Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gr4nt

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1708
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Gr4nt last won the day on August 13 2018

Gr4nt had the most liked content!

Community Reputation

2958 Świetna

3 Followers

About Gr4nt

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2595 profile views
 1. Dokładnie. Trafiłeś na porządną kobietę a nie jakąś lambadziarę co się włóczy po mieście w nocy z przypadkowym typem.
 2. Gdzie schować jedzenie? Chciałbym schudnąć ale ciągle podżeram. Macie jakieś sprawdzone sposoby na zamknięcie lodówki?
 3. Podniecacie się tą książką jak kuria watykańska Kodem Leonarda da Vinci.
 4. Płaci się za nic. Kto potrafi rozróżnić patrząc na przegub ręki czy dany zegarek kosztuje 500 PLN czy 800 PLN czy 8000 PLN? Kobieta? Chyba tylko taka, która wyuczyła się jak rozpoznawać status faceta po zegarku. A po co komu taka materialistka.
 5. Prawda, a na potwierdzenie powyższego proponuję poszukać i poczytać wątek o najlepszych wspomnieniach z seksu.
 6. Gr4nt

  Seks - najlepsze momenty

  Dobry jest też moment kiedy można poczytać sobie na internecie jak młode samce się dowartościowują opisując swoje przekoloryzowane wspomnienia.
 7. Ja pierwszy poświęcę się dla dobra ogółu i dobrowolnie bez przymusu oddam swoją babę. I nie oczekuję nic w zamian, nie łudzę się, że jakaś piękna 23 letnia pani Kasia z wielkim cycem za 10 lat nie stanie się chytrą babą z Radomia.
 8. A niby dlaczego na podstawie wniosku? Obowiązkowo po skończeniu 25 lat dostajesz do zapłodnienia i na utrzymanie kobietę. Dobro najwyższe powinno być po równo każdemu reglamentowane.
 9. Gorzej jak laskie kiedyś zdejmie te botki szpilki i już nie będzie taka fajna.
 10. Wiadomo, że chłopu pańszczyźnianemu w garniturze niewygodnie. Co innego robocze drelichy lub dżinsy. Obyczaje zanikają a skoro tak to jeśli można ruchać mężatki to dlaczego nie można by było iść w dżinsach na wesele. A nóż zarucha się pannę młodą.
 11. Jak forum nie wypierze to wypierze kto inny.
 12. @Turop Nie pękaj, nie wrobi ciebie to wrobi kogoś innego. Co się przejmujesz. Liczba wyjebanych musi się zgadzać.
 13. Ja mam podobnie tylko, że chodzi o jedzenie. Jak moja żona zrobi mi fajny obiad, jakąś pieczeń, opiekane ziemniaczki, surówka to jakoś nie mam apetytu. Zastanawiam się czy może to przez to, że po kryjomu najadłem się czipsami i batonikami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.