Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Hippie

Samice
 • Content Count

  2409
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1990 Świetna

1 Follower

About Hippie

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy
 • Birthday May 21

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  On the edge of the world
 • Interests
  psychologia, rozwój osobisty, podróże, fotografia, muzyka, sport

Recent Profile Visitors

6791 profile views
 1. Tu się nie zgodzę. Zależy też od tego czy faktycznie się wysyła świadomie te znaki i czy druga osoba je poprawnie odczytuje. Nie każdy jest biegły w tego typu percepcji. Zarówno tyczy się to kobiet i mężczyzn. Ale fakt, faceci częściej wysyłają sygnały i u nich wyglądają naturalnie. Kobiety mogą swoje intencje łatwo też chować i nie wysyłać wcale żadnych znaków, Może być też tak że laska w ogóle nie ma w zamierzeniu wysylać czegokolwiek a odgarnie tego kosmyka włosów, zaś ktoś to odczyta jako podryw z jej strony. Wszystko zależy od sytuacji, kontekstu i tego co ma nadawca na myśli, jakie ma intencje oraz czy odbiorca to wychwyci czy nie .
 2. Też uważam, że to kwestia treningu i... koncentracji. Ja w pracy nie mam problemu z deadline'ami, ze złożonymi zadaniami i ich ilością w jednym momencie. Kwestia wyznaczenia sobie priorytetów, co jest ważniejsze w danym momencie, co moze poczekać, etc. Nie należy też łączyć do tego emocji - uwaga szczególna do kobiet . Najlepiej wejść w swoisty trans przy wykonywaniu danego zadania i odłaczyć emocje. Im spokojniejszym się jest, tym bardziej efektywnie się pracuje.
 3. Mój ulubiony rodzaj treningu przed chwilą właśnie wykonany. HIITy wracam do was! ❤️ A teraz jeszcze mały, wieczorny spacerek... Jutro może jakaś wycieczka... Mam tylko nadzieję, że kurier przyjedzie odebrać paczkę do zwrotu... Uwielbiam wiosnę!
 4. Ja w planach mam dziś w końcu zrobić domową pizzę. Lubię ostatnimi czasy robić burito wrapy. Mięso mielone przysmażam z mieszanką meksykańska (mrożone warzywa). Na spód daję plastry sera, kwaśną śmietankę i ten farsz. Zapiekam w grillu. Pyszności. Robię łagodną wersję. Nie przepadam za ostrymi potrawami. Ostatnio leczo zrobiłam i zamroziłam.
 5. Kręci mnie zarost na klacie u mężczyzn. No to po prostu takie męskie! Brody albo delikatny zarost, zadbany - uwielbiam, no bo też męskie Krótkie, długie włosy to już zależy jak komu leży Sa faceci z długimi, którzy potrafią racjować. Owłosione łapy - też mi nie przeszkadzają o ile nie są zbyt bujne. Pod pachami i w miejscu intymnym lepiej ze względów higienicznych by ich nie było
 6. Morze, morze, morze...! ❤️ Już się nie mogę doczekać. Zobaczę piękne klify! Pozwalają wychodzić nielimitowanie na zewnatrz więc korzystam. Ale fooootek narobię...!
 7. Sobota wyjątkowo wolna od pracy, na rzecz grillowania ze znajomą Tiramisu urodzinowe zrobione, szaszłyki zaraz wyszykuję do drogi, kiełbasa kupiona. Będzie wesoło
 8. Bardzo wesoły i udany dzień W pracy dużo się uczę a przy okazji też wykorzystuję dobrze nabytą wiedzę. Jestem z siebie dumna Zaskoczyłam tym inżyniera, który pracuje w firmie ponad 20 lat. Nie sądziłam, że jestem do czegos takiego zdolna
 9. Jak ktoś jest bardzo czepliwy to pod manipulację podepnie wszystko - nawet to, że ktos się na ciebie spojrzy tak czy inaczej, chociażby. Dlatego też trzeba ostroznie to też rozpoznawać. Panowie często bywają pod tym względem przewrażliwieni - nie dziwie się od razu nakreślę. Wśród ludzi jest wiele manipulantów i nie ma co też tego rozdzielać na płeć. Fakt, kobiety jako słabsze istoty będą częsciej po to sięgać. Ale to nie znaczy, że faceci tego też nie robią. W obydwu przypadkach jest to okrutne na swój sposób. Faceci też umieją grać na emocjach. Odbijać piłeczki, wbijać szpileczki. Wzajemnie potrafimy się strasznie krzywdzić bo często ta droga wydaje się łatwiejsza niż obnażenie swoich słabości przed drugą osobą, chęć zrozumienia, chęć szczerej rozmowy, ściagnięcie maski...egoizm też przez nas często przemawia...no i właśnie... to on jest najczęściej motorem manipulacji.
 10. Poobserwuj ją też pod kątem enneagramu. Powklejałeś sam tu dużo materiałów WIęc masz duże pole do manewru. Opierajac się na opisach może sam dojdziesz do tego na jakich poziomach zdrowia jest. Czy u niej jako szóstki widać szukanie autorytetu w kimś, szukanie poczucia bezpieczeństwa, czy może nawet projekcję ( już jako niezbyt zdrowa)? To dobra pratyka, by się wdrożyć w temat Swoją Mamę też możesz spróbować wytypować
 11. Dlatego między innymi cenię tę typologię. Pytam o te motywacje i lęki bo wbrew pozorom, dużo ludzi ma problem z określeniem tego u siebie, przez co dochodzi do złego typowania się. Dużo ludzi od razu rezygnuje z wzgłębienia się w temat jak już na wstępie stwierdzą, że coś w typowaniu nie halo.
 12. Najmniej doświadczenia mam chyba z tym typem. Szczególnie w męskim wydaniu Witam zatem Moze opiszesz jak to jest być trójką ? Opisy sie zgadzają w pelni? Motywacje lęki też?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.