Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

swatpoland

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Świetna

About swatpoland

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powiem ci z własnego doświadczenia, wybrać tą która jest lepsza w łóżku. Tyle
 2. Ogólnie to była sprawa o zadość uczynienie a nie o dług. Słuszne długi trzeba spłacać ale jak sąd nie bierze pod uwagę całości sprawy a tylko racje jednej strony to jest to nie w porządku. Dodatkowe info mogę ci na priv przedstawić ;0
 3. Witam braci Jakie macie spostrzeżenia na temat pań w związkach które dowiadują się o problemach finansowych swoich partnerów? Ja osobiście mam dwa przypadki jeden w którym celowa strata pracy ostatecznie zakończyła związek. Słynne słowa - mógłbyś więcej pracować żeby więcej zarabiać. I drugie które mnie mocno dziwi - mam "na sobie" komornika, dzwoni do mnie windykacja. Pani wie o tym i nic. Jak była zakochana tak jest dalej. Co się dzieje z tymi kobietami to ja sam już nie wiem. Komornik swoją drogą za wyrok zaoczny czyli taki który został wydany bo podobno nie odbierałem listów, które przychodziły na adres z kosmosu.
 4. Ostatnio "śwagier" wypomniał mi -ty to nawet auta nie masz bo rozkręciłeś -Chłopie po co mi? Mam motor, mieszkam w mieście i używam komunikacji miejskiej bo jest szybciej, a auto remontuje hobbystycznie. Ty za to wielki pan masz dwa. Oba o wartości 500zł. Za kilka dni sprzedał jedno za cene złomu bo nie odpalało już ze dwa lata.
 5. Doszła centralka 😜 Xiaomi gateway. Więcej info w weekend jak do tego usiąde.
 6. Ja miałem stare 27 letnie auto i jak miałem zmieniać to moja z podekscytowaniem siedziała obok mnie i namawiała mnie na jakiś model. Potem pojechała do domu a jak wróciła to mówi że z "tatusiem" patrzyli i kia sportage jest najlepsza i zebym brał bo takiej okazji nigdy nie będzie. No rozczarowała się bo lubię stare auta i kupiłem co chciałem U znajomego była taka sytuacja że niunia namawiała go na auto z salonu w kredycie gdzie oboje zarabiają najniższą no i kupili... złoma za 2k Ale teraz znowu jest namawianie na kredyt i auto z salonu - tak zgadliście - jeszcze droższe edit: Moja obecna jak kupiła auto nowsze od mojego to już mi wmawia że stare jest itd A ja lubię swojego starego złomka i następny też będzie przynajmniej pełnoletni.
 7. Ja odmawiałem i zrzucałem z siebie laski - albo obrażone szły na kanapę ale po chwili wracały do mnie i obok grzecznie szły spać, albo odwracały się tyłkiem i też zasypiały. No jedna w sumie grzecznie dopiła herbatkę i wyszła.
 8. Jeszcze nie znalazłem tak długiej linijki
 9. Możecie się obrażać lub śmiać ale od kilku pań słyszałem że mam dużego i do tej pory się zastanawiam czy kłamały żeby coś osiągnąć czy to prawda.
 10. hah to ja pamiętam jak miałem na warsztacie dziewicę to nawijałem jej makaron na uszy że kobiety zasypiają obok mnie ze stanikiem a budzą się bez. Śmieszki heheszki i rozpiąłem jej stanik jedną ręką za pierwszym razem - jej mina bezcenna 😜
 11. Otóż, braki prądu na mojej wiosce się praktycznie od 25 lat nie zdarzają. Najdłużej nie było elektryczności 5h ale ogłoszenia na przystankach i słupach ostrzegały o tym 7 dni wcześniej. Co do całości to potrzebuje jeszcze centralki. Zamówiona - przyjdzie do 30 dni. Koszty spiszę jak będe miał centralke.
 12. Pojawiają się takie kobiety - a jakie kapryśne. To akurat samo życie
 13. Hah studentki też chcą 1000zł za godzinkę ale nie połykają bo nie są dziwkami!
 14. Dziś przyszły mi dwa czujniki - temperatury i na drzwi. Zamontuje je w sobotę. Co do kamer to są 2x xblitx isee 1x xblitz force 1x noname Ogólne wrażenia obrazu oraz dźwięku na plus ale -kamery mają osobne aplikacje - trzeba 3 różnych apek żeby je obsłużyć dlatego chce mieć serwer NVR - nagrywarkę w domu. -kamery niby wspierają onvif ale nie jest łatwo je podłączyć do czegokolwiek.
 15. Cześć wszystkim! Od jakiegoś czasu nie przebywam już w domu i wpadam tam tylko od czasu do czasu. Zachciało mi się doglądać "gospodarki" zdalnie z internetu i pomyślałem sobie że opiszę tutaj co i jak gdyby ktoś chciał sobie takie coś wykonać samemu. Odrazu mówię że jestem IT guy i część rzeczy robię sam żeby się tego nauczyć. Plan jest taki żeby w pełni to zautomatyzować i nawet piec mieć zdalnie sterowany. Co mamy: 4 kamery -dwie, które ogarniają drogi dojazdowe do domu -dwie bezpośrednio wejście główne oraz podwórko wraz z garażem - te są obrotowe -Całość terenu jest oświetlona tak że z nocy robi się dzień - oświetlenie na czujki -Czujnik temperatury zewnętrznej -Oświetlenie w domu sterowanie czujnikami ruchu Co chcemy mieć w perspektywie 60 dni -czujniki temperatur w każdym pokoju (zamówione) -Czujnik temperatury na piecu (co) + "program" do przypominania o dokładaniu jak spadnie temperatura lub gdy temperatura jest za wysoka (dopiero projektuje co i jak) -Czujniki otwartych drzwi (zamówione) Co chcemy mieć finalnie (lista będzie zmieniana) -Drzwi przód-tył z zamkiem magnetycznym na tag nfc/kod -Garaż i brama główna wraz z domofonem otwierana zdalnie -Rolety zewnętrzne -oświetlenie w domu sterowanie zdalnie -soft do zarządzania całością - testuje domoticz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.