Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dx51

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Świetna

About Dx51

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ze swojego doświadczenia mogę polecić Breakin Ink z Tyczyna. Bardzo profesjonalna ekipa. https://www.facebook.com/pages/category/Tattoo---Piercing-Shop/Breakin-Ink-193501667345676/ Nie polecam szukać czegoś jak tanie studio.
 2. Jakbyś miał taką serię 5, czy to e60, czy modele wzwyż to by nie było mowy o narzekaniu na komfort jazdy, a w szczególności na takie trasy, jakie ty pokonujesz.
 3. Nawet taki przykład. Chce po pracy pojechać na siłownie Jestem po pracy. Wrócę na spokojnie, siądę sobie, umyje się bez pospiechu, coś jeszcze popatrzę w necie. Pojadę kiedy chce, poćwiczę ile chce, wrócę kiedy mi pasuje, nie zastanawiając się czy zdarzę na transport publiczny. Wstąpię sobie do sklepu po drodze, zabiorę sobie zakupy, zawiozę je w bagażniku do domu. Tak, wygoda w xyz.
 4. Dla marki BMW są np. goście z Bimmer Check, lub Bimmer Autos. Same pozytywne opinie z ich oględzin i poszukiwań samochodu dla klienta.
 5. Polecam uprawiać jakiś sport. Nawet po takim 10h dniu pracy.
 6. https://youtu.be/zSQad35Ltlw?t=690 Jednak pomyłka, wymienił po 30k. Nie po 18.
 7. Właściciel kanału Autoholicy, który ma firme Tune-Up i był często gościem u Łysego z M4K w jednym z swoich filmów podał wyniku analizy próbki oleju z swojego białego bmw f10, fabrycznie nowego. Producent zaprasza go jak to w książce co 30tyś, na wymiane. Po 18 wysłał próbkę do analizy do laboratorium i przedstawił wyniki kilkudziesięciu procent utraty wartości bazowych oleju, plus zawartość syfów itp. I co zrobił? Zmienił go, bo on szanuje swoje auto, za które wyłożył nie małe siano. Więc to takie trudne mówisz...?
 8. Myślę, że Producent ten tylko zaciera rączki, żebyś go posłuchał, po czym potulnie przyjechał po czasie na wymianę silnika za którego wyłożysz wyłącznie ze swojej kieszeni.
 9. Bardzo mądrze zrobiłeś, podchodząc do sprawy od strony badań krwi. Ze słyszenia znam jedynie sytuacje, kiedy ktoś podawał sobie ponad 100 000iu dziennie i się... chyba przekręcił. Ale musiałbym szukać źródła. Tak trzymaj. Wynik jak najbardziej dobry.
 10. Dx51

  Niemieckie samochody

  Ja to tylko tu zostawię. 😂
 11. Dx51

  Niemieckie samochody

  Bo widzisz, olej ma swoje właściwości smarne, które się zużywają wraz z czasem i przebiegiem. Ty jesteś na tyle niedoro... znaczy ten, niedouczony, że świadomie zarzynasz swój samochód, żydując te 300zł w roku na nowy olej, by serce samochodu mogło wbijać milionowe przebiegi, nawet jak buda sie cała sypie. Już widzę ciebie jak wykładasz te tysiące na "generalne remonty". A ten twój samochodzik po takim "dbaniu" już jest zapewne ruiną, taką jak zdjęcie wyżej.
 12. Dx51

  Niemieckie samochody

  I potem się to kończy tak... 😂😂😂
 13. Wydobyć co się da, części mechaniczne zachować i ew. karoseryjne, spróbować wszystko opchnąć, Na obecne ceny E46 nie ma co ratować tego spalonego modelu.
 14. "Zniszczył kamerę z dowodami" na której Barańscy prowokują wyzwiskami i swym zachowaniem zawodników polskiej kadry. Czyli w gwoli ścisłości zrobił dobry uczynek, gdyż wyjście takiego materiału na światło dziennie mogło by zszargać dotkliwie dobre imię 2703, bo by oznaczało, że obydwoje budują swoją popularność na prowokacjach i manipulacji. Ale nie, zaraz... przecież na tym właśnie Patryś buduje fame swoje kanału... 🤔 Na klacie dumnie orzełek Polski. A tu screen z oficjalnego FB PCA. Można samemu sprawdzić. Czyli wtedy nie warto było zgłosić organizatorowi swej narodowości? Jak ktoś chce posłuchać skrótowo co się działo tam. Od 5:58 https://www.youtube.com/watch?v=6vt9_01G0hk&feature=youtu.be&t=359
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.