Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kingboss

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  304
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

185 Świetna

About Kingboss

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mogę tylko powiedzieć że potwierdzam jakość płatnego sexu naprawdę maleje w oczach oczywiście jakość usług spada ale cena Rośnie. Ostatni jedną diva z niskiej stawki po 40 niska i gruba zaczęła się porównywać do lasek za 500 zł. Krótko mówiąc kobietą w Polsce odjebało od praw i feminizmu. W mieście gdzie mieszkam jest ponad 900 ogłoszeń z czego możne z 5 w miarę wartych czego kolwiek a porównywać nasz rynek do jakiegoś innego to jak porównywać malucha (polski rynek) do Laferrari (jaki kolwiek inny rynek usług sexualnuch).
 2. Miałem kolegę który oglądał właśnie takie porno na telefonia miał tego pełno i już wtedy była firma która to produkowała.
 3. Też właśnie doszedłem do wniosku że co za dużo to nie zdrowo dlatego też muszę ilość wtrysków.
 4. Witam bracia jestem po dłuższym urlopie na którym się dużo działo w szczególności dużo spermy upłynęło. Jednak że w trakcie tego urlopu miałem dni kiedy zupełnie nie miałem energii i teraz po dłuższym czasie nadal czuję się trochę wypopowany a najlepsze jest to że pani znowu chcę się spotkać. Dlatego mam do was pytanie jakie witaminy warto by przyjmować żeby mógł normalnie funkcjonować i jeszcze z dziewczyną mógł poszaleć?
 5. Właśnie to dostałem. A przy okazji trochę skóra mi zeszła z grzybka tak powinno być?
 6. Ok dodaje ostatni raport wszystko jest dobrze to była grzybica.
 7. Może to cichodajka uważaj niektóre dają bez gumy a o hiva u takiej łatwo.
 8. Zdaje raport mam podejrzenie grzybicy dostałem maść na 7 dni jak by nie pomogło to mam przyjść to zobaczymy. Jak zniknie to napiszę jak nie to was poinformuje.
 9. Jestem już umówiony do lekarza rodzinnego na jutro po 16. Zdam raport po wszystkim. Ps. I tak trzeba iść do lekarza rodzinnego po skierowanie.
 10. Witam bracia pojawił się u mnie mały problem na penisie i nie wiem czy pójść do urologa czy do wenerologia. Krotki opis problemu nie dawno miałem kontakt z dziewczyną (sex w gumie) jednakże na moim penisie a dokładniej grzybek i okolice pojawiło się kilka czerwonych kropek nie wiem co z tym teraz zrobić. Bardzo proszę o pomoc wszystkich a w szczególności @PanDoktur jeśli oczywiście ma czas i ochotę.
 11. A zresztą świat nie zmienisz korzystaj. Jak ty ją nie zaliczysz zrobi to ktoś inny, jak kobieta chce zdradzić to i tak zdradźi. @Bonzo
 12. Sam mam pewne przemyślenia dziś średnia płaca minimalna to 1800 zł i zapierdalać 8 h trzeba czy czasem imigranci z Afryki którzy NIE pracują dostają więcej. Oto jak jesteśmy traktowani.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.