Jump to content

Hippie

Samice
 • Content Count

  3,116
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  66.69 PLN 

Community Reputation

2,634 Świetna

3 Followers

About Hippie

 • Rank
  Podporucznik
 • Birthday May 21

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  On the edge of the world
 • Interests
  psychologia, rozwój osobisty, podróże, fotografia, muzyka, sport

Recent Profile Visitors

11,636 profile views
 1. @nowy00 Medytację ja mam we krwi już od x lat... Robię to na wiele sposobów. Ale podoba mi się, że teraz po pandemii dużo ludzi zwolniło tempo i te tematy zaczęły być zauważane przez większą część populacji. Dzięki, że wstawiłeś ten filmik. Bardzo fajnie ta Pani to tłumaczy! Ja mam całą playlistę filmików do medytacji w tym techniki oddychania Wim Hoffa, którą też gorąco polecam. Medytacja czakr też fajna sprawa:
 2. Kurczę, to go przegapiłam Szkoda. A co pozytywnego z mojej strony na dzis? Dzisiejszy piątek to mój pierwszy wolny od dłuższego czasu. Normalnie mam go wolnego ale robiłam ostatnimi czasy dużo nadgodzin. Mam dzięki temu czas by poogarniać zaległe rzeczy. A wieczorkiem czeka mnie spacer z pewnym Ktosiem ... A i w ogóle to jak odstawiałam moje auto na warsztat dostałam w sumie 2 komplementy od przechodniów. To chyba robota mojej letniej zielonej sukienki i "słomkowego" kapelusza . Jeden pan czyścił auta i próbował mnie poderwać na wodę z szlaucha w ten jakże u
 3. @SzatanK. Tak, chwilę oglądałam. Haha. Chmurka rulez! W czasach gdy paliwo drogie to marzenie!
 4. Coś o tym wiem. Ja wczoraj usmażyłam placki "nie ziemniaczane".ze startej kalarepy, pieczarek, odrobiny marchewki, cukinii i cebulki - taki mały eksperymencik... do tego sos pieczarkowy na śmietanie sojowej - a zajadałam się jak szalona. dorwałam fajne źródło organicznych, nie pryskanych pestycydami warzyw i owoców, od prywatnych farmerów - mówię tym samym NIE plastikowi, supermarketom i przetworzonej żywności. Jeszcze mi się zdarza od czasu do czasu ale... już coraz rzadziej. Jestem tym samym z siebie dumna.
 5. Niby tak ale też nie do końca, dlatego warto też ten standardowy brać pod uwagę. Np ja przejawiam zarówno cechy mojego Ascendentu jak i też Bliźniaka. Częściej u mnie widać właśnie tego bliźniaka ale Lew jest takim moim rdzeniem... Ponoć przy bliższym poznaniu można wyczuć u mnie ten ogień Ponoć właśnie raki i byki jeszcze mogą mieć dobre połączenie z Rybami
 6. @Lalka Ascendent w wodniku, no ładnie To możesz być spokojna No ja mam np Byka w księżycu i jak normalnie bliźnięta mają zgryz z Bykami, tak ja akurat daję z nimi radę. Przez tego Byka w księżycu jestem w jakimś stopniu bardziej przyziemna. Zgadzam się, te gazetowe są "na pokaz". Ale sama astrologia jest bardzo złożona i naprawdę warta zagłębienia się. Nie należy jej w żadnym wypadku porównywać do gazetowych horoskopów i zrażać się przez to i przez tylko jeden niewielki kęs tego tematu i podchodzić zbyt powierzchownie. Dużo w moim przypadku się zgadza i obserwuję to po
 7. Nie mam takiej potrzeby aby akurat na ciemno się farbować Ja Twojej wróżby nie spełnię wiec, sorry. @Lalka By the way... a jak się dogadujesz ze skorpionami?
 8. @Lalka Poznałam parę raków i fakt, wspólną cechą jest poniekąd nadmierna uczuciowość i przy tym dość wysokie ego i upartość - zgodzę się. Jednak ja jako Bliźnięto zawsze będę patrzeć bardziej na te pozytywy i na nich się skupiać. Ja osobiście mam z tym znakiem pod górkę ale jak zrozumie się ich motywy to wtedy łatwiej o akceptację Znam też takie co jednak są siebie świadome i umieją panować nad emocjami. Kwestia też dotarcia do nich. Tobie jako rybce powinno być jednak łatwiej bo też trygon wody.
 9. Ułatwię Ci trochę... To na pewno nie ja. 😛 BTW ogólne horoskopy są mało dokładne co powinno być oczywiste. Co nie znaczy, że wcale się nie sprawdzają. Jednak Tarot sprawdza się szczególnie jako drogowskaz i dobre narzędzie do pracy nad sobą. Pomaga poniekąd przewidzieć ale też uniknąć problemów. Jednak nie kierowałabym się całkowicie czytaniami ogólnymi szczególnie też tylko dla danych znaków zodiaku. Co do cech danych znaków zodiaku, też nie są wyssane z palca, tak samo numerologia.
 10. @Lalka To, że Twoja córka jest rakiem wg klasycznego horoskopu to jeszcze nic nie przesądza. Znasz jej dokładną godzinę urodzenia? sprawdź jej ascendent - czasem on bardziej się uwidacznia w cechach. Po za tym każdy ze znaków ma zarówno pozytywne i negatywne cechy. Może warto stworzyć córce takie środowisko by jednak mogła pielęgnować te swoje pozytywne cechy? Może warto na to popatrzeć z takiej perspektywy? To, że znasz tylu raków takich i owakich, nie oznacza, że istnieje też inna grupa raków, która się zachowuje inaczej niż mówisz.
 11. Taki misz masz wszystkiego po trochu - Dawno generalnie mnie w tym wątku nie było więc łapcie mały spamik ode mnie
 12. Ano coś w tym jest. Ja zwalam też to na retrogradację Merkurego, której skutki jeszcze będą odczuwalne do 18 czerwca. Przez ten czas wszelkie sprzęty elektroniczne mają tendencję do zakłóceń. My też mamy problem wtedy z komunikacją, wracają jakieś stare tematy do przepracowania etc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.