Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

developers

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  265
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

182 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jak chodziłem na kurs tańca to z 2ma różnymi partnerkami. Jednej i drugiej mówiłem, że z tą drugą tańczy mi się lepiej i zastanawiam się nad zrezygnowaniem z zajęć z nią. Obie bez problemy nadstawiały tyłka kiedy tylko chciałem... Na żadne kawy z nimi nie chodziłem, tylko jak miałem ochotę to od razu ustawialiśmy się na sex.
 2. Aż trudno uwierzyć, że to zdanie napisała kobieta.
 3. Ja mam udane małżeństwo, ale to tylko dzięki forum i poradom naszego Guru oraz Braci. Bez tego byłbym rozwodnikiem już dawno i mieszkałbym pod mostem...
 4. A widujesz się z dzieciakiem? Dlaczego przekreśliłeś kobietę, tylko z tego powodu, że zaszła z Tobą w ciążę?
 5. developers

  Skok na kase

  Zbieraj dowody i staraj się o wyłączną opiekę nad dzieckiem. Niech po rozwodzie żona płaci alimenty.
 6. developers

  34 manipulacji kobiet, wobec słabego mężczyzny.

  Ja jak byłem rycerzykiem to usłyszałem wszystkie punkty i to nie jeden raz Ale teraz w małżeństwie też niektóre się pojawiają, zwłaszcza 20 i 23. Tylko nauczyłem się, że seks to trzeba brać kiedy się ma na niego ochotę, a nie słuchać co tam kobieta mówi bo ona i tak po będzie zadowolona.
 7. Gość ma wiedzę i pisze książkę. Laski od zawsze na takich leciały. Na wykładach na żywo wcale na takiego starego i brzydkiego nie wygląda. Na tym filmie wyszedł o wiele gorzej niż w rzeczywistości.
 8. Mogłeś też dać jej do japy bez, a z seksem powiedzieć, że nie jesteś taki jak każdy i trzeba z Tobą długo chodzić, zanim zdecydujesz się na coś więcej niż tylko pieszczoty...
 9. Jak da się notarialnie i bez darcia ryja ze strony ex, to nawet jak stracisz 20k to i tak niewiele, bo zyskasz święty spokój. Zrób tak, żeby jak najszybciej zakończyć sprawę i odciąć się od ex.
 10. Lepiej mówić, że najniższą krajową, a jak chcecie wolny wieczór, to powiedzcie, że trafiły się w pracy nadgodziny i idziecie na noc do roboty - to wpadnie dodatkowa stówka do domowego budżetu. Kobieta jak będzie wiedziała, że facet nie ma dochodów, to nie będzie miała głupich pomysłów na co wywalić kasę.
 11. Za to nie wiesz czy taka z domku, będzie się dobrze wypinała w windzie, bo może mieć mniejsze doświadczenie.
 12. Nie mów! Jak powiesz, to ona od razu zacznie myśleć na co to rozpier...ć tak żeby Tobie nie zostało ani grosza. To nie jest zły pomysł, tylko nic na nie nie wpłacaj
 13. Lepiej do firmy, która robi odwierty. Oni wstępnie szacują czy jest ciek i na jakiej głębokości. Samo zbadanie działki nie jest drogie. To chyba przy założeniu, że woda będzie na głębokości 5-6m, ale to i tak wyjdzie drożej, bo trzeba kupić pompę itd.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.