Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

developers

Użytkownik
 • Ilość treści

  227
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

143 Świetna

O developers

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Takie co tak głośno deklarują, to pierwsze by wskoczyły ciemnemu do łóżka, gdyby tylko wiedziały, że sprawa się nie wyda...
 2. developers

  Porada

  Kobieta nie jest od dawania szczęścia, tylko od dawania zupy i d...y. Szczęście musisz odnaleźć sam, nie oczekuj, że kobieta poda je Tobie na tacy.
 3. Prostytucja zawsze była, jest i będzie. Oburzanie się na nią i nazywanie tego zjawiska patologią niewiele zmienia. Nie potrzebuje też wspierania, bo bez tego świetnie sobie poradzi. Taniej i bezpieczniej to tylko jeśli mówimy o paru jednorazowych przygodach. Bo tak do regularnego seksu przez wiele lat, to żona wychodzi najtaniej.
 4. developers

  Porada

  Podstawowe rzeczy jakie może dawać kobieta to: dobry obiad i dobrze w sypialni. I teraz zastanów się, czy postępujesz z nią w taki sposób aby ona mogła się wykazać w tych tematach. Moim skromnym zdaniem, szarpanie się z nią o pierścionek nie jest odpowiednim kierunkiem. O wiele lepiej jak byś zabrał ją na imprezę, a po imprezie do siebie. Koszt niewielki a pierścionek zwróci się w jedną noc :)
 5. @Obliterarornie jest tak źle. Kilka znam. Z tym to różnie bywa. U nas jest tak, że pensja żony jest jej a moja pensja jest moja. Wspólnie wydajemy kasę na dom i dzieciaki. Resztę kasy, każdy przeznacza na własne cele. Jestem oszczędnym człowiekiem i per saldo to ona dokłada do mnie.
 6. To nie jest tak mało. Policzymy, że taka żona daje 3x w tygodniu. Profesjonalna obsługa będzie kosztować średnio 300 PLN x3 => 900 PLN x 52 tygodnie => rocznie 46800PLN x 30 lat = 1,4 mln PLN w ciągu życia. A to tylko spuszczenie ciśnienia i może jakiś masaż. A gdzie cała reszta?
 7. developers

  Porada

  Musisz sobie zadać to pytanie. Jeśli Twoim celem jest, żeby gałka była dobrze obrobiona, to mam wrażenie, że nie idziesz do tego celu najkrótszą drogą 😃
 8. I jaki przykład taką szarpaniną dałbym synowi? Nie boję, wdrożyłem wszystkie rady takich braci jak @Mosze Red czy @Marek Kotoński. Aktualnie moja kobieta ładnie przeprosiła i bardzo się stara, żeby wynagrodzić mi swoje postępowanie podczas shit testu.
 9. developers

  Wierna kochana mężatka

  A co jeśli pani dla zabicia wyrzutów sumienia przed wyjście z domu zawsze obciągnie mężowi? Myślisz że przyjdzie do Ciebie i powie Tobie o tym? To tak jak niektórzy z Braci wierzą, że ich kobieta nie zdradza ich, bo nie ma do tego okazji 😎
 10. developers

  Porada

  Moim zdaniem warto żebyś pracował nad komunikacją. Są do tego bardzo dobre książki, np: Porozumienie bez przemocy. Pogadaj z nią, powiedz, że już wszystko rozumiesz żałujesz, że ją tak często krytykowałeś atakowałeś gdy coś robiła inaczej niż się tego spodziewałeś. Przeproś za to, przytul i zobacz czy gałka będzie obsłużona. Jeśli nie to czas na nową pannę, ale nad komunikacją i tak pracuj.
 11. Przecież to nie jest żadne zaburzenie seksualne. To Ty go tak oceniłaś i zaszufladkowałaś. Postaw się w odwrotnej sytuacji, jak Ty byś go zapytała, czy jego była dobrze gotowała, a jak wiadomo dla faceta dobrze w kuchni to równie ważne jak dobrze w łóżku. I on po tym pytaniu założył by temat na forum i wypytywał czy zerwać z Tobą bo masz zaburzenie kulinarne, którego on nie jest w stanie zaakceptować... "problem, jaki masz. Jest w twojej głowie gdzieś."
 12. developers

  Porada

  To masz bardzo dobre podstawy. Tego się trzymaj. Może powinieneś popracować nad tą częścią związku i komunikować swoje oczekiwania w sposób bez oceny. Postaraj się nie mówić partnerce, że robi coś źle, tylko mów jej, że jesteś szczęśliwy gdy ona robi tak i tak. A jeśli zrobiła coś źle, to mów, że ją kochasz, ale smutno Ci było gdy ona zrobiła: i tu konkretnie jej powiedz co zrobiła źle. Ale powiedz to bez oceniania, po prostu rzeczowo co zrobiła źle: np. że zahaczyła zębami w trakcie zamiast: że nie potrafi robić Tobie dobrze. To bardzo zmienia komunikację pomiędzy ludźmi. Nie oczekuj też, że skoro Ty zaczniesz jej komunikować pomyłki w ten sposób, to ona Tobie też będzie w taki sam. Na to potrzeba czasu i musisz partnerce wytłumaczyć na spokojnie, na czym komunikacja w związku powinna polegać.
 13. Rozumiem, że dla Ciebie to takie jest. Ale czy nie mogłaś mu po prostu powiedzieć zalotnie, że na takie szczegóły jest jeszcze za wcześnie? Jak już będziecie parą to może mu kiedyś po wypiciu butelki wina zademonstrujesz... Tak jak to sugeruje @LiderMen. Wtedy mieli byście jasną sytuację, Ty nie była byś oburzona, a on wiedział by jaki masz do tego stosunek.
 14. Nie zrozum mnie źle, ale jak będziesz w dialogu z facetem osądzała go, to niezależnie czy powiesz mu, że z tamtym robiłaś to na pieska i łyżeczkę, czy mu tego nie powiesz, to związek ten długo nie przetrwa.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.