Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalka

Samice
 • Content Count

  1693
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

1715 Świetna

6 Followers

About Lalka

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 03/02/1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

7648 profile views
 1. @Meg4tron Owszem rozumiem. Ale ten temat nie wygląda jak ostrzeżenie. Skąd się bierze w kobietach taka cecha? Być może @Cuba Libre trafiała na zły model mężczyzny, być może zna relacje damsko- męskie tylko z tej strony, więc zamiast szydzić z kogoś można było założyć ciekawy temat w rezerwacie na ten temat i pokazać jak może to wyglądać inaczej. I jestem przekonana, że wówczas każda z nas byłaby zadowolona i ciekawa zdania mężczyzn z forum w tej kwestii. @karhu Być może Twoje błędy wyszły Twoim dzieciom na dobre.
 2. @Morfeusz Temat można było sformułować inaczej. Nazwę tematu zwłaszcza. Mogę mieć swoje zdanie i czuć niesmak? Mogę. @tytuschrypus Jeżeli część użytkowników zakłada, że to trolling to skąd takie zainteresowanie jej osobą? @Daenerys Nikt sam na świat się nie pcha, jeżeli ktoś podejmuje się rodzicielstwa to niech odpowiednio wychowa dziecko i zadba o nie. Jak wychowasz tak masz, ja zawsze trzymam stronę dzieci i to jest chyba logiczne. Jest się odpowiedzialnym za to co się oswoi. Nie czytam ani jej postów nagminnie ani Twoich, ale czemu Cię to uraziło? Nie widzę w tym nic chamskiego. I też nie wydaje mi się, abyś Ty była w stanie ocenić czy potrzeba jej pokory czy nie? Jeżeli jest atakowana na forum to przybiera taką postawę obronną jaką umie.
 3. @Cuba Libre Fajnie, że jesteś szczera w swoich przemyśleniach tutaj i dzielisz się tym z nami. Nie każdy tutaj jest na tyle odważny by napisać coś o sobie prawdziwego, niektórzy tu są tylko po to by oceniać innych i karmić się tym, że mogą komuś pojechać. Tak do końca nie rozumiem o co Panowie tutaj się rzucają, tak na dobrą sprawę sama też doskonale wiem ile mężczyzna jest w stanie dać kobiecie by ona z nim była, by ona zwróciła na niego uwagę. Na forum mamy wyjątkowych mężczyzn, którzy znają swoją wartość, kochają siebie i szanują ale nie można oczekiwać tego od każdego i mierzyć innych swoją miarą. Jeżeli oboje jesteście szczęśliwi to nic nikomu do tego. O ile @tytuschrypus pisze konkretnie i zawsze wiadomo o co mu chodzi, ma fajne poglądy o tyle Panie @Morfeusz ja proszę Cię o uzasadnienie tego tematu. Nie sposób jest wywołać kogoś do tablicy i zadawać pytania tak o. Zobacz co tu się zrobiło, każdy może tu wejść i pisać o @Cuba Libre jaka ona jest, a jaka ona nie jest. Jaki cel w tym miałeś?
 4. Skoro maja orbiterów to oznacza, że czegoś tym Panom brakuje, może są zbyt babscy- nie wiem. Szukają ideału.
 5. Z przekazem filmu może i się zgadzam, rzeczywiście są i takie przypadki, które żerują na mężczyznach i żyją na wysokim poziomie dzięki temu. Nie napisałam nic co by świadczyło, że jest inaczej. Nie obejrzałam filmu do końca więc nie wiem jaki jest finisz ale już na początku mogę stwierdzić, że film mnie odrzuca. Nie wiem, nie podoba mi się jak jest zrobiony i tyle. Kiedyś bardziej emocjonalnie podchodziłam do tej prawdy, utożsamiałam się z tym, wręcz nienawidziłam kobiet przez pewien okres w życiu, nie mogłam ich słuchać- stąd moje stwierdzenie, że mam wyjebane. Ale już wyjaśniam co się zmieniło, takim kolejnym przełomem u mnie było zamieszkanie z drugą kobietą. Ja zawsze stawiałam sprawę jasno w relacjach damsko- męskich, inny pogląd mam na wiele spraw, z resztą nie w tym rzecz, chodzi o to, że będąc teraz obserwatorem tego matrixa doszłam do wniosku, że ingerencja w to nie ma sensu. Jeżeli ktoś sam nie jest świadomy, nie chce być świadomy to się tego nie zmieni. Więc na cóż mi moje nerwy i aprobata za każdym razem gdy podobny film ukaże się w sieci czy na forum? Jeżeli ktoś nie chce zmian to ich nie będzie, ja szukałam prawdy- znalazłam. Być może i Ty też, ale cóż mi po przejmowaniu się losem innych? Niemalże codziennie obserwuję jak orbitery krążą wokół kobiety, z którą mieszkam, a ona się tym cieszy. Rzecz oczywista, słucham audycji Marka przy niej- śmiech. Rzecz oczywista, jej orbitery próbując nawiązać kontakt ze mną nie rozumieją co do nich rozmawiam. Inny poziom świadomości- stąd moje wyjebanie na tę tematykę., bo im też to odpowiada do czasu gdy nie uświadomią sobie, że są (nazwijmy sprawy po imieniu) frajerami. Drogie prezenty? A i owszem. Obie strony zadowolone, jedna się cieszy, że coś dostanie druga się cieszy bo myśli, że też coś dostanie, ale nie ma żadnej umowy. W mojej ocenie stratny jest mężczyzna, a za tą stratę odpowiedzialny jest też i on. Nie obwiniam kobiety za to, że przyjmie prezent, czasem nie da się odmówić- jest i tak. Obie strony są w tym jednako zagubione i winne, nie jest inaczej, ale stratny bardziej jest mężczyzna- choć ze swojej woli. Sam w drugiej części swojego postu napisałeś aby manipulować i wykorzystywać- to żart? Jeżeli nie, to można stwierdzić, że jesteś taki sam jak kobiety, które podobnych czynów dokonują. Widzisz, różnica między mną, a Tobą jest taka, że ja już wiem, że emocjonalne podejście do tej sprawy jest szkodliwe dla mnie. Ważna jest świadomość i zrozumienie, później też się jest ponad to i dba się o swój interes jak najlepiej się da. Każdorazowy powrót emocjonalny do tej tematyki nie jest krokiem na przód, nie jest też rozwiązaniem. Tylko spokój nas uratuje. 😛
 6. Może, któraś siedzi teraz w temacie i zarzuci jakieś inspiracje na wiosnę dotyczące spódnicy, rajstop, adidasów/ trampek? @Florence, @Hippie, @Cuba Libre, @deomi. Chętnie posłucham.
 7. Właściwie to się tyczy każdego z nas. @Meg4tron Cóż. Baw się dalej, mi to tam lotto co sobie myślisz. Ja tam jestem szczęśliwą osobą przez co nie muszę zastanawiać się nad innymi. @Florence Fajne babki my tu mamy w tym rezerwacie. 😘
 8. @manygguh Pisząc, że dla mnie film jest zjebany? Sracz zrobili Ci co mieli ból dupy i zaczęli sobie dobierać moje słowa pod swoje uprzedzenia. Dzięki za dokładniejsze przetłumaczenie. Miłego po południa.
 9. @manygguh Myśl co chcesz ale to nie jest argument na wszystko. Mam wywalone na to, dla mnie film jest zjebany. Zastanów się nad sobą, jeżeli ktoś ma inne stanowisko niż Ty to od razu ma ból dupy? Nie dopowiadaj sobie i nie naginaj faktów na swoją korzyść. Dzięki za przetłumaczenie, tyle wystarczyło napisać ale musiałeś pocisnąć jakimś tekstem z dupy, nie? To nie ja mam tu problem jak widać.
 10. @Ważniak To miłe z Twojej strony, że chcesz mi wytłumaczyć co autor miał na myśli ale kompletnie mnie to nie interesuje. Zjebał filmik i nie wnikam w nic więcej. Określenie rozrywkowy tryb życia zostało użyte w tym filmie. Kompletnie mnie to nie interesuje zwłaszcza, że mężczyzna też ma świadomość i może dokonać wyboru. Podejmuje decyzje. Nie będę nad tym ubolewać.
 11. @Ważniak Za mało konkretny jak dla mnie. Kobieta prowadząca rozrywkowy tryb życia to kurwa, czyli jaka? Nie wiem co autor miał na myśli i nie mam zamiaru się domyślać.
 12. @Natii Opisz mężczyznę, którego znasz i jest najbliższy Twojemu ideałowi. 😁🤪
 13. @DanielS Ok, nie wiedziałam. Co do tematu to nie ma jednej cechy, która najbardziej mnie pociąga, a właściwie to nas bo wydaje mi się, że znaczna większość kobiet tak ma. Musi być całokształt. Czytasz forum to wiesz, że na całokształt składa się zarówno inteligencja jak i mądrość, zasoby mężczyzny albo jego predyspozycje, wygląd zewnętrzny też nas interesuje. Nie ma się co tu rozdrabniać.
 14. @DanielS Chyba Ci się coś pomyliło żeby takiego słownictwa używać w kierunku do kobiet z rezerwatu. Do kogokolwiek. Zacznij szanować siebie, a będziesz też innych szanować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.