Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalka

Samice
 • Content Count

  1851
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

1958 Świetna

6 Followers

About Lalka

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 03/02/1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

9842 profile views
 1. Lalka

  Quickie

  Kurczę, wychodzi na to, że nie można już nawet nic żartobliwie napisać bo od razu jest FOCH i robienie gównoburzy o jakieś zwisy, których nigdy nikt nie widział. 🙈🙈 Co do tematu to ja to wolę namiętność, czułość, poczucie bliskości, delektowanie się drugą osobą, a nie takie wejść i wyjść.
 2. Zależy do czego/ dla kogo. 😛 A Yes sprawdzałaś?
 3. @ewelina Też jest to moja pierwsza ciąża i też tak to przeżywam. Jak ma taki ból tylko to to chyba normalne, macica się rozciąga. Wiem, że plamień być nie może. Fajnie, że ją wspierasz.
 4. @ewelina Ginekologa niech spyta. Kiedy ma wizytę? Każda inaczej przechodzi.
 5. @ewelina Bóle macicy takie jak na okres tylko delikatniejsze miałam. Jesteś w ciąży? : >
 6. Całkiem fajny pomysł wychować sobie partnera tylko na seks oralny nie dając nic od siebie. @Girlwhocare Robisz za maszynkę do darmowego obciągania. Ściągnij różowe okulary. Dlaczego nagle miałby zacząć dbać o Ciebie? Mydli Ci oczy bo nie chce tracić darmowej obsługi.
 7. @Girlwhocare Kto jest jego współlokatorem?
 8. Bez sensu jest to, że Ty chcesz rozwiązać jego problem, który dla niego problemem nie jest. 🤷‍♀️
 9. @deomiTak swoją drogą to patrz ile byś miała prezentów na Mikołaja. 🙈
 10. Średnia wyższa, ale miałam problem z pytaniem pierwszym. Nie wiedzialam czy brać zarobki mojego pod uwagę, w końcu jesteśmy jednością. ❤️ 😂😂😂 Wtedy byłabym wyższa niższa. 😎 Razem możemy więcej. 🤪
 11. @deomi Wcale nie czujesz się samotna, przejdzie Ci to uczucie. Ty po prostu poznajesz świat, uczysz się, doświadczasz. Taki etap, później jak przekroczysz tą magiczną granicę i będziesz bliżej 30 to dopiero będzie jazda.
 12. No tak, ekspertem nie jestem bo pewnie macie większą wiedzę w tej dziedzinie niż ja ale w momencie zajścia w ciąże można być zdrowym jak ryba, a w trakcie ciąży można mieć cukrzyce, problemy z sercem, nadciśnienie, infekcje, problemy z tarczycą. I inne. Nie wiem czy da się przygotować na to, dla mnie ciąża to niesamowite zaskoczenie. Codziennie dowiaduje się czegoś nowego o sobie. A co do rodzicielstwa ja po prostu będę dla dziecka i będę go słuchać. Nie będę wracać po kilku miesiącach do pracy, nie będę zbywać dziecka machnięciem ręką po prostu stworze nam super dom i super ciepło rodzinne. 😎
 13. @MalVina Dziękuje ale to pewnie się i tak milion razy zmieni bo to dopiero koniec 11tygodnia. Pokłóciłam się z całą swoją rodziną, to co trzymałam w sobie tyle lat w ciąży z łatwością to ze mnie wychodzi i mówię wszystkim prawdę. Zajebiste uczucie ulgi.
 14. Ja nie lubię agresywnych osób i ich unikam. Są to osoby o bardzo negatywnym charakterze, jeżeli ktoś w moim otoczeniu przejawia zachowania agresywne to od razu minimalizuję kontakty. To jest dla mnie taki gorszy sport, dno osobowościowe.
 15. @Helena K. Nie martwię się w sumie porodem, jestem szczęśliwa, że bąbelek zdrowo się rozwija. 😍 A co do hiva to dwa badania w czasie ciąży są obowiązkowe, jedno już mamy za sobą- wynik ujemny. 😁 I tak, będę karmiła piersią. 😁 I będę szczepić bąbelka. 😁 Właśnie jesteśmy po wizycie, muszę powtórzyć badania bo coś mi tam źle wyszło ale nie przejmuję się bo najważniejsze by dziecku było dobrze. A no i muszę znaleźć rehabilitanta ciążowego. No i na 60% będzie to Jagódka. 😍
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.