Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalka

Samice
 • Content Count

  1918
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

2050 Świetna

5 Followers

About Lalka

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 03/02/1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

10196 profile views
 1. @JudgeMe A co Ci daje spotykanie z nim, jaka Twoja potrzeba jest zaspokajana? Jak wyglądał Wasz związek gdy w nim byliście? Jakie były powody rozstań i czemu on też nie umie żyć bez Ciebie?
 2. @tytuschrypus Jakbym tylko zezwoliła też by jeździł. Bo u nas to już te skinienie palca we dwie strony było. Pranie mózgu jakieś, żałuje, że mnie to spotkało. @Yolo i @leto ostatnio wspominało, że po jakimś tam sex doświadczeniu nie ma już się takiego parcia na to i nie jest to najważniejsze. Czy jakoś tak, to jak to z tym w końcu jest? Może partner @maggienovak też ma już ten etap xd?
 3. @Yolo Nie wystarczy ten krok ale bez niego nie zrobi się następnego. Przynajmniej ja tak postąpiłam, żałuje tylko jednego, że dałam się w to wciągnąć ale dla mnie wtedy było tak „idealnie”. Wyprowadziłam się stamtąd mając swoje mieszkanie, fajną pracę, fajnych ludzi obok siebie. Musiałam zmienić wszystko by ta relacja nie mogła już zmieniać mnie. @maggienovak Dlatego właśnie nie powinno się roznawiać z kobietami o przeszłości, zawsze będą się porównywać.
 4. @Yolo Pierwszym krokiem jest odcięcie się od niego, później jakieś analizy może robić, którymi na tym etapie nic nie osiągnie bo widzi wszystko przez emocje, haj. To jest uzależnienie, które trzeba odciąć, a później gdybać po co mi to było. Byłam kiedyś w podobnej sytuacji, dopiero gdy postanowiłam przeprowadzić się do innego województwa to ogarnęłam to w swojej głowie bo tak ciągle na jego widok miękły mi kolana i byłam posłuszna jak idiotka.
 5. @JudgeMe Z tego wszystkiego co faceci tu pisali wzięłabym tylko do siebie to, że jesteś workiem na spermę (dla niego) i niczym więcej. Jak sobie to uświadomisz to szybko się do niego zniechęcisz On nie jest całym światem, zwróć na to uwagę i za radą @deomi idź na randki randeczki, zrób coś dla siebie, może fryzjer, spa, zakupy? I nie przejmuj się tym, że innych boli to, że masz seksy. (Masakra). No i koniecznie mów sobie codziennie jaka jesteś ważna i piękna.
 6. @Hippie Dupa, zmiana planów. Szukam czegoś innego. Tam baba tak nawiedzona, że nie mam ochoty w ogóle z nią dyskutować. Właściwie to szkoda, dom skończyli remontować miesiąc temu ale ma już nowego bolca i sprzedają jak najszybciej, przy okazji mi stawia warunki i odwala chamówe. W dupie mam takie interesy. XD Do końca marca mam nadzieje, że coś się kupi więc w kwietniu zapraszam na kawę. 😁
 7. Nie katuj się tak tym bo tak nie ma. Tzn chyba największym takim „pasjonatem” kobiecego ciała/ zapachu jakiego miałam okazje czytać to był @zuckerfrei. Może też zwracałaś uwagę na jego posty jak o tym pisał? To o czym piszesz może i ma miejsce ale głównie w przypadku samych zalotów. Po akcie albo i nawet już tuż przed- dupa blada nie ma już tej pasji w męskim spojrzeniu. A ta naturalna chęć zaspokojenia kobiety to już odrębny temat. Tak jak czytasz, są zwolennicy minetek (co może podchodzić też pod fetysz) i są tacy, którzy tego nie lubią albo nie mają z tym problemu. Tak czy siak: nie ma to jak seks z tym jedynym. Co z tego, że ktoś będzie chciał Cię całą wylizać jak to nie będzie ten jedyny? Nie ma porównania, bo musi być to flow.
 8. @Androgeniczna Nie wypowiadaj się za wszystkich bo nie każda para jest taka jak Ty ją widzisz. Ja nigdy w życiu nikomu nie powiem z kim spałam i z iloma partnerami, dlatego też o to nie mam zamiaru wypytywać. To jest moja prywatność i moja droga, która też miała wpływ na to jaka jestem, a liczy się efekt finalny niż to co było. Po co wracać do przeszłości jak ma się wszystko poukładane i jest się świadomym, szczęśliwym człowiekiem?
 9. @bassfreak @Król Jarosław I Spoko, dzięki. Ja myślałam, że to moja wada. Wszystko pod nos podaje (gotowanie/ pieczenie) i wszystko robię w domu ja. Dla mnie to jest okropne uczucie gdy mój sam sobie zrobi kolację. Wszystkie znajome mnie za to krytykują i tak jak pisałam myślałam, że to moja wada. 🙈 Miło, że tak to jest odbierane chyba, że rzeczywiście przesadzam ale bez tego czuje się antykobieco i jak udup.
 10. Ja z moim znamy się od gimbazy, później były sporadyczne wiadomości na messengerze, kilka razy umawialiśmy się na spotkanie ale to albo ja nie dałam rady, albo on. Później jakoś kontakt ucichł, a że wiedziałam czym się zajmuje to pomyślałam, że zamówię sobie u niego jakąś usługę i będzie okazja do spotkania. Zapłaciłam 2tys, a do tej pory nie mam tego czego przypadkiem potrzebowałam. Zaprosił mnie na randkę, nie minęły dwa miesiące i już u niego mieszkałam. Bardzo dobrze się przy nim czuje, bardzo dobrze się rozumiemy, imponuje mi inteligencją, swobodą bycia, tym, że jest taki normalny niczego nie udaje/ nie gra, świetnie się z każdym dogaduje. Dużo tego wszystkiego, dla mnie jest to mój samiec alfa. Nie było jednej rzeczy, która mnie do niego pociągła, po prostu atmosfera, swoboda bycia, bezpieczeństwo, wspólne poglądy, wspólne poczucie humoru sprawiło, że tworzymy sobie szczęśliwą zgraną rodzinę. Czuję się przy nim maksymalnie spełniona. Każdy ma jakąś osobę przy której czuje się 100% swobodnie i to jest ważne. By zawsze móc być sobą, bez żadnej ściemy i gry. Ja bardziej bym się zastanawiała co mu we mnie imponuje bo jego SMV jest raczej wyższe niż moje. Typ za którym zawsze uganiał się sznur kobiet. No i nawet rok nie minął, a jutro podpisujemy umowę na nasz dom, w czerwcu rodzi nam się córeczka. No jest super.
 11. @SzatanKrieger Kupimy jak się nie wycofają. 🙈🙈🙈 Wyślę Ci foty.
 12. @maggienovak Drzemki jak najbardziej, dziś nie zrobiłam i już czuje jak mi się oczy zamykają. A tak to grafika/ malowanie/ pieczenie. Teraz będę sama szyć wyprawkę dla bombla. Takie babskie zajęcia. @Amperka @Helena K. Otóż to, ale wszystko w granicach rozsądku. Ja osobiście bardzo nie lubię jak kobiety narzekają jak im to dzieci niszczą życie. :@ @PamMorrison Przejmuje się tylko dlatego, że uprzejme koleżanki ochoczo mówią o zmianach jakie przechodzi moje ciało. Ale nie przeszkadza mi już to, kwestja przyzwyczajenia się bo najpierw jest ogromny szok przez te wszystkie zmiany jakie zachodzą. I chyba nigdzie się nie zapiszę w poniedziałek. 🙈 Będę zmieniać miejsce zamieszkania. 🙈
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.