Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalka

Samice
 • Content Count

  2208
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

2400 Świetna

7 Followers

About Lalka

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy
 • Birthday 03/02/1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

11977 profile views
 1. @Libertyn Oczywiście, że tak. Bez zastanowienia.
 2. @Bruxa Nie no nie chce, po co. Zepsuje sobie tylko humor, a wracam już do formy. Poród w domu to głupota, załóżmy, że są komplikacje i fasola nie chce wyjść naturalnie tak jak u mnie było, to gdzie cesarke zrobia? Na stole w jadalni? 😆 @ewelina Zmienila by to, że pewnie poszłabym szybciej albo od razu na stół, a nikt by siłą nie próbował odpowiednio ustawić małej we mnie do porodu naturalnego.
 3. Trochę więcej szacunku, taką postawą pokazujesz, że nie szanujesz siebie- ok, ale do userów go miej.
 4. Powstał taki klub, coś się działo w nim z 3 dni. 😆
 5. @ewelina 22.06 mała już była z nami. 😍 Jeżeli mogę coś zasugerować, to szukajcie z siostrą szpitala, w którym będzie możliwość porodu rodzinnego. U mnie nikogo nie było i może dlatego lekarze pozwolili sobie na zbyt dużo, ja swój poród będę zgłaszać do rzecznika praw pacjenta póki co. I jeszcze będę musiała wybrać się do psychologa. 🤷‍♀️ @SzatanKrieger Super więź, ogólnie cała ciąża, poród, karmienie piersią to jest niepowtarzalne doświadczenie.
 6. Mój dzisiaj: "z dzieckiem jest jak z programowaniem, widzisz, że gdzieś jest błąd, a nie możesz go znaleźć. " 😅
 7. Przed ciążą myślałam, że jestem gruba. 170cm i 60kg ale biegałam więc miałam ładną sylwetkę mimo to czułam się wiecznie za gruba. Dopiero w ciąży zauważyłam jaka byłam hot laska i zrozumiałam, że żeby mieć i pozwolić sobie na nadwagę to trzeba mieć naprawdę zryty beret. Przecież to nie jest życie. A tłumaczy się ten kto szuka wymówek na swoje obżarstwo.
 8. Ale to jej Pan jej zadał takie zadanie, a pretensjami obarcza kogoś innego i całe pokolenia. @truskawka Co Twój Pan na to?
 9. @Colemanka Jak oceniłaś poziom mojej empatii? Ciekawe. Przecież to jest prosta sprawa, albo kogoś wyręczasz w jego obowiązkach albo kogoś nie wyręczasz.
 10. Co to za podejscie- strona faworyzowana? "Wszyscy mają lepiej niż ja?" Razem z @KrólowaŁabędzi mam wrażenie, że chcecie się licytować na dobre uczynki. Ale po co? Chcecie zmieniać świat zacznijcie od siebie- nie od innych.
 11. Tak, tak. Jesteś od nas lepsza i budujesz lepszy świat .
 12. To w takim razie nie jest odrobina serca bo jest robione po to by dobro wróciło. A i tak nie wróci bo powód pomocy jest negatywny. I czemu ja mam pomagać komuś tylko dlatego, że sobie nie radzi z czymś? Nie odpowiadam za to, po co mam psuć swoje zdrowie dla kogoś obcego jak mam dla kogo się poświęcać?
 13. @truskawka Ale to Twoja praca tak? To czemu ktoś ma Cię wyręczać? I kto to jest Twój Pan? Do niego pretensje. Lol.
 14. @Eloquence Nie smutaj się. Spójrz na pozytywy, które dała Ci ta znajomość. Poznałaś lepiej siebie, poznałaś wartościowego człowieka, bądź wdzięczna mu za ten czas, który Ci poświęcił. Spróbuj nie doszukiwać się co było nie tak, co z Tobą jest nie tak bo z Tobą zapewniam wszystko jest w porządku, ta wiedza jest Ci zbędna bo albo będziesz chciała to naprawić by mu się przypodobać, albo będziesz chciała to zmienić by już nikt Cię nie odrzucił, a obie drogi są złe bo tracisz siebie i zaczyna się kombinatorstwo. Pozwól mu "odejść" i być szczęśliwym gdzieś indziej i sobie też na to pozwól. Dodam, że praktycznie z każdym 30+ (który jest doświadczony) będziesz czuć takie samo porozumienie. Jedyne nad czym mogłabyś popracować to to by nie angażować tak szybko się emocjonalnie, a byś ostrożniejszą w tym kogo i dlaczego obdarowywujesz swoją sympatią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.