Jump to content

brat mniejszy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  494
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

740 Świetna

About brat mniejszy

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://www.facebook.com/CezaryBachanski/posts/471095981704772 SPÓŁKI SKARBU PAŃSTWA ODPOWIEDZIALNE ZA PRĄD ZWIĘKSZYŁY MARŻE O 7000% W ROK Bardzo ciekawe zestawienie pokazało Forum Energii, które pokazuje, że w zaledwie 12 miesięcy spółki skarbu państwa (jak np. PGING) zwiększyły swoją marżę o 7000% w rok. Oczywiście wiadomo kto za to zapłaci – my wszyscy. Trzeba być niespełna rozumu, aby dopuścić do takiej sytuacji w chwili, kiedy mamy 16.1% inflacji (oficjalnej), ceny niektórych produktów rosną w zastraszającym tempie, a firmy zamykają się z powodu… cen prą
 2. https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380 Projekt ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej Art. 42. Ograniczenia wolności i praw człowieka i obywatela w stanie klęski żywiołowej stosuje się do osób fizycznych oraz odpowiednio do osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, mających siedzibę lub prowadzących działalność na obszarze, na którym został wprowadzony stan klęski żywiołowej, z zastrzeżeniem art. 45 i 46. Art. 43. 1. Ograniczenia, o których mowa w art. 42, mogą polegać na:
 3. Jak ktoś nie ma to myślę, że dobrym pomysłem jest jeszcze mauzer na wodę. Na wsiach to widzę, że standardem jest już łapanie deszczówki w niego. Za 3 stówki na skupie palet się dostanie, a jeden większy deszcz i jest 1000l wody, którą można wykorzystać. U mnie w miejscowości ze 2 lata temu był uszkodzony wodociąg przy jakiś pracach, i się robi problem jak nie ma wody pół dnia i nie ma czym spłukać kupki.
 4. 2 363,56 PLN kwota netto 3 010,00 PLN kwota brutto 3 626,46 PLN łączny koszt pracodawcy 2 765,86 PLN kwota netto 3 600,00 PLN kwota brutto 4 337,28 PLN łączny koszt pracodawcy O 711 zł większy koszt pracodawcy od jednego pracownika, ale wafel pisowski, pisze, że to nie będzie miało wpływu na poziom cen usług czy towarów.🤮 A ogólnie to po rozmowach z ludźmi widzę, że im bliżej zimy tym mniej zatwardziały beton pisiorski powoli otwiera oczy na to jak jest walony na sucho w kakao. Dopiero strach przed przymarznięciem do grzejnika jest wstanie ocknąć
 5. https://kalanchoe.pl/produkt/antyosteoporoza-200-ml/ Ten specyfik ziołowy polecam do smarowania stawów. Jest tani, warto sprawdzić.
 6. Tak na dobry początek: -możliwość zawetowania dowolnego przepisu czy ustawy w drodze referendum -możliwość wprowadzenia dowolnego przepisu czy prawa w drodze referendum -możliwość odwołania dowolnego polityka w czasie trwania kadencji w drodze referendum Więcej szczegółów: https://wirwkonstytucji.pl/
 7. Kolega jeździ cały czas na Ukrainę, i teraz to co się dzieję to jest jedna wielka chujnia, kolejka 30km, z 12 dni stania, sranie w pole kukurydzy, kierowcom żarcie i pieniądze na żarcie pokończyło się, awantury o miejsce w kolejce, wszyscy wkurwieni. Kolega z powodu innych czynników stał w tamtym tygodniu tylko dzień w kolejce, to zebrała się grupka dziesięciu Ukrainców, którzy pilnowali kolejki i chciała go bić, skończyło się na policji i rozgonieniu towarzystwa do kabin. Piszę o sytuacji aut ciężarowych. Filmu z pierwszego posta nie oglądałem.
 8. Pochwale się, że mi się udało dzisiaj kupić. 2 godziny wkurwiania się, ale wyklikałem.
 9. Dwóm znajomym się udało kupić, mnie jeszcze nie. Spróbuj może atakować z innej przeglądarki, lub z innego kompa, czy może z innego ip.
 10. Typ powinien powoli wprowadzać do związku nauki wujka Staszka, tylko na spokojnie, by baba miała czas na przystosowanie się.
 11. Gdyby 10% gości w PL miało takie jaja jak Biedka (autor filmu), i było wyszczekanych jak on, to Polacy nie chodzili by przez 2 lata w kagańcach. Trochę śledziłem jego akcje podczas "pandemii" i typ ma moje uznanie za bezkompromisowość w kontaktach z szeroko rozumianą budżetówką.
 12. Lekarze z iladsu (ci zajmujący się odkleszczówkami) z miejsca przepisują na miesiąc antybiotyk by zminimalizować ryzyko, a możesz mi wierzyć, że to jest mniejsze zło niż neuroborelioza w wieku 30-40 lat.
 13. https://www.facebook.com/neomitchorobnieuleczalnych/posts/986616135344253 Przypadek, przypadek i jeszcze raz przypadek, no i uwaga - kolejna teoria spiskowa!!! Ale zacznijmy od prezydenta USA. 18 maja Biden składa zamówienie o wartości 119 milionów dolarów na śmiercionki po zgłoszeniu... jednego przypadku ospy małpiej w USA! Tak, jednego i to stwierdzonego tegoż 18 maja! Cóż za szybkość działania... dla dobra obywateli oczywiście. I uwaga, Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła ten preparat już we wrześniu 2019 r. Co ciekawe, Peter Marks, dyrektor
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.