Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalka

Samice
 • Content Count

  1777
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

1818 Świetna

6 Followers

About Lalka

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 03/02/1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

8946 profile views
 1. Czemu tylko kulturalne? 😛 Nie no, ja to nie mam marzeń. Mam cele. Chciałam wystawę- miałam, chciałam być w tv- byłam, chciałam mieć swoją stronę internetową- mam, chciałam mieć swój sklep internetowy- mam, chciałam mieć fanów- mam, teraz chcę stworzyć grafikę do gry- tworzę. XD Nawet chyba nie umiem marzyć bo to są jakieś wizje bez pokrycia, po co to komu? A może brak marzeń to jest jakiś luksus?
 2. Lubię swoją pracę, dobrze zarabiam, nie przemęczam się za bardzo, blisko mam. Szkoda, bo chcą mnie przenieść, dojeżdżać bym musiała 30km. Byłam w konkurencyjnych firmach- robota ta sama ale kasa mniejsza nawet po odjęciu kosztów dojazdu więc chyba będę musiała dojeżdżać co mi się w ogóle nie podoba bo się boję jeździć autem. 😪 No i dupa bo nie wiem co robić, chyba będę musiała stoczyć walkę ze swoim strachem i jeździć autem.
 3. Lalka

  Witajcie!

  @ewelina Cześć
 4. Drogie Panie, co chciałybyście w sobie zmienić? Czego w sobie nie akceptujecie, a z czym się pogodziłyście? Czego zazdrościcie innym kobietom? Zwróciłam ostatnio uwagę na to, o czym rozmawiam z kobietami, które darzę już jakimś zaufaniem. Zawsze na takim spotkaniu słyszy się; dobrze wyglądasz albo wręcz przeciwnie: weź się za siebie bo się zapuściłaś. Kobiety stale się oceniają, oceniają same siebie, oceniają nas mamy, babcie, koleżanki, kobiety, które przeszły właśnie obok ulicą. Zwróćcie na to uwagę, może macie podobne obserwacje jeżeli tak to zachęcam do pracy nad sobą bo poczucie własnej wartości to nasz potencjał. Jakie macie zdanie o sobie? Jak często dopasowujecie się do otoczenia? Jak często udowadniacie swoją wartość innym? Jak często zaspokajacie czyjeś potrzeby kosztem swoich? Jak często unikacie sytuacji, w których mógłby Was ktoś ocenić? Nie założyłabym takiego tematu, gdybym nie stwierdziła, że to problem (prawie?) każdej kobiety i czytając nasze posty w rezerwacie też widać problemy z samooceną aż za często dlatego zachęcam do dyskusji.
 5. @Yolo Nie do końca tak jest, moja zmiana pochodzi ode mnie, fundamentem nie jest związek. Wiem co masz na myśli ale to nie w tę stronę. Też się nad tym zastanawiałam ale ja raczej szłam w stronę kryzysu jakiegoś przed 30. Doszłam jednak do wniosku, że bardziej chodzi o to, że nie mieszkam już z toksycznymi osobami, mam swoje miejsce gdzie jest mi dobrze, budzę się i cieszę, wracam z pracy i się cieszę. Nie każda pozytywna zmiana w życiu musi być powodowana kimś albo jakimiś zmianami, od nas zależy czy idziemy w górę czy w dół. @Izaa25 Nie chodzi o zapał, a o systematyczność, o wyrobienie pozytywnych nawyków.
 6. @Laura No właśnie nie, chcesz żeby za Tobą trochę polatać. Zbywałaś, zbywałaś kontakt się urwał to się zaczęłaś zastanawiać. Zejdź na ziemię, z tego już nie będzie ale umówić się można.
 7. @Laura Jeszcze do niczego nie doszło, a Ty już masz jazdy. Ogarnij się, zadzwoń do niego i się umów. Czemu to dla Ciebie trudne?
 8. Taki luźny temat chciałam założyć dla osób, które wygrały ze złymi nawykami, które były regularnie utrwalane nawet przez lata, ogólnie to zachęcam do takiej rywalizacji z samym sobą. Chodzi mi ostatnio ten temat po głowie bo zadziwia mnie jak eliminacja jednego negatywnego nawyku wpływa na resztę sfer życia. Najważniejsze cechy jakie miałam okazje w sobie odkryć ostatnio to systematyczność i motywacja. Dzisiaj jest dokładnie 30 dzień bez fajki, ciężko jest mi się skupić na czymkolwiek bo ciągle gdzieś z tyłu głowy jest ta ochota na zapalenie papierosa ale zadziwiające jest to jak jeden taki sukces ciągnie za sobą następne. Zmiana diety, zmiana stylu życia, kontynuowanie edukacji, systematyczność w bieganiu, w jeździe na rowerze. Ogólnie wszystko jest takie zajebistsze. Tak jakby przełamanie tego jednego nawyku otworzyło mi mózg. I teraz na pierwszy plan wchodzi motywacja. Były dni, że ciężko było mi ją znaleźć wtedy wchodziłam na forum i kilka osób służyło radą, nieźle. Ogólnie chodzi o to, żeby zrobić jakiś pozytywny temat o tym jak stajemy się lepszą wersją siebie, z czego jesteśmy dumni, za co siebie szanujemy. Ciekawa też jestem co systematycznie wykonujecie i ćwiczy to Wasz charakter, skąd Wy bierzecie motywacje. Dzięki za odzew.
 9. @Hippie Ja bym nie poszła do kobiety, ale nie pytaj czemu. : D Czułabym się jeszcze bardziej skrępowana.
 10. Lalka

  Bieganie

  Super nawyk sobie wyrobiłam. Chyba?? Budzę się o 5 i idę biegać, wracam biorę prysznic i idę spać, a wstaję z powrotem o 8.
 11. O ile dobrze kojarzę to nie znam kobiety, która lubi chodzić do ginekologa. Ja nie lubię.
 12. @Dassler89 W przypadku umowy najmu okazjonalnego kobieta też ma takie 'prawa'?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.