Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ciekawy

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Dobra

About Ciekawy

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

556 profile views
 1. Ciekawy

  Witam

  Witaj Wstaw Avatar żeby nie wyłapać bana
 2. @radeq Tylko na zewnątrz, żadnych wewnętrznych ingerencji. Jeżdżą Ci tylko po skórze, po zatoce żeby naświetlić i ten cały syf Ci spływa od razu. Ja byłem prywatnie kilka lat temu to płaciłem bodajże 8 zł za zabieg. I tu od razu uprzedzam Twoje pytanie. Nie wiem jak jest teraz ale wtedy żeby iść prywatnie też trzeba było mieć skierowanie od internisty. Cieszę się, że Ci pomogło Super to jest bo możesz to wykonać wszędzie a ulga jest natychmiastowa
 3. @radeq Musisz iść do internisty i powiedzieć że chcesz skierowanie na lasery na zatoki. Siadasz sobie zasłaniają Ci oczy i świecą Ci laserem takim małym jak długopis tyle, że z kabelkiem najpierw po jednej zatoce później po drugiej bodajże po minucie czasu. Następnie jest zalecenie żeby posiedzieć chwilę. Laser ma za zadanie wypalić te bakterie których nie zniszczyły leki. Nos Ci się odtyka, zaczynasz czuć zapachy i nie męczysz się tak. Mnie to poleciła moja internistka.
 4. Moim zdaniem musiałeś źle trafić, ja chodzę do takiej przed 40 i jest stanowcza, przeklina i wali wprost jakbyś gadał z kumplem. Widać, że robi w tym nie od dzisiaj i przerobiła za równo facetów jak i kobiety i nie jest do niczego uprzedzona. Dodam że na NFZ. Na samym wstępie oświadczyła, że możemy rozmawiać na luzie bo ją obowiązuje tajemnica jednakże odpowiadając na Twoje pytanie z tematu to nie radziłbym Ci poruszać z nią czy z nim kwestii skąd kupujesz np. dragi, czy jakie krzywe interesy robiłeś ani kto jest kapusiem przez którego miałeś problem, bo musisz brać pod uwagę, że świat jest mały i nigdy nie wiesz kogo zna ani kogo ma w rodzinie albo jak bardzo zaszkodziłeś w życiu jej czy jego rodzinie a uwierz mi, że świat jest mały i jak to mawia mój dobry przyjaciel cyt. "Twoi przyjaciele mają za przyjaciół Twoich wrogów" i to powiedzenie niestety często się sprawdza. Jak już ktoś tam wyżej wspomniał psycholog to nie magiczny środek który skasuje Twoje troski i powie jak masz żyć tylko człowiek który Cię wysłucha i pokaże Ci Twoje problemy z innego punktu widzenia. SAM musisz stawić im czoła a on pomoże wybrać Ci najbardziej optymalną drogę, tzn może dać Ci sugestię ale wybrać musisz sam. Co do Twojej orientacji czy jesteś hetero czy homo to nie ważne. Ważne jakim będziesz człowiekiem w życiu dla innych.
 5. Opiszę Ci to z perspektywy osoby która od wielu lat zmaga się z ciągłym katarem, częstym bólem głowy nie do zniesienia i bardzo szybkim męczeniem się mając lekko skrzywioną przegrodę nosową ale za to w środku na kształt litery S. Konieczka interwencja w środku prawie 15 cm. 1. Wizyta u dobrego alergologa. Badania na alergię tylko z krwi ponieważ te zwykle metoda kropelkową na rękach są bardzo nie dokładne ( opinia trzech naprawdę dobrych laryngologów ) 2. Doraźna pomoc to SINUPRET (bez recepty) dwie tabletki na noc. Przed połknięciem polecam wypić trochę jogurtu bo bynajmniej mnie po nich bolał żołądek ale są bardzo skuteczne. 3. Na szybkie uśmierzenie bólu IBUPROM ZATOKI 4. Po całkowitym wykurowaniu zatok aby nie było powrotów polecam lasery. 8 zabiegów alby odniosło efekt. Oddycha po nich fenomenalnie. Na parę lat spokój. (KONIECZNE CAŁKOWITE WYKUROWANIE ZATOK) 5. Jeśli problem nie znika tomografia komputerowa zatok i wizyta z wynikami od alergologa jeśli oczywiście nie ma alergii u dobrego laryngologa. 6. Laryngolog zleci korekcję przegrody nosowej. W mieście wojewódzkim kazali mi czekać dwa lata na NFZ ale w szpitalu w powiedzie jak trafisz dobrego lekarza czekasz około 3 miesięcy. Doraźnie polecam kumpel mi kiedyś podesłał i rzeczywiście działa pod warunkiem ze zrobisz dokładnie jak na filmiku. U mnie jest problem taki, że lewą dziurkę od nosa mam ciągle zatkaną i po tym zabiegu się odtyka. Metoda działa na długie godziny i jest w ogóle nie inwazyjna ulga przychodzi od razu. http://www.webniusy.com/metoda-na-zatkane-zatoki/ Powodzenia
 6. Dokładny model by się przydał na odwrocie na odwrocie kompa jest na obudowie. Jeśli to nowy komp klucz do Windowsa powinien być zaszyty w UEFI. Zrób tak jak sugeruję wyżej pobierz nowy obraz Windows 10. Zrób z niego bootowalnego pendriva. Zainstaluj, jeśli w trakcie instalacji poprosi o klucz zaznacz że nie masz klucza. Po instalacji i restarcie jeśli klucz jest zaszyty w UEFI to wskoczy na swoje miejsce.
 7. Daj model tego laptopa spróbuje ustalić czy powinien być tam oryginalny system. Co do XP to jest to już przestarzały system na którym nie zainstalujesz już nawet przeglądarki nie mówiąc o czymś innym. Jest możliwość zrobienia obrazu zainstalowanego systemu ale nie do instalacji tylko do odtworzenia na tym samym komputerze.
 8. Uuu to 90 dniówka była wgrana. To trzeba przeinstalować. Zrób tak pobierz ten programik ściągnij nim obraz Windows 10. Rufusem z poprzedniego postu zrób bootowalnego pendriva i zainstaluj. Teraz masz do wyboru kupić klucz na alledrogo koszt około 30 zł albo pomyśleć o czymś na własną rękę
 9. Licencja jest dożywotnia, chyba że był tam zainstalowany jakiś trial Windowsa 10. Ile dni zostało do końca licencji ? Możesz kupić klucz na alledrogo za jakieś 30 zł, pozbędziesz się problemu bo system się aktywuje normalnie i nie będziesz musiał przeinstalowywać systemu. Co do robienia bootowalnego pendriva to polecam darmowy program Rufus. Nie trzeba instalować wystarczy ściągnąć i odpalić stąd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.