Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

swatpoland

Użytkownik
 • Content Count

  132
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by swatpoland

 1. Na luzie, kup motor, ale jakiś litr. Myślę że z 99 roku za 3000zł znajdziesz. Kasku nie zakładaj bo przy pewnej prędkości kask to tylko ozdoba. Odpal i dzida.
 2. I tu jest problem całego świata. ONE zawsze są niewinne.
 3. Po robocie uśmiechem bąbelka zapłaci
 4. Jak się wsłuchasz w teksty angielskie to tam nie ma finezji albo polotu np: Can you blow my whistle baby, whistle babyLet me knowGirl I'm gonna show you how to do itAnd we start real slow Czy możesz dmuchnąć w mój gwizdek kochanie, gwizdek kochanie Powiedz mi to Dziewczyno pokaże ci jak to robić Zaczniemy naprawdę powoli Ale osoba nie rozumie tego o czym jest śpiewane więc z automatu ten tekst jest dla nie ambitny Ja robie tak samo - słucham niemieckich hitów Nic nie rozumiem
 5. Kwestia wyboru kobiet to jest ciekawa sprawa. Ile z nich chce mieć narzucone homonto i czuje się z tym świetnie a ile podczas wyboru własnej wolnej drogi krzywdzi wszystkich wokół
 6. To to Nie pamiętałem po prostu tego "HITU", ha tfu aż ciary mam
 7. Powiem tak, takie ślimacze piosenki o wielkiej miłości i tym jedynym romantycznym lovelasie + aparycja Pawła D. to jest woda na młyn dla młodych kobiet. One lubią tego słuchać a potem przekładać na życie codzienne Ogólnie piosenki to temat ciekawy. Moja pierwsza ex puszczała mi nonstop "potrzebuje mężczyzny a nie chłopca" coś tam coś tam. Już nie pamiętam dokładnie. Po czasie dowiedziałem się że w ten sposób próbowała mi powiedzieć żebym był bardziej brutalny podczas sexu
 8. Teraz hit Usłyszałem to przy pierwszym oraz przy drugim rozstaniu - Zupełnie inne kobiety, ale teksty te same. Ty się musisz wyszaleć. Ja chce się bawić! Albo motor albo ja - zresztą ty już mi powiedziałeś że motor jest ważniejszy. Ty zawsze dążysz do celu, ciebie się nie da zmienić.
 9. Swego czasu dużo jeździłem autem po Polsce, teraz jeszcze więcej motocyklem i tak jak niektórzy koledzy stwierdzam że auto to takie urządzenie które ma nam skrócić podróż z punktu a do b. Ale mając 200 konnego potworka i jadąc 160km/h nad morze jestem tam w 6h zamiast 9. Natomiast na odcinkach krótszych stwierdzam że nie warto zapierdalać - na a4 i tak trzeba swoje odstać na bramkach. Na odcinku 139km jadąc spokojnie autem oraz zapierdalając motorem różnica w czasie dojazdu to około 30 minut.
 10. No wiesz, że jeśli ona zainicjuje rozstanie to ja będę prosił i błagał o powrót do tak wspaniałej kobiety.
 11. Podsyłam link do filmu i zapraszam do dyskusji. Ciekawie przedstawiona sprawa ale mam wrażenie że zaniedbanie z jednej strony przerodziło się w niechęć drugiej strony:
 12. Ramka na mape świata zrobiona ze świeżo zebranego na brzegu morza wysuszonego drewna. Nie żartuje 😜
 13. Co to znaczy wywiązuje się ze swoich obowiązków? Ty robisz remont kuchni za 30k a ona Ci wypomina że jest krzywo i gotuje codziennie? Nie warte to jest żadnej kasy. Ugotować sobie umiem, posprzątać też, a jak mam słuchać że coś jest za słone, zimne, krzywe, zielone itd to wole święty anielski spokój
 14. Wszystko nagrywam. Służebność jest wpisana w księgi i ma treść w stylu: Bezpłatna służebność przechodu, przejazdu, przeprowadzania wszystkich urządzeń technicznych, mediów prądu przez działkę numer 899/1 do działki 899/2 przez całą jej długość o szerokości 4.5m. Na początku służebności stoi budynek gospodarczy i tam jest ona zwężona do 3m - ma to znaczenie?
 15. Może i z boku to wygląda śmiesznie, ale jeśli ktoś utrudnia ci życie z zawiści to coś tu jest nie tak.
 16. Witam, ostatnimi czasy mam problem z sąsiadem, mężem siostry. Mieszkają oni od 20lat w obrębie jednego ogrodzenia ze mną. Ja młody, piękny wróciłem kilka miesięcy temu do domu i staram się go wykończyć(dom, nie szwagra). Zaznaczam że w moim domu mieszkała moja matka, której już z nami nie ma ;/. Przez te 20lat problemów od strony siostry nie było, ale po moim powrocie do domu, siostra wraz z mężem chcą odciąć mnie od drogi dojazdowej do domu. Przez ich działkę jest wyznaczona służebność szerokości 4.5m na całej długości działki, ale niestety oni się z nią nie zgadzają. Przez 20lat była zgodność, ale po śmierci matki już im się nie podoba że takowe prawo własności istnieje. Zaznaczę iż uprzykrzają mi oni życie, między innymi ustawiając na drodze duże głazy, czy kradnąc elementy ogrodzenia. W ostatnim tygodniu szwagier wyciął moją bramę wjazdową i schował w garażu. Policja przyjęła zgłoszenie o kradzieży no i tyle. Co kilka dni dostaje SMS od tej szczęśliwej parki o tym że oni już jutro, już za tydzień idą do sądu, wycinają moje ogrodzenie i przestawiają je tak aby zmniejszyć służebność na 2m. Eh i co tutaj robić, chyba tylko zdjęcie bo na nim najlepiej się z rodziną wychodzi. Zaznaczam że siostra wzięła z mężem kredyt hipoteczny na nie wiem co bo dostali dom w stanie gotowym do zamieszkania. Ja "jakoś sobie radzę" i nie potrzebuję takich pomocy mimo że muszę wszystko praktycznie od zera remontować.
 17. Powiem ci z własnego doświadczenia, wybrać tą która jest lepsza w łóżku. Tyle
 18. Ogólnie to była sprawa o zadość uczynienie a nie o dług. Słuszne długi trzeba spłacać ale jak sąd nie bierze pod uwagę całości sprawy a tylko racje jednej strony to jest to nie w porządku. Dodatkowe info mogę ci na priv przedstawić ;0
 19. Witam braci Jakie macie spostrzeżenia na temat pań w związkach które dowiadują się o problemach finansowych swoich partnerów? Ja osobiście mam dwa przypadki jeden w którym celowa strata pracy ostatecznie zakończyła związek. Słynne słowa - mógłbyś więcej pracować żeby więcej zarabiać. I drugie które mnie mocno dziwi - mam "na sobie" komornika, dzwoni do mnie windykacja. Pani wie o tym i nic. Jak była zakochana tak jest dalej. Co się dzieje z tymi kobietami to ja sam już nie wiem. Komornik swoją drogą za wyrok zaoczny czyli taki który został wydany bo podobno nie odbierałem listów, które przychodziły na adres z kosmosu.
 20. Ostatnio "śwagier" wypomniał mi -ty to nawet auta nie masz bo rozkręciłeś -Chłopie po co mi? Mam motor, mieszkam w mieście i używam komunikacji miejskiej bo jest szybciej, a auto remontuje hobbystycznie. Ty za to wielki pan masz dwa. Oba o wartości 500zł. Za kilka dni sprzedał jedno za cene złomu bo nie odpalało już ze dwa lata.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.