Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gr4nt

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1357
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Gr4nt wygrał w ostatnim dniu 13 Sierpień

Gr4nt ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2057 Świetna

1 obserwujący

O Gr4nt

 • Ranga
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1579 wyświetleń profilu
 1. Jestem taki święty, że robię tylko palcówkę. To jest bez sensu. Albo wszystko albo nic, wyszedłeś na przegrywa, mogła ci jeszcze kazać minetkę zrobić.
 2. Oczywiście masz rację. Tylko tak jak mówię, czasy są takie, że mnóstwo dziewczyn i chłopaków wychowuje się bez ojca, a to bardzo źle wpływa na kształtowanie charakteru. Dziewczyna z normalnego domu widzi, że ojciec jest facetem z zasadami, że matka nie jeździ po nim jak po łysej kobyle, chociaż próbuje - to jest w naturze kobiet ale ojciec się nie daje. I ta dziewczyna również będzie próbowała jak matka i będzie oczekiwała, że chłopak, którego poznała nie będzie się dawał. Chłopak ma pokazać pewność siebie i zdecydowanie, dziewczyna ma to zobaczyć. Jakoś musi zweryfikować z kim ma do czynienia. Łatwa dziewczyna i uległy chłopak to nie jest dobry prognostyk na długi związek. To co piszę ma odniesienie do osób z jakimiś zaburzeniami wyniesionymi z niewłaściwego wychowania. Nie każdy/każda tak ma.
 3. Róbcie co chcecie. Tylko nie płaczcie jak przy rozwodzie myszka zabierze pół majątku.
 4. Dotyki, przytulanki, całowanie. I wszystko to na pierwszym spotkaniu, nawet nie randce. Łatwa szmata z niej. Chcecie łatwo podupczyć? To jak najbardziej, takie laski są do tego. Chcecie stałego związku z widokiem na przyszłość? Omijajcie je szerokim łukiem. Rozwinięcie: To jaki dana kobieta ma charakter i osobowość kształtowane jest na wczesnym etapie życia, od kilku latek do nastoletniości, chociaż najbardziej we wczesnych latach szkolnych. Człowiek, w tym wypadku kobieta chłonie jak gąbka wszystko to co widzi, szczególnie to co widzi i mamy i taty. Czasy są takie, że widzi najczęściej wycofanego ojca, pochłoniętego pracą, nieangażującego się w sprawy wychowania dzieci i widzi matkę dominującą, rządzącą domem i nieszanującą męża. Dziewczynka widząc to uczy się, że od faceta to w zasadzie nie ma co wymagać. Wszystko jedno jaki on będzie i tak będzie siedział w fotelu i oglądał tv. Taki kolejny mebel do domu. Młoda dorosła kobieta mająca takie wzorce z dzieciństwa nie stawia żadnych wymagań facetom. Poznaje kogoś w pociągu? OK czemu nie, poprzytulamy się, pocałujemy. Taka dziewczyna jest od razu i dla każdego faceta bardzo miła i otwarta. Bardzo łatwo wchodzi w relacje ale będąc w relacji nie szanuje faceta. Skąd ma wiedzieć, że trzeba szanować skoro w domu się tego nie nauczyła. Była miła i otwarta dla ciebie? Bądź pewny, że miła i otwarta będzie dla każdego, nawet jeśli będzie z tobą w związku. Aha no i jeszcze jedna ważna sprawa, ojciec nie mówił jej, że jest ładna. Więc teraz każdy kto wyrazi zachwyt jej urodą w jej oczach urośnie do rangi bohatera. Tobie minie haj i nie powiesz trzy razy dziennie "kocham, jesteś piękna" a powie jej to kolega z pracy/uczelni i już po tobie. Kobieta musi być/sprawiać wrażenie nieprzystępnej. Ona wówczas robi wstępną selekcję. Wszyscy zakompleksieni onaniści o niskim poczuciu własnej wartości odpadają na tym etapie. No bo podchodzi do laski chłopak i mówi "cześć", a ona udaje, że go nie zauważa. Zakompleksiony facet pomyśli "mam ryj jak pług dwuskibowy, na pewno się jej nie podobam" i pójdzie dalej. Podejdzie do innej i powie "cześć" a ona uśmiechnie się szeroko i będzie z nim gawędziła 3 godziny na klatce schodowej. Jednym słowem: im łatwiej przyjdzie, tym łatwiej pójdzie.
 5. Kochacie tą Deomi. Napisała ledwie jedno zdanie i w parę chwil dwie strony odpowiedzi.
 6. Gr4nt

  Pobzykałbym, ale się brzydzę.

  Pachnie resentymentem.
 7. Wielu wybitnych ludzi, naukowców, kompozytorów, odkrywców nie miało dzieci. Normalna sprawa, że ktoś ma inne ambicje. Tylko to zazwyczaj było tak, że wspomniane wybitne osoby nie miały dzieci gdyż byli bez reszty zaangażowani w swoją działalność, odkrywanie, komponowanie, obliczanie itd. Nie mieli czasu nie tyle na dzieci co nie mieli czasu i chęci na kobiety ponieważ ekstazę osiągali w inny sposób. Zresztą nawet na forum przewijały się teksty typu: szanuj swój wytrysk to zostaniesz wielki. U autora tematu wygląda to tak, że zwyczajnie chciałby się dupczyć jak królik ale bez konsekwencji. Ale spokojnie to też jest normalne w dzisiejszych czasach.
 8. Gr4nt

  Porada

  Historia tak standardowa, że aż oczy bolą. Po dłuższym czasie trwania związku namiętność spada, to zrozumiałe i nie do uniknięcia. Facet jest dalej zaangażowany ale już nie mówi codziennie 'kocham" i nie chwali każdego nowo kupionego ciucha. Facet jest, pracuje, pomaga, dzwoni żeby umówić wizytę u dentysty, generalnie okazuje swoje zaangażowanie w związek. Kobiecie to nie przeszkadza aż do momentu, w którym na jej drodze pojawia się jakiś amant, któremu się podoba. U amanta pojawia się haj. Amant zaczyna mówić kocham i wychwala pod niebiosa urodę kobiety, podoba mu się każdy fatałaszek, który ona na siebie włoży. I koniec związku, czas na kolejny.
 9. Jedynie do tematu o zakładaniu związku wyznaniowego.
 10. Gr4nt

  Niechęć do Pań - no homo xD

  Stara zasada głosi: Od momentu kiedy mężczyzna posiądzie kobietę, każda inna podoba mu się bardziej.
 11. A jeśli Boga nie ma, to co z ciebie za szatan...
 12. Kościół, szkoła, strzelnica, mennica.
 13. Może test może nie. Faktem jest, że jak ty chciałeś przyjść to miała spotkanie z siostrą. A teraz niby masz lecieć na jej zawołanie. Chcesz to idź. Ja bym nie szedł tylko zaproponował inny dla mnie dogodny termin.
 14. Ja otwartą dłonią rozbijam orzechy laskowe.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.