Jump to content

Lalka

Samice
 • Content Count

  3,080
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  300.00 PLN 

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

3,281 Świetna

About Lalka

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

19,565 profile views
 1. @Amperka @sol i inne mamy oraz tatusiowie. Zdradźcie kreatywne pomysły na posiłki, które powinny przypaść niejadkom do gustu. Macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie?
 2. Odkąd biorę leki na tarczycę to czuje się tak jak przed ciążą, pełna energii, uśmiechnięta, radosna, nie chce mi się w ogóle spać! Nie mam stanów depresyjnych, cera lepsza, włosy jakby życie odzyskały, waga zaczęła spadać bardzo szybko, zmieniła mi się twarz, jestem jakaś promienna. Bardzo mnie to cieszy! Jestem w stanie funkcjonować po prostu jak dawniej. Druga sprawa- gra zarobiła w ostatnich miesiącach blisko 30 tys, teraz wzięłam się ostro za Digital Marketing, odświeżam swoje zdolności graficzne by przygotować materiały reklamowe, ogarniam Google Play aso i siadam ponownie do
 3. Ja tak samo uwielbiam Śląsk, głównie za więź między ludźmi jaka tu jest. Wszędzie jak w domu.
 4. @deomi Ja to chyba cały czas miałam coś z ta tarczycą nie tak, ale na Śląsku olewali temat, a skupiali sie na tych moim trójglicerydach co podobno jest skutkiem tej tarczycy. A trójmiasto nie jest dla nas bo ja nie czuję się tu bezpiecznie, co chwilę słyszę, że ktoś zaginął czy kogoś zamordowali, wszędzie daleko, a trzy 3x drożej niż na Śląsku.
 5. Znów mam złe wyniki, jednak niedoczynność tarczycy. Może to i dobrze i wrócę na normalne tory funkcjonowania. No i wracamy na Śląsk, Trójmiasto nie jest dla nas najlepszym rozwiązaniem.
 6. @Trevor Jakiś czas temu tibijka, wcześniej metin aktualnie gram w nasze mmo rpg, czasami mobile legends. A Ty?
 7. To, że ktoś przepuścił ciężarną w kolejce czy ustąpił miejsca w autobusie to nie oznacza wcale, że ciążą to choroba. Uważam to za pewien stopień kultury, skoro kobiety w ciąży nie wolno nigdzie przepuścić bo ciąża to nie choroba to wszystkie kobiety są chore bo mężczyźni wciąż nam ustępują, otwierają drzwi czy coś. Z góry zakładam, że kobiecie w ciąży jest trudniej, może ma nietrzymanie moczu, może puchną jej nogi, może jest jej duszno, może boli ją kręgosłup i staram się ułatwić jej życie. Po prostu, nie oczekując niczego w zamian.
 8. Przecież nie każdy ruchacz ma wygląd chada i nie każdy chad to ruchacz. Ruchacz to typ osobowości i podejścia do życia. Ci których ja znałam doskonale wiedzieli czego chcą od życia i to brali.
 9. @Król Jarosław I Ale to świadczy tylko o tym, że zarówno kobiety jak i mężczyźni średnio nadają się do związków czy zakładaniu rodzin. O ile dobrze pamiętam jesteś w tym samym wieku co ja i oboje wiemy czym takie zachowanie dorosłych jest dla dzieci. Ja nie bronie kobiet, ale też nie będę bronić mężczyzn, jak sam napisałeś: oni pozwalają sobie na takie zachowanie ze strony kobiet, to jest tak samo nienormalne jak zachowanie ich partnerek. Nie wiem co gorsze. Nie wiem jak to jest mieć odpowiedzialnych rodziców, a co dopiero bogatych Ale tu przychylam się do Twojej opinii.
 10. Ale przecież @JudgeMe ma rację. Kobieta, która będzie mówić inaczej albo lubi atencję, albo ma mame babke teściową do pomocy.
 11. Medal ma dwie strony, też masz rację. Wiele kobiet tak samo jak mężczyzn nie dają po prostu rady, dlatego zwróciłam uwagę, by przeanalizowała jak wyglądał ich związek przed ciążą, a jak teraz i wyciągnęła sama wnioski bo nie mi to oceniać, w którą stronę co gdzie zaszło. Ale skłaniam się po prostu w stronę @JudgeMe.
 12. Wszyscy mężczyźni tak mówią kobietom w ciąży, niezależnie od tego jak wygląda, a tak na prawdę wszyscy wiemy jak się wygląda w ciąży zwłaszcza pod koniec i jak w połogu itd. Nie oszukuj się @JudgeMe, faceci to widzą, czy przed ciążą robiłby takie zaloty do innej? Nie. Co on w niej widzi? Ruchable, cisza, spokój, brak obowiązków. Przypomnij sobie jak Wasz związek wyglądał przed ciążą, a jak teraz to będziesz wiedzieć czego Twojemu mężowi brakuje. Niestety, na nasze barki spada trzymanie tego w ryzach bo mężczyźni nie przechodzą takich zmian jak my w czasie ciąży czy po i nie umieją się dostosow
 13. Niestety, ja nie toleruje już ani Ukraińców, ani ruskich, ani Białorusinów. Każdy u mnie jest na przegranej pozycji. To jest jakieś wielkie nieporozumienie, że tylu ich tu jest i rządzą się jak u siebie. Chyba mało wiesz. Ukrainki to brudasy roszczeniowe, które nie stronią od alkoholu. Wyżej srają niż dupę mają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.