Jump to content

brat mniejszy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  347
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

388 Świetna

About brat mniejszy

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na razie jej nie przeczytam, bo mam dużą kupkę książek do czytania, ale będę miał na uwadze, bo lubię temat. Od siebie polecam jedną z lepszych książek jakie czytałem, świetne pióro Białczyńskiego, wciągająca, nie mogłem spać przez te kilka nocy, póki nie przeczytałem. http://sklep.slovianskieslovo.pl/pl/p/Tomirysa-i-Czaropanowie-Swiatynia-Dziewieciu-Kregow.-Z-Krolestwa-SIS.-Czeslaw-Bialczynski/134
 2. Tego boscha z 3 linka kiedyś miałem, spoko sprzęt, dobrze się czyści, tylko, może trochę za wilgotne resztki zostawały.
 3. Ja miałem można powiedzieć, że w miarę podobną sytuacje. Jechałem pod prąd 😀, kobita włączała się do ruchu z jakiejś firmy i walneła we mnie. Ona w zaparte, że moja wina. To została wezwana policja. Dostałem mandat za niestosowanie się do znaków 50zł, ona za to, że włączała się do ruchu i nie ustąpiła pierwszeństwa, mimo, że nieprawidłowo jechałem to dostała chyba ze 2 stówki, jakieś punkty, dowód jej poszedł i ściągnąłem z jej OC parę złociszy za moje uszkodzenia. Więc jak policja wskazała winnego to spokojnie zgłaszaj się do ubezpieczalni.
 4. https://bialczynski.pl/2021/01/08/1-komentator-bunt-przedsiebiorcow-otworzyli-biznes-wygrali-w-sadzie-karpacz-hotele-czynne/?fbclid=IwAR3DbJUuD6UsZIyaZuiapasz3EJ3rd8Vzs9i4gwrRY4tfkFTTmes8fJDA6k Fałszywa Pandemia na świecie i w Polsce, Fałszywy Prezydent w USA bo wybrany w sfałszowanych wyborach, a więc Stany Zjednoczone odbite przez Banksterkę i wtłoczone w fałszywy system polityczny, a do tego prawdziwy szturm Chin oraz chińskiego systemu rządzenia, czyli totalitaryzmu na świat. Magiczny Niewidzialny Wirus covid-19 który całkowicie wyparł zwykłą grypę, a którego nikt nigdy
 5. PRANKS WITH A POLISH GIRLFRIEND https://www.facebook.com/stuggyvines/posts/3704408149667410
 6. 25g masła, 25g oleju kokosowego i do koloru śmietanki 30%, i nie trzeba kombinować ze słodzeniem 😀
 7. Wiem, że teledysk z innej piosenki ale rmx fajny. @balin Jak lubisz remixy znanych piosenek + fajne auta w teledysku to obceń te 2 poniżej.
 8. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-agata-kornhauser-duda-nie-skorzysta-z-przywilejow-nauczycieli/z7hjn3x,79cfc278?fbclid=IwAR0h2kNoXzDneBtX0e8BU5890x0kZxzKmHCeJqXiu4EjCMKd29FnvJxMqVg Pierwsza dama nie jest czynną nauczycielką, więc nie będzie korzystała z przywilejów szczepienia dla nauczycieli, bo nie pracuje w tej chwili w szkolnictwie - mówił prezydencki minister Andrzej Dera w środę. Według niego nikt z kancelarii prezydenta nie będzie "przeskakiwał kolejki". 🤣
 9. Dokładnie tak, raz na pare miesięcy odwiedzenie starej mojej starej w zupełności wystarcza, a temat z koleżankami był przerobiony 10 lat temu, teraz przy dzieciokach nie ma czasu. A, i nie rozum mnie źle, miałem na myśli głównie wielce życzliwe"psiapsiółki", a nie znajomych.
 10. Nie jedź do teściów przez najbliższy kwartał bądź dłużej. Jak planujesz dłuższy związek to podstawą jest odciąć kobitę jak się tylko da od mamusi, tatusia i koleżanek.
 11. Dzięki za info o Mandalorianie, dzisiaj w nocy obejrzałem pierwszy sezon, a przed chwilą zakupiłem drugi sezon 😀 Wypaśny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.