Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Hippie

Samice
 • Content Count

  1826
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1449 Świetna

1 Follower

About Hippie

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday May 21

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  On the edge of the world
 • Interests
  psychologia, rozwój osobisty, podróże, fotografia, muzyka, sport

Recent Profile Visitors

4807 profile views
 1. Też pierwszy raz słyszę o łososiu w pomarańczach. Brzmi intrygująco. Bliscy lubią mojego łososia w czosnku i koperku. Ostatnimi czasy robię go tylko w kombiwarze. Do tego zwykle zasmażka ze szpinakiem i śmietaną.
 2. Tu się nie do końca zgodzę. Światło też dużo robi przy odbiciu w lustrze. Inaczej się wygląda jak jest światło dzienne, np w południe... bardziej widać szczegóły mankamenty niż jak jest ciemniejsze światło, dużo cienia - cień potrafi nieźle maskować niedoskonałości i też nieco przekłamać. Na zdjęciach wychodzę zawsze inaczej. Na każdym zdjęciu jakbym nie była to ja, tylko ktoś inny. Wszystko zależy też od aparatu, światła, kąta, ustawienia...
 3. Żadna inna piosenka mnie tak nie motywuje do działania jak ta...
 4. Mnie rozśmieszył ten mem dzisiaj: Ucieszyło też mnie wyznanie młodej dziołszki, że ponoć bardzo dobrze motywuję do działania. Nigdy się nie spodziewałam, że mogę być kiedykolwiek wzorem dla kogoś... Ciekawe uczucie...
 5. @Lalka Dasz radę! Powodzenia! Może naucz się też robić na drutach zajmiesz czymś ręce Ponoć wciąga. Sport - to bardzo dobry zamiennik papierosów, można też się ostro uzależnić Jak polubiłam dni nóg i źle mi jak nie czuję ich bólu po treningu... to coś jest na rzeczy. Wiem, brzmi masochistycznie...
 6. I po co odwiedzam tego posta? Właśnie zamówiłam sobie dwie sukienki taką: i tą o której wcześniej wspomniałam: Do mojego kapelusza jak znalazł! Moje typy jeszcze to te: A taka na specjalne okazje: Wszystko z jednego źródła: https://www.shein.co.uk/Striped-Tie-Back-Button-Front-Tea-Dress-p-731910-cat-1727.html Niby chińszczyzna ale już się przekonałam, że jakościowo nie najgorsze.
 7. hahah Mojego tatę kiedyś znalazłam na google maps też. Moją znajomą też złapali kiedyś przed szkołą. Dzisiaj byłam na prawdopodobnie przed ostatnich jazdach z instruktorem. Pochwalił mnie za parkowanie równoległe tyłem, które udało mi się wykonać za pierwszym razem bezbłędnie. Parkowanie tyłem na miejsce parkingowe też opanowane bez problemu.
 8. Właśnie obejrzałam już 3/4 filmu pierwszy raz... po siłowni dokończę... Ja tylko powiem...majstersztyk! Rola Dziadka genialna! To jest naprawdę męskie kino! Myślę, że każdy młody chłopak powinien to obejrzeć! Kobietki też, żeby wiedzieć co to znaczy prawdziwy facet i rozumieć ich mechanizmy i zachowania.
 9. @JoeBlue Możliwe, że nie wiem o was wszystkiego. Dalej się uczę. Rozumiem jednak do czego zmierzasz ale... wytłumacz mi dlaczego chcą tego napie-$%alania się, co im to da? Nie tylko chwilowe wyładowanie? Czy to nie jest nieustająca walka z samym sobą w tym momencie? Czy nie lepiej umieć nad tym zapanować? Tłumaczenie, że "tak już mają, i bo to jest w ich naturze" nie jest do końca halo. Sztuką jest to rozumieć i umieć też nad tym panować. Umieć to wykorzystywać w odpowiednich momentach a nie być agresywnym czołgiem nonstop. W tym też należy znaleźć równowagę - moim zdaniem. To samo tyczy się kobiet i jej natury. Jak kobieta jest zbyt przejmującą się albo nadopiekuńcza albo nieśmiała - to też nie jest dobre ani dla dziecka, partnera i dla niej samej. Każdy z osobna bez względu na płeć powinien dbać o równowagę w swoim życiu. Umysł jest potężnym narzędziem - grunt to go zrozumieć i umieć z niego dobrze korzystać. Niech się panowie nie dziwią, że jak w takim natężeniu będą wyładowywać swój testosteron i nie będą umieli nad tym zapanować, to panie będą od nich stronić. I niech nie zwalają wiec na nas winy za to. Nim się zacznie szukać winnych, warto popatrzeć najpierw na siebie. Każde zachowania mają swoje konsekwencje, pozytywne jak i negatywne. Warto być tego świadomym bez wzgledu na płeć. Nie zgodzę się, że tylko kobiety tworzą harmonię. Każdy człowiek może ją tworzyć. Każdy jednak na swój sposób zgodnie z jego naturą.
 10. Nie, nie jesteś taki, tylko Twoje ego potrzebuje pożywki. Można się od tego uwolnić, no ale skoro mówisz, że to lubisz... to chyba nie ma dla Ciebie ratunku Więc nie będę tego bardziej drążyć. No ale właśnie nie rozumiem dlaczego ludzie na siłę chcą się dzielić na te grupy i ze sobą walczyć na argumenty kto ma lepiej/gorzej? Nie lepiej znaleźć wspólny mianownik, porozumienie? Ludzie lubią się karmić negatywnymi emocjami i je w sobie kłębią. Chcą znaleźć przy tym spokój i zrozumienie. Szukają tego w oskarżaniu innych o swój stan zamiast znaleźć odpowiedź w sobie.
 11. Ręce mi opadają jak czytam takie wypowiedzi. Znowu odbijanie piłeczki. Znowu pokazywanie, że kto tu rządzi...Po co to udowadniać na siłę? Nie chodzi mi o to by na siebie najeżdżać tylko żeby zauwazyć jaki jest problem w komunikacji między dwiema stronami. Ty bardzo popadasz w skrajność i w tym momencie takimi wypowiedziami dobrze to akcentujesz. Za dużo się tu kłębi negatywnej męskiej energii. Tak jak na kafeterii damskiej negatywnej energii. Dwie skrajności. Dwa punkty gdzie się na siebie wzajemnie najeżdża. A dlaczego na tym forum nie można znaleźć spokoju i harmonii? Dlaczego od razu sądzicie, że my kobiety chcemy tu rządzić? Przecież są tu wyznaczone granice gdzie mamy się udzielać. Może jeszcze nam każdej pokolei przyślecie pocztą homonto i mamy je zakładać za kazdym razem jak się tu udzielamy? Ok ja idę, bo już kolega @ntech ma mnie za kompletną manipulantkę i wariatkę. Rozmowa z upartymi i zapatrzonymi w siebie ludźmi nie ma sensu. Szczególnie że to nie pierwszy raz tutaj się dzieje z tym użytkownikiem. Pozdrawiam.
 12. A to to jestem chyba ja w stanie wyjaśnić... Nam kobietom się w ogóle teraz nie ufa gdy opowiadamy swoją wersję, bo rządzą nami emocje, manipulujemy, robimy z siebie ofiary etc, wkłada się nas wszystkie do jednego wora, bez glebszego zastanowienia się. Wiec rzekomo trzeba trzymać wersję faceta, bo przecież tylko wy skupiacie się na faktach i jestescie honorowi...tak de facto, wy też popełniacie mnóstwo błędów i też potrafią wami rządzić negatywne emocje. Prawda jest taka, ze zawsze przy takich sytuacjach najlepiej jest posłuchać wersji jednej i drugiej strony, by móc stwierdzić dokladnie co jest przyczyną nieporozumienia. Takie ukladanie puzzli całego zdarzenia. Niezależnie, czy usłyszeliśmy pierw wersje faceta czy kobiety, zawsze nie bedzie to niepełna wersja ukladanki i zawsze jest przy tym duzo zgadywania i błądzenia. Panowie, na tym forum coraz częściej popadacie w skrajności i faktycznie coraz większą niechęć odczuwacie do nas, do kobiet, kompletnie się odsuwając i skreślając, zamiast nas zrozumieć i w relacji mimo wszystko szukać kompromisu. ( Czyli rozwiazania dogodnego PO RÓWNO dla kazdej ze stron) Na forum widać ogromną różnicę gdy historię opowiada facet, gdzie jemu z automatu się wierzy we wszystko, wspiera, mówi "powodzenia", najeżdżając za to na drugą stronę, a jak my kobiety piszemy to już są kąśliwe uwagi, hejt i odwracanie kota ogonem " a czy ty byłaś cacy, bo nie wierzę ze z on taki zły był..." W samczej sekcji rzadko kiedy widziałam tego typu wypowiedzi kierowane do autorów danych historii... Czy to jest fair? Myślę, ze to nie to Markowi chodziło zakładając te forum...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.