Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

crystal

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

113 Świetna

About crystal

 • Rank
  Kot
 • Birthday 05/17/1990

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

7327 profile views
 1. Moje ulubione danie to Gong Bao Ji Ding: https://www.lostlaowai.com/recipes/main-dish/kung-pao-chicken-gong-bao-ji-ding/ Kurczak gongbao – jedno z najpopularniejszych dań kuchni syczuańskiej; pokrojony w kostkę kurczak przyrządzany z orzeszkami i ostrymi przyprawami. Ojczyzną potrawy jest prowincja Syczuan. Za jej twórcę uważany jest tradycyjnie Ding Baozhen, gubernator Syczuanu w okresie rządów dynastii Qing. (wikipedia)
 2. WeXj3Ol.jpg

  #heheszki 

 3. Haha, skąd ja to znam! ❤️ Też kiedy trafiłam na kanał Jaśmin natychmiast przepadłam. Jeśli masz facebooka, to jest tam świetna grupa "Misie kolorowe" prowadzona przez Jaśmin. Można dowiedzieć się co u niej, a członkowie grupy codziennie prowadzą interesujące dyskusje, podsyłają linki, dzielą się nowinkami.
 4. @KrólowaŁabędzi Oj tak, też bardzo żałuję, że u Jaśmin tak rzadko pojawiają się filmy. Pewnie już słyszałaś, ale nie nagrywa na YT, bo pracuje nad nowym projektem - grą komputerową w klimacie crime! Yaay, będzie grane. Co do Karoliny Anny to fakt, przynudza trochę, ale przyzwyczaiłam się do jej stylu mówienia i włączam z braku lepszej opcji. Dzięki za polecenie kanału Hulaj Dusza, na pewno sprawdzę. Co do ulubionych spraw to chyba nie mam takich. Bardzo poruszyła mnie jednak sprawa dzieci z Kurim oraz historia o tym, jak dwie nastolatki zamordowały swoją przyjaciółkę, bo miały jej dość (Skylar Neese). A jak to wygląda u Ciebie?
 5. Też bardzo lubię słuchać podcastów kryminalnych. W czołówce oczywiście Jaśmin i jej Stanowo, poza tym lubię Karolinę Annę oraz Niediegetyczne.
 6. „Pozbawienie człowieka naturalnej wolności i odmawianie mu zwykłych udogodnień życia jest gorsze niż głodzenie ciała; jest głodem duszy, mieszkańca ciała.”

  Mahatma Gandhi

 7. @Conrad Nie, to niemożliwe. Nawet między bliźniakami jednojajowymi znajdą się różnice. Można za to spotkać osoby o wyjątkowo podobnym bodygrafie. Wystarczy, że dana osoba urodziła się tego samego dnia. Jednak już kilka minut różnicy w godzinie urodzenia zmienia bardzo wiele. Na jednej z grup o HD spotkałam dziewczynę z Kalifornii, która miała prawie identycznego charta - ona jednak miała profil 1/3, a ja 2/4, kilka bram też aktywowało się w inny sposób. Trudno było znaleźć jakiekolwiek czynniki wspólne między nami, mimo że bodygrafy były prawie bliźniacze - wyglądała inaczej niż ja, miała inne pasje. Miejsce urodzenia, godzina urodzenia, proces socjalizacji, to jakich wyborów dokonujemy w ciągu życia, jakie podejmujemy decyzje - to wszystko jest unikalne i czyni z nas osoby absolutnie jedyne w swoim rodzaju.
 8. @Tyson Masz rację. To nie był przyzwoity człowiek, chociaż za takiego się uważał. A może nie za przyzwoitego, a po prostu za lepszego od innych. Takie słowa mogą powiedzieć tylko osoby, które mają problemy ze sobą. Już wtedy to wiedziałam, ale i tak zabolało. Tak to jest ze słowami - niby to tylko słowa, a jednak potrafią ranić.
 9. Czyli urodziłyśmy się tego samego dnia. Oj, jestem pewna, że nie jesteśmy bliźniaczkami i bardzo wiele nas różni mimo wszystko. Liczy się też miejsce urodzenia, godzina urodzenia i całe mnóstwo innych czynników, hehe. To interesujące i fajne, że mamy tak podobne horoskopy i spotkałyśmy się na tym forum. Ciekawa jestem co nas łączy, a co dzieli.
 10. @NimfaWodna Co prawda nie wiem nic o astrologii, ale od kilku lat interesuję się systemem, który zawiera jej elementy. Nazywa się Human Design i piszę na jego tego temat bloga - tutaj na forum. Jeśli masz ochotę, możesz wejść w mój profil i zajrzeć do zakładki "Blog". I to właśnie w oprogramowaniu do HD wygenerowałam sobie kosmogram. HD zakłada, że liczy się nie tylko data urodzenia, ale też data kiedy Dusza inkarnowała się w ciele - czyli 3 miesiące przed narodzeniem. Poniżej wklejam screena, możliwe że coś źle odczytałam, bo nie znam symboli astrologicznych. Kolumna po prawej stronie dotyczy daty urodzenia - urodziłam się 17 maja 1990 roku o 10:05.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.