Jump to content

Lalka

Samice
 • Posts

  3,121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  300.00 PLN 

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

23,039 profile views

Lalka's Achievements

Podporucznik

Podporucznik (13/23)

3.3k

Reputation

 1. Na przyszłość, jak wklejacie jakieś "tematy dotyczy" to wklejajcie czego dotyczy. Bo nie wiem. Mnie wkurwiają męskie teksty i zaczepki. Muszę nogi zmierzyć ale jak mam 170 cm to nogi to 2/3 mojego wzrostu. Usta, każda robi sztuczne, ja mam takie naturalne. Co nie ubiore, nawet jak nie mam makijażu to słyszę, ale masz długie nogi, ale masz usta. No mam, i? Ja mam 31 lat, a nic się nie zmienia. Codziennie słyszę od ponad 15 lat, kilka razy dziennie komentarze, od mężczyzn i kobiet: a, że długie nogi, a że ale usta. Mnie to wkurwia, wypraszam sobie. Nogi jak nogi, usta jak usta. A i włosy. No mam długie, no mam 5x więcej włosów niż każda przeciętna polka i co z tego? Cycki też mam spoko, i co z tego? Ale ja nie wiem czego dotyczy temat. Tak o się wypowiadam. Może komuś nie przeszkadzają takie teksty jak słyszy raz w roku. Ale mi na samą myśl jest niedobrze. I nie czuje się ograniczona społecznie przez to. Chyba zależy od trafficu, im wyższy tym gorzej znieść.
 2. A dziękuję, warto się nad tym zastanowić. @meghan Co myślisz o tym zdaniu?
 3. Nie ma co się unosić. To jakich partnerów mamy w życiu to jest odpowiedź naszej podświadomości. To co wewnątrz, to i na zewnątrz. Trzeba uważać na sugestie zewnętrzne, będąc zarówno biorcą jak i prowodyrem. Słowa mają moc. Co do samego tematu, oczywiście nadwaga, jak mniemam, jest również odpowiedzią podświadomości. @Yolo Co tam u Ciebie? Żeś dolał oliwy. Czy aby słusznie? Czy aby na pewno jedna strona przyjęła złą postawę? Twoja wypowiedź również pozostawia sobie wiele do życzenia. @sol Przeczytaj sobie jeszcze raz swoją wypowiedź, a zwłaszcza akapity "Twoja matka.." i "Ja myślę ".
 4. W zmierzchu tak było. Edward z rodziną musieli się przesiedlać z rodziną co jakiś czas, by ludzie się nie zorientowali. W zmierzchu też było takie plemię, pół człowiek, pół wampir. Czym popierasz swoje teorie?
 5. Orientuje się ktoś z Was- może jest tu jakiś rolnik, ile kosztuje dzierżawa pola? I też wiem, że na pole jest przyznana dotacja- byłam w ARiMR, ale mimo, że jestem właścicielem ziemi nie mogą mi udzielić żadnych informacji, bo dotacja jest dla osoby, która uprawia ziemię. A umowy z uprawiającym ziemi nie ma. Nawet nie wiem nawet kto to jest. Ale, interesuje mnie, czy wiecie ile kosztuje dzierżawa pola pod uprawę i ile takiej dotacji może być? Nie ma precyzyjnych informacji w internecie w tym temacie, tak samo jak olx też słabo w mojej okolicy z dzierżawa. Nie mam żadnego punktu zaczepienia.
 6. Miałam dokładnie to samo na rynku finansowym. I.. gość mnie udupił, wstawił plagiat i tyle. Musiałam się przyłożyć i później wszystko na maxa zaliczyłam. Ale i tak tylko 3+ za semestr. Ale zajarał mnie temat także rozumiem Twój entuzjazm. Gratuluję.
 7. @meghan A Ty co? Kiedy tego bobofruta będziesz mieć, bo zaczynam się z Tobą niecierpliwić.
 8. @Jan III Wspaniały Zaglądam regularnie, ale rzeczywiście, mniej się udzielam. Ale to przez nadmiar obowiązków głównie. Praca, studia, córka... I ja też już po trzydziestce, to człowiek spokojniejszy :D.
 9. Na pytanie: Jaki powinien być mężczyzna, niejednokrotnie słyszy się, że powinien być troskliwy i opiekuńczy. Według definicji opiekuńczość to sprawować nad kimś opiekę, wyrażający dbałość. Troskliwy- dbanie o kogoś, lub zabieganie o kogoś. Czy kobiety w dzisiejszych czasach, rzeczywiście potrzebują, by ktoś nad nimi sprawował opiekę i aby ktoś o nie dbał, tudzież zabiegał, i skąd się to wzięło? Czy mężczyźni lubią być stawiani w roli opiekuna, tudzież czy lubią bez ustanku o kogoś dbać, zabiegać? Oczywiście, moje zdanie podlega dyskusji. W początkowych fazach relacji obie te cechy być może i są pożądane, jednak z czasem mogą być albo uciążliwe- dla mężczyzn, których to partnerka ciągle tego oczekuje, a obowiązków w związku nie ubywa. W przypadku kobiet natomiast, z czasem te cechy mogą być odbierane jako zachowanie kogoś słabszego, a nawet przeszkadzającego. Tutaj granica myślę, że może być nie zauważalna, a łatwa do przekroczenia. W przypadku gdy mężczyzna jest zbyt opiekuńczy lub kobieta wymaga zbytniej opieki, możliwe, że istnieją podstawowe problemy, nad którymi jednostka winna się zastanowić. W przypadku mężczyzn, zbytnia opiekuńczość może być oznaką niepewności lub zaborczości. W przypadku kobiet, może być oznaką współuzależnienia lub podstawowego problemu ze zdrowiem psychicznym. Zdrowy związek jak wiemy, mimo wszystko to ten, w którym każda ze stron nie czuje się zależna od tej drugiej. Długoterminowa potrzeba opiekuńczości jest przeciwieństwem tego, co może dać powody ku zmartwieniu. Ta granica, zapewne jest trudna do zdefiniowania, również różni się pewnie od zwykłego poziomu zaangażowania się jednostki w daną relację. Opieka, czy też bycie opiekuńczym w związku powinno pozwalać drugiej osobie na samodzielność oraz powinna być zachowana przestrzeń do realizacji własnych interesów i podejmowaniu własnych decyzji. ( Nadmierne pytanie: co mam zrobić, co myślisz- od razu dyskredytuje zdrową potrzebę bycia zaopiekowanym). Z kolei zbytnia opiekuńczość przejawia się już zazdrością, zaborczością czy niechęcią do pozwolenia partnerowi podejmowaniu ryzyka. W każdym bądź razie, uważam, że opiekuńczość czy troska w pierwszych etapach relacji jest dosyć naturalnym zjawiskiem i świadczy o równym zaangażowaniu dwóch stron. Ich brak, może być również sygnałem dla nas, że tej drugiej osobie nie zależy tak jak nam, ale trzeba pamiętać by nie przekraczać granicy. W dłuższych relacjach po prostu pojawia się zaufanie. Czy Wy mężczyźni lubicie opiekować się kobietami i na jakich zasadach, w jakich sytuacjach?
 10. XD @melody To cóż Ty masz za włosy, że 10 min wystarcza Ci dziennie na nie? Nie wiem jak wyglądasz, ale strzelam. Masz ciemną oprawę oczu i nie jesteś blondynką, takim mniej wystarcza. Dziewczyna ze zdjecia @Egregor Zeta jest bardzo ładna (chyba za dużo porno wjechało, co ;)), ma duże usta, duże oczy, długie włosy... ale gdyby miała ciemną oprawę oczu i ciemniejsze włosy miałabym +2 do smv jak nic. Nie wiesz tego jeszcze? Byłaś młodsza, chciałaś wyglądać sexi i dojrzałe, jestes starsza to chcesz sobie odjąć lat naturalnym makijażem. Ja stawiam na geny. Żadna pielęgnacja nie da tego co geny. Mi dają wciąż 20-25 lat, albo myślą, że świeżo po maturze jestem. A cóż ja to za pielęgnację stosuje? Żadne. Od 11 lat codziennie masuje twarz i szyję przez 5 minut i tyle.
 11. @JudgeMeNie ma znaczenia czy kp czy mm. Przy kp przynajmniej z lóżka nie wychodzisz. Pamiętam ten stan zombie, nie wspominam go dobrze. Mimo wszystko dbaj o siebie i staraj się wysypiać.
 12. @adann96 To ze mną chyba będzie tak samo. Bo co ja umiem póki co? Mało. A przymierzam się do napisania do frontendowców w firmie o jakieś zadania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.