Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kowal

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

O Kowal

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków
 1. Youngtimer dla Młodego- Część I

  @bananowy01 wiem, lampy faktycznie tragedia. Z takimi kiedyś kupiłem i tak zostało, ale wymienie na ori. Jak z awaryjnością m73? Silnik z aluminium, bez vanosa, wbrew pozorom, że jest to V12 to jest prosta konstrukcja. Nic się nie dzieje, nic się nie psuje (odpukać). Podobno jeden z trwalszych silników. Koszty wyższe wiadomo z racji tego iż jest to V12 no to wszystkiego po dwa razy. Dwa filtry powietrza, 12 świec irydowych, 8 litrów oleju, dwie odmy, dwa razy więcej uszczelek niż w R6, dwa przepływomierze, dwie pompy itp. Kiedyś miałem M60B40 (blok z Nikasilu) w innej E38, ale to była tragedia po całości.
 2. Youngtimer dla Młodego- Część I

  @SennaRot, @bananowy01 oj miałem M52 miałem... pancerny silnik! Generalnie uważam, że ostatnie prawdziwe BMW to e30, e36, e39 i e38, które sam posiadam w wersji 5.4L m73b54 Myślę jednak nad czymś mniejszym... jakieś e36 coupe w wypasionej wersji z silnikiem 2.8 i może... motor. Nie wiem czy e38 można zaliczać już do youngtimerów czy jeszcze nie... trzymać ją?
 3. Wszechstronny klej medyczny

  W zasadzie już dawnu temu wynaleziono coś podobnego, a mianowicie cyjanoakryl znany jako popularne "superglue", który służył początkowo do szybkiego klejenia ran w Wietnamie.
 4. Feromony - czy ktoś próbował?

  Zawsze miałem dość duże branie wśród kobiet i nie miałem problemu z rozmową czy zainicjowaniem czegokolwiek, ale... kiedyś z ciekawości testowałem feromony dwóch różnych producentów przez kilka miesięcy (jedna fiolka 10ml około 300-350 zł). Faktycznie działają gdzie nawet Ja, twardo stąpający po ziemi i racjonalnie myślący musiałem stwierdzić, że jednak jakiś efekt dają i raczej nie jest to placebo. Co zauważyłem? Otóż... te feromony, których używałem najbardziej działały w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie nie było większej ilości osób oraz podczas rozmów i kontaktów face to face. Wydaje mi się, że ich działanie sprawia iż osoby w Twoim otoczeniu są bardziej Tobą zainteresowane, faceci czują respekt, Twoja mowa bardziej do nich dociera. Dla kobiet stajesz się bardziej atrakcyjny i kiedy Cie nie zauważają nagle zaczynają. Częściej skupiają wzrok na Tobie i wykazują większe zainteresowanie bezinteresownie. Nie wiem czy świadomie czy nie, ale kobiety są wtedy "bliżej"... ocierają się, lekko muskają niby niechcący, dążą do kontaktu pomimo nieznania się, są miłe. Tutaj opisałem relacje takie codzienne typu praca, sklep, autobus, koleżanki, obce kobiety w różnych miejscach itp. Jak to działa moim zdaniem w sytuacjach intymnych? Otóż... po moich obserwacjach wydaje mi się iż, mając na sobie feromon i znajdując się z kobietą potencjalną partnerką łóżkową to kobieta zaczyna szybciej się podniecać i wydzielać więcej soków z pochwy. Razem z kumplem odnotowaliśmy takie same zachowania typu pocieranie nogą o nogę przez kobietę lub krzyżowaniu nóg siedząc na krześle w miejscach publicznych co ma świadczyć o nadmiernym wydzielaniu śluzu z pochwy (faktycznie ilość śluzu jak się później okazało zwiększona). Jak to działa na samego siebie? Hmm... nie wiem czy cokolwiek odczuwam. Mam świadomość, że używam feromonu i tyle. Żadnych dodatkowych super mocy. Czy można przesadzić? Tak. Przy większych użytych dawkach niestety efekty są wręcz odwrotne niż przedstawione powyżej. Ludzie stają się wobec Ciebie aroganccy, irytują się bez powodu i są bardziej nabuzowani w stosunku do Ciebie. Może to zbieg okoliczności, ale testowaliśmy ze znajomym i faktycznie było coś w ten deseń. Może nie za każdym razem, ale ta tendencja do irytacji drugiej osoby była wzmożona. Długotrwałe stosowanie i resistance. Niestety zauważyłem, że przy długotrwałym stosowaniu i kontakcie z jedną stałą osobą narażoną na działanie feromonu ta osoba uodparnia się i opiera efektom aż w końcu substancja ta przestaje na nią działać. Nawet mam wrażenie, że ta osoba wręcz zaczyna się nudzić, tak jakby: był czar i było pięknie, ale czar i magia prysła, ta osoba budzi się z amoku i jest gorzej niż przed użyciem tego. Nie polecam.
 5. Polecacie jakiś hosting fot?

  To może chmura, google drive i photos.google.com? Wszystko w jednym w zasadzie. Są funkcje udostępniania folderów dla konkretnych osób itp.
 6. Czy są tu fani motoryzacji z lat 80' i 90' ?

  To i ja się pochwalę swoim... Otóż... jestem fanem starych samochodów, amerykańskich muscle carsów i ogólnie samochodów z dużymi silnikami. Kiedyś szczytem marzeń było dla mnie posiadanie 2.5 litrowego diesla, później 4 litrowego V8... a teraz? To jest jak narkotyk... Obecnie posiadam BMW E38 750i 5.4L silnik V12 326 koni w automacie z 96 roku. Samochód ma przebieg 450 tys KM i służy mi do jeżdżenia na co dzień. Czasami zastanawiam się czy nie przesadzam... bo jednak utrzymanie ponad 20 letniego "krążownika" w bardzo dobrym stanie, jeżdżonym na co dzień to są dość duże pieniądze... no ale zamiłowanie, przyjemność i frajda są bezcenne!
 7. Hej

  Cześć wszystkim! Przeglądając internet natrafiłem na Wasze "bractwo". Mam nadzieję, że teraz też i moje. W skrócie o mnie: 29 lat, pracujący, duże doświadczenie z kobietami, stuleją nigdy nie byłem i nie zamierzam, ale wiadomo... zawsze tam jakieś problemy się pojawią więc... w grupie raźniej
×