Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dx51

Użytkownik
 • Ilość treści

  70
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

31 Świetna

O Dx51

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. "Zniszczył kamerę z dowodami" na której Barańscy prowokują wyzwiskami i swym zachowaniem zawodników polskiej kadry. Czyli w gwoli ścisłości zrobił dobry uczynek, gdyż wyjście takiego materiału na światło dziennie mogło by zszargać dotkliwie dobre imię 2703, bo by oznaczało, że obydwoje budują swoją popularność na prowokacjach i manipulacji. Ale nie, zaraz... przecież na tym właśnie Patryś buduje fame swoje kanału... 🤔 Na klacie dumnie orzełek Polski. A tu screen z oficjalnego FB PCA. Można samemu sprawdzić. Czyli wtedy nie warto było zgłosić organizatorowi swej narodowości? Jak ktoś chce posłuchać skrótowo co się działo tam. Od 5:58 https://www.youtube.com/watch?v=6vt9_01G0hk&feature=youtu.be&t=359
 2. Skupiłbym się wpierw na budowaniu lepszych wyników siłowych niż na samej diecie. Zaczniesz zużywać więcej energii to i podaż kaloryczna dla twojego ciała się zwiększy. Na prosty sposób możesz sprawdzić czy po czasie trzymania jednej wartości kalorycznej zachowasz pełnie sił pozwalającą nadal ciężko trenować i będziesz mieć dobre samopoczucie, bo to jest istotą dobrze przeprowadzonej redukcji. Absurdem jest trzymać się diety Oświęcimskiej, kosztem swojego zdrowia.
 3. Dx51

  Program 100 kg na klatę do końca roku.

  Nie słuchaj, omijaj szerokim łukiem. Chyba, że oczekujesz regresu siłowego i morza kontuzji...
 4. https://www.youtube.com/watch?v=Pjmm-vIQhH0&feature=youtu.be&t=36
 5. Można. Różnica w cenie nie powinna być żadna, a efekt możesz odczuć na sobie. Choć ja w tym wypadku mógłbym polecić Arginine i Cytruline kupić osobno i łączyć przedtreningowo. Zostaje 3 dni na regeneracje. Dałoby rade, ale pilnuj aby zawsze się po treningu solidnie porozciągać, aby nie przeszkodziło to w zmiennych treningach. Ćwiczenia wielostawowe polecałbym. Aby sobie nic nie zrobić i polecałbym ci kanał Nie ma Lekko gdzie podpatrzysz co i jak aby sobie nic nie zrobić.
 6. Dx51

  Wytrwały amator na siłowni

  Zwiększ objętość na każdym ćwiczeniu. Plan na 3-4 ruchy pasuje bardziej pod budowanie siły niż większe uszkodzenia włókien mięśniowych.
 7. Dx51

  Małżonka Patryka2703

  Jedną osobą, która straciła dobre imię jest sam Barański. I każda osoba, której chciał zaszkodzić ma się jak najbardziej dobrze. A stało się to tak na prawdę z uwagi na samych widzów, którzy, "może..." podświadomie mogli podejrzewać, że YT-berzy przez nich subskrybowani coś tam biorą, ale tak naprawdę liczyło się dla nich zdobyta motywacja, wiedza co do treningu, ćwiczeń aby sobie czegoś nie połamać, sprzętu do dźwigania, suplementów, lub nawet sterydów i ich skutków ubocznych.
 8. Dx51

  Małżonka Patryka2703

  No to wymieniając - Wk od tego momentu dorobiło się własnego sklepu z ciuchami. Karmowski nadal jest twarzą Trec'a. Ba, będzie nawet występował teraz jako postać w kolejnym filmie Pitbull. Słodkiewicz nadal ma swój kontrakt w FA Nutrition, jeździ i organizuje szkolenia. Ben Looker, któremu Patryk zarzucał iż uprawia seks z młodocianymi zawodniczkami, obiecując ponoć wygrane na zawodach nadal dobrze prosperuje ze swoją firmą z suplementami za granicą. Paweł Kaczmarczyk nadal ma bardzo dobrą opinie jako szaman, organizuje szkolenia z dopingu. No... Wymieniam osoby, które były pierwszymi targetami Patryka i... No, raczej dobrze im się wiedzie...? Był już ktoś, kto miał go posłać przed sale sądową, ale okazało się, że stan konta Patryka wynosi tak na prawdę 0zł. Więc nie byłoby co do ugrania z biedaka. Chyba wspominał o tym Strzała. Masz racje, patrz wyżej. Jako, rzekomo ostatni prawdziwy natural też ich nie opuścił, dlatego został bocianem. No wiesz... To on organizował konkursy dla widzów na najlepszy filmik z udziałem czołowych zawodników w jak najgorszych pozach ciała, gdzie do wygrania były suplementy. 😕
 9. Dx51

  Małżonka Patryka2703

  To są ich oficjalne przydomki. :) #bocianlogic
 10. Dx51

  Małżonka Patryka2703

  Jeśli cofniemy się w czasie do pierwszych informacji, które zaczęły wyciekać na temat tej baby, to zostały one przekazane przez niedoszłą teściową Bociana, panią Krystynę. Dowiedzieliśmy się wtedy, że jego Koń (żona Halina) nie należała do wiernych partnerek. Dość pamiętne były jej słowa, nagrane w rozmowie telefonicznej z Przemysławem Siwkiem, jak to zgubiła obrączkę, kiedy pieprzyła się z innym na plaży (chyba, ale to chyba chodziło o Tomka, biologicznego ojca), będąc już w związku z bocianem. xD Z tego co pamiętam Bocian poznał Halinkę w jej pracy, czyli klubie, bo ona tańczyła na rurze. Informacje przesyłali, ludzie z tamtejszych okolic, w których mieszka Bocian, a nawet się odezwał ochroniarz, tam wtedy pracujący. Była jeszcze sytuacja, która dość chwile była wypominana na grupie, w sprawie wierności Halinki, a mowa tu o upodobaniu do chłopaków w mundurach wojskowych. Ponoć niejeden z pewnej kompanii przepychał ją tam... Marku, nie... Nadal żyjesz w błędzie. Patryk od samego początku atakował popularne persony. I na tym polegało rozbudowanie jego kanału. Na robieniu gównoburzy w sieci. Za to go ludzie znienawidzili, bo zamiast uczyć ludzi o skutkach ubocznych tworzył kontent oczerniający osoby z świadka fitness. W sumie teraz to też wyzywa na snapie polaków od biedaków i cebulaków...
 11. Jeśli znajdziesz kasę na suplementację, to jedynie i wyłącznie Omega 3 i D3+K2. Reszta kasy w jedzenie.
 12. Dx51

  Pasja w biznes - Siłownia

  W mieście w którym chciałbym robić ten biznes jest tylko jedna, mała siłownia o powierzchni tak małej, że da rade tam trenować max 7 osób, żeby się nie zabić nawzajem. I jakoś od 3 lat się nadal trzyma. 😕 (Serio) Stara siłownia się rozpadła z winy samych właścicieli. Rozwód i kasa. Od czego zacząć? Lub do kogo najlepiej się w takim razie wybrać? Jakiś konkretny organ? W sumie każdy mi pewnie powie, że porad na YT czy informacji jest od groma, ale na start nie wiem czego się wpierw chwycić by dobrze było.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.