Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalka

Samice
 • Content Count

  2043
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

2189 Świetna

5 Followers

About Lalka

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy
 • Birthday 03/02/1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

11055 profile views
 1. Mówisz- masz. Już zapraszam Cię do naszego babskiego klubu. 😎
 2. Ja też widzę tylko w tym temacie wydźwię, że autorka jest bardzo kreatywna i ma coś lepszego niż wena, może to męska energia, a może coś jeszcze lepszego. 😅 A żadnych konkretów. To jest temat atencyjny typu: jestem taka super.
 3. Uszyłam i ja, jak uszyłam to i sprzedałam. Szczerze? 10zl za taką maseczkę bawełnianą z flizeliną to minimalna cena. Jedną szyje się 30minut. Strasznie żmudna praca.
 4. Jako, że Wy Panowie jesteście zaprawieni w boju chciałabym byście udzielili mi kilka rad odnośnie tego jak kobieta ma reagować na zaczepki innej kobiety. Chciałabym osiągnąć przede wszystkim taki efekt by te inne kobiety znały swoje miejsce i mnie szanowały. Nie wiem czy kobieta może szanować drugą kobietę ale warto spróbować. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, z góry wiem już, że braknie mi lajków więc jak coś to będą później.
 5. W byłej pracy mówili, że jestem ładna jak lalunia i wołali na mnie Lalka. Zakładając tu konto akurat tam pracowałam to się tak nazwałam. 😂
 6. Hej. Czemu XXL? 😛
 7. Brakuje mi sportu. 😕 Czuję (między innymi) przez to przygnębienie i brak wigoru. Jak można żyć z nadwagą? 🤷‍♀️ Każdy zbędny kilogram jest dużym obciążeniem. Przed ciążą biegałam rano, wstawałam sama z siebie o 6 i szlam biegać, jak nie było ruchu to jeszcze sobie rundkę autem zrobiłam. XD Jazdy na rowerze też mi brakuje. Teraz czasem pośmigam na orbitku, ale bez szaleństw. Ogólnie to nie jestem jakąś wielką fanką sportu, ale lubię tylko tak by za bardzo się nie przemęczyć i nie spocić. XD
 8. One potem z tej zrzutki się jakoś rozliczają?
 9. @Brat Jan Przejrzałam fb i nie wiem co to ma wspólnego z szyciem. Akcja „widzialna ręka” dotyczy pomocy nieodpłatnej: zakupy, lekcje, kursy, itd itp. Ani jednej oferty z szyciem nie znalazłam.
 10. @maggienovak Niskasamoocena, zbyt łatwo wszystko bierzesz do siebie. Btw za czasów horaca to dopiero Panie były jebane. Wtedy strach było posta napisać. @Brat Jan Coś więcej o działaniach widzialnej ręki? 😛
 11. @sol Nie kumam o co chodzi ale ja maluję obrazy i szyję na maszynie. XD
 12. @TheFlorator Czyli tak jak w roladach, ja sobie nazwałam to farszem. 😁 Jeszcze trochę czasu mam bo termin na początek czerwca. Ogólnie nieciekawa sytuacja bo już zostaje bez opieki medycznej w sensie nie wiadomo co z wizytami, badaniami (laboratoria zamknięte), trzecie prenatalne chyba też mnie ominie, dostępne szpitale z otwartą porodówką oddalone o 30km są, a i tak jak się akcja porodowa zacznie to trzeba najpierw zadzwonić i spytać czy można przyjechać, szkoła rodzenia i spotkania z położną też już nieczynne. Póki co mam full zapasów, od drugiego trymestru już robiłam ze względu na to, że mam ciąże zagrożoną i nie chodziłam po sklepach tylko zamawiałam dostawę z Tesco raz w miesiącu. Teraz po trochę będę przygotowywać gotowe potrawy, porcjować i mrozić i czekać z nadzieją na lepsze czasy.
 13. @ewelina To jutro sobie ogródek przygotuje pod sianie. Będę na pewno chciała szczypiorek, ogórek zielony, truskawki i sałatę. 😁
 14. @ewelina Kulką silikonową i flozeliną. Dziękuję, dziś uszyje jakiś inny wzór kokonu. Zrobię też kokon z warkoczem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.