Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gr4nt

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  932
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1211 Świetna

O Gr4nt

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Śląsk
 • Interests
  Kalistenika, stare ciężarówki

Ostatnie wizyty

997 wyświetleń profilu
 1. @Bonzo jak zwykle dobrze mówi. Dodam tylko, że w czasach bardzo dawnych zdrada szczególnie ta w wykonaniu kobiet (samic) była niepożądana i ostro potępiana przez mężczyzn (samców) z uwagi na możliwość wychowywania nie swojego potomka. Przecież cipka się nie zużyje a jedynym efektem zdrady może być ciąża z innym samcem. Dlatego w dzisiejszych czasach gdzie mamy antykoncepcje na wysokim poziomie zdrada w ogóle nie powinna być problemem. O ile nie ma efektu w postaci ciąży i konieczności łożenia na nie swoje dziecko. Jak to było kiedyś śpiewane: Hej górale, rzućta kije, Przecież ona się nie zmydli, ani nie zmyje.
 2. Nie czytałem wątku ale widzę, że @deomi, no więc - tak oczywiście masz rację, choć poniekąd zwróć uwagę, że to nie tak. Z drugiej strony patrząc to jak najbardziej czemu nie, ale biorąc pod rozwagę to co piszesz to nie i już.
 3. Straciłam to ?

  Obserwując wątki zakładane przez koleżankę można dojść do wniosku, że jedyne co jej dolega to brak atencji.
 4. Straciłam to ?

  Nie przesadzajmy. To, że koleżankę przestała swędzieć cipa to jeszcze nie oznaka depresji.
 5. Straciłam to ?

  Kult seksu. Trzeba zawsze, wszędzie z każdym 5, 8 razy dziennie. Orgazm, wytrysk, pozycje, kamasutra, z połykiem, masturbacja. No a potem 24 lata i klops, wystrzelane. Kiedyś facet w wieku 65+ budził się w nocy bo pożądanie mu spać nie dawało. Dziś 30 lat i ochota więdnie.
 6. Jedyny prawdziwy cud

  Uważam, że jest tak dlatego, że kiedy trzeba było wyjaśniać różne sprawy związane z przyrodą choćby ten nieszczęsny piorun, to nauki jeszcze nie było. Człowiek chce wiedzieć skąd, po co dlaczego, więc ci mądrzejsi wytłumaczyli tym głupszym, że to bogowie się gniewają. Przestaną się gniewać jak zrobicie to i to.
 7. Drogie Panie to takie proste - facet zaczyna swoją grę, od razu wiecie, czujecie, że to robi, wtedy mówicie - SPIERDALAJ. Większość spierdoli. Ale nie, wy ciągniecie grę, kokietujecie, ciekawość, emocje, myślicie, że macie kontrolę. A potem się budzicie z ręką w majtkach, jego w waszych i..... jacy ci mężczyźni to chuje.
 8. @Taboo Może moje niezrozumienie długowłosych wynika z tego że, jestem łysy. Zazdroszczę.
 9. Ej chwila @Tomko, ja przez kilka lat dawałem się pantoflić bo myślałem, że tak wygląda małżeństwo.
 10. A co ze sztukami walki? Też patrze na tych z kitkami bo nie potrafię zrozumieć jak człowiek sam sobie może zgotować taki los. Przepraszam za ironię.
 11. Dziewictwo

  To co ktoś robił w przeszłości jest nie ważne, liczy się przyszłość. Jednak nie wystarczy powiedzieć sobie "nie będę już tak robił", wcześniejsze uczynki wynikały z ukształtowanego charakteru. Zmienił ci się charakter? Sądzę, że nie. Są dwa wyjścia. Znajdź sobie partnera któremu powiesz prawdę i razem będziecie brali udział w imprezach dla swingersów, gang bang, bukake itp. Popracuj nad sobą, zmień swoje podejście do życia, charakter, znajdź białego rycerza, nic mu nie mów i żyjcie długo i szczęśliwie.
 12. Ty jesteś Bartek? A ona to Diana? Jprdl. Nie należy nigdy oceniać ludzi po wyglądzie. Ktoś o wyglądzie małej Mi zniszczył kogoś kto wygląda jak Mefistofeles Do stałego związku ważniejsza niż dobre geny przejawiające się wyglądem zewnętrznym jest silna psychika której, autor nie ma. Rada dla autora - wykorzystaj swoją fizjonomię do ONS, a jak chcesz mieć związek i dzieci to popracuj nad psychiką.
 13. @TylkoNaChwile Rozumiem, że żaden z licznego grona twoich znajomych płci męskiej przez długie lata twojego małżeństwa nie poszedł z tobą w ślinę ani nie macał cię po piersiach bądź pośladkach - o seksie nie wspominam, przecież nie wszystkie są takie.
 14. Dziewictwo

  To raczej ty powinnaś udzielać rad w tym zakresie.
 15. Zdrowy związek?

  @Metody Dobrze napisane. Tylko skąd wziąć dwie świadome osoby. Musielibyśmy się wiązać z naszymi tutaj samicami.
×