Jump to content

brat mniejszy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  378
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

461 Świetna

About brat mniejszy

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakiś czas temu A. Lalak wydał książkę, pewnie kojarzycie gościa, a jak nie, to stał się nieco znany z filmów na yt, w których mówi nieco w niekonwencjonalny sposób o historii. Na podstawie tabliczek, pisze trochę inną historię Sumeru, niewiele ma wspólnego z tym co oficjalnie się podaję i o czym piszecie powyżej, ogólnie to książka ciekawa, choć trochę ciężko się czyta. Dla lubiących tematykę można polecić.
 2. https://www.facebook.com/militarium.net/photos/a.1010269972359917/3763794233674130/ 😁
 3. Bodajże z tego blogu artykuł. https://medical-lies.blogspot.com/
 4. Ya swoboden, klip i wersja koncertowa.
 5. Nieco po angielsku i rosyjsku ale kawałek dobry.
 6. Oj jedna szczepioneczka i już tyle płaczu, niech poczekają, aż będzie ze 20, jak u dzieciaków do 2 rż.
 7. W sumie to ze staroci to nic ciekawego nie mam, oprócz Franii gdzieś na strychu, którą jeszcze moja babka prała, pralka cały czas na chodzie. A z takich współczesnych rzeczy to parę lat temu się wkurwiłem ze smarownicą pneumatyczną, w piątek kupiłem, nakładłem smaru, w sobotę czyściłem i w poniedziałek oddałem, jebane dziadostwo chińskie. Kupiłem kolejną, nożną, od jakiegoś małego producenta polskiego, to aż kalamity puchną, smarownica nie do zajebania, jakby kto potrzebował to nie ma lepszej. http://www.smarownica.neostrada.pl/images/snw-400.jpg
 8. Podczas anonimowych ankiet czy badań statystycznych baby przyznają się, że mają dzieciaka ze swoim mężem ze zdrady?
 9. https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4860074/mit-chorob-nieuleczalnych-i-wielki-biznes Autor wyleczył się ze stwardnienia rozsianego, w książce opisane wszystko co robił i stosował. Wiedzy od groma, wszystko oparte na publikacjach naukowych. Nie ma lepszej książki w tym temacie.
 10. @rezysstor Podstawowe pytanie to: jaki motocykl?
 11. Podsyłąm artykuł, który już szeroko się rozniósł po internecie. Obstawiam, że odpowiedzi celowo wygłaszane w prowokacyjny sposób, albo być może wszystko zmyślone, nie wiem tego. Ale dobrze tu ukazana jest mentalność postkomunistycznej mundurówki. Zawczasu w rodzinie u mnie było trochę emerytowanych mundurowych, wiadomo z latami ich ubyło, ale za gnoja podczas libacji nasłuchałem się dużo rzeczy. Był jeden wuj, dosyć wysoko w zomo, gdyby nie to, że już nie żyje i odpowiedzi wydają się być pisane przez młodą osobę, to bym mógł mu go przypisać. https://www.glosgminny.pl/macie-syndrom-
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.