Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalka

Samice
 • Zawartość

  493
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

292 Świetna

1 obserwujący

O Lalka

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość:
  Katowice

Ostatnie wizyty

1357 wyświetleń profilu
 1. Pani Diva i Pani daję

  @BerkananNie znam sytuacji ale jest to zapewne konflikt. @Florence I jak się sytuacja rozwinęła?
 2. Pani Diva i Pani daję

  @BerkananNie czytałam tamtego tematu. Tylko post mrówki, więc tylko do tego się odniosłam i napisałam to na początku swojej wypowiedzi. A ja bym w takiej sytuacji nie była.
 3. Pani Diva i Pani daję

  @MrowkaWklej link do tematu. Opierając się tylko na Twojej opinii stwierdzam, że nie masz racji. Jakoś nie zdarzyło mi się usłyszeć, żeby to mężczyzna nalegał na dziecko. Zdarzyło mi się słyszeć, że mężczyzna owszem może mieć je w planach przyszłościowych dosyć odległych. Zatem gdy jest rodzina, to naturalne jest, że kobieta, która chciała tego dziecko to się nim zajmuje. Problem u kobiet jest taki, że one się szybko nudzą i dzieckiem też się nudzą w końcu jak kolejną zachcianką, dlatego szukają emocji, które ma im zapewnić mężczyzna. Na miejscu mężczyzny, który chodzi do pracy i utrzymuje rodzinę nie widzę problemu w tym, że jeździ na rowerze przez co ma mniej czasu dla żony i dziecka, a głównie dla żony- bo o to jej chodzi. Tu jest manipulacja dzieckiem, on weźmie dziecko, a ona ma czas dla siebie i swoich emocji. I dlaczego żona decyduje i ocenia czy mężczyzna wystarczająco dużo czasu poświęca dziecku? Jeżeli mężczyzna łoży pieniądze to dla mnie oczywistym jest, że to on decyduje. Ale kobiety to lubią leżeć i pachnieć, krzyczeć i wyzywać. Co oznacza według Ciebie pan i władca?
 4. @TheFloratorhttp://slownikjp.pl/184679-wylezc.html No i jak przemyślenia? Masz potencjał @Bruxa, na pewno dobierzesz coś odpowiedniego do siebie z naszych odpowiedzi.
 5. @Ella F. Ale to był sarkazm.
 6. Pani Diva i Pani daję

  Kobiety zdradzają i to częściej niż nam się to wydaje i nie zawsze tylko jednego kochanka mają. Tylko, że u kobiet zaczyna się to "niewinniej", najpierw atencja i szał emocji, potem szał macicy, a potem seksy na bok. Wystarczy to odpowiednio rozegrać przez samca. A potem wybielanie, że zdradzają bo tamten ich nie kocha, nie daje prezentów czy cokolwiek. A to wszystko by wybielić siebie. Jak kobieta źle mówi o swoim mężczyźnie to znaczy, że coś się dzieje.
 7. Abstynencja seksualna

  @maggienovakTo, że któraś jest ładna/ atrakcyjna nie oznacza, że ma większy przebieg. Nie lubię jak o ładnych kobietach mówi się źle. Tak łatwiej podbija się samoocenę. Np. mówiąc, że odnosi sukcesy zawodowe to pewnie dlatego, że daje dupy, otoczenie ją lubi, a to pewnie dlatego, że daje dupy, w życiu wszystko idzie zgodnie z jej planem, a to pewnie dlatego, że daje dupy. Czy kiedyś ktoś się zastanowił nad tym, że jednak być piękną kobietą ma też swoje minusy? Ile nachalnych mężczyzn, ilu stalkerów, ile koszy muszą dać, ile wyzwisk zbiorą i obelg, ile razy ktoś je zaczepił w nieprzyjemny sposób? Piękne kobiety wbrew pozorom muszą się stale bronić.
 8. @WażniakLudzie nie rozumieją, że nie muszą oglądać faktów o 19, że dobrze wyglądają tylko z okazji okazji, że nie muszą żyć w grupie, rozmawiać z innymi, wysłuchiwać innych problemów itd. Że mogą wybierać tylko pozytywne emocje, że każda ich decyzja świadczy o tym jak się będą czuć. Ludzie nie rozumieją, że i tak umrą i to od nich zależy- od ich decyzji jakie te życie będzie, że miłość i szczęście mają w sobie, że nikt inny nie da im tego co sami mogą sobie dać. Muszą tylko zrozumieć i znaleźć w sobie to co, czego chcą oni, a nie to co im wbito do głowy czy wmówiono, że chcą tego i tego. I po zrozumieniu tego, czego się chce zastosowała bym Twoje rady, które są bardzo dobre.
 9. @WażniakA jak to wszystko już jest to co dalej?
 10. @Głodny PrawdyNie, nie wiem, że to marketingowy bełkot. Naprawdę myślę, że ten perfum wyzwoli moje prawdziwe oblicze.
 11. Abstynencja seksualna

  Bo kobiety nie rozróżniają miłości od pożądania. A to co innego przecież. Ja mogę mieć seks ale bez miłości. Wystarczy pożądanie. Ale to ja... Szkoda mi czasu na tą całą otoczkę wokół seksu. Na te starania, zachody, podchody, romantyczność, rozmowy, czułości, przytulanie, zdobywanie.
 12. Chcę sobie kupić Black Opium bo podoba mi się piosenka z reklamy, ciekawe czy zapach będzie spoko. Piszą, że zapach ten wyzwala prawdziwe oblicze kobiety.
 13. Abstynencja seksualna

  U mnie najdłuższa przerwa to zazwyczaj było około miesiąca, a teraz coś przeczuwam, że będzie dłużej- mój wybór. Kiedyś bez seksu: świrowałam, a teraz po prostu tylko wszystko kojarzy mi się z seksem ale już bez świrowania. Wyrzuciłam też wibrator i odstawiłam onanizacje. Taka moda no fap na forum...
 14. Pani Diva i Pani daję

  @BonzoŁadna linia obrony przed cierpieniem. Miłość się źle kojarzy stąd te zdrady, by przypadkiem się znów nie zakochać i nie cierpieć. Ale jednak potrzebujesz bliskości bo wciąż wchodzisz w długie relacje. Po co uciekać? Nie łatwiej zmierzyć się z problemem twarzą w twarz? Tylko, że jak Ty już kilka lat praktykujesz ucieczkę to uważasz to za coś normalnego, do tego ta linia obrony. Kiedy to wymyśliłeś? Umiesz się zaangażować? Przeczytałam Twój post z tamtego tematu. Tak dla sprostowania, ja doskonale rozumiem o co Ci chodzi.
 15. @AmandaA ja jeszcze dodam, że Ty wciąż potrzebujesz atencji i emocji. To gdzie to Twoje szczęście, które masz w sobie? Nazwa tematu powitalnego, jego treść, awatar, który równiez wzbudza emocje. Treść tego tematu, w którym jesteś oh i ah, cukierki, buziaczki i ciasteczka. Podbijasz sobie samoocenę? Emocji Ci brakuje, może gdyby najpierw mężczyzna Tobą przeorał to byś odwzajemniła jego uczucia? Bad Boya chcesz i emocji wciąż potrzebujesz. Wzięłaś go już pod pantofel, czy pozwalasz mu nosić spodnie w tym związku? No powiedz, powiedz. Czemu on jest białym rycerzem? Bo powiedział co czuje na głos?
×