Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dx51

Użytkownik
 • Content Count

  99
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Świetna

About Dx51

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Testosteron całkowity Estradiol Prolaktynę panel wątrobowy Panel tarczycowy Można też FSH i LH (przysadkę) Wit D3.
 2. Jeśli chcesz wysłać komuś życzenia, to zrób to dla tych osób, które najbardziej cenisz i szanujesz. Od reszty i tak dostaniesz tylko Ctrl+C, Ctrl+V.
 3. Zagadaj do firmy, która zajmuje się takimi zakupami. https://www.youtube.com/channel/UCntkXKPpSyQcxMwUvqlbt7g/videos https://www.facebook.com/AutoDiscoverUSA/
 4. To ja przytoczę sytuację, która, może nie dotyczy zawału, ale: Będąc niedawno na wymianie opon, spotkałem starego znajomego z poprzedniej siłowni, na której ćwiczyłem pierwsze pięć lat, zanim została zamknięta. Znajomy 40+, stosował doping, ale w formie leczniczej, żadnych egzotyków. Nie wdziałem go 2 lata. Kiedyś 175 cm, takiej solidnej, choć misiowatej postury (Brak V), ale zaparcie miał. Teraz spadło z niego wagi i obwodów. Pierwsza moja myśl, pewnie obowiązki, może praca za granicą i nie miał tyle czasu, co tu w Polsce. Przywitałem się, pogadaliśmy no i poznałem powód tych spadków. Miał udar, Leżał sparaliżowany 3-4 miesiące w łóżku. Ja zdębiałem... Po tym czasie zaczął wracać do... zdrowia. Lekarze zajmujący się jego rehabilitacją niedowierzali na to, jak szybko po tym czasie jak leżał bezwładny, zaczął wracać do zdrowia. Oczywiście po serii pytań, dotyczących jego aktywności uprawianej przez dobrych klika lat, lekarz stwierdził jasno, że gdyby nie to, że ćwiczył, tego dnia już bym go tam nie spotkał. Zapowiedział mi, że już wrócił na siłownie. A i że lekki doping znowu wróci do łask, bo jednak odmładza. Powód udaru - Praca, natłok obowiązków na własnej działalności, stres, mało snu, jeszcze więcej stresu.
 5. Czasem pojawiały się historię jak to partnerka za bardzo kombinowała podczas zbliżeń/stosunku. Rada była jedna, albo ubrać się i iść w pizdu, albo kazać się babie zwyczajnie ubrać i podziękować, niech sobie już idzie i wraca do domu. Bez wyzwisk i chamstwa, Albo po twojemu, albo nara.
 6. Dx51

  Telefon

  Powiem tak. Celuj tylko w Xiaomi z allegro. Jeśli chcesz nowszy model, to ew. wybierz to, co da budżet, albo kup używkę, minimum 4GB/64GB, która była, choć w cudzych rękach, to cały czas w etui i położonym szkłem ochronnym. Wymień baterię na nową i będziesz się cieszyć szybkim i sprawnym telefonem, a i jeszcze w kieszeni zostanie.
 7. Moim sensem życia jest sport. - Daje mi motywacje do zmian w moim ciele i zdrowiu. - Cały czas widzę te postępy, i dzięki temu wymagam od siebie więcej. - Mam chęci żeby się dokształcać. By wiedzieć więcej. - Obcuje dzięki temu z różnymi ludźmi. - Motywuje innych, a jednocześnie też słucham i podpatruje lepszych od ciebie. - Widząc po swoich rówieśnikach, to 95% moich znajomych, którzy przekroczyli te 30-tke, to jakieś chodzące wraki, jestem ich totalnym przeciwieństwem. A jeżdżę starym autem, nie mam jeszcze swoich czterech kątów, dziewczyny nie mam, a i tak chodzę pozytywnie nastawiony do życia, dzięki właśnie sportowi.
 8. - Ja bym się zapytał, co my mamy się spodziewać po tobie, kiedy zaczniesz brać. - Rozregulowane, niekontrolowane hormony, mogą nawet powodować przejawy myśli samobójczych. Znam przypadki. Tak było, nie zmyślam. - Jak przylejesz się jedynie wodą i zejdziesz z towaru, to ta woda zejdzie. Będzie jedynie efekt jojo. Mięśnie buduje się latami, nie w 8 tygodni. - Zależy od organizmu. - Pytanie, jak na osobę z nadciśnieniem wpłynie to, że zacznie uprawiać sport. - To są dwa różne środki. - Będzie pod obciążeniem, znaczy, będzie mieć więcej do roboty, ale to dawka czyni truciznę. Omijając oral oszczędzasz flaki.
 9. Jakbyś zrozumiale podchodził do treści badań, czytając je, a nie artykuły, które próbują przełożyć zawartą tam treść 1 do 1. to byś miał pojęcie, że nie tak to działa. No, ale skoro jak ktoś myśli, że jak nabierze wody od wywalonego estradiolu, to już się mu mięśnie rosną. xD
 10. Nie ma dobrych endokrynologów. Oni nie mają pojęcia o TRT. A teraz tak: Po pierwsze, za mało danych. Wiek, staż treningowy, cel. Jeśli, wyczytując z twojego postu, chodzi ci tylko o podniesienie atrakcyjności, to obróci się to przeciw tobie. Ponieważ nie masz nawet elementarnej wiedzy, jakie możliwe skutki uboczne mogą cie napotkać i jak się przed nimi bronić. Testosteron nie opłaca się w ogóle na krótkie okresy. Już dość naoglądałem się chłopaczków, którzy zdecydowali zrobić formę życia na lato, a wyglądając jak pół dupy zza krzaka, tak samo, a nawet gorzej wyglądali, gdy zeszli z towaru. Na domiar złego, lament, bo kuśka nie staje. Trenujesz cokolwiek? Ile w ogóle trenujesz? Jaka jest twoja wiedza z zakresu treningu? Potrafisz sobie ułożyć plan? A może jesteś jednym z pionierów zestawu dyskotekowego? Nogi robisz? Testosteron pomaga, fakt, można go przyjmować nawet do końca życia, i jeden dzień dłużej, to też fakt, ale trzeba wiedzieć, jak go wykorzystać. Bez wiedzy i edukacji w tym można narobić sobie tylko problemu, i trzeba mieć hajs na to.
 11. Pamiętam, jak ojciec mojego znajomego przyniósł nam na poczęstunek dziczyznę własnej roboty. A zajmuje się tym dłużej niż ja chodzę po tej ziemi. Mięso było PRZEMAJESTETYCZNIEPYSZNE! Sam opędzlowałem 95% półmiska. Jeszcze potem podziękować poszedłem, chcąc się czegoś dowiedzieć o sposobie przyrządzenia. A jak reszta chce, dla tego całego pseudo eko, to możecie nawet gruz z piachem wpier....ć.
 12. - Otyłość - Palenie fajek Na modzie się nie znam, więc jeśli chodzi o ubiór działać raczej mogę instynktownie.
 13. Druga Strona Medalu, Ben Tells. Z autopsji mogę ci powiedzieć, że jeśli jest dostęp do apteki (prolongatum), to dla osoby początkującej najlepiej od tego zacząć. Z underami jest o tyle problem, że nie zawsze będziesz mieć pewność co to przygotowanego produktu. Możliwe, występujące bóle po strzałach, opuchlizny. To może odstraszyć już na starcie. Zależy jak trafisz. I tak ci się większość sprzedających nie przyzna, czy towar, którym obracają jest legit. Mało kto bada to, co ma, bo to kosztuje. Ja mam na szczęście dostęp do górnej półki produktów. W życiu się na to nie pisz. Zwyczajny wyzysk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.