Jump to content

Lalka

Samice
 • Content Count

  2,655
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  300.00 PLN 

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

2,788 Świetna

About Lalka

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy
 • Birthday 03/02/1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

14,614 profile views
 1. @Król Jarosław I W mojej ocenie to jest pokłosie tego jak było kiedyś. Kiedyś dzieci były wychowywane wpierdolem, nauczyciele bili dzieci, rodzice bili dzieci. Teraz jest również źle ale deko lepiej bo bez przemocy fizycznej. Jednak oczywiście zachowanie madki z Twojej opowieści jest naganne. Ja już pisałam kiedyś w innym temacie o tym, że dużo idzie wywnioskować po tym jak mama prowadzi się w ciąży, jest bardzo dużo kobiet, które piją alkohol na przykład chodząc z brzuchem. To co spożywają ma też ogromny wpływ na to jakie później jest dziecko.
 2. Lalka

  Bieganie

  @spacemarine Nie mogę siłki. Ale ćwicze też jogę, a biegam po asfalcie bo się boję iść na boisko czy coś. Może z czasem się odważę zapuścić sama w odleglejsze rejony.
 3. 🤚 Zgłaszam się, ja nie chrzczę. Już usłyszałam od rodziny i innych, że moje dziecko będzie chore/ zmierzłe przez brak chrztu, że mi je ukradną i ochrzczą, że mi okna powybijają za to, a jak ochrzczę to się wyśpie bo będzie przesypiać całe noce. 😆 Dla mnie do tej pory największą trudnością do pokonania jest to jak inni ludzie chcą wpłynąć na wychowanie mojej fasoli, zaczynając od tego czym ją karmię, jak ubieram, jak usypiam i czemu ja jej nie chrzczę. 😆
 4. Lalka

  Bieganie

  @JudgeMe A jakie miałaś początki? Ja przebiegnę 1km i zawijam do domu...
 5. Chyba są to delikatne tematy dla Ciebie. Każdy ma swoją prawdę i na tym koniec. A to tak, zgoda. Wam brakuje kobiet, mi choć jednej koleżanki. Mi też nie jest łatwo, nie że się żale ale u mnie w związku nie ma feminizmu. Co jest okazja to jakaś kobieta mi dowala, że np piorę. Współczuję. A co one zawiniły?
 6. Super gest! Bardzo dziękuję, temat dla kobiet, a tu tylu samców komentuje hehe.
 7. Ja to usłyszałam wiele razy tu na forum od samców i to nie tylko w strefie związków. Sam Marek ma o tym audycje, więc? I to przecież jest normalne, że 25 latka 10 lat temu jest inna od dzisiejszej 25 latki i że ciężej Ci się z taką zrozumieć.
 8. A co to za porównanie? Chciałbyś żeby ktoś decydował kto się ma rozmnażać, a kto nie? Jakby to ode mnie zależało to wszystkie dzieci PRLu miałyby zakaz i tak nastałby koniec ludzkości naszej. Niestety słowo eksperymenty nie pasuje do rodzicielstwa. Nie da się po prostu na to przygotować kropka w kropkę, jest wiele zaskakujących sytuacji, o których nigdy nie miałbyś pojęcia gdybyś nie został rodzicem. Sama strona emocjonalna jest Ci obca- stety, niestety. To jak to egzaminować? To jest tylko mój punkt widzenia, miałam takie podejście jak Ty do rodzicielstwa, to nic
 9. @absolutarianin W dalszym ciągu to nie jest to samo więc wypowiadasz się o czymś o czym nie masz pojęcia. I to nie jest tak, że ja mam jedno dziecko ośmiomiesięczne i wszystko wiem, sęk w tym, że codziennie uczysz się siebie od nowa. Chcesz siebie sprawdzić, swoją cierpliwość i to jakim jesteś człowiekiem? Zostań tatą. Będziesz mega zaskoczony, kiedyś byłam takim teoretykiem jak Ty, przejechałam się na swojej zarozumiałości. Dla mnie bycie mamą to jest codzienna lekcja życia, rozwój mój osobisty przede wszystkim. Jedyne z czym się z Tobą zgodzę to z tym: I Był
 10. Co masz na myśli? Wydaje mi się, że nie wiesz o czym piszesz co jest bardzo prawdopodobne bo Skąd wiesz, że jesteś cierpliwy do dzieci skoro ich nie masz. O jakim rozpierdolu piszesz skoro nie masz dzieci? To zmień to.
 11. Na to nie da się przygotować. 😁 @deomi Chyba jakby chciał się wybawić to by już se poszedł. 😅 Za stary na to jest chyba. 😅 A jaki to typ? Domator, introwertyk, ekstra, mami synek, odpowiedzialny, Pan domu? 😁 Panowie nie czytajcie.
 12. Lalka

  Bieganie

  @JudgeMe I jak Ci idzie bieganie?
 13. @Taboo Przecież to jest bardzo ważny temat, który trzeba omówić. Im wcześniej tym lepiej. 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.