Jump to content

Lalka

Samice
 • Content Count

  2,707
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  300.00 PLN 

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

2,876 Świetna

About Lalka

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy
 • Birthday 03/02/1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

15,554 profile views
 1. @SzatanKriegerMy się nie rozumiemy, ja napisałam, że trzeba zrozumieć i wybaczyć, zrozumieć głównie dlatego by uzyskać odpowiedź na pytanie: dlaczego ja, wybaczyć dla siebie. Ja nie neguje tego, że ktoś jest tym przybity, nie ignoruje. I dobrze wiem z jakimi problemami borykają się dzieci w dorosłym życiu, które miały takie dzieciństwo. Tego już się nie zmieni, trzeba to zaakceptować.
 2. @melody Nie odbieraj moich postów jak atak przecież, bo takie odnoszę wrażenie. Ja Ciebie doskonale rozumiem, być może miałyśmy podobne piekło w domu, dlatego ja wiem, że wybaczenie i zrozumienie jest ważne dla Ciebie, nie dla nich. Zobaczysz, będzie piękniej niż myślisz, nadejdzie ten dzień równowagi bo jesteś wartościową osobą.
 3. @SzatanKrieger Nie oceniaj jej przez swój pryzmat 😁. I zgodnie z tym co mówisz, że kobieta bez dziecka nie jest spełniona to ona nie ma dekady na naprawę. Najłatwiej i najszybciej naprawia się nie mieszkając z oprawcą, wtedy nie jest się narażonym na ciągłe ataki. No i po co się licytować, kogo rodzice to większe chamy. Moi rodzice też się nie popisali i rozumiem temat. Czemu narzucasz jakąś wyjątkowość sytuacji @melody? Tego nie rozumiem. I ja też trzymam za nią kciuki, pewnie jak każdy tu na forum. Ale oni nie chcą bo nawet nie są świadomi jakimi są zjebani. Moja mama
 4. @melody @SzatanKrieger Nie ma idealnych rodziców, a w każdym dzieciństwie jest trochę cienia. Wybaczenie swoim rodzicom, zrozumienie ich, ich motywacji- zaznaczam, że nasi rodzice, dzieci PRL-u byli bici nawet przez nauczycieli, co niestety przełożyło się pewnie na ich błędne postrzeganie świata, nie radzenie sobie z emocjami. NIe musimy być tacy sami, nie musimy chować urazy, a wybaczyć, zrozumieć, powalczyć o siebie, a kto wie w późniejszym czasie pomóc naprawić się rodzicom. 🤷
 5. Wiesz co, szczerze to ciężko mi na to odpowiedzieć, tu chodzi głównie o to, że nie pasuje do innych mam. Poświęcam się dla rodziny- nie oczekuje niczego od nikogo co już jest powodem do drwin ze mnie. U mnie w związku nie ma feminizmu i równouprawnienia, jestem od opieki i cały dom i obowiązki z tym związane są po mojej stronie. Dwa, traktuje moja córkę jak człowieka. Widzę, że wiele mam rozkazuje, zabrania, nakazuje dzieciom. Przykład ze spacerów, córka będzie w wózku, a nagle chce na ręce bo zobaczy gołębia i chce obserwować go to ja biorę ją na ręce i jej to ułatwiam- znajome wów
 6. Olej to, zostaw jak jest. Bo ile sobie lat dodasz, dwa? Jak ktoś się będzie dziwić, że młoda to mów, że masz 35 i elo. Będą zazdrościć genów bo ludzie tacy są, że zawsze muszą mieć jakieś ale. Gorzej jak nie jesteś pewna siebie w pracy, bo pacjenci to wyczują. 🤷
 7. Lalka

  Bieganie

  Polka pobiła rekord świata w biegu w 72h 449, 117 km 💪
 8. Pewnie, że tak. Mam swoje typy, kto jest w top 5 największych ciasteczek forumowych. 😎
 9. My podobno jesteśmy rodziną karmiczną. Czyli znamy się już kilka wcieleń wstecz, mieliśmy łatwiej. XD
 10. Możesz rozwinąć? Oleju zaczęłam używać już i innych rzeczy też, dlatego jestem bardzo ciekawa wyników- badania robię po niedzieli. Ale i tak efekty pewnie będzie widać po min miesiącu.
 11. @PoProstuMarek W innym temacie mi polecano. Nie Ty. To chyba sporo masz podwyższony cholesterol i LDL? Ja mam wyższe wyniki ale trójglicerydy mam 200/250 zależy. Ciekawe jak teraz dieta i ruchem zbiłam wyniki i czy w ogóle zbiłam. Ten filmik to samo gdybanie, ja wiem, że cholesterol albo masz wysoki przez dietę albo dlatego, że organizm go nie trawi. @deomi Jest w tym ekspertem.
 12. Mi na forum polecali dietę keto przy heterozygotycznej hipercholesterolemii rodzinnej. Ciekawe jak szybko bym na zawał zeszła, tak mi życzą. Xd @PoProstuMarek Jak bardzo podwyższony ten cholesterol?
 13. Taka bułka ma strasznie dużo kalorii, dwie grahamki to już jest 400kcal ale spróbuję piec wegański chleb razowy. No i tak, zależy mi na schudnięci. Właśnie znalazłam fajną opcje, keto wegańskie wypieki i razowe wegańskie. Mi na smaku nie zależy ale na lepszej jakości i mniejszej ilości kcal. I to bym chciała osiągnąć.
 14. @Orybazy Dlatego ja nie wracam do pracy, będę bez zarobku ale przy rodzinie. Uważam, że moja córka nie jest gotowa na takie zmiany. A Wy jak robicie? Myślicie o drugim dziecku? Idzie przywyknąć, co?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.