Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gaunter o Dimm

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  333
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

282 Świetna

O Gaunter o Dimm

 • Ranga
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Sheogh

Ostatnio na profilu byli

1215 wyświetleń profilu
 1. Gaunter o Dimm

  Żegnam forum.

  @Stulejman Wspaniały Uważam jedynie, że wyolbrzymiasz problem polajkowania tego komentarza. Co do lekarza, to nie wiem, gdzie widzisz problem. Ja mam bezpośredni kontakt telefoniczny z lekarzem i jakoś sobie radzę. Nie mówiąc już o tym, że w aptece też pracują ludzie po studiach medycznych.
 2. Gaunter o Dimm

  Żegnam forum.

  @MoszeKortuxy @Czarls Byłem dwukrotnie bliski utraty życia i po tym jakoś nie widzę w sraczce czegoś szczególnego. Ot zwykła choroba, która mija po 2-3 dniach. Poza tym, gdyby faktycznie było aż tak źle, to admin raczej wybrałby się do lekarza, zamiast pytać użytkowników na forum. Co do wyśmiewania, to gdybym podchodził do tego tak jak wy, to już dawno bym się powiesił w gimnazjalnej szatni. @Stulejman WspaniałyJak dla mnie ciągnięcie tego tematu nie ma sensu, bo to zwykłe wyolbrzymianie problemu.
 3. Gaunter o Dimm

  Żegnam forum.

  @Stulejman Wspaniały Rozbawiło mnie, że zwykłą sraczkę zwiększyłeś do poziomu rewolucji październikowej. Tak samo komentarz @atomic75, który stwierdził, że walka ze sraką wpłynie na rozwój duchowy. To tyle, jeżeli chodzi o wyjaśnienie, co mnie rozbawiło. Admin dostał biegunki, jeden user sobie pożarował, a teraz chcesz 3 użytkownikom wlepić bana. Tylko ja dostrzegam śmieszność tej sytuacji?
 4. Gaunter o Dimm

  Żegnam forum.

  @Stulejman Wspaniały Oczywiście, że emocjonalnie do tego podchodzisz. Jakbyś nie podszedł do tego emocjonalnie, to nie byłoby w ogóle tego wątku z polajkowaniu tego posta. Jeżeli Cię to aż tak razi, to zbanuj wszystkich jak leci i skończ tę szopkę.
 5. Gaunter o Dimm

  Żegnam forum.

  @Stulejman Wspaniały Za bardzo podchodzisz do tego emocjonalnie. Szczególnie, że to zwykły komentarz i nic więcej, a zalajkowałem go, bo najzwyczajniej mnie rozbawił.
 6. Gaunter o Dimm

  Żegnam forum.

  Robicie z igły widły. Rozumiem, że będziecie usuwać wszystkich, którzy raz polajkują trolla?
 7. Gaunter o Dimm

  Avast wciska swoje produkty za pieniądze i utrudnia ich usunięcie

  Ja chodzę po dziwnych stronach i kaspersky kilka razy uratował mnie przed trojanem, więc nie wiem.
 8. Gaunter o Dimm

  Avast wciska swoje produkty za pieniądze i utrudnia ich usunięcie

  Żeby usunąć ten spierdolony antywirus trzeba ściągnąć specjalny program, który nie działa. Z panelu sterowania też nie mogę tego usunąć i chyba będę musiał zrobić dziewczynie format dysku, albo wyjebać to jakoś za pomocą trybu awaryjnego.
 9. Gaunter o Dimm

  Panna z innego miasta - wizyta

  Nie przesadzajcie z tym mieszkaniem z rodzicami. Ponad 40% Polaków i Polek między 20-30 rokiem mieszka z rodzicami, więc jej przypadek aż nie rzuca się w oczy(nie chce mi się szukać danych, ale mam pewność, że było coś około 40%).
 10. Czyli jeżeli będzie się do mnie kleić jakaś szmata w klubie, to mam rzucić wszystko i robić za jej przenośny wibrator? To już sranie po kebsie jest przyjemniejsze.
 11. Gaunter o Dimm

  Od rycerza do żołnierza

  @AnimavilisMnie w sumie rozbawiło, że niektórzy zrobili dogłębną psychoanalizę na podstawie tego, że żona zrobiła kawę w kubku od męża. Związek to nie gra RTS i gdybym miał na każdym kroku analizować nawet to, jak moja drapie się po tyłku, to już dawno popadłbym w paranoję.
 12. Tak to jest, gdy od problemów ucieka się do używek. Żadna terapia czy odwyk nie przyniosą skutku, jeżeli sam pacjent nie będzie chciał się zmienić. Mało jest osób, które latają od jednego terapeuty do drugiego? W przypadku Żanety skończyło się to na samobójstwie.
 13. Gaunter o Dimm

  Kanały o tematyce Red Pill

  fhelSuCKlMs Sargon of Akkad - polecam jego kanał
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.