Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalka

Samice
 • Content Count

  1751
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

1770 Świetna

6 Followers

About Lalka

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 03/02/1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

8601 profile views
 1. @deomi Oczywiście, że się bałam, a do tego miałam wyjebane ego. Miałam takie samo combo w głowie jak Ty. Ale ja byłam szczęśliwa, przynajmniej tak mi się wydawało bo szczęśliwa jestem dopiero teraz odkąd jestem z moim. A jeżeli chodzi o urodę to ja od 20roku życia jak nie wcześniej stosuje różne zabiegi ujędrniające na twarz, teraz zaczęłam dbać w ten sposób o resztę ciała: banki chińskie, masaże, lasery różne itd. Zmieniłam dietę, zwiększyłam aktywność fizyczną, rzucam fajki, nie maluje się, nie farbuje włosów, unikam negatywnych emocji, nie stresuje się, nie przemęczam, dbam o ducha... No odmładzam się jak się tylko da, na swoje nie wyglądam. Masuj twarz codziennie gdy tylko masz okazje. Koło 25r jest taki kryzys, też go miałam. xd
 2. Nie o to chodzi. Ciągle piszesz o cierpieniu itd, Ty się tego boisz. Nawet jakby przyszło do Ciebie czyste szczęście to i tak odrzucisz bo będziesz się bała cierpieć. To co masz w głowie to jest jakieś błędne koło. Nie ma dnia bez nocy, życia bez śmierci, szczęścia bez smutku... 🙄🙄🙄 A nawet jeśli @deomi to jak możesz zbrzydnąc? Czego się boisz najbardziej?
 3. Wszystko robimy razem. Malowanie, programowanie, wspólne wyjścia do teatrów, wyjścia na wystawy, jazda na motorze, wydawanie pieniędzy, wspólne wypady nad morze czy w góry, jazda na rowerze, granie w gry, czytanie książek, relaks na łonie natury. Z osobnych rzeczy to sama jeżdżę do swojej rodziny na kawę. 😁
 4. @Adolf Gratuluję sukcesu! Jak to zniosłes? Dalej się męczysz? Szacun. 😎 @Reflux Jestem tak nerwowa, że sama siebie nie poznaje... Czuję się jak osoba z jakąś nerwicą. Nie panuję nad niczym, nie umiem się zorganizować, wczoraj jeszcze ten głód nie był taki duży ale dziś godzina 11:40, a ja zaraz będę chodzić po ścianach. Myślałam żeby coś zjeść i jeść bez końca, zajadać to ale jak się denerwuje to nie mam apetytu. Bez sensu jest dzisiejszy dzień, chyba piąty- już nie liczę. Niech się to w końcu skończy. No i tak, forum daje wsparcie w tej kwestii. Dziękuje, że piszesz ze mną o tym bo to bardzo ważne i trudne dla mnie. Pamiętasz swoje sny z okresu gdy odstawiłeś papierosy? To też niezłe jaja. Ja dzisiaj przeprowadziłam się do Rosji, za mieszkanie płaciłam 700zł i było -30 stopni. Ze znajomych nikt nie wierzył, że rzucę, tak samo rodzina. Paliłam jak smok. Też się sobie dziwie. Skąd tyle samozaparcia? Niesamowite.
 5. @Reflux Trzeci dzień bez fajki. Dalej czuje głód nikotynowy ale teraz już z nim walczę, wcześniej zastanawiałam czy zapalić czy nie. Ja ręce i myśli zajmuje sprzątaniem i gotowaniem. W pracy paliłam nieraz co 20minut więc jest to dla mnie męczarnia być tam- wzięłam urlop, nie maluje obrazów póki co bo też dużo wtedy paliłam. Tylko kuchnia, obowiązki domowe, sport i rozmyślania właśnie dlaczego pale? Ale ja jeszcze zastanawiam się czemu dałam się tak zniewolić papierosom, czemu źle sobie życzyłam i czemu się sobą nie przejmowałam. Chcę już ten tydzień mieć za sobą. 😢
 6. @Quo Vadis? Ciasto pleśniak. Taka nazwa, kruche+ owoce+ beza+ posypka z kruchego.
 7. @Reflux Przygotowywałam się do tego już wcześniej. Schudłam 7kg „w razie wu”, zmieniłam nawyki żywieniowe na +, wróciłam do biegania, kupiłam rower i robię dużo km. Później ograniczyłam palenie o jakieś 70% przez kilka dni, następnie 2sztuki na dzień. Dziś jest dzień zero... Przed snem idę biegać żeby zasnąć bez myśli o dymku. Nie jest łatwo. Bardzo się męczyłeś?
 8. @PIGUŁKA Pracuję z mężczyznami i młodszymi ode mnie i z starszymi, uwielbiają „mamuśki”. Pytałam ostatnio jednego młodszego ode mnie jaki wiek kobiety dla niego jest odpowiedni powiedział, że albo 18/19lat albo tak 10 lat więcej od niego. Ja osobiście widzę sama po sobie, że im więcej mam lat tym lepiej wyglądam. Nie wiem skąd ta zależność, tak samo mam z libido jestem bardziej świadoma, wiem czego chce i jak to osiągnąć. Teraz trochę świruję na tym punkcie, trafiłam na swojego samca alfa, a do tego zmieniłam dietę i dorzuciłam trochę sportu. Czuję się bosko, mam zakwasy, nie mam już zbędnych kilogramów, piersi nie zmalały, kocham ze wzajemnością to i libido szaleje. @Androgeniczna 27 to piękny wiek 😛 😁😅.
 9. @Hippie A no, nawet jak byłaś u mnie na kawie to Ci wspominałam, że coś mi w niej nie gra. Miałam już te wątpliwości i wyszło szydło z worka. Tak krótki okres czasu z nią mieszkałam, a problemów przez to miliony. No i te jej wymagania ile i za co mam jej płacić, pomagać jej te kilka lat, sprowadzanie na mieszkanie osób trzecich i płacenie za nich. Nie ogarniam.
 10. @leto A wiesz na czym polegała ta toksyczność? A co orgazmów to poszukaj odpowiedzi w audycjach Marka. Ale skoro reaguje na Twój dotyk, odczuwa jakiś pociąg to nie będzie aseksualna, nie nadużywajmy tego słowa, blokada się jej włącza bo najwidoczniej nie przerobiła tamtej toksycznej relacji, ciągnie ten bagaż w swojej głowie. Szczera rozmowa o poprzednich relacjach, toksycznych, szukanie przyczyny blokady?
 11. @Androgeniczna Nie chcę niczego doradzać i mówić co powinnaś zrobić ale znosisz dużo w imię miłości. Ja wiem na pewno, że ja bym się nie dała w żaden sposób poniżać. Oczekuj szacunku, tutaj i tak lepszą radę uzyskasz od samców z forum bo oni byli nie raz w podobnej sytuacji. Liczyłabym na dobre rady starszyzny, @Rnext @Quo Vadis? @Ragnar1777 ? Ja jestem zbyt maluczka i emocjonalnie mogę podejść do tematu.
 12. @AndrogenicznaJa z własnego doświadczenia już wiem, że nie dałabym się już nikomu w taki sposób poniżać. Miałam podobną sytuację kilka lat temu tylko, że ja miałam trzy takie szwagierki i teściową, znosiłam i olewałam tak jak Ty: dziś oczekiwałabym szacunku, jeżeli nie odeszłabym. Nikt moim kosztem swojego ego budować nie będzie, oczekiwałabym publicznych przeprosin na tle osób, przy których mnie oczerniała.
 13. @Reflux Ona chce beztroskiego życia, ciągłej adoracji, żadnych obowiązków i odpowiedzialności. Nie wiem czy są to przejawy jakiegoś strachu czy jest po prostu manipulantką, która kosztem innych chce osiągnąć swoje cele. Na pewno ona jest DDA. @Androgeniczna Czy ukróciłaś jej nosa? Poinformowałaś ją, że sobie nie życzysz takich sytuacji? Jak Twój partner się zachowuje w stosunku do tego jak ona Cię oczernia? Przerąbane masz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.