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  Przepraszam chciałem edytować a tu mi sie cytowanie wlaczyla a nie znalazłem opcji "usun"
 8. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  Czuje ale do momentu przeprowadzki żona nie potrzebowała auta a ja nie czułem aż tak ogromnej ochoty i potrzeby by prawko robić. Do pracy miałem 15 min piechotą, żona może 5, budżet o jakieś 1000zł mniejszy więc nie było parcia teraz mimo tego że dobrze mi się nadal jeździ komunikacją , mam ochotę zrobić że prawko choć wcale mnie za kółko nie ciągnie a do nie dawna miałem kilka powodów gdzie wygodne było że to nie mam a jak usłyszałem kiedyś od żony " zrób prawko - będziesz mógł na zakupy jeździć" to zniechęciła mnie na kilka miesięcy. Nooo długo by pisać ogólnie.
 9. Żona jakieś 3 miesiące temu kupiła auto, sama ustaliła kwotę za jaką kupi samą wyznaczyła wytyczne co powinno auto mieć na co jeździć ilu drzwiowe jaki kolor itd itp. Wybrała, oznajmiła, jeździ. Wczoraj wracaliśmy do domu a ona zaczyna... Wiesz kochanie mógłbyś też raz na jakiś czas umyć nasz samochód , odkurzyć, zatankować. Pytam : Ale z jakiej racji skoro auto jest twoje Ty jesteś użytkownikiem (ja nie jeżdżę bo prawka brak) więc jak dbasz tak masz. Na to moja małżonka Ale wożę tym autem nasze dziecko do przedszkola, Ciebie jako pasażera więc masz obowiązek też o nie dbać, mówię - nie, nie mam obowiązku i przedstawiam swoje argumenty które jak grochem o ścianę i zrobiło się nerwowo.To tak po krótce. Tak szczerze, co mnie obchodzi jej samochód i jego stan (nie techniczny Ale porządkowy ) eeech.
 10. Radio Samiec usunięte z youtube

  Siła jest w Panu Panie Marku, jak i w każdym z nas. Nie został Pan sam to pewne.
 11. Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.

  Na pewno przecież to wszystko dla beki Hehe
 12. Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.

  Racja Rapke. Ale jak widzę taki wpis i takie komenty to aż się serce kroi. Wiem wiem nie zmienimy tego ale warto na takie rzeczy uwagę zwracać , pokazywać noeuswiadomionym i sami takimi nie być.
 13. Mam nadzieje ze link bedzie działał. Widząc owego Pana myślę , duży facet męski, silny, budzący respekt, czytam opis i wszystko się zmienia a komenty pod fotka ... sprawdźcie sami...
 14. Koncert z okazji 1OO-lecia Praw Kobiet

 15. Kryzysowa narzeczona

  Znasz zasady gry a dajesz się kantować
×