Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gr4nt

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1688
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Gr4nt last won the day on August 13 2018

Gr4nt had the most liked content!

Community Reputation

2867 Świetna

3 Followers

About Gr4nt

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2223 profile views
 1. Anatomicznie jama ustna kobiety i mężczyzny się nie różni. Gdyby włożyć pałę w glory hole to po drugiej stronie loda mógłby robić facet i nie można by odróżnić. Lubienie loda jest pedalskie. Sorry za off top. A co do głównego wątku to może @The Motha stopy ci zmarzły, wtedy też są problemy z pęcherzem.
 2. Brutal Clasic
 3. Ten dokument słóży do manipulacji. Głęboko działa na emocje. Oglądajcie na zdrowie.
 4. Każdy ma swoją wizję. Gorzej gdy zaczyna ją narzucać innym twierdząc, że jest ona najwłaściwsza.
 5. To jak Kościół kształtuje mężczyzn jest doskonale pokazane na osobie św. Józefa. Pracował ciężko, wychowywał nie swoje dziecko i słuch o nim zaginął. Maryja do końca towarzyszyła Jezusowi, czytamy o tym w ewangeliach. A co z Józefem, wiemy, że był taki ale co się z nim stało, kiedy umarł nie wiadomo. Wzoruj się samcze na św. Józefie, pracuj ciężko, nie wnikaj czyje dziecko, profity dostanie kobieta, to ją wezmą do nieba.
 6. A ten pierwsze co to na forum i już cała masa samców jest wtajemniczona.
 7. Kolega @Yolo ma rację ale nie do końca. Sam dużo słuchałem ks. Pawlukiewicza i muszę przyznać, że mówi on z sensem i rzeczywiście to co on mówi jest w jakimś stopniu zbieżne z niektórymi ideami propagowanymi na forum. Ale rację ma tu też @The Motha pisząc, że Pawlukiewicz winą obarcza głównie mężczyzn. A najgorsze są podśmiechujki, które ośmieszają facetów w jego kazaniach. Jest jednak ten problem, że chodząc do kościoła w niedzielę trudno czekać na podobne kazania, Pawlukiewicz ma talent oratorski, czego nie widać u wielu innych duszpasterzy. Księża w prowincjonalnych parafiach boją się powiedzieć prawdę o kobietach bo jakby nie było kobiety stanowią 70% uczęszczających do kościoła parafian. Więc temat ten nie jest poruszany a szkoda. Można by tu wykorzystać masową dostępność i głosić, "siać, siać siać". Byłem kiedyś na mszy gdzie w kazaniu ksiądz powiedział, że mąż powinien rządzić w domu to tylko widać było jak niewiasty kiwają z oburzeniem głowami. Kościół ma szansę się podnieść dopóki nie zezwoli na zniesienie celibatu i nie dopuści duszpasterstwa kobiet.
 8. Ewolucja. Widzisz konkurencyjnego samca i chcesz zapłodnić. W wielkim skrócie.
 9. Jak nie staje - wina/problem faceta Jak za szybko - wina faceta Jak za długo - wina faceta Jak kobieta nie ma orgazmu - wina faceta Jak kobieta ma suchą cipkę - wina faceta On powinien... On musi... Jego sprawa... Czysty matrix.
 10. To spróbuj następnym razem po seksie powiedzieć mu, że nie do końca było tak jak byś chciała. Zobaczymy wówczas jego pewność siebie.
 11. Widać z tego, że on nie uprawia seksu dla swojej przyjemności tylko dla kobiety. Człowiek ten ma problemy emocjonalne ze sobą, ma niskie poczucie własnej wartości, które stara się podbudować na różne sposoby min. poprzez seks. On potrzebuje dowartościowania i uważa, że tylko wtedy będziesz z niego zadowolona kiedy seks będzie trwał minimum 0,5h (a swoją drogą dlaczego nie 2h). Chłopak ten nie będzie umiał się tobie sprzeciwić, zawsze będzie po twojemu, zawsze będzie cię przepraszał za wszystko nawet za to że żyje. Ma naturalne skłonności do bycia pantoflarzem, bardzo szybko przestanie ci się to podobać i zaczniesz nim gardzić. W sumie dlaczego miała byś go szanować skoro on sam siebie nie szanuje. Jeśli wtedy pojawi się pewny siebie samiec to zdradzisz z nim swojego chłopaka. Co do długości seksu to nie ma to żadnego znaczenia. Wymagania wszelakie w tej sferze są to sztuczne uwarunkowania dyktowane przez różnej maści romansidła. I o zgrozo, szereg tzw. samców alfa uważa to za prawdę, dlatego kombinują z prezerwatywami znieczulającymi i ćwiczą różne techniki opóźniające wytrysk. Bo niby im dłużej tym lepiej, maratony, długie dystanse, że niby wtedy kobiecie jest dobrze. Nie prawda, już samo obcowanie z mężczyzną jest źródłem przyjemności a jeśli nie jest to znaczy, że to nie ten mężczyzna i trzeba szukać innego. Musi być chemia, jeśli jej nie ma to owszem pewne rzeczy można wytrenować ale na dłuższą metę to nie zda egzaminu.
 12. A ja mam takiego co już tylko Karyny z Tindera, 170cm, 95kg.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.