Jump to content

Lalka

Samice
 • Content Count

  3,071
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  300.00 PLN 

Lalka last won the day on November 11 2018

Lalka had the most liked content!

Community Reputation

3,275 Świetna

About Lalka

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

19,385 profile views
 1. @Król Jarosław I Ale to świadczy tylko o tym, że zarówno kobiety jak i mężczyźni średnio nadają się do związków czy zakładaniu rodzin. O ile dobrze pamiętam jesteś w tym samym wieku co ja i oboje wiemy czym takie zachowanie dorosłych jest dla dzieci. Ja nie bronie kobiet, ale też nie będę bronić mężczyzn, jak sam napisałeś: oni pozwalają sobie na takie zachowanie ze strony kobiet, to jest tak samo nienormalne jak zachowanie ich partnerek. Nie wiem co gorsze. Nie wiem jak to jest mieć odpowiedzialnych rodziców, a co dopiero bogatych Ale tu przychylam się do Twojej opinii.
 2. Ale przecież @JudgeMe ma rację. Kobieta, która będzie mówić inaczej albo lubi atencję, albo ma mame babke teściową do pomocy.
 3. Medal ma dwie strony, też masz rację. Wiele kobiet tak samo jak mężczyzn nie dają po prostu rady, dlatego zwróciłam uwagę, by przeanalizowała jak wyglądał ich związek przed ciążą, a jak teraz i wyciągnęła sama wnioski bo nie mi to oceniać, w którą stronę co gdzie zaszło. Ale skłaniam się po prostu w stronę @JudgeMe.
 4. Wszyscy mężczyźni tak mówią kobietom w ciąży, niezależnie od tego jak wygląda, a tak na prawdę wszyscy wiemy jak się wygląda w ciąży zwłaszcza pod koniec i jak w połogu itd. Nie oszukuj się @JudgeMe, faceci to widzą, czy przed ciążą robiłby takie zaloty do innej? Nie. Co on w niej widzi? Ruchable, cisza, spokój, brak obowiązków. Przypomnij sobie jak Wasz związek wyglądał przed ciążą, a jak teraz to będziesz wiedzieć czego Twojemu mężowi brakuje. Niestety, na nasze barki spada trzymanie tego w ryzach bo mężczyźni nie przechodzą takich zmian jak my w czasie ciąży czy po i nie umieją się dostosow
 5. Niestety, ja nie toleruje już ani Ukraińców, ani ruskich, ani Białorusinów. Każdy u mnie jest na przegranej pozycji. To jest jakieś wielkie nieporozumienie, że tylu ich tu jest i rządzą się jak u siebie. Chyba mało wiesz. Ukrainki to brudasy roszczeniowe, które nie stronią od alkoholu. Wyżej srają niż dupę mają.
 6. Jestem totalnie z nas dumna. W sierpniu nasz przychód przekroczy 20 k, a wszystko wskazuje na to, ze będzie tendencja wzrostowa.
 7. Układy w takich relacjach są proste, jeden rucha, drugi adoruje, trzeci kupuje. Kobiety, które wchodzą w takie relacje wybierają poszczególne typy mężczyzn. Bogaty, romantyk i bad boy np. Żaden typ się nie powtarza.
 8. No o tym jest całe forum tak w skrócie, książki Marka i audycje też. A kobieta zawsze działa schematycznie i jedziemy na tych samych schematach. Jeżeli masz chęci i Cię to interesuje obserwuj rezerwacji, każda leci tym samym schematem na forum. Tu to trzeba zauważyć i zrozumieć.
 9. Od dwóch lat mam z tyłu głowy zakopaną depresje i traumę, nie wiem co mam zrobić żeby się tego pozbyć ale od tego momentu nie jestem taka uregulowana wewnętrznie jak wcześniej.
 10. @deomi Prawda to czy ściema? Jeżeli to prawda to zostaw ich, zamknij się sama ze sobą i pracuj nad sobą. Masz prawie tyle lat co ja, już najwyższy czas zrozumieć schematy, które kierują kobietami, przyznać się do porażki i osiągnąć równowagę wewnętrzną.
 11. Wiesz co, myślałam, że coś będę wiedzieć w tym temacie bo trochę czasu temu poświęciłam kilka lat temu, na analizę zachowań kobiet, na schematy, które temu towarzyszą ale jak widać nie ma reguły. Bajerowała z gościem co masz na myśli? U kobiet proces zdrady zaczyna się długo przed dokonaniem zdrady. To nie jest impuls. Zdradę u kobiety można zauważyć dużo wcześniej jeżeli się nie skupiamy na swoich potrzebach: odrzucanie partnera, usmiechanie się do telefonu, częste wychodzenie do „przyjaciółki”, zaczyna się stojenie/ większe dbanie o siebie, unikanie rozmó
 12. @Mmario Możesz wyciągać takie wnioski, masz takie prawo, ja Ci nie zabronię. Nie drąż bo nie chce wracać myślami do tego co było, ale na tamtą chwilę nie widziałam innego rozwiązania. Nie miałam wyrzutów sumienia, bo czułam się wtedy źle z tym, że pomimo iż od dłuższego czasu (ok. Pół roku) informowałam te osobę, że ma się wyprowadzić ode mnie każdego dnia do tego nie doszło. Co masz na myśli przeczekałaś? Pieniądze były moje, mieszkanie moje, utrzymywałam się samodzielnie w przeciwieństwie do niego, on był u mnie gościem i uprzykrzał mi życie. W momencie gdy się wyprowadził
 13. Nie było to takie proste, bo mieszkałam sporo km od domu i byłam w trakcie kupna mieszkania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.