Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

brat mniejszy

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Świetna

About brat mniejszy

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratulacje. Podobno miałeś mieć bliźniaki, kiedyś pisałeś. edit. Sorki to chyba niejaki brama pisał o bliźniakach.
 2. Przecież z daleka widać, że sralfa to typowy troll, wpadł tylko ośmieszyć temat, stawiając go na równi z płaskoziemcami.
 3. "Księga Ruty" Białczyńskiego w trakcie czytania, mitologia słowiańska, jak ktoś ma dużo wolnego czasu, to można czytać, bo dosyć obszerna, ja z nią pewnie zablokuje się na parę miesięcy. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/196018/mitologia-slowian---ksiega-ruty
 4. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/146842/hieny-modliszki-czarne-wdowy-czyli-jak-kobiety-zabija
 5. Za małolata nie raz asystowałem przy świniobiciu u wuja, i wcinało się smażone mięsko wyjęte prościutko ze świnki mniam.😊
 6. Poniżej dobre, proste ćwiczenie obecności w ciągu dnia. "(1) .po drugie uważna obserwacja siebie w ciągu dnia i nocy wspomagana przy twoich codziennych czynnościach pytaniami, ...np. kto [we mnie] mówi, . kto [we mnie] podnosi filiżankę, . kto [we mnie] wstaje,... kto [we mnie] je,. kto [we mnie] myśli,.. kto [we mnie] się śmieje, ..złości, ..denerwuje, ..i dlaczego? .. kto [we mnie] podjął decyzję by podnieść [się lub filiżankę, .by pójść tam i tam, ..by powiedzieć to, a to. .by pełniej rozpoznać siebie zwrotu ujętego w kwadratach "we mnie" raz używaj raz pomijaj"
 7. Ciekawe czy gdzieś w dalszych stronach świata wiedzą jeszcze, że naziści to byli niemcy. Czy już od razu jest myśl nazista=Polak.
 8. http://www.astraldynamics.pl/upload/Vipassana.pdf Rzuć okiem na to.
 9. A jak będziesz miał dwie dziewuszki to co im przekażesz?
 10. Podaj nazwę tego bloga czy jakieś linki do artykułów z niego jak jeszcze są gdzieś na necie.
 11. A czym są owoce i kasze jak nie cukrami? Fruktoza i węgle złożone.
 12. http://zamach.eu/ Tu jest od groma materiału na temat 10 kwietnia. Tezy stawiane na tej stronie są mocne, warto sobie przejrzeć.
 13. Kolejnym razem proszę o parę zdań na temat tej osoby i dlaczego jest prześladowana. Jak nie to nie zaśmiecać tematu. Odnośnie tej pani powyżej to każdy może pisać co chce, ale nie wobec wszystkich stosowane są jakieś represje. Jak jakieś są stosowane wobec niej to napisz, jak nie to post nie na temat. Kolejna osoba. Wojciech Dydymus Dydymski Zapisał tysiące stron na tematy polityczne, religijne, społeczne, masonerii i wszelkich zagadek świata. Jak o sobie pisze: polski polityk, filozof, publicysta polityczny, grafik, mistyk, aeromanta, kreator nowych definicji społecznych, wizjoner i odkrywca. Założyciel Ligi Świata,, powstały w 1989 roku, bezhierarchiczny ruch społeczny. Polski działacz niepodległościowy, postulujący w pierwszym etapie zjednoczenia społecznego, za rozwiązaniem sejmu, senatu, instytucji prezydenta oraz wszelakich form hierarchicznych. Związany z słowiańskim ruchem Lechii (OLE). Zagorzały przeciwnik hierarchicznych ruchów partyjnych i dowolnych form ustrojowo – religijnych. Zostało już usuniętych dziesiątki jego stron internetowych, na fejsie regularnie giną jego artykuły. Gościu się nie łamie i tworzy kolejne strony czy blogi. Odkąd obserwuje jego działalność to pisał parę razy, że miał jakichś obserwatorów pod domem. Pisał, że jego problemy zdrowotne (miał wylew czy coś, nie pamiętam) spowodowane są stosowaniem na nim jakichś ustrojstw elektronicznych. Da się jakoś zmienić nazwę tematu? Jak jakiś mod rzuci okiem to poproszę na "Kontrowersyjni i nękani polscy twórcy", taka nazwa będzie adekwatniejsza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.