Jump to content

Lalka

Samice
 • Content Count

  2,973
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  300.00 PLN 

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

3,138 Świetna

About Lalka

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

17,784 profile views
 1. Nie wiem czy ktoś już to wypunktował ale lat 38 i smv 7 to oksymoron. Szukasz ojca dla dziecka. Czujesz parcie na macierzyństwo? Jeżeli wchodzisz w związek z potrzebą, która zostanie zaspokojona to koniec love story. Bez komentarza. Vs Albo czegoś oczekujesz albo nie. Vs To jak w końcu? Vs Przecież on wygląda tanio byś Ty mogła wyglądać drogo!
 2. Jestem typem nr dwa. Niestety, Posprzątam, ugotuje, jestem uległa, zadbam. Problem jest taki, że taki typ osoby za dużo daje bezinteresownie.
 3. Ostatnie dni były dla mnie bardzo, bardzo ciężkie. Zostałam zniszczona psychicznie przez pracę. Nie odnajduje się w patologicznych otoczeniach, przy mnie nawet głosu nie można podnieść bo ucieknę. Rzuciłam pracę, szefowi powiedziałam, że na 99,99% mają na mnie nie liczyć. Zastanawiam się czy brać fuchę na sylwestra i dorobić na cateringu. Sprawia mi to frajdę ale jestem wykończona totalnie.
 4. @MaxMenJa myślałam o orzechowym albo z kremem specoluus. Zobaczę ile czego mi zostanie. Ja właśnie czytałam żeby piec 19 grudnia. 🤣 Dla siebie samego tyle pierogów robisz? Robiłeś już pierogi?
 5. Pokaz fotkę jak masz,jak w smaku? @MaxMen Tu przejdźmy, a czemu tak szybko? Ja dopiero za tydzień piekę. A czym będziesz przekładać?
 6. Inwestuje w siebie i się rozwijam. Idę w kierunku zawodowego kucharza i cukiernika. Nie ma na co czekać, trzeba poszerzać horyzonty by mieć więcej okazji na sukces.
 7. @MaxMen Mojemu nie da się przetłumaczyć, że nie ma racji. Podobno jego mama go tak nauczyła, dziennie latała do sklepu po trzy plasterki szynki. Dla mnie jest to problematyczne i niezrozumiałe. Robienie codziennie zakupów to strata czasu. Piernik chyba sama zjem 😆.
 8. U mnie marnują się tylko rzeczy mięsne. Ja nie lubię mięsa/ szynek, jak nie muszę to nie jem, mój lubi ale on jak zacznie paczkę szynki to już jej nie dokończy. Dla niego wszystko co ma więcej niż dobę jest nie jadalne. Dlatego robię zakupy codziennie, kupuje tylko potrzebne produkty, a gdy nie widzi to z dwudniowych produktów robię albo gofry, albo ciasto, albo pesto, albo tak jak dziś pastę z białej fasoli i pieczonego czosnku do focachi. Ja to nawet obierek z warzyw nie marnuje bo z tego zawsze robię bulion, nie ważne, że wyjdzie mi szklanka. Taka szklanka bulionu do sosu to idealnie.
 9. Nie, że wkurzyło ale jestem ostatnio w jakiejś egzystencjalnej rozsypce. To jest jakieś totalne nieporozumienie, przekroczyłam chyba granice równowagi i powoli spadam w dół.
 10. @Yolo Może tak być, nie śledzę wątku. Po prostu uważam, że dbanie o dom i opieka domownikami to ciężki kawałek chleba. Ale rzeczywiście może być tak, że przy małym dziecku jest jeszcze gorzej bo już widzę, że z każdym dniem mała mnie potrzebuje trochę mniej, dziś przez pół godziny wyjmowała rzeczy pojedynczo z mojej torebki i każdą liczyła: eden! Wa! Ci! Ejy! Pięęęć! I chowała z powrotem, i znów wyjmowała i liczyła. Nauczyła się chyba ode mnie bo dokładnie tak samo robię gdy sprzątamy zabawki. Tak, chwalę się 😆 jeszcze nie ma nawet półtora roku 😆.
 11. @Krugerrand Może kwestia wieku dziecka, zakupy robię codziennie bo co na obiad decyduje w ostatniej chwili, z resztą świeże mięso to świeże mięso. U mnie nic się nie mrozi, hermetykow nie kupuje. A dwa to moja dzidzia dużo brudzi, pozwalam jej na to, a potem sprzątam i tyle. Podłogi muszę mieć czyste codziennie, nie mogę robić tego co kilka dni, ubranka tak samo, kuchnia musi być każdego dnia na wieczór wysprzątana, a ja dużo w kuchni brudzę. Ja wszystko robię sama w kuchni, nawet makaron, chleb. Nie da się tego zrobić w 5 minut czy w godzinę i tyle. A po łebkach nie polecę. Nie za
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.