Jump to content

Lalka

Samice
 • Content Count

  3,090
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  300.00 PLN 

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

3,302 Świetna

About Lalka

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

20,832 profile views
 1. Też olewałam szkołę średnią. Może Ci to coś podpowie. Ja nie chodziłam bo dla mnie poziom nauczania był za niski, po prostu się nudziłam, a do tego dziecinne zachowanie rówieśników mnie dobijało. Chodziłam tylko na sprawdziany i na konkursy. Wszystko wygrywałam, średnia najwyższa, a poprawki za frekwencję, matura zdana + dwa przedmioty z rozszerzeniem, zawodowy jako jedyna z klasy zdałam. Dorośli tylko się do mnie przypierdalali, bo nie chodzę. Oceną z zachowania chcieli zostawić w klasie i nie przepuszczać. Ratowały mnie wyniki w konkursach. Matka darła kapcia, nauczycie
 2. @meghan To może łazania dyniowa? Farsz: dynia, czerwona soczewica, papryka, cebula, chili, czosnek, sól, pieprz. Albo masło dyniowe? Masło, dynia, czosnek. No i kluski dyniowe: ziemniaki, dynia, mąka ziemniaczana, jajko. Można podać z sosem, mięsem i surówką.
 3. @meghan Bez pomysłu. Zbyt szybko sie wszystko zmienia.
 4. Ja zawsze gdy moja dwulatka płaczem wymusza pożądaną reakcje zaczynam ją udawać. Bardzo ją to bawi wtedy i obie się śmiejemy.
 5. Tata mi umiera. Nawet smutek to nie jest odpowiednie słowo, ale nie zrozumiem nigdy ludzi, którzy wybierają jako kompana w życiu alkohol. Tu mam jakiś żal, mógł być fajnym ojcem, a jest kim? Ciekawe co myśli o sobie i swoim życiu.
 6. Mam pierwsze zamówienie na stronę www. XD Chciałabym przejść juz do działu technicznego w firmie, próg wejścia dla mężczyzny: znajomość wordpressa, próg wejścia dla kobiety: nie ma szans.
 7. Dziękuję za wszystkie rady. Dziś mały sukces, córka sama upomniała się o jedzenie. Przyjęłam taktykę, że co 3h podawałam jej cokolwiek do jedzenia, czasem polizała, czasem ugryzla, a częściej wyrzucała. Dziś zjadla też pierwszy raz ryż. Ale... Byłam ostatnio u lekarza i powiedziałam jaki mam problem. Lekarz szybko mnie rozpracował. Uświadomił mi, że oczywiście, zrobimy badania ( anemia jest przyczyną nie jedzenia u dzieci) ale to może być moja wina ponieważ jak widzi, to ostatnie słowo ma u mnie moja córka. To prawda, rozstawia mnie po kątach- dosłownie. Poległam
 8. Kobiety spokojnych chłopaków zaczynają zauważać w okolicach 30 roku życia.
 9. @Amperka @sol i inne mamy oraz tatusiowie. Zdradźcie kreatywne pomysły na posiłki, które powinny przypaść niejadkom do gustu. Macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie?
 10. Odkąd biorę leki na tarczycę to czuje się tak jak przed ciążą, pełna energii, uśmiechnięta, radosna, nie chce mi się w ogóle spać! Nie mam stanów depresyjnych, cera lepsza, włosy jakby życie odzyskały, waga zaczęła spadać bardzo szybko, zmieniła mi się twarz, jestem jakaś promienna. Bardzo mnie to cieszy! Jestem w stanie funkcjonować po prostu jak dawniej. Druga sprawa- gra zarobiła w ostatnich miesiącach blisko 30 tys, teraz wzięłam się ostro za Digital Marketing, odświeżam swoje zdolności graficzne by przygotować materiały reklamowe, ogarniam Google Play aso i siadam ponownie do
 11. Ja tak samo uwielbiam Śląsk, głównie za więź między ludźmi jaka tu jest. Wszędzie jak w domu.
 12. @deomi Ja to chyba cały czas miałam coś z ta tarczycą nie tak, ale na Śląsku olewali temat, a skupiali sie na tych moim trójglicerydach co podobno jest skutkiem tej tarczycy. A trójmiasto nie jest dla nas bo ja nie czuję się tu bezpiecznie, co chwilę słyszę, że ktoś zaginął czy kogoś zamordowali, wszędzie daleko, a trzy 3x drożej niż na Śląsku.
 13. Znów mam złe wyniki, jednak niedoczynność tarczycy. Może to i dobrze i wrócę na normalne tory funkcjonowania. No i wracamy na Śląsk, Trójmiasto nie jest dla nas najlepszym rozwiązaniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.