Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalka

Samice
 • Content Count

  1741
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

1756 Świetna

6 Followers

About Lalka

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 03/02/1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

8324 profile views
 1. @Hippie A no, nawet jak byłaś u mnie na kawie to Ci wspominałam, że coś mi w niej nie gra. Miałam już te wątpliwości i wyszło szydło z worka. Tak krótki okres czasu z nią mieszkałam, a problemów przez to miliony. No i te jej wymagania ile i za co mam jej płacić, pomagać jej te kilka lat, sprowadzanie na mieszkanie osób trzecich i płacenie za nich. Nie ogarniam.
 2. @leto A wiesz na czym polegała ta toksyczność? A co orgazmów to poszukaj odpowiedzi w audycjach Marka. Ale skoro reaguje na Twój dotyk, odczuwa jakiś pociąg to nie będzie aseksualna, nie nadużywajmy tego słowa, blokada się jej włącza bo najwidoczniej nie przerobiła tamtej toksycznej relacji, ciągnie ten bagaż w swojej głowie. Szczera rozmowa o poprzednich relacjach, toksycznych, szukanie przyczyny blokady?
 3. @Androgeniczna Nie chcę niczego doradzać i mówić co powinnaś zrobić ale znosisz dużo w imię miłości. Ja wiem na pewno, że ja bym się nie dała w żaden sposób poniżać. Oczekuj szacunku, tutaj i tak lepszą radę uzyskasz od samców z forum bo oni byli nie raz w podobnej sytuacji. Liczyłabym na dobre rady starszyzny, @Rnext @Quo Vadis? @Ragnar1777 ? Ja jestem zbyt maluczka i emocjonalnie mogę podejść do tematu.
 4. @AndrogenicznaJa z własnego doświadczenia już wiem, że nie dałabym się już nikomu w taki sposób poniżać. Miałam podobną sytuację kilka lat temu tylko, że ja miałam trzy takie szwagierki i teściową, znosiłam i olewałam tak jak Ty: dziś oczekiwałabym szacunku, jeżeli nie odeszłabym. Nikt moim kosztem swojego ego budować nie będzie, oczekiwałabym publicznych przeprosin na tle osób, przy których mnie oczerniała.
 5. @Reflux Ona chce beztroskiego życia, ciągłej adoracji, żadnych obowiązków i odpowiedzialności. Nie wiem czy są to przejawy jakiegoś strachu czy jest po prostu manipulantką, która kosztem innych chce osiągnąć swoje cele. Na pewno ona jest DDA. @Androgeniczna Czy ukróciłaś jej nosa? Poinformowałaś ją, że sobie nie życzysz takich sytuacji? Jak Twój partner się zachowuje w stosunku do tego jak ona Cię oczernia? Przerąbane masz.
 6. @Androgeniczna Patologiczna sytuacja, ciekawe co jej w głowie siedzi. Nie zdziwi mnie nawet gdyby była zazdrosna o to, że brat może też będzie mieć rodzinę, w końcu to zawsze tylko ona ją miała? Takie osoby jak ta szwagierka mogą mieć bardzo negatywny wpływ na relację innych osób. A jak objawia tą swoją zazdrość?
 7. @Androgeniczna Zapewne widzi, że masz z nim lepszą relację. Tamtej nie traktowała jak zagrożenia bo wciąż była najważniejsza. Jaka różnica wieku między nimi? Jak wygląda życie prywatne szwagierki, uczuciowe? Mieszkają razem, osobno? Relacje z rodzicami? Wciąż Ci współczuję. 😆
 8. @leto Jak długo była w toksycznym związku, przerobiła to? Jaka jest przerwa między relacją z tamtym, a z Tobą? Odpowiedź już mam, nie przerobiła tego bo projekcje zachowań tamtego przerzuciła na Ciebie stąd ta oziębłość. Co dla Ciebie oznacza, że ona jest wartością osobą?
 9. Odbierasz jej brata, współczucia. @Reflux Tego się nie da w żaden sposób wytłumaczyć. Może nie powinno ale zastanawia mnie: co ona ma w głowie, czym ona się kieruje?
 10. A pisałam posta w temacie o rywalizacji kobiet i tak się wkurwiłam, że zaraz wyjdę z siebie i stanę obok. No jasna cholera.
 11. Temat aktualny również i dla mnie... Przypadków z przeszłości nie będę przytaczać, ale aktualna sytuacja jest dla mnie nie do zrozumienia. Pomimo, że znam kobiece schematy zostałam rozłożona na łopatki przez osobę, którą też miałam za przyjaciółkę choć z dystansem, ale jednak. W listopadzie zaczęłam mieszkać ze współlokatorką, początkowo mieszkał z nami jej facet- przez miesiąc bo ona szybko znalazła nowego, potem nowego i znów nowego itd. Mi do szczęścia wówczas był potrzebny tylko święty spokój. @azagoth wyprowadziłam się od niej i przerosło to wszelkie moje wyobrażenia nawet te najgorsze o kobietach. Jej lament: ale Ty miałaś zostać ze mną co najmniej 3 lata aż spłacę swoje długi, (WTF); To mi mózg rozjebało. To, że mieszkał z nami mój facet ale się wyprowadził to Twoja wina bo się na to zgodziłaś (WTF); Masz mi płacić tak długo aż nie znajdę czegoś nowego, czyli co najmniej do końca tego roku (WTF). Z racji, że łączy nas jakieś pokrewieństwo pomijam już jakie inwektywy pod moim adresem puszcza po rodzinie i wspólnych znajomych. No i jeszcze doszło do tego, że prócz tego, że jej facet ciągle tam przesiaduje to zamieszkał z nią jej tata. Ona żąda ode mnie bym jej płaciła za czynsz, media, kablówkę. Patologia jakaś. A jak mieszkałyśmy razem to tak samo, ciągłe nagabywanie na moją rodzinę oraz próba dorównania mi pod względem wydatków gdy moje przychody są 3x większe od jej. Też tego nie ogarniałam, ja coś sobie kupiłam ona też musiała. No i jej pierdolenie o tym jaka ona jest zajebista, a wszyscy ludzie wkoło nie. Nawet 5 miesięcy z nią nie mieszkałam bo nie wytrzymałam. Pomijam też fakt, podpięcia się jej w jej rozumowaniu pod moje plany przyszłościowe. Szkoda gadać, Nie mam pojęcia. Ale ja frajera w moim przypadku nie dam z siebie zrobić.
 12. @Adolf Smutny ten kolega, skoro musi mieć opinię tłumu czy to dobre czy złe. 😆
 13. @Still Cóż za fałszywy osąd sytuacji, jakieś wyrzuty sumienia? Musisz się usprawiedliwić sam przed sobą, że straciłeś szacunek do kobiet bo... ? Bo co, bo każda Ci 'daje"? Błędnie używane słowo w męskim społeczeństwie. Po pierwsze, kobieta nigdy nie daje, a bierze. Jeżeli zgodziła się na seks z Tobą czy z innym mężczyzną to miała ku temu powody- dostała coś, a to atencje, a to doświadczenie, a to może jakieś zasoby. Różnie. Co do tego jak było wcześniej, kobieta zajmowała się domem, mężczyzna zarabiał na ten dom. Seks był bo był, bo musiał być, owszem był tematem tabu, tematem tabu była również kobieca przyjemność. Dziś już nie jest, na całe szczęście, orgazmy są spoko. Co się zmieniło prócz tego, że seks nie jest już tematem tabu? Mężczyźni. Z racji tego, że kobiety są bardziej elastyczne i szybciej umieją przywyknąć do nowych warunków, myślą z wyprzedzeniem o tym by zapewnić sobie byt i swojemu potencjalnemu bądź i nie potomstwu. Co się zmieniło u mężczyzn? Są wygodniejsi, skoro kobieta umie pogodzić dom i pracę to po co mają się na tyle starać by samemu zapewnić ten byt rodzinie? Porno, prostytucja? Ta elastyczność kobiet negatywnie wpływa na ego mężczyzn. Muszą sobie gdzieś udowodnić, że są kimś. Kurde, u Was wszystko kręci się wokół kobiet. Bo "dają", bo "nie dają", jak poderwać, jak zagadać, jak się nie dać zrobić w wała. A wytłumaczenie naturą jest takie banalne... Skoro to natura, to po co Wam mózg? Pytanie retoryczne.
 14. @Imbryk Umowa, aneks ale jeszcze jest możliwość odstąpienia od tego. Sam aneks nie jest gwarantem, umowa też nie. Od nas zależy, w którą stronę się idzie, zmieniając warunki pierwotnej umowy trzeba się liczyć z jej konsekwencjami, które mają prawo prędzej czy później się ujawnić. @Rnext Przyrównywanie tutaj kobiecej aktywności seksualnej ma się nijak do tego wątku. Piszesz, żeby nie oceniać, a sam zadajesz pytanie o tym, kto nie powinien dostać tym przysłowiowym kamieniem. Jest to kwestia indywidualna każdej osoby. Ja nie mogę określić czy rzucić w kogoś kamieniem bo wychowywałam się w innym środowisku inne zasady przyjęłam, mam inną moralność. Tak samo Ty, ale mogę napisać opinię zgodną ze swoimi przekonaniami, Tak samo, to jest mit, że kobieta ma być dziewicą na ślubnym kobiercu, kobiety też mogą czerpać radość z seksu, do niedawna jeszcze świadczono, że kobiety nie miewają orgazmów albo nie powinny, problem mężczyzny jest taki, że chodzi tu o jego ego. Ktoś "miał" ją wcześniej- przecież to farmazony. Oczywiście są występki zarówno kobiet jak i mężczyzn, które z góry są przyjęte jako złe i jawnie można je piętnować, ale czy koniecznie mamy taką moc oceniania innych?
 15. Z moich obserwacji w taką obsesje wpadają osoby z niską samooceną, z przeraźliwą potrzebą miłości i akceptacji. Osoba, która jest pewna siebie, kocha siebie inaczej zareaguje na te bodźce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.