Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gr4nt

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1573
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Gr4nt wygrał w ostatnim dniu 13 Sierpień 2018

Gr4nt ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2482 Świetna

1 obserwujący

O Gr4nt

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1825 wyświetleń profilu
 1. Przeczytaj No more mr nice guy. A także - John Bradshow Zrozumieć rodzinę.
 2. Syndrom Sztokholmski. Szkoda chłopa, ale cóż zrobić, widać jeszcze za mało wziął w dupę. Może jak zobaczy filmik z jakiegoś gang-bang z czarnoskórymi obywatelami UK i jego kobietą to dotrze do niego o co kaman.
 3. Gr4nt

  Co dalej robić?

  Masz rację. Jednak jeśli o mnie chodzi to wolę swoje jaja takie jakie mam i kobietę z mokrą i miękką cipką. Ale to jest tylko moje prywatne zdanie, które nie wyklucza istnienia facetów porównujących wielkość swoich jaj z jajami swojej kobiety.
 4. Gr4nt

  Co dalej robić?

  Nie żeń się, chyba, że chcesz za kilka lat - nie więcej niż 5, borykać się ze zdradą z jej strony. Rozstańcie się póki dziecko jest jeszcze na tyle małe, że nie będzie to dla niego problem, że tatuś nie mieszka z mamusią. Jak dziecko będzie miało 5-6 lat to wtedy serce ci pęknie jak przyjdzie do rozstania. Kobieta jajami potrzebuje faceta z pizdą. Jesteś facetem z pizdą?
 5. Zwykła racjonalizacja. Kolega jest jeszcze zbyt słaby, chciałby wierzyć myszce. Ma nadzieję, że na wariografie wyjdzie, że nic nie zaszło.
 6. A to twoja żona czy konkubina?
 7. To bardzo źle. Nie można utożsamiać psychiki kobiety i mężczyzny. Można i należy czego innego spodziewać się po kobiecie a czego innego po mężczyźnie. Facet podejmuje decyzje, od niego wiele zależy. Kobieta tylko czeka na to co zrobi facet. Dlatego kiedy zdradzi facet to może on czuć autentyczne wyrzuty sumienia, może tego żałować. Kobieta natomiast zawsze ma wytłumaczenie - nie miałam innego wyjścia, uwiódł mnie itd. itp. Polecam ci książki pt. Móż kobiety, Mózg mężczyzny.
 8. Tu nie idzie o odstraszenie a raczej o satysfakcje dla zdradzonego. Kara jako taka ma funkcję taką, że ofiara dostaje pewne poczucie sprawiedliwości. W KRiO jest zapis o wierności no i co ztego skoro za to wykroczenie nie ma żadnej kary.
 9. Facetom programowanie weszło tak głęboko, że taki @RealLife sądzi, że sam by tak robił jak by rodził dzieci. Ciągłe usprawiedliwianie kobiet jest nie dobre. Można poczytać stare kodeksy i pisze tam co spotyka niewierną kobietę. A dzisiaj? Ona nie mogła inaczej, życie ją zmusiło. Biały rycerz bierze winę za siebie - no bo ja nie zapewniłem emocji myszce ale ona przysięgła, że to było tylko buzi-buzi.
 10. I co wtedy? Odciąć się od nie swoich genów po 20 latach wychowywania? Próbuję sobie wyobrazić co bym zrobił w takiej sytuacji. Może lepiej przestanę. Miłość eh miłość. Młodym chłopakom wydaje się, że są kochani przez swoje myszki inne niż wszystkie. Bzdura, kobieta nigdy nie kocha faceta. Może kochać siebie i swoje dziecko. Facet jest tylko środkiem do celu. Skoro baba może przez 20 lat oszukiwać a później jeszcze się do wszystkiego przyznać to nie jest człowiekiem takim samym jak facet. I to też jest nasz błąd, że myślimy, że z kobietą można rozmawiać jak z drugim facetem. Absolutnie nie.
 11. @WielkieOczy Napiszę to co cię usatysfskcjonuje. Olej co mówią znajomi i lekarze, co oni mogą wiedzieć o prawdziwej miłości. Zformalizuj związek z tą kobietą, ciągnie was do siebie a to już dużo. Zakochajcie się w sobie. Nie słuchaj zazdrośników.
 12. O czym wy mówicie? Przecież dzięki obecnym regulacjom prawnym, można łatwo poderwać mężatkę i ruchać ją nie martwiąc się o wpadkę. I tak mąż będzie wychowywał. Po zmianach, o których mówicie trzeba będzie bardziej uważać no i samo wyhaczenie mężatki będzie trudniejsze. Będą się nieco obawiać. Kurła, jak żyć?
 13. Gr4nt

  'Walka z mową nienawiści' :-D

  Może wskażmy najpierw, które partie nie sympatyzują z kościołem. Że, SLD nie sympatyzowało? Śmiech na sali. Że, PO nie sympatyzuje? Śmiem wątpić. Wiadomo, te partie nie robią tego tak otwarcie jak PIS, nie jeżdżą na audiencję do O. Dyrektora. Nie robią jednak nic co mogło by zaszkodzić kościołowi lub ograniczyć jego wpływy. Były partie, które wypowiedziały otwartą wojnę kościołowi ale już ich nie ma, popadły w polityczny niebyt, wystarczy wspomnieć Ruch Palikota.
 14. Gr4nt

  'Walka z mową nienawiści' :-D

  @Quo Vadis? Przeczytałem ale staram się tym nie emocjonować. 😜
 15. Gr4nt

  'Walka z mową nienawiści' :-D

  Słyszałem w radiu, że należy walczyć już nie z mową nienawiści ale z nienawiścią jako taką. Od razu przypomniał mi się film pt. Equilibrium, w którym wszyscy ludzie brali specjalny lek tłumiący emocje. Ustawą wprowadzą zakaz odczuwania nienawiści.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.