Jump to content

Hippie

Samice
 • Content Count

  3,139
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  66.69 PLN 

Community Reputation

2,686 Świetna

3 Followers

About Hippie

 • Rank
  Podporucznik
 • Birthday May 21

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  On the edge of the world
 • Interests
  psychologia, rozwój osobisty, podróże, fotografia, muzyka, sport

Recent Profile Visitors

12,043 profile views
 1. Zwroty które znam i często używam: Ar labu Nakti Liels paldies par komplimentu Labrīt mīļais Kas tas
 2. Angielski to już jak mój drugi język. Szczerze, mam wrażenie, że używam go już częściej niż polskiego, ha w pracy jak mi się Polka trafiła na masaż to się zacięłam i potrzebowałam chwili by się przestawić. Często jest też tak że gubię polskie słowa i szybciej mi przychodzi zastąpić angielskim. A od wakacji uczę się w praktyce Łotewskiego a ja w zamian uczę polskiego. Mnie osobiście żadne apki do nauki języka nie podchodzą. Ja jestem typem osoby, która łatwiej chwyta język w praktyce, w gadaniu na co dzień. Bardzo dużo robi przebywanie z obcokrajowcami.
 3. Jedynie moje dowody w postaci własnego doświadczenia, które już powyżej pokrótce przytoczyłam. A i tak one mogą zostać zracjonalizowanie przez sceptyków więc nie wiem czy warto te dyskusję dalej ciągnąć. Już napisałam wcześniej moje własne spostrzeżenia i że na mnie podziałało i pomogło niejednokrotnie.
 4. Chodzi pod względem energetycznym. Jakby spojrzeć na świat z perspektywy energii to... wszystko nią jest. Każda rzecz, istota wibruje na konkretnej częstotliwości. Nawet emocje, myśli. Kamienie te wibracje mają jedne z najwyższych. Dużo mówi się o uzdrawianiu energetycznym, meridianach czakrach m.in w medycynie chińskiej, ajurwedzie... Kamienie mogą być do tego również bardzo pomocne.
 5. Ja interesuję się kamieniami i już od wielu lat czuję ich energię, jak pulsują. Jeśli jest się na tę wiedzę otwartym i ma się bardzo rozwinięta intuicję to kamienie będą współpracować, q innym wypadku można je po prostu też trzymać jako ładna dekorację/ biżuterię. Sceptycy nazwą to placebo ale szczerze mi nie raz pomogły z bólem głowy, zasnąć, usunąć mętlik w głowie, napięcie, lubię je też mieć przy sobie gdy medytuję. Mocno czuję różnicę między innymi pomieszczeniami w domu a moim pokojem gdzie kryształów mam już dość zacną kolekcję I to nie tylko ja. Miałam paru gości odwiedzających mni
 6. A u mnie regularnie gości lofi, lofi hip hop i tym podobne...
 7. Też jestem ta wpuszczająca, mrygająca długimi gdy widzę, że ktoś już dość długo czeka by włączyć się do ruchu. Przejęłam pod tym względem typowo brytyjski styl jazdy, ale... zdecydowanie nie pod względem refleksu i szybkości bo też raczej reaguję szybko i jeżdżę raczej dynamicznie. żółte dla mnie to późne zielone. Ja może się nie wkurzam na innych użytkowników drogi ale czasem jestem w stanie skomentować jakimś żarcikiem. np " te Babcia, ja już bym pieszo zdążyła panią wyprzedzić, nawet do domu bym doszła i zaparzyła kawę i wróciła i jeszcze by była w polu mojego widzenia."
 8. Jestem dumna z mojej starszej Siostry, która stworzyła niesamowity projekt kuchni dla naszej Mamy, której już nie daje spokoju d wielu lat porządny remont mieszkania. Jej obecna kuchnia aż już krzyczy by coś z nią zrobić, szczególnie, że motywacją do tego jest teraz zalana ściana przez sąsiada z góry. Moja siostra, która zajmuje się projektowaniem wnętrz świetnie sobie poradziła z zagospodarowaniem tak małe przestrzeni. Teraz tylko wcielić ten projekt w życie To też w ogóle dowód na t, że jako rodzina zaczynamy się jednoczyć i komunikacja miedzy nami jest zdrowsza niż przed laty..
 9. Ja wiem, że to pewnie będą są osobne pomieszczenia ale gryzie mi się ten smok z ludowymi akcentami w kuchni... Ale to tylko ja. Ja mam bzika na punkcie estetyki i by wszystko ze sobą jakoś współgrało w całości. Jak tobie to nie przeszkadza to ok.
 10. Jak masz tego odcienia podłogę w salonie to ja bym proponowała jakieś dodatki albo jakiś kawałeczek ściany z oliwkową zielenią albo tapeta albo...Moss art. Obraz/ ściana z mchem. Drzwi nie są najgorsze, są po prostu takie proste ale moim zdaniem schludne, do podłogi pasują.
 11. Kolejny udany projekt... A raczej jego udana pierwsza odsłona. Będzie tego więcej w różnych formach. 🙃😇 Całodzienne warsztaty medytacyjne, które były pełne niesamowitej energii, atmosfery zaufania i miłości. Bardzo się cieszę że mogę coś takiego współtworzyć.
 12. A mnie cieszą nadzwyczajnie w świecie napiwki w pracy. Cieszy mnie, że ludziom się podoba to co robię i to doceniają. To jest niezwykle budujące i motywujące.
 13. Dzięki. Ano to jest bardzo fajna zabawa. Dzieci są pod tym względem niesamowite. Dlatego też udzielam się w polskiej szkole. U mnie furorę zrobiły właśnie piniata w kształcie pszczoły, bańki mydlane, słomki konstrukcyjne i balony...o jezu i jeszcze kostki takie duże materiałowe takie o : Niby nic wielkiego, zwykły sześcian, prosta, kolorowa kostka a tyle frajdy z tym- dzieci budowały z tego wieże i je burzyły. A miały one wg mnie mieć funkcję oddzielenia kącika dla bobasów od reszty...hahaha 5 minut obecności dzieci na sali a dzieci znalazły już inne zastosowanie... wa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.