Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

developers

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  275
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

194 Świetna

About developers

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może i się nie przyzna ale tyłka bez problemu nadstawi.
 2. Zobacz sobie tę ofertę:http://www.taniobudujemy.pl/domy_mieszkalne_kompleksowa_realizacja-32 " Przykładowa wycena: - dom o podstawie 5 x 7 m ( parter + piętro ) = 70 m2 x 1600 zł = 112 000 zł."
 3. Najważniejszy jest przykład osobisty w domu. Pamiętajmy o tym Bracia.
 4. Często nie ma potrzeby, żeby wytrzymywał dłużej. Osobiście wolał bym kupić pustą działkę, za niewielkie pieniądze, niż dom z betonu wybudowany za komuny, który teoretycznie nadaje się do remontu. Pusta działka + postawienie szkieletówki wyjdzie taniej i szybciej, niż zakup "wielopokoleniowego" domu i remontowanie go.
 5. Żony nie zdradzam, ale przed ślubem jak zdradzałem partnerki to dlatego, że brakowało mi zaangażowania ze strony partnerki.
 6. To są technologie znane na świecie od lat. Tylko w PL jesteśmy bardzo zacofani i dopiero do nas pewne rzeczy docierają. Ale w państwach skandynawskich i Kanadzie budownictwo szkieletowe ma spore tradycje. Simple Line ma 73m2, powierzchni użytkowej. Spokojnie może mieszkać tam rodzina z dziećmi. Nie wiem jaka jest teraz cena za Simple Line, ale jak wprowadzali ten projekt to kosztował 100 tys netto za stan developerski, bez wykończenia poddasza.
 7. @Byłybiałyrycerzmasz rację, że to zależy od sytuacji. Miałem na myśli, że w mojej sytuacji bardziej odpowiada mi dom niż mieszkanie w bloku.
 8. Popatrz też sobie na dom Simple Line z sendom. Cena podobna a firma ma ogromne doświadczenia stawia bardzo dużo domów. Nie znalazłem ani jednej negatywnej opinii na temat tej firmy. Budowa domu i tak super tania nie będzie, bo trzeba doliczyć jeszcze urządzenie działki, ogrodzenie, przyłącza, pozwolenia itd. więc całość i tak trochę wyniesie, ale moim zdaniem lepiej mały skromny domek niż mieszkanie w bloku.
 9. Trochę racji Twoja partnerka ma. Moim zdaniem wypożycz sobie parę razy taką maszynę, żeby sprawdzić czy po paru przejażdżkach nadal Ci się chce. Ja tylko raz jechałem taką zabawką w terenie, bardzo mocny silnik, napęd 4x4 automat. Kosztowało to więcej niż dobry samochód, ale nie miałem z tej przejażdżki za bardzo frajdy. Moim zdaniem o wiele lepszym wyborem jest motocykl enduro. Dlatego zanim wepchasz się w niepotrzebne koszty, polecam wypożycz i przekonaj się czy to jest na pewno to co Cię uszczęśliwi.
 10. Jak chodziłem na kurs tańca to z 2ma różnymi partnerkami. Jednej i drugiej mówiłem, że z tą drugą tańczy mi się lepiej i zastanawiam się nad zrezygnowaniem z zajęć z nią. Obie bez problemy nadstawiały tyłka kiedy tylko chciałem... Na żadne kawy z nimi nie chodziłem, tylko jak miałem ochotę to od razu ustawialiśmy się na sex.
 11. Ja mam udane małżeństwo, ale to tylko dzięki forum i poradom naszego Guru oraz Braci. Bez tego byłbym rozwodnikiem już dawno i mieszkałbym pod mostem...
 12. A widujesz się z dzieciakiem? Dlaczego przekreśliłeś kobietę, tylko z tego powodu, że zaszła z Tobą w ciążę?
 13. Zbieraj dowody i staraj się o wyłączną opiekę nad dzieckiem. Niech po rozwodzie żona płaci alimenty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.