Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dx51

Użytkownik
 • Ilość treści

  80
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

31 Świetna

O Dx51

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dx51

  Firmy sprawdzające auta dla klienta

  Dla marki BMW są np. goście z Bimmer Check, lub Bimmer Autos. Same pozytywne opinie z ich oględzin i poszukiwań samochodu dla klienta.
 2. Polecam uprawiać jakiś sport. Nawet po takim 10h dniu pracy.
 3. https://youtu.be/zSQad35Ltlw?t=690 Jednak pomyłka, wymienił po 30k. Nie po 18.
 4. Właściciel kanału Autoholicy, który ma firme Tune-Up i był często gościem u Łysego z M4K w jednym z swoich filmów podał wyniku analizy próbki oleju z swojego białego bmw f10, fabrycznie nowego. Producent zaprasza go jak to w książce co 30tyś, na wymiane. Po 18 wysłał próbkę do analizy do laboratorium i przedstawił wyniki kilkudziesięciu procent utraty wartości bazowych oleju, plus zawartość syfów itp. I co zrobił? Zmienił go, bo on szanuje swoje auto, za które wyłożył nie małe siano. Więc to takie trudne mówisz...?
 5. Dx51

  Oleje 5W40 czy 5W30 w silnikach VW VAG?

  Myślę, że Producent ten tylko zaciera rączki, żebyś go posłuchał, po czym potulnie przyjechał po czasie na wymianę silnika za którego wyłożysz wyłącznie ze swojej kieszeni.
 6. Dx51

  Poziom witaminy D we krwi.

  Bardzo mądrze zrobiłeś, podchodząc do sprawy od strony badań krwi. Ze słyszenia znam jedynie sytuacje, kiedy ktoś podawał sobie ponad 100 000iu dziennie i się... chyba przekręcił. Ale musiałbym szukać źródła. Tak trzymaj. Wynik jak najbardziej dobry.
 7. Dx51

  Niemieckie samochody

  Ja to tylko tu zostawię. 😂
 8. Dx51

  Niemieckie samochody

  Bo widzisz, olej ma swoje właściwości smarne, które się zużywają wraz z czasem i przebiegiem. Ty jesteś na tyle niedoro... znaczy ten, niedouczony, że świadomie zarzynasz swój samochód, żydując te 300zł w roku na nowy olej, by serce samochodu mogło wbijać milionowe przebiegi, nawet jak buda sie cała sypie. Już widzę ciebie jak wykładasz te tysiące na "generalne remonty". A ten twój samochodzik po takim "dbaniu" już jest zapewne ruiną, taką jak zdjęcie wyżej.
 9. Dx51

  Niemieckie samochody

  I potem się to kończy tak... 😂😂😂
 10. Dx51

  Samozapłon w BMW, co dalej?

  Wydobyć co się da, części mechaniczne zachować i ew. karoseryjne, spróbować wszystko opchnąć, Na obecne ceny E46 nie ma co ratować tego spalonego modelu.
 11. "Zniszczył kamerę z dowodami" na której Barańscy prowokują wyzwiskami i swym zachowaniem zawodników polskiej kadry. Czyli w gwoli ścisłości zrobił dobry uczynek, gdyż wyjście takiego materiału na światło dziennie mogło by zszargać dotkliwie dobre imię 2703, bo by oznaczało, że obydwoje budują swoją popularność na prowokacjach i manipulacji. Ale nie, zaraz... przecież na tym właśnie Patryś buduje fame swoje kanału... 🤔 Na klacie dumnie orzełek Polski. A tu screen z oficjalnego FB PCA. Można samemu sprawdzić. Czyli wtedy nie warto było zgłosić organizatorowi swej narodowości? Jak ktoś chce posłuchać skrótowo co się działo tam. Od 5:58 https://www.youtube.com/watch?v=6vt9_01G0hk&feature=youtu.be&t=359
 12. Skupiłbym się wpierw na budowaniu lepszych wyników siłowych niż na samej diecie. Zaczniesz zużywać więcej energii to i podaż kaloryczna dla twojego ciała się zwiększy. Na prosty sposób możesz sprawdzić czy po czasie trzymania jednej wartości kalorycznej zachowasz pełnie sił pozwalającą nadal ciężko trenować i będziesz mieć dobre samopoczucie, bo to jest istotą dobrze przeprowadzonej redukcji. Absurdem jest trzymać się diety Oświęcimskiej, kosztem swojego zdrowia.
 13. Dx51

  Program 100 kg na klatę do końca roku.

  Nie słuchaj, omijaj szerokim łukiem. Chyba, że oczekujesz regresu siłowego i morza kontuzji...
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.