Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dx51

Użytkownik
 • Content Count

  91
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Świetna

About Dx51

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. - Ja bym się zapytał, co my mamy się spodziewać po tobie, kiedy zaczniesz brać. - Rozregulowane, niekontrolowane hormony, mogą nawet powodować przejawy myśli samobójczych. Znam przypadki. Tak było, nie zmyślam. - Jak przylejesz się jedynie wodą i zejdziesz z towaru, to ta woda zejdzie. Będzie jedynie efekt jojo. Mięśnie buduje się latami, nie w 8 tygodni. - Zależy od organizmu. - Pytanie, jak na osobę z nadciśnieniem wpłynie to, że zacznie uprawiać sport. - To są dwa różne środki. - Będzie pod obciążeniem, znaczy, będzie mieć więcej do roboty, ale to dawka czyni truciznę. Omijając oral oszczędzasz flaki.
 2. Jeśli ćwiczysz, żeby być większy - nie. Jeśli ćwiczysz, aby być silniejszy - tak.
 3. Jakbyś zrozumiale podchodził do treści badań, czytając je, a nie artykuły, które próbują przełożyć zawartą tam treść 1 do 1. to byś miał pojęcie, że nie tak to działa. No, ale skoro jak ktoś myśli, że jak nabierze wody od wywalonego estradiolu, to już się mu mięśnie rosną. xD
 4. Nie ma dobrych endokrynologów. Oni nie mają pojęcia o TRT. A teraz tak: Po pierwsze, za mało danych. Wiek, staż treningowy, cel. Jeśli, wyczytując z twojego postu, chodzi ci tylko o podniesienie atrakcyjności, to obróci się to przeciw tobie. Ponieważ nie masz nawet elementarnej wiedzy, jakie możliwe skutki uboczne mogą cie napotkać i jak się przed nimi bronić. Testosteron nie opłaca się w ogóle na krótkie okresy. Już dość naoglądałem się chłopaczków, którzy zdecydowali zrobić formę życia na lato, a wyglądając jak pół dupy zza krzaka, tak samo, a nawet gorzej wyglądali, gdy zeszli z towaru. Na domiar złego, lament, bo kuśka nie staje. Trenujesz cokolwiek? Ile w ogóle trenujesz? Jaka jest twoja wiedza z zakresu treningu? Potrafisz sobie ułożyć plan? A może jesteś jednym z pionierów zestawu dyskotekowego? Nogi robisz? Testosteron pomaga, fakt, można go przyjmować nawet do końca życia, i jeden dzień dłużej, to też fakt, ale trzeba wiedzieć, jak go wykorzystać. Bez wiedzy i edukacji w tym można narobić sobie tylko problemu, i trzeba mieć hajs na to.
 5. Pamiętam, jak ojciec mojego znajomego przyniósł nam na poczęstunek dziczyznę własnej roboty. A zajmuje się tym dłużej niż ja chodzę po tej ziemi. Mięso było PRZEMAJESTETYCZNIEPYSZNE! Sam opędzlowałem 95% półmiska. Jeszcze potem podziękować poszedłem, chcąc się czegoś dowiedzieć o sposobie przyrządzenia. A jak reszta chce, dla tego całego pseudo eko, to możecie nawet gruz z piachem wpier....ć.
 6. - Otyłość - Palenie fajek Na modzie się nie znam, więc jeśli chodzi o ubiór działać raczej mogę instynktownie.
 7. Druga Strona Medalu, Ben Tells. Z autopsji mogę ci powiedzieć, że jeśli jest dostęp do apteki (prolongatum), to dla osoby początkującej najlepiej od tego zacząć. Z underami jest o tyle problem, że nie zawsze będziesz mieć pewność co to przygotowanego produktu. Możliwe, występujące bóle po strzałach, opuchlizny. To może odstraszyć już na starcie. Zależy jak trafisz. I tak ci się większość sprzedających nie przyzna, czy towar, którym obracają jest legit. Mało kto bada to, co ma, bo to kosztuje. Ja mam na szczęście dostęp do górnej półki produktów. W życiu się na to nie pisz. Zwyczajny wyzysk.
 8. Ze swojego doświadczenia mogę polecić Breakin Ink z Tyczyna. Bardzo profesjonalna ekipa. https://www.facebook.com/pages/category/Tattoo---Piercing-Shop/Breakin-Ink-193501667345676/ Nie polecam szukać czegoś jak tanie studio.
 9. Jakbyś miał taką serię 5, czy to e60, czy modele wzwyż to by nie było mowy o narzekaniu na komfort jazdy, a w szczególności na takie trasy, jakie ty pokonujesz.
 10. Nawet taki przykład. Chce po pracy pojechać na siłownie Jestem po pracy. Wrócę na spokojnie, siądę sobie, umyje się bez pospiechu, coś jeszcze popatrzę w necie. Pojadę kiedy chce, poćwiczę ile chce, wrócę kiedy mi pasuje, nie zastanawiając się czy zdarzę na transport publiczny. Wstąpię sobie do sklepu po drodze, zabiorę sobie zakupy, zawiozę je w bagażniku do domu. Tak, wygoda w xyz.
 11. Dla marki BMW są np. goście z Bimmer Check, lub Bimmer Autos. Same pozytywne opinie z ich oględzin i poszukiwań samochodu dla klienta.
 12. Polecam uprawiać jakiś sport. Nawet po takim 10h dniu pracy.
 13. https://youtu.be/zSQad35Ltlw?t=690 Jednak pomyłka, wymienił po 30k. Nie po 18.
 14. Właściciel kanału Autoholicy, który ma firme Tune-Up i był często gościem u Łysego z M4K w jednym z swoich filmów podał wyniku analizy próbki oleju z swojego białego bmw f10, fabrycznie nowego. Producent zaprasza go jak to w książce co 30tyś, na wymiane. Po 18 wysłał próbkę do analizy do laboratorium i przedstawił wyniki kilkudziesięciu procent utraty wartości bazowych oleju, plus zawartość syfów itp. I co zrobił? Zmienił go, bo on szanuje swoje auto, za które wyłożył nie małe siano. Więc to takie trudne mówisz...?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.